Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bond

15.08.2013. 17:59

»

paija

trs apsūdzētais ir Alvis Pīlāgs. Pirms diviem gadiem pie abiem finanšu policijas iekšējās drošības daļas darbiniekiem vērsās uzņēmējs Vladimirs. Viņš kopā ar kādu savu kolēģi zinājis, ka Finanšu policijā ar darbiniekiem var vienoties par nodokļu nemaksāšanu. Uz satikšanos ar Vladimiru atnācis Vite un...


Uznemejs bija Vladimirs Vinks, kurs atzina provokaciju un santazu, bet Knab to lietu noziedzigi pieklusinaja,jo draudeja sanakt kriminallietas pret pashiem. Viorikai Jirgenai no prokuraturas un Modrim Adleram bija galvena loam,lai provokacija netiquette atzita.

Atbildēt

SERIĀLS. SĒRIJA 1 - ? to:

15.11.2011. 00:21

Arilds > SERIĀLS. SĒRIJA 1 - ?
07.11.2011. 14:02

(Vienīgi nesaprotu, kāpēc kautrējaties visu to aprakstīt ar vārdu un uzvārdu. Domāju, ka anonīmi kaut ko panākt šai valstī ir vēl mazāk izredžu.)

Cienījamais Arild.
Paldies par skaidrojumu.

Neesmu anonīms. Šeit nododu tikai informāciju.
Nomenklatūru ietekmēt var tikai ar patiesības izplatīšanu par faktu.
SIA "Rīgas satiksme" šoferis [..]

Atbildēt

zemgalietis

07.11.2011. 15:16

Rodas pamatots jautājums par to,kā varēja 'viņu atzīt par piemērotu KNAB priekšnieka amatam.Par šo atzinumu visi komisijas locekļi ir jāpadzen no ieņemajiem amatiem !

Atbildēt

Arilds > SERIĀLS. SĒRIJA 1 - ?

07.11.2011. 14:02

Varu dot atbildi uz Jūsu 2. jautājumu. Es arī reiz tiesas ceļā vēlējos saņemt atbildi pēc būtības. Tiesa pateica, lūk, ko:
“Tiesas ieskatā atbilde pēc būtības ietver tāda veida saturu, kas tieši un nepastarpināti atbild personai uz iesniegumā izvirzītajiem prasījumiem, proti, atbilde pēc būtības ir atbilde, kas aptver to jautājumu loku, kas ietverts iesniegumā.”
Tātad tiesas ieskatā jebkura atbilde ir atbilde pēc būtības, svarīgi tikai, lai būtu aptverts jautājumu loks. To apstiprināja arī Augstākās tiesas Senāts, piebilstot, ka atbildes saturs nav svarīgs, galvenais, ka atbildēts. Bičkovica kungs noteikti to zina, tādēl nav vērts viņu par to turpināt tirdīt.
Starp citu arī Saeimas Juridisko komisiju šāds Satversmes traktējums apmierina pilnībā. Baidos, ka nepanāksiet neko. Vienīgi nesaprotu, kāpēc kautrējaties visu to aprakstīt ar vārdu un uzvārdu. Domāju, ka anonīmi kaut ko panākt šai valstī ir vēl mazāk izredžu.

Atbildēt

SERIĀLS. SĒRIJA 1 - ?

07.11.2011. 12:17

Latvijas republikas augstākā tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkoviča kgam,

[..]

iesniegums.

SERIĀLA I DAĻA. 2011.gada 29.jūnijā Jums aprakstīju (piel. 1., 1lp.), kā Rīgas pilsētas Kurzems rajona pirmās instances tiesnese Marita Šalta 2011.gada 19.aprīļa atklātā tiesas sēdē apzināti viltoja tiesas sēdes protokolu, nepatiesi ierakstot tajā manas un liecinieka liecības, kā rezultātā Spriedums apzināti tika rakstīts uz viltotu faktu pamata un šajā sakarā uzdevu Jums jautājumu: „Lūdzu sakiet, vai tiesnese Marita Šalta ir vai nav pārkāpusi likumu, sakarā ar nepatiesības paušanu?”
Manuprāt atbildē nebija sevišķi jānomokās, jo atbildot bija jāpasaka tikai seši vārdi: „jā - Marita Šalta ir pārkāpusi likumu”, vai – „nē - Marita Šalta nav pārkāpusi likumu”.
Jums arī skaidroju, ka Jūs, neatbildot uz manu jautājumu pēc būtības, pārkāpāt LR Satversmes 89., 91. un 104.pantā man noteiktās tiesības, ka amatpersonai jāatbild uz pilsoņu iesniegumu vai sūdzību pēc būtības, jo, aprakstot visu to ko Jūs minat savā rakstā Nr.10.1/11.1847 (piel. 2., 1lp.) -: „Jūs esat izmantojis savas likumā paredzētās tiesības un Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2011.gada 19.aprīļa spriedumu pārsūdzējis, iesniedzot apelācijas sūdzību”, es jau biju iepriekš izdarījis, bet Jūs savā rakstā tikai aprakstījāt manas jau veiktās darbības, tā neatbildot man uz manu jautājumu pēc būtības, tādēļ nākamajā iesniegumā (piel. 3., 1lp.) atkārtoti lūdzu un vēl joprojām lūdzu Jūs atbildēt uz maniem jautājumiem:
1. lūdzu sakiet, vai tiesnese Marita Šalta – „ir”, vai – „nav” pārkāpusi Krimināllikuma 289.pantu (pierādījumu viltošana) - ņemot vērā manis augstāk minētos faktus, kur saskatāms, ka tiesnese Marita Šalta apzināti sagrozījusi (viltojusi) tiesas sēdes protokolu.)?
2. lūdzu sakiet, vai Jūs esat vai neesat pārkāpis LR Satversmes 104.pantu, jo neatbildējāt pēc būtības uz manu 2011.gada 29.jūnija sūdzību?

SERIĀLA II DAĻA. Jūsu augstāk pieminētais Jūsu ieteikums - pārsūdzēt Rīgas Kurzemes rajona tiesneses Marutas Šaltas 2011.gada 19.aprīļa prettiesisko lēmumu apelācijas tiesai, tika izpildīts un lieta apelācijas kārtībā tika izskatīta 26. un 28.septembrī, kuru izskatīja apgabaltiesas tiesneses Lidija Pliča, Ilze Celmiņa un Gunta Ozoliņa. Lietas izskatīšana pēc būtības 28.septembrī netika nobeigta, tādēļ to atlika līdz 2011.gada 2.novembrim.
2011.gada 3.oktobrī saņemtajā tiesas sēdes protokolā saskatīju apzinātu tiesas mēģinājumu viltot liecinieka liecības un faktu, kad, pasludinot pārtraukumu uz četrām minūtēm, tiesas sastāvs nepameta tiesas zāli, bet turpināja sarunāties ar otru lietas dalībnieku: arodbiedrības „LABA” priekšsēdētāju Raimondu Gaili, kuram tiek apšaubīts nosūtītais fakss, jo tiek uzskatīts, ka tas ir viltots, un SIA „Rīgas satiksme” pārstāvi Ervīnu Dakšu - par juridisku jautājumu problemātiku un risinājumiem (kas ir saistībā ar izskatāmo lietu, ko fiksēja uz galda atstāts diktofons, kura ieraksts ir par pamatu tiesas objektivitātes apšaubīšanai), ko iesniegtajās piezīmēs pie protokola 6.oktobrī atklāju tiesai (piel. 4., 3lp.).

SERIĀLA III DAĻA. 2011.gada 19.oktobrī (piel. 4., 1lp.) Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu tiesnese Lidija Pliča man raksta: „...Konkrētās civillietas izskatīšanas laikā [..] nav pieteicis noraidījumu tiesas sēdēs priekšsēdētājai Lidijai Pličai, taču atbilstoši ētikas normām tiesnesim par sevis atstatīšanu jāizlemj neatkarīgi no tā, vai procesa dalībnieki ir izmantojuši savas tiesības pieteikt noraidījumu tiesai.
Pēc konkrētās civillietas saņemšanas tiesneses Lidijas Pličas lietvedībā, prasītājs [..]ārpus tiesas sēdes vairāk kārt ir izteicis šaubas par tiesneses objektivitāti gan sakarā ar izskatāmo lietu, gan sakarā ar jau izskatīto civillietu viņa prasībā...”,
nolēmuma daļā - sakot:
„[..]pamatojoties uz minēto (konstatējuma daļā) un vadoties no likuma „Par tiesu varu” 14.panta pirmo daļu, likuma „Par interešu novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.pantu un Civilprocesa likuma 229.pantu un 230.pant, nolēmu atstatīt sevi (pasvītrojums mans) – Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas tiesnesi Lidiju Pliču no civillietu materiālu [..](autobusa vadītāja) prasībā pret Rīgas pašvaldības sabiedrību ar ierobežotu atbildību „Rīgas satiksme” par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu, atjaunošanu darbā un atlīdzības par visu darba piespiedu kavējuma laiku piedziņu sakarā ar [..]apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2011.gada 19.aprīļa spriedumu izskatīšanas. Lēmums nav pārsūdzams”.
Uzskatu, ka sava lēmuma „atstatīt sevi” konstatējošajā daļā tiesnese Lidija Pliča ir samelojusi, jo es ārpus tiesas telpām ar viņu nekad un nekur nebiju ticies, tātad - nekad man nebija bijusi iespēja, kā saka Lidija Pliča: „ārpus tiesas sēdes vairāk kārt ir izteicis šaubas par tiesneses objektivitāti gan sakarā ar izskatāmo lietu, gan sakarā ar jau izskatīto civillietu viņa prasībā”, izteikt kādas šaubas par tiesnesi, bet, patiesības labad, pieļauju, ka viņa par sevi ir lasījusi interneta komentārus: „nevalstiskais sektors, 20.01.2008 18:33 Tieslietu ministram Bērziņam. Gaidiet, ļoti daudzi cilvēki sūdzās par Pliču, tikai advokāti izvairās Jums rakstīt sūdzības par viņu, jo negrib pazaudēt viņas labvēlību un zelta āderi. Savukārt nevalstiskām organizācijām nav nekādu noslēpumu un drīz Jūs saņemsiet desmitiem un pat simtiem sūdzību par Pliču, sākot jau no laika, kad viņa strādāja Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā. Sāls ir tā, ka sūdzības cilvēkiem palīdzēs sastādīt viņas pašas kādreizējie kolēģi, kas zina, kādas nelikumības darās pie Pličas. Protams, Pliča var pasmieties un paņirgt par to... bet arī Tālere un Poļikarpova neticēja. Palīdzēsim Latvijai atbrīvoties no korumpētiem un engodīgiem tiesnēšiem, kas parazitē uz cilvēku nelaimes rēķina! fakts, 20.01.2008 18:35 Divkose un karjeriste.” Tā vēl un vēl: www..., LETA 20. janvāris 2008 17:06 komentāros pēc raksta: “Izbeidz disciplinārlietu pret Rīgas apgabaltiesas tiesnesi Pliču”(59).
Uzskatu, ka Lidija Pliča, lai nākamajā tiesas sēdē no manis nesaņemtu apkaunojošu sagaidāmo noraidījumu tiesai, jo tiesnese bija pārkāpusi likumu, ar savu lēmumu „atstatīt sevi” ir centusies izvairījusies no atbildības, kas ir disciplināri sodāms pēc „Tiesnešu disciplinārās atbildības likuma” 3.pantā paredzēto tiesību, tādēļ man atkal radušies jautājumi Jums:
3. vai tiesnese Lidija Pliča pārkāpusi likumu un būtu disciplināri sodāma pēc „Tiesnešu disciplinārās atbildības likuma” 3.pantā paredzēto tiesību, izdarot manis fiksēto procesuālo pārkāpumu?
4. vai tiesnese Lidija Pliča neapmeloja mani - savos atstādināšanās iemeslos vainu uzveļot uz manīm, ka - es esmu pie vainas, ka viņai ir jāatstata sevi no civillietas, jo es it kā kaut kur, kaut ko esmu runājis un kaut kādā veidā apšaubījis viņas objektivitāti un taisnīgumu un, ka kādreiz biju pārsūdzējis viņas izskatītu civillietu.? (Atbildi varat sniegt vieglajā valodā ar – „jā” vai „nē”).
Pēc manas pieredzes, tiesneši tik vienkārši nenoraidās, jo 2011.gada 7.jūnijā izmēģinājos noraidīt Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesnesi Marutu Šaltu, piesakot tai noraidījumu - izsakot neuzticību, civillietā prasībā pret SIA „Rīgas satiksme” par disciplinārsoda atcelšanu, pamatojoties uz to, ka tiesnese jau iepriekš bija izskatījusi citu manu prasību pret atbildētāju, kurā viņa bija taisījusi neobjektīvu un nepamatotu spriedumu, bet Maruta Šalta, atšķirībā no Lidijas Pličas, nenodevās paššaustīšanai un nemeklēja vainu citos, bet veica veiklus manevrus likuma pantos un 7.jūnija lēmumā par manu noraidījumu saka: „Novērtējusi noraidījuma pamatojumu, tiesnese uzskata, ka tas pieteikts nepamatoti, neatbilst Civilprocesa likuma 19.panta pirmajā daļā minētajiem noraidījuma pamatiem, prasītāja apgalvojumi par tiesneses M.Šaltas neobjektivitāti pamatojas vienīgi uz apgalvojumiem un tādēļ nevar būt par pamatu tiesneses noraidījumam”. (piel. 5., 1lp.)
Marutas Šaltas pieminētā iepriekš izskatītā lieta ir – šī, par kuru ir runa šajās lappusēs, kur Maruta Šalta pirmajā instances tiesā taisīja nelikumīgu spriedumu uz viltota protokola pamata un kura turpinājumā ir nonākusi apelācijas tiesā pie Lidijas Pličas, un tās faktu izklāsts ietverts jautājumā Nr.1 un tālākajos punktos un tā atkal pa riņķi.

SERIĀLA IV DAĻA. Atliktās lietas izskatīšana pašreiz nozīmēta uz 2011.gada 12.decembri. Par tiesnesi nozīmēta, vai vinnējusi lozi, Rīgas apgabaltiesas tiesnese Lauma Volberga. Aiz garlaicības ieguglēju internetā Laumas Volbergas vārdu un man no tā atpeldēja sekojošas ziņas: „20.06.2003. Lauma Volberga. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājs. Tīšs likuma pārkāpums tiesas lietas izskatīšanā. Uzlikts disciplinārsods – piezīme”. Komentāri: „bundzis, 14.06.2003 09:45. Šitā tiesnese ir riktīga maita. Nu neviens man nekad neiestāstīs, ka tiesā kaut kas notiek bez tiesneses ziņas. Bet ja nu pēkšņi viņa nezin, kas notiek tiesā, tad vienalga ir jāpadzen, jo nespēj kontrolētsituāciju.”
Cienītais Ivar Bičkoviča kungs, gribās man to vai negribās, bet man rodas jautājums:
5. cik šim SERIĀLAM būs vēl sērijas (uz šo jautājumu, atšķirībā no iepriekšējiem četriem jautājumiem, ja negribat, varat neatbildēt)?

2011.gada 4.novembrī.
SIA „Rīgas satiksme” autobusa vadītājs: [..] /................./

Atbildēt

reālais to novērotājs

07.11.2011. 09:47

Negaidīju,ka elementāra patiesība Tevi tā aizskārs tik personīgi !

Atbildēt

labs

06.11.2011. 17:21

Taisnība katram sava, bet patiesība viena. Ja Streļčenoks likumu pārkāpa, tad par normatīvo aktu nezināšānu vajadzētu sodīt pašu. Vai tiešām KNAB un tās darbinieki ir svētie no Mekas, kurus nevar pārbaudīt ? Domāju,ka var un pat vajag,lai neaizmirst savu vietu tiesību sistēmā, kurā neviens nedrīkst būt vienlīdzīgāks par otru.

Atbildēt

paija

06.11.2011. 12:17

Vēstules starp iestadem parasti nesūta ierakstītā veida un parasti tās tadēļ nepazūd, pie tam divas. Bet,ja tas saņem apsūdzetie un ir iespējas panirgāties par KNAB. kapēc ne. Nezin kapēc mums atzīta par likumīgu praksi- ja tevi aiztur darbā dzerumā ,tad drosi var atlaist, bet ar iezimetu kukuli, jagaida tiesa un apsūdzetis kaut vai 5 gAdus var sodīt citus, Var iet policijas forma laupīt un slepkavot , prokurori un tiesneši var aiziet no darba ar tīriem papīriem un vēl saņemt izdienas pensijas, brīnums ka neļauj vel tiesat citus, tas jau arī piederetu pie nevainīguma prezumpcijas. Un lietas tiek speciali novilcinatas. saja pasa lieta viens apsūdzetais jau bija slims uz 2 dienam paredzetaja tiesas laikā. Var jau paredzet,ka nakosaja tiesas sede slims būs Pīlags. Un ta var ilgi sedet un ķikinot piesūtīt Lapsam papīru kā šie ,lai arī sīki ,bet ierieba KNAB .

Atbildēt

niks

05.11.2011. 13:45

KNAB ir sevi pilnībā diskreditējusi iestāde nun likvidējasma pilonā sastāvā kā suga. Viņi zog seifu naudas, viņiem noplūst informācija un tam jaunajam zaļajam arī biksēs varbūt kaut kas noplūst, par ko jārunā dakteriem.

Atbildēt

temida

05.11.2011. 08:33

Skaidrs,viens likums -viena taisnība visiem, nešķirojot nevienu, ne labajos,ne sliktajos, ne melnajos, ne baltajos. Pārkāpi likumu - atbildi, Streļčenoks ja pārkāpa likuma prasības,tad,lai atbild, bet ne izvairās. Bet Lato par šādu izmeklēšanas veikšanu vajadzētu piešķirt ordeni tēvzemes labā un nodrošināt ar darbvietu specdienestu spicē, jo to,ko dara viņs, laikam lielākajai daļai sabiedrības tomēr iekšas par vāju. Malacis!

Atbildēt

Novērotājs > reālajam čļenam

04.11.2011. 22:33

Pastāsti, kā pamanījies iecelt sevi kungu kārtā?
Nodokļus visus samaksāji? Tiešām samaksāji?
Tad jau būsi tāds pats sulainis, kas strādā no nodokļu maksātāju naudas.
Normāli uzņēmēji gan visu nemaksā un sulaiņus neiegādājas.

Atbildēt

Arilds > VSV

04.11.2011. 18:15


Vienlaikus - diez vai par "tīri sakarīgu" varētu būt uzskatāms personāžs, kurš (ja šamais tāds patiešām ir, nevis tikai pietēlo "tīri sakarīgo") atļaujas truli veģetēt totāli pretlikumīgā un taml. "nesakarīgā" vidē / "shēmā". Ir tak' sacīts (aptuveni, nedaudz pārfrāzējot): "Dēļ inertas (bailīgas, atbilstoši "motivētas"?...) klusēšanas pieļaut nozieguma realizāciju ir pat par kārtu kretīniskāk, nekā būt noziedzniekam."

-----------------------------------------------
Vispār jau Jums taisnība, paldies par precizējumu. Šo dāmu par sakarīgu uzskatīju tāpēc, ka likās, ka viņa vienīgā no manis sastaptajiem tiešām cenšas lietā iedziļināties, tiešām arī saprot, ko stāstu un pat ir dziļi sašutusi par dzirdēto. Vienīgi nejutās pietiekoši stipra, lai pastāvētu uz savu, lai iebilstu pret rupjo diktātu no augšas, iespējams, zinot, ar ko tas var beigties viņai personīgi.
Šai sakarā arī dzirdēta doma, kas sasaucas ar Jūsu teikto, vai tik tas nebija no bībeles - nebīstieties no karstajiem, nebīstieties no aukstajiem, bīstieties no remdenajiem - ar viņu noziedzīgu klusuciešanu tiek pastrādātas visas šīs pasaules nelietības...

Atbildēt

reālais to novērotājs

04.11.2011. 17:14

"publisku personu sliktā gaismā" ? Tie,kas ēd budžeta ,tas ir,visu mūsu sūri grūti pelnītu naudu,tie nav "publiskas personas" . Tie ir sabiedrības sulaiņi,kuriem sabiedrība maksā.Un konkrētā gadījumā sulainim maksā,lai rūpētos par to kārtību,kādu pati sabiedrība ir noteikusi. Katram sabiedrības čļenam ir tiesības pieprasīt,lai sulainis šiverējas kārtīgi, un katrs šveicars,lai neiedomājas,ka ir Šveices cars.

Atbildēt

Jurists

04.11.2011. 15:19

Tam Streļčonokam vienkārsi nepalaimējās ar tiersnesi. ja to šmuci būtu skatījusi tā "taisnīgās tiesas tiesnese' lolita Andersone, tad Strlčonoks būtu pravu vinnējis, jo, lai izpatiktu pjossiem, Lolita Andersone , latvijas tautas vārdā, izmaina formulējumus, ņirgājas par procesa dalībniekiem liekot tiem sēdēt gaitenī pa pusotrai stundai. Vai Rīgas Zemgales rajona tiesas "tiesnese" Sondotr, kura, lai izpatiktu prasītājam, pieņemm prasības iesniegumu bez iesniedzēja paraksta, un, izskata lietu bez atbildētaja, jo par tiesas sēdes laiku paziņo nevis likuma paredzētajā kārtībā, bet gan atbilstoši savām grūtajām "grūtajām dienām". Tā ir tieši tā "taisnīgā tiesa" kuru satversme garantē cilvekiem !!!

Atbildēt

Novērotājs

04.11.2011. 14:02

LL ar šādām izraktām pseido sensācijām faktiski parāda, ka īsti labi ar viņu nav vis.
Šajā gadījumā viens policists ir bijis negodīgs, otrs - centīgs izmeklētājs. Kurš interesē Lapsu? Protams, jārok vai tik centīgais izmeklētājs nebūs aizmirsis kādu papīrīti pareizi noformēt, vai kādu citu procedūrās paredzētu formalitāti. Labi zinādams, ka jebkura indivīda rīcība nekad 100% nesakrīt ar formālos likumos rakstīto, Lapsa gatavs rakņāties kā bomzis pa miseni, lai atrastu sev kaut ko nederīgu.
Vienkāršs jautājums - kāpēc viņš vienmēr cenšas parādīt ik vienu publisku personu iespējami sliktākā gaismā?
Saņemies, Lato un atzīsti, ka esi atkarīgais.
Negāciju atkarīgs hiēna.

Atbildēt

vilks

04.11.2011. 12:59

Lapsa savus pseidožurnālistus baro ar ierūgušu zapti un pats arī ēd! Nušitādu lietu pievilkšana ir tik smieklīga ka vairā jau nevar. Streļčēnoks ir jauns perspektīvs un visādā ziņā pieņemams KNAB vadītāaja amata kandidāts.
Kautkā nemanīju kristāltīrā Lato Lapsas vārdu starp kandidātiem!!!!

Atbildēt

Nu ja

04.11.2011. 12:58

Ieliekot Strelcenoku KNAB reāli vadīs Strīķe un Vilks,būs tā pati Vienotības kabatas branža.

Atbildēt

haralds

[R] 04.11.2011. 12:06

vot bargi maksāt sakarā ar kārtējajiem cilvēktiesību pārkāpumiem vaidzētu gan tiem smerdeļiem, kuri tās pacientu cilvēktiesības pārkāpuši / nav devuši realizēt - galu galos - jeben ti dušu (rupjš serbu - horvātu lamu vārds, nozīmē apmēram «ej pie velna!»!), kā kas, tā «piecelties, tiesa nāk!» (kāds pieceļās, kad nāk labs sava amata pratējs santehniķis, galdnieks vai ļepezdriķis?), a kā savā naktspodā iesēdušies, kaut ko ne tā nointerpretējuši, karroče, prasti nogavņījuši, tā jāmaksā valstij, bet excuse moi (а это ничего, что я по французски говорю?), kad pilsoņus jākvīkā vos caurumos, tad valsts, a kad jāmaksā, tad pilsoņi maksā!

Atbildēt

reālais

04.11.2011. 09:13

Neizbēgama profesionālā deformācija. Tā notiek. Liekas," Simts vientulības gados" romānā vecis taisa pīpēdams sekciju un ik pa laikam cigareti iesprauž starp miroņa kājas pirkstiem un tad pīpē mierīgi tālāk.
Ja nav kas šo deformāciju piebremzē, slikti beidzas.Ir vienmēr jābūt kādam,kas atgādina-mēs visi esam ,VISI, esam iekšpuslikuma,nevis ārpus.Otrs- vai tik tā "sevišķī sarežģītā lieta" nav kārtējā prastā provokācija par ko Latvija(tas ir mēs visi) bargi maksāsim sakarā ar kārtējiem cilvēktiesību pārkāpumiem?
Un vispār-reizēm rodas jautājums,poņimāješ,kādas īsti valsts labā tie mūsu siloviki dragā?

Atbildēt

lex

04.11.2011. 08:20

Juridiski sanāk,ka Jaroslava Streļčenoka rīcība nav bijusi likumīga un tāds būs KNAB vadonis saviem priekšniekiem-vietniekiem. Tur jau bērnam pat jāsmejas par to uzspēlēto tiesiskuma farsu :)

Atbildēt

haralds

[R] 04.11.2011. 05:10

jaunieši, tas vien, ka zem kāda rok, nepierāda, ka būs īstais.
elementāri, Nikolsōn - varbūt ar kaut ko jauši vai nejauši aizdevis dusmas. varbūt kādas domstarpības tualetes jautājumos ar rakšanai vai ar cūkas vai vismaz ½-cūča vai sivēna apakšā palikšanai pietuvinātiem un / vai pietuvinājušamies pilsoņiem. varbūt kāds trenējās rakšanā. varbūt notikusi kļūda (kā Pīters Lorre teica vienā Alfrēda Hičkoka bojevikā, kad atklājās, ka nepareizo cilvēku nošāvuši - smējās un teica «wow, the wrong man!») un žēl neizmantot rokamo, nu, lai nav DD&M!
un vēl viena lieta, jaunieši. izņēmumi likumu ne tikai neapstiprina, bet apgāž - vismaz spēkā esošajā formulējumā.
tādēļ jau arī likumu formulējumus precizē. F=ma pret F≈ma ar papildinājumu, ka spēkā pie v«c, «visi ir 1-līdzīgi» papildina ar «... bet daži ir 1-līdzīgāki» и.т.д. и.т.п.

Atbildēt

Jūsu vārds

04.11.2011. 00:01

Ceru, ka šo cilvēku apstiprinās amatā. Tas vien, ka zem viņa rok, pierāda, ka būs īstais.

Atbildēt

vot

03.11.2011. 23:05

tas laikam bija tas skaļais gadījums, kad KNAB provokators V.Vinks atzinās,kad tika šantažēts no KNAB puses uz provokāciju un fikciju. A Streļčenoks turpināja izmisīgi piemeklēt pierādījumus Jutai ...

Atbildēt

Arilds > VSV

03.11.2011. 22:42

Ir jau FPP arī daži tīri sakarīgi izmeklētāji. Izmeklē, izmeklē, saprot, ka noticis smags kriminālnoziegums, teju uzsākšot krimināllietu. Taču seko lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu, pamatojoties uz pilnīgi murgainiem un neloģiskiem argumentiem. Kā tad tā - vaicāju? Ziniet, ne jau es viena pieņemu lēmumu, galīgo jau pieņem augstākstāvoši. Tad vajadzētu vismaz iemācīties nesarakstīt tik klajas un primitīvas muļķības. Pat jābrīnās, kā nav kauna kaut ko tādu uzrakstīt un palikt apakšā savu parakstu. Un tā jau 8 gadus...

Atbildēt

einis

03.11.2011. 21:18

šis puisis likumu pārkāpj regulēri

Atbildēt

dadzis

03.11.2011. 20:31

suns rej.......karavāna iet tālāk......

Atbildēt

paija

03.11.2011. 19:55

trs apsūdzētais ir Alvis Pīlāgs. Pirms diviem gadiem pie abiem finanšu policijas iekšējās drošības daļas darbiniekiem vērsās uzņēmējs Vladimirs. Viņš kopā ar kādu savu kolēģi zinājis, ka Finanšu policijā ar darbiniekiem var vienoties par nodokļu nemaksāšanu. Uz satikšanos ar Vladimiru atnācis Vite un Pīlāgs.

Tikšanās turpinājušās pusotru mēnesi. Parasti Rīgas lidostas kafejnīcā, kur nebija novērošanas kameras. Runāts tika par 50 miljonu latu atmazgāšanu. Finanšu policijas darbiniekiem solīts viens procents no darījuma. Kopumā tie būtu 500 tūkstoši. Vienā no tikšanās reizēm par legalizētajiem 340 tūkstošiem latu 6800 tiek nodoti Pīlāgam un Vitem. Abi turpat lidostā tiek aizturēti. Pīlāgs uzskata, ka iekritis lamatās un KNAB provokācijā.
Muita, finansu policija , muitas kriminalparvalde Vaskevica vadība tiešam bija noziedznieku perēklis. Ceru,ka tas ir aprakstīts Lapsas gramata

Atbildēt

Nuks bubam

03.11.2011. 19:48

Tak skaidri rakstits - kukuldosana. Pilnas avizes toreiz bija. Gan cipari tadi ne visai...

Atbildēt

Zinātājs

03.11.2011. 19:45

Kā Jaroslavļam ar Latvijas okupācijas atzīšanu?

Atbildēt

haralds

[R] 03.11.2011. 19:27

nu, kas liegts vērsim, bullim atļauts.

Atbildēt

du

03.11.2011. 19:17

...Derētu iepazīties ar Lato ķēķi, ko jūs sakāt?????

Atbildēt

hihi

03.11.2011. 18:43

Normāli, viss kā pie Staļina tētiņa: ja mēs no troikas domājam, ka tu esi vainīgs, tev automātiski nekādu tiesību nav un nebūs! Lieliska KNABA priekšnieka reputācijas iezīme.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...