Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sapratējs

08.03.2016. 20:25

»

Māris

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas


ja jau ir tev kāda interese, tad jau būsi viens no ieinteresētās krēslas zonas:) vietas pietiks arī tavai saprašanai - klāj tik vaļā:)

Atbildēt

Māri

08.03.2016. 19:31

Neviens godīgs cilvēks protams nekad neko nesaprot.arī savas tiesības.kur nu citu nelikumības. Var veikt uzmērījumu.Var neveikt.Ir šaubas vai nav. Pēc subjektīvas izvēles. Varbūt iemesli ir citi.

Atbildēt

Māris

08.03.2016. 18:48

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas.

Atbildēt

Efs

08.03.2016. 17:03

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Diemžēl nav izdomāta neviena cita daudzmaz precīza koku vecuma noteikšanas metode, kā vienīgi kontrolurbuma izdarīšana, lai iegūtu gadskārtu paraugu.Tā ir tīrākā demagoģija, apgalvojot, ka sīkais urbumiņš kokā sabojās īpašnieka mantu. Citas metodes vienkārši NAV!

Atbildēt

:)))))

08.03.2016. 10:55

operācija "i" un citi Latvijas valsts mežu piedzīvojumi:)))

Atbildēt

Ir

07.03.2016. 20:28

Izsolēs mežinieku kartelis kā būvniekiem,iespējams,sadala iepriekš.par zemāko cenu.un citi veidi kā kopšanas cirtēs paņemt vairāk .no valsts sila skaidas daudziem atlec.Iespējams,

Atbildēt

Krēsla pār Krēsliņa krēslu

07.03.2016. 19:04

Ko tur brīnīties par meža dienesta pārkāpumiem? Dūklavs ar Ozolu paši nāk no kocinieku mafijas. Un no kaut kurienes tas piķis jārauj. Padomnieku bars arī jābaro ... Smiltēns ar Krauzi - arī ēdelīgi.. A mežā zagt var vienmēr. I gailis pakaļ nedziedās. Un kā te viens teica, svarīgs jau nav likums, svarīgi kā to likumu piemēro situācijai. Un te mums Valsts meža dienests rāda izcilu piemēru!

Atbildēt

Rezume

07.03.2016. 16:45

Bilde skaidra - cīņa iet par resursiem, t.i. baļķis un gaļa. Gar abiem grābstas Valsts meža dienests.

Atbildēt

07.03.2016. 16:36

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Vari nošaut to mantu pats "pa kluso", tad pusi noēd, tad paziņo, ka atradi beigtu kuili pēc nedēļas, kā prasa likums..Kad atradi, nezini, kas nošāva, kas pusi apēda..Bet tev gadījās atrst..Mažakuiļa vietā var būt cits zvērs..

Te likums tava pusē..ja to mežā pareizi piemēro..:)

Atbildēt

07.03.2016. 16:33

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Tev nav jāsauc policija, bet saskaņā ar likumu jāraksta iesniegums pašvaldības policijai, kurā apraksti atrasto mantu. Un iesniegums jāiedod termiņā, šķiet, ka nedēļas laikā, ja tā manta vēl tur ir.(mežakuili pa nedēļu nenoēdīsi)..

To formāli prasa likums.Bet tevi var sodīt par to, ka neziņoji par atrasto mantu - piemēram, tevis nošautu beigtu kuili, lai arī šāvi ar licenci.Tāda ir formālā puse. Likumi sarakstīti, lai vienmēr tevi varētu sodīt un kaunināt, lai tu nejustos kā saimnieks sava zemē.:)

Atbildēt

Tv3

07.03.2016. 16:16

Bez tabu varētu papētīt,kas Gulbenē par medībām komisiju vada.Iespējams,orāls talants,paliek neizgaismots.Norūpējies par tīrību.

Atbildēt

papildus pakalpojumi

07.03.2016. 15:52

AS LVM MS MK_2015_290_i

Atbildēt

test

07.03.2016. 15:38

eu, kā iet ?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā

07.03.2016. 15:37

»

Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu


Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu

Atbildēt

faktu gribulītim

07.03.2016. 15:28

ja kāds vēlas uzzināt faktus, tad vienkārši vajag aprunājoties ar cilvēkiem un turēt acis vaļā. Ir jau ieliets ar karotīti mutēs - "vajag tik rakt" !

Atbildēt

07.03.2016. 15:23

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu.:)

Atbildēt

Tikai fakti

07.03.2016. 14:49

Iespējams kļūdos,bet vai Kreslin pirms rigas nebija gulbenē?Kāds zin precīzāk?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

07.03.2016. 10:25

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos????
Kā var atļaut brukt iekšā cilvēku privātīpašumos ar ieročiem un viltotām medību apliecībām????
Nu jau aizgājuši tik tālu savā patvaļā, ka ar bisēm jau skraida pa Liepājas pilsētas teritoriju!

Atbildēt

07.03.2016. 09:26

»

jk

nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija


Par to jau stāsts, ka pašu ar ierobežojumiem valsts pataisa par likumparkāpēju pret paša gribu. Neko pats nevar darīt ar savu īpašumu.

Atbildēt

jk

07.03.2016. 05:17

»

Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem...


nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija.

Atbildēt

Māris

06.03.2016. 21:12

Vieni cirvji te koment. Pasarg dies.

Atbildēt

Vēl viena VMD kriminālkomēdija

06.03.2016. 19:35

Vēl viena Valsts meža dienesta afēra un izgāšanās ir jaunā Ģeogrāfiskās informācijas sistēma, kas izmaksājusi 700 000 EUR. šis projekts vilkts garumā 3 gadus. Nu ir radīts pilnīgs nevienam nederīgs brāķis!

Atbildēt

Čiekur, mazliet kļūdies!

06.03.2016. 18:37

»

Čiekurs Egles dēls

Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt...


Nav gan meža zvēri valsts īpašums. Visi meža zvēri pēc likuma skaitās bezsaimnieka manta. Tikai tad, kad zvērs nomedīts, tas ir kāda īpašums. Tas nu reiz ir noskaidrot. Tas joks jau ir tāds, ka visa šī asiņainā cīņa un ažiotāža ap Eiropas naudām realitātē ir par bezsaimnieka mantu!!! Cik tu prasmīgi piebarosi un savairosi tās cūkas savā iecirknī, neskatoties ne uz kādām pasaciņām par ĀCM, saorganizēsi ārzemniekiem medības, iekasēsi gan par licencēm, gan izguldīsi, pabarosi, tik arī būs tev ienesīgs šis bizness, Peļņa, kā dzirdēts, ir smuka:)

Atbildēt

Heijā, Arvīd Ozol, mosties no miega!

06.03.2016. 17:04

Dzirdi, ko tauta runā? - beidz snaust kā pārēdies s___ķis pie siles! Velc kājās gumijas zābakus un beidzot ej un iztīri tos Augeja staļļus savā Valsts meža dienestā!!!!!!

Atbildēt

06.03.2016. 16:57

»

rt

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens...


Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem.

LVM politika ir cirst, cirst, cirst un uzturēt sportu un jūru parazītus, piemēram, sporta komentētājus LTV1 u.c., lai Latviju atpazīst un NATO, ASV to aizstavētu reizē ar 4. maija kliķes zagļiem, bet tu, privātpersona, vari cirst "pa kluso", sevi pats pataisot par likumpārkapēju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.03.2016. 16:54

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt.
Mani gan satrauc cita lieta: vismaz Kurzemes pusē (tāpēc, ka osta tuvu) valsts meži tiek izcirsti tik intensīvi, ka drīz tur būs stepes, kurās baibakus trenkāt...

Atbildēt

Gunča

06.03.2016. 16:32

Jā, arī mana pateicība Lato Lapsam! Pateicoties Lato tikām vaļā vismaz no dažiem uzkrītoši nekaunīgiem politiskā ķēķa darboņiem, tādiem kā Štokenbergs, arī Āboltiņas karjera nu ir beigusies, utt.. Ja vēl kopīgiem spēkiem varētu to Zemkopības ministrijas veco "siles brālību" ar Dūklava mežacūku biznesa projektu nolikt pie vietas - gods un slava! OECD varētu braukt pamācīties korupcijas apkarošanas pieredzi Austrumeiropā.

Atbildēt

rt

06.03.2016. 15:24

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens bezprigels. Varu pateikt ,ja man kadreiz vajadzes es zagesu un man bus po par putnniniem utt platibas ir tik lielas ,ka neviens pat nepamanis ,ka busu pa vidu nu piemeram ha 30 nozagejis. Pa lielam ir radita Sistema dzivo tikai sodienai un pec tevis kaut udens pludi , tapec jau atbalsta visadus praidistus utt ,lai nakotne nav kas te dzivo un teritorija tiek attirita ,kam lielakam un jaunakam mes visi zinam ,kada ir paaapdzivotiba tuksnesos un lielajas pilsetas , bet te tik daudz zemes un vel koptas, ar to gribeju pateikt nav savas valsts vizijas ir visu citu viziju slikts tulkojums , kopa si tauta neidzivos , bet atseviski individi gan . Un Tu lato Lapsa tocna izdivosi.malacis ,ka ir sads portals ceru uz tava varda nekas nav registrets un sanaem tikai algu un nav ko atnem jeb iedzit sturi.

Atbildēt

Mareks

06.03.2016. 14:31

Ko var gribēt no viena Zemkopības ministrijas kabatas kantorīša? Ja Zemkopības ministrija ar Dūklavu priekšgalā regulāri pārkāpj MK noteikumus, MK kārtības rulli,uz ko ministram norādīts pat valdības sēdēs, turklāt vēl aci nepamirkšķinot atklāti pasludina Valsts kontrolei, ka nepiekrīt tās pārbaudes rezultātiem par PVD pārkāpumiem un naudas izšķērdēšanu Āfrikas cūku mēra afēras sakarā. Tikai tad, kad Valsts kontrole nodod lietu prokuratūrai, notiek kāda kustība.. nu, ko? Var kāds gudrinieks pateikt - ko var sagaidīt no šādas ministrijas pakļautības kantorīša?

Atbildēt

06.03.2016. 14:08

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Vecā tiesu sistēmas ir SSSR laiku - 4. maija kliķei uzticīgie tiesnesi tika atjaunoti darbā. ST un tiesu sistēma ir pret privātpersonas jebkādām interesēm vēl ilgi, jo likumi sarakstīti valsts kapitālsabiedrību interesēs - a/s Latvijas valsts meži, Latvenergo u.c.

Atbildēt

Valdis

06.03.2016. 13:32

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas"

Atbildēt

2.mežinieks

06.03.2016. 13:07

Kad beidzot Grava no Zemgales mežniecības dabūs pa biksēm??? Cerams, ka drīz būs mērs būs pilns...

Atbildēt

valstiskie maliķi

06.03.2016. 12:58

skaidrs, ka tie paši atsaldētie deģenerāti, kas uzspļaujot sabiedrības interesēm, pirms mēneša izcirta kokus Īles mežā. Arī šim pasākumam Valsts meža dienests izgādāja ciršanas atļauju.

Atbildēt

Arājs

06.03.2016. 11:43

»

Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava...


Nu nez vai tikai tas VMD ir vienīgais tāds...ja nu vienīgi otrā vietā aiz VID un VDI kuri ,ilgus gadus lauj sia GEGAM netraucēti piekopt nelegālo nodarbinātību un nodokļu nemaksāšanu : valsts un darba cilvēku apzagšanu... Bet tas jau nevienu nevaretu pārsteigt, jo 2004 gadā pēc piespriesta cietumsoda izciešanas par ļaunpratigu dienesta pilnvaru pārsniegšanu ( rekets) izbijušais policajs Artūrs Hanaminjans nodibinaja sia GEGAM kas nodarbojas ar apsardzs pakalpojumu sniegšanu... Tagad jau vairak ka gadu Arturs mierīgi piekopj savu "biznesu" sia Merks paspārnē un ta piesega turpina visu ispējamos darba likumdošanas pārkāpumus... Laikam jau tā sia Merks valdes priekšsēdētajs Oskars nezina ka uzticējusi savu objektu apsardzi izbijušajam policistam-zekam...vai arīizliekās ka nezin, jo ir materiali ieinteresēts... Sia GEGAM bija izdevies iekārtoties arī par sai Arčers būvobjekta Jelgavā apsardzi, bet ne uz ilgu laiku, jo kungiem Gerkaniem uzzinot patiesību par Arturu Hanaminjanu viņu un viņa sia GEGAM padzina pērnā gada augustā...Latvijas unikums : policists, kurš apzināti, mērķtiecīgi un ilgstoši pārkapa savas dienesta pilnvaras un policista zvērestu,ka vienīga iespēja to partraukt bija cietumsods, tik ļoti izlabojies sēžot cietumā, ka taga nodarbojas ar apsardzes biznesu....

Atbildēt

06.03.2016. 11:01

»

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā...


Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava!

Tas jau ir pārbaudīts ne reizi vien citās sfērās, kā tas notiek. Tikko kadu aizskar no tās noziedznieku bandas, citi steidz palīgā.

Atbildēt

Mežinieks

06.03.2016. 09:30

Beidzot Jačuks dabūja pa biksēm.Uz Gulbenes mežniecība attiecas Jačuks nevis Latvijas likumi.

Atbildēt

kurzemnieks

06.03.2016. 08:04

Vai tad ir kāds, kurš nu nezinātu, kam domāts Valsts meža dienests un kā pasūtījumus tas izpilda? Un par ko saņem tur veči "otkatus"? LATVIJAS VALSTS MEŽU koku fenderēšanas biznesa apkalpotāji un medību licenču pārdevēji tiem pašiem LATVIJAS VALSTS MEŽU iecirkņu vadošajiem fenderētājiem.

Atbildēt

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

06.03.2016. 07:17

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā, Valsts kontrolei un KNABam nebūtu cita darba vismaz 10 gadu garumā.

Atbildēt

švamme

05.03.2016. 21:21

par mežu ciršanu: es nesaprotu vienu, ja mežs ir privātīpašums, kāda var būt daļa jebkādai valsts iestādei, lemšana, atļaušana vai aizliegšana?
Es dzīvoju apriņķī (ASV), kur apkārt ir daudz meža cirsmu, meži tiek cirsti un izvesta koksne, neviens saimnieks savu mežu pirms laika necērt, jo tie ir zaudējumi, protams, ka jebkurš saprātīgs cilvēks savu mežu cirtīs tikai tad, ja tas sasniedzis optimālo vecumu- vērtību. Es pat painteresējos, kā es varu rīkoties ar mežu, ko potenciāli nopērku? Atbilde: pilnīga rīcības brīvība. Nevienam nav teikšanas privātīpašumā, ikai tā saimniekam. Ne velti arī ieroči tiek lietoti, lai aizsargātu savu īpašumu, daudzos štatos ir bijuši precedent, ja nošauj iebrucēju, tā ir pašaizsardzība, tāpat ir privātīpašuma zemi, zīmes tam apkārt brīdina par consequences un cilvēki nelien uz svešas zemes. Texas-ā vispār privātīpašums ir svēta lieta, tur nevienam Degunam prātā neienāktu pat kāju spert, kur nu vēl kaut ko urbt.
Kāpēc Latvijā ir tiesiskais nihilisms???? Un kad beidzot sāks tauta sūdzēt valsti starptautiskās tiesās par šo nihilismu?

Atbildēt

05.03.2016. 15:42

Pārsūdzībā apgabaltiesā atzīs, ka jautājums piekritīgs Satversmes tiesai.

Ņemot vērā, ka tiek izstrādāti MK noteikumi, tad, kamēr lieta nonāks apgabaltiesā, tie jau būs stājušies speka un privātpersona zaudēs pret valsti.

Un tā vienmēr. Kolīdz parādās iespēja uzvarēt valsti, vai to ietekmēt sava labā, tiek sakārtota likumdošana, lai valsts nezaudētu; ministriju Valsts sekretari strādā efektīvi, jo daudz šādu lietu nav - viss jau sakārtots, lai privātpersona neuzvarētu tiesā valsti, lai arī tiek pārkāptas privātpersonas patiesās tiesības un brīvības.

Atbildēt

eu

05.03.2016. 14:02

Vai masu informācijas līdzekļi Latvijā ir 4. vara ?? Atbilde - nav ! Jo nav 2. un 3. varas ......

Atbildēt

duraks

05.03.2016. 14:00

Šāda VMD darbošanās apliecina , ka nedzīvojam tiesiskā valstī . Mēs dzīvojam korumpētu ierēdņu un lielzagļu valstī , kur likums ir priekš muļķiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...