Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sapratējs

08.03.2016. 21:25

»

Māris

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas


ja jau ir tev kāda interese, tad jau būsi viens no ieinteresētās krēslas zonas:) vietas pietiks arī tavai saprašanai - klāj tik vaļā:)

Atbildēt

Māri

08.03.2016. 20:31

Neviens godīgs cilvēks protams nekad neko nesaprot.arī savas tiesības.kur nu citu nelikumības. Var veikt uzmērījumu.Var neveikt.Ir šaubas vai nav. Pēc subjektīvas izvēles. Varbūt iemesli ir citi.

Atbildēt

Māris

08.03.2016. 19:48

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas.

Atbildēt

Efs

08.03.2016. 18:03

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Diemžēl nav izdomāta neviena cita daudzmaz precīza koku vecuma noteikšanas metode, kā vienīgi kontrolurbuma izdarīšana, lai iegūtu gadskārtu paraugu.Tā ir tīrākā demagoģija, apgalvojot, ka sīkais urbumiņš kokā sabojās īpašnieka mantu. Citas metodes vienkārši NAV!

Atbildēt

:)))))

08.03.2016. 11:55

operācija "i" un citi Latvijas valsts mežu piedzīvojumi:)))

Atbildēt

Ir

07.03.2016. 21:28

Izsolēs mežinieku kartelis kā būvniekiem,iespējams,sadala iepriekš.par zemāko cenu.un citi veidi kā kopšanas cirtēs paņemt vairāk .no valsts sila skaidas daudziem atlec.Iespējams,

Atbildēt

Krēsla pār Krēsliņa krēslu

07.03.2016. 20:04

Ko tur brīnīties par meža dienesta pārkāpumiem? Dūklavs ar Ozolu paši nāk no kocinieku mafijas. Un no kaut kurienes tas piķis jārauj. Padomnieku bars arī jābaro ... Smiltēns ar Krauzi - arī ēdelīgi.. A mežā zagt var vienmēr. I gailis pakaļ nedziedās. Un kā te viens teica, svarīgs jau nav likums, svarīgi kā to likumu piemēro situācijai. Un te mums Valsts meža dienests rāda izcilu piemēru!

Atbildēt

Rezume

07.03.2016. 17:45

Bilde skaidra - cīņa iet par resursiem, t.i. baļķis un gaļa. Gar abiem grābstas Valsts meža dienests.

Atbildēt

07.03.2016. 17:36

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Vari nošaut to mantu pats "pa kluso", tad pusi noēd, tad paziņo, ka atradi beigtu kuili pēc nedēļas, kā prasa likums..Kad atradi, nezini, kas nošāva, kas pusi apēda..Bet tev gadījās atrst..Mažakuiļa vietā var būt cits zvērs..

Te likums tava pusē..ja to mežā pareizi piemēro..:)

Atbildēt

07.03.2016. 17:33

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Tev nav jāsauc policija, bet saskaņā ar likumu jāraksta iesniegums pašvaldības policijai, kurā apraksti atrasto mantu. Un iesniegums jāiedod termiņā, šķiet, ka nedēļas laikā, ja tā manta vēl tur ir.(mežakuili pa nedēļu nenoēdīsi)..

To formāli prasa likums.Bet tevi var sodīt par to, ka neziņoji par atrasto mantu - piemēram, tevis nošautu beigtu kuili, lai arī šāvi ar licenci.Tāda ir formālā puse. Likumi sarakstīti, lai vienmēr tevi varētu sodīt un kaunināt, lai tu nejustos kā saimnieks sava zemē.:)

Atbildēt

Tv3

07.03.2016. 17:16

Bez tabu varētu papētīt,kas Gulbenē par medībām komisiju vada.Iespējams,orāls talants,paliek neizgaismots.Norūpējies par tīrību.

Atbildēt

papildus pakalpojumi

07.03.2016. 16:52

AS LVM MS MK_2015_290_i

Atbildēt

test

07.03.2016. 16:38

eu, kā iet ?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā

07.03.2016. 16:37

»

Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu


Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu

Atbildēt

faktu gribulītim

07.03.2016. 16:28

ja kāds vēlas uzzināt faktus, tad vienkārši vajag aprunājoties ar cilvēkiem un turēt acis vaļā. Ir jau ieliets ar karotīti mutēs - "vajag tik rakt" !

Atbildēt

07.03.2016. 16:23

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu.:)

Atbildēt

Tikai fakti

07.03.2016. 15:49

Iespējams kļūdos,bet vai Kreslin pirms rigas nebija gulbenē?Kāds zin precīzāk?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

07.03.2016. 11:25

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos????
Kā var atļaut brukt iekšā cilvēku privātīpašumos ar ieročiem un viltotām medību apliecībām????
Nu jau aizgājuši tik tālu savā patvaļā, ka ar bisēm jau skraida pa Liepājas pilsētas teritoriju!

Atbildēt

07.03.2016. 10:26

»

jk

nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija


Par to jau stāsts, ka pašu ar ierobežojumiem valsts pataisa par likumparkāpēju pret paša gribu. Neko pats nevar darīt ar savu īpašumu.

Atbildēt

jk

07.03.2016. 06:17

»

Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem...


nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija.

Atbildēt

Māris

06.03.2016. 22:12

Vieni cirvji te koment. Pasarg dies.

Atbildēt

Vēl viena VMD kriminālkomēdija

06.03.2016. 20:35

Vēl viena Valsts meža dienesta afēra un izgāšanās ir jaunā Ģeogrāfiskās informācijas sistēma, kas izmaksājusi 700 000 EUR. šis projekts vilkts garumā 3 gadus. Nu ir radīts pilnīgs nevienam nederīgs brāķis!

Atbildēt

Čiekur, mazliet kļūdies!

06.03.2016. 19:37

»

Čiekurs Egles dēls

Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt...


Nav gan meža zvēri valsts īpašums. Visi meža zvēri pēc likuma skaitās bezsaimnieka manta. Tikai tad, kad zvērs nomedīts, tas ir kāda īpašums. Tas nu reiz ir noskaidrot. Tas joks jau ir tāds, ka visa šī asiņainā cīņa un ažiotāža ap Eiropas naudām realitātē ir par bezsaimnieka mantu!!! Cik tu prasmīgi piebarosi un savairosi tās cūkas savā iecirknī, neskatoties ne uz kādām pasaciņām par ĀCM, saorganizēsi ārzemniekiem medības, iekasēsi gan par licencēm, gan izguldīsi, pabarosi, tik arī būs tev ienesīgs šis bizness, Peļņa, kā dzirdēts, ir smuka:)

Atbildēt

Heijā, Arvīd Ozol, mosties no miega!

06.03.2016. 18:04

Dzirdi, ko tauta runā? - beidz snaust kā pārēdies s___ķis pie siles! Velc kājās gumijas zābakus un beidzot ej un iztīri tos Augeja staļļus savā Valsts meža dienestā!!!!!!

Atbildēt

06.03.2016. 17:57

»

rt

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens...


Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem.

LVM politika ir cirst, cirst, cirst un uzturēt sportu un jūru parazītus, piemēram, sporta komentētājus LTV1 u.c., lai Latviju atpazīst un NATO, ASV to aizstavētu reizē ar 4. maija kliķes zagļiem, bet tu, privātpersona, vari cirst "pa kluso", sevi pats pataisot par likumpārkapēju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.03.2016. 17:54

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt.
Mani gan satrauc cita lieta: vismaz Kurzemes pusē (tāpēc, ka osta tuvu) valsts meži tiek izcirsti tik intensīvi, ka drīz tur būs stepes, kurās baibakus trenkāt...

Atbildēt

Gunča

06.03.2016. 17:32

Jā, arī mana pateicība Lato Lapsam! Pateicoties Lato tikām vaļā vismaz no dažiem uzkrītoši nekaunīgiem politiskā ķēķa darboņiem, tādiem kā Štokenbergs, arī Āboltiņas karjera nu ir beigusies, utt.. Ja vēl kopīgiem spēkiem varētu to Zemkopības ministrijas veco "siles brālību" ar Dūklava mežacūku biznesa projektu nolikt pie vietas - gods un slava! OECD varētu braukt pamācīties korupcijas apkarošanas pieredzi Austrumeiropā.

Atbildēt

rt

06.03.2016. 16:24

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens bezprigels. Varu pateikt ,ja man kadreiz vajadzes es zagesu un man bus po par putnniniem utt platibas ir tik lielas ,ka neviens pat nepamanis ,ka busu pa vidu nu piemeram ha 30 nozagejis. Pa lielam ir radita Sistema dzivo tikai sodienai un pec tevis kaut udens pludi , tapec jau atbalsta visadus praidistus utt ,lai nakotne nav kas te dzivo un teritorija tiek attirita ,kam lielakam un jaunakam mes visi zinam ,kada ir paaapdzivotiba tuksnesos un lielajas pilsetas , bet te tik daudz zemes un vel koptas, ar to gribeju pateikt nav savas valsts vizijas ir visu citu viziju slikts tulkojums , kopa si tauta neidzivos , bet atseviski individi gan . Un Tu lato Lapsa tocna izdivosi.malacis ,ka ir sads portals ceru uz tava varda nekas nav registrets un sanaem tikai algu un nav ko atnem jeb iedzit sturi.

Atbildēt

Mareks

06.03.2016. 15:31

Ko var gribēt no viena Zemkopības ministrijas kabatas kantorīša? Ja Zemkopības ministrija ar Dūklavu priekšgalā regulāri pārkāpj MK noteikumus, MK kārtības rulli,uz ko ministram norādīts pat valdības sēdēs, turklāt vēl aci nepamirkšķinot atklāti pasludina Valsts kontrolei, ka nepiekrīt tās pārbaudes rezultātiem par PVD pārkāpumiem un naudas izšķērdēšanu Āfrikas cūku mēra afēras sakarā. Tikai tad, kad Valsts kontrole nodod lietu prokuratūrai, notiek kāda kustība.. nu, ko? Var kāds gudrinieks pateikt - ko var sagaidīt no šādas ministrijas pakļautības kantorīša?

Atbildēt

06.03.2016. 15:08

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Vecā tiesu sistēmas ir SSSR laiku - 4. maija kliķei uzticīgie tiesnesi tika atjaunoti darbā. ST un tiesu sistēma ir pret privātpersonas jebkādām interesēm vēl ilgi, jo likumi sarakstīti valsts kapitālsabiedrību interesēs - a/s Latvijas valsts meži, Latvenergo u.c.

Atbildēt

Valdis

06.03.2016. 14:32

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas"

Atbildēt

2.mežinieks

06.03.2016. 14:07

Kad beidzot Grava no Zemgales mežniecības dabūs pa biksēm??? Cerams, ka drīz būs mērs būs pilns...

Atbildēt

valstiskie maliķi

06.03.2016. 13:58

skaidrs, ka tie paši atsaldētie deģenerāti, kas uzspļaujot sabiedrības interesēm, pirms mēneša izcirta kokus Īles mežā. Arī šim pasākumam Valsts meža dienests izgādāja ciršanas atļauju.

Atbildēt

Arājs

06.03.2016. 12:43

»

Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava...


Nu nez vai tikai tas VMD ir vienīgais tāds...ja nu vienīgi otrā vietā aiz VID un VDI kuri ,ilgus gadus lauj sia GEGAM netraucēti piekopt nelegālo nodarbinātību un nodokļu nemaksāšanu : valsts un darba cilvēku apzagšanu... Bet tas jau nevienu nevaretu pārsteigt, jo 2004 gadā pēc piespriesta cietumsoda izciešanas par ļaunpratigu dienesta pilnvaru pārsniegšanu ( rekets) izbijušais policajs Artūrs Hanaminjans nodibinaja sia GEGAM kas nodarbojas ar apsardzs pakalpojumu sniegšanu... Tagad jau vairak ka gadu Arturs mierīgi piekopj savu "biznesu" sia Merks paspārnē un ta piesega turpina visu ispējamos darba likumdošanas pārkāpumus... Laikam jau tā sia Merks valdes priekšsēdētajs Oskars nezina ka uzticējusi savu objektu apsardzi izbijušajam policistam-zekam...vai arīizliekās ka nezin, jo ir materiali ieinteresēts... Sia GEGAM bija izdevies iekārtoties arī par sai Arčers būvobjekta Jelgavā apsardzi, bet ne uz ilgu laiku, jo kungiem Gerkaniem uzzinot patiesību par Arturu Hanaminjanu viņu un viņa sia GEGAM padzina pērnā gada augustā...Latvijas unikums : policists, kurš apzināti, mērķtiecīgi un ilgstoši pārkapa savas dienesta pilnvaras un policista zvērestu,ka vienīga iespēja to partraukt bija cietumsods, tik ļoti izlabojies sēžot cietumā, ka taga nodarbojas ar apsardzes biznesu....

Atbildēt

06.03.2016. 12:01

»

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā...


Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava!

Tas jau ir pārbaudīts ne reizi vien citās sfērās, kā tas notiek. Tikko kadu aizskar no tās noziedznieku bandas, citi steidz palīgā.

Atbildēt

Mežinieks

06.03.2016. 10:30

Beidzot Jačuks dabūja pa biksēm.Uz Gulbenes mežniecība attiecas Jačuks nevis Latvijas likumi.

Atbildēt

kurzemnieks

06.03.2016. 09:04

Vai tad ir kāds, kurš nu nezinātu, kam domāts Valsts meža dienests un kā pasūtījumus tas izpilda? Un par ko saņem tur veči "otkatus"? LATVIJAS VALSTS MEŽU koku fenderēšanas biznesa apkalpotāji un medību licenču pārdevēji tiem pašiem LATVIJAS VALSTS MEŽU iecirkņu vadošajiem fenderētājiem.

Atbildēt

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

06.03.2016. 08:17

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā, Valsts kontrolei un KNABam nebūtu cita darba vismaz 10 gadu garumā.

Atbildēt

švamme

05.03.2016. 22:21

par mežu ciršanu: es nesaprotu vienu, ja mežs ir privātīpašums, kāda var būt daļa jebkādai valsts iestādei, lemšana, atļaušana vai aizliegšana?
Es dzīvoju apriņķī (ASV), kur apkārt ir daudz meža cirsmu, meži tiek cirsti un izvesta koksne, neviens saimnieks savu mežu pirms laika necērt, jo tie ir zaudējumi, protams, ka jebkurš saprātīgs cilvēks savu mežu cirtīs tikai tad, ja tas sasniedzis optimālo vecumu- vērtību. Es pat painteresējos, kā es varu rīkoties ar mežu, ko potenciāli nopērku? Atbilde: pilnīga rīcības brīvība. Nevienam nav teikšanas privātīpašumā, ikai tā saimniekam. Ne velti arī ieroči tiek lietoti, lai aizsargātu savu īpašumu, daudzos štatos ir bijuši precedent, ja nošauj iebrucēju, tā ir pašaizsardzība, tāpat ir privātīpašuma zemi, zīmes tam apkārt brīdina par consequences un cilvēki nelien uz svešas zemes. Texas-ā vispār privātīpašums ir svēta lieta, tur nevienam Degunam prātā neienāktu pat kāju spert, kur nu vēl kaut ko urbt.
Kāpēc Latvijā ir tiesiskais nihilisms???? Un kad beidzot sāks tauta sūdzēt valsti starptautiskās tiesās par šo nihilismu?

Atbildēt

05.03.2016. 16:42

Pārsūdzībā apgabaltiesā atzīs, ka jautājums piekritīgs Satversmes tiesai.

Ņemot vērā, ka tiek izstrādāti MK noteikumi, tad, kamēr lieta nonāks apgabaltiesā, tie jau būs stājušies speka un privātpersona zaudēs pret valsti.

Un tā vienmēr. Kolīdz parādās iespēja uzvarēt valsti, vai to ietekmēt sava labā, tiek sakārtota likumdošana, lai valsts nezaudētu; ministriju Valsts sekretari strādā efektīvi, jo daudz šādu lietu nav - viss jau sakārtots, lai privātpersona neuzvarētu tiesā valsti, lai arī tiek pārkāptas privātpersonas patiesās tiesības un brīvības.

Atbildēt

eu

05.03.2016. 15:02

Vai masu informācijas līdzekļi Latvijā ir 4. vara ?? Atbilde - nav ! Jo nav 2. un 3. varas ......

Atbildēt

duraks

05.03.2016. 15:00

Šāda VMD darbošanās apliecina , ka nedzīvojam tiesiskā valstī . Mēs dzīvojam korumpētu ierēdņu un lielzagļu valstī , kur likums ir priekš muļķiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...