Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sapratējs

08.03.2016. 20:25

»

Māris

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas


ja jau ir tev kāda interese, tad jau būsi viens no ieinteresētās krēslas zonas:) vietas pietiks arī tavai saprašanai - klāj tik vaļā:)

Atbildēt

Māri

08.03.2016. 19:31

Neviens godīgs cilvēks protams nekad neko nesaprot.arī savas tiesības.kur nu citu nelikumības. Var veikt uzmērījumu.Var neveikt.Ir šaubas vai nav. Pēc subjektīvas izvēles. Varbūt iemesli ir citi.

Atbildēt

Māris

08.03.2016. 18:48

Interesanti lasīt komentārus, kuriem no tā visa nav nekādas saprašanas.

Atbildēt

Efs

08.03.2016. 17:03

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Diemžēl nav izdomāta neviena cita daudzmaz precīza koku vecuma noteikšanas metode, kā vienīgi kontrolurbuma izdarīšana, lai iegūtu gadskārtu paraugu.Tā ir tīrākā demagoģija, apgalvojot, ka sīkais urbumiņš kokā sabojās īpašnieka mantu. Citas metodes vienkārši NAV!

Atbildēt

:)))))

08.03.2016. 10:55

operācija "i" un citi Latvijas valsts mežu piedzīvojumi:)))

Atbildēt

Ir

07.03.2016. 20:28

Izsolēs mežinieku kartelis kā būvniekiem,iespējams,sadala iepriekš.par zemāko cenu.un citi veidi kā kopšanas cirtēs paņemt vairāk .no valsts sila skaidas daudziem atlec.Iespējams,

Atbildēt

Krēsla pār Krēsliņa krēslu

07.03.2016. 19:04

Ko tur brīnīties par meža dienesta pārkāpumiem? Dūklavs ar Ozolu paši nāk no kocinieku mafijas. Un no kaut kurienes tas piķis jārauj. Padomnieku bars arī jābaro ... Smiltēns ar Krauzi - arī ēdelīgi.. A mežā zagt var vienmēr. I gailis pakaļ nedziedās. Un kā te viens teica, svarīgs jau nav likums, svarīgi kā to likumu piemēro situācijai. Un te mums Valsts meža dienests rāda izcilu piemēru!

Atbildēt

Rezume

07.03.2016. 16:45

Bilde skaidra - cīņa iet par resursiem, t.i. baļķis un gaļa. Gar abiem grābstas Valsts meža dienests.

Atbildēt

07.03.2016. 16:36

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Vari nošaut to mantu pats "pa kluso", tad pusi noēd, tad paziņo, ka atradi beigtu kuili pēc nedēļas, kā prasa likums..Kad atradi, nezini, kas nošāva, kas pusi apēda..Bet tev gadījās atrst..Mažakuiļa vietā var būt cits zvērs..

Te likums tava pusē..ja to mežā pareizi piemēro..:)

Atbildēt

07.03.2016. 16:33

»

dzīvojam Donbasā

Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu


Tev nav jāsauc policija, bet saskaņā ar likumu jāraksta iesniegums pašvaldības policijai, kurā apraksti atrasto mantu. Un iesniegums jāiedod termiņā, šķiet, ka nedēļas laikā, ja tā manta vēl tur ir.(mežakuili pa nedēļu nenoēdīsi)..

To formāli prasa likums.Bet tevi var sodīt par to, ka neziņoji par atrasto mantu - piemēram, tevis nošautu beigtu kuili, lai arī šāvi ar licenci.Tāda ir formālā puse. Likumi sarakstīti, lai vienmēr tevi varētu sodīt un kaunināt, lai tu nejustos kā saimnieks sava zemē.:)

Atbildēt

Tv3

07.03.2016. 16:16

Bez tabu varētu papētīt,kas Gulbenē par medībām komisiju vada.Iespējams,orāls talants,paliek neizgaismots.Norūpējies par tīrību.

Atbildēt

papildus pakalpojumi

07.03.2016. 15:52

AS LVM MS MK_2015_290_i

Atbildēt

test

07.03.2016. 15:38

eu, kā iet ?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā

07.03.2016. 15:37

»

Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu


Nesanāks vis, kā tu te klārē. Kamēr ziņošu policijai par atrasto bezsaimnieka mantu, tikmēr tā manta jau būs tavā pļaviņā. Un tu jau policijai neziņosi, bet to mantu apēdīsi:) Bet mani policija nostrāpēs par viltus izsaukumu

Atbildēt

faktu gribulītim

07.03.2016. 15:28

ja kāds vēlas uzzināt faktus, tad vienkārši vajag aprunājoties ar cilvēkiem un turēt acis vaļā. Ir jau ieliets ar karotīti mutēs - "vajag tik rakt" !

Atbildēt

07.03.2016. 15:23

»

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos...


Zvēri, kas iemaldās tava meža vai pļaviņas īpasuma teritorijā ir tavi, vai arī bezsaimnieka manta sakaņā ar likumu. Par atradumu - bezsaimnieka mantu noteiktā termiņā jaziņo policijai kā par atradumu.:)

Atbildēt

Tikai fakti

07.03.2016. 14:49

Iespējams kļūdos,bet vai Kreslin pirms rigas nebija gulbenē?Kāds zin precīzāk?

Atbildēt

dzīvojam Donbasā nevis Latvijā

07.03.2016. 10:25

Kā var atļaut kaut kādam valsts dienestam saurbt kokus cilvēku privātīpašumos????
Kā var atļaut brukt iekšā cilvēku privātīpašumos ar ieročiem un viltotām medību apliecībām????
Nu jau aizgājuši tik tālu savā patvaļā, ka ar bisēm jau skraida pa Liepājas pilsētas teritoriju!

Atbildēt

07.03.2016. 09:26

»

jk

nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija


Par to jau stāsts, ka pašu ar ierobežojumiem valsts pataisa par likumparkāpēju pret paša gribu. Neko pats nevar darīt ar savu īpašumu.

Atbildēt

jk

07.03.2016. 05:17

»

Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem...


nav merkis parkapt , bet nejutos vainigs ,ka nezogu un galu gala mezu uztur prieks berniem vai ari nebaltai dienai pa lielam tas ir ieguldigums ,kas ir labaks neka jebkurs pensiju limenis un valsts pensija.

Atbildēt

Māris

06.03.2016. 21:12

Vieni cirvji te koment. Pasarg dies.

Atbildēt

Vēl viena VMD kriminālkomēdija

06.03.2016. 19:35

Vēl viena Valsts meža dienesta afēra un izgāšanās ir jaunā Ģeogrāfiskās informācijas sistēma, kas izmaksājusi 700 000 EUR. šis projekts vilkts garumā 3 gadus. Nu ir radīts pilnīgs nevienam nederīgs brāķis!

Atbildēt

Čiekur, mazliet kļūdies!

06.03.2016. 18:37

»

Čiekurs Egles dēls

Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt...


Nav gan meža zvēri valsts īpašums. Visi meža zvēri pēc likuma skaitās bezsaimnieka manta. Tikai tad, kad zvērs nomedīts, tas ir kāda īpašums. Tas nu reiz ir noskaidrot. Tas joks jau ir tāds, ka visa šī asiņainā cīņa un ažiotāža ap Eiropas naudām realitātē ir par bezsaimnieka mantu!!! Cik tu prasmīgi piebarosi un savairosi tās cūkas savā iecirknī, neskatoties ne uz kādām pasaciņām par ĀCM, saorganizēsi ārzemniekiem medības, iekasēsi gan par licencēm, gan izguldīsi, pabarosi, tik arī būs tev ienesīgs šis bizness, Peļņa, kā dzirdēts, ir smuka:)

Atbildēt

Heijā, Arvīd Ozol, mosties no miega!

06.03.2016. 17:04

Dzirdi, ko tauta runā? - beidz snaust kā pārēdies s___ķis pie siles! Velc kājās gumijas zābakus un beidzot ej un iztīri tos Augeja staļļus savā Valsts meža dienestā!!!!!!

Atbildēt

06.03.2016. 16:57

»

rt

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens...


Sistēma ar a/s LVM nevar pieļaut, ka izcērt visu mežu Latvijā, privatajam konkurējot ar a/s LVM, tādēl ir tik liela pretimstāvēšana - diskriminācija pret privātajiem.

LVM politika ir cirst, cirst, cirst un uzturēt sportu un jūru parazītus, piemēram, sporta komentētājus LTV1 u.c., lai Latviju atpazīst un NATO, ASV to aizstavētu reizē ar 4. maija kliķes zagļiem, bet tu, privātpersona, vari cirst "pa kluso", sevi pats pataisot par likumpārkapēju.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.03.2016. 16:54

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Ar medīšanu nav tik vienkārši - visi meža zvēri ir valsts īpašums, un tas, ka viņi nemāk izlasīt šilti "Privātīpašums" un ieklīst Tavās platībās, vēl nedod Tev tiesības viņus medīt.
Mani gan satrauc cita lieta: vismaz Kurzemes pusē (tāpēc, ka osta tuvu) valsts meži tiek izcirsti tik intensīvi, ka drīz tur būs stepes, kurās baibakus trenkāt...

Atbildēt

Gunča

06.03.2016. 16:32

Jā, arī mana pateicība Lato Lapsam! Pateicoties Lato tikām vaļā vismaz no dažiem uzkrītoši nekaunīgiem politiskā ķēķa darboņiem, tādiem kā Štokenbergs, arī Āboltiņas karjera nu ir beigusies, utt.. Ja vēl kopīgiem spēkiem varētu to Zemkopības ministrijas veco "siles brālību" ar Dūklava mežacūku biznesa projektu nolikt pie vietas - gods un slava! OECD varētu braukt pamācīties korupcijas apkarošanas pieredzi Austrumeiropā.

Atbildēt

rt

06.03.2016. 15:24

man laukos ir kopts un neizzagets mezs m tagad savairojusies visadi dzivnieki putnini , ,pukites un viss izradas aizsargajams . Mezu taupiju nebaltais dienai , kamer apkart lielaka dala nodzera un sasita masinas par meza naudu. Un tagad ,kad gribesu zaget busu vainigs mani vares tiesat utt . Vel viens bezprigels. Varu pateikt ,ja man kadreiz vajadzes es zagesu un man bus po par putnniniem utt platibas ir tik lielas ,ka neviens pat nepamanis ,ka busu pa vidu nu piemeram ha 30 nozagejis. Pa lielam ir radita Sistema dzivo tikai sodienai un pec tevis kaut udens pludi , tapec jau atbalsta visadus praidistus utt ,lai nakotne nav kas te dzivo un teritorija tiek attirita ,kam lielakam un jaunakam mes visi zinam ,kada ir paaapdzivotiba tuksnesos un lielajas pilsetas , bet te tik daudz zemes un vel koptas, ar to gribeju pateikt nav savas valsts vizijas ir visu citu viziju slikts tulkojums , kopa si tauta neidzivos , bet atseviski individi gan . Un Tu lato Lapsa tocna izdivosi.malacis ,ka ir sads portals ceru uz tava varda nekas nav registrets un sanaem tikai algu un nav ko atnem jeb iedzit sturi.

Atbildēt

Mareks

06.03.2016. 14:31

Ko var gribēt no viena Zemkopības ministrijas kabatas kantorīša? Ja Zemkopības ministrija ar Dūklavu priekšgalā regulāri pārkāpj MK noteikumus, MK kārtības rulli,uz ko ministram norādīts pat valdības sēdēs, turklāt vēl aci nepamirkšķinot atklāti pasludina Valsts kontrolei, ka nepiekrīt tās pārbaudes rezultātiem par PVD pārkāpumiem un naudas izšķērdēšanu Āfrikas cūku mēra afēras sakarā. Tikai tad, kad Valsts kontrole nodod lietu prokuratūrai, notiek kāda kustība.. nu, ko? Var kāds gudrinieks pateikt - ko var sagaidīt no šādas ministrijas pakļautības kantorīša?

Atbildēt

06.03.2016. 14:08

»

Valdis

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas


Vecā tiesu sistēmas ir SSSR laiku - 4. maija kliķei uzticīgie tiesnesi tika atjaunoti darbā. ST un tiesu sistēma ir pret privātpersonas jebkādām interesēm vēl ilgi, jo likumi sarakstīti valsts kapitālsabiedrību interesēs - a/s Latvijas valsts meži, Latvenergo u.c.

Atbildēt

Valdis

06.03.2016. 13:32

Jācer, ka drīz lasīsim virsrakstu - "Tiesas spriedums: Valsts meža dienestam nav tiesību atļaut medīt privātīpašumos, kur vien iegribas"

Atbildēt

2.mežinieks

06.03.2016. 13:07

Kad beidzot Grava no Zemgales mežniecības dabūs pa biksēm??? Cerams, ka drīz būs mērs būs pilns...

Atbildēt

valstiskie maliķi

06.03.2016. 12:58

skaidrs, ka tie paši atsaldētie deģenerāti, kas uzspļaujot sabiedrības interesēm, pirms mēneša izcirta kokus Īles mežā. Arī šim pasākumam Valsts meža dienests izgādāja ciršanas atļauju.

Atbildēt

Arājs

06.03.2016. 11:43

»

Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava...


Nu nez vai tikai tas VMD ir vienīgais tāds...ja nu vienīgi otrā vietā aiz VID un VDI kuri ,ilgus gadus lauj sia GEGAM netraucēti piekopt nelegālo nodarbinātību un nodokļu nemaksāšanu : valsts un darba cilvēku apzagšanu... Bet tas jau nevienu nevaretu pārsteigt, jo 2004 gadā pēc piespriesta cietumsoda izciešanas par ļaunpratigu dienesta pilnvaru pārsniegšanu ( rekets) izbijušais policajs Artūrs Hanaminjans nodibinaja sia GEGAM kas nodarbojas ar apsardzs pakalpojumu sniegšanu... Tagad jau vairak ka gadu Arturs mierīgi piekopj savu "biznesu" sia Merks paspārnē un ta piesega turpina visu ispējamos darba likumdošanas pārkāpumus... Laikam jau tā sia Merks valdes priekšsēdētajs Oskars nezina ka uzticējusi savu objektu apsardzi izbijušajam policistam-zekam...vai arīizliekās ka nezin, jo ir materiali ieinteresēts... Sia GEGAM bija izdevies iekārtoties arī par sai Arčers būvobjekta Jelgavā apsardzi, bet ne uz ilgu laiku, jo kungiem Gerkaniem uzzinot patiesību par Arturu Hanaminjanu viņu un viņa sia GEGAM padzina pērnā gada augustā...Latvijas unikums : policists, kurš apzināti, mērķtiecīgi un ilgstoši pārkapa savas dienesta pilnvaras un policista zvērestu,ka vienīga iespēja to partraukt bija cietumsods, tik ļoti izlabojies sēžot cietumā, ka taga nodarbojas ar apsardzes biznesu....

Atbildēt

06.03.2016. 11:01

»

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā...


Muļķības- atcerēsities, ko rakstīju. Ministrijas un Saeimas nozoedznieki sakārtos visu ar likumdošanu tā, ka nevarēsi iebilst, ka tev piederošo mežu izurbj, izzog, bet noziedznieku nava!

Tas jau ir pārbaudīts ne reizi vien citās sfērās, kā tas notiek. Tikko kadu aizskar no tās noziedznieku bandas, citi steidz palīgā.

Atbildēt

Mežinieks

06.03.2016. 09:30

Beidzot Jačuks dabūja pa biksēm.Uz Gulbenes mežniecība attiecas Jačuks nevis Latvijas likumi.

Atbildēt

kurzemnieks

06.03.2016. 08:04

Vai tad ir kāds, kurš nu nezinātu, kam domāts Valsts meža dienests un kā pasūtījumus tas izpilda? Un par ko saņem tur veči "otkatus"? LATVIJAS VALSTS MEŽU koku fenderēšanas biznesa apkalpotāji un medību licenču pārdevēji tiem pašiem LATVIJAS VALSTS MEŽU iecirkņu vadošajiem fenderētājiem.

Atbildēt

noziedznieku inkubators ir VMD!!!!!!!!!!!

06.03.2016. 07:17

Beidzot ir paņemts pie dziesmas un atklāti sākts runāt par šito absolūti noziedzīgā valsts kantori - Valsts meža dienestu!!!!!! Ja sabiedrībai tiktu publiskoti ģenerāldirektora Anda Krēsliņa izdotie pretlikumīgie iekšējie rīkojumi, kurus "svētījusi" Zemkopības ministrija ar Dūklavu un Ozolu priekšgalā, Valsts kontrolei un KNABam nebūtu cita darba vismaz 10 gadu garumā.

Atbildēt

švamme

05.03.2016. 21:21

par mežu ciršanu: es nesaprotu vienu, ja mežs ir privātīpašums, kāda var būt daļa jebkādai valsts iestādei, lemšana, atļaušana vai aizliegšana?
Es dzīvoju apriņķī (ASV), kur apkārt ir daudz meža cirsmu, meži tiek cirsti un izvesta koksne, neviens saimnieks savu mežu pirms laika necērt, jo tie ir zaudējumi, protams, ka jebkurš saprātīgs cilvēks savu mežu cirtīs tikai tad, ja tas sasniedzis optimālo vecumu- vērtību. Es pat painteresējos, kā es varu rīkoties ar mežu, ko potenciāli nopērku? Atbilde: pilnīga rīcības brīvība. Nevienam nav teikšanas privātīpašumā, ikai tā saimniekam. Ne velti arī ieroči tiek lietoti, lai aizsargātu savu īpašumu, daudzos štatos ir bijuši precedent, ja nošauj iebrucēju, tā ir pašaizsardzība, tāpat ir privātīpašuma zemi, zīmes tam apkārt brīdina par consequences un cilvēki nelien uz svešas zemes. Texas-ā vispār privātīpašums ir svēta lieta, tur nevienam Degunam prātā neienāktu pat kāju spert, kur nu vēl kaut ko urbt.
Kāpēc Latvijā ir tiesiskais nihilisms???? Un kad beidzot sāks tauta sūdzēt valsti starptautiskās tiesās par šo nihilismu?

Atbildēt

05.03.2016. 15:42

Pārsūdzībā apgabaltiesā atzīs, ka jautājums piekritīgs Satversmes tiesai.

Ņemot vērā, ka tiek izstrādāti MK noteikumi, tad, kamēr lieta nonāks apgabaltiesā, tie jau būs stājušies speka un privātpersona zaudēs pret valsti.

Un tā vienmēr. Kolīdz parādās iespēja uzvarēt valsti, vai to ietekmēt sava labā, tiek sakārtota likumdošana, lai valsts nezaudētu; ministriju Valsts sekretari strādā efektīvi, jo daudz šādu lietu nav - viss jau sakārtots, lai privātpersona neuzvarētu tiesā valsti, lai arī tiek pārkāptas privātpersonas patiesās tiesības un brīvības.

Atbildēt

eu

05.03.2016. 14:02

Vai masu informācijas līdzekļi Latvijā ir 4. vara ?? Atbilde - nav ! Jo nav 2. un 3. varas ......

Atbildēt

duraks

05.03.2016. 14:00

Šāda VMD darbošanās apliecina , ka nedzīvojam tiesiskā valstī . Mēs dzīvojam korumpētu ierēdņu un lielzagļu valstī , kur likums ir priekš muļķiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...