Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

23.01.2019. 20:19


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NEREŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

09.01.2019. 22:43

»

Zinātājs

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos


Tā nav īsti pareizi - viņi ir visai gudri, apzinās, ka kalpo noziedznieku kliķei un grib no tā savu labumu. Netic kā LPSR laikos, ka varētu būt pārmaiņu un daudzus sasēdinstu cietumos, pakārtu utt. Jau 30 gadus vieni noziedznieki valsts amatos nomaina citus.

Atbildēt

Zinātājs

09.01.2019. 19:06

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos!

Atbildēt

Tā ir

09.01.2019. 10:18

»

nu

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā


angliciska teikuma konstrukcija. Kanceleja izrāda pakalpību starptautiskajam cionismam.

Atbildēt

nu

09.01.2019. 10:12

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā !!!!!

Atbildēt

Kādas ieskaites!

09.01.2019. 10:01

»

enchante

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk...


Visa tā padarīdarīšana balstīta uz pseidozinātni, grafomāniju un izklaidi par ES cionistu un mūsu nodokļu maksātāju naudu Reiznieces, cigānes, atbalstā.

Pīlēns deģenerējies līdz kārkluvācieša līmenim, bet Rubenis līdz Blaumaņa Purva bridēja Sutkas tēla līmenim. Abi - Pīlēns un Rubenis ir identiski pēc satura. Parazīti.

Kas attiecas uz pašnozīmības celšanu, tad to nevar iemācīt cionistu ideoloģijas realuzācijā - slepkavojot Latvijas ekonomiku, realuzējot genocīdu pret pašu tautu.

Cēloņsakarībās - ja valsts realizētu ar savu valsts pārvaldi latviešu nacionālās intereses, tad izdegšanas vietā būtu pozitīvs optimisms.

Atbildēt

enchante

09.01.2019. 08:08

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk

Atbildēt

Alias

08.01.2019. 16:21

Ja kāds valsts pārvaldes augstajos amatos jūtas pārmocījies,neviens viņu nevar kavēt turpat uz vietas atrast sevi mazāk stresainā nodarbē (kur lielākais stress rodas,lai papildus prāvajām algām ierautu vēl 10x prāvākus blakus ienākumus!) Un tādi valsts kancelejas perdeļi vēl var atļauties idiotiski muldēt par šādu sviestainu pasākumu nepieciešamību,piesaucot Apple un kur nu tur vēl tas notiek! Tā ir viena vienīga demagoģija ļoti zemas markas izpildījumā - kurš gan vēl būtu tik stulbs,lai tādiem murgiem noticētu!?

Atbildēt

a

08.01.2019. 15:44

»

ciniķis

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis...


Citskovskim mamma ir medmāsa. Ja velk paralēles ar medmāsām- tām par visiem kursiem, lai uzturētu reģistru, jāmaksā pašām, un ne mazā nauda.Tātad, lai turpinātu strādāt profesijā, jāapmeklē regulāri kursi, par ko pašām jāmaksā Kauns jums nav, t.s. vadītāji!Iztaisās par invalīdiem. Kurš Latvijas brīvības cīņu karavīriem maksāja par kursiem, karojot pret divām armijām vienlaicīgi?

Atbildēt

Hahaha

08.01.2019. 15:08

Secinot pēc celulīta kg uz pēcpuses, tur līdz izdegšanai vēl tāls ceļš ejams!

Atbildēt

200 000€

08.01.2019. 12:02

Izdegšana valsts aparāta līmenī sākas, jo latviešiem jārealizē cionistu ideoloģiskā koncepcija Latvijas politikā pret latviešu tautu.

Cēloņsakarībās- ja latvieši augstākajā valsts pārvaldes līmenī realizētu latviešu nacionālo ideju oncep iju, izdegšanas vietā stātos optimistisks pacēlums.

Vispār šī problēma atsedzas arī svešzemju bankās strādājošo latviešu vidū, strādājot pret latviešu tautas patiesajām interesēm. Bankās, lai novērstu izdegšanas sindromu, pastāvīgi pielieto presingu un mobingu. Valsts pārvaldes politikā to grūtāk izdarīt.

Atbildēt

ciniķis

08.01.2019. 08:11

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis. Un nepametīs. Es domāju cistkovskim par šo sviestu būtu jāatkāpjas.

Atbildēt

G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem

08.01.2019. 06:38

aprakstīts, kā G. Valdmaņa tēvam, ko nogalināja cionisti ar CIP starpniecību kā veiksmīgu politiķi un ekonomistu, pašam G. Valdmanim cionistu mafija, kura saaugusi ar organizēto noziedzību CIP realizācijā, liedza kļūt par veiksmīgu miljonāru- miljardieri tikai tāpēc ak abi - tēvs un dēls sevī nesa latviešu nacionālistu domāšanu. Latvijā komunisti- čekusti- cionisti pašam G. Valdmanim draudēja viņu nogalināt, ja iesaistīsies Latvijas politikā. Manuprāt, arī M. Bunkusa slepkavība, iespējams, sasaucas ar CIP noziegumiem, jo M. Bunkus bija ASV un mēģināja ASV ccionistu stratēģiem diktēt savus noteikumus Latvijas banku sistēmā.. Bet izdzimtenis I. Rimševics, kurš veikli visus vazāja aiz deguna, izrādās slepenas korporācijas biedrs ar pretvalstiskām Latvijai interesēm. Tagad tieslietu sistēma glābj savējo Rimševicu no tiesas un soda, falsificējot pierādījumus - proti- Rimševics pats atzinās, ka ir Kamčatkas lašu zvejas fotoattēlā, bet tiesu ekspertīze konstatē, ka fotoattēls nav īsts.

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 06:03

»

G. Valdmanis

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un...


un viņa patiesā un godīgā grāmata Starp dzirnakmeņiem. Cionisti- komunisti- čekisti viņu par viņa godīgumu izsmēja un pazemoja. Tieši G. V. tēvs kā ekonomikas- finansu ministrs G. Ulmaņa valdībā pacēla Latvijas ekonomiku, bet nopelni negodīgi pierakstīti G. Ulmanim, par kuru nav pilnīgas skaidrības par viņa sadarbību ar Krievijas specdienestiem, kuri nozaga viņa dēlu un aizveda uz Krieviju šantāžas nolūkos...

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 05:59

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmata vispār tikusi izdalīta Saeimā.

Ko mēs laikposmā no 6. Saeimas - 13. Saeimai redzam? Ka šī rokasgrāmata joprojām tiek pielietota pat Saeimas prezidija darbā. Saeima, tas ir nozīmīgi. tā ir likumdošanas izstrāde. Likumi pilni caurumiem, cionistu pamācības - tauta jāpieradina pie nelikumībām-,garā. AT, Satversmes tiesas, Administratīvās tiesas tiesneši saņem lielas algas, lai realizētu šo cionisma stratēģiju.

Skaidri redzam, ka cionisti, atverot kādu daļu čekas maisu, upurējuši sabiedrības saplosīšanai tikai daļu nočekistiem. Visa likumdošana rada genocīdu gan pret uzņēmējiem, gan sabiedrību kopumā. Visu Latvijas dzīvi caurvij cionisma ideoloģija 4. maija varas realizācijā. Utt. Nav sfēras Latvijā, kura netiktu iznīcināta. Tādēļ valsts aparāts ar pīlēnveidīgo un rubeņveidīgo palīdzību tiek cionistu stiprināts - jo latviešiem, cionistu izredzētiem "gudrajiem", nav viegli iznīcināt pašiem savējos. Savus brāļus, vecākus, bērnus utt. Sākas iekšēja izdegšana!

Atbildēt

Reņģēdājs

08.01.2019. 03:02

No publicētā saraksta I.Koļegova noteikti (iz)deg ar zilu uguni ...

Atbildēt

Sētnieks

08.01.2019. 00:43

»

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā


Visai tai augstākajai valsts pār aldes parazītu kastai ir jādod viena vienīga iespēja - jāatbrīvo no darba, izsniedzot vien irziena biļetes uz Telavivu. Tur viņiem viņu vietu ierādīs pati dzīve. Tur viņi saņems tādu vienaldzību no sabiedrības un valsts, kādu viņi ierāda mums - tautai. Tautvaldība ir vienīgais risinājums, kas nav pretrunā, bet atjauno Satversmes 2. panta tiesības - suverēnā vara pieder tautai. Padzīt ar sūdainu mietu no politikas visus cionistu kalpus - pilnīgi visus esošos un bijušos politiķus, bez izņēmuma. Tauta nogurusi no meliem un solījumiem. Pilnam priekam Doma laukumā pakarami ST, AT un Administratīvās tiesas vadība.Policijas vadība un pārējie pēc katra nopelniem.

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2019. 00:26

Komentāri priecē, tas tikai vēsta vienu, ka skopi pieejamā patiesība ir kritisko masu sasniegusi, neskatoties uz valsts radio un TV nekaunīgajiem meliem un puspatiesībām. Komuņagu ģimeņu uzņēmumi no valsts pārvaldes var gatavot baltās čībiņas, bet tauta saorganizēties atkārtotām vēlēšanām, jo pie velna mums vajadzīga 5% partijas veidota valdība. Vai tādā gadījumā vēlēšanām vispār vairs nozīme ?

Atbildēt

Kā nu bez viņiem

08.01.2019. 00:00

Komunisti, čekisti, viņu dzimtu pārstāvji - augstākā līmeņa Latvijas valsts vadītāji ir jāpatriec no siltajām vietām, nevis vēl jāizglīto apzinātībā. Apmācot viņus, valsts pārvaldes efektivitāte kritīsies vēl vairāk, jo šie izdzimteņi kļūs tikai vēl rafinētāki un nekaunīgāki. Jau līdz šim viņi ir bijuši rūpīgi apmācīti NLP pielietošanā, tagad vēl tiek "pilnveidoti". Paskatieties, cik enerģiski Ventspils šahiste žestikulē, intervijās muldot blablabla - viņa tās rokas tā vicina pa gaisu, ka tūlīt, tūlīt iebāzīs abas pakaļā!

Atbildēt

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

07.01.2019. 23:16

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā.

Atbildēt

Viņš un viņa kontekstā

07.01.2019. 19:59

»

Blondīne

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi...


Valsts pārvaldes telpās. Nekad neviens nav izdedzis...

Atbildēt

Mja

07.01.2019. 19:57

»

Blondīne

Redzi, ka Pīlēnam un Rubenim uzņēmējdarbība uzplaukst , sadarbojoties ar valsts pārvaldi


Ar ES atbalstu izzojot nodokļu maksātāju naudu. Simptomātiski!

Atbildēt

Vai

07.01.2019. 19:49

kur labi ripo rati!..ar piķa karoti uzlabot piķa mucu.

Atbildēt

Blondīne

07.01.2019. 19:45

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi??????????????????
Derētu labāk tiem ierēdņiem pamācīt psiholoģijas pamatlietas!
Vai tad tagad lielākie speciālisti "apzinātībā"ir izbijušie mācītāji? Vai tiešām Google tā saucamās "apzinātības" mācībās izmanto tos?
Vai kāds tajā valsts kancelejā ir kaut ko dzirdējis par mūsdienu atklājumiem smadzeņu darbībā? Kā tie neironu miljonu miljoni, pameditējot pie Rubeņa, netīšām spēs savienoties tā, lai pasargātu no izdegšanas sindroma?
Utt?
Neiglītotība valsts kancelejas atbildīgo darbinieku vidē ir šāda pasākuma sakne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ar cerību

07.01.2019. 19:31

gribētos sagaidīt, kad šiem būs nevis vairs izdegšanas, bet totālas gaisā uzsprāgšanas pazīmes.

Atbildēt

hmm

07.01.2019. 19:28

Ņemot vērā, ka 4. maija valsts pārvaldes iekārta vadās pēc cionistu, nevis nacionālo interešu, ideju konsekvences, "apmācītie" Latvijas ekonomikas slepkavas apzinātības treniņos apgūstot uzņēmējdarbības vadības noslēpumus par ES daļēju finasējumu, būs vēl spējigāki graut uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Tas, kā redzams, daļēji notiek arī uz nodokļu maksātāju rēķina. Visas valsts pārvaldes runas par "uzņēmējdarbības veicināšanu" un komunikācija šai aspektā ar sabiedrību pierāda, ka veiksmīgi ir tikai tie uzņēmēji, kas izvairās no jebkuras sadarbības ar valsts pārvaldi. Tie uzņēmēji, kas uzticas valsts pārvaldei, reāli piedzīvo neveiksmes, kuras rada slepenā uzņēmējadarbības informācija, kas, nonākot valsts pārvaldes rokās, kļūst tai par ieroci uzņēmējdarbības rentabilitātes slepkavošanai.

Atbildēt

uzņēmējs

07.01.2019. 18:23

Pārējie gan neizdeg!!! Viņus visus vajadzētu kaut uz gadu iegrūzt uzņēmējarbībā pie šitā VIDa, visām kontrolējošajām valsts institūcijām, kuru ierēdņi siro pēc kukuļiem un astronomiskajiem nodokļiem....pēc pāris kvartāliem šitos durakus varētu vest uz Sarkandaugavu.
Kapēc mums jāapmaksā viņu debilitāte???

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 18:20

...eu, nu toč "izdeguši"...:D..."Eiropas Savienības Sociālā fonda projekts, tā nolūks... – veicināt valsts rīcībspēju..."...nu neticu es, ka tajā projektā ir vārds "apzinatība"...:)

Atbildēt

Nesmīdiniet tautu ar savām otmazkām

07.01.2019. 18:17

Ja garīgs kroplis silda vienu padir$eni 30 gadus, nokorumpējies līdz pēdējai vīlei, saņēmis sev apkārt vajadzīgos cilvēkus un mazizglītotu radu varzu, sataisījis viņiem labi apmaksātus amatus, pārējiem spļauj virsū no saviem augstumiem kā rāpuļiem, tad ko attaisno šādi raksti!!!

Atbildēt

Pazīmes

07.01.2019. 17:32

Neviens jedzinoruss nezina ko nozīmē vārds ''rusofobija''. Pat kremļī.Arī wikipēdijā ievietojuši murgojumu.Vai wikipedija ir kremlim pakļauta?

Atbildēt

Mumins

07.01.2019. 16:51

Piekriitu, mindfuckness ir ljoti svariiga lieta, lai pingviiniem iebarotu ko taadu.

Atbildēt

Zinošais

07.01.2019. 16:28

Jautājums pēc būtības nav par to vajag vai nevajag valsts pārvadē strādājošajiem mācīties un cik šīs mācības maksā, bet gan par to kādi tad uzdevumi jāpilda un ar šo uzdevumu izpildi sokas un vai pēc apmācības sekmes būs labākas !?!??!?
Vērtējuma atvieglošanai varam paņemt dažas no "labo darbu čempionu" nozarēm !
Ko mēs varējām dzirdēt Jaunā gada pirmajās dienās - e- veselība turpinās "klibot" atbildīgo nav un tie netiks meklēti

Pagājis gads "jaunajā reformētajā nodoklu sistēmā" Kā ar rezultātiem ? Analīzi ? nepieciešamajiem uzlabojumiem ?
Piemēram kā pildījušies solidaritātes nodokļa iekasēšanas plāni ?!??! Kā nevienlīdzības mazināšanu un "nodokļu progresivitātes lomu tās mazināšanā !?????

Atbildēt

Z

07.01.2019. 16:04

Уровень жизни у нас по-прежнему один из самых низких в Европе, и людей понятно раздражают такие расходы. Правящим надо бы чувствовать свою ответственность за то, чтобы власть не сильно отрывалась от народа. Иначе имеем Брекзит, Трампа и КПВ.

Atbildēt

Q

07.01.2019. 15:35

(Ikdienišķa valsts budžeta izshēmošana un izzagšana nav psiholoģiski viegla nodarbe, te der vai nu iedzimti dauņi,vai cilvēki absolūti nezinoši kaunu!

Atbildēt

Secinājums

07.01.2019. 15:18

Bija tāda pasaku grāmata ,,Rung(a) iz maisa,,.Tad nu tā , šī runga pilnībā izārstētu tos ierēdņus no izdegšanas sindroma.

Atbildēt

nevajag uzņemties darbus, ko

07.01.2019. 15:18

procesors nevelk. Linus plūcot nekas nedeg........

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

FotoLīdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera Nila Ušakova vēlēšanu kampaņa. Ir skaidri redzams, ka Ušakovu vairs neinteresē Rīgas domē notiekošais un Rīgas nākotne, – vienīgais viņa mērķis ir slēpt informāciju par notikušajām nelikumībām un maksimāli veiksmīgi izvairīties no pārmetumiem par pieļauto korupciju Rīgas domē, tajā skaitā par daudzajiem “Saskaņas” biedriem, kuri noformēti kā konsultanti dažādos pašvaldības uzņēmumos.
Lasīt visu...

6

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

FotoAicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru neapmierina patiesais stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā!
Lasīt visu...

21

Prātojums par raibiem laikiem

FotoPrātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības un caurspīdības krastiem. Ikkatrs viens jau esam aizpildījuši savā bankā anketu un svēti nozvērējušies, ka neesam kamieļi, ka cienījamās institūcijas kontos zagtu naudu neliksim un teroristiem nepārskaitīsim, un pārraugošās instances modri to visu pārrauga.
Lasīt visu...

21

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

FotoJau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir pieejamas ikvienam no mums. Loģisks jautājums būtu, vai kas ir mainījies pa šo laiku? Nē, pilnībā nekas, tikai sabiedrība uzzinājusi jaunus vārdus, kas savulaik tieši vai netieši ir iesaistījušies „kopīgajās” lopiskajās aktivitātēs ar PSRS KGB.
Lasīt visu...

21

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

FotoAizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās sabiedrības šķiriskā struktūra. Tas attiecas galvenokārt uz eiropeīdu civilizāciju, kaut gan analoģisks process bija sastopams arī citās civilizācijās.
Lasīt visu...

21

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

FotoVai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?
Lasīt visu...

21

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

FotoTas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika izskanējusī informācija par kukuļdošanas gadījumiem ir tikai nelielā apmērā rezultējies fakts, par ko runāja un nojauta daudzi.
Lasīt visu...

6

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

FotoJau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un karš (konvencionāla karadarbība) parādījās vēl divi jauni termini – informatīvais karš un hibrīdkarš, kas būtībā ir sinonīmi. Visos iepriekš minētājos formulējumos viens no svarīgākajiem vārdiem ir tieši „karš”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...

Foto

Kā tālāk?

Uzrakstīju jau maisu atvēršanas dienā, bet ilgi šaubījos, vai manam vārdam būs kāds svars. Nemetu akmeni pirmais. Vispār nemetu. Nezinu, cik pats būtu stiprs,...

Foto

Sācies skaistumkonkurss pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No 6.marta drīkst iesniegt partiju sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šķiet, ka šogad šīm vēlēšanām tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā agrāk....

Foto

Lai mazinātu ekonomiskos noziegumus un krāpšanas, jāizskauž bezskaidras naudas maksājumi

Saistībā ar politiķu un VID priekšlikumiem mazināt skaidras naudas apriti, kas it kā "mazināšot ekonomiskos noziegumus",...

Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

„Vācieši nav cilvēki. No šā brīža vārds „vācietis” mums skan kā lāsts. No šā brīža vārds „vācietis” liek strādāt šautenes aptverei....

Foto

Vējonis uz atvadām vēlreiz mēģinās Latvijai uzdāvināt dzeguzes olu

Pašreizējais valsts prezidents Raimonds Vējonis, vadot pēdējos mēnešus savā amatā, nolēmis vēlreiz mēģināt „izbīdīt” Saeimā savu ieceri...

Foto

Pagrimuma realitāte jeb morālā poliūrija

Atkal medicīnas termins! Jā, pareizi! “Poliūrija” ir medicīnas termins. Bez tā nevarēsim iztikt. Tagad sociālajā publicistikā ir stabila situācija un stabila...

Foto

Prokuroru apsūdzība tiks pilnībā “iznīcināta”, ja kāds to vēlēsies dzirdēt

Šodien, pildot Šveices blēža Rudolfa Meroni finansiāli koruptīvo pasūtījumu un tieslietu ministra Jāņa Bordāna politisko uzstādījumu,...

Foto

Dažas ātras piezīmes par Emanuela Makrona eseju “Eiropas atdzimšanai”

Francijas prezidents Emanuels Makrons nācis klajā ar spēcīgu un skaidru redzējumu par Eiropas Savienības nākotni. Manuprāt, sen...

Foto

Eiropas atdzimšanai

Eiropas pilsoņi, ļaujiet man vērsties pie jums ne tikai vēstures un to vērtību vārdā, kas mūs vieno. Pēc dažām nedēļām Eiropas vēlēšanas kļūs izšķirošas,...

Foto

Mežonības klasifikācija, tautas mīmika un cilvēka kanons

Tagad lieliski iederas birokrātijas smalkajās aprindās iemīļotie vārdi “izaicinājums” un “risks”. Tos godam pelnījusi latviešu jaunā paaudze – tautai...

Foto

Kā trockisti radīja Eiropas LGBT kustību (Francijas piemērs), un kādi ir tās patiesie mērķi

Uz XXI gadsimta sākumu Rietumu sabiedrība ir kardināli mainījusies. Viendzimuma “laulību” legalizācija...

Foto

„Ellex Kļaviņš” atsakās no atzinuma sagatavošanas par OIK tiesiskuma izvērtējumu un iespējamo atcelšanu

Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) Ellex Kļaviņš vienmēr ir ļoti atbildīgi izturējies pret interešu konflikta jautājumiem....

Foto

Mēs tiekam apšaudīti ar informācijas smagās artilērijas lādiņiem

Ņemot vērā dažādu apšaubāmas izcelsmes, anonīmu raksteļu parādīšanos interneta vidē un citur, gribētu ar jums par to mazliet...

Foto

Ārprātīgā eskalācija

2019.gada februāra beigās Latvijā organizētās noziedzības eskalācija (intensificēšanās) ir sasniegusi nacionāli ārprātīgu līmeni. Tas, kas notiek ar organizētās noziedzības nesodamību banku sfērā, Valsts bankas...

Foto

Viesstrādnieki kā politikas jaunais trends

Pēdējo dienu laikā vairākas partijas ir paziņojušas par saviem kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Nerunājot par šo cilvēku piemērotību darbam Eiropas...

Foto

Kādam jābūt manam prezidentam

Manam prezidentam jāpiemīt spējām sniegt runu ANO varas elitei, bet arī nebaidīties paņemt rokās lāpstu. Viņam jāspēj iedvesmot gan tepat Latvijā, gan...

Foto

Reorganizācija Jelgavas stilā: ja jau reiz ko likvidējam, tad sākam ar lielu un labu skolu

Vispārzināma ir mazo skolu problēma, kurās ir maz skolēnu, skolotāju slodzes...

Foto

Labais Rīgas cars Nils

Kaut arī jau ir daudz runāts par “Saskaņas” piketu Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam, kas tika rīkots š.g. 9.februārī, ir interesanti pavērot...

Foto

Morālā neatlaidīgā prasība jeb nacionāli politiskais imperatīvs

Morāla neatlaidīga prasība un organiska nepieciešamība ir sastopama ne tikai ētikā atbilstoši slavenā filosofa slavenajam terminam “kategoriskais imperatīvs”. Kants...

Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Godātā redakcija, vairs nevaru to paturēt sevī. Esmu vainīgs, atzīstos. Atzīstos pilnīgi brīvprātīgi, bez spaidiem, viltus un maldības. Nevaru gan solīties še iederīgo...

Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Šovasar plānotas Latvijas prezidenta vēlēšanas, un šobrīd neviens vispār nepiemin tagadējo prezidentu Raimondu Vējoni. Liekas, ka viņa izredzes tikt ievēlētam uz otru prezidentūras...

Foto

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

Šī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta...

Foto

Muļķim būt

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo....

Foto

Rietumu civilizācijas krīze

Ievērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai...

Foto

Divi vienā

Lasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu...

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams...

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man –...

Foto

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

Izglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika...

Foto

Kam mēs esam pret

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde -...

Foto

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

Otrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To...

Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...