Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

23.01.2019. 20:19


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NEREŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

09.01.2019. 22:43

»

Zinātājs

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos


Tā nav īsti pareizi - viņi ir visai gudri, apzinās, ka kalpo noziedznieku kliķei un grib no tā savu labumu. Netic kā LPSR laikos, ka varētu būt pārmaiņu un daudzus sasēdinstu cietumos, pakārtu utt. Jau 30 gadus vieni noziedznieki valsts amatos nomaina citus.

Atbildēt

Zinātājs

09.01.2019. 19:06

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos!

Atbildēt

Tā ir

09.01.2019. 10:18

»

nu

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā


angliciska teikuma konstrukcija. Kanceleja izrāda pakalpību starptautiskajam cionismam.

Atbildēt

nu

09.01.2019. 10:12

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā !!!!!

Atbildēt

Kādas ieskaites!

09.01.2019. 10:01

»

enchante

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk...


Visa tā padarīdarīšana balstīta uz pseidozinātni, grafomāniju un izklaidi par ES cionistu un mūsu nodokļu maksātāju naudu Reiznieces, cigānes, atbalstā.

Pīlēns deģenerējies līdz kārkluvācieša līmenim, bet Rubenis līdz Blaumaņa Purva bridēja Sutkas tēla līmenim. Abi - Pīlēns un Rubenis ir identiski pēc satura. Parazīti.

Kas attiecas uz pašnozīmības celšanu, tad to nevar iemācīt cionistu ideoloģijas realuzācijā - slepkavojot Latvijas ekonomiku, realuzējot genocīdu pret pašu tautu.

Cēloņsakarībās - ja valsts realizētu ar savu valsts pārvaldi latviešu nacionālās intereses, tad izdegšanas vietā būtu pozitīvs optimisms.

Atbildēt

enchante

09.01.2019. 08:08

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk

Atbildēt

Alias

08.01.2019. 16:21

Ja kāds valsts pārvaldes augstajos amatos jūtas pārmocījies,neviens viņu nevar kavēt turpat uz vietas atrast sevi mazāk stresainā nodarbē (kur lielākais stress rodas,lai papildus prāvajām algām ierautu vēl 10x prāvākus blakus ienākumus!) Un tādi valsts kancelejas perdeļi vēl var atļauties idiotiski muldēt par šādu sviestainu pasākumu nepieciešamību,piesaucot Apple un kur nu tur vēl tas notiek! Tā ir viena vienīga demagoģija ļoti zemas markas izpildījumā - kurš gan vēl būtu tik stulbs,lai tādiem murgiem noticētu!?

Atbildēt

a

08.01.2019. 15:44

»

ciniķis

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis...


Citskovskim mamma ir medmāsa. Ja velk paralēles ar medmāsām- tām par visiem kursiem, lai uzturētu reģistru, jāmaksā pašām, un ne mazā nauda.Tātad, lai turpinātu strādāt profesijā, jāapmeklē regulāri kursi, par ko pašām jāmaksā Kauns jums nav, t.s. vadītāji!Iztaisās par invalīdiem. Kurš Latvijas brīvības cīņu karavīriem maksāja par kursiem, karojot pret divām armijām vienlaicīgi?

Atbildēt

Hahaha

08.01.2019. 15:08

Secinot pēc celulīta kg uz pēcpuses, tur līdz izdegšanai vēl tāls ceļš ejams!

Atbildēt

200 000€

08.01.2019. 12:02

Izdegšana valsts aparāta līmenī sākas, jo latviešiem jārealizē cionistu ideoloģiskā koncepcija Latvijas politikā pret latviešu tautu.

Cēloņsakarībās- ja latvieši augstākajā valsts pārvaldes līmenī realizētu latviešu nacionālo ideju oncep iju, izdegšanas vietā stātos optimistisks pacēlums.

Vispār šī problēma atsedzas arī svešzemju bankās strādājošo latviešu vidū, strādājot pret latviešu tautas patiesajām interesēm. Bankās, lai novērstu izdegšanas sindromu, pastāvīgi pielieto presingu un mobingu. Valsts pārvaldes politikā to grūtāk izdarīt.

Atbildēt

ciniķis

08.01.2019. 08:11

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis. Un nepametīs. Es domāju cistkovskim par šo sviestu būtu jāatkāpjas.

Atbildēt

G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem

08.01.2019. 06:38

aprakstīts, kā G. Valdmaņa tēvam, ko nogalināja cionisti ar CIP starpniecību kā veiksmīgu politiķi un ekonomistu, pašam G. Valdmanim cionistu mafija, kura saaugusi ar organizēto noziedzību CIP realizācijā, liedza kļūt par veiksmīgu miljonāru- miljardieri tikai tāpēc ak abi - tēvs un dēls sevī nesa latviešu nacionālistu domāšanu. Latvijā komunisti- čekusti- cionisti pašam G. Valdmanim draudēja viņu nogalināt, ja iesaistīsies Latvijas politikā. Manuprāt, arī M. Bunkusa slepkavība, iespējams, sasaucas ar CIP noziegumiem, jo M. Bunkus bija ASV un mēģināja ASV ccionistu stratēģiem diktēt savus noteikumus Latvijas banku sistēmā.. Bet izdzimtenis I. Rimševics, kurš veikli visus vazāja aiz deguna, izrādās slepenas korporācijas biedrs ar pretvalstiskām Latvijai interesēm. Tagad tieslietu sistēma glābj savējo Rimševicu no tiesas un soda, falsificējot pierādījumus - proti- Rimševics pats atzinās, ka ir Kamčatkas lašu zvejas fotoattēlā, bet tiesu ekspertīze konstatē, ka fotoattēls nav īsts.

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 06:03

»

G. Valdmanis

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un...


un viņa patiesā un godīgā grāmata Starp dzirnakmeņiem. Cionisti- komunisti- čekisti viņu par viņa godīgumu izsmēja un pazemoja. Tieši G. V. tēvs kā ekonomikas- finansu ministrs G. Ulmaņa valdībā pacēla Latvijas ekonomiku, bet nopelni negodīgi pierakstīti G. Ulmanim, par kuru nav pilnīgas skaidrības par viņa sadarbību ar Krievijas specdienestiem, kuri nozaga viņa dēlu un aizveda uz Krieviju šantāžas nolūkos...

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 05:59

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmata vispār tikusi izdalīta Saeimā.

Ko mēs laikposmā no 6. Saeimas - 13. Saeimai redzam? Ka šī rokasgrāmata joprojām tiek pielietota pat Saeimas prezidija darbā. Saeima, tas ir nozīmīgi. tā ir likumdošanas izstrāde. Likumi pilni caurumiem, cionistu pamācības - tauta jāpieradina pie nelikumībām-,garā. AT, Satversmes tiesas, Administratīvās tiesas tiesneši saņem lielas algas, lai realizētu šo cionisma stratēģiju.

Skaidri redzam, ka cionisti, atverot kādu daļu čekas maisu, upurējuši sabiedrības saplosīšanai tikai daļu nočekistiem. Visa likumdošana rada genocīdu gan pret uzņēmējiem, gan sabiedrību kopumā. Visu Latvijas dzīvi caurvij cionisma ideoloģija 4. maija varas realizācijā. Utt. Nav sfēras Latvijā, kura netiktu iznīcināta. Tādēļ valsts aparāts ar pīlēnveidīgo un rubeņveidīgo palīdzību tiek cionistu stiprināts - jo latviešiem, cionistu izredzētiem "gudrajiem", nav viegli iznīcināt pašiem savējos. Savus brāļus, vecākus, bērnus utt. Sākas iekšēja izdegšana!

Atbildēt

Reņģēdājs

08.01.2019. 03:02

No publicētā saraksta I.Koļegova noteikti (iz)deg ar zilu uguni ...

Atbildēt

Sētnieks

08.01.2019. 00:43

»

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā


Visai tai augstākajai valsts pār aldes parazītu kastai ir jādod viena vienīga iespēja - jāatbrīvo no darba, izsniedzot vien irziena biļetes uz Telavivu. Tur viņiem viņu vietu ierādīs pati dzīve. Tur viņi saņems tādu vienaldzību no sabiedrības un valsts, kādu viņi ierāda mums - tautai. Tautvaldība ir vienīgais risinājums, kas nav pretrunā, bet atjauno Satversmes 2. panta tiesības - suverēnā vara pieder tautai. Padzīt ar sūdainu mietu no politikas visus cionistu kalpus - pilnīgi visus esošos un bijušos politiķus, bez izņēmuma. Tauta nogurusi no meliem un solījumiem. Pilnam priekam Doma laukumā pakarami ST, AT un Administratīvās tiesas vadība.Policijas vadība un pārējie pēc katra nopelniem.

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2019. 00:26

Komentāri priecē, tas tikai vēsta vienu, ka skopi pieejamā patiesība ir kritisko masu sasniegusi, neskatoties uz valsts radio un TV nekaunīgajiem meliem un puspatiesībām. Komuņagu ģimeņu uzņēmumi no valsts pārvaldes var gatavot baltās čībiņas, bet tauta saorganizēties atkārtotām vēlēšanām, jo pie velna mums vajadzīga 5% partijas veidota valdība. Vai tādā gadījumā vēlēšanām vispār vairs nozīme ?

Atbildēt

Kā nu bez viņiem

08.01.2019. 00:00

Komunisti, čekisti, viņu dzimtu pārstāvji - augstākā līmeņa Latvijas valsts vadītāji ir jāpatriec no siltajām vietām, nevis vēl jāizglīto apzinātībā. Apmācot viņus, valsts pārvaldes efektivitāte kritīsies vēl vairāk, jo šie izdzimteņi kļūs tikai vēl rafinētāki un nekaunīgāki. Jau līdz šim viņi ir bijuši rūpīgi apmācīti NLP pielietošanā, tagad vēl tiek "pilnveidoti". Paskatieties, cik enerģiski Ventspils šahiste žestikulē, intervijās muldot blablabla - viņa tās rokas tā vicina pa gaisu, ka tūlīt, tūlīt iebāzīs abas pakaļā!

Atbildēt

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

07.01.2019. 23:16

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā.

Atbildēt

Viņš un viņa kontekstā

07.01.2019. 19:59

»

Blondīne

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi...


Valsts pārvaldes telpās. Nekad neviens nav izdedzis...

Atbildēt

Mja

07.01.2019. 19:57

»

Blondīne

Redzi, ka Pīlēnam un Rubenim uzņēmējdarbība uzplaukst , sadarbojoties ar valsts pārvaldi


Ar ES atbalstu izzojot nodokļu maksātāju naudu. Simptomātiski!

Atbildēt

Vai

07.01.2019. 19:49

kur labi ripo rati!..ar piķa karoti uzlabot piķa mucu.

Atbildēt

Blondīne

07.01.2019. 19:45

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi??????????????????
Derētu labāk tiem ierēdņiem pamācīt psiholoģijas pamatlietas!
Vai tad tagad lielākie speciālisti "apzinātībā"ir izbijušie mācītāji? Vai tiešām Google tā saucamās "apzinātības" mācībās izmanto tos?
Vai kāds tajā valsts kancelejā ir kaut ko dzirdējis par mūsdienu atklājumiem smadzeņu darbībā? Kā tie neironu miljonu miljoni, pameditējot pie Rubeņa, netīšām spēs savienoties tā, lai pasargātu no izdegšanas sindroma?
Utt?
Neiglītotība valsts kancelejas atbildīgo darbinieku vidē ir šāda pasākuma sakne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ar cerību

07.01.2019. 19:31

gribētos sagaidīt, kad šiem būs nevis vairs izdegšanas, bet totālas gaisā uzsprāgšanas pazīmes.

Atbildēt

hmm

07.01.2019. 19:28

Ņemot vērā, ka 4. maija valsts pārvaldes iekārta vadās pēc cionistu, nevis nacionālo interešu, ideju konsekvences, "apmācītie" Latvijas ekonomikas slepkavas apzinātības treniņos apgūstot uzņēmējdarbības vadības noslēpumus par ES daļēju finasējumu, būs vēl spējigāki graut uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Tas, kā redzams, daļēji notiek arī uz nodokļu maksātāju rēķina. Visas valsts pārvaldes runas par "uzņēmējdarbības veicināšanu" un komunikācija šai aspektā ar sabiedrību pierāda, ka veiksmīgi ir tikai tie uzņēmēji, kas izvairās no jebkuras sadarbības ar valsts pārvaldi. Tie uzņēmēji, kas uzticas valsts pārvaldei, reāli piedzīvo neveiksmes, kuras rada slepenā uzņēmējadarbības informācija, kas, nonākot valsts pārvaldes rokās, kļūst tai par ieroci uzņēmējdarbības rentabilitātes slepkavošanai.

Atbildēt

uzņēmējs

07.01.2019. 18:23

Pārējie gan neizdeg!!! Viņus visus vajadzētu kaut uz gadu iegrūzt uzņēmējarbībā pie šitā VIDa, visām kontrolējošajām valsts institūcijām, kuru ierēdņi siro pēc kukuļiem un astronomiskajiem nodokļiem....pēc pāris kvartāliem šitos durakus varētu vest uz Sarkandaugavu.
Kapēc mums jāapmaksā viņu debilitāte???

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 18:20

...eu, nu toč "izdeguši"...:D..."Eiropas Savienības Sociālā fonda projekts, tā nolūks... – veicināt valsts rīcībspēju..."...nu neticu es, ka tajā projektā ir vārds "apzinatība"...:)

Atbildēt

Nesmīdiniet tautu ar savām otmazkām

07.01.2019. 18:17

Ja garīgs kroplis silda vienu padir$eni 30 gadus, nokorumpējies līdz pēdējai vīlei, saņēmis sev apkārt vajadzīgos cilvēkus un mazizglītotu radu varzu, sataisījis viņiem labi apmaksātus amatus, pārējiem spļauj virsū no saviem augstumiem kā rāpuļiem, tad ko attaisno šādi raksti!!!

Atbildēt

Pazīmes

07.01.2019. 17:32

Neviens jedzinoruss nezina ko nozīmē vārds ''rusofobija''. Pat kremļī.Arī wikipēdijā ievietojuši murgojumu.Vai wikipedija ir kremlim pakļauta?

Atbildēt

Mumins

07.01.2019. 16:51

Piekriitu, mindfuckness ir ljoti svariiga lieta, lai pingviiniem iebarotu ko taadu.

Atbildēt

Zinošais

07.01.2019. 16:28

Jautājums pēc būtības nav par to vajag vai nevajag valsts pārvadē strādājošajiem mācīties un cik šīs mācības maksā, bet gan par to kādi tad uzdevumi jāpilda un ar šo uzdevumu izpildi sokas un vai pēc apmācības sekmes būs labākas !?!??!?
Vērtējuma atvieglošanai varam paņemt dažas no "labo darbu čempionu" nozarēm !
Ko mēs varējām dzirdēt Jaunā gada pirmajās dienās - e- veselība turpinās "klibot" atbildīgo nav un tie netiks meklēti

Pagājis gads "jaunajā reformētajā nodoklu sistēmā" Kā ar rezultātiem ? Analīzi ? nepieciešamajiem uzlabojumiem ?
Piemēram kā pildījušies solidaritātes nodokļa iekasēšanas plāni ?!??! Kā nevienlīdzības mazināšanu un "nodokļu progresivitātes lomu tās mazināšanā !?????

Atbildēt

Z

07.01.2019. 16:04

Уровень жизни у нас по-прежнему один из самых низких в Европе, и людей понятно раздражают такие расходы. Правящим надо бы чувствовать свою ответственность за то, чтобы власть не сильно отрывалась от народа. Иначе имеем Брекзит, Трампа и КПВ.

Atbildēt

Q

07.01.2019. 15:35

(Ikdienišķa valsts budžeta izshēmošana un izzagšana nav psiholoģiski viegla nodarbe, te der vai nu iedzimti dauņi,vai cilvēki absolūti nezinoši kaunu!

Atbildēt

Secinājums

07.01.2019. 15:18

Bija tāda pasaku grāmata ,,Rung(a) iz maisa,,.Tad nu tā , šī runga pilnībā izārstētu tos ierēdņus no izdegšanas sindroma.

Atbildēt

nevajag uzņemties darbus, ko

07.01.2019. 15:18

procesors nevelk. Linus plūcot nekas nedeg........

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...