Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

09.01.2019. 22:43

»

Zinātājs

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos


Tā nav īsti pareizi - viņi ir visai gudri, apzinās, ka kalpo noziedznieku kliķei un grib no tā savu labumu. Netic kā LPSR laikos, ka varētu būt pārmaiņu un daudzus sasēdinstu cietumos, pakārtu utt. Jau 30 gadus vieni noziedznieki valsts amatos nomaina citus.

Atbildēt

Zinātājs

09.01.2019. 19:06

Tik daudz to mācīto muļķu, kuri ieņem augstus amatus, bīdot savas ambīcijas, bet ne jau domājot par valsti un cilvēkiem! Nekādi kursi šiem prātu neiedos!

Atbildēt

Tā ir

09.01.2019. 10:18

»

nu

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā


angliciska teikuma konstrukcija. Kanceleja izrāda pakalpību starptautiskajam cionismam.

Atbildēt

nu

09.01.2019. 10:12

vismaz virsrakstu varēja uzrakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā !!!!!

Atbildēt

Kādas ieskaites!

09.01.2019. 10:01

»

enchante

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk...


Visa tā padarīdarīšana balstīta uz pseidozinātni, grafomāniju un izklaidi par ES cionistu un mūsu nodokļu maksātāju naudu Reiznieces, cigānes, atbalstā.

Pīlēns deģenerējies līdz kārkluvācieša līmenim, bet Rubenis līdz Blaumaņa Purva bridēja Sutkas tēla līmenim. Abi - Pīlēns un Rubenis ir identiski pēc satura. Parazīti.

Kas attiecas uz pašnozīmības celšanu, tad to nevar iemācīt cionistu ideoloģijas realuzācijā - slepkavojot Latvijas ekonomiku, realuzējot genocīdu pret pašu tautu.

Cēloņsakarībās - ja valsts realizētu ar savu valsts pārvaldi latviešu nacionālās intereses, tad izdegšanas vietā būtu pozitīvs optimisms.

Atbildēt

enchante

09.01.2019. 08:08

delfi manu teicamo nozūmēja. Izteikšu te savu piedāvājumu. Vilbers vai Talbots auditorijai iespējams būs par smagu, bet E. Tolles darbi pašā laikā un par minēto lietu. Tad nu, zinību alkstošie lai izlasa grāmatiņas un Rubeņa kungs varētu pieņemt ieskaiti. Iznāks krietni lētāk un galvenais produktīvāk

Atbildēt

Alias

08.01.2019. 16:21

Ja kāds valsts pārvaldes augstajos amatos jūtas pārmocījies,neviens viņu nevar kavēt turpat uz vietas atrast sevi mazāk stresainā nodarbē (kur lielākais stress rodas,lai papildus prāvajām algām ierautu vēl 10x prāvākus blakus ienākumus!) Un tādi valsts kancelejas perdeļi vēl var atļauties idiotiski muldēt par šādu sviestainu pasākumu nepieciešamību,piesaucot Apple un kur nu tur vēl tas notiek! Tā ir viena vienīga demagoģija ļoti zemas markas izpildījumā - kurš gan vēl būtu tik stulbs,lai tādiem murgiem noticētu!?

Atbildēt

a

08.01.2019. 15:44

»

ciniķis

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis...


Citskovskim mamma ir medmāsa. Ja velk paralēles ar medmāsām- tām par visiem kursiem, lai uzturētu reģistru, jāmaksā pašām, un ne mazā nauda.Tātad, lai turpinātu strādāt profesijā, jāapmeklē regulāri kursi, par ko pašām jāmaksā Kauns jums nav, t.s. vadītāji!Iztaisās par invalīdiem. Kurš Latvijas brīvības cīņu karavīriem maksāja par kursiem, karojot pret divām armijām vienlaicīgi?

Atbildēt

Hahaha

08.01.2019. 15:08

Secinot pēc celulīta kg uz pēcpuses, tur līdz izdegšanai vēl tāls ceļš ejams!

Atbildēt

200 000€

08.01.2019. 12:02

Izdegšana valsts aparāta līmenī sākas, jo latviešiem jārealizē cionistu ideoloģiskā koncepcija Latvijas politikā pret latviešu tautu.

Cēloņsakarībās- ja latvieši augstākajā valsts pārvaldes līmenī realizētu latviešu nacionālo ideju oncep iju, izdegšanas vietā stātos optimistisks pacēlums.

Vispār šī problēma atsedzas arī svešzemju bankās strādājošo latviešu vidū, strādājot pret latviešu tautas patiesajām interesēm. Bankās, lai novērstu izdegšanas sindromu, pastāvīgi pielieto presingu un mobingu. Valsts pārvaldes politikā to grūtāk izdarīt.

Atbildēt

ciniķis

08.01.2019. 08:11

Kādas tik muļķības kanceleja neizdomā, lai attaisnotu nevajadzīgus iepirkumus. Visi augstākā līmeņa vadītāji ir politiski iecelti savējie amatos. Vienīgais viņu stress ir par to, kā saglabāt šo vietu mainoties politiskajai varai. Izdegšanas vai "zemās" algas dēļ neviens, nekad šos amatus nav pametis. Un nepametīs. Es domāju cistkovskim par šo sviestu būtu jāatkāpjas.

Atbildēt

G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem

08.01.2019. 06:38

aprakstīts, kā G. Valdmaņa tēvam, ko nogalināja cionisti ar CIP starpniecību kā veiksmīgu politiķi un ekonomistu, pašam G. Valdmanim cionistu mafija, kura saaugusi ar organizēto noziedzību CIP realizācijā, liedza kļūt par veiksmīgu miljonāru- miljardieri tikai tāpēc ak abi - tēvs un dēls sevī nesa latviešu nacionālistu domāšanu. Latvijā komunisti- čekusti- cionisti pašam G. Valdmanim draudēja viņu nogalināt, ja iesaistīsies Latvijas politikā. Manuprāt, arī M. Bunkusa slepkavība, iespējams, sasaucas ar CIP noziegumiem, jo M. Bunkus bija ASV un mēģināja ASV ccionistu stratēģiem diktēt savus noteikumus Latvijas banku sistēmā.. Bet izdzimtenis I. Rimševics, kurš veikli visus vazāja aiz deguna, izrādās slepenas korporācijas biedrs ar pretvalstiskām Latvijai interesēm. Tagad tieslietu sistēma glābj savējo Rimševicu no tiesas un soda, falsificējot pierādījumus - proti- Rimševics pats atzinās, ka ir Kamčatkas lašu zvejas fotoattēlā, bet tiesu ekspertīze konstatē, ka fotoattēls nav īsts.

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 06:03

»

G. Valdmanis

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un...


un viņa patiesā un godīgā grāmata Starp dzirnakmeņiem. Cionisti- komunisti- čekisti viņu par viņa godīgumu izsmēja un pazemoja. Tieši G. V. tēvs kā ekonomikas- finansu ministrs G. Ulmaņa valdībā pacēla Latvijas ekonomiku, bet nopelni negodīgi pierakstīti G. Ulmanim, par kuru nav pilnīgas skaidrības par viņa sadarbību ar Krievijas specdienestiem, kuri nozaga viņa dēlu un aizveda uz Krieviju šantāžas nolūkos...

Atbildēt

G. Valdmanis

08.01.2019. 05:59

savā grāmatā kā 6. Saeimas deputāts apraksta, kā Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. G. Valdmaņa grāmatā cionistu rokasgrāmat citēta bieži.Līdz šim bez G. Valdmaņa grāmatas Latvijas literatūrā nav citu avotu, kas pierādītu faktu, ka šī Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmata vispār tikusi izdalīta Saeimā.

Ko mēs laikposmā no 6. Saeimas - 13. Saeimai redzam? Ka šī rokasgrāmata joprojām tiek pielietota pat Saeimas prezidija darbā. Saeima, tas ir nozīmīgi. tā ir likumdošanas izstrāde. Likumi pilni caurumiem, cionistu pamācības - tauta jāpieradina pie nelikumībām-,garā. AT, Satversmes tiesas, Administratīvās tiesas tiesneši saņem lielas algas, lai realizētu šo cionisma stratēģiju.

Skaidri redzam, ka cionisti, atverot kādu daļu čekas maisu, upurējuši sabiedrības saplosīšanai tikai daļu nočekistiem. Visa likumdošana rada genocīdu gan pret uzņēmējiem, gan sabiedrību kopumā. Visu Latvijas dzīvi caurvij cionisma ideoloģija 4. maija varas realizācijā. Utt. Nav sfēras Latvijā, kura netiktu iznīcināta. Tādēļ valsts aparāts ar pīlēnveidīgo un rubeņveidīgo palīdzību tiek cionistu stiprināts - jo latviešiem, cionistu izredzētiem "gudrajiem", nav viegli iznīcināt pašiem savējos. Savus brāļus, vecākus, bērnus utt. Sākas iekšēja izdegšana!

Atbildēt

Reņģēdājs

08.01.2019. 03:02

No publicētā saraksta I.Koļegova noteikti (iz)deg ar zilu uguni ...

Atbildēt

Sētnieks

08.01.2019. 00:43

»

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā


Visai tai augstākajai valsts pār aldes parazītu kastai ir jādod viena vienīga iespēja - jāatbrīvo no darba, izsniedzot vien irziena biļetes uz Telavivu. Tur viņiem viņu vietu ierādīs pati dzīve. Tur viņi saņems tādu vienaldzību no sabiedrības un valsts, kādu viņi ierāda mums - tautai. Tautvaldība ir vienīgais risinājums, kas nav pretrunā, bet atjauno Satversmes 2. panta tiesības - suverēnā vara pieder tautai. Padzīt ar sūdainu mietu no politikas visus cionistu kalpus - pilnīgi visus esošos un bijušos politiķus, bez izņēmuma. Tauta nogurusi no meliem un solījumiem. Pilnam priekam Doma laukumā pakarami ST, AT un Administratīvās tiesas vadība.Policijas vadība un pārējie pēc katra nopelniem.

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2019. 00:26

Komentāri priecē, tas tikai vēsta vienu, ka skopi pieejamā patiesība ir kritisko masu sasniegusi, neskatoties uz valsts radio un TV nekaunīgajiem meliem un puspatiesībām. Komuņagu ģimeņu uzņēmumi no valsts pārvaldes var gatavot baltās čībiņas, bet tauta saorganizēties atkārtotām vēlēšanām, jo pie velna mums vajadzīga 5% partijas veidota valdība. Vai tādā gadījumā vēlēšanām vispār vairs nozīme ?

Atbildēt

Kā nu bez viņiem

08.01.2019. 00:00

Komunisti, čekisti, viņu dzimtu pārstāvji - augstākā līmeņa Latvijas valsts vadītāji ir jāpatriec no siltajām vietām, nevis vēl jāizglīto apzinātībā. Apmācot viņus, valsts pārvaldes efektivitāte kritīsies vēl vairāk, jo šie izdzimteņi kļūs tikai vēl rafinētāki un nekaunīgāki. Jau līdz šim viņi ir bijuši rūpīgi apmācīti NLP pielietošanā, tagad vēl tiek "pilnveidoti". Paskatieties, cik enerģiski Ventspils šahiste žestikulē, intervijās muldot blablabla - viņa tās rokas tā vicina pa gaisu, ka tūlīt, tūlīt iebāzīs abas pakaļā!

Atbildēt

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

07.01.2019. 23:16

Smagā darbā izdegušajiem valsts pārvaldes darbiniekiem jādod iespēju relaksēties mierīgajā uzņēmējdarbībā.

Atbildēt

Viņš un viņa kontekstā

07.01.2019. 19:59

»

Blondīne

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi...


Valsts pārvaldes telpās. Nekad neviens nav izdedzis...

Atbildēt

Mja

07.01.2019. 19:57

»

Blondīne

Redzi, ka Pīlēnam un Rubenim uzņēmējdarbība uzplaukst , sadarbojoties ar valsts pārvaldi


Ar ES atbalstu izzojot nodokļu maksātāju naudu. Simptomātiski!

Atbildēt

Vai

07.01.2019. 19:49

kur labi ripo rati!..ar piķa karoti uzlabot piķa mucu.

Atbildēt

Blondīne

07.01.2019. 19:45

Vai tad mums ir izbeigušies ir izbeigušies kvalificēti psihologi??????????????????
Derētu labāk tiem ierēdņiem pamācīt psiholoģijas pamatlietas!
Vai tad tagad lielākie speciālisti "apzinātībā"ir izbijušie mācītāji? Vai tiešām Google tā saucamās "apzinātības" mācībās izmanto tos?
Vai kāds tajā valsts kancelejā ir kaut ko dzirdējis par mūsdienu atklājumiem smadzeņu darbībā? Kā tie neironu miljonu miljoni, pameditējot pie Rubeņa, netīšām spēs savienoties tā, lai pasargātu no izdegšanas sindroma?
Utt?
Neiglītotība valsts kancelejas atbildīgo darbinieku vidē ir šāda pasākuma sakne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ar cerību

07.01.2019. 19:31

gribētos sagaidīt, kad šiem būs nevis vairs izdegšanas, bet totālas gaisā uzsprāgšanas pazīmes.

Atbildēt

hmm

07.01.2019. 19:28

Ņemot vērā, ka 4. maija valsts pārvaldes iekārta vadās pēc cionistu, nevis nacionālo interešu, ideju konsekvences, "apmācītie" Latvijas ekonomikas slepkavas apzinātības treniņos apgūstot uzņēmējdarbības vadības noslēpumus par ES daļēju finasējumu, būs vēl spējigāki graut uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Tas, kā redzams, daļēji notiek arī uz nodokļu maksātāju rēķina. Visas valsts pārvaldes runas par "uzņēmējdarbības veicināšanu" un komunikācija šai aspektā ar sabiedrību pierāda, ka veiksmīgi ir tikai tie uzņēmēji, kas izvairās no jebkuras sadarbības ar valsts pārvaldi. Tie uzņēmēji, kas uzticas valsts pārvaldei, reāli piedzīvo neveiksmes, kuras rada slepenā uzņēmējadarbības informācija, kas, nonākot valsts pārvaldes rokās, kļūst tai par ieroci uzņēmējdarbības rentabilitātes slepkavošanai.

Atbildēt

uzņēmējs

07.01.2019. 18:23

Pārējie gan neizdeg!!! Viņus visus vajadzētu kaut uz gadu iegrūzt uzņēmējarbībā pie šitā VIDa, visām kontrolējošajām valsts institūcijām, kuru ierēdņi siro pēc kukuļiem un astronomiskajiem nodokļiem....pēc pāris kvartāliem šitos durakus varētu vest uz Sarkandaugavu.
Kapēc mums jāapmaksā viņu debilitāte???

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 18:20

...eu, nu toč "izdeguši"...:D..."Eiropas Savienības Sociālā fonda projekts, tā nolūks... – veicināt valsts rīcībspēju..."...nu neticu es, ka tajā projektā ir vārds "apzinatība"...:)

Atbildēt

Nesmīdiniet tautu ar savām otmazkām

07.01.2019. 18:17

Ja garīgs kroplis silda vienu padir$eni 30 gadus, nokorumpējies līdz pēdējai vīlei, saņēmis sev apkārt vajadzīgos cilvēkus un mazizglītotu radu varzu, sataisījis viņiem labi apmaksātus amatus, pārējiem spļauj virsū no saviem augstumiem kā rāpuļiem, tad ko attaisno šādi raksti!!!

Atbildēt

Pazīmes

07.01.2019. 17:32

Neviens jedzinoruss nezina ko nozīmē vārds ''rusofobija''. Pat kremļī.Arī wikipēdijā ievietojuši murgojumu.Vai wikipedija ir kremlim pakļauta?

Atbildēt

Mumins

07.01.2019. 16:51

Piekriitu, mindfuckness ir ljoti svariiga lieta, lai pingviiniem iebarotu ko taadu.

Atbildēt

Zinošais

07.01.2019. 16:28

Jautājums pēc būtības nav par to vajag vai nevajag valsts pārvadē strādājošajiem mācīties un cik šīs mācības maksā, bet gan par to kādi tad uzdevumi jāpilda un ar šo uzdevumu izpildi sokas un vai pēc apmācības sekmes būs labākas !?!??!?
Vērtējuma atvieglošanai varam paņemt dažas no "labo darbu čempionu" nozarēm !
Ko mēs varējām dzirdēt Jaunā gada pirmajās dienās - e- veselība turpinās "klibot" atbildīgo nav un tie netiks meklēti

Pagājis gads "jaunajā reformētajā nodoklu sistēmā" Kā ar rezultātiem ? Analīzi ? nepieciešamajiem uzlabojumiem ?
Piemēram kā pildījušies solidaritātes nodokļa iekasēšanas plāni ?!??! Kā nevienlīdzības mazināšanu un "nodokļu progresivitātes lomu tās mazināšanā !?????

Atbildēt

Z

07.01.2019. 16:04

Уровень жизни у нас по-прежнему один из самых низких в Европе, и людей понятно раздражают такие расходы. Правящим надо бы чувствовать свою ответственность за то, чтобы власть не сильно отрывалась от народа. Иначе имеем Брекзит, Трампа и КПВ.

Atbildēt

Q

07.01.2019. 15:35

(Ikdienišķa valsts budžeta izshēmošana un izzagšana nav psiholoģiski viegla nodarbe, te der vai nu iedzimti dauņi,vai cilvēki absolūti nezinoši kaunu!

Atbildēt

Secinājums

07.01.2019. 15:18

Bija tāda pasaku grāmata ,,Rung(a) iz maisa,,.Tad nu tā , šī runga pilnībā izārstētu tos ierēdņus no izdegšanas sindroma.

Atbildēt

nevajag uzņemties darbus, ko

07.01.2019. 15:18

procesors nevelk. Linus plūcot nekas nedeg........

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

FotoArtus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu cilvēku. Tu man zvanīji gandrīz katru otro dienu, lai vienmēr būtu gatavs atmaskot.
Lasīt visu...

21

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

FotoMūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību, tādējādi uzsverot, ka tomēr notiek labas lietas, un ka mūsu valstī ir izcili mediķi.
Lasīt visu...

12

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

FotoGadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu] Eiropas kolonizēšana ar trešās pasaules imigrantiem. Jo dēmografija ir liktenis, kā teic amerikāņu paruna. Jo Ulmaņa Latviju var darīt dēmokratisku dažos mēnešos; valsti, ko sociālisms nolaidis līdz kliņķim, var sakārtot un iedibināt kārtīgu, brīva tirgus saimniecības iekārtu dažos gados; bet iedzīvotāju sastāva maiņai, ja nav ārkārtas apstākļu, vajag gadudesmitus un paaudzes. Jo, neskaitot kaŗu un revolūciju laiku, dēmografija luncina polītiku, nevis otrādi. Lai top rakstu sērija par to (šobrīd provizoriski šķiet, ka varētu būt četri raksti).
Lasīt visu...

6

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

FotoNedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau apsveici Bičkoviča kungu vārdadienā?” Paga, paga! Augstākās tiesas priekšsēdis ir – ak, jā! – ir... Nu tak ir... Nu jā! Ivars! Bet vārdadiena Ivariem ir... 1. martā!
Lasīt visu...

21

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

FotoSaeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir kaitīgs solījums. Tāds solījums liecina par izglītības jēgas neizpratni un nespēju uzvarēt mūsdienu garīgajos konfliktos.
Lasīt visu...

21

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

FotoDaudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu spēju segt izdevumus pensijām. Taču tikpat svarīgs jautājums ir, vai esošā pensiju sistēma ir spējīga nodrošināt nākotnes pensionāriem pienācīgu dzīves līmeni vecumdienās. Jau pašreizējais pensijas apmērs ir salīdzinoši neliels, ar vienu no zemākajiem darba ienākumu aizvietojamības līmeņiem Eiropas Savienībā. Pensijas salīdzinošajai vērtībai vēl samazinoties, sabiedrība varētu pārstāt samierināties ar pensionāru zemajiem ienākumiem un pieprasīt politikas pārmaiņas. Līdz ar to arī formulās labi iezīmētā pensiju sistēmas finansiālā ilgtspēja varētu tikt apdraudēta.
Lasīt visu...

12

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

Foto"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja jūs uzdrošināsieties uzturēt atšķirīgus viedokļus par konkrētiem jautājumiem un atklāti paudīsiet šos viedokļus, tad to uzskatīs par naida runu. Nevis tāpēc, ka tā ir naidpilna, bet tāpēc, ka tiem, kas iebilst pret atšķirīgiem viedokļiem, nav nekādu pretargumentu, un tad nu tie tos apzīmē par kaut ko morāli sliktu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiku vairs nevērošu, bet pievienošos Viņķelei un Pūcem, lai tiktu pie vietas Eiroparlamentā

Mani sauc Ivars Ījabs. Esmu politoloģijas profesors Latvijas Universitātē, taču žurnālisti reizēm mani...

Foto

Transformeri jeb Putas vai krējums?

Kā vienmēr iedvesmu kaut ko uzrakstīt dod pati dzīve, bet dzīve Latvijā radošam cilvēkam ir īpaši piemērota, jo materiālu pārdomām piespēlē...

Foto

Kremļa ierocis

Lai ilustrētu ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības, Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku....

Foto

Zagšana un tautas vara

Pie neliela lauku veikaliņa pienāca bārdains vīrs, sev priekšā stumjot ķerru. No tās viņš izņēma vairākus audekla maisus un iegāja veikalā. Pārdevēja...

Foto

Nacionālā ideālisma strupceļš un humanitātes noziedzība

Ideālisms tradicionāli asociējas ar atsevišķa cilvēka garīgo pasauli. Tajā ietilpst cilvēka domas, sirdsapziņas morālā pulsācija, prāta iztēles radošie sapņi. Bez...

Foto

Kāpēc leftisti neieredz vīrišķību

Nepārtraukti skanošā leftistu mantra pauž pārliecību, ka visi ir balto vīriešu upuri, un diezgan daudzas sievietes arī dzied līdzi šim meldiņam....

Foto

Valsts "augstākā līmeņa vadītājus" par jūsu naudu turpināsim attīstīt vēl līdz pat 2022.gadam

Nepārtraukta attīstība – tas ir atslēgvārds, kas attiecas uz ikvienu mūsdienīgu cilvēku, tai...

Foto

Viņš pats sev bija varonis

Šis teksts ir mana pateicība profesoram Mavrikam Vulfsonam. Viņam šodien ir dzimšanas diena. Profesors bija un ir viens no lielākajiem cilvēkiem...

Foto

Tieši augstākā līmeņa Latvijas valsts vadītājus visvairāk demonstrē izdegšanas pazīmes

Par Valsts kancelejas organizētajiem apzinātības treniņiem “Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā”: apzinātības treniņi bija viena no Augstākā...

Foto

Iesniegums KNAB par Madonas novada atbildīgo amatpersonu rīcību

Ar šo vēlos informēt par Madonas novada atbildīgo amatpersonu Gunta Ķevera un Ivara Miķelsona ieņemamā amata iespējamo ļaunprātīgo...

Foto

Krievija

Lasot latviešu patriotu rakstus, bieži jālasa vai nu kādas no dzīves atrautas teorijas vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti, «pēc noklusējuma» mums automātiski...

Foto

Reputācijas šķidrā reputācija

Reputācijas sociālais institūts (uzstādījums, iekārtojums sabiedrībā) uz planētas nodibinājās reizē ar pirmo divu cilvēku piedzimšanu. Ievas un Ādama laikā jau bija reputācijas sociālais...

Foto

Slēptās verdzības darbības principi

Patērētāju kults, kas valda mūsdienu Rietumu pasaulē, nav brīvas sabiedrības izpausme. Tas tiek uzturēts ar mūsdienu verdzības mehānismu palīdzību....

Foto

Latvijas „sabiedriskā” radio žurnālists: ja kāds ierēdnis vai politiķis ir dusmīgs, darbs ir padarīts labi

Latvijas Žurnālistu asociācija turpina interviju sēriju mediju kritikas projekta ietvaros. Viens...

Foto

Nostāja, ka migrācija var radīt apdraudējumu Latvijas sabiedrībai, ir pretrunā žurnālistu ētikas kodeksam

Decembrī Latvijas publisko telpu sarunās par migrāciju dominēja spraiga viedokļu apmaiņa par ANO...

Foto

Vējoņa un Kučinska gadumijas uzrunas

Publicējam Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ministru prezidenta Māra Kučinska gadumijas uzrunas....

Foto

Helisata

Viņa dzīvoja kaimiņos vienu māju tālāk. Veca sieviete. Ar dziļām rievām sejā, vairāk līdzīgas cirtuma rētām nekā laika pēdām. Sirmi, sirmi mati. Smaga nospiedoša gaita,...

Foto

Es balsošu pret „Vienotības” valdību un uz to aicināšu arī KPV frakciju

Esmu izlēmis - es balsošu pret Vienotības valdību un uz to aicināšu arī frakciju...

Foto

MVU žurnālistikas fakultātē bija nākamo spiegu kalve. S.V. arī?

Ideoloģiskie apsvērumi ir svarīgi, bet ne vienīgie, kādēļ VDK tik ļoti uzmanīja un pārbaudīja Maskavas Valsts universitātes...

Foto

Vai Latvija ir demokrātiska valsts un Ārlietu ministrija to zina?

Kad biju mazs, es tam ticēju. Tagad, it īpaši pēc pēdējām vēlēšanām, tam tic retais. Jo...

Foto

Vēlreiz par valsts drošību

Ja tauta ir valstsnespējīga, tautas politiskā apziņa ir nulles līmenī, tauta neciena valstisko suverenitāti un savu valsti ar prieku nodod valdīt ārpasaules...

Foto

Vēstījums 2018. gada Ziemsvētkos

Ziemsvētkus sauc par brīnumu laiku. Mēs varam pārnest mājās eglīti, skatīties uz to un domāt – lūk, brīnums! Mazā sēkliņā Dievs ir...

Foto

Bērnu galēšana... ar cirvjiem

Šis ir laiks, kad cirvju vicināšanu vismaz uz brīdi varētu nolikt malā. Vismaz attiecībā pret neaizsargātiem bērniem! Par tiem šodien būs runa. Jo...

Foto

Juta Anna nodarbojas ar mūsu partijas biedru vervēšanu VDK vislabākajā manierē un tradīcijās

Mūsu partiju šobrīd cenšas šķelt, cerot, ka mūsu partijā būs nodevēji. Ļoti aktīvi....