Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jan4uks

24.07.2021. 10:36

Klusējiet tauta jo tāpat neviens jūs nedzird un nedzirdēs, lai Elzai veselība cīnīties ar šo marazmu, jau cik gadi un kā nedzird tā nedzird neviens....

Atbildēt

Klusu

24.07.2021. 10:35

Var redzēt cik ļoti Staķa kgam rūp Rīdzinieki, tikai sile ne kas vairāk.
Bēdīgi un tik pat maz rūp tas ka cilvēkiem traucē troksnis. Dzīvoju Mežciema augstceltnes un visu vasaru nevar logus atvērt, jo mači visu laiku.

Atbildēt

nu bē elza mauha

22.07.2021. 02:52

nu bļee elza mauha

Atbildēt

bļā

22.07.2021. 02:48

pašla suha nahij

Atbildēt

rais

20.07.2021. 13:37

Secinājums- tiek demonstrēta Valsts amatpersonu un to nekompatēto palīgu, cilvēku likumīgo prasību ignorēšana mūsu Valstī. Bail dzīvot šādā beztiesiskā Latvijā.

Atbildēt

Anna

20.07.2021. 12:55

Kā atklāta sezona, tā var aizmirst par mierīgu atpūtu trases tuvumā...

Atbildēt

zaļā

20.07.2021. 12:49

Interneta vietnē ”Rīgas Balss” 2007.gada 21.jūnijā ir publicēts Zanes Atlāces raksts ””Biķerniekus ” noņem no trases”, kurā rakstīts: ”...Satiksmes ministrijas pārstāvis G. Mačs vārdos apgalvo, ka ministrija nekad nav vēlējusies šīs sporta bāzes privatizāciju. Man grūti nosaukt tās funkcijas, ko šī sporta bāze satiksmes un sakaru jomā pilda. Vēsturiski šī trase nonākusi SM pārziņā, bet diez vai tā kaut kādā veidā dzelzceļu, aviāciju vai ceļu būvi ietekmē.»

Atbildēt

autofans

20.07.2021. 12:48

Sveicu Elzas tanti Biķernieku trases 55 jubilejā!

Atbildēt

ieteikums elzai

20.07.2021. 12:35

Uzrakstiet vēstuli Elmāram Tēraudam. Varbūt viņš kaut kā palīdzēs.

Atbildēt

ha-ha

20.07.2021. 12:25

Visa šī ieredņu armija,lai reāli pildītu savu darbu novirzot pilsoņu problemas uz atbilstošiem izpilditājiem,nodarbojās ar pilsoņu teroru,liekot tiem nodarboties ar ieredņu strādātnevēlēšanas motivācijas aprakstu lasīšanu.

Atbildēt

elza

20.07.2021. 12:21

Sakarā ar to, ka Informatīvajā ziņojumā par troksni netika izvērtēta esošā judikatūra par auto-moto trasēs un šautuvēs notiekošo ņēmējdarbību, Biedrība ”Īnčukalna dabas parks” un es 2021.gada 22.martā lūdzām Prezidentu un Tiesībsargu Tieslietu padomei lūgt izvērtēt administratīvās lietas, kurās skatīti pieteikumi par auto-moto trasēs un šautuvēs notiekošo uzņēmējdarbību, kā arī par auto-moto trašu un šautuvju būvniecības tiesiskumu.
Iesniegumā pamatojumā minējam - CEPEJ ekspertu komanda2018.gada martā tika sagatavojusi Ziņojumu par Latvijas tiesu sistēmas novērtējumu, kurā rakstīts: ”...Sabiedrības uzticība tiesu sistēmai Latvijā tiek vērtēta kā diezgan zema. Tādēļ šķiet, ka uzticība tiesu sistēmai ir problēma. Strādājot saskaņā ar augstiem tiesas disciplīnas un ētikas standartiem, var uzlabot tiesu iestāžu darbu, tādejādi tas ir svarīgs elements sabiedrības uzticības uzlabošanā.”
Valsts presidents 2020.gada 29.septembra runā Tieslietu padomes 10 gadu jubilejas pasākumā teica: ” ” Tieslietu padomes galvenais uzdevums, manuprāt, ir spēja ieraudzīt vājās vietas un meklēt tām risinājumu. Ir bijuši arī labi piemēri Tieslietu padomes darbības vēsturē. Es minēšu, piemēram, maksātnespēju lietu izpēte un ieilgušo lietu izpēte.
Es biju nosaucis tiesiskuma četrus ienaidniekus, kam ir jāpievērš uzmanība tiesu kvalifikācijas celšanas kontekstā. Tas ir tiesību nihilisms, proti, kad tiesības vispār netiek ievērotas. Otrais ir formālisms, kas tiesību piemērošanā ir ļoti būtisks gan ierēdniecības līmenī, gan arī tiesu līmenī.
...vienlaikus apzināties, ka tiesu vara ir daļa no trim valsts varas atzariem. Un trīs valsts varas atzariem ir jāfunkcionē kā pulkstenim. Man šķiet, ka mums šobrīd šajos zobratos ir smiltis, un šīs smiltis ir jāizpūš ārā, lai tās nečirkst un zobrati darbotos. Taču pilsonim tas nav tik būtiski, pilsonis redz rezultātu – laiks ir pareizs vai nav pareizs. Šo triju zobratu sazobe un laba funkcionēšana ir gan Tieslietu padomes, gan Ministru kabineta, gan likumdevēja uzdevums, lai pilsonim būtu šis labais rezultāts.”
Saprotams, ka Prezidents un Tiesībsargs uz mūsu lūgumu iesaistīties un palīdzēt mums sniedza formālas atbildes.

Atbildēt

millers

20.07.2021. 11:07

veca,prātu sen izkūkojusi vecene,kurai aiz bezdarbības nav kur likties ,un tas troksnis nav trasē,bet viņas tukšajā paurī,kur smadzeņu nav jau sen

Atbildēt

Kreituse

20.07.2021. 10:58

No no, no no no, no no no tehno limit yee 🥸

Atbildēt

Es jums to novēlu

20.07.2021. 10:47

»

Hmm

Vai to Elzu vienreiz sāks ārstēt


Cerams jūs kādreiz ar ilgstošu nemitīgu troksni tā kārtīgi paārstēs

Atbildēt

viņš NAV

20.07.2021. 09:55

Viņš NAV tautas ievēlēts prezidents un ar to viss arī ir pateikts.

Atbildēt

vietējais

20.07.2021. 09:31

»

Saldenieks

Piekrītu cien. Elzas viedoklim! Diemžēl, problēma nevienā instancē netiek risināta. Kauns tiem komentētājiem- zākātājiem! Ja nav par ko rakstīt un nevarat palīdzēt kaut vai ar morālu atbalstu, rakstiet savus komentārus tur, kur esat kompetenti! Ne jau jūsu aizvainojošie komentāri par raksta autori, ...


Man patīk valsts amatpersonu (parazītu pēc būtības) atbildes, tās ir neiedomājami garas un tik samudžinātas ka to murgojumu izlasot saproti vienīgi to ka šīs iestādes patiesībā nav atbildīgas par problēmām valstī un viņas nav kompetentas tās risināt vispār, tas pat neietilpst viņu pienākumos.Atmodas sākumā apgalvoja ka iedzīvotājs var vērsties jebkurā valsts institūcijā ar savu problēmu, ja tās kompetencē nebūs šīs problēmas risināšana, tā vēstuli pārsūtīs pate attiecīgai institūcijai. Tas vis ir jau sen aizmirsies un pārvērties par izsmalcinātu atrakstīšanos. Tipisks parazītisms.

Atbildēt

!!

20.07.2021. 07:08

»

Haralds Kalns

Lūk jums divas valsts AUGSTAS AMATPERSONAS,kurām absolūti nospļauties par Latvijas iedzīvotāju labklājību un ērtībām


tās personas nenokrita no Mēness, ceļš tika rūpīgi bruģēts no mūsu pašu vidē mītošām rociņām un saldām mēlītēm

Atbildēt

lauķis

20.07.2021. 04:58

»

Haralds Kalns

Lūk jums divas valsts AUGSTAS AMATPERSONAS,kurām absolūti nospļauties par Latvijas iedzīvotāju labklājību un ērtībām


Nu nav ne valsts ne amatpersonas,ir kolonija ar kolonijas pārvaldniekiem.Satversme pazudusi,nav atrodams NEVIENS dokuments ar karina vai levita parakstiem,jo,pārvaldniekiem nav tiesību NEKO parakstīt,tikai paklausīgi pildīt saimnieka rīkojumus.
Atgādināšu ka portāls likumi.lv NAV dokuments.Valsts dokumenti ir ar parakstiem un valsts zīmogu.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.07.2021. 00:07

Lūk jums divas valsts AUGSTAS AMATPERSONAS,kurām absolūti nospļauties par Latvijas iedzīvotāju labklājību un ērtībām!

Atbildēt

Jūsmiņš

19.07.2021. 23:36

Taisnība jau tai Elzai ir!
Tikai varnešiem NEVIENAM negribas iesaistīties šo lietu sakarīgā noregulēšanā. Kādam tas var kaitēt karjerai, kādam finansēm, kādam kaut kā citādi.
Visi aiz slēgtām durvīm, ievērojot augstāko slepenības pakāpi, kopumā tā arī neko nedara - saņem, nevis reāli nopelna, savu "likumīgo" algu un gudri pļāpā.
Štrunts par to penšu veselību, ja vajadzēs tāpat nošpricēs, ja vēl nē - palaidīs virsū kādu CO2 dūmu, vai kādus pārsimts decibelus pārsniedzot pieļaujamo. Un prezidents vai tiesīsargs lai brauktu bojāt SAVAS veselības - ko jūs, nekad!
Latvijas valstī tikai aborigēniem drīkst to darīt, un pie kam "likumīgi"! Viss tad ir likumīgi! Āmen!

Atbildēt

Fakti

19.07.2021. 23:33

Jūs cienītā vēršaties pie citas tautas prezidenta un svešas valsts tiesībsargātāja. Latvijas okupācija un aneksija notika 1940.gada 17.jūnijā. Deokupācija un dekolonizācija pagaidām vēl nav notikusi.

Atbildēt

Likumu nevarība un emocionālais kurlums

19.07.2021. 22:56

Ir vienkārši šausmīga šī valdošā attieksme, vispārējā norobežošanās un empātijas trūkums, kā arī likumu nevarība, bezspēcība likumiskā ceļā novērst vides piesārņojuma kaitējumu cilvēka veselībai, dzīves kvalitātei. Emocionālais kurlums, egoisms ir ārstējams tikai vienā veidā - konfrontējot ar situāciju, nonākot cietušā vietā.

Atbildēt

Saldenieks

19.07.2021. 22:08

Piekrītu cien. Elzas viedoklim! Diemžēl, problēma nevienā instancē netiek risināta. Kauns tiem komentētājiem- zākātājiem! Ja nav par ko rakstīt un nevarat palīdzēt kaut vai ar morālu atbalstu, rakstiet savus komentārus tur, kur esat kompetenti! Ne jau jūsu aizvainojošie komentāri par raksta autori, padarīs gaisu tīrāku un pasauli klusāku. Klusums ir jāmācās!

Atbildēt

Es

19.07.2021. 19:44

Prieks, ka sportiskajā Kandavā neiet cauri slimas iegribas.

Atbildēt

ko

19.07.2021. 16:04

»

6&7

Visiem ir vienalga, kad veca sieviete jūk prātā un neviens negrib tai palīdzēt


gan var palīdzēt brīvprātīgi plānprātiņi?

Atbildēt

6&7

19.07.2021. 15:52

Visiem ir vienalga, kad veca sieviete jūk prātā un neviens negrib tai palīdzēt.

Atbildēt

Hmm

19.07.2021. 15:25

Vai to Elzu vienreiz sāks ārstēt?

Atbildēt

:)))

19.07.2021. 15:19

parasts virtuāls futbols ...

Atbildēt

Secinājums

19.07.2021. 14:42

Nav Satversmes,nav legitīmas valdības,nav valsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

FotoTātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli. Kādu izvēli tagad izdarīs Saeima, kurai šis vai nu jānorij, vai janoprotestē, redzēsim.
Lasīt visu...

20

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

FotoEkonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās vadības grupā (OVG). Ekonomikas ministrijas pozīcija paredz ļaut katram pakalpojumu sniedzējam brīvprātīgi izvēlēties darbības režīmu (“zaļais”, “dzeltenais” vai “sarkanais”), kā arī pārejas periodā, kamēr nav sasniegts augstāks vakcinācijas līmenis, nešķirot pakalpojumu saņēmējus vakcinētajos/nevakcinētajos.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

FotoŠodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam, ka nodokļus turpmāk maksās tikai vakcinētie!?
Lasīt visu...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

Konkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu...

Foto

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti...

Foto

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

Lai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi....

Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...