Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jana

23.05.2016. 06:56

»

Ha

Anonīmās melu avīzes finansētājus un autorus - studijā


Kārējais VID darbineks tkal par kukuli iekritis.Izskatās, ka vid tiek gatavota augsne šadiem darboņiem.

Atbildēt

pataloganatoms

20.05.2016. 17:00

pacienta kuņģī bija garšīga zupiņa

Atbildēt

patologanatoms

20.05.2016. 14:47

»

psihoterapeits

Sanitārs atkal sarijies pacientu noslēptās un neizmantotās zāles


psihoterapeits atkal saostījies pacienta žuļika piegānītās apenes un nosprādzis.

Atbildēt

a ,ka savadak ?

20.05.2016. 12:08

»

caca

Ierēdņu "futene" visā savā absurdā krāšņumā...:) Lasīju un smējos balsī...:D:D:D:D


8 kajis kratas vala pats no sevis,par to jau ari ir jasmejas !

Atbildēt

Panamas papīrs

20.05.2016. 11:57

»

Žulis

Cik veikli visus internacionālā komunistu režīma pārkrāsošanās rezultātā gūtos "sasniegumus" valsts izputināšanā piedēvēt latviešu tautai! Un arī šī internacionālā pārkrāsotā komunistu režīma morāli piedēvēt latviešu tautai...


Pilnīgi piekrītu, vienīgais Žuļa trūkums ir, ka viņam nav ideju, kā šīs problēmas risināt, pat ne naida pret varu. Tāda pieklājība.

Kada jēgfa uzskaitīt ik pa laikam visas šīs nebūšanas?

Atbildēt

juhans

19.05.2016. 19:20

»

Ha

Anonīmās melu avīzes finansētājus un autorus - studijā


Kapec anonimus? To tachu visu ir redzeejis un piedziivojis bomzis no patversmes, kas, dziivodams uz pashvaldiibas pabalstiem, ir sakraajis naudinju masu informacijas lidzeklja izdoshanai.

Atbildēt

psihoterapeits

19.05.2016. 13:49

Sanitārs atkal sarijies pacientu noslēptās un neizmantotās zāles.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

19.05.2016. 13:03

»

Žulis

Dīvainu diskusiju te komentos troļļi ir sataisījuši...


Pacient Žuli, jūs atkal izvairāties no psihiskās stabilizācijas procedūrām. Kas, diemžēl, ir izraisījis kārtējo smago krīzi jūsu hroniski nestabilajā garīgajā veselībā, šādas pilnībā neizārstējamās kaites uzliesmojumam atkal izpaužoties publiski. Un arī jums izrakstītos pastiprinātas iedarbības psihotropos preparātus jūs diemžēl hroniski nelietojat. Bet gan notirgojat tos narkomāniem, iegūto naudiņu izlietojot nelegāli iegādāta un paslepus lietota viedtelefona interneta pieslēguma apmaksai.

Ja tas tā turpināsies, pacient Žuli, saskaņā ar jūsu ārstējošā psihoterapeuta norādījumiem būsim spiesti jūs atkal ievietot īpaši agresīvo pacientu nodaļā, ar visām no tā izrietošajām sekām. Tajā skaitā, bez šaubām, atkal stacionāri fiksējot jūs pie atbilstoši aprīkotas guļvietas un piespiedu kārtā ievadot organismā jums izrakstītos maksimālas iedarbības psihotropos preparātus.

Atbildēt

777

19.05.2016. 10:43

»

Žulis

Dīvainu diskusiju te komentos troļļi ir sataisījuši...


Ja grib Cietuma kadu,tikai samaksa Montikveidigiem,kas Kuzim jubileju uzsauca,Gulami viesnica.

Atbildēt

janis

19.05.2016. 10:40

»

Žulis

Cik veikli visus internacionālā komunistu režīma pārkrāsošanās rezultātā gūtos "sasniegumus" valsts izputināšanā piedēvēt latviešu tautai! Un arī šī internacionālā pārkrāsotā komunistu režīma morāli piedēvēt latviešu tautai...


Ar neatkaribu,500 000 izbraukusi no Latvijas,parejie vergo Uzdigusam mafiozi ierednu varzai.Kas 25gadus likvide Rupnicas,cukur nozares un tamlidzigi.Sorosidi.

Atbildēt

Žulis

19.05.2016. 09:48

»

Re re

Grūti nosaukt otru piemēru. Astoņkājim nav līdzīgu piemēru. Astoņkājis ir vislieliskākais piemērs tam, kas patiesībā ir LR. Otrs tik lielisks (vispusīgi uzskatāms un ilustratīvi bagāts) piemērs nav zināms. Astoņkājis atspoguļo gan organizētās noziedzības totālo klātbūtni, gan organizētās noziedzības...


Cik veikli visus internacionālā komunistu režīma pārkrāsošanās rezultātā gūtos "sasniegumus" valsts izputināšanā piedēvēt latviešu tautai! Un arī šī internacionālā pārkrāsotā komunistu režīma morāli piedēvēt latviešu tautai.
Latviešu tauta Latvijā pie varas kopš 1940. gada nav bijusi NEVIENU DIENU.Arī pēc tā sauktās dziesmotās revolūcijas nē. Latvijas republika īstenība nemaz nav atjaunota. Šeit nav notikusi starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra. Padomju režīms nav likvidēts. Tas ir tikai pārveidojies un pielāgojies kapitālisma apstākļiem,savām vajadzībām piesavinoties Latvijas Republikas simbolus.Ir jābūt aklam, lai to neredzētu.
Var jau pārmest latviešiem par to, ka viņi neņēma varu savās rokās dziesmotās revolūcijas laikā un arī par to, ka šobrīd latvieši neiet ar mēslu daksām uz Saeimu. Bet tik pat labi var pārmest Gulaga vergiem, kāpēc viņi nesacēlās un negāza padomju varu. Atbilde ir vienkārša. Spēku samērs ir pārāk nevienlīdzīgs. Labi organizētais un materiāli nodrošinātais padomju varas aparāts pret dezorientēto un ar pērkamu provokatoru palīdzību sašķelto un diskreditēto nacionālās neatkarības kustību. Un arī šī latviešu tautas nozākāšana nāk no tiem pašiem padomijas režīma plauktiem.

Atbildēt

caca

19.05.2016. 09:38

Ierēdņu "futene" visā savā absurdā krāšņumā...:) Lasīju un smējos balsī...:D:D:D:D

Atbildēt

Re re

19.05.2016. 09:17

Grūti nosaukt otru piemēru. Astoņkājim nav līdzīgu piemēru. Astoņkājis ir vislieliskākais piemērs tam, kas patiesībā ir LR. Otrs tik lielisks (vispusīgi uzskatāms un ilustratīvi bagāts) piemērs nav zināms. Astoņkājis atspoguļo gan organizētās noziedzības totālo klātbūtni, gan organizētās noziedzības kadru kontingentu. Organizētā noziedzība vienmēr ir sistēmiska parādība. Tā nav kriminālo slāņu darbība, bet gan valsts amatpersonu kriminālā darbība. Tā ir varas izmantošana kriminālā nolūkā. Kāpēc neviens valsts institūts nereaģē? Teorētiski un praktiski nevar reaģēt atsevišķi valsts institūti – astoņkāja sistēmas elementi. Var reaģēt tikai visi astoņkāja elementi kopā – sinhroni. Tā tam jānotiek tāpēc, ka organizētā noziedzība ir sistēmiska (kā jau minēju) parādība. LR organizētā noziedzība ietilpst valsts satvarā. Var teikt, LR organizētā noziedzība ir viens no valsts galvenajiem institūtiem līdzās tādiem institūtiem kā likumdošanas institūts, izpildvaras institūts, tiesu institūts, mediju institūts. Astoņkājis aptver visus valsts institūtus. Taču astoņkāji var interpretēt kā atsevišķu patstāvīgu institūtu. LR astoņkājim ir sava nacionālā specifika. Astoņkājī iekļaujās faktiski gandrīz viss latviešu etnoss. Zādzības, blēdības, korupcija atver visus darba spējīgos latviešus. Gan darba devējus, gan darba ņēmējus. Aptver akadēmisko inteliģenci, žurnālistiku. Akadēmiskā inteliģence atklāti un nosodoši nevēršās pret astoņkāji. Akadēmiskā inteliģence tikai kaut ko kūlesveidīgi šļupst ķēķa filosofijas garā. Akadēmiskās inteliģences rozenvaldi vienīgi kaut ko primitīvi muld par astoņkāja saulaino personāžu. Rīgas žurnālistikas deģenerāti ar rūdītajiem visu laikmetu varas laizītājiem avotiņiem priekšgalā tikai slavē valdošo kliķi – Lielo Bandu. Tas viss ir sekmējis drūmu situāciju. No astoņkāja var atbrīvoties tikai sistēmiskā veidā, likvidējot astoņkāji visos tā darbības virzienos un visos tā kadru slāņos. Praktiski tas nozīmē, ka latvieši ir jāizolē no LR. Darba spējīgie latvieši ir jāizolē no LR. Latvieši sevi parādīja kā krimināli tendētu etnosu. Uzticot latviešiem valsts pārvaldi, latvieši nekavējoties izveidoja astoņkāji. Skaidrs, ka tādā gadījumā secinājums var būt tikai viens – latviešiem nevar uzticēt valsts pārvaldīšanu. Vispirms no latviešiem ir jāiznīdē kriminālais gēns.

Atbildēt

Ha

19.05.2016. 08:41

Anonīmās melu avīzes finansētājus un autorus - studijā!

Atbildēt

Žulis

19.05.2016. 08:26

Dīvainu diskusiju te komentos troļļi ir sataisījuši.
Iznāk, ka pie visām valstī valdošajām nejēdzībām vainojams nav vis astoņkājis, bet tie, kuri ir publicējuši šī astoņkāja darboņu un darbību aprakstu. Jā, un vēl arī Lato Lapsa un PIETIEK, kurš, atšķirībā no citiem portāliem un preses izdevumiem, šeit par to turpina rakstīt un seko līdzi turpmākajai notikumu attīstībai.Troļļi ar putām uz lūpām cenšas pierādīt, cik šāda darbība ir veltīga, neefektīva, bezcerīga,aizdomīga, muļķīga, nevajadzīga un ka "nekas jau no tā nemainīsies".
Varētu domāt, ka no šī astoņkāja noziegumu slēpšanas un noklusēšanas kaut kas mainītos. Nu jau vairāk kā 20 gadi tas vien ir darīts, ka šīs nejēdzības un noziegumi slēpti un noklusēti. Vai ir kas mainījies? Ir! Tagad, pateicoties šai slēpšanai un noklusēšanai no masu saziņas līdzekļu puses, stoņkājis savu varu Latvijā ir nostiprinājis tik pamatīgi, ka tam vairs nav nekādas vajadzības šeit pat tēlot kaut kādu demokrātiju. Ko grib, to dara. Kādas konvencijas grib, tādas paraksta. Ja grib ievest šeit ekonomiskos migrantus, tad ieved. Ja grib par lēto izpārdot valsts īpašumus (Citadeli) , tad izpārdod. Ja grib atņemt pienācīgu finansējumu medicīnai, tad atņem, ja grib atņemt uz nāvi slimiem cilvēkiem viņu Indijā nopirktās zāles, tad atņem, ja grib "glābt" kādu privātfirmu vai privātbanku par nodokļu maksātāju naudu, tad glābj, ja grib no valsts nokāst naudu slēdzot valstij neizdevīgus līgumus vai valsts vārdā izsniedzot noziedzīgus galvojumus, tad izsniedz, u.t.t. Un vesels bars iztapīgu, astoņkāja nokomplektētu "politologu", "ekonomistu", "tieslietu speciālistu" un cita veida skribentu tam piemeklē aizbildinājumus, "attaisnojumus" un "pamatojumus". Bet tauta var pastāvēt pie ratiem.

Atbildēt

Valsts policija

19.05.2016. 08:25

pareizi izdarīja - nosūtīja izvērtēšanai KNAB operatīvo darbinieku Andžeja Kļaviņa (pēdējais debils) un Aigara Prusaka (šim vispār tandems ar sievu VID - abi divi muhļotāji un dalās ar infu) nedarbus šiem pašiem darbiniekiem!

Debilisma virsotne!!!!!

Atbildēt

kaktuss

19.05.2016. 08:14

KĀ TU SAVĒJOS SODĪSI????

Atbildēt

007

19.05.2016. 07:45

»

Ilvars

Jau 2008.gada tika nosutits Prokuratura,par 3b2nod Viktoru Montiku un Vasiliju Krupenicu,(cigans),papildus 2009;2010;2011-pieradijumi par pasutijuma Kriminallietam,kuras pec 3gadiem izbeidz,Korupciju,miljonvertiem V.Montika valdijuma ipasumiem.Prokuratura pat arhiva sudzibas nevareja atrast,ir kopijas...


Pasutijuma KRiminalprocesi Nr11518015409 , Nr11518001011 ar visam Ekstram un vairaki desmiti,ar Liegumiem izbraukt no valsts,Centralcietums papildus ekstra ar korumpetu Tiesnesi,kuras lemumu pec tris nedelam atcel.Jebkura Kriminalprocesa var ierakstit jebkuru Vardu-Uzvardu.

Atbildēt

Ilvars

19.05.2016. 07:35

»

Panamas papīrs

Tie, kas sūta so un to, kā būvvalde, tad tas ir kas cits - darba imitācija, savu pastāvēšānu jāāttaisno.Bet šaja gadījuma - Astoņkājim mazāk vai vairāk kāju nekļūs


Jau 2008.gada tika nosutits Prokuratura,par 3b2nod Viktoru Montiku un Vasiliju Krupenicu,(cigans),papildus 2009;2010;2011-pieradijumi par pasutijuma Kriminallietam,kuras pec 3gadiem izbeidz,Korupciju,miljonvertiem V.Montika valdijuma ipasumiem.Prokuratura pat arhiva sudzibas nevareja atrast,ir kopijas.Lidz KNAB aiztur so saldo pariti,Astonkaja piedekli.

Atbildēt

proporcionali

18.05.2016. 22:38

ja sadurskis no sorositu vienotibas gada laika sledz Latvija 17 skolas,tad gada lai ka latvija vajadzetu likvidet vismaz 1 ministriju slegt 5 agenturas un atlaist vismaz 500 vid zaglus,tapat butu nepieciesams par vismaz 50 deputatiem samazinat latvijas saiemas skaitu un par 100 samazinat latvijas algotnu skaitu. ja tas netiek darits veidojas progresejosa disbalansa situacija ,ko nekadi asv tanki nespes izlabot.

Atbildēt

Panamas papīrs

18.05.2016. 22:31

»

Vietējais

Panamas papīram...


Tie, kas sūta so un to, kā būvvalde, tad tas ir kas cits - darba imitācija, savu pastāvēšānu jāāttaisno.Bet šaja gadījuma - Astoņkājim mazāk vai vairāk kāju nekļūs!

Atbildēt

nesaki vis

18.05.2016. 21:11

»

eu

Varēja jau 605 000 eksemplāros nodrukāt arī kāda Tvaika ielas pacienta sacerējumu un tad rīkot histēriju. Tai mēslu lapelei ir vieta turpat kur visiem Lapsas pēdējā laika murgojumiem - miskastē


mulku zeme vel palikusie pingvini boikotes 18 novembra,lacplesdienas un seru dienu cirku Riga pie Brivibas pieminekla,neskatisies ,,latvijas tv,,un turpinas pastiprinati begt no veiksmes stasta.beigas 8 kajis saks aprit pats savus tausteklus,jo mulku ,ko apzagt vairs fiziski nebus.

Atbildēt

eu

18.05.2016. 20:41

Varēja jau 605 000 eksemplāros nodrukāt arī kāda Tvaika ielas pacienta sacerējumu un tad rīkot histēriju. Tai mēslu lapelei ir vieta turpat kur visiem Lapsas pēdējā laika murgojumiem - miskastē.

Atbildēt

kārtējais

18.05.2016. 19:23

lapsas pīārs pa tukšo. kas seskam asti ostīs, ja ne pats.

Atbildēt

Vietējais

18.05.2016. 19:21

Panamas papīram.
Pašvaldības iestādes, piemēram Rīgas būvvalde un attīstības departaments, savas atbildes sūta diezin kur pat tad, ja iesniedzēja vēstulē IR norādīta adrese uz kuru lūgts nosūtīt atbildi. Tā ka nav pat vērts debatēt par šādām lietām. Rodas iespaids ka vismaz šajos kantoros iesniedzēju vēstules vispār līdz galam nelasa un tajās rakstīto necenšas pat saprast, kur nu vēl adekvāti atbildēt.

Atbildēt

Panamas papīrs

18.05.2016. 19:13

Kas ir izdevums Astoņkājis? Tas pat nav iesniegums, uz kuru būtu jāātbild iestādei saskaņā ar likumu. Ja nav jāsniedz atbilde uz iesniegumu, atbilde pēc būtības nav jāsniedz vispār. Un kur nu vēl par Astoņkāja saturu!

Atbildēt

U.U.

18.05.2016. 18:32

Labs materiāls latviešu nevērtīgās vērtības novērtējumam.

Atbildēt

2kājis

18.05.2016. 18:09

Savārstījums, kas domāts tam, lai pret šiem kadriem nekad neko nevarētu pasākt. Histēriska lapsa saceļ ažiotāžu, atbildīgās iestādes "izvērtē", neko nesaskata un viss klusi mierīgi tiek aprakts un noairēts. Liela brēka, maza vilna. Zzs bija vajadzīgas rotācijas, lai pašu zaglēnus saliktu amatos. Bet neies tak koalīcijas draugu zaglēnus tāpēc šaut nost! Zagļi zaga, zog un zags. Rotēja, rotē un rotēs.

Atbildēt

w

18.05.2016. 17:55

Kleptokrātijas sulaiņi izvairās?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...