Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KUR

09.09.2015. 09:07

ir Tiesībsarga sūri grūti sastrādātais atzinums????????????

Atbildēt

Helsinki-86 ziņojums

12.08.2015. 08:48

http://tautastribunals.eu/?p=27904

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums


Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

Atbildēt

pamela

11.08.2015. 22:22

Tas jau nav tiesībsargs,bet SC ieliktenis,kā Streļčenoks ,Kalnmeiers,Bičkovičs,Vējonis utt.Viņš tiesības aizstāv pēc sava kalkulatora !!un tur kur viņam izdevīgi un priekš paša PR .Kapēc nekad nav dzirdēts par latviešu diskrimināciju kaut darba tirgū?Ir presē sludinājumi !Kapēc nekas netiek darīts no Jansona par valsts val.diskrimināciju utt.?

Atbildēt

Joske

09.08.2015. 22:13

Visi taču zin, ka DP ir pērkama iestāde. Visi, kas tur strādā jau ir slēpti miljonāri! Viņiem taču neinteresē Latvija, tikai nauda! Visnetīrākā valsts institūcija! Pērkamas dvēseles!

Atbildēt

niknajam aismim

09.08.2015. 13:41

Par to,ka aizturēšana bija brutāla,nav nekādu šaubu un nekādi liecinieki nav vajadzīgi.Grantiņa kungs ir garīgi stiprs,bet,diemžēl,fiziski nemaz nav spējīgs pretoties slimības dēļ un tādēļ,ka viņam funkcionēja tikai viena roka,kura tagad arī ir lauzta,vajadzīga operācija.Nu ļoti nebrutāla,smalka un inteliģenta aizturēšana..Kur nu vēl "smalkāk"

Atbildēt

baismis

06.08.2015. 17:31

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


Brutāla aizturēšana var notikt arī bez lieciniekiem. Bez tam ir pietiekami daudz aģentu, kurus var pieaicināt, un kuri liecinās, ka aizturamā persona spēra, kliedza, spiedza, koda, sita policistu, sitot krita un tā guva traumu.

Atbildēt

ne pa tēmu

06.08.2015. 17:27

»

Tak shēma skaidra - safabricē lietu, dodot reālu iespēju noslaukt no valsts kompensāciju. Tā DP panāk savu mērķi – „valsts noslaucēji” kļūst par ienaidniekiem tautai, par kuras tiesībām tie cīnās un cīnījās...


Tikai nevajag! Pasaku par disidentiem, kuri uzvar taisnīgā tiesā izstāsti tiem, kuri nepārzina tiesu sistēmu.
Varbūt tie noticēs.

Atbildēt

06.08.2015. 13:31

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


HIHI Sūda DP! Pat man ir konkrētas personas kā liecinieki..Es arī pirmais paziņoju, ka aizturēšana bija brutāla.. ĪSTI izdzimteņi!

Atbildēt

Bonifācijs

06.08.2015. 13:12

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


Klasika. :)))

Saraksts būs , tikai daudz ietverošāks lineārā laika mērogos runājot,pacietību tikai ,mazais draudziņ ,pacietību !:)))

Atbildēt

Aismis

06.08.2015. 13:03

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla.

Atbildēt

06.08.2015. 12:09

»

to ahaa

Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem...


Tak shēma skaidra - safabricē lietu, dodot reālu iespēju noslaukt no valsts kompensāciju. Tā DP panāk savu mērķi – „valsts noslaucēji” kļūst par ienaidniekiem tautai, par kuras tiesībām tie cīnās un cīnījās.

Savukārt tie, kas aprej un nod!rš komentāros un mediju rakstos tos, kas uzvarējuši DP safabricētajās lietās pret valsti, ir tie paši, kas šīs lietas safabricē - DP.

Tā DP panāk divus mērķus – morāli nomelno un sagrauj sabiedrības acīs cīnītājus par latviešu tiesībām un fiziski viņus ietekmē – jo tie, kam jāaizstāvas pret DP safabricētajām lietām, tas dārgi maksā, gan morāli, gan materiāli. Bet shēmotājiem no DP par to nekas. Mutvardu pateicība no politiķiem, kas pasūta šo mūziku.

Nevajag melot – I.Jaunalksne to summu prasīja, bet dabūja smieklīgi mazu. Bet DDD ir pamatīgi iemīti dubļos, jau sākot ar Gardas piekaušanu, pēc kuras knapi palika dzīvs..

Atbildēt

viņi in nerunās

06.08.2015. 11:52

»

cerēsim

Kas ir Jaunalksnes pie "godības" Šubrovska "iztiesātie" 100 000, salīdzinot ar Latvenergo trīs miljonu afēru, pareizāk 4 miljonu afēru, jo miljonu "oficiāli" nopelnīja Grūtups. Zīmīgi, ka sātana Šķēles advokāts Grūtups ir zem zemes, sātana Lemberga advokāts Platacis "pazudis". Tautā runā, ka visas pasūtījuma...


Bija saskare ar l..a advokātiem un viņu radiem. Par pāris no viņiem un viņu radiem varu teikt - ja pasaulē būtu Dievs, viņu galvas būtu uzspraustas uz sētas mietiem. "Izredzēti izdzimteņi".

Atbildēt

cerēsim

06.08.2015. 10:47

»

pipars

Ilze Jaunalksne tādā veidā nopelnīja 100 000. Labs bizness sanāca tandēmā - Baiba Strautmame un viņas vīrs bijušais Augstākās tiesas tiesnesis Vonsovičs ar saviem čomiem tiesu sistēmā. Kamēr DP vajā Grantiņu, kurš raksta, kā tiek apzagta latviešu tauta, savi cilvēki uzvārās. Grantiņš neko nav nozadzis...


Kas ir Jaunalksnes pie "godības" Šubrovska "iztiesātie" 100 000, salīdzinot ar Latvenergo trīs miljonu afēru, pareizāk 4 miljonu afēru, jo miljonu "oficiāli" nopelnīja Grūtups. Zīmīgi, ka sātana Šķēles advokāts Grūtups ir zem zemes, sātana Lemberga advokāts Platacis "pazudis". Tautā runā, ka visas pasūtījuma slepkavības, kā, piemēram, tiesneša Laukrozes, iespējams, ir izplānotas Iekšlietu ministrijā. Atgādināsim, ka šobrīd IM valsts sekretāre ir Ivara Godmaņa sieva Ilze Pētersone Godmane. Varbūt kaut ko vairāk ar laiku, kad pašam sāks degt zeme zem kājām, sāks runāt bijušie Valsts policijas priekšnieki Rekšņa, Voins, Lieljuksis?

Atbildēt

bācam no labrīt

06.08.2015. 10:47

Laba atbilde.Paldies! Man patīk.

Atbildēt

bāc!

06.08.2015. 10:30

»

labrīt!

Te tik daudz uzvārdu tiek minēts,bet kālab neviens nepasaka "paldies" visas šīs nelietības uzsācējam vaļeram agešinam,bet nez kāpēc vaino NA


Laikam tāpēc, ka NA ir tieslietu ministrs rasnačs un saeimas juridiskās komisijas vadītājs bērziņš, saeimas priekšāsēdētāja mūrniece un cilvēktiesību komisijas pr-sēdētāja inese laizāne.
Laizāne.. laiza, laiza.. NA baidās nopirsties, lai viņus nesasaistītu ar grantiņu, un viņi nezaudētu silītes vietu.
Par vaļeru viss skaidrs. Krievvalodainais agešins stāv valsts drošības sardzē kopā ar solvitu, seržantu un baložiem. Un viņam pauti dreb, domājot par sēdēšanu uz čemodāna stacijā. Kuram gribas atstāt saeimu un braukt uz ivanovu vai tveru? Nu tak ne jau agešinam, okupācijas palieka cīnās par savām cilvēktiesībām. Un visiem cilvēktiesību nepietiek. Vai nu grantiņam, vai agešinam. Vai nu solvitai ar raivi, vai tev.

Atbildēt

pipars

06.08.2015. 10:27

»

to ahaa

Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem...


Ilze Jaunalksne tādā veidā nopelnīja 100 000. Labs bizness sanāca tandēmā - Baiba Strautmame un viņas vīrs bijušais Augstākās tiesas tiesnesis Vonsovičs ar saviem čomiem tiesu sistēmā. Kamēr DP vajā Grantiņu, kurš raksta, kā tiek apzagta latviešu tauta, savi cilvēki uzvārās. Grantiņš neko nav nozadzis, bet IM ministrs Kozlovskis gan ir apaudzis ar nezin no kurienes nākusiem miljoniem.

Atbildēt

janka

06.08.2015. 10:22

Kā parasti visur figure no taisnīgās tiesas nosargātie kolaboranti,okupācijas laiku represīvo iestāžu darboņi,ideoloģiskās vajāšanas un smadzeņu skalošanas speciālisti-komjaunatnes,kompartijas nomeklatūra,žurnālisti un citi intiliģentie tautas nodeveji,kuri viens otru apkarinājuši ar kādreiz tik ļoti nīstās neatkarīgas valsts regālijam,turpinā cīnīties par vietu pie svešu kungu stērbelēm.

Atbildēt

to ahaa

06.08.2015. 10:21

»

ahaa

Aiz katra lēmuma stāv vārds un uzvārds. Tiesnesim, kurš pieņēma lēmumu par grantiņa apcietināšanu, taču ir vārds un uzvārds...


Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem.

----------------

Linards Grantiņš tribunālā ir atmaskojis Jāni Reiniku, Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti visā pilnībā. Arī te komentārā raksta: Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu, pazīstams advokāts nopelna un beigās tiek gan attaisnojošs spriedums, gan atpazīstamība, gan no valsts piedzīta nauda. Ja to naudu vajadzētu maksāt Jānim Reinikam no savas kabatas, tad varbūt pāris reizes padomātu, pirms safabricē lietas.

Atbildēt

06.08.2015. 10:15

»

Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka K.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam...


Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka L.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam.

Drīzāk caur šīm ciešanām L.Grantiņam nāks tikai viena patiesa atziņa - NA/VL ir krievžīdu aģenti reizē ar Dz. Rasnaču, R.Dzintaru, R.Zīli, I.Parādnieku u.c. no NA/VL noziedzīgā grupējuma, kas amatus izmanto mantkārīgos nolūkos, maldinot latviešu tautu, veicot pret to genocīdu reizē ar citām varas partijām.

Atbildēt

ahaa

06.08.2015. 10:14

Aiz katra lēmuma stāv vārds un uzvārds. Tiesnesim, kurš pieņēma lēmumu par grantiņa apcietināšanu, taču ir vārds un uzvārds?
Jansons pamodies? Un Latvijas cilvēktiesību aizsardzības organizācijas? Save the world, save the whale, save the snail..! Kur visi šie humānisti? Atvaļinājumā..
Grantiņš vēl ir salīdzinoši populāra persona, ar saviem asm, ja šitāda ķeza gadītos kādam parastam interneta vāvulim kā man vai tev, policija un tiesa varētu darīt visu, kas ienāk prātā. Un neviens par to nekad neko neuzzinātu.
Tas, ko te viens komentētājs teica par tām "disidentiem" piespriestajām kompensācijām. Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem. Un nevienā tiesā neviens disidents nav uzvarējis. Nekad. Neesiet taču TIK lieli muļķi.

Atbildēt

labrīt!

06.08.2015. 10:14

Te tik daudz uzvārdu tiek minēts,bet kālab neviens nepasaka "paldies" visas šīs nelietības uzsācējam vaļeram agešinam,bet nez kāpēc vaino NA?

Atbildēt

06.08.2015. 09:45

»

miljons

Ārprāts! Tā ir tikai Līgai Muzikantei izmaksāta nauda. Ja summu sareizina ar trīs, jo jāmaksā arī Aivaram Gardam un Ilzei Liepai, tad nodokļu maksātājiem tas izmaksā 33 000 latus. Tas ir tikai nerēķinot izdevumus par tiesām. Cik tās neskaitāmās tiesas izmaksāja nodokļu maksātājiem? Turklāt tie ir tikai...


Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka K.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam.

Drīzāk caur šīm ciešanām K.Grantiņam nāks tikai viena patiesa atziņa - NA/VL ir krievžīdu aģenti reizē ar Dz. Rasnaču, R.Dzintaru, R.Zīli, I.Parādnieku u.c. no NA/VL noziedzīgā grupējuma, kas amatus izmanto mantkārīgos nolūkos, maldinot latviešu tautu, veicot pret to genocīdu reizē ar citām varas partijām.

Atbildēt

Ilmārs

06.08.2015. 09:38

Kas ir Drošības policijas priekšnieks?

Atbildēt

Ņujorka

06.08.2015. 09:24

»

aizkulises

To visi zina. Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu...


Apsūdzības uzturētāja prokurore Ieva Garanča tagad ir zvērināta advokāte. Kā advokāte kļuva pamanīta, kad ieradās KNAB, lai sarunātu izbeigt kriminālprocesu pret Valsts Ieņēmauma dienesta ģenerāldirektori. Tātad , no vienas puses, viņi ienīst un vajā brīvības cīnītājus, bet, no otras puses, laizās klāt vislielākajiem valsts izzadzējiem, cerot nokļūt pie izlaupītās siles. Tas arī raksturo, kāda ir morāle Latvijas tiesu sistēmā.

Atbildēt

miljons

06.08.2015. 09:17

»

es

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci...


Ārprāts! Tā ir tikai Līgai Muzikantei izmaksāta nauda. Ja summu sareizina ar trīs, jo jāmaksā arī Aivaram Gardam un Ilzei Liepai, tad nodokļu maksātājiem tas izmaksā 33 000 latus. Tas ir tikai nerēķinot izdevumus par tiesām. Cik tās neskaitāmās tiesas izmaksāja nodokļu maksātājiem? Turklāt tie ir tikai zināmie gadījumi. Cik vēl ir tādi neaprakstītie gadījumi? Vai kādam ir šaubu, ka arī Grantiņa advokāts Rebenoks sniegs sūdzību ECT un vinnēs valsti? Mums nav šaubu, ka Grantiņš uzvarēs.

Atbildēt

aizkulises

06.08.2015. 09:11

»

es

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci...


To visi zina. Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu, pazīstams advokāts nopelna un beigās tiek gan attaisnojošs spriedums, gan atpazīstamība, gan no valsts piedzīta nauda. Ja to naudu vajadzētu maksāt Jānim Reinikam no savas kabatas, tad varbūt pāris reizes padomātu, pirms safabricē lietas.

Atbildēt

hm

06.08.2015. 09:03

Kādēļ tikai "Pietiek" raksta par šo gadījumu? visiem "neatkarīgajiem" un "demokrātiskajiem" mēdijiem mutes ciet? Un kā ar Āžinieka atkāpšanos? civilizētās valstīs tādos gadījumos ministram vajadzētu doties.

Atbildēt

es

06.08.2015. 08:59

»

zināšanai

Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs...


Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci”.

Tiesa lietu skatīja pirmajā instancē. Izvērtējot Līgai Muzikantei nodarītā morālā kaitējuma plašumu un sekas, Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa nolēma prasīto summu nevis samazināt, bet palielināt, nospriežot no Tieslietu ministrijas piedzīt 11 000 latus Līgas Muzikantes prasīto 10 600 latu vietā.

Atbildēt

zināšanai

06.08.2015. 08:52

»

zināšanai

Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs...


Grantiņa aizstāvis Pāvels Rebenoks uzskata, ka Drošības policijas darbinieki pārkāpuši Krimināllikuma pantu par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu, pārkāpjot aizturēšanas nosacījumus un aicina ierosināt kriminālprocesu, kurā izvērtētu notikušā apstākļus un personu rīcību, kuras veikušas noziegumu pret Grantiņu.

Advokāts uzskata, ka cietsirdīgajā aizturēšanā un pēc tam sekojošā atstāšanā bez medicīniskās palīdzības cietumā ir saskatāms Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. pantā noteiktā spīdzināšanas aizlieguma acīmredzams pārkāpums, kuru aicina nekavējoties novērst.

Iesniegumā lūgts ne tikai uzsākt kriminālprocesu, bet arī atzīt Grantiņu par cietušo un nodrošināt visas nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanu ārpus šī brīža viņa turēšanas vietas – Rīgas Centrālcietuma teritorijas.

Tāpat aicināts veikt visas citas normatīvajos aktos paredzētās darbības, lai pret Grantiņu nodarītais noziegums tiktu izmeklēts objektīvi, efektīvi, bez neattaisnotas novilcināšanas un, ievērojot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijā un Latvijas Republikas Satversmē garantētās cilvēktiesības.

Advokāts Rebenoks iesniegumā, kas adresēts gan Ģenerālprokuratūrai, gan iekšlietu ministram, tiesībsargam u.c., arī atgādina, ka Vācijas tiesa nav atļāvusi Latvijas Republikai veikt jebkādas kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Vācijas pilsoni Grantiņu. Iesnieguma kopija ir nosūtīta arī Vācijas vēstniecībai.

Atbildēt

zināšanai

06.08.2015. 08:49

»

....

izmeklētājs esot tas pats, kas jau iepriekš nesodīti nopludināja no DP resoriskās pārbaudes lietas info par iesnieguma iesniedzēja identitāti, kā rezultātā minētais cilvēks darba vietā tika ilgstoši vajāts (un to dara vēl joprojām) - šim cilvēkam par iesnieguma iesniegšanu darba vieta pat mēģināja ierosināt...


Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs, par kuru jau pavīdējušas ziņas iespējamas korupcijas sakarā Rīgas domē. Kā 1940.gadā krievu okupanti izmantoja cietumniekus, tieši tāpat tagad izmanti agešinus un citas kriminālos elementus. Baigā gada elementi darbojas Mežvieta vadībā. Mežviets, Kozlovskis ir tādi paši latviešu tautas nodevēji kā bēdīgi slavenais Vilis Lācis.

Atbildēt

....

06.08.2015. 08:33

»

R

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai...


izmeklētājs esot tas pats, kas jau iepriekš nesodīti nopludināja no DP resoriskās pārbaudes lietas info par iesnieguma iesniedzēja identitāti, kā rezultātā minētais cilvēks darba vietā tika ilgstoši vajāts (un to dara vēl joprojām) - šim cilvēkam par iesnieguma iesniegšanu darba vieta pat mēģināja ierosināt kriminālprocesu.

Atbildēt

es, es

06.08.2015. 08:30

»

es

Paldies jums


paldies.

Atbildēt

vai tik

06.08.2015. 08:29

»

stiprie vārdi

Vispirms notiek pārmaiņas garīgā pasaulē. Lai Kozlovskis vai Mežviets nebrīnās, ka Dievs viņus sodīs kā sodīja "visvareno" Borovkovu. Avarēja pie Cēsīm, miets bija viņa paša bērnā un 5 minūšu laikā nebija. Un neko varenais navarēja izdarīt. Lūk, tā Dievs soda šos varenos. Palūgsim Dievu, lai viņš dod...


pats Borovkovs nebija tas, kas padomijas laikos Grantiņu arestēja (vai piedalījās šajā lietā)un bija viens no aktīvākajiem Grantiņa "apkarotājiem". Tagad "brīvajā" LV, kuras brīvības atgūšanas uzsākšanā piedalījās arī L.G. Borovkovs "ar ļoti godīgiem un causpīdīgiem" līdzekļiem ir ticis pie ievērojamas turības. Vai tas nav kārtējais LV absurds?

Atbildēt

stiprie vārdi

06.08.2015. 08:26

»

R

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai...


Vispirms notiek pārmaiņas garīgā pasaulē. Lai Kozlovskis vai Mežviets nebrīnās, ka Dievs viņus sodīs kā sodīja "visvareno" Borovkovu. Avarēja pie Cēsīm, miets bija viņa paša bērnā un 5 minūšu laikā nebija. Un neko varenais navarēja izdarīt. Lūk, tā Dievs soda šos varenos. Palūgsim Dievu, lai viņš dod spēku un izturību Linardam Grantiņam uzvarēt šos ļaunos Kozlovski un Mežvietu ar viņu vilkačiem pagonēs.

Atbildēt

R

06.08.2015. 08:12

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai.
Būtu labi nosaukt DP ,, varoņu'' vārdus, kā arī piesedzēja - tiesneša vārdu. Iekšlietu ministrs un VP priekšnieks - visiem zināmi.

Atbildēt

lido

06.08.2015. 07:19

Tiesiskums Drošības policijā vispims jau bija jānodrošina iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. Tagad runa ir arī par amatpersonu apzināti vai neapzināti kaitniecisku pasivitāti (neredzēšanu, acu pievēršanu). Kā, lai saskata, ja nav spējas/gribas redzēt ētiskās un patriotiskās dimensijās? Vēl vairāk, paši piedalījušies pie valsts nozagšanas.


Atbildēt

Valdis Freimentāls

06.08.2015. 07:04

Esmu nosūtījis Saeimas deputātiem un ASV vēstniecībai Latvijas goda tiesas pieprasījumu nekavējoties atbrīvot Grantiņu no apcietinājuma.

Uzskatu, ka varmācīgā apcietināšana ir tās pats, kas 1993.gada 18.februāra naktī V E I K T Ā likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības brutālā , prettiesiskā iznīcināšana, nepieļaujot 1938.gada statūtu pildīšanu Māmuļā.

Atbildēt

vēsturnieks

06.08.2015. 00:15

»

to Pietiek

Taču tikai pēc tam, kad savas aktivitātes sāka Grantiņa aizstāvis, advokāts Pāvels Rebenoks, ir "pamodies" un notikušo "pamanījis" arī citkārt aktīvais tiesībsargs Jansons. "Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar likumu tiesībsargam nav mandāta ierosināt kriminālprocesu. Tiesībsargs savas kompetences ietvaros...


Te taču ir vairāk nekā skaidrs, ka zivs pūst no galvas. Atbildīgie izpildītāji ir tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers, uzraugošais prokurors, iekšlietu ministrs Vilhelms Kozlovskis, trīs vai vairāk te vārdā nenosauktās Drošības policijas amatpersonas un it īpaši DP priekšnieks Normunds Mežviets. Atcerieties, ka tas noticis laikā, kad par Latvijas Valsts prezidentu iebīdīts Raimonds Vējonis, Ministru prezidenti Laimdota Straujuma, Solvita Āboltiņa un aiz viņiem stāvošie. ir Pie šīs lietas Latvijas valstij nāksies atgriezties ne vienu reizi vien Eiropas Cilvēktiesību tiesā, Hāgas tribunālā un citās starptautiskās institūcijās. Šāda rakstura noziegumam noilguma nebūs. Katrs vainīgais saņems bargu sodu. Tā pēc visiem Dieva likumiem vajadzētu būt.

Atbildēt

mežamiets sēžamviets

06.08.2015. 00:14

»

Umka

Liekas ka Mežviets varētu būt Putina aģents


Visticamāk, mežamiets&Co ir Vispasaules Idiotu konfederācijas aģenti. Cits iespaids par to kantori neveidojas, teju ik dienas ko jaunu uzzinot par viņu "varoņdarbiem", "erudīciju", "kompetenci" un nepārspējamo, ne ar ko nesalīdzināmo "profesionalitāti".
Veiksmi spiegu ķeršanā, imperiālistu aģentu un kulaku atmaskošanā, mežamiet!

Atbildēt

LR pilsonis

06.08.2015. 00:09

Man liekas dīvaina TB/LNNK klusēšana pret šo kliedzošo absurdu, jo tieši Grantiņš tik ļoti par viņiem aģtēja pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām. TB/LNNK domātspējīgā sabiedrības daļā sen saprot, ka šī politiskā organizācija ir labi trenēti aktieri vai dresēti suņi, kuri nekad nav aizstāvējuši savu tautu un savu valsti. Bet neaizstāvēt Grantiņu, kurš naivi gribēja ticēt šīs partijas nosaukumam, neuztverot tās nodevīgo būtību, jau ir vienkārši pretīgi. Ceru, ka Grantiņš beidzot saprot, ko tad īsti viņš ir aizstāvējis.

Atbildēt

to Pietiek

06.08.2015. 00:05

Taču tikai pēc tam, kad savas aktivitātes sāka Grantiņa aizstāvis, advokāts Pāvels Rebenoks, ir "pamodies" un notikušo "pamanījis" arī citkārt aktīvais tiesībsargs Jansons. "Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar likumu tiesībsargam nav mandāta ierosināt kriminālprocesu. Tiesībsargs savas kompetences ietvaros veiks darbības situācijas izzināšanai," - tas gan ir viss, ko pašlaik var pateikt Jansons, kurš, kā zināms, nesen nāca klajā ar iniciatīvu būtiski palielināt savu atalgojumu, lai tas atbilstu viņa veiktā smagā darba nozīmīgumam.
----------------------

Pietiek, vai var noskaidrot, kurš ir uzraugošais prokurors/e? Vai uzraugošais prokurors/e arī ir smagi pārstrādājies/jusies? Tik kliedzoši cilvēktiesību pārkāpumi, bet šamie klusējuši 2 nedēļas?

Atbildēt

Umka

05.08.2015. 23:40

Liekas ka Mežviets varētu būt Putina aģents.

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 23:37

»

kas tad nu, Lapsa?

Kur palika lēkāšana pa Grantiņa muguru, kura bija iekļauta "īpaši brutālās" aizturēšanas iepriekšējos aprakstos? Aizmirsās vai vienkārši tik plānprātīgus murgus izlēmi nerakstīt


Ja pa muguru bija lēkājis tavs kolēģis nīkulis Poļaks, tad tā arī varētu būt ka ir tikai nobrāzumi un sasistas nieres. Vajadzēja uzreiz pasaukt Lorencu lai tas palēkā, tad vairs nebūtu kuru tiesāt!

Atbildēt

kas tad nu, Lapsa?

05.08.2015. 23:18

Kur palika lēkāšana pa Grantiņa muguru, kura bija iekļauta "īpaši brutālās" aizturēšanas iepriekšējos aprakstos? Aizmirsās vai vienkārši tik plānprātīgus murgus izlēmi nerakstīt?

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 22:40

»

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā


DP darbojas kleprokrātiskās valdības vadībā, kura savukārt iet starptautiskā cionisma pavadā. Islāma teroristi pret viņiem cīnās. Lūk kur ir tā starpība. Islāmisti Grantiņu diez vai būtu spīdzinājusi.

Atbildēt

05.08.2015. 22:29

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...