Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ierindas pilsonis

10.10.2013. 11:15

Izrādās, ka Latvijā privātuma nav un nebūs.

Atbildēt

haralds

10.10.2013. 02:23

»

Pēterītis

Tad jau drīz dzīvokļa atslēgas ar būs ar likumu aizliegtas


par ko aizliegtas, vienkārši Lielajam brālim un Lielā brāļa mazajiem brāļiem arī vajadzēs atslēgu!

Atbildēt

Riks Sondors

10.10.2013. 02:14

gan jau ar gadiem piešausies!

Atbildēt

aga

08.10.2013. 22:17

Latvija izpilda ASV politisko pasūtījumu un tiek kontrolēti visi iedzīvotāji, tāpēc pārbaude un rezultāta nebūs...

Atbildēt

aga

08.10.2013. 22:17

Latvija izpilda ASV politisko pasūtījumu un tiek kontrolēti visi iedzīvotāji, tāpēc pārbaude un rezultāta nebūs...

Atbildēt

Dagnija

07.10.2013. 16:13

Man Tiesībsargs ir simpātisks ar savām aktivitātēm (salīdzinot ar viņa priekšteci, protams). Taču pēdējā laikā Tiesībsarga aktivitātes ņem dīvainu virzienu. Visapstulbinošākā no aktivitātēm - cīnīties pret darba burtnīcu iegādi. Izskatās jau pavisam traki - vai tad vecākiem vairs nav nekādu pienākumu pret saviem bērniem? Vai tad tiešām vecāki jau nu ir tik mazspējīgi, ka nevar nopirkt savam bērnam darba burtnīcu cigarešu paciņas vērtībā? Vēl saprastu, ja Tiesībsargs uzstātos pret ģimenes lielajiem naudas tēriņiem alkoholam un cigaretēm, bet nē! Cīnās, lai vecākiem būtu vairāk naudas alkohola un cigarešu iegādei! Būtu priecīga, ja Tiesībsargs uzstātos pret smēķējošām grūtniecēm un jaunām mātēm, izvērstu tā teikt, aktīvu kampaņu. Bet - ne kuslākais pīkstiens neatskan. Dr. P.Apinis savā postenī tiek atstāts pilnīgi viens!

Atbildēt

Jānītis

07.10.2013. 10:59

Pēterītim taisnība - uz to jau iet. Visi valdošie un uzraugošie ir aizmirsuši, ka suverēnā vara Latvijā pieder tautai. Varas suverēnam normālā valstī ir tiesības jebkādā veidā aizsargāt sevi un savu īpašumu pat tad, ja tas kādam nodara kaitējumu, nerunājot nemaz par aprakstītajām situācijām. nav noslēpums, ka tā saucamo "operatīvo darbību" ietvaros iegūtā informācija tiek pārdota jebkuram "uzticamam" interesentam, kā arī izmantota attiecīgās personas ietekmēšanai jeb šantāžai. Ja ir aizliegta noklausīšanās iekārtu atklāšana, tad personai nav nekādu iespēju pierādīt, ka notikusi iejaukšanās tās privātajā dzīvē. Tas nav normāli.
Nav saprotama un nav attaisnojama 100 "tautas kalpu" bezdarbība šīs "kļūdas" izlabošanā un vainīgo amatpersonu (kuras sagatavoja un iesniedza attiecīgo likumprojektu) saukšanā pie atbildības.
Lūgums Valsts prezidentam - saskaņā ar Satversmes 47.pantu vērsties ar konkrētu likumdošanas iniciatīvu, lai novērstu Latvijas tautas tiesību nepamatotos ierobežojumus personas un tās īpašuma aizsargāšanai.

Atbildēt

Akdis

07.10.2013. 10:14

»

nepārliecina

Lai iet govis slaukt, ja apliecības uzrādīšana traucē pareizi redzēt! Nav ko aizņemt vietu un bolīt lielas acis, par to saņemot lielu algu...


Tiesībsargu iecēla latvija valdošās politmafijas klanu kloaka un tā arī tad viņam diktē ka stradat.... Tiesi tapat viss norisinājās Hitleriskaja Vacijā un sarkano fasistu-komunistu noziedzīgajā rezīmā PSRS... Ne veltgi LR PILSOŅI izvēlējās par savu "valsts prezidentu" tiesi ilggadejops uzticīgos sarkano fāsistu-komunistu noziedzīga režīma rokaspuišus Gunti Ūlmani un Andri Bērziņu...jo prezidents tacu reprezentē valsti, tās pilsoņus un rezīmu...

Atbildēt

Aldis

07.10.2013. 10:10

Viens no šo slēpto un mazo videokameru lietošanas aizlieguma pamats ir tas, lai CILVĒKI nevarētu iegūt Latvijā valdošās politmafijas klanu kloakas darboņu noziedzīgās rīcības neapstrīdāmus pieradījumus. Un tajā tiesi personīgi ieinteresēts pats Valdis Dom brovskis un vina parstavētā politmafijas klana "Vienotība" pārejie darboņi, protams , ar aktīvu politmafijas klanu VL-TB/LNNK, RP, ZZS atbalstu. Otrais šada noziedzīga likuma pieņemsānas pamats ir tas, ka LR pilsonu ieveista totalitārā genocīda 4.maioja rezīms ir tieši balstīts uz Himlera un Ļeņina -Staļina noziedzīgajām dotrīnēm un aktīvi tiek atbalstīs no pasaules žandarmu un civiliedzīvotaju slepkavu ASV ordu vadības. Noziedzīgi režīmi ir tikai noziedzīgu valstu noziedzīgu pilsonu pieņemtajos likumos... Man 2003 gadā trīs bruņoti bandīti no Valsts policijas nolaupīja uz ielas pneimatisko pistoli, rokudzelžus, steku, un, protams ka vairs neatdeva, bet viens smirdīgs moralais krplis no tās badndas Iekšejās Izmeklēšanas Biroja, pat rakstiski parmeta ka es neesot rāpojis pie tiem bandītiem un lūdzies lai atdod manu nolaupīto īpasumu.... Bet, tāda jau ir tās valdošās politmafija sklanu darboņu noziedzīgas rīcības aizstāvības banda "Valsts policija"... Tolaok to vadīja deģeneratolisimuss Valdis Voins, bet tagad to vada deģeneratolisimuss Ints Ķuzis-tas pats kurš jau 2003 gada piesedza policaju reketu...

Atbildēt

nepārliecina

07.10.2013. 09:40

»

:::

Paši ziniet, PIETIEK, cik tiesiskā un demokrātiskā valstī dzīvojam. Nešaubīgi, ka uz Tiesībsarga biroju izdara "spiedienu" un ne tikai šajā lietā. Esmu redzējis biroja cilvēku acis, kad pie viņiem tikko bija paviesojušies "pareizie" ieinteresētie ar apliecībām. Biroju var saprast. Neprasiet par daudz...


Lai iet govis slaukt, ja apliecības uzrādīšana traucē pareizi redzēt! Nav ko aizņemt vietu un bolīt lielas acis, par to saņemot lielu algu.
Ja tādi gadījumi tiešām ir, ko es pilnīgi apšaubu, jo tas ir bullshits, ka kāds ar apliecību uzdrīkstēsies nodiktēt, ko un kā tiesībsargam lemt, tad tikpat labi šo apliecību rādītāju vairs nebūtu ne savā darba vietā un pat ne valstī.
Tā ka vaina būs vien pašā tiesībsargā un viņa bābu komandā.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.10.2013. 09:02

»


Totāla kontrole - totalitārisms turpinās, varai bailēs no tautas.

Atbildēt

eh

07.10.2013. 00:05

Teiksim to baiso spiegošanas instrumentu, pildspalvu ar iebūvētu videokameru, par kuru ja nemaldos vienu sērdieni pašlaik tur aiz restēm, Sipsholas lidostā Amsterdamā, rotaļlietu veikalā var nopirkt par 9€.gribēju bernzm davaninai nopirkt, bet nobijos ka mūsu demokrātijas sargi neieliek cietumā. Tāda redz mums tā demokrātija un neatkarīga valsts un tās apkārtnē pamatvērtību sargi.

Atbildēt

:::

06.10.2013. 19:55

Paši ziniet, PIETIEK, cik tiesiskā un demokrātiskā valstī dzīvojam. Nešaubīgi, ka uz Tiesībsarga biroju izdara "spiedienu" un ne tikai šajā lietā. Esmu redzējis biroja cilvēku acis, kad pie viņiem tikko bija paviesojušies "pareizie" ieinteresētie ar apliecībām. Biroju var saprast. Neprasiet par daudz, bet palīdziet cik varat.

Atbildēt

paija

06.10.2013. 15:29

Nu ,protams, kurš neatzīst pietiek. tradīciju bliezr visu ārā bez jebkādas pārbaudes, atzīstams par aizdomīgu un un ir ietekmēts. Kapēc tad pietiek nepublicē savu pārbaudi, salīszināt ar pasaules valstu praksi.Varbūt tomer nav tik vienkarši

Atbildēt

Ko tur...

06.10.2013. 15:04

Ārprāts, kādā "bedrē" šajā "demokrātijā" mēs esam spiesti dzīvot !?

Atbildēt

N.Māstrihts

06.10.2013. 12:53

Tiesībsargs neko nepanāks. Satversme nosaka tiesības uz privātumu, tomēr likumi, kas ir hierarhiski zemāki, kas pieļautu, patiesībā aizliedz šo ierīču privātu lietošanu, ir prerunīgi. Šo pretrunīgumu varturi un Saeima var nodrošināt bezgalīgi - ar likumu, likuma grozījumiem, ilstoši uzturot spēkā pretrunu starp tiem - šo pretrunu laikā tiek uzturēts spēkā pretrunu atrisināšanas process, kas nav par labu sabiedrībai, bet varturiem, kas, izvēršot genocīdu pret latviešu tautu, to izkaujot, neatcels šos likumu grozījumus par labu sabiedrībai bailēs, paniskās bailēs no tautas atriebes un iespējamās valsts iekārtas, sistēmas maiņas, kas neļautu izzagt valsti, apzagt ar Valsts kases parādsaistībām - esošām un jaunām - apzogot visu LV tautu.

Atbildēt

neinteresē

06.10.2013. 12:44

Konkrētais tiesībsargs ar visu savu bezjēgu kantori nodarbojas tikai ar konkrētu biznesa lobiju - zvaigzne abc vai radaraveida stulbumi, kas ļauj nodrošināt savējiem materiālos ieņēmumus un iegūt popularitāti, apelējot pie vājdomātāju tautas emocijām.
Ar tiesībām un par tiesībām šim kantorim nekāda sakara un nekādas jēgas.

Atbildēt

Pēterītis

06.10.2013. 12:13

Tad jau drīz dzīvokļa atslēgas ar būs ar likumu aizliegtas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...