Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neka personiga

25.01.2014. 16:49

7.pants. Operatīvā korespondences kontrole, operatīvā personas paustās vai uzglabātās informācijas satura iegūšana no tehniskajiem līdzekļiem, operatīvā sarunu noklausīšanās un operatīvā publiski nepieejamas vietas videonovērošana

taatad sanak, ka lai kartotu dabiskas vajadzibas, tas ar var tikt noverotas ( izspiegotas)?

Atbildēt

Nsa he

20.01.2014. 11:29

Nav ko cepties visi operatori nodod musu zvanu ierakstus, atrasanas vietu datus, zvanu vesturi, meta datus mums parastajiem laudim neko neprasa, dara ka grib likumi rakstiti prieks mulkiem,par tadiem valdiba iespejams uzskata. Lielako dalu iedzivotaju...Par optiskajiem datu kabeliem visa infa nonak drosi asv nsa datu centros pa celam skersojot Lielbritaniju, Zviedriju, Francijas filiales, sauklis cina ar ,,terrorismu,, sen jau kluvis par iebiedesanas vertu bubuli masam, lai varetu turpinat atnemt arvien vairak masam vinu tiesibas uz privatumu un dzivi kopuma...

Latvijas iedzivotajiem pasiem sevi jasarga, nelietojot internetu un epastus.(microsoft, dell, huawei utt.)

Asv jau secinats, ka globala kontrole nav spejiga noverst merktiecigus t aktus, jo to izstradei neizmanto mobilo telefonu un internetu, ka to censas iegalvot pelekas valdiibas....neviens nav pajautajis kada irvisu so slepeno programmu efektivitate, visticamak tuvu nullei, Latvija pazud cilveki cik tad atrasti lietojot visas sis slepenas programmas?!

Atbildēt

ance

15.01.2014. 23:54

»

Elofija

Tas rakstā minētais "kāds" ir neviens cits kā pats L.Lapsa...


Te es piekrītu LL. Starp citu- kas tas par termiņu- līdz 2 gadiem? Divu gadu laikā var uzrakstīt veselu disertāciju... Vai tas vispār ir savienojams- cilvēktiesības un pārbaude līdz diviem gadiem? Tas likums arī galīgi šķērsām.

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 15:19

»

qwer

Kāds tavam komentāram sakars ar rakstu


Kas nesaprotams? Totālā izspiegošana npieļauj mājās uzstā'dit slepenas novērošanas kameras, jo tad privātpersona, kas aprīkojusi savu privāto telpu ar novērošanas kamerām, kas ir kniepadatas galviņas lielumā, konstatēs, ka viņas privātā telpā iekļūst DP darbinieki bez prokurora sankcijas atklāti, bet oekļūst slepeni un uzstāda novērošanas un noklausīšanās ierīces, kas arī ir kniepadatas galviņas lielumā.

Lai izslēgtu šādu iespēju, ka privātpersonas, tostarp politķi, spēj kontrolēt šādas slepenas SAB un DP darbības, slepeni iekļūstot privātās telpās bez atļaujas,uzstādot minētās ierīces, bet saskaņā ar slepeniem operatīvās darbības likumiem, ko SAB un DP slepeni izstrādā un realizē saskaņā ar Operatīvās darbības likuma 2. panta 2. daļu, ar likumu aizliedz privātpersonām šadas ierīces uzstā'dit savās privātajās telpās, privātīpašumā, pārkāpjot Satversmē noeteiktās tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību.

Atbildēt

qwer

15.01.2014. 15:08

»

N.Māstrihts

Precizējot...


Kāds tavam komentāram sakars ar rakstu??

Atbildēt

jobens kabens

15.01.2014. 13:55

»

Elofiija

Lūk, vēl viens sazvērestības teoriju dzemdētājs


Parasts tirliņš, kas iemācījies no galvas 4 vārdu un 1 cipara salikumu.

Atbildēt

TotalControl.Shift

15.01.2014. 13:13

Tiesībsargam pašam nav nekādu tiesību!!! Bet netā var nopirkt visādu elektroniku, kas pat mušai neļaus brīvi un nemanāmi pārvietoties pa īp. teritoriju. Kur nu vēl kādam mentam sarunas noklausīties. Mani čomi jau tagad noklausās policijas tel. sarunas. Kas gan var būt krutāk? Pret likumu IR jāvēršas ar LIKUMU!

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 12:27

Precizējot.

ASV, SVF, PB un Merkeles fašisms ar totālu kontroli redzams Grieķijā, kur slēdza neatkarīgo televīziju, valstij zaudējot 200 000 000 euro katru gadu (bija TV skatīāšanās licence ap 4.12 euro, ko maksāja privātpersonas) lai valsts nespētu atdot parādus SVF, slēdza 25 neatkarīgās radiostacijas 2013. gada jūnijs-oktobris, valdības premjerministram ignorējot Grieķijas augstākās tiesas spriedumu, drīz pagājušā gadā sekoja uzbrukumi Francijas un Nīderlaneds neatkarīgajiem medijiem. Kas protestē, tas tika uzskatīts par teroristu.

Bet,lūk, kā izpaužas Putina fašisms Latvijā.


Lūk, fašisms-komunisms izpauža reālā rīcībā - genocīdā pret latviešu tautu, kura simtos tūkstošos, lai izdzīvotu, pamet valsti.

Bet varturi (vecie komunisti, kas pie varas), lai novērstu aizdomas uz fašisma pazīmēm viņu rīcībā- genocīdā pret latviešu tautu, tai radot tādus nelabvēlēigus apstākļus Latvijā, ka tiem jāpamet Latvija, aktivizē teroru pret vecajuem leģionāriem 16. martā, it kā fašisma paliekām.

Fašisms izpaužas arī Krievijas un SC saskaņotā rīcībā – pārkrievojot Latviju kopā ar pie varas esošajiem varturiem – vecajiem komunistiem – Lembergu, Berzinu, Brigmani, Āboltiņu, veciem čekas aģentiem VVF , M.Zālīti, I.Kreitusi u.c.

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 11:49

ASV, SVF, PB un Merkeles fašisms ar totālu kontroli redzams Grieķijā, kur slēdza neatkarīgo televīziju, valstij zaudējot 200 000 000 euro katru gadu, lai valsts nespētu atdot parādus SVF, slēdza 25 neatkarīgās radiostacijas 2013. gada jūnijs-oktobris, valdības premjerministram ignorējot Grieķijas augstākās tiesas spriedumu, drīz pagājušā gadā sekoja uzbrukumi Francijas un Nīderlaneds neatkarīgajiem medijiem. Kas protestē, tas tika uzskatīts par teroristu.

Bet,lLūk, kā izpaužas Putina fašisms Latvijā.


Lūk, fašisms-komunisms izpauža reālā rīcībā - genocīdā pret latviešu tautu, kura simtos tūkstošos, lai izdzīvotu, pamet valsti.

Bet varturi (vecie komunisti, kas pie varas), lai novērstu aizdomas uz fašisma pazīmēm viņu rīcībā- genocīdā pret latviešu tautu, tai radot tādus nelabvēlēigus apstākļus Latvijā, ka tiem jāpamet Latvija, aktivizē teroru pret vecajuem leģionāriem 16. martā, it kā fašisma paliekām.

Fašisms izpaužas arī Krievijas un SC rīcībā – pārkrievojot Latviju kopā ar pie varas esošajiem varturiem – vecajiem komunistiem – Lembergu, Berzinu, Brigmani, Āboltiņu, veciem čekas aģentiem VVF , M.Zālīti, I.Kreitusi u.c.

Atbildēt

WWW

15.01.2014. 11:21

Katram cilvēkam ir ne tikai tiesības uz privātumu, bet arī pienakums par to rūpēties.

Atbildēt

Elofija

15.01.2014. 10:45

Tas rakstā minētais "kāds" ir neviens cits kā pats L.Lapsa.
Ja būtu palasījis likumu, tad tiesībsarga pārbaudes lieta var ilgt līdz 2 gadiem.
Lūk, lai pēc diviem gadiem arī bļaustās, kā uz kādu tur spiediens izdarīts vai kāds kaut ko nespēj. Zinot patiesību, šķiet, ka Lapsam nav nekā cita, ar ko nodarboties, kā vien dzemdēt sazvērestības teorijas.
Būtu labāk kādā ceļojumā aizbraucis.....

Atbildēt

gunča

15.01.2014. 10:22

tas vedina uz domām, ka mums veidojas policejiska valsts.

Atbildēt

Fane

15.01.2014. 10:07

Tiesībsargs ir skaists vīrietis. Un noteikti gudrs arī.

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 00:31

Vai tad pietiek.lv vēl nesaprot, ka pasaulē tiek ieviesta jauna fašistiska kārtība ar ASV un SVF, PB starpniecību? Noklausās visus ieslēgtos mobilos telefonus,sarunbas un trokšņus, kas notiek apkārtnē, visas telekomunikācijas, kurās visas sarunas tiek automātiski ierakstītas. Latvijas sabiedrība tāpat kā citas sabiedrības, kuras ņēmušas aizdevumus no SVF, PB, tiek totāli kontrolētas, kontroli pamatojot ar starptautisko terorismu. Daudzas sabiedriskās TV sabiedrības tiek slēgtas, iznīcinot demokrātiju Grieķijā, Spānijā, Holanmdē, pārveidota Latvijā...Vienīgā privātā zona ir tava klusēšana .. vēl pagaidām.

Atbildēt

Niknais

14.01.2014. 22:17

»

reņģēdājs

Ko tad varēja gribēt no lemberga atsūkātāja un pērkamās padauzas


Tiesībsargs ir jāuztver kā ECT Latvijas filiāle, ja salīdzina ar citām valstīm tad LV Tiesībsarga operitivi'tāte atbilžu sniegšanā vērtējama kā viena no augstākajām ES

Atbildēt

reņģēdājs

14.01.2014. 21:25

Ko tad varēja gribēt no lemberga atsūkātāja un pērkamās padauzas?

Atbildēt

uio

14.01.2014. 20:10

Štrunts varbūt būtu, ja valsts klausītos noziedzniekus, bet klausās visādi pidera$i, kuri kādreiz valsts struktūrās bijuši vai kuriem tur ir kontakti. Klausās mafiozo advokātu biroji, apsardzes dienesti, kuri krimināļus ar pieredzi darbā spēka struktūrās uztur, lai terorizētu mafijas bosiem netīkamos cilvēkus. Valsts tur ir tikai pastarpināti iesaistīta, par tik par cik tiesās un politiskās aprindās mafijas krusttēviem ir lielāka ietekme nekā demokrātijas mehānismiem.
Frekvences var uzģenerēt ar aplikāciju palīdzību, ja ir sajēga, bet frekvenču mērītāju katrs radioamatieris var uzmeistarot. Ko ar rezultātiem darīt? Skriet uz struktūrām un sūdzēties? Tur mafijas bosu un pāķu krusttēvu iztapīgie dirslaiži priekšā, kuri mīksti kā maize un lokās kā kalnu meijas noziedznieku naudas pavēnī. Totalitārisms un noziedzība ir tur, kur nav atklātības un godīgu ļaužu. Atliek cerēt, ka visus šos izdzimteņus ķers Dieva rīkste. Pa plikiem autiem.

Atbildēt

Ēdelweiss

14.01.2014. 19:32

Tas tā saucamais # TIESīBSARGS# veic savas funkcijas IDEāLI !!! Visa nelaim ir tā, ka cilvēki to neizprot ! Tiesībsarga institūciju izveidoja LR pilsoņu ieveistā totalitārās valstisk.ās noziedzības un genocīda 4.maija režīma valdošas politmafijas klani un, līdz ar to tas #tiesībsargs# arī sargā šo politmafijas klanu tiesības uz tādu noziedzīgu režīmu....

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 14.01.2014. 19:20

Būtībā jau sen ir skaidra : VILKS JĒRA ĀDĀ aitu barā dara savu ierasto darbu. Un atšķirība no STAĻINA Laika nav nekāda,vienīgi ,ka VILKAM nebija jāvelk JĒRA ĀDA. Visi redzēja kas ir kas. Tādēļ, lai redzētu sātana kalpu darbus atkal ir jāatceras un noteikti jāpielieto vecā DIEVA PATIESĪBA:"NEKLAUSIETIES viņu runas,VĀROJIET viņu DARBUS". Vēl otra patiesība: ""Neiemiedziet,lai svece nenodziest"". Neļausim sevi APZAGT,ne GARĪGI ne FIZISKI. Celsimies cīņai pret netaisnību. Garīgi un fiziski,piesaucot DIEVA TAISNĪBAS SPĒKU,jo dots ir apsolījums:""Ja kurš ir ar DIEVU,tas taps izglābts,bet ienaidnieki tiks PAZUDINĀTI"". Un šis laiks ir pavisam TUVU!!!

Atbildēt

zoja

14.01.2014. 19:04

arī es esmu uzrakstījusi SOS vēstuli šim birojam , bet divus mēnešus nav ne čiku ne grabu. Man šķiet, ka viņiem ir vismaz jādod kāda atbilde mēneša laikā, ka ir sākuši kaut ko darīt. Ja jau pats tiesībsargs nespēj būt tiesisks, ko runāt par valsti...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...