Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neka personiga

25.01.2014. 15:49

7.pants. Operatīvā korespondences kontrole, operatīvā personas paustās vai uzglabātās informācijas satura iegūšana no tehniskajiem līdzekļiem, operatīvā sarunu noklausīšanās un operatīvā publiski nepieejamas vietas videonovērošana

taatad sanak, ka lai kartotu dabiskas vajadzibas, tas ar var tikt noverotas ( izspiegotas)?

Atbildēt

Nsa he

20.01.2014. 10:29

Nav ko cepties visi operatori nodod musu zvanu ierakstus, atrasanas vietu datus, zvanu vesturi, meta datus mums parastajiem laudim neko neprasa, dara ka grib likumi rakstiti prieks mulkiem,par tadiem valdiba iespejams uzskata. Lielako dalu iedzivotaju...Par optiskajiem datu kabeliem visa infa nonak drosi asv nsa datu centros pa celam skersojot Lielbritaniju, Zviedriju, Francijas filiales, sauklis cina ar ,,terrorismu,, sen jau kluvis par iebiedesanas vertu bubuli masam, lai varetu turpinat atnemt arvien vairak masam vinu tiesibas uz privatumu un dzivi kopuma...

Latvijas iedzivotajiem pasiem sevi jasarga, nelietojot internetu un epastus.(microsoft, dell, huawei utt.)

Asv jau secinats, ka globala kontrole nav spejiga noverst merktiecigus t aktus, jo to izstradei neizmanto mobilo telefonu un internetu, ka to censas iegalvot pelekas valdiibas....neviens nav pajautajis kada irvisu so slepeno programmu efektivitate, visticamak tuvu nullei, Latvija pazud cilveki cik tad atrasti lietojot visas sis slepenas programmas?!

Atbildēt

ance

15.01.2014. 22:54

»

Elofija

Tas rakstā minētais "kāds" ir neviens cits kā pats L.Lapsa...


Te es piekrītu LL. Starp citu- kas tas par termiņu- līdz 2 gadiem? Divu gadu laikā var uzrakstīt veselu disertāciju... Vai tas vispār ir savienojams- cilvēktiesības un pārbaude līdz diviem gadiem? Tas likums arī galīgi šķērsām.

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 14:19

»

qwer

Kāds tavam komentāram sakars ar rakstu


Kas nesaprotams? Totālā izspiegošana npieļauj mājās uzstā'dit slepenas novērošanas kameras, jo tad privātpersona, kas aprīkojusi savu privāto telpu ar novērošanas kamerām, kas ir kniepadatas galviņas lielumā, konstatēs, ka viņas privātā telpā iekļūst DP darbinieki bez prokurora sankcijas atklāti, bet oekļūst slepeni un uzstāda novērošanas un noklausīšanās ierīces, kas arī ir kniepadatas galviņas lielumā.

Lai izslēgtu šādu iespēju, ka privātpersonas, tostarp politķi, spēj kontrolēt šādas slepenas SAB un DP darbības, slepeni iekļūstot privātās telpās bez atļaujas,uzstādot minētās ierīces, bet saskaņā ar slepeniem operatīvās darbības likumiem, ko SAB un DP slepeni izstrādā un realizē saskaņā ar Operatīvās darbības likuma 2. panta 2. daļu, ar likumu aizliedz privātpersonām šadas ierīces uzstā'dit savās privātajās telpās, privātīpašumā, pārkāpjot Satversmē noeteiktās tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību.

Atbildēt

qwer

15.01.2014. 14:08

»

N.Māstrihts

Precizējot...


Kāds tavam komentāram sakars ar rakstu??

Atbildēt

jobens kabens

15.01.2014. 12:55

»

Elofiija

Lūk, vēl viens sazvērestības teoriju dzemdētājs


Parasts tirliņš, kas iemācījies no galvas 4 vārdu un 1 cipara salikumu.

Atbildēt

TotalControl.Shift

15.01.2014. 12:13

Tiesībsargam pašam nav nekādu tiesību!!! Bet netā var nopirkt visādu elektroniku, kas pat mušai neļaus brīvi un nemanāmi pārvietoties pa īp. teritoriju. Kur nu vēl kādam mentam sarunas noklausīties. Mani čomi jau tagad noklausās policijas tel. sarunas. Kas gan var būt krutāk? Pret likumu IR jāvēršas ar LIKUMU!

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 11:27

Precizējot.

ASV, SVF, PB un Merkeles fašisms ar totālu kontroli redzams Grieķijā, kur slēdza neatkarīgo televīziju, valstij zaudējot 200 000 000 euro katru gadu (bija TV skatīāšanās licence ap 4.12 euro, ko maksāja privātpersonas) lai valsts nespētu atdot parādus SVF, slēdza 25 neatkarīgās radiostacijas 2013. gada jūnijs-oktobris, valdības premjerministram ignorējot Grieķijas augstākās tiesas spriedumu, drīz pagājušā gadā sekoja uzbrukumi Francijas un Nīderlaneds neatkarīgajiem medijiem. Kas protestē, tas tika uzskatīts par teroristu.

Bet,lūk, kā izpaužas Putina fašisms Latvijā.


Lūk, fašisms-komunisms izpauža reālā rīcībā - genocīdā pret latviešu tautu, kura simtos tūkstošos, lai izdzīvotu, pamet valsti.

Bet varturi (vecie komunisti, kas pie varas), lai novērstu aizdomas uz fašisma pazīmēm viņu rīcībā- genocīdā pret latviešu tautu, tai radot tādus nelabvēlēigus apstākļus Latvijā, ka tiem jāpamet Latvija, aktivizē teroru pret vecajuem leģionāriem 16. martā, it kā fašisma paliekām.

Fašisms izpaužas arī Krievijas un SC saskaņotā rīcībā – pārkrievojot Latviju kopā ar pie varas esošajiem varturiem – vecajiem komunistiem – Lembergu, Berzinu, Brigmani, Āboltiņu, veciem čekas aģentiem VVF , M.Zālīti, I.Kreitusi u.c.

Atbildēt

N.Māstrihts

15.01.2014. 10:49

ASV, SVF, PB un Merkeles fašisms ar totālu kontroli redzams Grieķijā, kur slēdza neatkarīgo televīziju, valstij zaudējot 200 000 000 euro katru gadu, lai valsts nespētu atdot parādus SVF, slēdza 25 neatkarīgās radiostacijas 2013. gada jūnijs-oktobris, valdības premjerministram ignorējot Grieķijas augstākās tiesas spriedumu, drīz pagājušā gadā sekoja uzbrukumi Francijas un Nīderlaneds neatkarīgajiem medijiem. Kas protestē, tas tika uzskatīts par teroristu.

Bet,lLūk, kā izpaužas Putina fašisms Latvijā.


Lūk, fašisms-komunisms izpauža reālā rīcībā - genocīdā pret latviešu tautu, kura simtos tūkstošos, lai izdzīvotu, pamet valsti.

Bet varturi (vecie komunisti, kas pie varas), lai novērstu aizdomas uz fašisma pazīmēm viņu rīcībā- genocīdā pret latviešu tautu, tai radot tādus nelabvēlēigus apstākļus Latvijā, ka tiem jāpamet Latvija, aktivizē teroru pret vecajuem leģionāriem 16. martā, it kā fašisma paliekām.

Fašisms izpaužas arī Krievijas un SC rīcībā – pārkrievojot Latviju kopā ar pie varas esošajiem varturiem – vecajiem komunistiem – Lembergu, Berzinu, Brigmani, Āboltiņu, veciem čekas aģentiem VVF , M.Zālīti, I.Kreitusi u.c.

Atbildēt

WWW

15.01.2014. 10:21

Katram cilvēkam ir ne tikai tiesības uz privātumu, bet arī pienakums par to rūpēties.

Atbildēt

Elofija

15.01.2014. 09:45

Tas rakstā minētais "kāds" ir neviens cits kā pats L.Lapsa.
Ja būtu palasījis likumu, tad tiesībsarga pārbaudes lieta var ilgt līdz 2 gadiem.
Lūk, lai pēc diviem gadiem arī bļaustās, kā uz kādu tur spiediens izdarīts vai kāds kaut ko nespēj. Zinot patiesību, šķiet, ka Lapsam nav nekā cita, ar ko nodarboties, kā vien dzemdēt sazvērestības teorijas.
Būtu labāk kādā ceļojumā aizbraucis.....

Atbildēt

gunča

15.01.2014. 09:22

tas vedina uz domām, ka mums veidojas policejiska valsts.

Atbildēt

Fane

15.01.2014. 09:07

Tiesībsargs ir skaists vīrietis. Un noteikti gudrs arī.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.01.2014. 23:31

Vai tad pietiek.lv vēl nesaprot, ka pasaulē tiek ieviesta jauna fašistiska kārtība ar ASV un SVF, PB starpniecību? Noklausās visus ieslēgtos mobilos telefonus,sarunbas un trokšņus, kas notiek apkārtnē, visas telekomunikācijas, kurās visas sarunas tiek automātiski ierakstītas. Latvijas sabiedrība tāpat kā citas sabiedrības, kuras ņēmušas aizdevumus no SVF, PB, tiek totāli kontrolētas, kontroli pamatojot ar starptautisko terorismu. Daudzas sabiedriskās TV sabiedrības tiek slēgtas, iznīcinot demokrātiju Grieķijā, Spānijā, Holanmdē, pārveidota Latvijā...Vienīgā privātā zona ir tava klusēšana .. vēl pagaidām.

Atbildēt

Niknais

14.01.2014. 21:17

»

reņģēdājs

Ko tad varēja gribēt no lemberga atsūkātāja un pērkamās padauzas


Tiesībsargs ir jāuztver kā ECT Latvijas filiāle, ja salīdzina ar citām valstīm tad LV Tiesībsarga operitivi'tāte atbilžu sniegšanā vērtējama kā viena no augstākajām ES

Atbildēt

reņģēdājs

14.01.2014. 20:25

Ko tad varēja gribēt no lemberga atsūkātāja un pērkamās padauzas?

Atbildēt

uio

14.01.2014. 19:10

Štrunts varbūt būtu, ja valsts klausītos noziedzniekus, bet klausās visādi pidera$i, kuri kādreiz valsts struktūrās bijuši vai kuriem tur ir kontakti. Klausās mafiozo advokātu biroji, apsardzes dienesti, kuri krimināļus ar pieredzi darbā spēka struktūrās uztur, lai terorizētu mafijas bosiem netīkamos cilvēkus. Valsts tur ir tikai pastarpināti iesaistīta, par tik par cik tiesās un politiskās aprindās mafijas krusttēviem ir lielāka ietekme nekā demokrātijas mehānismiem.
Frekvences var uzģenerēt ar aplikāciju palīdzību, ja ir sajēga, bet frekvenču mērītāju katrs radioamatieris var uzmeistarot. Ko ar rezultātiem darīt? Skriet uz struktūrām un sūdzēties? Tur mafijas bosu un pāķu krusttēvu iztapīgie dirslaiži priekšā, kuri mīksti kā maize un lokās kā kalnu meijas noziedznieku naudas pavēnī. Totalitārisms un noziedzība ir tur, kur nav atklātības un godīgu ļaužu. Atliek cerēt, ka visus šos izdzimteņus ķers Dieva rīkste. Pa plikiem autiem.

Atbildēt

Ēdelweiss

14.01.2014. 18:32

Tas tā saucamais # TIESīBSARGS# veic savas funkcijas IDEāLI !!! Visa nelaim ir tā, ka cilvēki to neizprot ! Tiesībsarga institūciju izveidoja LR pilsoņu ieveistā totalitārās valstisk.ās noziedzības un genocīda 4.maija režīma valdošas politmafijas klani un, līdz ar to tas #tiesībsargs# arī sargā šo politmafijas klanu tiesības uz tādu noziedzīgu režīmu....

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 14.01.2014. 18:20

Būtībā jau sen ir skaidra : VILKS JĒRA ĀDĀ aitu barā dara savu ierasto darbu. Un atšķirība no STAĻINA Laika nav nekāda,vienīgi ,ka VILKAM nebija jāvelk JĒRA ĀDA. Visi redzēja kas ir kas. Tādēļ, lai redzētu sātana kalpu darbus atkal ir jāatceras un noteikti jāpielieto vecā DIEVA PATIESĪBA:"NEKLAUSIETIES viņu runas,VĀROJIET viņu DARBUS". Vēl otra patiesība: ""Neiemiedziet,lai svece nenodziest"". Neļausim sevi APZAGT,ne GARĪGI ne FIZISKI. Celsimies cīņai pret netaisnību. Garīgi un fiziski,piesaucot DIEVA TAISNĪBAS SPĒKU,jo dots ir apsolījums:""Ja kurš ir ar DIEVU,tas taps izglābts,bet ienaidnieki tiks PAZUDINĀTI"". Un šis laiks ir pavisam TUVU!!!

Atbildēt

zoja

14.01.2014. 18:04

arī es esmu uzrakstījusi SOS vēstuli šim birojam , bet divus mēnešus nav ne čiku ne grabu. Man šķiet, ka viņiem ir vismaz jādod kāda atbilde mēneša laikā, ka ir sākuši kaut ko darīt. Ja jau pats tiesībsargs nespēj būt tiesisks, ko runāt par valsti...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...