Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fu

10.04.2018. 13:35

Apinis gari murgo. Jansons malacis

Atbildēt

Zinošais

05.04.2018. 11:51

»

Marks

Kāpēc nevar mainīt? Situācija tā vai savādāk jau tiek risināta, jo līdzšinējā situācija nevar tāda palikt, tieši dēļ spiediena un pastiprinātās uzmanības...


Kur es teicu, ka nevar mainīt ?!?!??
Es gan redzu ka nav jau vēlmes mainīt pēc būtības, jo ir acīmredzami ka bez būtiska finansējuma palielinājuma rezultātu nebūs un pat pie finansējuma esamības nekādi brīnumi "rīt uz brokastlaiku" nevar notikt, jo augsta līmeņa bērnu psihiatru vienkārši nav nepieciešamajā daudzumā !

Atbildēt

Marks

05.04.2018. 11:08

»

Zinošais

Un kāds ir rezultāts...


Kāpēc nevar mainīt? Situācija tā vai savādāk jau tiek risināta, jo līdzšinējā situācija nevar tāda palikt, tieši dēļ spiediena un pastiprinātās uzmanības.
Teksti par "tukša gaisa tricināšanu" atgādina dažu labu deputātu, kurš bija piemirsis, ka medicīna vēl strādā ar krīzes finansējumu un pie pirmajiem medicīnas darbinieku protestiem stāsta, ka "viņiem taču jāsaprot, ka situāciju mainīt nevar tik ātri". Tas jau nekas, ka jau iestājās māsu trūkums slimnīcās.

Atbildēt

Zinošais

05.04.2018. 10:49

»

Marks

Publiski tas ir tāpēc, ka kontrolējošās un atbildīgās iestādes līdz šim visas problēmas ir ignorējušas un noklusējušas. Apiņa prāt, nekādā gadījumā neko nevajag mainīt, jo "tādas ir tradīcijas". Tad, protams, tiesībsargam nekas cits neatliek, kā pacelt šo problēmu un cīnīties skaļi un agresīvi, lai ...


Un kāds ir rezultāts ?!??
Var jau bļaut, bet tas diez vai vairos atvēlētās naudas daudzumu !
Ne tikai šajā jomā vispirms pietrūkst elementāra konstruktīvisma - ja nevar pacelt, tad ko par nešanu runāt !
Manuprāt pietiek ar 4 klašu izglītību lai saprastu, ka lai 24/7 režīmā nodrošinātu psihiatra klātbūtni nepietiek ar vienu pusslodzi !
Ja tiesībsarga "bļaušana nevar to mainīt" tad tā ir tukša gaisa tricināšana.

Atbildēt

To A

05.04.2018. 10:03

»

A

Nē,Apinim taisnība.Drīz nebūs kas strādā tādās smagās nozarēs,ja mēs viņus nenovērtēsim.Un ko tad? Protams,vainīga būs valdība


Bet problēmu problēma bija, ka ainažos jau nebija ārstu!!! Kā var novērtēt darbu, kura nav?

Atbildēt

Marks

05.04.2018. 09:16

»

švamme

Tām publiskajām raganu medībām nav un nevar būt divu teikumu iebildes. No sākta gala bija skaidrs, ka tas ir balagāns, pasūtījums, lai Ainažu slimnīcu (iespējams ne tikai) nolikvidētu. Absolūtu neprofesionāļu uzbraucieni profesionāļiem. Diletantiski. Kauns Tiesībsargam. "Pilnīgi konkrētie pārkāpumi" ...


Publiski tas ir tāpēc, ka kontrolējošās un atbildīgās iestādes līdz šim visas problēmas ir ignorējušas un noklusējušas. Apiņa prāt, nekādā gadījumā neko nevajag mainīt, jo "tādas ir tradīcijas". Tad, protams, tiesībsargam nekas cits neatliek, kā pacelt šo problēmu un cīnīties skaļi un agresīvi, lai atbildīgie šo problēmu vairs nevar paslaucīt zem paklāja.

Atbildēt

atis

05.04.2018. 08:54

vai cienījamais raksta autors pats ir saņēmis psihiatra palīdzību?

Atbildēt

dr

05.04.2018. 08:36

Pacenti regulāri sūdzas vadībai par visādiem niekiem . Normāls vadītājs cik vien var uzklausa un patur pie sevis . Bet daži reizēm sadomā dakteri audzināt . Nu piemērm par darba kavēšanu . Jā saprotu nav labi , bet gadās . Un tagad vienā mazpilsētā aizies viens ārsts .

Atbildēt

A

05.04.2018. 07:46

»

Pipec

Apinis laikam ripas sarijās, tādu ūdeni sen nebiju lasījis.To ko var pateikt ar dažiem vārdiem, Apinim vajag izvērsties ar vārdisko caureju


Nē,Apinim taisnība.Drīz nebūs kas strādā tādās smagās nozarēs,ja mēs viņus nenovērtēsim.Un ko tad? Protams,vainīga būs valdība..

Atbildēt

švamme

05.04.2018. 03:04

Tām publiskajām raganu medībām nav un nevar būt divu teikumu iebildes. No sākta gala bija skaidrs, ka tas ir balagāns, pasūtījums, lai Ainažu slimnīcu (iespējams ne tikai) nolikvidētu. Absolūtu neprofesionāļu uzbraucieni profesionāļiem. Diletantiski. Kauns Tiesībsargam. "Pilnīgi konkrētie pārkāpumi" kā tādi tika nodefinēti tikai no galvaspilsētas "papīru stumdītājiem un kafijas malkotājiem" - par to arī šis raksts.
Paldies autoram, vai autoru grupai par detalizēto, profesionālo centienu pabērt pērles cūkām. Bet jau Bībele mūs brīdina, ka tās ne sapratīs, ne novērtēs.
Garlaikotie, pumpainie tīņi arī te jau atzīmējušies ar saviem ģenētiskajiem traucējumiem.

Atbildēt

Papinis

04.04.2018. 22:19

Nu gan sapļūtīju!

Atbildēt

Troļļu ganss

04.04.2018. 21:54

pofig tās ākstu biedrības apenes.

Atbildēt

Pipec

04.04.2018. 21:33

Apinis laikam ripas sarijās, tādu ūdeni sen nebiju lasījis.To ko var pateikt ar dažiem vārdiem, Apinim vajag izvērsties ar vārdisko caureju.

Atbildēt

Janka

04.04.2018. 20:04

Apinis savā elementā - nospiež ar garu tekstu, kur daudz ūdens plūdi ap problēmu, bet pašu problēmu ignorē.

Atbildēt

Bez ūdens plūdiem

04.04.2018. 19:01

Vai tomēr nevajag reğistrēt bērnu fiksēšanas situācijas? Kā dakteris uzzinās par saasinājumiem, lai pieņemtu pamatotu lēmumu bērnu ārstēšanā? Vai Ārstu biedrība nav interešu konfliktā pelnot un pieņemot administratīvos lēmumus ārstu sertifikācijā, vienlaikus uzstājoties par amata brāļu lobiju? Uz diviem krēsliem vienlaikus nevar sēdēt, gaidām dakteru kongresa lēmumus.

Atbildēt

vcb

04.04.2018. 18:45

Demagoģijas, grafomānijas un vispārinājumu paraugstunda. Ainažu gadījumā bija runa par pilnīgi konkrētiem pārkāpumiem un neviena galvaspilsētas papīru stumdītāja un kafijas cienītāja necentās kaut ko vispārināt.

Atbildēt

motorhead

04.04.2018. 18:30

Tam Apinim kaut kā nevar aizliegt muldēt? Kā izbijis anesteziologs laikam saostījies ne pa jokam.Pazīstu to fruktu vēl no 90tajiem,kad šis bija Latvijas Ceļā un centās izspiest naudu no bankām kaut kādas mistiskas mediķu konferences organizēšanai.Zinu ne tikai to, starp citu...

Atbildēt

Aģents

04.04.2018. 18:26

Apinim taisnība. Pēc tiesībsarga domām, mums būtu jārada īpaša, trula "pakalpojumu sniedzēju" kasta, kā Indijā. Šiem cilvēkiem būtu jāpacieš visas diagnozes. Nav iedomājama secinājumu izdarīšana pēc vienas dienas ieskriešanas kādā veco ļaužu pansionātā. 100 demences slimnieki ir 100 īpaši gadījumi. No jaukiem vecīšem ģimenes neatsakās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft