Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kkk

29.01.2023. 09:08

Jautājums - kurš jūda un cik sudraba grašus no Latvijas puses dabūja?
Sen jau vajag pārņemt ukraiņu pieredzi - valsts interešu nodevējus pakar kokos, ar kājām gaisā, un līķus izbaro suņiem

Atbildēt

Valkīra

28.01.2023. 11:36

Likvidētās Eiropas krabju asociācijas adrese ir Miera iela 87A -13. Pašlaik dzīvoklis pieder Latvijā pārstāvim ANO Andrejam Pildegovičam. Iepriekš viņa brālim un North Star īpašniekam Pēterim Pildegovičam. Samaksa par to, ka LV nauda tika šķērdēta mistiskiem krievu kuģiem ar nezināmas izcelsmes kapitālu?

Atbildēt

jaajaa

27.01.2023. 22:12

»

jautājums

Vai ir zināma kāda cita LV ''partija''-labāka par NA


...ir...un ne viena vien...un es nerunāju par ZZS, S, AS, LPV...:)

Atbildēt

jautājums

26.01.2023. 23:17

»

jaajaa

...cik NA par to no norvēģiem dabūs ?...citi jautājumi nerodas


Vai ir zināma kāda cita LV ''partija''-labāka par NA???

Atbildēt

jaajaa

26.01.2023. 21:18

...cik NA par to no norvēģiem dabūs ?...citi jautājumi nerodas...:)

Atbildēt

Mjā

26.01.2023. 13:26

ja nebūtu pildegoviču klana intereses, diezin, vai šprotu didzis tā vis censtos.. veco dūklavu ar toreiz izdancināja, tas no tās lietas pilnīgi neko nejēdza, tik gāja pa min.kabinetu līdzi didzim kā tāds vadājams teķis

Atbildēt

Ansis

26.01.2023. 13:17

»

Garlaicīgs raksts, nevietā

Kā var šeit paust savu lobiju, kas neinteresē 99,9 % lasītāju... Grīnvalds kaut kā iedabūjis savu "viedokli" šeit pie Lapsas, jocīgi


Neiesakiet apgalvojumus, kuriem nav nekāda pamata. Nezinu nevienu, kam šī tēma neintetesē, vienlaikus zinu daudzus, kam šī tēma interesē. Tā ka savus procentus iespraudiet savā tumšākajā vietā

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.01.2023. 12:10

»

JKL

LV pseidoliberala vara pēdejo 25 gadu laikā ir radījusi tādu ierēdņu slāni kas ir zemu izglītoti, kosmopolitiski orientēti, koruptīvi domājoši


Tie ir okupācijas nomenklatūras izaudzētie augļi. Atcerieties kā 80-90 gados vecāki mudināja savus bērnus - "Ej meitiņ [dēliņ] mācies augstskolā, citādi būs JĀSTRĀDĀ !!!!!

Atbildēt

Goglas meklētājs sadarbībā ar jūdTūbi

26.01.2023. 10:53

Saskaņā ar Eiropas noziedznieku aizsardzības likumu var būt noņemta daļa rezultātu. Uzziniet vairāk.

Atbildēt

jā, piefiksējām šo Kristīni Maļinovsku, tā šmuce patiešām bija

26.01.2023. 08:30

»

2. daļa komentam 20:53. Zviedru kuģis

un lai arī vaininiece bija Kristīne Maļinovska, tagad Līce, Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta darbiniece, un Ārlietu ministrijā eksistēja juridiskais departaments un citi radnieciski departamenti, kas varēja ar šo lietu nodarboties, tad ĀM Valsts sekretārs M.Riekstiņš, vienojoties ar TM valsts...


un re, kā "izkārpījusies":D Tikai, nez, vai turpina tādā pašā kvalitātē pārstāvēt mūsu valdības, likumdevējvaras un tiesu varas intereses starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās

Latvijas intereses starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce pārstāv jau kopš 2012. gada 14. maija, un šim pienākumam Ministru kabineta pilnvarojumu saņēmusi jau trīs reizes (Ministru kabinetu starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās pārstāvējusi arī laikā no 2001. gada septembra līdz 2002. gada oktobrim). Viņas trešais pilnvaru termiņš ir noteikts līdz 2023. gada 13. maijam.

Latvijas pārstāvis pārstāv ne tikai valdības, bet arī likumdevējvaras un tiesu varas intereses starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās – Eiropas Cilvēktiesību tiesā un ANO konvenciju izpildes uzraudzības mehānismu ietvaros. Ministru kabinets pārstāvim izsniedz pilnvarojumu uz četriem gadiem pēc ārlietu ministra ieteikuma, kas saskaņots ar tieslietu ministru. Pilnvarojumu var izsniegt atkārtoti. Atkārtoto pilnvarojumu skaits nav ierobežots. Pārstāvja darbību nodrošina pārstāvja birojs, kas ir Ārlietu ministrijas struktūrvienība. Pārstāvja darbu pārrauga ārlietu ministrs.

"Jurista vārds" :2021.gada novembrī starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās un Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora pienākumu izpildītāja Kristīne Līce kārtējās darba plenārsēdes ietvaros tika ievēlēta par Eiropas Padomes Cilvēktiesību koordinācijas komitejas (Steering Committee for Human Rights at Council of Europe) jauno priekšsēdētāju. Iepriekš viņa jau darbojusies šajā ekspertu grupā, taču tagad kļuvusi par pirmo Baltijas valstu pārstāvi, kurai uzticēta visas komitejas vadība.

Atbildēt

Primāta cienīga

26.01.2023. 08:22

»

tātad tu

viņus ņemsi pie sevis kur tev pienākas


primitīva atbilde.

Atbildēt

tātad tu

25.01.2023. 23:08

»

Anti colorados

Šmitu kopā ar krievu kuģi tur kur krievu kuģim pienākas


viņus ņemsi pie sevis kur tev pienākas.

Atbildēt

Garlaicīgs raksts, nevietā

25.01.2023. 22:46

Kā var šeit paust savu lobiju, kas neinteresē 99,9 % lasītāju... Grīnvalds kaut kā iedabūjis savu "viedokli" šeit pie Lapsas, jocīgi.

Atbildēt

oto

25.01.2023. 22:08

Nobalsos tā, kā liks hunttas hitttler barvežji, jo
trekni iebaros tos depputātalggotņus, kas nobalsos,
kā vajag tiem, lai ierītu tūkstošus,katrs. Bez atalgojuma, nekas nenotiek. Jo ar pielikumu- 2 tūkstoši par maz. Laikam kankariņš atkal aizņemsies miljardu. Parāds valstij, vergiem 18 +
miljardi. Kas atdos?

Atbildēt

2. daļa komentam 20:53. Zviedru kuģis

25.01.2023. 22:00

un lai arī vaininiece bija Kristīne Maļinovska, tagad Līce, Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta darbiniece, un Ārlietu ministrijā eksistēja juridiskais departaments un citi radnieciski departamenti, kas varēja ar šo lietu nodarboties, tad ĀM Valsts sekretārs M.Riekstiņš, vienojoties ar TM valsts sekretāru A.Maldupu šo lietu par postu un par sodu uzgrūda bez jebkādas papildu atlīdzības Tieslietu ministrijas darbiniekiem (darba apjoms bija ļoti iespaidīgs un darbs bija javeic PAPILDUS citiem tiešajiem pienākumiem) .
Savukārt ministre Labucka bez konkursa zviedru kuģa lietā piesaistīja sev pazīstamus advokātus sākumā Ziedoni Ūdri un vēlāk Valteru Gencu, maksājot šiem bezkonkursa kārtībā " atrastiem" advokātiem pasakainus , neadekvāti augstus honorārus par acīmredzami zaudētas lietas vešanu Latvijas ierēdņu nolaidības dēļ .

Šī kuģa lieta ir atslepenota, tā, ka žurnālisti var painteresēties un parbaudīt , cik papildus šiem 3 miljoniem USD izmaksāja pazīstamo advokātu iesaiste bezcerīgā lietā.

Jūs taču zinat slaveno anekdoti par tēvu un dēlu advokātiem , kad dēls lielās tēvam, ka tēva ilgus gadus vesto lietu, dēls atrisināja mēneša laikā, uz ko tēvs dēlam atbildēja: " Bet , dēliņ, mēs taču no neatrisinātās lietas dzīvojām šos ilgos gadus, tu darīji slikti mums ... l

Bet TM darbiniekiem, kuri reāli rakstīja, noformēja , virzīja MK sēdēs Ministru kabineta koncepciju NO PAMATDARBA BRĪVAJĀ LAIKĀ KĀ PAPILDU valsts sekretāra bezatlīdzības UZDEVUMU , apkopoja viedokļus utt.- TM darbiniekiem NEMAKSĀJA PILNĪGI NEKO.
Šo kuģa lietu Ārlietu ministrijas darbinieces Kristīnes Maļinovskas ( Līces) vainas dēļ bezatbildīgi uzkrāva citai ministrijai, kaut gan Ārlietu ministrijā ir n-tie specializētie departamenti, kuri varēja šo lietu risināt bez papildus iespaidīgu un greznu honorāru izmaksas advokātiem un ne tikai...

Atbildēt

komentam 20:53, kuģis 2003.

25.01.2023. 21:37

Saskaņā ar Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas 2003.gada 14.februāra spriedumu Medina, būdama Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamenta direktora vietniece, noziegumu izdarīja aiz neuzmanības.

Pirms Latvijas tiesas sprieduma Starptautiskā arbitrāžas tiesa Stokholmā nosprieda, ka Latvijai par labu «SwemBalt AB» jāmaksā vairāk nekā trīs miljoni ASV dolāru. Kopenhāgenas Jūras un komerctiesa pieņēma Latvijai negatīvu lēmumu, un zviedru firmai tika samaksāts 2,1 miljons latu.


2003.gads .... Un Kristīne Maļinovska (tagad uzvārdā Līce - strādā augstā amatā Ārlietu ministrijā) , bet L. Medin (ieņēma augstu amatu Tieslietu ministrijā pēc šī kuģa incidenta) tagad kā balvu , kā raksta prese pārstāv Latviju Eiropas Savienībā labi apmaksātā amatā ) .

Abas vaininieces pašreizir augstos amatos un viņām bijis nebijis par to, ka valstij maksāja superlielu nauda par viņu tīšu nolaidību.

Atbildēt

dains

25.01.2023. 21:13

kā huntas vadoņiem būs izdevīgi,kur piķis ies uz viņa kontiem, tad viņu deputāti algottņi un līguma deputāti nobalsos,kā viņi teiks. bezsmadzeņvergi tā
balsos, jo tādi ir.

Atbildēt

Par 2,1milj. kuģi bijušais ministrs neizteiksies?

25.01.2023. 20:53

Saskaņā ar Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas 2003.gada 14.februāra spriedumu Medina, būdama Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamenta direktora vietniece, noziegumu izdarīja aiz neuzmanības.

Pirms Latvijas tiesas sprieduma Starptautiskā arbitrāžas tiesa Stokholmā nosprieda, ka Latvijai par labu «SwemBalt AB» jāmaksā vairāk nekā trīs miljoni ASV dolāru. Kopenhāgenas Jūras un komerctiesa pieņēma Latvijai negatīvu lēmumu, un zviedru firmai tika samaksāts 2,1 miljons latu.

Atbildēt

TH

25.01.2023. 20:02

Redzēju you tube LPV ierakstu taja komisijas sēdē, ko vadīja Kols (NA) katrs var apskatīt. Ar uzņēmēju komisija vispār atteicās runāt. Koks apsauca E. Smiltēnu komisijas sēdē un izturējās ļoti agresīvi. Te jums ir NA izdzimteņi. Pat Saeimas deputātam Šleseram traucēja izteikties. Gaidīsim rezultātu. Slikta veida rezultātā Norvēģijas investoru īpašumi vairs netiks apsargāti. Mežiem ir tieksme izdegt un labības lauki var degt…

Atbildēt

Aga

25.01.2023. 19:46

Palasiet LR izdotos likumus. Tāda sajūta, ka katru rindkopu rakstījuši citi cilvēki, daudzos pat kopsaucēju nevar atrast!

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

25.01.2023. 19:30

Arī atteikšanos no Abrenes tagad pieņemts skaidrot kā milzīgu Latvijas stratēģisku panākumu, kas ir ļāvis nodrošināt stabilitāti un mieru Austrumeiropā. Ja tā, tad kāpēc citi neseko mūsu piemēram?

Atbildēt

patiiess

25.01.2023. 19:24

»

:D:D:D

šitas labs: tika sasaukta Saeimas Ārlietu komisija, kurā piedalījās arī ES Krabju zvejas asociācijas pārstāvji:D


ākstu bars valda LV politikā: Kāda vel krabju zvejas asociācija? Tur viens Šmitinš ar vienu savu kugi un ruskii mir komandu...

Atbildēt

:D:D:D

25.01.2023. 18:45

šitas labs: tika sasaukta Saeimas Ārlietu komisija, kurā piedalījās arī ES Krabju zvejas asociācijas pārstāvji:D

Atbildēt

Anti colorados

25.01.2023. 18:24

Šmitu kopā ar krievu kuģi tur kur krievu kuģim pienākas.

Atbildēt

kukulītis

25.01.2023. 17:40

Vai Šmits nav dabūjis uz ķepas?

Atbildēt

Lietzinis

25.01.2023. 17:32

https://titania.saeima.lv/LIVS14/saeimalivs14.nsf/0/57D1CF920126EFFAC225891F00246BF3?OpenDocument
Šeit Zemkopības ministrija labi arpraksta, kā interesēs viss notiek un kāda ir situācija.

Atbildēt

no malas skatoties

25.01.2023. 16:27

Nu nevajag ļaut krieviem zvejot Norvēģijas un citu valstu teritorijas ūdeņos !!! Savus krievu draugus šmits aizstāvēja ar putām uz lūpām. Tas ir fakts.

Atbildēt

Guste

25.01.2023. 16:25

»

Tūta

Un kur palikusi informācija ka visa kuģa ekipāža bija no krievijas


Nu-LV advokātu biroji kas apkalpo Krievijas mafijas naudas gan par to nerakstīs.

Atbildēt

tas maina kaut ko

25.01.2023. 16:24

»

Oki

Ko tas maina ? Vai tad Rimi un Statoil strādā tikai norvēģi


zinot Latvijas vēsturi un ši brīža situāciju Ukrainā.

Atbildēt

zinātāja

25.01.2023. 16:20

Šmitiņš tagad ir ministrs, kas aizstāvēja krievus sniega krabja nelikumīgā zvejā Norvēģijas ūdeņos.

Atbildēt

Tātad

25.01.2023. 16:16

Labi, ka tagad nav šādi "tieslietu ministri"! Gadsimtu mijas fenomens!

Atbildēt

Oki

25.01.2023. 16:07

»

šķiet

te vēl ir raksts par to, kā Latvijas advokātu biroju apkalpo Krievijas naudas


Vai te vēl nav bijis raksts par to, kādi apgrozījumi ir Latvijas uzņēmējiem eksportējot uz "nabaga" Norvēģiju , un otrādi ?

Atbildēt

Oki

25.01.2023. 16:05

»

Tūta

Un kur palikusi informācija ka visa kuģa ekipāža bija no krievijas


Ko tas maina ? Vai tad Rimi un Statoil strādā tikai norvēģi ?

Atbildēt

šķiet

25.01.2023. 15:12

te vēl ir raksts par to, kā Latvijas advokātu biroju apkalpo Krievijas naudas...

Atbildēt

Tūta

25.01.2023. 15:07

Un kur palikusi informācija ka visa kuģa ekipāža bija no krievijas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...