Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

03.08.2021. 11:40

»

www.govlawyer.lv

>tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu >u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz >salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par >Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un >ikdienišķi...


demagoģēt arī ir jāprot. Pat gaužām prasti populistiski un taml. glupi demagoģējot būtu jāpacenšas izpildīties kaut vai minimāli jēdzīgi. Ja tomēr nesanāk - nav vērts riskēt "izgāzties kā vecai sētai", pie tam vēl publiski.

Atbildēt

Vai mentiem var ticēt???

03.08.2021. 10:44

2021. gada pirmajā pusgadā IDB ir uzsācis 24 kriminālprocesus, kriminālvajāšanas uzsākšanai ir nodevis 21 kriminālprocesu pret 51 personu, tostarp, 33 Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs nodarbinātajiem, un šo kriminālprocesu ietvaros ir atklāts 71 noziedzīgs nodarījums.

Un tas ir tikai par pirmo pusgadu!
Tad padomājiet ko šie cilvēki ir sastrādājuši pirmstam,cik nevienīgi cilveki ir cietuši no viņu lēmumiem!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2021. 09:34

tikai info -

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7797698.stm

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2021. 01:39

>tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu >u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz >salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par >Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un >ikdienišķi...

testa jautājums -
ar tramvaja biļetes cenu 1.15 Rīgā un
trolejbusam 0.6x Viļņā -

vai trūcīgie bezbiļetnieki apzog valdību vai
valdība apzog trūcīgos bezbiļetniekus?

Atbildēt

Uzbrauciens

02.08.2021. 22:05

Ne tikai bēdīgi , bet ļoti žēl, kad juraš, bordāns, stukāns bijusī juraša sieva visi pseido cīnītāji pret korupciju pēc 13 Saeimas uzvedās kā barbari faslsificējot dažādus dokumemtus izmanto uzpērkamus un bailīgus policistus, prokurorus kuri agrāk strādāja KNAB. Jautājums kāpēc izveidoja KNAB par fabriku lai radītu shēmotājus izspiedējus, falsifikātorus kā jurašu un viņa sievu un viss par nodokļu maksātāju naudu.Pēc
Aiziešanas no KNAB izveidoja savu grupējumu, lai realizētu savas netīrās koruptīvās shēmas, reiderēšanu, dokumentu falsificēšanu un iebiedēšanu. Bailīgie pērkamie policisti kļuvuši pilnīgi bezkaunīgi. Viss šis grupējums uzvedās tā itkā būtu Latvijas valdnieki un tauta viņiem ir pilnīgi vienaldzīga.
Kā rakstā norādīts žēl, ka kariņš ir aiztaisījis ciet acis un muti uz viņu pastrādātajiem noziegumiem, lai glābtu savu krēslu un neizgāstu valdību. Tauta zin ka viņš savas darbības laikā uzspēja nopirkt dĪvokli savai sievai par 3 milj. Tagad vēl jauzspēj sastrādāt priekš atslēgas.

Atbildēt

VB

02.08.2021. 19:38

»

no malas

tā izskatās, bet laikam vairs atpakaļceļa nav, ja ierosināta krimināllieta


Nu, tas ceļš varbūt ir paša izbūvēts ar zināmu pašizmaksu + tas var iet arī caur īpašnieka sētu...

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 18:17

»

patiesībā

tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un ikdienišķi...


P.S. Kā zināms – jebkurā tiesiskā valstī (t.sk. un sevišķi jau pat tādā muļķu zemē kā latvānijā) Likums patiešām ir reāli VIENĪGAIS "instruments" un, vienlaikus, arī VISEFEKTĪVĀKAIS ierocis katra paša / savu tuvinieku (draugu, domubiedru, kolēģu, paziņu) Likumīgo Tiesību realizācijai un aizsardzībai. Nekādas citas alternatīvas vienkārši NAV.

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 18:00

»

to pietiek lasītājs

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt...


tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un ikdienišķi.

Likuma trula nezināšana un pat demonstratīvi apzināta nevēlēšanās respektēt un pildīt Likumu - tā arī ir galvenā problēma šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī", PATIESĪBĀ. Un vara, ieskaitot "ķēķa tiesībsargājošo" sistēmu, to izmanto savās "korporatīvajās" / privātajās interesēs, gluži likumsakarīgi un (vismaz vēl pagaidām) neizbēgami.

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 17:46

»

Jūsmiņš

Līdzīgi jau notiek arī VID-ā. Man nesen pienāca paziņojums, ka jāmaksā kaut kāds nodoklis, vairākkārt mēģināju uzzināt par ko tad īsti man jāmaksā, gan telefoniski, gan ar vēstuli rakstiski, taču tā arī skaidrojumu no VID-a nesaņēmu, vienīgi draudu vēstuli, ka man jau tiek uzskaitīti arī nokavējuma ...


būtu pieļaujams, ka saistībā ar VID-ā praktizētajiem krimināl-shēmojumiem teju katram ir zināms vismaz viens šāds "stōrijs", ja ne vesela virkne "likumīgā" bandītisma precedentu.

Piemēra pēc - personīgi man ir zināma konkrēta VID FPP "ķēķī" pirms vairāk kā 12 gadiem (!!!) apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (par nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "PVN shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.), kurā izmeklētāju / prokuroru samurgotas, bet juridiski un pēc būtības pilnīgi absurdas, faktiski neesošas un neispējamas "solidāras (???) kopatbildības" dēļ jeb "kompānijas pēc", juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku (kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona", līdz ar to – NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts) ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 12 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

M U Ļ Ķ U zeme latvĀNija - "tiesiska valsts"?! Tas pat vairs nav smieklīgi. :/

Atbildēt

Andris

02.08.2021. 16:12

Delfi arī 27.jūlijā bija publicējusi minēto rakstu, bet pēc mana komentāra ,raksts no portāla sākumlapas augšdaļas momentā tika pārvietots uz lapas lejasdaļu... Komentāra būtība.
Iesniedzot Ģenerālprokuratūrā iesniegumu ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu, gala iznākums bija ,ka es no personāžiem par kuriem sūdzējos savā iesniegumā saņēmu mutiskus slepkavības draudus. Saprotams no Ģenerālprokuratūras puses tika ignorēts krimiminālprocesa likums, Prokuratūras likums utt...
Mācība. Pirms ejiet uz prokuratūra ļoti rūpīgi apsveriet vai tas ir to vērts ,jo it īpaši, ja esat "Latvietis parastais"...

Atbildēt

Autoram

02.08.2021. 14:58

Ja gribi, lai tavu rakstu izlasa ģenerālprokurors vai ministrs, šo rakstu nosūti Valsts prezidentam (VP) ar piebildi - ja iesnieguma teiktais neietilpst jūsu kompetence, lūdzu pārsūtiet šo iesniegumu ģenerālprokuroram, jo šis jautājums skar prokuroru uzraudzību. VP nosūtīto vēstuli ģenerālprokurors un vai ministrs lasīs, citādi kanceleja tavu iesniegumu pārsūtīs tam pašam uzraugošajam prokuroram un cik garš, tik plats. Latvijā, zini - ja tu sūdzies, tavu vēstuli ar "rezolūciju" atbildes sniegšanai nosūta iestādei, par kuru sūdzies, lai kurinātu, celtu naidu. Tā dara arī Rīgas dome, ko nedarīja pat Nils Ušakovs.

Atbildēt

Varbūt līdzīgs gadījums

02.08.2021. 14:48

»

līdzīgs gadījums

Rīgā Pārdaugavā ir tāda neliela orgnizētā noziedzīgā grupa, kuras atslēgas dalībnieks ir zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Grupa nodarbojas tajā skaitā ar naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības nolūkā tās apmierināt un tādā veidā izkrāpt naudas lidzekļus no upuriem un legalizēt noziedzīgi...


Ka tev radies grupējums vienā vietā, kurā tu gribi iebāzt jebkuru, kurš strādā un cenšas izdarīt labu valstij.

Man liekas, ka "līdzīgs gadījums" ir tavā pakaļā. Vajag rakstīt, ja konkrēti tev ir fakti, nevis bez ziepēm līst mafijai vienā vietā.

Ko darīsi - uz STULBIEM KOMENTĀRIEM JĀATBILD AR TO PAŠU, jo psihiski slima cilvēka komentārs bez motivācijas.

Atbildēt

tā gan

02.08.2021. 13:40

Izskatās,ka šī sistēma sāka pūt mātes miesās.Radās pārdarīto kalni.Sprādziens būs briesmīgs-ne 40-tie gadi.

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.08.2021. 11:30

»

to pietiek lasītājs

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt...


No raksta un komentāra lietas būtību īsti saprast nevar, taču noprotams ka runa par ceļu vai ceļa pusi. Taču ceļš ir lai par to pārvietotos. Gan jau kaimiņš to dara ne jau lai Jums ieriebtu, bet tāpēc ka tāda vajadzība. Tikai nav saprotams, kāds no tā rodas kaitējums, kā tas kādu traucē? Kāpēc tikk ļoti jākaro?
Spriežot pēc raksta, abas puses lielas tiesiskuma cienītājas. Kaimiņs vairāk iecienījis krimināltiesisko un administratīvi tiesisko ceļus. Juma atkal vairāk velk uz civiltiesisko. Atslēgas vārds ir ''tiesisks''. Tātad atļaut un likumīgs. Sliktāk būtu, ja kaimiņš sāktu izmantot prettiesiskas, nelikumīgas, bet parasti efektīvas un rezultatīvas metodes. Labi ka tā nav.
Zemes reforma Latvijā ielikusi daudz ''mīnu''. Mērnieku, zemes komisiju un pašvaldību nekompetence jaunajos apstākļos radījusi cilvēkiem daudz problēmu.Ar vienām cilvēki tikuši galā, citur, kā laikam arī Jums, ar to var karot pat vairākās paaudzēs. Taču vienīgais ceļš ir vienoties. Ar ļaunu labs nekļūsi. Likšana viens otru kaut kādos ''rāmjos'' ir ceļš uz nekurieni, jo naids jau paliek. Vai tad labāk visu mūžu dzīvot tā, ka visu laiku jāatskatās?

Atbildēt

Tapat

02.08.2021. 10:19

»

autoram

Neļaut kaimiņam izmantot ceļu gan ir stulbi


Nezinu konkrētos apstākļus, bet par citam piederoša īpašuma izmantošanu ir jāvienojas. Jo kāds tak to ceļu tīra un maksā īpašuma nodokli. Ja ir pamats, tad tiesa būtu izveidojusi sertvitūtu. Ja nevar vienoties, tad tāda ir dzīve.

Atbildēt

autoram

02.08.2021. 10:04

Neļaut kaimiņam izmantot ceļu gan ir stulbi

Atbildēt

Te nu ir

02.08.2021. 09:49

»

Tiesu eksperts

Izlasi un padomā, apdomā katru vārdu no Kriminālprocesa likuma: "28.pants. Izmeklētājs...


https://pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses/

Atbildēt

Tiesu eksperts

02.08.2021. 09:42

Izlasi un padomā, apdomā katru vārdu no Kriminālprocesa likuma: "28.pants. Izmeklētājs
Izmeklētājs ir izmeklēšanas iestādes amatpersona, kura ar izmeklēšanas iestādes vadītāja rīkojumu pilnvarota izdarīt izmeklēšanu kriminālprocesā.

31.pants. Izmeklētāja tiešais priekšnieks(1) Izmeklētāja tiešais priekšnieks ir izmeklēšanas iestādes vai tās struktūrvienības vadītājs vai viņa vietnieks, kuram saskaņā ar pienākumu sadali vai individuālu rīkojumu uzdots kontrolēt konkrētā kriminālprocesa veikšanu izmeklēšanas laikā.
(3) Izmeklētāja tiešajam priekšniekam ir tiesības:
1) iepazīties ar viņam pakļautās amatpersonas lietvedībā esošā kriminālprocesa materiāliem;
2) pieņemt procesam nozīmīgus organizatoriskos lēmumus, tas ir, noteikt kritērijus kriminālprocesu sadalei, nodot kriminālprocesu citam procesa virzītājam, izveidot izmeklēšanas grupu, savas kompetences ietvaros pārņemt kriminālprocesa vadīšanu;
3) piedalīties tajās procesuālajās darbībās, ko veic procesa virzītājs vai izmeklēšanas grupas dalībnieks;
4) veikt izmeklēšanas darbību, par to iepriekš informējot procesa virzītāju;
5) atcelt savā pakļautībā esošo amatpersonu nepamatoti un nelikumīgi pieņemtos lēmumus.
37.pants. Izmeklēšanu uzraugošais pro¬kurors
(1) Prokurors, kuram saskaņā ar prokuratūras iestādē noteikto pienākumu sadali(???)vai rīkojumu konkrētajā kriminālprocesā jāveic izmeklēšanas uzraudzība (???), ir uzraugošais prokurors.
(2) Uzraugošajam prokuroram izmeklēšanas laikā ir pienākums:
1) dot norādījumus (???) par procesa veida izvēli, izmeklēšanas virzienu un izmeklēšanas darbību veikšanu, ja procesa virzītājs nenodrošina mērķtiecīgu izmeklēšanu un pieļauj neattaisnotu iejaukšanos personas dzīvē vai vilcināšanos;
2) pieprasīt, lai izmeklētāja tiešais priekšnieks nomaina procesa virzītāju, izdara izmaiņas izmeklēšanas grupā, ja netiek izpildīti dotie norādījumi (???) vai ir pieļauti procesuālie pārkāpumi, kas apdraud kriminālprocesa norisi...." - citāta beigas.

Nevaino izmeklētāju. Viņa lietā priekšnieks vai prokurors paņem kukuļus un dīda izmeklētāju pēc patikas - tā esot izmeklēšana un tie esot izmeklētāji. Bija rakstīts, ka Latvijā likvidēts amats "izmeklētājs" un likvidēta izmeklēšanas iestāde. To visu sagrāba tiesībsargājošos iestāžu priekšnieki un prokurori un izmeklētājs, kas pēc amata ir tikai kriminālpriekšniekam, vietniekam un uz augšu - INSPEKTORS, beztiesiska radība. Bija raksts šeit, ka tas radīts organizētās noziedzības nolūkos. Vai zini, ka jau 30 gadus piesmej "izmeklētājus", ka nav kvalificētu kadru, ka zems izmeklēšanas līmenis un ka vai reti kāda "skaļā" lieta nonāk līdz tiesai vai tiesa to iztiesā. Viss tiek kontrolēts - advokāts - "izmeklētāja" priekšnieks - uzraugošais prokurors- tiesnesis. Un visu vainu par vilcināšanu vai "sliktu" izmeklēšanu uzveļ "izmeklētājam" un viņam nav tiesiska pamata aizstāvēties - pārsūdzēt priekšnieka un/vai prokurora, kurš uzrauga lietu vai otra prokurora rīcību, kuri dod norādījumus vai izbeidz lietu vai nosaka, kā darīt un kuri rokas trin nevainībā.
Par šādu izmeklēšanu būtu jāsūdzas ANO, Eiropas prokuratūrai, jo ar to tiek pārkāptas cilvēktiesības, ka Latvijā sagrauta izmeklēšana.

Atbildēt

Pilsonis

02.08.2021. 09:40

Un kā tad ar vilkačiem no ekanomikas policijas pasūtījuma galda ? Visi pēkšņi palikuši godīgi vai apcietināti ? Nesmīdinuet tautu, tieši otrādi tiek paaugstināti amatos un prēmēti par “labi” padarītu darbu. Korupcija ir visaptveroša un ticības šinī sistēmā nav. Vieni zagļi un korumpanti !

Atbildēt

to pietiek lasītājs

02.08.2021. 09:32

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt?
Pakļauties šantāžai un pieciest? Vai tomēr mēģināt šo ielikt rāmjos?
Pirmajā gadījumā tas ir uz mūžu, otrajā - ja nu izdodas to rāmi uzlikt, tad vismaz kādu brīdi ir miers. Skumji un žēl, ka mums gan likumdošana, gan vara ir sasodīti jēli, vēl vairāk, orientēti noziedznieku aizstāvībai.

Atbildēt

pieredze

02.08.2021. 09:30

Jums nozog mašīnu, ierosina lietu, kādus 5 gadus stiepj gumiju un tad nāk prokuratūras viedais lēmums - lieta tiek izbeigta, jo dzīvoklis netika apzagts... Prokurora pamatojums balstīts uz judikaturas citēšanu "judikatūrā norādīts, ka auto zādziba ir ssodāma darbība" tāpēc uzskatu ka lieta izbeidzama. Lēmums nav pārsūdzams... Tas ir iespējams tikai Latvijā! Kamēr valdīs bandītisms prokuraturā, tikmēr šī ir failed state, ne valsts!

Atbildēt

Jūsmiņš

02.08.2021. 09:20

Līdzīgi jau notiek arī VID-ā. Man nesen pienāca paziņojums, ka jāmaksā kaut kāds nodoklis, vairākkārt mēģināju uzzināt par ko tad īsti man jāmaksā, gan telefoniski, gan ar vēstuli rakstiski, taču tā arī skaidrojumu no VID-a nesaņēmu, vienīgi draudu vēstuli, ka man jau tiek uzskaitīti arī nokavējuma procenti par maksājamo sodu???, alias nodokli. Tā ka nevainīguma prezumpcija Latvijā vairs nedarbojas, ierēdņi kļuvuši visvareni - ko grib to dara, spēj tikai izpildīt to iegribas...
Un tā vairs nav laba zīme. Virzāmies uz kaut ko sliktāku nekā padomju laiki.

Atbildēt

Patīk dārgi pulksteņi

02.08.2021. 09:17

Jelgavā ir tāds prokurors I.Kuniga kungs!

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.08.2021. 09:09

Savā laikā saskāros ar prokuroru Poku. Ļoti dīvains subjekts ar īpatnēju domāšanu. Viņš mani tā pārsteidza, ka sāku aplinkus par viņu interesēties un noskaidroju, ka viņu par dīvainīti uzskata pat paša kolēģi, daudzi pat ar viņu nekomunicē. Ne jau velti savos nu jau noteikti pāri pusmūžam gados nekur tālāk par rajona prokuratūru nav ticis. Kaut kas mainījās tikai tad, kad viņu nomainīja ar citu prokuroru, bet viegli negāja. Tā kā autoram reāli nav paveicies. No otras puses, viss varbūt ir likumsakarīgi. Ja jau autors aktīvi piekopj nacionālo sporta veidu "kasīšanās ar kaimiņiem", varbūt ka neko labāku nav arī pelnījis. Tāds tādu satika. Vai tad tiešām nav nekā lietderīgāka ar ko nodarboties?

Atbildēt

līdzīgs gadījums

02.08.2021. 08:57

Rīgā Pārdaugavā ir tāda neliela orgnizētā noziedzīgā grupa, kuras atslēgas dalībnieks ir zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Grupa nodarbojas tajā skaitā ar naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības nolūkā tās apmierināt un tādā veidā izkrāpt naudas lidzekļus no upuriem un legalizēt noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus caur tiesas spriedumiem. Shēma kā shēma, nekā īpaša.
Grupa strādā stabili, vairāku gadu garumā, ar mainīgiem panākumiem.

Lūk, viena epizode ir līdzīga publikācijā aprakstītajam gadījumam.

2020.gadā Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs nolūkā ar kriminālprocesa palīdzību izkrāpt naudas līdzekļus no potenciālā upura uzsācis kriminālprocesu par it kā notikušo neslavas celšanu.
Interesanti, ka kriminālprocesu uzsāka Andreja Sozonova ielikteņa bieži pieminētās Veronikas Čuprikas vīra Andreja Maslova vadībā esošā vp rrp Rīgas Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļa.

Papildus svarīgs moments. Rīgas Pārdaugavas prokuratūras virsprokuroru Ruslanu Novaku Ēriks Kalnmeiers ignorējot Prokuratūras likumu, kas nosaka, ka virsprokurors var vadīt prokuratūru divus termiņus pēc kārtas, 2020.gada vasarā iecēlis (Ruslanu Novaku) par virsprokuroru uz trešo termiņu. Šādā veidā Ēriks Kalnmeiers nodemonstrējis visai Latvijas tautai, ka "Prokuratūras likums" ģenerālprokuroram nav saistošs un viņš to nelasa.

Taisnības labad jāatzīmē, ka zvērināta advokāta Jurija Baibakova naudas līdzekļu izkrāpšanas nolūkā uzsāktais pasūtījuma kriminālprocess šobrīd uz priekšu nekustās. Tas varētu nozīmēt, ka jautājums par tā uzsākšanu netika kārtots valsts policijā vai prokuratūrā, bet citur. Varbūt pie Bordāna-Juraša grupējuma?

Atbildēt

pietiek lietotājs

02.08.2021. 08:11

Man arī ir pieredze ar policijas izmeklētājiem un "izcilu" prokuroru Bauskā. Kādu skaistu dienu policija iebrauca pagalmā lai pajautātu ko mēs zinām par meža izzagšanu kaimiņos. Jāpiebilst- es mājās nebiju, bet tie kas bija, zinādami ar ko ir jāsasienas, atteicās norādīt uz konkrētām personām. Tomēr, šie meža zagļi, kaut kādu sev zināmu iemeslu dēļ, izdomāja, ka viņus nodevām tieši mēs. Un tad sākās. Policijas izmeklētāja safabricēja krimināllietu pret mani, manā klātbūtnē pierakstot lietu ko diktē prokurors viņai telefonā. Prokurors savukārt pat neizlasa ko policijas izmeklētāja ir uzrakstījusi, nodod lietu tiesai. Skaidrs, ka viss bija vienkārši izdomāts. Nekādu pierādījumu vai loģikas. Policiste bija uzrakstījusi drusku citādi, kā prokurors. Kad es prokuroram to norādīju, viņš vienkārši savu apsūdzību piedzina policijas "izmeklēšanai". No sākuma es vienkārši nespēju noticēt tādai lietas attīstībai, tāpēc pat īpaši tajā neiedziļinājos. Nepiesaistīju advokātu, ne pārāk ar viņiem sadarbojos. Bet pēc tam jau bija par vēlu. Labi, ka tiesnese trāpījās profesionāle. Es tiku cari ar vieglu izbīli un pamatīgiem naudas tēriņiem.
Atsevišķi būtu jāpastāsta par policijas darbiniekiem. Bet lai paliek. Pārāk nožēlojami.

Atbildēt

Vai ta ir korupcija

02.08.2021. 07:56

Ja prokuroram garso vafeles? (apalas)

Atbildēt

Nožēla

02.08.2021. 07:36

Šīs padomju atraugas nodarbojas ar savu interešu bīdīšanu izmantojot tiem ar likumu dotās pilnvaras. Lietas tiek fabricētas industriālā mērogā, jo nav nekādas atbildības. Pārsvarā korupcija policijā un tieslietās notiek pēc principa es labvēlīgu lēmumu tev tu labvēlīgu lēmumu man. Nauda bieži tiek maksāta tikai tam kurš organizē šīs pretlikumīgās darbības, bet pārējie pilda noderīgo ideotu lomas ar apziņu, kad viņi ko līdzīgu organizēs, tad arī saņems atlīdzību. Tapēc arī sistēma ir tik ļoti sačakarēta, bet korupcijas fakti ir grūti pierādāmi.

Atbildēt

beidzot

02.08.2021. 06:49

Kāds publiski uzdrošinās pateikt lietas būtību. Un nevienam nav noslēpums kuros advokātu birojos var veiksmīgi uzsākt un izbeigt kriminālprocesus.
Top 1 protams ir viena godīga politiķa Jura "ekssievas" advokātu birojs. Tas kārto jautājumus policijas un prokuratūras līmenī, tagad kopīgi ar tieslietu ministru un jau ģenprokuroru mēģina "novērtst krīzi" arī tiesā!
Tiecamies uz pilna servisa pakalpojumiem.

Atbildēt

12. Saeimas balsojums ieviesa korekcijas

02.08.2021. 06:22

kriminālprocesos ar likumdošanas grozījumiem, piešķirot prokuroriem vienpersoniskas tiesības lemt par pierādījumu pietiekamību un lietas turpināt virzīt, vai izbeigt.

Kas te nav skaidrs? Tas ir īstais cēlonis, lai safabricētu kriminālprocesus.

Bet iespējamā prokuroru korupcija ir likumgrozījumu sekas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....