Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

03.08.2021. 11:40

»

www.govlawyer.lv

>tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu >u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz >salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par >Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un >ikdienišķi...


demagoģēt arī ir jāprot. Pat gaužām prasti populistiski un taml. glupi demagoģējot būtu jāpacenšas izpildīties kaut vai minimāli jēdzīgi. Ja tomēr nesanāk - nav vērts riskēt "izgāzties kā vecai sētai", pie tam vēl publiski.

Atbildēt

Vai mentiem var ticēt???

03.08.2021. 10:44

2021. gada pirmajā pusgadā IDB ir uzsācis 24 kriminālprocesus, kriminālvajāšanas uzsākšanai ir nodevis 21 kriminālprocesu pret 51 personu, tostarp, 33 Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs nodarbinātajiem, un šo kriminālprocesu ietvaros ir atklāts 71 noziedzīgs nodarījums.

Un tas ir tikai par pirmo pusgadu!
Tad padomājiet ko šie cilvēki ir sastrādājuši pirmstam,cik nevienīgi cilveki ir cietuši no viņu lēmumiem!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2021. 09:34

tikai info -

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7797698.stm

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2021. 01:39

>tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu >u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz >salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par >Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un >ikdienišķi...

testa jautājums -
ar tramvaja biļetes cenu 1.15 Rīgā un
trolejbusam 0.6x Viļņā -

vai trūcīgie bezbiļetnieki apzog valdību vai
valdība apzog trūcīgos bezbiļetniekus?

Atbildēt

Uzbrauciens

02.08.2021. 22:05

Ne tikai bēdīgi , bet ļoti žēl, kad juraš, bordāns, stukāns bijusī juraša sieva visi pseido cīnītāji pret korupciju pēc 13 Saeimas uzvedās kā barbari faslsificējot dažādus dokumemtus izmanto uzpērkamus un bailīgus policistus, prokurorus kuri agrāk strādāja KNAB. Jautājums kāpēc izveidoja KNAB par fabriku lai radītu shēmotājus izspiedējus, falsifikātorus kā jurašu un viņa sievu un viss par nodokļu maksātāju naudu.Pēc
Aiziešanas no KNAB izveidoja savu grupējumu, lai realizētu savas netīrās koruptīvās shēmas, reiderēšanu, dokumentu falsificēšanu un iebiedēšanu. Bailīgie pērkamie policisti kļuvuši pilnīgi bezkaunīgi. Viss šis grupējums uzvedās tā itkā būtu Latvijas valdnieki un tauta viņiem ir pilnīgi vienaldzīga.
Kā rakstā norādīts žēl, ka kariņš ir aiztaisījis ciet acis un muti uz viņu pastrādātajiem noziegumiem, lai glābtu savu krēslu un neizgāstu valdību. Tauta zin ka viņš savas darbības laikā uzspēja nopirkt dĪvokli savai sievai par 3 milj. Tagad vēl jauzspēj sastrādāt priekš atslēgas.

Atbildēt

VB

02.08.2021. 19:38

»

no malas

tā izskatās, bet laikam vairs atpakaļceļa nav, ja ierosināta krimināllieta


Nu, tas ceļš varbūt ir paša izbūvēts ar zināmu pašizmaksu + tas var iet arī caur īpašnieka sētu...

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 18:17

»

patiesībā

tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un ikdienišķi...


P.S. Kā zināms – jebkurā tiesiskā valstī (t.sk. un sevišķi jau pat tādā muļķu zemē kā latvānijā) Likums patiešām ir reāli VIENĪGAIS "instruments" un, vienlaikus, arī VISEFEKTĪVĀKAIS ierocis katra paša / savu tuvinieku (draugu, domubiedru, kolēģu, paziņu) Likumīgo Tiesību realizācijai un aizsardzībai. Nekādas citas alternatīvas vienkārši NAV.

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 18:00

»

to pietiek lasītājs

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt...


tā dēvētajai "likumdošanai" (jeb spēkā esošo likumu u.c. normatīvo aktu kopumam) nav ne vainas, vismaz salīdzinoši. Diemžēl - to pašu nevar teikt par Likuma respektēšanu un pildīšanu, konsekventi un ikdienišķi.

Likuma trula nezināšana un pat demonstratīvi apzināta nevēlēšanās respektēt un pildīt Likumu - tā arī ir galvenā problēma šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī", PATIESĪBĀ. Un vara, ieskaitot "ķēķa tiesībsargājošo" sistēmu, to izmanto savās "korporatīvajās" / privātajās interesēs, gluži likumsakarīgi un (vismaz vēl pagaidām) neizbēgami.

Atbildēt

patiesībā

02.08.2021. 17:46

»

Jūsmiņš

Līdzīgi jau notiek arī VID-ā. Man nesen pienāca paziņojums, ka jāmaksā kaut kāds nodoklis, vairākkārt mēģināju uzzināt par ko tad īsti man jāmaksā, gan telefoniski, gan ar vēstuli rakstiski, taču tā arī skaidrojumu no VID-a nesaņēmu, vienīgi draudu vēstuli, ka man jau tiek uzskaitīti arī nokavējuma ...


būtu pieļaujams, ka saistībā ar VID-ā praktizētajiem krimināl-shēmojumiem teju katram ir zināms vismaz viens šāds "stōrijs", ja ne vesela virkne "likumīgā" bandītisma precedentu.

Piemēra pēc - personīgi man ir zināma konkrēta VID FPP "ķēķī" pirms vairāk kā 12 gadiem (!!!) apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (par nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "PVN shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.), kurā izmeklētāju / prokuroru samurgotas, bet juridiski un pēc būtības pilnīgi absurdas, faktiski neesošas un neispējamas "solidāras (???) kopatbildības" dēļ jeb "kompānijas pēc", juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku (kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona", līdz ar to – NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts) ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 12 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

M U Ļ Ķ U zeme latvĀNija - "tiesiska valsts"?! Tas pat vairs nav smieklīgi. :/

Atbildēt

Andris

02.08.2021. 16:12

Delfi arī 27.jūlijā bija publicējusi minēto rakstu, bet pēc mana komentāra ,raksts no portāla sākumlapas augšdaļas momentā tika pārvietots uz lapas lejasdaļu... Komentāra būtība.
Iesniedzot Ģenerālprokuratūrā iesniegumu ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu, gala iznākums bija ,ka es no personāžiem par kuriem sūdzējos savā iesniegumā saņēmu mutiskus slepkavības draudus. Saprotams no Ģenerālprokuratūras puses tika ignorēts krimiminālprocesa likums, Prokuratūras likums utt...
Mācība. Pirms ejiet uz prokuratūra ļoti rūpīgi apsveriet vai tas ir to vērts ,jo it īpaši, ja esat "Latvietis parastais"...

Atbildēt

Autoram

02.08.2021. 14:58

Ja gribi, lai tavu rakstu izlasa ģenerālprokurors vai ministrs, šo rakstu nosūti Valsts prezidentam (VP) ar piebildi - ja iesnieguma teiktais neietilpst jūsu kompetence, lūdzu pārsūtiet šo iesniegumu ģenerālprokuroram, jo šis jautājums skar prokuroru uzraudzību. VP nosūtīto vēstuli ģenerālprokurors un vai ministrs lasīs, citādi kanceleja tavu iesniegumu pārsūtīs tam pašam uzraugošajam prokuroram un cik garš, tik plats. Latvijā, zini - ja tu sūdzies, tavu vēstuli ar "rezolūciju" atbildes sniegšanai nosūta iestādei, par kuru sūdzies, lai kurinātu, celtu naidu. Tā dara arī Rīgas dome, ko nedarīja pat Nils Ušakovs.

Atbildēt

Varbūt līdzīgs gadījums

02.08.2021. 14:48

»

līdzīgs gadījums

Rīgā Pārdaugavā ir tāda neliela orgnizētā noziedzīgā grupa, kuras atslēgas dalībnieks ir zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Grupa nodarbojas tajā skaitā ar naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības nolūkā tās apmierināt un tādā veidā izkrāpt naudas lidzekļus no upuriem un legalizēt noziedzīgi...


Ka tev radies grupējums vienā vietā, kurā tu gribi iebāzt jebkuru, kurš strādā un cenšas izdarīt labu valstij.

Man liekas, ka "līdzīgs gadījums" ir tavā pakaļā. Vajag rakstīt, ja konkrēti tev ir fakti, nevis bez ziepēm līst mafijai vienā vietā.

Ko darīsi - uz STULBIEM KOMENTĀRIEM JĀATBILD AR TO PAŠU, jo psihiski slima cilvēka komentārs bez motivācijas.

Atbildēt

tā gan

02.08.2021. 13:40

Izskatās,ka šī sistēma sāka pūt mātes miesās.Radās pārdarīto kalni.Sprādziens būs briesmīgs-ne 40-tie gadi.

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.08.2021. 11:30

»

to pietiek lasītājs

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt...


No raksta un komentāra lietas būtību īsti saprast nevar, taču noprotams ka runa par ceļu vai ceļa pusi. Taču ceļš ir lai par to pārvietotos. Gan jau kaimiņš to dara ne jau lai Jums ieriebtu, bet tāpēc ka tāda vajadzība. Tikai nav saprotams, kāds no tā rodas kaitējums, kā tas kādu traucē? Kāpēc tikk ļoti jākaro?
Spriežot pēc raksta, abas puses lielas tiesiskuma cienītājas. Kaimiņs vairāk iecienījis krimināltiesisko un administratīvi tiesisko ceļus. Juma atkal vairāk velk uz civiltiesisko. Atslēgas vārds ir ''tiesisks''. Tātad atļaut un likumīgs. Sliktāk būtu, ja kaimiņš sāktu izmantot prettiesiskas, nelikumīgas, bet parasti efektīvas un rezultatīvas metodes. Labi ka tā nav.
Zemes reforma Latvijā ielikusi daudz ''mīnu''. Mērnieku, zemes komisiju un pašvaldību nekompetence jaunajos apstākļos radījusi cilvēkiem daudz problēmu.Ar vienām cilvēki tikuši galā, citur, kā laikam arī Jums, ar to var karot pat vairākās paaudzēs. Taču vienīgais ceļš ir vienoties. Ar ļaunu labs nekļūsi. Likšana viens otru kaut kādos ''rāmjos'' ir ceļš uz nekurieni, jo naids jau paliek. Vai tad labāk visu mūžu dzīvot tā, ka visu laiku jāatskatās?

Atbildēt

Tapat

02.08.2021. 10:19

»

autoram

Neļaut kaimiņam izmantot ceļu gan ir stulbi


Nezinu konkrētos apstākļus, bet par citam piederoša īpašuma izmantošanu ir jāvienojas. Jo kāds tak to ceļu tīra un maksā īpašuma nodokli. Ja ir pamats, tad tiesa būtu izveidojusi sertvitūtu. Ja nevar vienoties, tad tāda ir dzīve.

Atbildēt

autoram

02.08.2021. 10:04

Neļaut kaimiņam izmantot ceļu gan ir stulbi

Atbildēt

Te nu ir

02.08.2021. 09:49

»

Tiesu eksperts

Izlasi un padomā, apdomā katru vārdu no Kriminālprocesa likuma: "28.pants. Izmeklētājs...


https://pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses/

Atbildēt

Tiesu eksperts

02.08.2021. 09:42

Izlasi un padomā, apdomā katru vārdu no Kriminālprocesa likuma: "28.pants. Izmeklētājs
Izmeklētājs ir izmeklēšanas iestādes amatpersona, kura ar izmeklēšanas iestādes vadītāja rīkojumu pilnvarota izdarīt izmeklēšanu kriminālprocesā.

31.pants. Izmeklētāja tiešais priekšnieks(1) Izmeklētāja tiešais priekšnieks ir izmeklēšanas iestādes vai tās struktūrvienības vadītājs vai viņa vietnieks, kuram saskaņā ar pienākumu sadali vai individuālu rīkojumu uzdots kontrolēt konkrētā kriminālprocesa veikšanu izmeklēšanas laikā.
(3) Izmeklētāja tiešajam priekšniekam ir tiesības:
1) iepazīties ar viņam pakļautās amatpersonas lietvedībā esošā kriminālprocesa materiāliem;
2) pieņemt procesam nozīmīgus organizatoriskos lēmumus, tas ir, noteikt kritērijus kriminālprocesu sadalei, nodot kriminālprocesu citam procesa virzītājam, izveidot izmeklēšanas grupu, savas kompetences ietvaros pārņemt kriminālprocesa vadīšanu;
3) piedalīties tajās procesuālajās darbībās, ko veic procesa virzītājs vai izmeklēšanas grupas dalībnieks;
4) veikt izmeklēšanas darbību, par to iepriekš informējot procesa virzītāju;
5) atcelt savā pakļautībā esošo amatpersonu nepamatoti un nelikumīgi pieņemtos lēmumus.
37.pants. Izmeklēšanu uzraugošais pro¬kurors
(1) Prokurors, kuram saskaņā ar prokuratūras iestādē noteikto pienākumu sadali(???)vai rīkojumu konkrētajā kriminālprocesā jāveic izmeklēšanas uzraudzība (???), ir uzraugošais prokurors.
(2) Uzraugošajam prokuroram izmeklēšanas laikā ir pienākums:
1) dot norādījumus (???) par procesa veida izvēli, izmeklēšanas virzienu un izmeklēšanas darbību veikšanu, ja procesa virzītājs nenodrošina mērķtiecīgu izmeklēšanu un pieļauj neattaisnotu iejaukšanos personas dzīvē vai vilcināšanos;
2) pieprasīt, lai izmeklētāja tiešais priekšnieks nomaina procesa virzītāju, izdara izmaiņas izmeklēšanas grupā, ja netiek izpildīti dotie norādījumi (???) vai ir pieļauti procesuālie pārkāpumi, kas apdraud kriminālprocesa norisi...." - citāta beigas.

Nevaino izmeklētāju. Viņa lietā priekšnieks vai prokurors paņem kukuļus un dīda izmeklētāju pēc patikas - tā esot izmeklēšana un tie esot izmeklētāji. Bija rakstīts, ka Latvijā likvidēts amats "izmeklētājs" un likvidēta izmeklēšanas iestāde. To visu sagrāba tiesībsargājošos iestāžu priekšnieki un prokurori un izmeklētājs, kas pēc amata ir tikai kriminālpriekšniekam, vietniekam un uz augšu - INSPEKTORS, beztiesiska radība. Bija raksts šeit, ka tas radīts organizētās noziedzības nolūkos. Vai zini, ka jau 30 gadus piesmej "izmeklētājus", ka nav kvalificētu kadru, ka zems izmeklēšanas līmenis un ka vai reti kāda "skaļā" lieta nonāk līdz tiesai vai tiesa to iztiesā. Viss tiek kontrolēts - advokāts - "izmeklētāja" priekšnieks - uzraugošais prokurors- tiesnesis. Un visu vainu par vilcināšanu vai "sliktu" izmeklēšanu uzveļ "izmeklētājam" un viņam nav tiesiska pamata aizstāvēties - pārsūdzēt priekšnieka un/vai prokurora, kurš uzrauga lietu vai otra prokurora rīcību, kuri dod norādījumus vai izbeidz lietu vai nosaka, kā darīt un kuri rokas trin nevainībā.
Par šādu izmeklēšanu būtu jāsūdzas ANO, Eiropas prokuratūrai, jo ar to tiek pārkāptas cilvēktiesības, ka Latvijā sagrauta izmeklēšana.

Atbildēt

Pilsonis

02.08.2021. 09:40

Un kā tad ar vilkačiem no ekanomikas policijas pasūtījuma galda ? Visi pēkšņi palikuši godīgi vai apcietināti ? Nesmīdinuet tautu, tieši otrādi tiek paaugstināti amatos un prēmēti par “labi” padarītu darbu. Korupcija ir visaptveroša un ticības šinī sistēmā nav. Vieni zagļi un korumpanti !

Atbildēt

to pietiek lasītājs

02.08.2021. 09:32

Bet ko darīt, ja kaimiņš tāds, kas drīkst visu ko, arī to, ko nedrīkst tavā īpašumā darīt?
Pakļauties šantāžai un pieciest? Vai tomēr mēģināt šo ielikt rāmjos?
Pirmajā gadījumā tas ir uz mūžu, otrajā - ja nu izdodas to rāmi uzlikt, tad vismaz kādu brīdi ir miers. Skumji un žēl, ka mums gan likumdošana, gan vara ir sasodīti jēli, vēl vairāk, orientēti noziedznieku aizstāvībai.

Atbildēt

pieredze

02.08.2021. 09:30

Jums nozog mašīnu, ierosina lietu, kādus 5 gadus stiepj gumiju un tad nāk prokuratūras viedais lēmums - lieta tiek izbeigta, jo dzīvoklis netika apzagts... Prokurora pamatojums balstīts uz judikaturas citēšanu "judikatūrā norādīts, ka auto zādziba ir ssodāma darbība" tāpēc uzskatu ka lieta izbeidzama. Lēmums nav pārsūdzams... Tas ir iespējams tikai Latvijā! Kamēr valdīs bandītisms prokuraturā, tikmēr šī ir failed state, ne valsts!

Atbildēt

Jūsmiņš

02.08.2021. 09:20

Līdzīgi jau notiek arī VID-ā. Man nesen pienāca paziņojums, ka jāmaksā kaut kāds nodoklis, vairākkārt mēģināju uzzināt par ko tad īsti man jāmaksā, gan telefoniski, gan ar vēstuli rakstiski, taču tā arī skaidrojumu no VID-a nesaņēmu, vienīgi draudu vēstuli, ka man jau tiek uzskaitīti arī nokavējuma procenti par maksājamo sodu???, alias nodokli. Tā ka nevainīguma prezumpcija Latvijā vairs nedarbojas, ierēdņi kļuvuši visvareni - ko grib to dara, spēj tikai izpildīt to iegribas...
Un tā vairs nav laba zīme. Virzāmies uz kaut ko sliktāku nekā padomju laiki.

Atbildēt

Patīk dārgi pulksteņi

02.08.2021. 09:17

Jelgavā ir tāds prokurors I.Kuniga kungs!

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.08.2021. 09:09

Savā laikā saskāros ar prokuroru Poku. Ļoti dīvains subjekts ar īpatnēju domāšanu. Viņš mani tā pārsteidza, ka sāku aplinkus par viņu interesēties un noskaidroju, ka viņu par dīvainīti uzskata pat paša kolēģi, daudzi pat ar viņu nekomunicē. Ne jau velti savos nu jau noteikti pāri pusmūžam gados nekur tālāk par rajona prokuratūru nav ticis. Kaut kas mainījās tikai tad, kad viņu nomainīja ar citu prokuroru, bet viegli negāja. Tā kā autoram reāli nav paveicies. No otras puses, viss varbūt ir likumsakarīgi. Ja jau autors aktīvi piekopj nacionālo sporta veidu "kasīšanās ar kaimiņiem", varbūt ka neko labāku nav arī pelnījis. Tāds tādu satika. Vai tad tiešām nav nekā lietderīgāka ar ko nodarboties?

Atbildēt

līdzīgs gadījums

02.08.2021. 08:57

Rīgā Pārdaugavā ir tāda neliela orgnizētā noziedzīgā grupa, kuras atslēgas dalībnieks ir zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Grupa nodarbojas tajā skaitā ar naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības nolūkā tās apmierināt un tādā veidā izkrāpt naudas lidzekļus no upuriem un legalizēt noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus caur tiesas spriedumiem. Shēma kā shēma, nekā īpaša.
Grupa strādā stabili, vairāku gadu garumā, ar mainīgiem panākumiem.

Lūk, viena epizode ir līdzīga publikācijā aprakstītajam gadījumam.

2020.gadā Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs nolūkā ar kriminālprocesa palīdzību izkrāpt naudas līdzekļus no potenciālā upura uzsācis kriminālprocesu par it kā notikušo neslavas celšanu.
Interesanti, ka kriminālprocesu uzsāka Andreja Sozonova ielikteņa bieži pieminētās Veronikas Čuprikas vīra Andreja Maslova vadībā esošā vp rrp Rīgas Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļa.

Papildus svarīgs moments. Rīgas Pārdaugavas prokuratūras virsprokuroru Ruslanu Novaku Ēriks Kalnmeiers ignorējot Prokuratūras likumu, kas nosaka, ka virsprokurors var vadīt prokuratūru divus termiņus pēc kārtas, 2020.gada vasarā iecēlis (Ruslanu Novaku) par virsprokuroru uz trešo termiņu. Šādā veidā Ēriks Kalnmeiers nodemonstrējis visai Latvijas tautai, ka "Prokuratūras likums" ģenerālprokuroram nav saistošs un viņš to nelasa.

Taisnības labad jāatzīmē, ka zvērināta advokāta Jurija Baibakova naudas līdzekļu izkrāpšanas nolūkā uzsāktais pasūtījuma kriminālprocess šobrīd uz priekšu nekustās. Tas varētu nozīmēt, ka jautājums par tā uzsākšanu netika kārtots valsts policijā vai prokuratūrā, bet citur. Varbūt pie Bordāna-Juraša grupējuma?

Atbildēt

pietiek lietotājs

02.08.2021. 08:11

Man arī ir pieredze ar policijas izmeklētājiem un "izcilu" prokuroru Bauskā. Kādu skaistu dienu policija iebrauca pagalmā lai pajautātu ko mēs zinām par meža izzagšanu kaimiņos. Jāpiebilst- es mājās nebiju, bet tie kas bija, zinādami ar ko ir jāsasienas, atteicās norādīt uz konkrētām personām. Tomēr, šie meža zagļi, kaut kādu sev zināmu iemeslu dēļ, izdomāja, ka viņus nodevām tieši mēs. Un tad sākās. Policijas izmeklētāja safabricēja krimināllietu pret mani, manā klātbūtnē pierakstot lietu ko diktē prokurors viņai telefonā. Prokurors savukārt pat neizlasa ko policijas izmeklētāja ir uzrakstījusi, nodod lietu tiesai. Skaidrs, ka viss bija vienkārši izdomāts. Nekādu pierādījumu vai loģikas. Policiste bija uzrakstījusi drusku citādi, kā prokurors. Kad es prokuroram to norādīju, viņš vienkārši savu apsūdzību piedzina policijas "izmeklēšanai". No sākuma es vienkārši nespēju noticēt tādai lietas attīstībai, tāpēc pat īpaši tajā neiedziļinājos. Nepiesaistīju advokātu, ne pārāk ar viņiem sadarbojos. Bet pēc tam jau bija par vēlu. Labi, ka tiesnese trāpījās profesionāle. Es tiku cari ar vieglu izbīli un pamatīgiem naudas tēriņiem.
Atsevišķi būtu jāpastāsta par policijas darbiniekiem. Bet lai paliek. Pārāk nožēlojami.

Atbildēt

Vai ta ir korupcija

02.08.2021. 07:56

Ja prokuroram garso vafeles? (apalas)

Atbildēt

Nožēla

02.08.2021. 07:36

Šīs padomju atraugas nodarbojas ar savu interešu bīdīšanu izmantojot tiem ar likumu dotās pilnvaras. Lietas tiek fabricētas industriālā mērogā, jo nav nekādas atbildības. Pārsvarā korupcija policijā un tieslietās notiek pēc principa es labvēlīgu lēmumu tev tu labvēlīgu lēmumu man. Nauda bieži tiek maksāta tikai tam kurš organizē šīs pretlikumīgās darbības, bet pārējie pilda noderīgo ideotu lomas ar apziņu, kad viņi ko līdzīgu organizēs, tad arī saņems atlīdzību. Tapēc arī sistēma ir tik ļoti sačakarēta, bet korupcijas fakti ir grūti pierādāmi.

Atbildēt

beidzot

02.08.2021. 06:49

Kāds publiski uzdrošinās pateikt lietas būtību. Un nevienam nav noslēpums kuros advokātu birojos var veiksmīgi uzsākt un izbeigt kriminālprocesus.
Top 1 protams ir viena godīga politiķa Jura "ekssievas" advokātu birojs. Tas kārto jautājumus policijas un prokuratūras līmenī, tagad kopīgi ar tieslietu ministru un jau ģenprokuroru mēģina "novērtst krīzi" arī tiesā!
Tiecamies uz pilna servisa pakalpojumiem.

Atbildēt

12. Saeimas balsojums ieviesa korekcijas

02.08.2021. 06:22

kriminālprocesos ar likumdošanas grozījumiem, piešķirot prokuroriem vienpersoniskas tiesības lemt par pierādījumu pietiekamību un lietas turpināt virzīt, vai izbeigt.

Kas te nav skaidrs? Tas ir īstais cēlonis, lai safabricētu kriminālprocesus.

Bet iespējamā prokuroru korupcija ir likumgrozījumu sekas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....