Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tvaika iela

14.05.2019. 14:54

Grantiņš pusjucis un duriks? Vai, vai, tautieši... Ko tad lai par jums pašiem saka?

Atbildēt

Sandra Briķe

13.05.2019. 11:03

»

Sandrai Briķei

kā ar Jums var sazināties, e-pasts vai telefons


Ar mani var sazināties tikai ar Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociāciju un tās valdes priekšsēdētāju Viloru Eihmani, kur e pasts [email protected] tel. 28655800

Atbildēt

Sandra Briķe

13.05.2019. 10:39

»

Nemesis

Sandra Briķe ir nevis cīnītāja par patiesību, bet gan caurkritusi tiesnese, no kuras tiesu sistēma atbrīvojās kā no neprofesionālas un galvā sistas tiesneses. Problēmas ar galvu Briķei visticamāk saistītas ar daudziem tiesnešiem raksturīgo profesionālo deformāciju - pasaules nabas sindromu jeb Dieva...


Izskatās, ka Jūs esat viens no tās mafijas šesķorkām un tiem, kas no prettiesiski ar tiesas palīdzību izspiež no cilvēkiem naudu, un tagad gāž mēslus un melus. Ar manu uzrakstīto nolēmumu motivācija un darbs bija kvalitatīvs un manas zināšanas, mūža darba pieredze un iegūtā informācija, ir mana bagātība, ko nav iespējams atņemt ar amatu, bet Jums daļa smadzeņu izkritusi no galvas un tā tiešām deformējusies, kā arī bail nonākt cietumā par varas ļaunprātīgu izmantošanu un blēdīšanos, kam drīzumā jānotiek, un nav ko mani bāzt vienā maisā ar citiem tiesnešiem, jo amats nav galvenais rādītājs.

Atbildēt

Nemesis

11.05.2019. 13:56

Sandra Briķe ir nevis cīnītāja par patiesību, bet gan caurkritusi tiesnese, no kuras tiesu sistēma atbrīvojās kā no neprofesionālas un galvā sistas tiesneses. Problēmas ar galvu Briķei visticamāk saistītas ar daudziem tiesnešiem raksturīgo profesionālo deformāciju - pasaules nabas sindromu jeb Dieva apziņu.

Atbildēt

Sandrai Briķei

08.05.2019. 20:27

kā ar Jums var sazināties, e-pasts vai telefons ?

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 15:10

»

Sandra Briķe

Kāpēc Jūs domājāt, ka noticēju, es piedāvāju palīdzību un izaicināju to realizēt, ko viņš pats propagandējis, un tagad ir pierādīts, ka viņam nav vajadzīga tiesu sistēmas sakārtošana un tiesiska valsts


Un vēl, par tiesnesi bija vērts būt tik daudz, ka kādam vājākam vai tiesu sistēmas apbižotam bija iespējas palīdzēt, un es visu jau sapratu 1998.gadā, kad pirmoreiz startēju uz Saeimu, jo domāju, ka no turienes būs iespējams ietekmēt procesus, tad vēl 2 reizes startēju KDS, jo esmu par kristīgiem un cilvēktiesību principiem, bet mafija mani novāca no iespējas pozitīvi ietekmēt jebkādus procesus. Par to visu atklāti runāju arī tiesu sistēmā, jo meli, izlikšanās un tiesiskais nihilisms man bija noriebies, un man ir liela pieredze un informācija, kā tas praktiski notiek. Otrreiz, diez vai es studētu jurisprudenci, jo zaudētā veselība un ģimenei atņemtais laiks nav tā vērts, bet man ir skumji par notiekošo un mūsu bērnu nākotni, tādēļ piedāvāju savas zināšanas, bet tās jau nav vajadzīgas.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 14:59

»

Hmmmm

Vai bija vērts būt tiesnesei, ja neko nosistēmas neesat mācījusis un sapratusi? Redzams, ka ne. Jo noticējāt, naivi noticējāt Bordāna solījumiem. Kā parasts cilvēks no ielas. Es NEKD neesmu ticējis nevienai valsts amatpersonai un nevienam tiesnesim, jo zinu, kā baltu taisa par melnu un otrādi...


Kāpēc Jūs domājāt, ka noticēju, es piedāvāju palīdzību un izaicināju to realizēt, ko viņš pats propagandējis, un tagad ir pierādīts, ka viņam nav vajadzīga tiesu sistēmas sakārtošana un tiesiska valsts.

Atbildēt

Hmmmm

08.05.2019. 14:24

»

Sandra Briķe

Mūsu biedrība un es esam pieteikušies, lai piedalītos audita veikšanā un pierādītu, kas patiesībā notika un notiek tiesu sistēmā, kādas shēmas tur darbojas un kā ir ar tiesu spriedumiem izkrāpta no cilvēkiem nauda, lobējot dažādus uzņēmumus. Šīs valsts un cilvēku labā, esmu gatava piedalīties šā darba...


Vai bija vērts būt tiesnesei, ja neko nosistēmas neesat mācījusis un sapratusi? Redzams, ka ne. Jo noticējāt, naivi noticējāt Bordāna solījumiem. Kā parasts cilvēks no ielas. Es NEKD neesmu ticējis nevienai valsts amatpersonai un nevienam tiesnesim, jo zinu, kā baltu taisa par melnu un otrādi.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 13:17

Mūsu biedrība un es esam pieteikušies, lai piedalītos audita veikšanā un pierādītu, kas patiesībā notika un notiek tiesu sistēmā, kādas shēmas tur darbojas un kā ir ar tiesu spriedumiem izkrāpta no cilvēkiem nauda, lobējot dažādus uzņēmumus. Šīs valsts un cilvēku labā, esmu gatava piedalīties šā darba veikšanā bez atlīdzības, bet, ņemot vērā kā valsts izšķiež nodokļu maksātāju naudu dažādiem komandējumiem un tml., ceru uz ceļa un uzturēšanās izdevumu atlīdzināšanu. Ja komisijā ieliks tos pašus sēdošos tieslietu sistēmā, rezultāts nav iespējams. Domāju, ka J.Bordāns baidās no tā, kas atklāsies tiesu sistēmā un tāpat kā Lietuvā daudziem draud cietums, tāpēc saņēmām tādu dīvainu atbildi. Izskatās, ka raksta autoram un tautai bija taisnība, tas bija tukšs paziņojums, tādēļ uzskatu, ka Prezidentam šī Saeima būtu jāatlaiž, jo viss ir aizgājis vecās sliedēs, un, zinot kā mūsu vara ir saaugusi ar ''sliktajiem'', katrs baidās par savu krēslu, un tad tiesiskums nav iespējams.

Atbildēt

domājat, nav neviena godīga č??????

08.05.2019. 08:37

bet es noticēju, ka viens ir...............

Atbildēt

Q

08.05.2019. 07:57

Kādu gan tiesiskumu jūs ceriet sagaidīt no partijas, kas ar varu, meliem un viltu tikusi Saeimā?

Atbildēt

Q

08.05.2019. 07:50

Vecais siles biedrs bordāns un tiesiskums? nesmīdiniet mani, tās ir divas nesavienojamas lietas!

Atbildēt

Tātad!

08.05.2019. 06:03

»

Jautājums

kadēļ visi apšmauktie un korupcija cietušie neapvienojas un kopīgiem spēkiem nedibina biedrību lai cīnītos pret korupciju un draugu būšanu tiesībsargajošas institūcijas...


Nav likuma, kas paredzētu Saeimas u.c. deputātu atsaušanu no ievēlētā amata, ja tas nepilda pirmsvēlēšanu solījumus. Priekšvēlēšanu solījumi ir melu sacensības. Godīgi ir tikai vēlētāji, kas notic meliem.

Otrkārt, L L žurnālistika ir profesionāls, algots, nevis sabiedrisms labdarības darbs. Portāls pietiek.com ir komercpasākums. Kaut kas jāraksta utt. Un regulāri. Arī muļķības un puspatiesības.

Treškārt, korupcija. Visa tieslietu sistēma būvēta uz korupcijas pamatiem. Katuko "pa īstam" darīt ar algu vien nav interesanti. Viemēr ir draugi, draugu draugi, klasesbiedri un savai klasei piedroši klasesbiedri.. Likumi interpretējami arī "citādi", ja vajag. Tieslietu sistēma sačakarēta. Tas ir izdevīgi. Jo amatpersonas ir vadāmas, nevis rīkojas saskaņā ar likumu.

Korupcijas apkarošana ir bīstama, lai nesabojātu savu tēlu - vajadzības gad. neviens nepalīdzēs, ieriebs, atriebsies. Vara nebaidās no tautas. Kuram ir gan tādi privāti resursi, ko likt pretim KNAB resursiem, kas savējos no korumpantu vidas aizsargā kopā ar prokuratūru? Uzsāksi aktivitātes, pašam safabricēs krimprocesu, pats meklēsi palīdzību...draugu vidū - korupcijā, jeb nomirsi ar "godīgu infarktu vai insultu"...Tas viss jau pieredzēts. Tirānija. Tauta baidās no varas. A.A. Bērziņš, kuru spīdzināja ES cionistu tieslietu sistēmā. L. Grantiņš, kuram salauza roku utt. I. Ronis.. S. Briķe...

Tad kas gan ir Bordāns? Viņam, to visu zinot, būtu jāpakaras. Vai kādam viņam to izdarīt jāpalīdz..

Atbildēt

Jautājums

07.05.2019. 20:58

kadēļ visi apšmauktie un korupcija cietušie neapvienojas un kopīgiem spēkiem nedibina biedrību lai cīnītos pret korupciju un draugu būšanu tiesībsargajošas institūcijas.
Ne velti nodibinats KNAB, bet vienam KNAB spēki ir par vajiem lai masveidā MAZINĀTU korupciju.

Cilvēki, kādēļ jūs klusējiet, kādēļ necīnieties pret korupciju ?

L.Lapsa tomēr savu spēku un resursu ietvaros īsteno cīņu pret negodīgumu un nelikumībām, gribētos zināt to drosmīgo advokātu vārdus...

Ja ikviens neklusētu par piedzīvotajam nelikumībām un prettiesiskumu, būtu viss savadāk. Bet cilvēki ir nomocīti, nav ar ko apmaksāt valsts nodevas lai izcīnītu taisnību.
Laba advokāta likme- 200,-500 EUR stundā, nepavelkami godīgiem darba veicējiem...
Pro bono advokātiem nav izdevīgi, pat ne tad, lai skandalozā prāvā iekarotu savu advokāta labo slavu .

Atbildēt

KORUPCIJA VIEN

07.05.2019. 20:49

»

...

Kārtējais politiskais čiks - darbības imitācija


Pilnīgi piekrītu - mēģiniet TM pasūdzēties par korumpētiem tiesnešiem un tiesu priekšsēdētājiem, kuri sadala lietas kā vēlas viņu labā/kreisā roka/kāja - atrakstes vien+demokrātijas krāpšana

Atbildēt

jaajaa

07.05.2019. 20:43

..."vai Tieslietu ministrija jau ir izsludinājusi iepirkumu par ministra izziņotā tieslietu sistēmas audita veikšanu"...:D...baigi labs jautājums...kuri ir tie privātie kantori, kas par naudu veic ES valstu tiesu auditus ?...:D...tā varētu būt EPPO darīšana, tikai "iepirkumus" gan šādos gadījumos nesludina...:D..

Atbildēt

laikam sapratis, ka godīgo ir tik maz.....

07.05.2019. 20:14

ko nu????????????????

Atbildēt

Durik!

07.05.2019. 20:13

»

L.Grantiņš LRTT

Kapēv lai viņš Lapsu vazātu, ja Lapsa ir viņa kolēģis


Lapsa raksta rakstu, prasot Bordana solīto. Vai vēl ksds prasa? Tik vien tie, kas ticēja, ka Bordans taisīs auditu tieslietās. L L noticējis un prasa.. raksta duriks ... tāds pac duriks kā L Grantiš un Sandra Briķe- Driķe.. Kur tik daudz publisku muļķu XXI kaķsimtā!

Atbildēt

JkP

07.05.2019. 17:32

Jkp ir tikai cilveki un nauda patik ta pat ka visiem mirstigajiem. Pie varas raujas vai nu trakais vai tas kurs citur nopelnit nevar.

Atbildēt

VV

07.05.2019. 17:21

jkp ir parādījuši ļoti skaidri, kas viņi ir un kādam grupējumam kalpo, Saeimas baslsojumā martā.

Atbildēt

Nesaprotu

07.05.2019. 17:17

Bija sākotnējiskaidrs, ka Bordāns visus uzmetīs. Vienreiz dzīvē uz ielas esmu dzīvajā viņu redzējis. Pirmais iespaids neviļ. Uzmetējs. Labi, varēja viņš pusjukušo L. Grantiņu vazāt aiz deguna! Bet Lato Lapsu! Es neticu.

Atbildēt

ha-ha

07.05.2019. 16:45

Latviešiem iemānīja kārtējo veco putru.Vairs nedzird ne bargo Annu,nēdz citus gatavos stikla kalnā jājejus-Antiņus.Visi izrādās nāk no tā paša krimināli rūtainā Puzes krustēva,okupantu instruktora,slavenā kolaborantu brīvības balsotaja komandas,kuri arī grib ikdienā ķeksēt iekšā melnos ikrus ar konjaku,tāpat kā šis Latvijas kauna traips izplūst uz desmitiem amatu krēsliem ar tikpat algām un tagad vienbalsīgi saukt palīgā kolaborantu tiesību kaķisma autoru Cianas gudro.

Atbildēt

fakts

07.05.2019. 15:54

Viens no pēdējiem „steidzamās tieslietu sistēmas audita” rezultātiem.
Bērnu atdod pederastam,pēcāk uz deviņiem gadiem iespundē Ainažu ,,psihenē,, neatdod nozagto naudu.Jā , zaglis ir valsts.
Šajā gadījumā pēc elektriskā krēsla raud ne tikai iestādes direktore bet arī tieslietu ministrija un Saeima,pilnā sastāvā,gan šī ,gan iepriekšējā.

Atbildēt

???

07.05.2019. 15:27

Tas ko rada ierēdnīšu dvēselītes ir tikai un vienīgi gari bezjēdzīgi palagi ar minimālu saturu pēc būtības, bet to visu savu darbību viņi pamato ar normatīviem aktiem, iekšējiem aktiem, vadlīnijām utt. Lai to pārtrauktu ir kā uzkāpt Everestā. Var arī neuzkāpt un nosalt.

Atbildēt

BULS

07.05.2019. 14:46

Bordama nav velesanas atbrivoties no korumpetiem tiesnesiem.

Atbildēt

???

07.05.2019. 14:44

Par ko raksts? Diemžēl visās ministrijās Martinsonveidīgo sievu ir daudz, tā, ka tikai strausam vai nepilnam rublim nav skaidrs, ka ar šādiem jautājumiem ātri nekas nenotiks. Vai tad autoram nav zināms, kāda birokrātija ir iestrādāta ierēdniecībā. Ne pirmajās 100 dienās, ne pirmajā gadā, es pat teiktu pat ne šajā sasaukumā neizdosies realizēt valstiski vajadzīgās lietas pilnā apmērā.

Atbildēt

...

07.05.2019. 14:39

Kārtējais politiskais čiks - darbības imitācija !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...