Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tvaika iela

14.05.2019. 14:54

Grantiņš pusjucis un duriks? Vai, vai, tautieši... Ko tad lai par jums pašiem saka?

Atbildēt

Sandra Briķe

13.05.2019. 11:03

»

Sandrai Briķei

kā ar Jums var sazināties, e-pasts vai telefons


Ar mani var sazināties tikai ar Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociāciju un tās valdes priekšsēdētāju Viloru Eihmani, kur e pasts [email protected] tel. 28655800

Atbildēt

Sandra Briķe

13.05.2019. 10:39

»

Nemesis

Sandra Briķe ir nevis cīnītāja par patiesību, bet gan caurkritusi tiesnese, no kuras tiesu sistēma atbrīvojās kā no neprofesionālas un galvā sistas tiesneses. Problēmas ar galvu Briķei visticamāk saistītas ar daudziem tiesnešiem raksturīgo profesionālo deformāciju - pasaules nabas sindromu jeb Dieva...


Izskatās, ka Jūs esat viens no tās mafijas šesķorkām un tiem, kas no prettiesiski ar tiesas palīdzību izspiež no cilvēkiem naudu, un tagad gāž mēslus un melus. Ar manu uzrakstīto nolēmumu motivācija un darbs bija kvalitatīvs un manas zināšanas, mūža darba pieredze un iegūtā informācija, ir mana bagātība, ko nav iespējams atņemt ar amatu, bet Jums daļa smadzeņu izkritusi no galvas un tā tiešām deformējusies, kā arī bail nonākt cietumā par varas ļaunprātīgu izmantošanu un blēdīšanos, kam drīzumā jānotiek, un nav ko mani bāzt vienā maisā ar citiem tiesnešiem, jo amats nav galvenais rādītājs.

Atbildēt

Nemesis

11.05.2019. 13:56

Sandra Briķe ir nevis cīnītāja par patiesību, bet gan caurkritusi tiesnese, no kuras tiesu sistēma atbrīvojās kā no neprofesionālas un galvā sistas tiesneses. Problēmas ar galvu Briķei visticamāk saistītas ar daudziem tiesnešiem raksturīgo profesionālo deformāciju - pasaules nabas sindromu jeb Dieva apziņu.

Atbildēt

Sandrai Briķei

08.05.2019. 20:27

kā ar Jums var sazināties, e-pasts vai telefons ?

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 15:10

»

Sandra Briķe

Kāpēc Jūs domājāt, ka noticēju, es piedāvāju palīdzību un izaicināju to realizēt, ko viņš pats propagandējis, un tagad ir pierādīts, ka viņam nav vajadzīga tiesu sistēmas sakārtošana un tiesiska valsts


Un vēl, par tiesnesi bija vērts būt tik daudz, ka kādam vājākam vai tiesu sistēmas apbižotam bija iespējas palīdzēt, un es visu jau sapratu 1998.gadā, kad pirmoreiz startēju uz Saeimu, jo domāju, ka no turienes būs iespējams ietekmēt procesus, tad vēl 2 reizes startēju KDS, jo esmu par kristīgiem un cilvēktiesību principiem, bet mafija mani novāca no iespējas pozitīvi ietekmēt jebkādus procesus. Par to visu atklāti runāju arī tiesu sistēmā, jo meli, izlikšanās un tiesiskais nihilisms man bija noriebies, un man ir liela pieredze un informācija, kā tas praktiski notiek. Otrreiz, diez vai es studētu jurisprudenci, jo zaudētā veselība un ģimenei atņemtais laiks nav tā vērts, bet man ir skumji par notiekošo un mūsu bērnu nākotni, tādēļ piedāvāju savas zināšanas, bet tās jau nav vajadzīgas.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 14:59

»

Hmmmm

Vai bija vērts būt tiesnesei, ja neko nosistēmas neesat mācījusis un sapratusi? Redzams, ka ne. Jo noticējāt, naivi noticējāt Bordāna solījumiem. Kā parasts cilvēks no ielas. Es NEKD neesmu ticējis nevienai valsts amatpersonai un nevienam tiesnesim, jo zinu, kā baltu taisa par melnu un otrādi...


Kāpēc Jūs domājāt, ka noticēju, es piedāvāju palīdzību un izaicināju to realizēt, ko viņš pats propagandējis, un tagad ir pierādīts, ka viņam nav vajadzīga tiesu sistēmas sakārtošana un tiesiska valsts.

Atbildēt

Hmmmm

08.05.2019. 14:24

»

Sandra Briķe

Mūsu biedrība un es esam pieteikušies, lai piedalītos audita veikšanā un pierādītu, kas patiesībā notika un notiek tiesu sistēmā, kādas shēmas tur darbojas un kā ir ar tiesu spriedumiem izkrāpta no cilvēkiem nauda, lobējot dažādus uzņēmumus. Šīs valsts un cilvēku labā, esmu gatava piedalīties šā darba...


Vai bija vērts būt tiesnesei, ja neko nosistēmas neesat mācījusis un sapratusi? Redzams, ka ne. Jo noticējāt, naivi noticējāt Bordāna solījumiem. Kā parasts cilvēks no ielas. Es NEKD neesmu ticējis nevienai valsts amatpersonai un nevienam tiesnesim, jo zinu, kā baltu taisa par melnu un otrādi.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.05.2019. 13:17

Mūsu biedrība un es esam pieteikušies, lai piedalītos audita veikšanā un pierādītu, kas patiesībā notika un notiek tiesu sistēmā, kādas shēmas tur darbojas un kā ir ar tiesu spriedumiem izkrāpta no cilvēkiem nauda, lobējot dažādus uzņēmumus. Šīs valsts un cilvēku labā, esmu gatava piedalīties šā darba veikšanā bez atlīdzības, bet, ņemot vērā kā valsts izšķiež nodokļu maksātāju naudu dažādiem komandējumiem un tml., ceru uz ceļa un uzturēšanās izdevumu atlīdzināšanu. Ja komisijā ieliks tos pašus sēdošos tieslietu sistēmā, rezultāts nav iespējams. Domāju, ka J.Bordāns baidās no tā, kas atklāsies tiesu sistēmā un tāpat kā Lietuvā daudziem draud cietums, tāpēc saņēmām tādu dīvainu atbildi. Izskatās, ka raksta autoram un tautai bija taisnība, tas bija tukšs paziņojums, tādēļ uzskatu, ka Prezidentam šī Saeima būtu jāatlaiž, jo viss ir aizgājis vecās sliedēs, un, zinot kā mūsu vara ir saaugusi ar ''sliktajiem'', katrs baidās par savu krēslu, un tad tiesiskums nav iespējams.

Atbildēt

domājat, nav neviena godīga č??????

08.05.2019. 08:37

bet es noticēju, ka viens ir...............

Atbildēt

Q

08.05.2019. 07:57

Kādu gan tiesiskumu jūs ceriet sagaidīt no partijas, kas ar varu, meliem un viltu tikusi Saeimā?

Atbildēt

Q

08.05.2019. 07:50

Vecais siles biedrs bordāns un tiesiskums? nesmīdiniet mani, tās ir divas nesavienojamas lietas!

Atbildēt

Tātad!

08.05.2019. 06:03

»

Jautājums

kadēļ visi apšmauktie un korupcija cietušie neapvienojas un kopīgiem spēkiem nedibina biedrību lai cīnītos pret korupciju un draugu būšanu tiesībsargajošas institūcijas...


Nav likuma, kas paredzētu Saeimas u.c. deputātu atsaušanu no ievēlētā amata, ja tas nepilda pirmsvēlēšanu solījumus. Priekšvēlēšanu solījumi ir melu sacensības. Godīgi ir tikai vēlētāji, kas notic meliem.

Otrkārt, L L žurnālistika ir profesionāls, algots, nevis sabiedrisms labdarības darbs. Portāls pietiek.com ir komercpasākums. Kaut kas jāraksta utt. Un regulāri. Arī muļķības un puspatiesības.

Treškārt, korupcija. Visa tieslietu sistēma būvēta uz korupcijas pamatiem. Katuko "pa īstam" darīt ar algu vien nav interesanti. Viemēr ir draugi, draugu draugi, klasesbiedri un savai klasei piedroši klasesbiedri.. Likumi interpretējami arī "citādi", ja vajag. Tieslietu sistēma sačakarēta. Tas ir izdevīgi. Jo amatpersonas ir vadāmas, nevis rīkojas saskaņā ar likumu.

Korupcijas apkarošana ir bīstama, lai nesabojātu savu tēlu - vajadzības gad. neviens nepalīdzēs, ieriebs, atriebsies. Vara nebaidās no tautas. Kuram ir gan tādi privāti resursi, ko likt pretim KNAB resursiem, kas savējos no korumpantu vidas aizsargā kopā ar prokuratūru? Uzsāksi aktivitātes, pašam safabricēs krimprocesu, pats meklēsi palīdzību...draugu vidū - korupcijā, jeb nomirsi ar "godīgu infarktu vai insultu"...Tas viss jau pieredzēts. Tirānija. Tauta baidās no varas. A.A. Bērziņš, kuru spīdzināja ES cionistu tieslietu sistēmā. L. Grantiņš, kuram salauza roku utt. I. Ronis.. S. Briķe...

Tad kas gan ir Bordāns? Viņam, to visu zinot, būtu jāpakaras. Vai kādam viņam to izdarīt jāpalīdz..

Atbildēt

Jautājums

07.05.2019. 20:58

kadēļ visi apšmauktie un korupcija cietušie neapvienojas un kopīgiem spēkiem nedibina biedrību lai cīnītos pret korupciju un draugu būšanu tiesībsargajošas institūcijas.
Ne velti nodibinats KNAB, bet vienam KNAB spēki ir par vajiem lai masveidā MAZINĀTU korupciju.

Cilvēki, kādēļ jūs klusējiet, kādēļ necīnieties pret korupciju ?

L.Lapsa tomēr savu spēku un resursu ietvaros īsteno cīņu pret negodīgumu un nelikumībām, gribētos zināt to drosmīgo advokātu vārdus...

Ja ikviens neklusētu par piedzīvotajam nelikumībām un prettiesiskumu, būtu viss savadāk. Bet cilvēki ir nomocīti, nav ar ko apmaksāt valsts nodevas lai izcīnītu taisnību.
Laba advokāta likme- 200,-500 EUR stundā, nepavelkami godīgiem darba veicējiem...
Pro bono advokātiem nav izdevīgi, pat ne tad, lai skandalozā prāvā iekarotu savu advokāta labo slavu .

Atbildēt

KORUPCIJA VIEN

07.05.2019. 20:49

»

...

Kārtējais politiskais čiks - darbības imitācija


Pilnīgi piekrītu - mēģiniet TM pasūdzēties par korumpētiem tiesnešiem un tiesu priekšsēdētājiem, kuri sadala lietas kā vēlas viņu labā/kreisā roka/kāja - atrakstes vien+demokrātijas krāpšana

Atbildēt

jaajaa

07.05.2019. 20:43

..."vai Tieslietu ministrija jau ir izsludinājusi iepirkumu par ministra izziņotā tieslietu sistēmas audita veikšanu"...:D...baigi labs jautājums...kuri ir tie privātie kantori, kas par naudu veic ES valstu tiesu auditus ?...:D...tā varētu būt EPPO darīšana, tikai "iepirkumus" gan šādos gadījumos nesludina...:D..

Atbildēt

laikam sapratis, ka godīgo ir tik maz.....

07.05.2019. 20:14

ko nu????????????????

Atbildēt

Durik!

07.05.2019. 20:13

»

L.Grantiņš LRTT

Kapēv lai viņš Lapsu vazātu, ja Lapsa ir viņa kolēģis


Lapsa raksta rakstu, prasot Bordana solīto. Vai vēl ksds prasa? Tik vien tie, kas ticēja, ka Bordans taisīs auditu tieslietās. L L noticējis un prasa.. raksta duriks ... tāds pac duriks kā L Grantiš un Sandra Briķe- Driķe.. Kur tik daudz publisku muļķu XXI kaķsimtā!

Atbildēt

JkP

07.05.2019. 17:32

Jkp ir tikai cilveki un nauda patik ta pat ka visiem mirstigajiem. Pie varas raujas vai nu trakais vai tas kurs citur nopelnit nevar.

Atbildēt

VV

07.05.2019. 17:21

jkp ir parādījuši ļoti skaidri, kas viņi ir un kādam grupējumam kalpo, Saeimas baslsojumā martā.

Atbildēt

Nesaprotu

07.05.2019. 17:17

Bija sākotnējiskaidrs, ka Bordāns visus uzmetīs. Vienreiz dzīvē uz ielas esmu dzīvajā viņu redzējis. Pirmais iespaids neviļ. Uzmetējs. Labi, varēja viņš pusjukušo L. Grantiņu vazāt aiz deguna! Bet Lato Lapsu! Es neticu.

Atbildēt

ha-ha

07.05.2019. 16:45

Latviešiem iemānīja kārtējo veco putru.Vairs nedzird ne bargo Annu,nēdz citus gatavos stikla kalnā jājejus-Antiņus.Visi izrādās nāk no tā paša krimināli rūtainā Puzes krustēva,okupantu instruktora,slavenā kolaborantu brīvības balsotaja komandas,kuri arī grib ikdienā ķeksēt iekšā melnos ikrus ar konjaku,tāpat kā šis Latvijas kauna traips izplūst uz desmitiem amatu krēsliem ar tikpat algām un tagad vienbalsīgi saukt palīgā kolaborantu tiesību kaķisma autoru Cianas gudro.

Atbildēt

fakts

07.05.2019. 15:54

Viens no pēdējiem „steidzamās tieslietu sistēmas audita” rezultātiem.
Bērnu atdod pederastam,pēcāk uz deviņiem gadiem iespundē Ainažu ,,psihenē,, neatdod nozagto naudu.Jā , zaglis ir valsts.
Šajā gadījumā pēc elektriskā krēsla raud ne tikai iestādes direktore bet arī tieslietu ministrija un Saeima,pilnā sastāvā,gan šī ,gan iepriekšējā.

Atbildēt

???

07.05.2019. 15:27

Tas ko rada ierēdnīšu dvēselītes ir tikai un vienīgi gari bezjēdzīgi palagi ar minimālu saturu pēc būtības, bet to visu savu darbību viņi pamato ar normatīviem aktiem, iekšējiem aktiem, vadlīnijām utt. Lai to pārtrauktu ir kā uzkāpt Everestā. Var arī neuzkāpt un nosalt.

Atbildēt

BULS

07.05.2019. 14:46

Bordama nav velesanas atbrivoties no korumpetiem tiesnesiem.

Atbildēt

???

07.05.2019. 14:44

Par ko raksts? Diemžēl visās ministrijās Martinsonveidīgo sievu ir daudz, tā, ka tikai strausam vai nepilnam rublim nav skaidrs, ka ar šādiem jautājumiem ātri nekas nenotiks. Vai tad autoram nav zināms, kāda birokrātija ir iestrādāta ierēdniecībā. Ne pirmajās 100 dienās, ne pirmajā gadā, es pat teiktu pat ne šajā sasaukumā neizdosies realizēt valstiski vajadzīgās lietas pilnā apmērā.

Atbildēt

...

07.05.2019. 14:39

Kārtējais politiskais čiks - darbības imitācija !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...