Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ķiršu zēns

20.01.2019. 23:10

pats jau sevi pataisījis par apsmieklu, pozē visur un visādos veidos...

Atbildēt

Soks

19.01.2019. 13:37

BET,Rasnača pie kājas me tikai likumsargi viedoklis bet arī Lapsas vēlmes??! Sūdīgi.

Atbildēt

Tiesībsargs izvairās precizēt,

19.01.2019. 05:20

»

Joņs

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt


izliekas par muļķi - kurš tad ir tā Twiter konta turētājs - Dz. Rasnačs, privātpersona, vai Dzintars Rasnačs, publisko tiesību juridiskā persona, valsts amatpersona, ministrs.

To pašu izvairās darīt pats Rasnačs, L.Lapsu vazājot aiz deguna. Izdzimtenis Rasnačs vēlas tiesu, kurā lepni pateiks, ka Twiter kontu atvēris kā privātpersona, kas nozīmē, ka var bloķēt piekluvi tam ikvienam pēc savas izvēles. Likums neprecizē nosacījumus, kas un kā var atvērt līdzīgus kontus.

Izdzimteņi Jansons un Rasnačs zin, ka tāda ir situācija, abi vēlas apgrūtināt tuesu, reklamējot izdzimteni Dz. Rasnaču par nodokļu maksātāju naudu. Parazīti un maitas!

Atbildēt

Joņs

19.01.2019. 02:17

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt...

Atbildēt

he he he

19.01.2019. 01:07

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


http://www.tiesibsargs.lv/news/lv/tiesa-piekritot-knab-lemumam-apsauba-tiesibsarga-darbibu-sabiedribas-intereses

https://www.pietiek.com/raksti/tiesa,_piekritot_knab_lemumam,_apsauba_tiesibsarga_darbibu_sabiedribas_intereses

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātiem uzspļauj

18.01.2019. 23:41


Varas uzurpators Krišjānis Kariņš,kurš nav nemaz ievēlēts Saeimā, nedomā ievērot pat visas tautas viedokli!

Atbildēt

zinis

18.01.2019. 21:22

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Sodīts tiesībsargs netika! Un ja eh iepazītos ar publiski pieejamo materiālu un lēmumumiem par to situāciju, tad varbūt saprastu kāpēc ir tiks skarbs un gana patiess, atbilstošs situācijai komentārs... Necieņu pret likumu izrādija virkne amatpersonu.

Atbildēt

Pietiek. com

18.01.2019. 14:15

varētu izveidot rubriku, kurā ar rakstiem atklāt, kā Saeimas prezidijs un kanceleja pielieto cionistu Saeimai izdalīto rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika.

Otra rubrika varētu būt par to, kuras personas Latvijas politikā un ierēdniecībā ir no slepenajām Latvijas 15 korporācijām, kas apvienotas L!K!A!. Tieši šīs personas slepeni savas apvienības interesēs darbojas pret visu Latvijas pilsoņu kopuma interesēm, izzogot visos veidos valsts budžetu. Slepeno korporāciju biedri ir VVF, I. Rimševics, Raivis Dzintars, Dace melbārde, Gergards un citi. Korporācijas lobē arī K. Kariņu kā MP.

Atbildēt

Ko tur, eh!

18.01.2019. 14:03

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Visi žurnālisti kā ūdeni mutē ieņēmuši klusē par faktiem, ko min 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Grāmatā skaidri minēts, ka 6. Saeimas deputātiem Saeimas kanceleja un Saeimas prezidijs izdalīja cionistu rokasgrāmatu Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Mēs skaidri redzam, kā strādā Saeimas prezidijs, vadoties pēc minētās rokasgrāmatas 6.-13. Saeimai. G. V. grāmatā citētas tēzes no Gudro stratēģijas un taktikas. Viena no tām, kas attiecas uz šo rakstu ir : " Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Saeimas prezidijs ir tas, kas manipulē ar Saimas balsojumu. Likumu panti tiek nepārtraukti grozīti, tiem neviens nespēj izsekot, nodokļi mainīti, Satversmes tiesa vispār nestrādā. Tieši Satversmes tiesas uzdevums sekot likumu savietojamībai ar Satversmi utt.

Atbildēt

eh.

18.01.2019. 12:33

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam cilvēkam", "ir lielas aizdomas, ka tiesa nav bijusi pie pilnas apziņas", jo šie izteikumi graujot ne tikai tiesu varas un valsts pārvaldes iestāžu prestižu un nepamatoti ceļot neslavu šo iestāžu amatpersonām, kuru rīcība bija tiesiska un pamatota, bet mazinot arī sabiedrības uzticēšanos pašam tiesībsargam, kas ar saviem izteikumiem sabiedrībai skaidri ir nodemonstrējis tiesisko nihilismu un necieņu pret likumu.

Atbildēt

Viņa vieta

18.01.2019. 12:17

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


ir karātavās kopā ar R. Zīli un R. Dzintaru par piedalīšanos genocīdā pret latviešu tautu. Šajā eksiūcijā himanas Dievs svētī Latviju jānoskatās I. Mūrniecei, B. Brokai, I. Rībenai, balamutei - rīklei, R. Kolam, I. Parādniekam un vēl dažam no NA!

Atbildēt

to Q

18.01.2019. 11:24

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


Vēstures mēslainē un cietumā nonāks čekas projekti:JV, JKP un Par, kopā ar saviem Saskaņas sugas brāļiem.

Atbildēt

Q

18.01.2019. 11:03

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē!

Atbildēt

Dz. Rasnačs ir noziedznieks

18.01.2019. 09:21

»

Fēlis

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt


Kurš izliekas par latviešu patriotu. Brīžiem par totālu idiotu, savējo no tautas. Parasti uz žaketes atloka piespraudis kādu tautisku nozīmīti, vazājas pa ministriju, Saeimu un tēlo .. iluminātu.

Dz. R. kūrēja kā tieslietu ministrs visu maksātnespējas procesu likumdošanu kopā ar B. Broku, I. Mūrnieci, R. Kolu, i. Parādnieku. R. Dzintaru, R. Zīli, tiesnešu nolēmumiem utt. To rezltāti bija korporatīvi. NA priekšsēdis R. Dzintars ir korporācijas Lettonia biedrs, kur nodevis slepenu zvērestu. R. Dz. publiski meloja, ka korporācijas atbalstīja 1918. g. Latvijas izveidošanu, lai gan vēstures fakti pierāda pretējo.Visas slepenās korporācijas domā tikai par savām materiālajām interesēm, nevis tautu, ko uzskata līdzīgi cionistiem par lopu un mežoņu baru. Nauda no maksātnespējas procesiem nonāca arī NA melnajā kasē. "Pareizi" izveidotās maksātnespējas likumdošanas dēļ cēloniski sekas iestājās arī kā M. Bunkus slepkavība.

Atbildēt

Fēlis

18.01.2019. 07:44

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt?

Atbildēt

Hahaha

18.01.2019. 06:10

Vai tiešām kādam nav skaidrs, ka tiesībsarga murgojums nav kaķu mēsli? Ko tiesībsargs pauž? Vārna vārnai acī neknābs. To, ko mēs visi zinām. Proti- tiesībsargs melo. Jo neprecizē, kura persona ir atvērusi Twiter kontu un to izmanto, tostarp bloķējor sev nevēlamos tā lietotājus.

Dz. Rasnačš pareizi izskaidro, lai vēršas tiesā tie, kuri jūtas ierobežoti ar izslēgšanu piekļuvei. Dz. Rasnačs arī neprecizē, kura persona ir atvērusi to Twiter kontu - privātpersona Dz. Rasnačs, vai juridiska persona - valsts amatpersona Dz. Rasnačs.

Ja ir radies konflikts ar bloķētu piekļuvi privātpersonas Dz. Rasnača Twiter kontam, kuram ir arī kā juridiskai personai vienlaikus piekļuve savam privātpersonas kontam un amatpersonas informācijai, ko viņa publicē savā Twiter kontā, Dz. Rasnačs ir tiesīgs bloķēt piekļuvi kontam sev netīkamām personām.

Ko tiesa var noskaidrot? Tiesa noskaidros to, ko jau zinām - Dz. Rasnačs ir atvēris Twiter kontu kā privātpersona, kas nav aizliegts ar likumu. Tāpat nav aizliegts ar likumu ikvienam savas privātpersonas Tsiter kontā izplatīt informāciju, kura nav noslepenota un attiecas uz informāciju, kas saistīta ar valsts amatpersonas pienākumiem.

Līdz ar to tiesa secinās, ka ikviena privātpersona ir tiesīga bloķēt piekļuvi savam kontam publiskajos sociālajos tīklos pēc saviem ieskatiem. Ja prasītājam L. L. ir iebildumi, viņš ir tiesīgs vērsties Satversmes tiesā.

Latvijā likumdošanā ir daudz neatrisinātu jautājumu, kuri radīti tieši valsts amatpersonu interesēs patvarīgi interpretēt šos jautājumus.

Atbildēt

Skolniece

17.01.2019. 22:24

Tas nav tieslietu ministers, tā ir kļūda, nezinu kurš to pieļāvis. Arī patlaban notiek šādas kļūdas. Šis kungs būtu ļoti labs santehniķis, es nemaz nejokoju.

Atbildēt

Kāpēc lai ievērotu,ja

17.01.2019. 19:56

bildē ir redzams,ka patīk būt ķir(sī)šos.

Atbildēt

XX

17.01.2019. 19:13

Tad nu gan brīnums - Lapsu sociālajos tīklos nobloķējuši.

Atbildēt

Cionists

17.01.2019. 18:12

no cionistu rokasgrāmatas Saeimas darbam. Tauta jāpieradina pie nelikumībām!

Atbildēt

no Jūrmalas

17.01.2019. 17:54

Ar kādiem murgiem tik nav jānodarbojas tiesībsargam!

Atbildēt

Hater

17.01.2019. 17:28

Te nu gan nav ko piesieties. Taapat kaa ikvienam ir tiesiibas zinaat, taapat jaabuut tiesiibaam blokjeet neveelamos. Tas tomeer, lai arii ar saiti TM lapaa, ir privaatais nevis oficiaalais TM konts. Ko grib, to blokjee.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

FotoJūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika patriekts no partijas, jo sāka nesankcionētu nomelnošanas kampaņu pret oranžajiem Tautas partijas kolēģiem, pēdējā laikā uzstājīgi, nu jau gandrīz populistiskā manierē postulē nepieciešamību aizliegt tirgot alkoholu un tabakas izstrādājumus Rīgā šā gada vasarā gaidāmo bērnu dziesmu un deju svētku laikā.
Lasīt visu...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...

Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...