Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ķiršu zēns

21.01.2019. 00:10

pats jau sevi pataisījis par apsmieklu, pozē visur un visādos veidos...

Atbildēt

Soks

19.01.2019. 14:37

BET,Rasnača pie kājas me tikai likumsargi viedoklis bet arī Lapsas vēlmes??! Sūdīgi.

Atbildēt

Tiesībsargs izvairās precizēt,

19.01.2019. 06:20

»

Joņs

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt


izliekas par muļķi - kurš tad ir tā Twiter konta turētājs - Dz. Rasnačs, privātpersona, vai Dzintars Rasnačs, publisko tiesību juridiskā persona, valsts amatpersona, ministrs.

To pašu izvairās darīt pats Rasnačs, L.Lapsu vazājot aiz deguna. Izdzimtenis Rasnačs vēlas tiesu, kurā lepni pateiks, ka Twiter kontu atvēris kā privātpersona, kas nozīmē, ka var bloķēt piekluvi tam ikvienam pēc savas izvēles. Likums neprecizē nosacījumus, kas un kā var atvērt līdzīgus kontus.

Izdzimteņi Jansons un Rasnačs zin, ka tāda ir situācija, abi vēlas apgrūtināt tuesu, reklamējot izdzimteni Dz. Rasnaču par nodokļu maksātāju naudu. Parazīti un maitas!

Atbildēt

Joņs

19.01.2019. 03:17

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt...

Atbildēt

he he he

19.01.2019. 02:07

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


http://www.tiesibsargs.lv/news/lv/tiesa-piekritot-knab-lemumam-apsauba-tiesibsarga-darbibu-sabiedribas-intereses

https://www.pietiek.com/raksti/tiesa,_piekritot_knab_lemumam,_apsauba_tiesibsarga_darbibu_sabiedribas_intereses

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātiem uzspļauj

19.01.2019. 00:41


Varas uzurpators Krišjānis Kariņš,kurš nav nemaz ievēlēts Saeimā, nedomā ievērot pat visas tautas viedokli!

Atbildēt

zinis

18.01.2019. 22:22

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Sodīts tiesībsargs netika! Un ja eh iepazītos ar publiski pieejamo materiālu un lēmumumiem par to situāciju, tad varbūt saprastu kāpēc ir tiks skarbs un gana patiess, atbilstošs situācijai komentārs... Necieņu pret likumu izrādija virkne amatpersonu.

Atbildēt

Pietiek. com

18.01.2019. 15:15

varētu izveidot rubriku, kurā ar rakstiem atklāt, kā Saeimas prezidijs un kanceleja pielieto cionistu Saeimai izdalīto rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika.

Otra rubrika varētu būt par to, kuras personas Latvijas politikā un ierēdniecībā ir no slepenajām Latvijas 15 korporācijām, kas apvienotas L!K!A!. Tieši šīs personas slepeni savas apvienības interesēs darbojas pret visu Latvijas pilsoņu kopuma interesēm, izzogot visos veidos valsts budžetu. Slepeno korporāciju biedri ir VVF, I. Rimševics, Raivis Dzintars, Dace melbārde, Gergards un citi. Korporācijas lobē arī K. Kariņu kā MP.

Atbildēt

Ko tur, eh!

18.01.2019. 15:03

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Visi žurnālisti kā ūdeni mutē ieņēmuši klusē par faktiem, ko min 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Grāmatā skaidri minēts, ka 6. Saeimas deputātiem Saeimas kanceleja un Saeimas prezidijs izdalīja cionistu rokasgrāmatu Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Mēs skaidri redzam, kā strādā Saeimas prezidijs, vadoties pēc minētās rokasgrāmatas 6.-13. Saeimai. G. V. grāmatā citētas tēzes no Gudro stratēģijas un taktikas. Viena no tām, kas attiecas uz šo rakstu ir : " Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Saeimas prezidijs ir tas, kas manipulē ar Saimas balsojumu. Likumu panti tiek nepārtraukti grozīti, tiem neviens nespēj izsekot, nodokļi mainīti, Satversmes tiesa vispār nestrādā. Tieši Satversmes tiesas uzdevums sekot likumu savietojamībai ar Satversmi utt.

Atbildēt

eh.

18.01.2019. 13:33

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam cilvēkam", "ir lielas aizdomas, ka tiesa nav bijusi pie pilnas apziņas", jo šie izteikumi graujot ne tikai tiesu varas un valsts pārvaldes iestāžu prestižu un nepamatoti ceļot neslavu šo iestāžu amatpersonām, kuru rīcība bija tiesiska un pamatota, bet mazinot arī sabiedrības uzticēšanos pašam tiesībsargam, kas ar saviem izteikumiem sabiedrībai skaidri ir nodemonstrējis tiesisko nihilismu un necieņu pret likumu.

Atbildēt

Viņa vieta

18.01.2019. 13:17

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


ir karātavās kopā ar R. Zīli un R. Dzintaru par piedalīšanos genocīdā pret latviešu tautu. Šajā eksiūcijā himanas Dievs svētī Latviju jānoskatās I. Mūrniecei, B. Brokai, I. Rībenai, balamutei - rīklei, R. Kolam, I. Parādniekam un vēl dažam no NA!

Atbildēt

to Q

18.01.2019. 12:24

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


Vēstures mēslainē un cietumā nonāks čekas projekti:JV, JKP un Par, kopā ar saviem Saskaņas sugas brāļiem.

Atbildēt

Q

18.01.2019. 12:03

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē!

Atbildēt

Dz. Rasnačs ir noziedznieks

18.01.2019. 10:21

»

Fēlis

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt


Kurš izliekas par latviešu patriotu. Brīžiem par totālu idiotu, savējo no tautas. Parasti uz žaketes atloka piespraudis kādu tautisku nozīmīti, vazājas pa ministriju, Saeimu un tēlo .. iluminātu.

Dz. R. kūrēja kā tieslietu ministrs visu maksātnespējas procesu likumdošanu kopā ar B. Broku, I. Mūrnieci, R. Kolu, i. Parādnieku. R. Dzintaru, R. Zīli, tiesnešu nolēmumiem utt. To rezltāti bija korporatīvi. NA priekšsēdis R. Dzintars ir korporācijas Lettonia biedrs, kur nodevis slepenu zvērestu. R. Dz. publiski meloja, ka korporācijas atbalstīja 1918. g. Latvijas izveidošanu, lai gan vēstures fakti pierāda pretējo.Visas slepenās korporācijas domā tikai par savām materiālajām interesēm, nevis tautu, ko uzskata līdzīgi cionistiem par lopu un mežoņu baru. Nauda no maksātnespējas procesiem nonāca arī NA melnajā kasē. "Pareizi" izveidotās maksātnespējas likumdošanas dēļ cēloniski sekas iestājās arī kā M. Bunkus slepkavība.

Atbildēt

Fēlis

18.01.2019. 08:44

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt?

Atbildēt

Hahaha

18.01.2019. 07:10

Vai tiešām kādam nav skaidrs, ka tiesībsarga murgojums nav kaķu mēsli? Ko tiesībsargs pauž? Vārna vārnai acī neknābs. To, ko mēs visi zinām. Proti- tiesībsargs melo. Jo neprecizē, kura persona ir atvērusi Twiter kontu un to izmanto, tostarp bloķējor sev nevēlamos tā lietotājus.

Dz. Rasnačš pareizi izskaidro, lai vēršas tiesā tie, kuri jūtas ierobežoti ar izslēgšanu piekļuvei. Dz. Rasnačs arī neprecizē, kura persona ir atvērusi to Twiter kontu - privātpersona Dz. Rasnačs, vai juridiska persona - valsts amatpersona Dz. Rasnačs.

Ja ir radies konflikts ar bloķētu piekļuvi privātpersonas Dz. Rasnača Twiter kontam, kuram ir arī kā juridiskai personai vienlaikus piekļuve savam privātpersonas kontam un amatpersonas informācijai, ko viņa publicē savā Twiter kontā, Dz. Rasnačs ir tiesīgs bloķēt piekļuvi kontam sev netīkamām personām.

Ko tiesa var noskaidrot? Tiesa noskaidros to, ko jau zinām - Dz. Rasnačs ir atvēris Twiter kontu kā privātpersona, kas nav aizliegts ar likumu. Tāpat nav aizliegts ar likumu ikvienam savas privātpersonas Tsiter kontā izplatīt informāciju, kura nav noslepenota un attiecas uz informāciju, kas saistīta ar valsts amatpersonas pienākumiem.

Līdz ar to tiesa secinās, ka ikviena privātpersona ir tiesīga bloķēt piekļuvi savam kontam publiskajos sociālajos tīklos pēc saviem ieskatiem. Ja prasītājam L. L. ir iebildumi, viņš ir tiesīgs vērsties Satversmes tiesā.

Latvijā likumdošanā ir daudz neatrisinātu jautājumu, kuri radīti tieši valsts amatpersonu interesēs patvarīgi interpretēt šos jautājumus.

Atbildēt

Skolniece

17.01.2019. 23:24

Tas nav tieslietu ministers, tā ir kļūda, nezinu kurš to pieļāvis. Arī patlaban notiek šādas kļūdas. Šis kungs būtu ļoti labs santehniķis, es nemaz nejokoju.

Atbildēt

Kāpēc lai ievērotu,ja

17.01.2019. 20:56

bildē ir redzams,ka patīk būt ķir(sī)šos.

Atbildēt

XX

17.01.2019. 20:13

Tad nu gan brīnums - Lapsu sociālajos tīklos nobloķējuši.

Atbildēt

Cionists

17.01.2019. 19:12

no cionistu rokasgrāmatas Saeimas darbam. Tauta jāpieradina pie nelikumībām!

Atbildēt

no Jūrmalas

17.01.2019. 18:54

Ar kādiem murgiem tik nav jānodarbojas tiesībsargam!

Atbildēt

Hater

17.01.2019. 18:28

Te nu gan nav ko piesieties. Taapat kaa ikvienam ir tiesiibas zinaat, taapat jaabuut tiesiibaam blokjeet neveelamos. Tas tomeer, lai arii ar saiti TM lapaa, ir privaatais nevis oficiaalais TM konts. Ko grib, to blokjee.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...