Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ķiršu zēns

20.01.2019. 23:10

pats jau sevi pataisījis par apsmieklu, pozē visur un visādos veidos...

Atbildēt

Soks

19.01.2019. 13:37

BET,Rasnača pie kājas me tikai likumsargi viedoklis bet arī Lapsas vēlmes??! Sūdīgi.

Atbildēt

Tiesībsargs izvairās precizēt,

19.01.2019. 05:20

»

Joņs

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt


izliekas par muļķi - kurš tad ir tā Twiter konta turētājs - Dz. Rasnačs, privātpersona, vai Dzintars Rasnačs, publisko tiesību juridiskā persona, valsts amatpersona, ministrs.

To pašu izvairās darīt pats Rasnačs, L.Lapsu vazājot aiz deguna. Izdzimtenis Rasnačs vēlas tiesu, kurā lepni pateiks, ka Twiter kontu atvēris kā privātpersona, kas nozīmē, ka var bloķēt piekluvi tam ikvienam pēc savas izvēles. Likums neprecizē nosacījumus, kas un kā var atvērt līdzīgus kontus.

Izdzimteņi Jansons un Rasnačs zin, ka tāda ir situācija, abi vēlas apgrūtināt tuesu, reklamējot izdzimteni Dz. Rasnaču par nodokļu maksātāju naudu. Parazīti un maitas!

Atbildēt

Joņs

19.01.2019. 02:17

Bet..., bet.... Lato taču ir interneta trollis, tātad no tiesībsarga atzinuma izriet, ka viņu drīkst bloķēt...

Atbildēt

he he he

19.01.2019. 01:07

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


http://www.tiesibsargs.lv/news/lv/tiesa-piekritot-knab-lemumam-apsauba-tiesibsarga-darbibu-sabiedribas-intereses

https://www.pietiek.com/raksti/tiesa,_piekritot_knab_lemumam,_apsauba_tiesibsarga_darbibu_sabiedribas_intereses

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātiem uzspļauj

18.01.2019. 23:41


Varas uzurpators Krišjānis Kariņš,kurš nav nemaz ievēlēts Saeimā, nedomā ievērot pat visas tautas viedokli!

Atbildēt

zinis

18.01.2019. 21:22

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Sodīts tiesībsargs netika! Un ja eh iepazītos ar publiski pieejamo materiālu un lēmumumiem par to situāciju, tad varbūt saprastu kāpēc ir tiks skarbs un gana patiess, atbilstošs situācijai komentārs... Necieņu pret likumu izrādija virkne amatpersonu.

Atbildēt

Pietiek. com

18.01.2019. 14:15

varētu izveidot rubriku, kurā ar rakstiem atklāt, kā Saeimas prezidijs un kanceleja pielieto cionistu Saeimai izdalīto rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika.

Otra rubrika varētu būt par to, kuras personas Latvijas politikā un ierēdniecībā ir no slepenajām Latvijas 15 korporācijām, kas apvienotas L!K!A!. Tieši šīs personas slepeni savas apvienības interesēs darbojas pret visu Latvijas pilsoņu kopuma interesēm, izzogot visos veidos valsts budžetu. Slepeno korporāciju biedri ir VVF, I. Rimševics, Raivis Dzintars, Dace melbārde, Gergards un citi. Korporācijas lobē arī K. Kariņu kā MP.

Atbildēt

Ko tur, eh!

18.01.2019. 14:03

»

eh.

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam ...


Visi žurnālisti kā ūdeni mutē ieņēmuši klusē par faktiem, ko min 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Grāmatā skaidri minēts, ka 6. Saeimas deputātiem Saeimas kanceleja un Saeimas prezidijs izdalīja cionistu rokasgrāmatu Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Mēs skaidri redzam, kā strādā Saeimas prezidijs, vadoties pēc minētās rokasgrāmatas 6.-13. Saeimai. G. V. grāmatā citētas tēzes no Gudro stratēģijas un taktikas. Viena no tām, kas attiecas uz šo rakstu ir : " Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Saeimas prezidijs ir tas, kas manipulē ar Saimas balsojumu. Likumu panti tiek nepārtraukti grozīti, tiem neviens nespēj izsekot, nodokļi mainīti, Satversmes tiesa vispār nestrādā. Tieši Satversmes tiesas uzdevums sekot likumu savietojamībai ar Satversmi utt.

Atbildēt

eh.

18.01.2019. 12:33

Ko var prasīt no tiesībsarga, šis tiesībsargs publiski pateica sava domas par likumiem un likumību , tiesu un tiesiskumu 2017.g. kad pats tika sodīts administratīvi un šos izteikumus tiesībsargs veltīja - tiesnešiem - te būs citāts no raksts LETA - 2017.g.- "ir jābūt ar dziļu plānprātību apveltītam cilvēkam", "ir lielas aizdomas, ka tiesa nav bijusi pie pilnas apziņas", jo šie izteikumi graujot ne tikai tiesu varas un valsts pārvaldes iestāžu prestižu un nepamatoti ceļot neslavu šo iestāžu amatpersonām, kuru rīcība bija tiesiska un pamatota, bet mazinot arī sabiedrības uzticēšanos pašam tiesībsargam, kas ar saviem izteikumiem sabiedrībai skaidri ir nodemonstrējis tiesisko nihilismu un necieņu pret likumu.

Atbildēt

Viņa vieta

18.01.2019. 12:17

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


ir karātavās kopā ar R. Zīli un R. Dzintaru par piedalīšanos genocīdā pret latviešu tautu. Šajā eksiūcijā himanas Dievs svētī Latviju jānoskatās I. Mūrniecei, B. Brokai, I. Rībenai, balamutei - rīklei, R. Kolam, I. Parādniekam un vēl dažam no NA!

Atbildēt

to Q

18.01.2019. 11:24

»

Q

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē


Vēstures mēslainē un cietumā nonāks čekas projekti:JV, JKP un Par, kopā ar saviem Saskaņas sugas brāļiem.

Atbildēt

Q

18.01.2019. 11:03

Kuram vairs interesē šis nacionālais idiots? Viņa vieta vēstures mēslainē!

Atbildēt

Dz. Rasnačs ir noziedznieks

18.01.2019. 09:21

»

Fēlis

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt


Kurš izliekas par latviešu patriotu. Brīžiem par totālu idiotu, savējo no tautas. Parasti uz žaketes atloka piespraudis kādu tautisku nozīmīti, vazājas pa ministriju, Saeimu un tēlo .. iluminātu.

Dz. R. kūrēja kā tieslietu ministrs visu maksātnespējas procesu likumdošanu kopā ar B. Broku, I. Mūrnieci, R. Kolu, i. Parādnieku. R. Dzintaru, R. Zīli, tiesnešu nolēmumiem utt. To rezltāti bija korporatīvi. NA priekšsēdis R. Dzintars ir korporācijas Lettonia biedrs, kur nodevis slepenu zvērestu. R. Dz. publiski meloja, ka korporācijas atbalstīja 1918. g. Latvijas izveidošanu, lai gan vēstures fakti pierāda pretējo.Visas slepenās korporācijas domā tikai par savām materiālajām interesēm, nevis tautu, ko uzskata līdzīgi cionistiem par lopu un mežoņu baru. Nauda no maksātnespējas procesiem nonāca arī NA melnajā kasē. "Pareizi" izveidotās maksātnespējas likumdošanas dēļ cēloniski sekas iestājās arī kā M. Bunkus slepkavība.

Atbildēt

Fēlis

18.01.2019. 07:44

Jūs tur galīgi? Varbūt viņam vēl savu bankas kontu jums atvērt?

Atbildēt

Hahaha

18.01.2019. 06:10

Vai tiešām kādam nav skaidrs, ka tiesībsarga murgojums nav kaķu mēsli? Ko tiesībsargs pauž? Vārna vārnai acī neknābs. To, ko mēs visi zinām. Proti- tiesībsargs melo. Jo neprecizē, kura persona ir atvērusi Twiter kontu un to izmanto, tostarp bloķējor sev nevēlamos tā lietotājus.

Dz. Rasnačš pareizi izskaidro, lai vēršas tiesā tie, kuri jūtas ierobežoti ar izslēgšanu piekļuvei. Dz. Rasnačs arī neprecizē, kura persona ir atvērusi to Twiter kontu - privātpersona Dz. Rasnačs, vai juridiska persona - valsts amatpersona Dz. Rasnačs.

Ja ir radies konflikts ar bloķētu piekļuvi privātpersonas Dz. Rasnača Twiter kontam, kuram ir arī kā juridiskai personai vienlaikus piekļuve savam privātpersonas kontam un amatpersonas informācijai, ko viņa publicē savā Twiter kontā, Dz. Rasnačs ir tiesīgs bloķēt piekļuvi kontam sev netīkamām personām.

Ko tiesa var noskaidrot? Tiesa noskaidros to, ko jau zinām - Dz. Rasnačs ir atvēris Twiter kontu kā privātpersona, kas nav aizliegts ar likumu. Tāpat nav aizliegts ar likumu ikvienam savas privātpersonas Tsiter kontā izplatīt informāciju, kura nav noslepenota un attiecas uz informāciju, kas saistīta ar valsts amatpersonas pienākumiem.

Līdz ar to tiesa secinās, ka ikviena privātpersona ir tiesīga bloķēt piekļuvi savam kontam publiskajos sociālajos tīklos pēc saviem ieskatiem. Ja prasītājam L. L. ir iebildumi, viņš ir tiesīgs vērsties Satversmes tiesā.

Latvijā likumdošanā ir daudz neatrisinātu jautājumu, kuri radīti tieši valsts amatpersonu interesēs patvarīgi interpretēt šos jautājumus.

Atbildēt

Skolniece

17.01.2019. 22:24

Tas nav tieslietu ministers, tā ir kļūda, nezinu kurš to pieļāvis. Arī patlaban notiek šādas kļūdas. Šis kungs būtu ļoti labs santehniķis, es nemaz nejokoju.

Atbildēt

Kāpēc lai ievērotu,ja

17.01.2019. 19:56

bildē ir redzams,ka patīk būt ķir(sī)šos.

Atbildēt

XX

17.01.2019. 19:13

Tad nu gan brīnums - Lapsu sociālajos tīklos nobloķējuši.

Atbildēt

Cionists

17.01.2019. 18:12

no cionistu rokasgrāmatas Saeimas darbam. Tauta jāpieradina pie nelikumībām!

Atbildēt

no Jūrmalas

17.01.2019. 17:54

Ar kādiem murgiem tik nav jānodarbojas tiesībsargam!

Atbildēt

Hater

17.01.2019. 17:28

Te nu gan nav ko piesieties. Taapat kaa ikvienam ir tiesiibas zinaat, taapat jaabuut tiesiibaam blokjeet neveelamos. Tas tomeer, lai arii ar saiti TM lapaa, ir privaatais nevis oficiaalais TM konts. Ko grib, to blokjee.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....