Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tieslietu ministrs pret vārda brīvību

Mārtiņš Stabiņģis
22.05.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lapsa nozagusi vairāk nekā 100 kurpju.

25.05.2021. 09:42

Atrod lapsu ar iespaidīgu apavu kolekciju.

Vairākas nedēļas pilsētas iedzīvotāji centās saprast, kurš viņu apkaimē zog apavus. Beidzot kāds vīrietis pamanīja lapsu ar divām zilām kurpēm zobos un mistērija bija atrisināta, vēstī raidorganizācija BBC.

Pie lapsas tika atrastas aptuveni 100 kurpes, tomēr ne sporta apavi. Cilvēkiem jau bija radušās aizdomas par to, ka apavus zog dzīvnieks, jo bieži vien pazuda tikai viena kurpe.

Atbildēt

PIETIEK sirot

25.05.2021. 09:42

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem nesen nācies tikt galā ar kādu neparastu "pārkāpēju"- lapsu, kas bija sirojusi pa kāda autoservisa teritoriju, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.05.2021. 07:14

Tas atkal notika. Man dubultojās personība. Tāpēc ar niku "> vārds" vakarnakt 23:40 un 23:45 stāstīju otrajā un trešajaā personā it kā par citu personu, bet faktiski ... . Jā, uzminējāt. Tas ir par mani. Nu nevaru nestāstīt. Man tas sāp. Spiež. Urda. Grauž. Kamēr nēesmu izteicies, miera nav.

Būs vēl. Tāpēc esiet iecietīgi.

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 23:45

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 23:40

»

viss ir vienkārši

Galīgi "aizkrita šīberis". Kā pludiņš ienirstu netīrajos ūdeņos un tad iznirstu. Un ko redzu - bijusi pilnīga personības dubultošanās divas reizes ar kaut kādu niku "> vārds". It kā runāju par sevi un savām problēmām, bet daru to otrajā vai trešajā personā. Kaut kāds murgs. Ceru ka izdosies nomierināties...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 22:08

Galīgi "aizkrita šīberis". Kā pludiņš ienirstu netīrajos ūdeņos un tad iznirstu. Un ko redzu - bijusi pilnīga personības dubultošanās divas reizes ar kaut kādu niku "> vārds". It kā runāju par sevi un savām problēmām, bet daru to otrajā vai trešajā personā. Kaut kāds murgs. Ceru ka izdosies nomierināties.

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 21:16

»

viss ir vienkārši

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 20:27

Beidzot to izdarīju. Saņēmu drosmi un izdarīju. Pateicu visu kas un kā ar mani ir. Tiesa gan, nebija drosmes pateikt to ar savu niku. Tāpēc 16:40 to paveicu ar niku ,,vārds,,. Vēl kautrējos. Ja nu nesapratīs, nosodīs. Ziniet kāda mums vēl ir tā sabiedrība.
Taču tas ka varu par to jau runāt, tas jau ir progress. Varbūt drīz varēšu to darīt ar savu vārdu. Paskatīsimies.

Atbildēt

vārds

24.05.2021. 16:40

»

viss ir vienkārši

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns


Vēlos vēlreiz visiem atvainoties, ka esmu tāds mūlāps, kurš izmisīgi bet tradicionāli nesekmīgi cenšas savus mazvērtības kompleksus noslēpt aiz zagtas viltus identitātes. Pēdējā laikā parasti jau ikdienā slikti jūtos, bet vakar jutos tik ļoti slikti, ka atļāvos izpildīties galēji cūciski. Tāpēc te samurgojos pilnīgā bezjēgā un lopā, par ko reāli kauns. Un pat vēl šodien turpinu slimīgi murgaini izpildīties, pie tam pat vēl cūciskāk. Garīgā veselība vairs galīgi nav ciešama ne pašam ne citiem, pat ne tuvu vēlamajam. Maniakālās šizofrēnijas lēkmes ir kļuvušas hroniskas, faktiski nepārtrauktas. Tāpēc vēlreiz visiem atvainojos. Un nepieminiet ar ļaunu vārdu mani - nabaga nelaimīgo uz visu galvu smagi slimo un neārstējamo plānprātiņu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 06:54

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns.
Tāpēc vēlreiz visiem atvainojos.

Atbildēt

Koments

24.05.2021. 06:37

Atradis par ko runāt.Bordānā nav nekā konservatīva.Visa viņa partija ir JV kreatūra.Parasti marodieri un bandīti, kuru darbība pilnīgi iekļaujas kompradoru modelī- iznīcināt, sagremot un nozagt. Sk. ostas, tranzītu un finanses, ko likvidē paātrināti kopš 2018.gada.
Loģiski, ka visām šīm darbībām ir nepieciešami vārda brīvības ierobežojumi, kas tika panākti nesāpīgi- visi mediji par labu zuvedību tiek dotēti no valsts.4. vara ir saknē nopirkta un nekāda valsts attīstība šādi nav iespējama. Tāpēc šobrīd vērojāmā strukturālā agonija un valsts nāve ir likumsakarīga.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 20:20

»

vārds

Tu esi konkrēts dīvainītis. Izsakies te par visādām lietām, kuras laikam pārzini. Un visticamāk no paša pieredzes


Ja tev vajadzīga konkrēta palīdzība, konkrētais dīvainīti, nespļaudies atkal uz spoguli, bet ej un pieprasi. Nekaunies un pieprasi smadzeņpoda trepanāciju, sūdu izskalošanu ar sērskābi un sapelējušā skaidbetona nomaiņu. Rīt pat ej no paša rīta, kā parasti. Gan jau būs labi. Vai arī nebūs, bet tad tev būs baigi sūdīgi. Kā vienmēr.

Atbildēt

loģika klibo

23.05.2021. 20:00

autors jauc rusofobiju ar okupatufobiju.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 19:57

»

viss ir vienkārši

Vai vismaz šobrīd tu jūties labi, kā parasti pēc stipro zāļu dubultporcijas...


Tu esi konkrēts dīvainītis. Izsakies te par visādām lietām, kuras laikam pārzini. Un visticamāk no paša pieredzes.
Tev vajadzīga palīdzība, konkrēta palīdzība. Nekaunies. Ej, prasi, pieprasi. Tev tā pienākās. Tu esi cilvēks. Rīt pat ej un no paša rīta. Gan jau būs labi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.05.2021. 18:18

»

vārds

Tu gan esi dīvainītis. Visi komentē saistībā ar rakstu un ap rakstu. Tu komentē ..... par komentētājiem


Vai vismaz šobrīd tu jūties labi, kā parasti pēc stipro zāļu dubultporcijas?

Visjautrākais ir tas, ka arī tu komentē ..... par komentētājiem. Jo neko vairāk tu neproti, kā tikai ''gudri cirst'' par citiem. Tāpēc, ka īstenībā tu neesi nekas un saukt tevi nekā, parasts vidējais statistiskais mīkstais ar tipisku puvekļa smacenīti. Pat dīvainītis tu neesi, tikai tukša vieta, caurums no kliņģera, kas iedomājies sevi par anonīmu komentētāju saistībā ar rakstu un ap rakstu. Ieņem vēl vienu stipro zālīšu papildporciju un taisies ka tiec midziņā, savā regulāri sačurātajā gultiņā. Tad tu jutīsies pavisam labi, kā parasti.

Atbildēt

Tante

23.05.2021. 16:39

»

Eduards Lunis

---Ak nabaga cilvēciņ! Man , ne Bordāns, ne saeimas Jurašs, ne Gen. prokuratūra nav atbildējusi uz oficiāliem iesniegumiem, kur ir konkrēti norādīti fakti, kāpēc vara Latvijā ir nelikumīga ,jo neatbilst Satversmei...


LV prezidents ir dekoratīva figūra bez politiskās atbildības.Vienīgi viņu nevaldāmā bezmaksas dzīves ērtību pieprasīšana uz nodokļu maksātāju rēķina, viņus atšķir vienu no otra. Pagaidām nepārspēta izrādījusies V.V. Freiberga ar savām kaprīzēm. Demokrātiskās valstīs to prezidenti dzīvo vienkāršu pilsoņu dzīvi, izmantojot sab.transportu un visu pārējo. Debīlie latvieši prezidentu uzskata par kaut ko augstāku. Kā tas pieņemts prezidentālās valstīs.

Atbildēt

Bloks

23.05.2021. 14:17

Un ko darīt cilvēkam, ko regulari bloķē FB un dzēš twitteris? Mani 30 gadus nepārstāv neviena partija,neviens oficiālais medijs un deputāts.Es tieku bloķēts regulāri.Neesmu atbalstījis nevienu valdības lēmumu 30 gadus. Es esmu svešinieks šeit un man nav balss.Un kā Jūs domājat, kas notiks strauju pārmaiņu gadījumā? Tādu kā es ir desmitiem tūkstošu.Un pie destabilizācijas viņu pirmais darbs būs atrast savus ideoloģiskos pāridarītājus.

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.05.2021. 13:35

»

vārds

Man jau "patīk" šī čīkstēšana: mani nemīl; mani negrib; mani izdzēš; mani bloķē u.t.t


Visticamāk, tev patīk čīkstēt par to, ka citus izdzēš un bloķē tāpēc, ka tevi nebloķē un necenzē. Jo - nav jau par ko dzēst un bloķēt tevi un tamlīdzīgus mīkstos čīkstuļus. Tāpēc labāk pacenties kritiski paskaties uz sevi, nevis "gudri cirst" par citiem. Un padomāt (ja ir ar ko), kas tevī būtu maināms vai labojams. Vai arī vari turpināt čīkstēt, tāpat kā citi mīkstmieši.

Atbildēt

nodrošinājums

23.05.2021. 11:47

»

Fakts

Vai tiešām esam sasnieguši debīlisma augstāko pakāpi??? Man liekas, ka sociālie konti ir privāta padarīšana. Ko gribu, to akceptēju, ko negribu - bloķēju. Kurš man var aizliegt tā rīkoties? Vai tad man arī būtu jāpieņem ikviens, kas ar mani grib pārgulēt? Autors tiešām ir driģenes saēdies...


Ministrs pats nosaka,kurš drīkst baudīt ministra tvītus!Ierindas pilsoņiem jābūt lepniem par iespēju nobalsot un pateicīgiem par uzmešanu,kad ievēlētais deputāts aiziet ministrēt!

Atbildēt

mietpilsonis

23.05.2021. 11:42

»

.

Uz parastiem mirstīgiem tas neattiecas, bloķējiet ko gribat. Amatpersonām augstākas prasības


Vienkārši Jānis, un ministrs un Ministru prezidenta biedrs Jānis ir dažādi Twitter Jāņi.Bet,no otras puses,ja katrs raksta uz savas atejas sienām,tad tajā otrajā ne katrs tiek ielaists.

Atbildēt

tante no Aglonas

23.05.2021. 10:26

»

Patīkams haoss

Vieniidioti “bloķē” citus idiotus. Super! Visi saņem, ko pelnījuši. Veidemane vispār ir veca mauka, ka dzīvojas ap “politisko trauku


Ko jūs! Veidemane ir šķīsta katoliete. Viņa var katru pamācīt kā vajag vai nevajag dzīvot.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 10:04

Man jau "patīk" šī čīkstēšana: mani nemīl; mani negrib; mani izdzēš; mani bloķē u.t.t.

Varbūt vajag paskatīties uz sevi. Kritiski paskatīties un padomāt, kas mainām vai labojams.

Var turpināt čīkstēt.

Atbildēt

Diez vai

23.05.2021. 08:44

es nedrīkstu teikt,ko domāju?Protams bez rupjībām,aizskārumiem un draudiem.Nu jau pietiek,ministra kungs,jānolaižas mazliet zemāk cilvēku priekšā.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2021. 08:07

Stingri vērtējot bloķēti esam mēs visi. Latvijā ir apmēram tikai 2000 cilvēku, kuriem ir iespēja brīvi un regulāri publicēties lielajos masu medijos. Tātad apmēram 0,1% cilvēku veido mūsu informatīvās vides saturu. Patiesībā tā ir pilnīga katastrofa, kuru mēs pat apzināties negribam.

Atbildēt

nevajag jaukt

23.05.2021. 08:03

»

www.govlawyer.lv

1. Bija Trampa precedents par bloķēšanu


Autoru neviens tviteris nav bloķējis, viņš ir bloķēts tikai konkrētā kontā, kur vairs nevar skricelēt savas muļķības. Tāpat autors melo, ka tādejādi nevar saņemt informāciju. Informāciju lasīt var pat bez reģistrēšanās.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2021. 06:12

Un tomēr viņa griežas

Šo slaveno Džordano Bruno izteikto domu var attiecināt uz to, kas pašlaik notiek Latvija informatīvajā vidē. Tieši tāpat kā Džordano Bruno laikā ir novilktas ļoti stingras robežas - to drīkst un to nedrīkst. Pat tad, ja visā pasaulē tas jau ir atzīts - pie mums - "to nedrīkst". Un ir ļoti liels cilvēku skaits, kuri stāv sardzē lai par "to nedrīkst" cilvēki neuzzinātu.

Minēšu vairākus pierādījumus.

Nr.1 Kategoriski ir aizliegts rakstīt par cilvēku psiholoģiskā terora saikni ar VDK pielietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung. Vācu valodā par šo tematu ir gandrīz 2 miljoni publikāciju, krievu valodā gandrīz 1000, bet Latvijas lielajos masu medijos - NEVIENAS!

Nr.2 Okupācijas laikā aizliegtie radošie cilvēki. Par tiem arī ir aizliegts rakstīt. Ir tikai viena komponista Ivara Žinduļa intervija Youtubē, kurā pēc 50 gadu klusēšanas komponists par visu atklāti izstāsta.

Nr.3 Freida vārdu analīzes teorija. Vācu un krievu valodā publikāciju par šo tematu ir ļoti daudz. Latviešu valodā pagaidām neesmu atradis nevienu.

Acīmredzot, ir arī Nr.4 u.t.t. Kāpēc tas notiek, es izskaidrojumu atrast īsti nevaru. Šķiet, ka galvenais iemesls ir tas, ka "Džordano Bruno dedzinātāju" vidū ir pārāk daudz Latvijā bagātu un populāru cilvēku, kuri negrib atzīt, ka "Un tomēr viņa griežas"!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.05.2021. 05:04

»

!

ietaure sev tupli


Tas, ka viens slepkavu režīms svin uzvaru pār otru slepkavu režīmu, vēl nenozīmē, ka latviešiem otrais pasaules karš ir beidzies. Beigsies kad notiesās sarkanos izvarotājus un pēdējais kolonistu vatņiks būs atstājis Latvijas teritoriju.
https://youtu.be/Q4zzjRngAfw

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.05.2021. 03:01

1. Bija Trampa precedents par bloķēšanu.

2. Sociālais tīkls ir tā īpašnieka
pakalpojums, bet nevis
lietotāja privātīpašums.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.05.2021. 22:12

»

sen jau

aptaurēts


Pirmās 5-6 min. pietiks, lai saprastu ruskij mir, melu un marodieru valstības uzbūvi.
https://youtu.be/S7r7t-iIs_U

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.05.2021. 21:03

Arī es bloķētu krievmīli tanku bučotāju, kurš uzskata ka ruskij mir impēristi, nav jāizsvilina ar uguni no cilvēku sabiedrības.

Atbildēt

ha-ha

22.05.2021. 18:25

Visa satversme ir visrupjākajā veidā pārkāpta ļaujot ar to spēleties bijušajiem valsts neatkarības likvidētajiem un okupācijas aktīvākajiem balstiem-komunistiem,komsorgiem,čekistiem,kas joprojam tiek darīts ciniski un atklāti.Pie tam šie kadri vienā balsi apgalvo,ka viņu politiskā darbība ir sākta tikai neatkarīgajā Latvijā,tā melojot un slēpjot darbības,kuras viņiem automātiski liedz vadīt neatkarīgo Latviju.

Atbildēt

Kekss

22.05.2021. 18:19

Ja to būtu rakstījis kāds cits, nevis stukačoks- kazačoks Stabiņģis, tad varētu pievērst uzmanību.

Atbildēt

!

22.05.2021. 17:51

asv agents bordans asv kolonija latvija izraisa ideologiskas jukas.

Atbildēt

Fakts

22.05.2021. 17:08

»

.

Vai autors plāno vērsties tiesā? Ārvalstīs jau bija prāvas, kad tiesa pateica ka augsta ranga politiķi un amatpersonas nedrīkst bloķēt šo tīklu lietotājus


Vai tiešām esam sasnieguši debīlisma augstāko pakāpi??? Man liekas, ka sociālie konti ir privāta padarīšana. Ko gribu, to akceptēju, ko negribu - bloķēju. Kurš man var aizliegt tā rīkoties? Vai tad man arī būtu jāpieņem ikviens, kas ar mani grib pārgulēt? Autors tiešām ir driģenes saēdies!

Atbildēt

Eduards Lunis

22.05.2021. 16:45

---Ak nabaga cilvēciņ! Man , ne Bordāns, ne saeimas Jurašs, ne Gen. prokuratūra nav atbildējusi uz oficiāliem iesniegumiem, kur ir konkrēti norādīti fakti, kāpēc vara Latvijā ir nelikumīga ,jo neatbilst Satversmei!?
Nu un tad!? Ja te būtu tiesiska ,likumīga valsts vai varētu būt par prezidentu vislielākais melis!?

Atbildēt

Patīkams haoss

22.05.2021. 16:44

Vieniidioti “bloķē” citus idiotus. Super! Visi saņem, ko pelnījuši. Veidemane vispār ir veca mauka, ka dzīvojas ap “politisko trauku”.

Atbildēt

.

22.05.2021. 16:34

Vai autors plāno vērsties tiesā? Ārvalstīs jau bija prāvas, kad tiesa pateica ka augsta ranga politiķi un amatpersonas nedrīkst bloķēt šo tīklu lietotājus

Atbildēt

Secinājums

22.05.2021. 16:04

»

Arī uz valstij piederoša žoga tu nevari rakstīt visu, kas ienāk prātā


Valstij nekas nevar piederēt,jo,valsts ir cilvēki,viss pieder tautai.

Atbildēt

22.05.2021. 16:00

»

Secinājums

Ja barojies no nodokļu maksātāju naudas tad būs vien jāpacieš


Arī uz valstij piederoša žoga tu nevari rakstīt visu, kas ienāk prātā!

Atbildēt

Secinājums

22.05.2021. 15:57

»

vispār

Vārda brīvība nenozīmē, ka tu vari rakstīt uz mana žoga visu, kas ienāk prātā


Ja barojies no nodokļu maksātāju naudas tad būs vien jāpacieš.

Atbildēt

vispār

22.05.2021. 15:39

Vārda brīvība nenozīmē, ka tu vari rakstīt uz mana žoga visu, kas ienāk prātā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...