Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:41

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2021. 02:40

>izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas >principus

Tieslietu padome aizskar visu cilvēka tiesības,
mēģinot samazināt vārda brīvības formu.

Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksē
ir lietas par tiesas kritiku,

piem. ar apvainojošu, aizskarošu frāzi -

tiesnesis taisījis spriedumu
[smagā alkohola un narkotiku reibumā]
, izsakoties par
sievas sajaukšanu ar sievasmāti.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

31.01.2021. 22:25

»

Indullis Durka

Esmu gandarīta par man pievērsto uzmanību, bet pasakiet Kešeram, ka es vēl lauztos! Hihihihi! :) Es sacerēšu viņam veltītu darbu. Es to izdarīšu


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtas galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

31.01.2021. 14:56

»

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā...


tavas netradicionālās orientācijas pasīvista aktualitātes un problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

Levitc ievietots nabagu pansionātā, kur Līķu Vaira

31.01.2021. 14:44

»

kode

Hei...


Caur ASV no Japānas pasūtītas ragutiņas speciāli “nācijas tēva” vešanai uz mežu. Baumo, ka humānu apsvērumu dēļ vedīšot no kovida jau mirušu tautai atrādīt Biķernieku mežā.

Neviens nezin, vai tās pašas ragutiņas piemēros Līķu Vairai, vai arī to pirmo vilks.

Neviens nezin, kādu ko ida štamu abi noķēruši.

Atbildēt

kode

31.01.2021. 13:52

Hei!
Kur prezidenta vērtējums? Nāciju tēvs paslēpies vai nespēj saviem izvēlētājiem pateikt, lai tik klaji neblamējas.
Paši saslavējāt, cik gudrs tiesībzinātnēs, bet īstenīna acīmredzama. Nespējīgs.
Nodzīvojis Vācijā tik ilgi, vienīgais ko var izdarīt, ieviest vācu valodai raksturīgos vārdu salikteņus.
Latvieši 700 gadus bija vācu jūgā, tagad turpina kropļot latviešu valodu. Par tiesiskumu - kā sarkano komisāru laikos: savējie dara ko grib, bet konkurents jāiznīcina

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 13:41

Andropovs korumpantus ieslodzīja cietumos.Kāda bija korumpantu kategorija tanī laikā,augstskolu pasniedzēji,tanī skaitā Alkkšņa karasskolas pasniedzējs,kara komisiriāta darbinieki,karaspēka dalas ārsti,direktoru vietnieki-sainicskie darbinieki,celtn.darba vadītāji.spekulanti-kuri zaga un pārdeva.Andropova laikā ekonomika strauji sāka augt,neapmierināta bija sarkanā burzuazija,Jeļcins,Jakovlevs un viņu līdzgaitnieki bija neapmierināti ar Andropovu,un novāca no valdīsanas,rezultātā sašāva un nomira,stājās Jeļcins ar Gorbučovu,tika pasļudināta ammnestija,izlaizta korum panti ārā no cietumiem,tai skaitā arī Latvijā,vinu rokas nokļuva investīju nauda,vadošā elitā atradās cekisti,un to āgenti,komunisti.Izlaupīja Latvijā rūpnīcas,tai skaita Latvijas pērli ,,VEF,,Kehris sacija nojauksim socialismu līdz pamatiem,nojauca-reketa darbība,kuru Cevers nemaz neapkaroja,vinu dēvēja par reketa karali.Tā demokrātijā sākās korupcija,un patreiz ES Latvija atrodas pimspēdējā vietā,Nu cienīgie tiesībsargājošās iestādes darbinieki labi padomājiet kā turpmāk attīstīt ekonomiku,sevišķi Coron-19 virusa,ar korupciju ekonomiku neattīstīsim.

Atbildēt

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

31.01.2021. 13:34

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā. Nav tā: tu tagad esi sieviete, es būšu vīrietis. Vai otrādāk." Šova pirmajā sērijā Kašers arīdzan pajoko, ka labprāt Jāni pie altāra redzētu sev līdzās kāzu kleitā. Par laulībām kā loģisku kopdzīves turpinājumu vīrieši bijuši vienisprātis. Lai arī Kašers partneri bildinājis pirmais, arī Jānis jau labu laiku bija izlēmis par tik nozīmīgu soli.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

31.01.2021. 13:26

»

bratka

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu...


Neesmu par Bordānu,bet tas,kas notiek mūsu tieslietās ir tīrākās korupcijas midzenis.Perādījumi,pārbaudiet kas viņiem pieder,cik naudas kontos kā tērējas.Vārdu sakot viņu labklājības līmeni,ieviest pārbaudi uz MELU DETEKTORA 2-3 reizes gadā par aizdomīgiem spriedumiem.Lai nav tā,kā bija ar to *tumbočku*.

Atbildēt

Jūsmiņš

31.01.2021. 11:42

Bordāns & Co - tie ir līdz šim vislielākie, zināmie, Latvijas valsts ekonomisko interešu nodevēji. Tas ir visiem zināms fakts, kas neprasa pierādījumus.
Ja šāds cilvēks nav notiesāts un vēl izpilda tieslietu ministra pienākumus, tas jau pats par sevi ir nonsenss. Padomju laikos par valsts nodevību nošāva, tagad ceļ lielos amatos. "Demokrātija" tā sacīt! Vai smiekli nenāk?

Atbildēt

Tieslietu padome- mafijas perēklis

31.01.2021. 11:04

Tieslietu padome ir mafijas perēklis un tas ir jāpatīra. Strupišs jāarestē par pretvalstisku darbību un korupcijas atbalstīšanu.
Strupišam ir jāliek nokārtot pārbaudes darbus, lai pārliecinātos par viņa kompetenci, kas izskatās- balstīta tikai uz iekļaujošo korupciju. Viņa akadēmiskā izglītības dokuments jāanulē.Korupcijai jāpiesaka vienreiz gals!

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 11:01

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu objektīvi,vai neobjektīvi,vinam bija pietiekoši laika iepazīties.

Atbildēt

Es

31.01.2021. 10:56

Paldies Tieslietu padomei par skaidrojumu, kas saistīts ar TM kauna traipa izteikumiem, ko, lai parastais mirstīgais par tieslietu sistēmu domā, ja ministrs atļaujas šādi izteikties? Man tiešām ir kauns, ka mums ir Tirslietu ministrs, kas ar saviem izteikumiem, diskriditē tieslietu sistēmu kopumā!Jācer, ka kāds rīkosies un šim klaunam ar savu klēpja sunīti- Jurīti nāksies pamest siltās vietas

Atbildēt

Uldis

31.01.2021. 05:36

»

Zoofilu skpjapriekā izbubinātā ūdensgalva Latloto Lapspisene

atkal pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem...


Civilizācijas atkritumu slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas “dzejniece Untuns Durka”, kuru nicina visa sekauālā skapjizbubinātā cilvēce, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, traku suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja.

Atbildēt

partijas disciplīna

30.01.2021. 23:47

»

naudiņa

Kur mīklaini pazudusie 500 EUR?Sāksim ar to


Ko var gribēt no partijas priekšā sēdētāja,kurš nekad nav maksājis biedra naudu?

Atbildēt

lasītajs

30.01.2021. 23:26

Pagaidu ministram B.jāiestāsta,ka auzjautrināt tautu vajag atjautīgak.

Atbildēt

Paģiras būs briesmīgas

30.01.2021. 22:48

»

Murgaina

hipotēze


Pirmajā mirklī negribēju tev piekrist, bet tad sapratu, ka tā ir patiesība. Pilnīgi pietiek ar propogandas apstrādātu cilvēku masu, lai tā darītu neadekvātas lietas, piemēram vēlēšanās nobalso par idiotiem, kas savukārt kalpo citai valstij neskatoties uz zvērastu (apsolījumu)

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 20:29

»

Amatpersonas faktors

Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona


Kā zināms viņš ir ieprecējies krievijas dzelzceļa šefa ģimenē. Krievijā kā zināms tas pat nebūtu nekas neparasts. Cita lieta, ka neviens nedrīkst būt par starpnieku korupcijā, arī, ja kukulis domāts krieviem. Te jābrīnās par mūsu izmeklēšanas iestāžu un prokuratūras totālo neprofesionalitāti - nauda bagāžniekā un vienalga neko sakarīgu pierādīt nevar. Tā versija ar iepirkumu ir vienkārši nožēlojama.Tā varētu būt taisnība, ja visas iepirkuma komisijas un komitejas t.i. - cilvēki, 20 būtu iesaistīti. Un tas nu galīgi neticami, ja tas tā būtu, to būtu viegli atklāt. Pirmkārt jau Jurašs izgāzies kā veca sēta.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 19:45

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


"domas giganti" ir to grozījumu idejas galvenie iniciatori - bordāns, maskavas annuška, jurašs. Saeima ir sagatavota teksta apstiprinātājs.

Atbildēt

Amatpersonas faktors

30.01.2021. 19:33

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona.

Atbildēt

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

30.01.2021. 19:13

»

īstenībā

kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen


apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu?

Osinovska lietā runa ir par 500k, kas ir viņa godīgas izcelsmes (tas ir pierādīts) naudas līdzekļiem. Cilvēktiesību izpratnē Osinovska īpašums, ko prokurors gribēja “revolucionāri” konfiscēt par labu nabaga valstij.

Tiesa naudu atzina par “komisijas naudu” paredzamajā darījumā. Vietējie “KGB” čekisti izsekoja, novēroja un saslēdza dzelžoz personas godīga darījuma laikā. Katrs čekists ir labs ar lodi pierē.

Vai es to teicu par prokuroru vai Ordānu, vai Durašu?

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 18:48

»

Uz ko tas velk?

Ka tiesas motivāciju, ka 500 k ir komisijas nauda, nomotivēs par kukuli


kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 18:19

»

īstenībā

ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami


Tas ir līdzīgi kā Polijā un Ungārijā. Mums jkp dēļ jāgaida kārtējās samkcijas. Neviens Eiropā nesapratīs kā var būt, ka tiesas spriešanā iekaucas gan valdība, gan parlaments. Kāds ekonomists varbūt varētu sarēķināt, cik miljonu lielus zaudējumus jkp jau paspējis nodarīt.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 17:19

»

ansis

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā


ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami.

Atbildēt

Zoofilu skpjapriekā izbubinātā ūdensgalva untuns

30.01.2021. 16:34

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


untuns skppi.tais izbubinātais pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Dikļu pasutijumgalc!

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 15:19

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā.

Atbildēt

Durakam

30.01.2021. 15:14

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi


Vēsturi vajag mācīties. PSRS bija ieviesta iepakojuma depozīta sistēma stikla tarai. Mēs visu nolikvidējām un tagad taisām pa jaunu, bet jau kā barotni kādam. Tā ka nevajag.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

30.01.2021. 14:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi.

Atbildēt

LU uzturētā marksisma ļeņinisma tiesību sistēmā

30.01.2021. 14:40

»

leopards

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru...


Gandrīz visi tiesību sistēmas speciālisti ir apmācīti marksisma ļeņinisma tiesību sistēmai. Viņi ir apguvuši šķiru cīņu, kapitālisma cīņu par naudu un vadošās partijas lomu, kurā tiesnešiem ir jāieklausās un jāsadarbojas ar KGB. Ir protams patīkami izņēmumi, kas pārzina cilvēktiesības, starptautiskās tiesības un saprot likuma garu (to bieži nesaprot deputāti). Pie kam nav ārējā spiediena mainīt esošo tiesību sistēmu, maz paškritika tiesnešu un prokuroru vidū.

Atbildēt

Indullis Durka no mājsēdes pakaļas

30.01.2021. 14:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Kleptokrāts

30.01.2021. 13:12

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


Kadi bagātie...kleptokrāti un demoralizēti alkatigie. par tiem ari iet runa. Nu neesiet naivi, nodaliet bagātos no kleptokrātiem. Un parādiet man sekmīga uzņēmēja vai turiga cilvēka piemēru Latvijā ar nosacijumu, kas nav savu turību ieguvis caur valsts pasutījumiem vai paša būšanu tur vai caur saitēm valsts struktūrās.

Atbildēt

sola

30.01.2021. 12:49

»

?

bordans un jurass ir arzemju agenti


Nē.Lēti duraki.Par aģentiem kļūst daudz gudrāki un izglītotāki.Šitos pie''ker uzreiz aiz smirdīgajām roķelēm.

Atbildēt

?

30.01.2021. 12:47

bordans un jurass ir arzemju agenti ?

Atbildēt

miministre

30.01.2021. 12:45

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


bET VAI BIJA TĀ NAUDA?Varbūt tas tikai atsevišķu darboņu sapņojums.Nu nesaprata Magone, ka viņa vietai jau nolūkots daudz vieglāk un lētāk sarunājams bāleliņš.Nesaprata.Pats vainīgs.

Atbildēt

Strupišs - kaitnieks vai pamuļķis?

30.01.2021. 12:37

Kas ir Strupišs - pa nevainīgs pamuļķis pasniedzējs, kādi ar vecuma klūst marasma un pašpietiekamības purvā slīgstošie akadēmiskie "mācību spēki", vai kaitnieks, kārtējais mafijas jumta stutētajs, Latvijas nodevējs un korupcijas un Latvijas izlaupīšanas atbalstītājs? Pilnīgi skaidrs, ka ar šo mutes virināšanu šis sagrabējušais kaktu zinātnieks "speciālists" ir gan viens, gan otrs, gan trešs.

Atbildēt

???

30.01.2021. 11:38

Un kas ar Jansonu? Kāpēc nekas nav uzrakstīts? Vai arī tur viss kārtībā? Varbūt par viņu būs atsevišķs "shodņaks"? Varēja jau uzrakstīt. Galu galā tieši no turienes 'aug kājas'.

Atbildēt

Varbūt

30.01.2021. 11:32

»

!

Magona laika dzelzcels tacu stradaja,tagad izpardod sliedes un vagonus


tur tā atbilde arī slēpjas. Partijas biedrs Linkaits nolaida dzelzceļu pa grunti. Nebija vēl sācis strādāt, kad paziņoja, ka tranzīts Latvijai nav svarīgs un nozare arī. Pasūtījums iespējams, ka bija jau sen, bet traucēja Magonis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....