Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:41

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2021. 02:40

>izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas >principus

Tieslietu padome aizskar visu cilvēka tiesības,
mēģinot samazināt vārda brīvības formu.

Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksē
ir lietas par tiesas kritiku,

piem. ar apvainojošu, aizskarošu frāzi -

tiesnesis taisījis spriedumu
[smagā alkohola un narkotiku reibumā]
, izsakoties par
sievas sajaukšanu ar sievasmāti.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

31.01.2021. 22:25

»

Indullis Durka

Esmu gandarīta par man pievērsto uzmanību, bet pasakiet Kešeram, ka es vēl lauztos! Hihihihi! :) Es sacerēšu viņam veltītu darbu. Es to izdarīšu


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtas galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

31.01.2021. 14:56

»

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā...


tavas netradicionālās orientācijas pasīvista aktualitātes un problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

Levitc ievietots nabagu pansionātā, kur Līķu Vaira

31.01.2021. 14:44

»

kode

Hei...


Caur ASV no Japānas pasūtītas ragutiņas speciāli “nācijas tēva” vešanai uz mežu. Baumo, ka humānu apsvērumu dēļ vedīšot no kovida jau mirušu tautai atrādīt Biķernieku mežā.

Neviens nezin, vai tās pašas ragutiņas piemēros Līķu Vairai, vai arī to pirmo vilks.

Neviens nezin, kādu ko ida štamu abi noķēruši.

Atbildēt

kode

31.01.2021. 13:52

Hei!
Kur prezidenta vērtējums? Nāciju tēvs paslēpies vai nespēj saviem izvēlētājiem pateikt, lai tik klaji neblamējas.
Paši saslavējāt, cik gudrs tiesībzinātnēs, bet īstenīna acīmredzama. Nespējīgs.
Nodzīvojis Vācijā tik ilgi, vienīgais ko var izdarīt, ieviest vācu valodai raksturīgos vārdu salikteņus.
Latvieši 700 gadus bija vācu jūgā, tagad turpina kropļot latviešu valodu. Par tiesiskumu - kā sarkano komisāru laikos: savējie dara ko grib, bet konkurents jāiznīcina

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 13:41

Andropovs korumpantus ieslodzīja cietumos.Kāda bija korumpantu kategorija tanī laikā,augstskolu pasniedzēji,tanī skaitā Alkkšņa karasskolas pasniedzējs,kara komisiriāta darbinieki,karaspēka dalas ārsti,direktoru vietnieki-sainicskie darbinieki,celtn.darba vadītāji.spekulanti-kuri zaga un pārdeva.Andropova laikā ekonomika strauji sāka augt,neapmierināta bija sarkanā burzuazija,Jeļcins,Jakovlevs un viņu līdzgaitnieki bija neapmierināti ar Andropovu,un novāca no valdīsanas,rezultātā sašāva un nomira,stājās Jeļcins ar Gorbučovu,tika pasļudināta ammnestija,izlaizta korum panti ārā no cietumiem,tai skaitā arī Latvijā,vinu rokas nokļuva investīju nauda,vadošā elitā atradās cekisti,un to āgenti,komunisti.Izlaupīja Latvijā rūpnīcas,tai skaita Latvijas pērli ,,VEF,,Kehris sacija nojauksim socialismu līdz pamatiem,nojauca-reketa darbība,kuru Cevers nemaz neapkaroja,vinu dēvēja par reketa karali.Tā demokrātijā sākās korupcija,un patreiz ES Latvija atrodas pimspēdējā vietā,Nu cienīgie tiesībsargājošās iestādes darbinieki labi padomājiet kā turpmāk attīstīt ekonomiku,sevišķi Coron-19 virusa,ar korupciju ekonomiku neattīstīsim.

Atbildēt

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

31.01.2021. 13:34

»


Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā. Nav tā: tu tagad esi sieviete, es būšu vīrietis. Vai otrādāk." Šova pirmajā sērijā Kašers arīdzan pajoko, ka labprāt Jāni pie altāra redzētu sev līdzās kāzu kleitā. Par laulībām kā loģisku kopdzīves turpinājumu vīrieši bijuši vienisprātis. Lai arī Kašers partneri bildinājis pirmais, arī Jānis jau labu laiku bija izlēmis par tik nozīmīgu soli.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

31.01.2021. 13:26

»

bratka

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu...


Neesmu par Bordānu,bet tas,kas notiek mūsu tieslietās ir tīrākās korupcijas midzenis.Perādījumi,pārbaudiet kas viņiem pieder,cik naudas kontos kā tērējas.Vārdu sakot viņu labklājības līmeni,ieviest pārbaudi uz MELU DETEKTORA 2-3 reizes gadā par aizdomīgiem spriedumiem.Lai nav tā,kā bija ar to *tumbočku*.

Atbildēt

Jūsmiņš

31.01.2021. 11:42

Bordāns & Co - tie ir līdz šim vislielākie, zināmie, Latvijas valsts ekonomisko interešu nodevēji. Tas ir visiem zināms fakts, kas neprasa pierādījumus.
Ja šāds cilvēks nav notiesāts un vēl izpilda tieslietu ministra pienākumus, tas jau pats par sevi ir nonsenss. Padomju laikos par valsts nodevību nošāva, tagad ceļ lielos amatos. "Demokrātija" tā sacīt! Vai smiekli nenāk?

Atbildēt

Tieslietu padome- mafijas perēklis

31.01.2021. 11:04

Tieslietu padome ir mafijas perēklis un tas ir jāpatīra. Strupišs jāarestē par pretvalstisku darbību un korupcijas atbalstīšanu.
Strupišam ir jāliek nokārtot pārbaudes darbus, lai pārliecinātos par viņa kompetenci, kas izskatās- balstīta tikai uz iekļaujošo korupciju. Viņa akadēmiskā izglītības dokuments jāanulē.Korupcijai jāpiesaka vienreiz gals!

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 11:01

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu objektīvi,vai neobjektīvi,vinam bija pietiekoši laika iepazīties.

Atbildēt

Es

31.01.2021. 10:56

Paldies Tieslietu padomei par skaidrojumu, kas saistīts ar TM kauna traipa izteikumiem, ko, lai parastais mirstīgais par tieslietu sistēmu domā, ja ministrs atļaujas šādi izteikties? Man tiešām ir kauns, ka mums ir Tirslietu ministrs, kas ar saviem izteikumiem, diskriditē tieslietu sistēmu kopumā!Jācer, ka kāds rīkosies un šim klaunam ar savu klēpja sunīti- Jurīti nāksies pamest siltās vietas

Atbildēt

Uldis

31.01.2021. 05:36

»


Civilizācijas atkritumu slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas “dzejniece Untuns Durka”, kuru nicina visa sekauālā skapjizbubinātā cilvēce, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, traku suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja.

Atbildēt

partijas disciplīna

30.01.2021. 23:47

»

naudiņa

Kur mīklaini pazudusie 500 EUR?Sāksim ar to


Ko var gribēt no partijas priekšā sēdētāja,kurš nekad nav maksājis biedra naudu?

Atbildēt

lasītajs

30.01.2021. 23:26

Pagaidu ministram B.jāiestāsta,ka auzjautrināt tautu vajag atjautīgak.

Atbildēt

Paģiras būs briesmīgas

30.01.2021. 22:48

»

Murgaina

hipotēze


Pirmajā mirklī negribēju tev piekrist, bet tad sapratu, ka tā ir patiesība. Pilnīgi pietiek ar propogandas apstrādātu cilvēku masu, lai tā darītu neadekvātas lietas, piemēram vēlēšanās nobalso par idiotiem, kas savukārt kalpo citai valstij neskatoties uz zvērastu (apsolījumu)

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 20:29

»

Amatpersonas faktors

Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona


Kā zināms viņš ir ieprecējies krievijas dzelzceļa šefa ģimenē. Krievijā kā zināms tas pat nebūtu nekas neparasts. Cita lieta, ka neviens nedrīkst būt par starpnieku korupcijā, arī, ja kukulis domāts krieviem. Te jābrīnās par mūsu izmeklēšanas iestāžu un prokuratūras totālo neprofesionalitāti - nauda bagāžniekā un vienalga neko sakarīgu pierādīt nevar. Tā versija ar iepirkumu ir vienkārši nožēlojama.Tā varētu būt taisnība, ja visas iepirkuma komisijas un komitejas t.i. - cilvēki, 20 būtu iesaistīti. Un tas nu galīgi neticami, ja tas tā būtu, to būtu viegli atklāt. Pirmkārt jau Jurašs izgāzies kā veca sēta.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 19:45

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


"domas giganti" ir to grozījumu idejas galvenie iniciatori - bordāns, maskavas annuška, jurašs. Saeima ir sagatavota teksta apstiprinātājs.

Atbildēt

Amatpersonas faktors

30.01.2021. 19:33

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona.

Atbildēt

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

30.01.2021. 19:13

»

īstenībā

kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen


apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu?

Osinovska lietā runa ir par 500k, kas ir viņa godīgas izcelsmes (tas ir pierādīts) naudas līdzekļiem. Cilvēktiesību izpratnē Osinovska īpašums, ko prokurors gribēja “revolucionāri” konfiscēt par labu nabaga valstij.

Tiesa naudu atzina par “komisijas naudu” paredzamajā darījumā. Vietējie “KGB” čekisti izsekoja, novēroja un saslēdza dzelžoz personas godīga darījuma laikā. Katrs čekists ir labs ar lodi pierē.

Vai es to teicu par prokuroru vai Ordānu, vai Durašu?

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 18:48

»

Uz ko tas velk?

Ka tiesas motivāciju, ka 500 k ir komisijas nauda, nomotivēs par kukuli


kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 18:19

»

īstenībā

ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami


Tas ir līdzīgi kā Polijā un Ungārijā. Mums jkp dēļ jāgaida kārtējās samkcijas. Neviens Eiropā nesapratīs kā var būt, ka tiesas spriešanā iekaucas gan valdība, gan parlaments. Kāds ekonomists varbūt varētu sarēķināt, cik miljonu lielus zaudējumus jkp jau paspējis nodarīt.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 17:19

»

ansis

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā


ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami.

Atbildēt

Zoofilu skpjapriekā izbubinātā ūdensgalva untuns

30.01.2021. 16:34

»


untuns skppi.tais izbubinātais pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Dikļu pasutijumgalc!

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 15:19

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā.

Atbildēt

Durakam

30.01.2021. 15:14

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi


Vēsturi vajag mācīties. PSRS bija ieviesta iepakojuma depozīta sistēma stikla tarai. Mēs visu nolikvidējām un tagad taisām pa jaunu, bet jau kā barotni kādam. Tā ka nevajag.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

30.01.2021. 14:49

»


Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi.

Atbildēt

LU uzturētā marksisma ļeņinisma tiesību sistēmā

30.01.2021. 14:40

»

leopards

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru...


Gandrīz visi tiesību sistēmas speciālisti ir apmācīti marksisma ļeņinisma tiesību sistēmai. Viņi ir apguvuši šķiru cīņu, kapitālisma cīņu par naudu un vadošās partijas lomu, kurā tiesnešiem ir jāieklausās un jāsadarbojas ar KGB. Ir protams patīkami izņēmumi, kas pārzina cilvēktiesības, starptautiskās tiesības un saprot likuma garu (to bieži nesaprot deputāti). Pie kam nav ārējā spiediena mainīt esošo tiesību sistēmu, maz paškritika tiesnešu un prokuroru vidū.

Atbildēt

Indullis Durka no mājsēdes pakaļas

30.01.2021. 14:31

»


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Kleptokrāts

30.01.2021. 13:12

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


Kadi bagātie...kleptokrāti un demoralizēti alkatigie. par tiem ari iet runa. Nu neesiet naivi, nodaliet bagātos no kleptokrātiem. Un parādiet man sekmīga uzņēmēja vai turiga cilvēka piemēru Latvijā ar nosacijumu, kas nav savu turību ieguvis caur valsts pasutījumiem vai paša būšanu tur vai caur saitēm valsts struktūrās.

Atbildēt

sola

30.01.2021. 12:49

»

?

bordans un jurass ir arzemju agenti


Nē.Lēti duraki.Par aģentiem kļūst daudz gudrāki un izglītotāki.Šitos pie''ker uzreiz aiz smirdīgajām roķelēm.

Atbildēt

?

30.01.2021. 12:47

bordans un jurass ir arzemju agenti ?

Atbildēt

miministre

30.01.2021. 12:45

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


bET VAI BIJA TĀ NAUDA?Varbūt tas tikai atsevišķu darboņu sapņojums.Nu nesaprata Magone, ka viņa vietai jau nolūkots daudz vieglāk un lētāk sarunājams bāleliņš.Nesaprata.Pats vainīgs.

Atbildēt

Strupišs - kaitnieks vai pamuļķis?

30.01.2021. 12:37

Kas ir Strupišs - pa nevainīgs pamuļķis pasniedzējs, kādi ar vecuma klūst marasma un pašpietiekamības purvā slīgstošie akadēmiskie "mācību spēki", vai kaitnieks, kārtējais mafijas jumta stutētajs, Latvijas nodevējs un korupcijas un Latvijas izlaupīšanas atbalstītājs? Pilnīgi skaidrs, ka ar šo mutes virināšanu šis sagrabējušais kaktu zinātnieks "speciālists" ir gan viens, gan otrs, gan trešs.

Atbildēt

???

30.01.2021. 11:38

Un kas ar Jansonu? Kāpēc nekas nav uzrakstīts? Vai arī tur viss kārtībā? Varbūt par viņu būs atsevišķs "shodņaks"? Varēja jau uzrakstīt. Galu galā tieši no turienes 'aug kājas'.

Atbildēt

Varbūt

30.01.2021. 11:32

»

!

Magona laika dzelzcels tacu stradaja,tagad izpardod sliedes un vagonus


tur tā atbilde arī slēpjas. Partijas biedrs Linkaits nolaida dzelzceļu pa grunti. Nebija vēl sācis strādāt, kad paziņoja, ka tranzīts Latvijai nav svarīgs un nozare arī. Pasūtījums iespējams, ka bija jau sen, bet traucēja Magonis.

Atbildēt

Nesapratu

30.01.2021. 11:28

»

leopards

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru...


Kas leopardam ļauj tunāt Latvijas pilsoņu vārdā. Bordānu šobrīd atbalsta daži procenti pilsoņu. Lielākā daļa ir par to, lai Bordānu kopā ar viņa bezkompromisa tiesiskumu un jauno komunistu partiju patriektu ar sūdainu koku no iesēdētās vietas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...