Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezkompromisa tiesiskums

30.01.2021. 11:02

bordans būtu labāk uztraucies par savas mafijas rebēm namu pārvaldnieka dzīvokļu afērās, nevis cepies par knābja brāķiem

Atbildēt

leopards

30.01.2021. 10:49

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru es saskatu, ka grib tiesu novilcināt,un izbeigt.Prokurors Stukāns strādādams par tiesnesi,arī saskata pārkapumus tiesnešu darbā,un kā sabiedrības pārstāvjiemm sen bija redzams tiesnešu bedarbību,un par bezdarbību prasa tik paaugstināt vēl viņiem algas,jautājums par ko paaugstināt?Vai par bezdarbibu?Vai nav pienācis laiks,iztīrīt no padomju laika apmācītiem tiesnešiem,veikt viņu zināsanu parbaudi.Latvijā korpcija sasniegusi visaugstāko līmeni ES,mēs Latvijas pilsoņi atbalstīsim Bordānu un Stukānu cīnā ar korupciju.mēs pilsoni negribam dzīvot korumpētā valstī,un sāciet uzreiz,jo ātrāk sāksiet cīņu ar korupciju,joātrāk korupcija izbeigsies.

Atbildēt

Nika

30.01.2021. 10:36

Konkrētajā krimināllietā ir pieļauti 72 kriminālprocesa pārkāpumi. Pati apsūdzība ir absurda, kas ir viegli pierādāms. Vai Magonis un Osinovskis ir balti un pūkaini? Domāju, ka nē. Bet, ja cilvēkus sāks notiesāt tikai tāpēc, ka ir aizdomas, bet nav pierādījumu, tas būs sliktāk kā attaisnot brāķa krimināllietā. Tiesnesim jāsaka paldies, ka viņš nepakļāvās poliiskajam spiedienam un izsprieda lietu pēc tiesiskās sirdsapziņas. Brīnumi vēl "uzpeldēs" Rimšēvica krimināllietā. Un, ja šeit vel būs attaisnojošs spriedums, tad kādam par šīm brāķa lietām būs jāatbild lkuma priekšā.

Atbildēt

Aplauziens

30.01.2021. 10:30

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Šī bija viena no "cerīgākajām" lietām, jo bija pieķerti ar naudu. Un še tev, nekā. Ka tad domā tās izsmalcinātās shēmas pierādīt? Līdz ar to....klapējam visus kantorīšus ciet, nav jēgas tiem eksistēt.

Atbildēt

Precīzi teikts!

30.01.2021. 10:26

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Attiecigi sarēķinot 500t kukuļa apmēru, sanāktu ap 2000 gadi cietumā.

Atbildēt

Tamāra

30.01.2021. 10:13

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā.
Vai nav laiks atcerēties brāļus Kaudzītes - mazos zagļus liek cietumā, lielos ceļ augstos amatos.

Atbildēt

Interesanta ir tiesas motivāca

30.01.2021. 08:58

»

Vēsture nākotnes spogulis

Varu iedomāties cik tūkstošu ir tādi kā tu un kā jūs kliegsiet, kad izbeigsies demokrātija


ka 500 k nebija kukulis, bet komisijas nauda.

Grūti pateikt, kāda būs tālākā lietas virzība.

Mans viedoklis, ka Tieslietu padome liekuļo.

Bet Bordāns, cionistu specdienestu kluba 21 biedrs un tādi kā Bondars joprojām ilgstoši vazājas apkārt ar pielaidi valsts noslēpumiem, ir vai nav politiskos amatos.

Tieslietu padome noziedzīgi klusēja, kas A.A. Bērziņu notiesāja pretēji jau izdotā AT sprieduma saturam.

Ja man būtu teikšana, es tieslietu sistēmā 90 procentus atlaistu, aizrotētu uz akmenslauztuvēm par vnk darba strādniekuem. Pirmaie būtu Maizītis, Bordāns un Levits. Tad Jansons Juris. Visi no AT departamenta.

Atbildēt

Demokrāts

30.01.2021. 07:33

Kurā valstī vēl persona sēžot uz apsūdzēto sola varētu kritizēt tieslietu padomi? Tas, ka Bordāns ir savulaik izvēlējies apsūdzēto par savu vietnieku vai parlamentāro sekretāru, bet vēlāk virzīja par Saeimas juridiskās komisisijas vadītāju pietiekami pasaka par viņa tiesiskuma izpratni.
Kad beidzot godīgie JKP biedri saņemsies un šos pseidovadoņus nosūtīs uz atbilstošu vietu ar nepatīkamu smaržu?

Atbildēt

komuņagu infekcija jāizdedzina līdz septītai paaudzei.

30.01.2021. 07:25

3. Ar likumu ir aizliegta tiesneša ietekmēšana, izskatot lietu. Tas ir viens no tiesiskuma stūrakmeņiem.

- kamēr nav notiesāts, nav vainīgs, ja nav vainīgs, kāpēc lai tiesātu godīgus cilvēkus.

Urrā biedri, lai dzīvo demokrātija un mūsu ieliktie stūrakmeņi.
Visu zemju proletārieši apvienojieties. Mūsu saraustā bagātība ir tik pat neaizskarama kā ķēms zem hūtes.

Atbildēt

Ilvars

30.01.2021. 07:21

»

tiesneši- noziedznieki

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši...


Prokuror Eviju Freidenfeldi Sedlenieci
Tiesnesis Strazds (karma atnaca)
Viktors Montiks ar Krupenicu (aiztureja KNAB-atpirkas izmaksajot Kuzim jubileju 50gadu.
Tiesasanas ka Maksla (grutupa otkati
ARNO BERZINJU Ko samala mafioza Tiesiski nihiliska zagliga valsts koruptiva vara.

Atbildēt

tiesneši- noziedznieki

30.01.2021. 01:22

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši, cūkas!
Tieši šie te kretīni pavilkuši Latvijas korupcijas indeksa rādītāju līdz Kiprai. Tiek noazgta valsts un SAB neko nedara. Kāpēc? Tāpēc, ka tur sēž tādi paši.

Atbildēt

Fakts

29.01.2021. 23:06

Tiesu vara ir viena no varām!Mūsu Satversmes tēvi izveidoja līdzsvaru starp varām.Latvija ir kā galds ar četrām kājām.Tiklīdz kāda no varām Orveliski mēģina kļūt vērtīgāka-tā uzreiz sašūpo valstiskumu.Mēdijos ir jāizgaismo citu-oficiālo varu-trūkumi,lai valsts maksimāli labi varētu attīstīties sabiedrības interesēs.Līdzīgi kā dzīvā organismā katrs orgāns vai šūna veic savu funkciju.Pretējā gadījumā tā ir slimība vai vispār vēzis,kas apdraud visu.

Atbildēt

Tiesu eksperts

29.01.2021. 22:25

»

janis

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums


Kādēļ Tieslietu padome nekad, neko nelemj par tiesnešiem.lai viņi pārtrauktu tisiskuma graušanu valstī ar korupciju? s, tā ir pilnīgi parazītiska |Padome, nauda sūklis.

Pajautāsim, kādēļ šī Tieslietu padome izvirzīja ģeju par augstāko prokuroru? Tādēļ, ka pašā šajā Padomē ir pārpārēm geji un lezbietes un lai kopā ar Osipovu nostiprinātu valsts "postīšanu" dzimumjautājumos un par ģimenes izpratni?

Kādēļ Tieslietu padome nenopēla Eiropas Cilvēktiesību tiesas atklātos aplamos tiesu spriedumus Latvijā?

Likvidēt Satversmes tiesu, likvidēt Tieslietu padomi un vēl daudz ko!

Atbildēt

Neatkarīga

29.01.2021. 21:51

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Tiesa ir neatkarīga un nevienam nekalpo.

Atbildēt

janis

29.01.2021. 20:49

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums?

Atbildēt

Divi tiesiskumi

29.01.2021. 20:45

Tiesiskums ir tad, kad notiesā, ja ir pierādījumi, bet attaisno, ja pierādījumu nav! Bezkompromisa tiesiskums ir tad, ja Magoni notiesā, bet Jurašu attaisno!!!

Atbildēt

k

29.01.2021. 19:58

»

bompirdāns

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas...


Sapuvusi ir visa tieslietu sistēma! Paskat, kas notiek Administratīvajās tiesās par VID lēmumiem: tiesai pietiek ar VID pieņēmumu, tas ir - izdomājumu. Tas ne kas, ka process nav ievērots, ka VID nav ļāvis izģērbjamajam cilvēkam cilvēkam iepazīties ar lietu. Tiesas absolūti klaji atbalsta VID prettiesiskumu. Izģērbj cilvēkus un uzņēmums kopīgi grupā!
A te, kad runa iet par 2 miljonāriem, uzreiz bija skaidrs ar ko tā beigsies

Atbildēt

bompirdāns

29.01.2021. 19:29

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas recidīvs...:D

Atbildēt

TP

29.01.2021. 19:21

Tieslietu padome ir vārguļi. Ar tādām pašām sekmēm tiesas var noziedzniekus nevis sēdināt cietumā, bet AICINĀT turpmāk neizdarīt noziegumus. Biju domājusi, ka varbūt Augstākās tiesas tiesneši vēl saglabājuši kādu neatkarību no politiskajiem procesiem valstī, bet nekā. Kauns Strupišam, kauns Tieslietu padomei. Bordānu jāizmet misenē.

Atbildēt

turpinājums

29.01.2021. 19:07

»

404

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar


...Turklāt citās valstīs tiesnesis nevis tikai nolasa sprieduma rezolutīvo daļu un iet projām, bet pāris teikumos arī paskaidro kāpēc pieņemts tieši šāds spriedums, un tas nav nekāds pilnais teksts uz vairākām lapām, uz kuru visiem pacietīgi jāgaida, bez uzdrīkstēšanās izteikties.

Atbildēt

404

29.01.2021. 19:05

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar.

Atbildēt

Paija

29.01.2021. 18:20

kadā lietā Bordāns atzina, ka lietā nenumurēti un necauraukloti papīri esot normāli, kaut gan paša tieslietu ministra instrukcija nosaka, ka lietas materiāli jācaurauklo un jānumurē.

Neticu Bordānam.

Atbildēt

Pox

29.01.2021. 18:13

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Ko tas īspim*pis var lekties!

Atbildēt

varbūt referendumu???

29.01.2021. 18:01

tiesas kalpo tautai, vai ne???????????????

Atbildēt

Ja

29.01.2021. 17:47

Tieslietu padome būtu konstruktīvi paškritiska, tad citiem nebūtu pamata tieslietu sistēmu kritizēt. Paškritika nav vājuma izpausme!

Atbildēt

Bordāns sprieda pārliecinoši pareizi

29.01.2021. 17:45

»

Franklins

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē


“Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kas te nepareizs? LV ar 2020.gada 13. martu atteikusies ievērot cilvēktiesības un Osinovskis, viņam nelabvēlīga tiesas sprieduma gadījumā var vērsties ECT ar kompensācijas prasību pret LV. Sēžot cietumā? Pret LV ar notiesājošu spriedumu krimināllietā? Bezceris!

Un Bordāns to labi saprot! Tāpēc tik droši draud ar žīdu tiesu - Ekonomikas tiesu!

Atbildēt

patiesībā

29.01.2021. 17:26

visi zin ,kas un kā notiek.Šī teātra lietā derēja TROIKA.

Atbildēt

Franklins

29.01.2021. 17:20

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē!
Iebraucis ir auzu laukā tas ministrs.

Atbildēt

Tieslietu padomes tukšā muldēšana

29.01.2021. 16:57

Osinovska lietā Bordāns kritizē tiesu. Tiesa uzskata, ka ir divas realitātes Osinovska lietā - objektīvā, ievērojot cilvēktiesības un neobjektīvā - politiskā.

Te mēs redzam inkluzīvā kapitālisma iesoļošanu Latvijas tieslietu sistēmā, ko Osinovska lietā izgaismo pats Bordāns.

Ekonomikas lietu tiesu - “ebreju tiesu saimnieciskos strīdos” saskaņā ar “ebreju impērijas trešo standartu” J. Bordāns un E. Levits plāno izmantot inkluzīvā kapitàlisma interesēs, politiski sodot personas, konfiscējot mantu un īpašumus sabiedrības interesēs, safabricējot krimināllietas ar mērķi konfiscēt īpašumus, sagraut ekonomiku.

Bordāns sašutis par spriedumu Magoņa un Osinovska lietā un apšauba tiesneša profesionalitāti
POLITIKA
  Jauns.lv / LETA

Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kopumā mēs redzam globālistu inkluzīvā kapitālisma “tiesību sistēmu” nākotnes Latvijā, kas atainota Klausa Švābes grāmatā “Covid-19 Lielais restarts”

Vienlaikus redzam, ka arī A. Lembergs ar realizētajām sankcijām pret viņu no ASV puses caur E. Levitu un J. Bordānu kļuvis par pirmo redzamo inkluzīvā kapitālisma upuri Latvijā.

Jau tagad Latvijā ir divas realitātes. Vienā dzīvo tie, kuri lasījuši Klausa Švābes “Covid-19 Lielo restartu” un aktīvi seko politiskajiem notikumiem, bet otrā realitāte ir haotiskie un slepenie E. Levita un K. Kariņa, J. Bordāna un VDD lēmumi, uz kuriem maldīgi tiesiski paļaujas Latvijas iedzīvotāji.

Izlasot K. Švābes grāmatu “Lielais restarts”, mēs skaidri ieraugām ienaidnieka plānus, kuri realizējas mūsu acu priekšā, bet nezinām, kā tiem pretoties, jo sabiedrība dzīvo divās ralitātēs. Ar K. Švābes Davosas foruma plāniem un bez to zināšanām. Sabiedrību sašķeļ pat ar vakcināciju, aizskarot katras personas dārgāko - veselību un dzīvību, valstij rupji pārkāpjot Nirnbergas kodeksa ētiku.

Bet Tieslietu padome, pieskaroties “Bordāna bezkompromisa tiesiskumam” ignorē būtisku apstākli. Daudzi to ignorē un nenovērtē. 2020. gada 13. martā LV ir paziņojusi ANO pilnīgi oficiāli, ka atsakās no cilvēktiesību ievērošanas “pandēmijas laikā”. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka personu, kuras vērsīsies ECT pieteikumus pret Latvijas valsti pieņems, tostarp par personas veselības problēmām, ko izraisīs valsts vakcinācija pret Covid-19, bet neizskatīs pēc būtības.

Ar ko Tiesletu padome atšķiras no “bezkompromisa tiesiskuma Bordāna”, nepieminot šo apstākli, būtiski maldinot lasītāju?

Atbildēt

Juris

29.01.2021. 16:39

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Bordis, kā jau visi maziņi, kompleksaini vīrietīši, esot ļoti atriebīgs. Un viņam tagad ir vara. Bet pasaulē viss rotā ap varu un naudu. Baumo, ka šam gauži tīkot abi.

Atbildēt

jaut

29.01.2021. 16:35

tieslietu pad ir kāds hetero jeb visi kā viens dod dibenā????????????

Atbildēt

sola

29.01.2021. 16:22

Kas ar mums notiek. Pilnīga NULLE var būt labklā'jības ministre.Sapaša viņai nav pat aprobežotas beibes līmenī.Par tieslietu ministru piestrādā lietu kārtotājs.Citādi es to nevaru nosaukt. Nu ,vajadzēja tagadējam dzelzceļa izsaimniekotājam vietu...lūdzu.Un tagad, kad nesanāca šitās rebes,tad tiesneši vainīgi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.01.2021. 16:21

Bezkompromisa tiesiskums Bordāna un Co izpratnē ir individuāla lieta, kuru Bordāns un Co piemēro atkarībā no katras lietas figurantiem. Kad pret citiem, tad tas tiesiskums darbojas. Kad pret savējiem, piemēram, pret Jurašu, tad par to tiesiskumu piemirst. Un, kad tiesnesis nespriež tā, kā bezkompromisa tiesiskuma nesējiem iegribas, tad tas tiesiskums tiek pavērst pret šo tiesnesi.

Atbildēt

Vot vot

29.01.2021. 16:21

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Pie tām abi divi mazizglītoti

Atbildēt

kode

29.01.2021. 16:17

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni.
Viņi tāpat nesapratīs šo maigo ieteikumu.

Atbildēt

Spoks

29.01.2021. 16:13

Pareiza bet bezzobaina rezolūcija uz tieslietu ministra muļķīgu un amatam neatbilstošu tiesas ietekmēšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...