Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezkompromisa tiesiskums

30.01.2021. 11:02

bordans būtu labāk uztraucies par savas mafijas rebēm namu pārvaldnieka dzīvokļu afērās, nevis cepies par knābja brāķiem

Atbildēt

leopards

30.01.2021. 10:49

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru es saskatu, ka grib tiesu novilcināt,un izbeigt.Prokurors Stukāns strādādams par tiesnesi,arī saskata pārkapumus tiesnešu darbā,un kā sabiedrības pārstāvjiemm sen bija redzams tiesnešu bedarbību,un par bezdarbību prasa tik paaugstināt vēl viņiem algas,jautājums par ko paaugstināt?Vai par bezdarbibu?Vai nav pienācis laiks,iztīrīt no padomju laika apmācītiem tiesnešiem,veikt viņu zināsanu parbaudi.Latvijā korpcija sasniegusi visaugstāko līmeni ES,mēs Latvijas pilsoņi atbalstīsim Bordānu un Stukānu cīnā ar korupciju.mēs pilsoni negribam dzīvot korumpētā valstī,un sāciet uzreiz,jo ātrāk sāksiet cīņu ar korupciju,joātrāk korupcija izbeigsies.

Atbildēt

Nika

30.01.2021. 10:36

Konkrētajā krimināllietā ir pieļauti 72 kriminālprocesa pārkāpumi. Pati apsūdzība ir absurda, kas ir viegli pierādāms. Vai Magonis un Osinovskis ir balti un pūkaini? Domāju, ka nē. Bet, ja cilvēkus sāks notiesāt tikai tāpēc, ka ir aizdomas, bet nav pierādījumu, tas būs sliktāk kā attaisnot brāķa krimināllietā. Tiesnesim jāsaka paldies, ka viņš nepakļāvās poliiskajam spiedienam un izsprieda lietu pēc tiesiskās sirdsapziņas. Brīnumi vēl "uzpeldēs" Rimšēvica krimināllietā. Un, ja šeit vel būs attaisnojošs spriedums, tad kādam par šīm brāķa lietām būs jāatbild lkuma priekšā.

Atbildēt

Aplauziens

30.01.2021. 10:30

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Šī bija viena no "cerīgākajām" lietām, jo bija pieķerti ar naudu. Un še tev, nekā. Ka tad domā tās izsmalcinātās shēmas pierādīt? Līdz ar to....klapējam visus kantorīšus ciet, nav jēgas tiem eksistēt.

Atbildēt

Precīzi teikts!

30.01.2021. 10:26

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Attiecigi sarēķinot 500t kukuļa apmēru, sanāktu ap 2000 gadi cietumā.

Atbildēt

Tamāra

30.01.2021. 10:13

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā.
Vai nav laiks atcerēties brāļus Kaudzītes - mazos zagļus liek cietumā, lielos ceļ augstos amatos.

Atbildēt

Interesanta ir tiesas motivāca

30.01.2021. 08:58

»

Vēsture nākotnes spogulis

Varu iedomāties cik tūkstošu ir tādi kā tu un kā jūs kliegsiet, kad izbeigsies demokrātija


ka 500 k nebija kukulis, bet komisijas nauda.

Grūti pateikt, kāda būs tālākā lietas virzība.

Mans viedoklis, ka Tieslietu padome liekuļo.

Bet Bordāns, cionistu specdienestu kluba 21 biedrs un tādi kā Bondars joprojām ilgstoši vazājas apkārt ar pielaidi valsts noslēpumiem, ir vai nav politiskos amatos.

Tieslietu padome noziedzīgi klusēja, kas A.A. Bērziņu notiesāja pretēji jau izdotā AT sprieduma saturam.

Ja man būtu teikšana, es tieslietu sistēmā 90 procentus atlaistu, aizrotētu uz akmenslauztuvēm par vnk darba strādniekuem. Pirmaie būtu Maizītis, Bordāns un Levits. Tad Jansons Juris. Visi no AT departamenta.

Atbildēt

Demokrāts

30.01.2021. 07:33

Kurā valstī vēl persona sēžot uz apsūdzēto sola varētu kritizēt tieslietu padomi? Tas, ka Bordāns ir savulaik izvēlējies apsūdzēto par savu vietnieku vai parlamentāro sekretāru, bet vēlāk virzīja par Saeimas juridiskās komisisijas vadītāju pietiekami pasaka par viņa tiesiskuma izpratni.
Kad beidzot godīgie JKP biedri saņemsies un šos pseidovadoņus nosūtīs uz atbilstošu vietu ar nepatīkamu smaržu?

Atbildēt

komuņagu infekcija jāizdedzina līdz septītai paaudzei.

30.01.2021. 07:25

3. Ar likumu ir aizliegta tiesneša ietekmēšana, izskatot lietu. Tas ir viens no tiesiskuma stūrakmeņiem.

- kamēr nav notiesāts, nav vainīgs, ja nav vainīgs, kāpēc lai tiesātu godīgus cilvēkus.

Urrā biedri, lai dzīvo demokrātija un mūsu ieliktie stūrakmeņi.
Visu zemju proletārieši apvienojieties. Mūsu saraustā bagātība ir tik pat neaizskarama kā ķēms zem hūtes.

Atbildēt

Ilvars

30.01.2021. 07:21

»

tiesneši- noziedznieki

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši...


Prokuror Eviju Freidenfeldi Sedlenieci
Tiesnesis Strazds (karma atnaca)
Viktors Montiks ar Krupenicu (aiztureja KNAB-atpirkas izmaksajot Kuzim jubileju 50gadu.
Tiesasanas ka Maksla (grutupa otkati
ARNO BERZINJU Ko samala mafioza Tiesiski nihiliska zagliga valsts koruptiva vara.

Atbildēt

tiesneši- noziedznieki

30.01.2021. 01:22

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši, cūkas!
Tieši šie te kretīni pavilkuši Latvijas korupcijas indeksa rādītāju līdz Kiprai. Tiek noazgta valsts un SAB neko nedara. Kāpēc? Tāpēc, ka tur sēž tādi paši.

Atbildēt

Fakts

29.01.2021. 23:06

Tiesu vara ir viena no varām!Mūsu Satversmes tēvi izveidoja līdzsvaru starp varām.Latvija ir kā galds ar četrām kājām.Tiklīdz kāda no varām Orveliski mēģina kļūt vērtīgāka-tā uzreiz sašūpo valstiskumu.Mēdijos ir jāizgaismo citu-oficiālo varu-trūkumi,lai valsts maksimāli labi varētu attīstīties sabiedrības interesēs.Līdzīgi kā dzīvā organismā katrs orgāns vai šūna veic savu funkciju.Pretējā gadījumā tā ir slimība vai vispār vēzis,kas apdraud visu.

Atbildēt

Tiesu eksperts

29.01.2021. 22:25

»

janis

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums


Kādēļ Tieslietu padome nekad, neko nelemj par tiesnešiem.lai viņi pārtrauktu tisiskuma graušanu valstī ar korupciju? s, tā ir pilnīgi parazītiska |Padome, nauda sūklis.

Pajautāsim, kādēļ šī Tieslietu padome izvirzīja ģeju par augstāko prokuroru? Tādēļ, ka pašā šajā Padomē ir pārpārēm geji un lezbietes un lai kopā ar Osipovu nostiprinātu valsts "postīšanu" dzimumjautājumos un par ģimenes izpratni?

Kādēļ Tieslietu padome nenopēla Eiropas Cilvēktiesību tiesas atklātos aplamos tiesu spriedumus Latvijā?

Likvidēt Satversmes tiesu, likvidēt Tieslietu padomi un vēl daudz ko!

Atbildēt

Neatkarīga

29.01.2021. 21:51

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Tiesa ir neatkarīga un nevienam nekalpo.

Atbildēt

janis

29.01.2021. 20:49

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums?

Atbildēt

Divi tiesiskumi

29.01.2021. 20:45

Tiesiskums ir tad, kad notiesā, ja ir pierādījumi, bet attaisno, ja pierādījumu nav! Bezkompromisa tiesiskums ir tad, ja Magoni notiesā, bet Jurašu attaisno!!!

Atbildēt

k

29.01.2021. 19:58

»

bompirdāns

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas...


Sapuvusi ir visa tieslietu sistēma! Paskat, kas notiek Administratīvajās tiesās par VID lēmumiem: tiesai pietiek ar VID pieņēmumu, tas ir - izdomājumu. Tas ne kas, ka process nav ievērots, ka VID nav ļāvis izģērbjamajam cilvēkam cilvēkam iepazīties ar lietu. Tiesas absolūti klaji atbalsta VID prettiesiskumu. Izģērbj cilvēkus un uzņēmums kopīgi grupā!
A te, kad runa iet par 2 miljonāriem, uzreiz bija skaidrs ar ko tā beigsies

Atbildēt

bompirdāns

29.01.2021. 19:29

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas recidīvs...:D

Atbildēt

TP

29.01.2021. 19:21

Tieslietu padome ir vārguļi. Ar tādām pašām sekmēm tiesas var noziedzniekus nevis sēdināt cietumā, bet AICINĀT turpmāk neizdarīt noziegumus. Biju domājusi, ka varbūt Augstākās tiesas tiesneši vēl saglabājuši kādu neatkarību no politiskajiem procesiem valstī, bet nekā. Kauns Strupišam, kauns Tieslietu padomei. Bordānu jāizmet misenē.

Atbildēt

turpinājums

29.01.2021. 19:07

»

404

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar


...Turklāt citās valstīs tiesnesis nevis tikai nolasa sprieduma rezolutīvo daļu un iet projām, bet pāris teikumos arī paskaidro kāpēc pieņemts tieši šāds spriedums, un tas nav nekāds pilnais teksts uz vairākām lapām, uz kuru visiem pacietīgi jāgaida, bez uzdrīkstēšanās izteikties.

Atbildēt

404

29.01.2021. 19:05

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar.

Atbildēt

Paija

29.01.2021. 18:20

kadā lietā Bordāns atzina, ka lietā nenumurēti un necauraukloti papīri esot normāli, kaut gan paša tieslietu ministra instrukcija nosaka, ka lietas materiāli jācaurauklo un jānumurē.

Neticu Bordānam.

Atbildēt

Pox

29.01.2021. 18:13

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Ko tas īspim*pis var lekties!

Atbildēt

varbūt referendumu???

29.01.2021. 18:01

tiesas kalpo tautai, vai ne???????????????

Atbildēt

Ja

29.01.2021. 17:47

Tieslietu padome būtu konstruktīvi paškritiska, tad citiem nebūtu pamata tieslietu sistēmu kritizēt. Paškritika nav vājuma izpausme!

Atbildēt

Bordāns sprieda pārliecinoši pareizi

29.01.2021. 17:45

»

Franklins

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē


“Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kas te nepareizs? LV ar 2020.gada 13. martu atteikusies ievērot cilvēktiesības un Osinovskis, viņam nelabvēlīga tiesas sprieduma gadījumā var vērsties ECT ar kompensācijas prasību pret LV. Sēžot cietumā? Pret LV ar notiesājošu spriedumu krimināllietā? Bezceris!

Un Bordāns to labi saprot! Tāpēc tik droši draud ar žīdu tiesu - Ekonomikas tiesu!

Atbildēt

patiesībā

29.01.2021. 17:26

visi zin ,kas un kā notiek.Šī teātra lietā derēja TROIKA.

Atbildēt

Franklins

29.01.2021. 17:20

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē!
Iebraucis ir auzu laukā tas ministrs.

Atbildēt

Tieslietu padomes tukšā muldēšana

29.01.2021. 16:57

Osinovska lietā Bordāns kritizē tiesu. Tiesa uzskata, ka ir divas realitātes Osinovska lietā - objektīvā, ievērojot cilvēktiesības un neobjektīvā - politiskā.

Te mēs redzam inkluzīvā kapitālisma iesoļošanu Latvijas tieslietu sistēmā, ko Osinovska lietā izgaismo pats Bordāns.

Ekonomikas lietu tiesu - “ebreju tiesu saimnieciskos strīdos” saskaņā ar “ebreju impērijas trešo standartu” J. Bordāns un E. Levits plāno izmantot inkluzīvā kapitàlisma interesēs, politiski sodot personas, konfiscējot mantu un īpašumus sabiedrības interesēs, safabricējot krimināllietas ar mērķi konfiscēt īpašumus, sagraut ekonomiku.

Bordāns sašutis par spriedumu Magoņa un Osinovska lietā un apšauba tiesneša profesionalitāti
POLITIKA
  Jauns.lv / LETA

Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kopumā mēs redzam globālistu inkluzīvā kapitālisma “tiesību sistēmu” nākotnes Latvijā, kas atainota Klausa Švābes grāmatā “Covid-19 Lielais restarts”

Vienlaikus redzam, ka arī A. Lembergs ar realizētajām sankcijām pret viņu no ASV puses caur E. Levitu un J. Bordānu kļuvis par pirmo redzamo inkluzīvā kapitālisma upuri Latvijā.

Jau tagad Latvijā ir divas realitātes. Vienā dzīvo tie, kuri lasījuši Klausa Švābes “Covid-19 Lielo restartu” un aktīvi seko politiskajiem notikumiem, bet otrā realitāte ir haotiskie un slepenie E. Levita un K. Kariņa, J. Bordāna un VDD lēmumi, uz kuriem maldīgi tiesiski paļaujas Latvijas iedzīvotāji.

Izlasot K. Švābes grāmatu “Lielais restarts”, mēs skaidri ieraugām ienaidnieka plānus, kuri realizējas mūsu acu priekšā, bet nezinām, kā tiem pretoties, jo sabiedrība dzīvo divās ralitātēs. Ar K. Švābes Davosas foruma plāniem un bez to zināšanām. Sabiedrību sašķeļ pat ar vakcināciju, aizskarot katras personas dārgāko - veselību un dzīvību, valstij rupji pārkāpjot Nirnbergas kodeksa ētiku.

Bet Tieslietu padome, pieskaroties “Bordāna bezkompromisa tiesiskumam” ignorē būtisku apstākli. Daudzi to ignorē un nenovērtē. 2020. gada 13. martā LV ir paziņojusi ANO pilnīgi oficiāli, ka atsakās no cilvēktiesību ievērošanas “pandēmijas laikā”. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka personu, kuras vērsīsies ECT pieteikumus pret Latvijas valsti pieņems, tostarp par personas veselības problēmām, ko izraisīs valsts vakcinācija pret Covid-19, bet neizskatīs pēc būtības.

Ar ko Tiesletu padome atšķiras no “bezkompromisa tiesiskuma Bordāna”, nepieminot šo apstākli, būtiski maldinot lasītāju?

Atbildēt

Juris

29.01.2021. 16:39

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Bordis, kā jau visi maziņi, kompleksaini vīrietīši, esot ļoti atriebīgs. Un viņam tagad ir vara. Bet pasaulē viss rotā ap varu un naudu. Baumo, ka šam gauži tīkot abi.

Atbildēt

jaut

29.01.2021. 16:35

tieslietu pad ir kāds hetero jeb visi kā viens dod dibenā????????????

Atbildēt

sola

29.01.2021. 16:22

Kas ar mums notiek. Pilnīga NULLE var būt labklā'jības ministre.Sapaša viņai nav pat aprobežotas beibes līmenī.Par tieslietu ministru piestrādā lietu kārtotājs.Citādi es to nevaru nosaukt. Nu ,vajadzēja tagadējam dzelzceļa izsaimniekotājam vietu...lūdzu.Un tagad, kad nesanāca šitās rebes,tad tiesneši vainīgi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.01.2021. 16:21

Bezkompromisa tiesiskums Bordāna un Co izpratnē ir individuāla lieta, kuru Bordāns un Co piemēro atkarībā no katras lietas figurantiem. Kad pret citiem, tad tas tiesiskums darbojas. Kad pret savējiem, piemēram, pret Jurašu, tad par to tiesiskumu piemirst. Un, kad tiesnesis nespriež tā, kā bezkompromisa tiesiskuma nesējiem iegribas, tad tas tiesiskums tiek pavērst pret šo tiesnesi.

Atbildēt

Vot vot

29.01.2021. 16:21

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Pie tām abi divi mazizglītoti

Atbildēt

kode

29.01.2021. 16:17

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni.
Viņi tāpat nesapratīs šo maigo ieteikumu.

Atbildēt

Spoks

29.01.2021. 16:13

Pareiza bet bezzobaina rezolūcija uz tieslietu ministra muļķīgu un amatam neatbilstošu tiesas ietekmēšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...