Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:41

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2021. 02:40

>izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas >principus

Tieslietu padome aizskar visu cilvēka tiesības,
mēģinot samazināt vārda brīvības formu.

Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksē
ir lietas par tiesas kritiku,

piem. ar apvainojošu, aizskarošu frāzi -

tiesnesis taisījis spriedumu
[smagā alkohola un narkotiku reibumā]
, izsakoties par
sievas sajaukšanu ar sievasmāti.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

31.01.2021. 22:25

»

Indullis Durka

Esmu gandarīta par man pievērsto uzmanību, bet pasakiet Kešeram, ka es vēl lauztos! Hihihihi! :) Es sacerēšu viņam veltītu darbu. Es to izdarīšu


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtas galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

31.01.2021. 14:56

»

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā...


tavas netradicionālās orientācijas pasīvista aktualitātes un problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

Levitc ievietots nabagu pansionātā, kur Līķu Vaira

31.01.2021. 14:44

»

kode

Hei...


Caur ASV no Japānas pasūtītas ragutiņas speciāli “nācijas tēva” vešanai uz mežu. Baumo, ka humānu apsvērumu dēļ vedīšot no kovida jau mirušu tautai atrādīt Biķernieku mežā.

Neviens nezin, vai tās pašas ragutiņas piemēros Līķu Vairai, vai arī to pirmo vilks.

Neviens nezin, kādu ko ida štamu abi noķēruši.

Atbildēt

kode

31.01.2021. 13:52

Hei!
Kur prezidenta vērtējums? Nāciju tēvs paslēpies vai nespēj saviem izvēlētājiem pateikt, lai tik klaji neblamējas.
Paši saslavējāt, cik gudrs tiesībzinātnēs, bet īstenīna acīmredzama. Nespējīgs.
Nodzīvojis Vācijā tik ilgi, vienīgais ko var izdarīt, ieviest vācu valodai raksturīgos vārdu salikteņus.
Latvieši 700 gadus bija vācu jūgā, tagad turpina kropļot latviešu valodu. Par tiesiskumu - kā sarkano komisāru laikos: savējie dara ko grib, bet konkurents jāiznīcina

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 13:41

Andropovs korumpantus ieslodzīja cietumos.Kāda bija korumpantu kategorija tanī laikā,augstskolu pasniedzēji,tanī skaitā Alkkšņa karasskolas pasniedzējs,kara komisiriāta darbinieki,karaspēka dalas ārsti,direktoru vietnieki-sainicskie darbinieki,celtn.darba vadītāji.spekulanti-kuri zaga un pārdeva.Andropova laikā ekonomika strauji sāka augt,neapmierināta bija sarkanā burzuazija,Jeļcins,Jakovlevs un viņu līdzgaitnieki bija neapmierināti ar Andropovu,un novāca no valdīsanas,rezultātā sašāva un nomira,stājās Jeļcins ar Gorbučovu,tika pasļudināta ammnestija,izlaizta korum panti ārā no cietumiem,tai skaitā arī Latvijā,vinu rokas nokļuva investīju nauda,vadošā elitā atradās cekisti,un to āgenti,komunisti.Izlaupīja Latvijā rūpnīcas,tai skaita Latvijas pērli ,,VEF,,Kehris sacija nojauksim socialismu līdz pamatiem,nojauca-reketa darbība,kuru Cevers nemaz neapkaroja,vinu dēvēja par reketa karali.Tā demokrātijā sākās korupcija,un patreiz ES Latvija atrodas pimspēdējā vietā,Nu cienīgie tiesībsargājošās iestādes darbinieki labi padomājiet kā turpmāk attīstīt ekonomiku,sevišķi Coron-19 virusa,ar korupciju ekonomiku neattīstīsim.

Atbildēt

Multimākslinieku labais piemērs dzejdarim

31.01.2021. 13:34

»


Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā. Nav tā: tu tagad esi sieviete, es būšu vīrietis. Vai otrādāk." Šova pirmajā sērijā Kašers arīdzan pajoko, ka labprāt Jāni pie altāra redzētu sev līdzās kāzu kleitā. Par laulībām kā loģisku kopdzīves turpinājumu vīrieši bijuši vienisprātis. Lai arī Kašers partneri bildinājis pirmais, arī Jānis jau labu laiku bija izlēmis par tik nozīmīgu soli.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

31.01.2021. 13:26

»

bratka

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu...


Neesmu par Bordānu,bet tas,kas notiek mūsu tieslietās ir tīrākās korupcijas midzenis.Perādījumi,pārbaudiet kas viņiem pieder,cik naudas kontos kā tērējas.Vārdu sakot viņu labklājības līmeni,ieviest pārbaudi uz MELU DETEKTORA 2-3 reizes gadā par aizdomīgiem spriedumiem.Lai nav tā,kā bija ar to *tumbočku*.

Atbildēt

Jūsmiņš

31.01.2021. 11:42

Bordāns & Co - tie ir līdz šim vislielākie, zināmie, Latvijas valsts ekonomisko interešu nodevēji. Tas ir visiem zināms fakts, kas neprasa pierādījumus.
Ja šāds cilvēks nav notiesāts un vēl izpilda tieslietu ministra pienākumus, tas jau pats par sevi ir nonsenss. Padomju laikos par valsts nodevību nošāva, tagad ceļ lielos amatos. "Demokrātija" tā sacīt! Vai smiekli nenāk?

Atbildēt

Tieslietu padome- mafijas perēklis

31.01.2021. 11:04

Tieslietu padome ir mafijas perēklis un tas ir jāpatīra. Strupišs jāarestē par pretvalstisku darbību un korupcijas atbalstīšanu.
Strupišam ir jāliek nokārtot pārbaudes darbus, lai pārliecinātos par viņa kompetenci, kas izskatās- balstīta tikai uz iekļaujošo korupciju. Viņa akadēmiskā izglītības dokuments jāanulē.Korupcijai jāpiesaka vienreiz gals!

Atbildēt

bratka

31.01.2021. 11:01

Es Bordānu atbalstu,vinš ir patiess un tīrs no visām korupcijām,to vinš ir pierādījis ne reizi vien.Variet cik jūs vēlaties liet ūdeni Bordānam,es vinu pazīstam,kā kārtīgu Latvijas pilsoni,kurš cīnās ar korupciju.Bet Strupišam būtu pienākums iepazīties ar saviem padotiem,ka kurš tiesnesis iztiesā tiesu objektīvi,vai neobjektīvi,vinam bija pietiekoši laika iepazīties.

Atbildēt

Es

31.01.2021. 10:56

Paldies Tieslietu padomei par skaidrojumu, kas saistīts ar TM kauna traipa izteikumiem, ko, lai parastais mirstīgais par tieslietu sistēmu domā, ja ministrs atļaujas šādi izteikties? Man tiešām ir kauns, ka mums ir Tirslietu ministrs, kas ar saviem izteikumiem, diskriditē tieslietu sistēmu kopumā!Jācer, ka kāds rīkosies un šim klaunam ar savu klēpja sunīti- Jurīti nāksies pamest siltās vietas

Atbildēt

Uldis

31.01.2021. 05:36

»


Civilizācijas atkritumu slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas “dzejniece Untuns Durka”, kuru nicina visa sekauālā skapjizbubinātā cilvēce, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, traku suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja.

Atbildēt

partijas disciplīna

30.01.2021. 23:47

»

naudiņa

Kur mīklaini pazudusie 500 EUR?Sāksim ar to


Ko var gribēt no partijas priekšā sēdētāja,kurš nekad nav maksājis biedra naudu?

Atbildēt

lasītajs

30.01.2021. 23:26

Pagaidu ministram B.jāiestāsta,ka auzjautrināt tautu vajag atjautīgak.

Atbildēt

Paģiras būs briesmīgas

30.01.2021. 22:48

»

Murgaina

hipotēze


Pirmajā mirklī negribēju tev piekrist, bet tad sapratu, ka tā ir patiesība. Pilnīgi pietiek ar propogandas apstrādātu cilvēku masu, lai tā darītu neadekvātas lietas, piemēram vēlēšanās nobalso par idiotiem, kas savukārt kalpo citai valstij neskatoties uz zvērastu (apsolījumu)

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 20:29

»

Amatpersonas faktors

Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona


Kā zināms viņš ir ieprecējies krievijas dzelzceļa šefa ģimenē. Krievijā kā zināms tas pat nebūtu nekas neparasts. Cita lieta, ka neviens nedrīkst būt par starpnieku korupcijā, arī, ja kukulis domāts krieviem. Te jābrīnās par mūsu izmeklēšanas iestāžu un prokuratūras totālo neprofesionalitāti - nauda bagāžniekā un vienalga neko sakarīgu pierādīt nevar. Tā versija ar iepirkumu ir vienkārši nožēlojama.Tā varētu būt taisnība, ja visas iepirkuma komisijas un komitejas t.i. - cilvēki, 20 būtu iesaistīti. Un tas nu galīgi neticami, ja tas tā būtu, to būtu viegli atklāt. Pirmkārt jau Jurašs izgāzies kā veca sēta.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 19:45

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


"domas giganti" ir to grozījumu idejas galvenie iniciatori - bordāns, maskavas annuška, jurašs. Saeima ir sagatavota teksta apstiprinātājs.

Atbildēt

Amatpersonas faktors

30.01.2021. 19:33

»

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu...


Neviens apsūdzētajam nedotu 500t, ja viņam nebūtu amatpersonas iespējas. Vai nu vadi valsts uzņēmumu vai nu nodarbojies ar privātbiznesu. Viegli taisīt privātbiznesu, ja esi valsts amatpersona.

Atbildēt

Tad jau runa “iet” par Saeimas “domas gigantu”

30.01.2021. 19:13

»

īstenībā

kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen


apstiprinātajiem grozījumiem, ka prokurora vienpersoniska pārliecība par pierādījumu pietiekamību mēģina apstulbināt tiesnešu taisnīgumu?

Osinovska lietā runa ir par 500k, kas ir viņa godīgas izcelsmes (tas ir pierādīts) naudas līdzekļiem. Cilvēktiesību izpratnē Osinovska īpašums, ko prokurors gribēja “revolucionāri” konfiscēt par labu nabaga valstij.

Tiesa naudu atzina par “komisijas naudu” paredzamajā darījumā. Vietējie “KGB” čekisti izsekoja, novēroja un saslēdza dzelžoz personas godīga darījuma laikā. Katrs čekists ir labs ar lodi pierē.

Vai es to teicu par prokuroru vai Ordānu, vai Durašu?

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 18:48

»

Uz ko tas velk?

Ka tiesas motivāciju, ka 500 k ir komisijas nauda, nomotivēs par kukuli


kā Kriminālprocesa likumā iegrozīja "domas giganti", pietiek ar procesa virzītāja (revolucionāru) pārliecību, ja tiesnesim tādas nav, viņš neko nesaprot no bezkompromisa un steidzami jāpadzen.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 18:19

»

īstenībā

ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami


Tas ir līdzīgi kā Polijā un Ungārijā. Mums jkp dēļ jāgaida kārtējās samkcijas. Neviens Eiropā nesapratīs kā var būt, ka tiesas spriešanā iekaucas gan valdība, gan parlaments. Kāds ekonomists varbūt varētu sarēķināt, cik miljonu lielus zaudējumus jkp jau paspējis nodarīt.

Atbildēt

īstenībā

30.01.2021. 17:19

»

ansis

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā


ko jūs, bordāns ar jurašu ir latviešu modernās juridiskās domas giganti un bezkompromisa judikatūras tēvi. Ja viņi saka, ka medus ir kaka, tad tagad visām tieslietu padomēm, tiesnešiem un tiesām jāprotas un tā arī jāspriež, kompromisi nav pieļaujami.

Atbildēt

Zoofilu skpjapriekā izbubinātā ūdensgalva untuns

30.01.2021. 16:34

»


untuns skppi.tais izbubinātais pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Dikļu pasutijumgalc!

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Atbildēt

ansis

30.01.2021. 15:19

Tieslietu padome nav pieņēmusi vissvarīgāko - uzdot Bordānam un Jurašam atkārtoti iestāties kādas juridiskās fakultātes otrajā kursā.

Atbildēt

Durakam

30.01.2021. 15:14

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi


Vēsturi vajag mācīties. PSRS bija ieviesta iepakojuma depozīta sistēma stikla tarai. Mēs visu nolikvidējām un tagad taisām pa jaunu, bet jau kā barotni kādam. Tā ka nevajag.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

30.01.2021. 14:49

»


Tagad tukšās pudeles lielākoties nodod bomži, jo tās maksā tikai dažus centus, bet toreiz – gandrīz visi.

Atbildēt

LU uzturētā marksisma ļeņinisma tiesību sistēmā

30.01.2021. 14:40

»

leopards

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru...


Gandrīz visi tiesību sistēmas speciālisti ir apmācīti marksisma ļeņinisma tiesību sistēmai. Viņi ir apguvuši šķiru cīņu, kapitālisma cīņu par naudu un vadošās partijas lomu, kurā tiesnešiem ir jāieklausās un jāsadarbojas ar KGB. Ir protams patīkami izņēmumi, kas pārzina cilvēktiesības, starptautiskās tiesības un saprot likuma garu (to bieži nesaprot deputāti). Pie kam nav ārējā spiediena mainīt esošo tiesību sistēmu, maz paškritika tiesnešu un prokuroru vidū.

Atbildēt

Indullis Durka no mājsēdes pakaļas

30.01.2021. 14:31

»


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Kleptokrāts

30.01.2021. 13:12

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


Kadi bagātie...kleptokrāti un demoralizēti alkatigie. par tiem ari iet runa. Nu neesiet naivi, nodaliet bagātos no kleptokrātiem. Un parādiet man sekmīga uzņēmēja vai turiga cilvēka piemēru Latvijā ar nosacijumu, kas nav savu turību ieguvis caur valsts pasutījumiem vai paša būšanu tur vai caur saitēm valsts struktūrās.

Atbildēt

sola

30.01.2021. 12:49

»

?

bordans un jurass ir arzemju agenti


Nē.Lēti duraki.Par aģentiem kļūst daudz gudrāki un izglītotāki.Šitos pie''ker uzreiz aiz smirdīgajām roķelēm.

Atbildēt

?

30.01.2021. 12:47

bordans un jurass ir arzemju agenti ?

Atbildēt

miministre

30.01.2021. 12:45

»

Nauda

Vai pats fakts, ka cilvēkam ir nauda automātiski nozīmē, ka viņš ir noziedznieks? Tā sakot, sitīsim bagātos


bET VAI BIJA TĀ NAUDA?Varbūt tas tikai atsevišķu darboņu sapņojums.Nu nesaprata Magone, ka viņa vietai jau nolūkots daudz vieglāk un lētāk sarunājams bāleliņš.Nesaprata.Pats vainīgs.

Atbildēt

Strupišs - kaitnieks vai pamuļķis?

30.01.2021. 12:37

Kas ir Strupišs - pa nevainīgs pamuļķis pasniedzējs, kādi ar vecuma klūst marasma un pašpietiekamības purvā slīgstošie akadēmiskie "mācību spēki", vai kaitnieks, kārtējais mafijas jumta stutētajs, Latvijas nodevējs un korupcijas un Latvijas izlaupīšanas atbalstītājs? Pilnīgi skaidrs, ka ar šo mutes virināšanu šis sagrabējušais kaktu zinātnieks "speciālists" ir gan viens, gan otrs, gan trešs.

Atbildēt

???

30.01.2021. 11:38

Un kas ar Jansonu? Kāpēc nekas nav uzrakstīts? Vai arī tur viss kārtībā? Varbūt par viņu būs atsevišķs "shodņaks"? Varēja jau uzrakstīt. Galu galā tieši no turienes 'aug kājas'.

Atbildēt

Varbūt

30.01.2021. 11:32

»

!

Magona laika dzelzcels tacu stradaja,tagad izpardod sliedes un vagonus


tur tā atbilde arī slēpjas. Partijas biedrs Linkaits nolaida dzelzceļu pa grunti. Nebija vēl sācis strādāt, kad paziņoja, ka tranzīts Latvijai nav svarīgs un nozare arī. Pasūtījums iespējams, ka bija jau sen, bet traucēja Magonis.

Atbildēt

Nesapratu

30.01.2021. 11:28

»

leopards

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru...


Kas leopardam ļauj tunāt Latvijas pilsoņu vārdā. Bordānu šobrīd atbalsta daži procenti pilsoņu. Lielākā daļa ir par to, lai Bordānu kopā ar viņa bezkompromisa tiesiskumu un jauno komunistu partiju patriektu ar sūdainu koku no iesēdētās vietas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...