Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaisti

09.05.2017. 15:16

Skaisti sacerēts pasūtījuma raksts, lai palaistu brīvībā psihiski slimu cilvēku. Pietiek.lv varēja vispirms noskaidrot, ka cilvēka ievietošanas slimnīcā nav sodīšana, līdz ar to salīdzināt ārstēšanas ilgumu ar likumā noteikto sodu ir apzināta melu izplatīšana.

Atbildēt

kaimiņiene

08.05.2017. 12:52

»

Pirmdiena

Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot


Nu manā namā tieši tāds pusisis bija, vienreiz nosita cilvēku, pēc 5 gadiem šo izlaida, pēc trim gadiem vēl viens slepkavības mēģinājums labi ka upuris palika dzīvs. Vai upuriem nav nekādu tiesību?

Atbildēt

ome

08.05.2017. 12:49

»

Kārtējais pierādījums noziedzībai Augstākajā tiesā


Sieviete veica slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos- visi te paši ku kū, slepakava kura vēl pie tam par savu rīcību netabild būtu jālaiž ārā paldies tiesnesei. Kas pasargās sabiedrību no šitās

Atbildēt

atmoda

08.05.2017. 09:01

vajag publicēt sarakstā visas tās lietas, kuras zaudētas cilvēktiesību tiesā, ar tiesnešu uzvārdiem, kuri pēdējie par to lēmuši, un paskatīties, vai par to ir disciplinārsodīti vai tas viss ir notušēts kā norma. Kādu grēkāzi atrod un tad tam jāatbild par visu grēkiem vai ir par ko vai arī nav par ko!!!

Atbildēt

puķe

08.05.2017. 08:57

Augstākajai tiesai cilvēktiesības ir sveša lieta, tādēļ jau tik daudz lietu cilvēktiesību tiesā, izskatās, ka atmostas Staļina režīms un tas slēptā veidā, kad vajag iznīcināt kādu cilvēku, tiek piemērots visplašākajos veidos. Visi, kuri traucē ''savējiem'', tiek pazemoti, izdzīti,apmeloti un uztaisīti par ''trakiem''

Atbildēt

Aka

04.05.2017. 08:00

»

Debiliķi autori

Labāk būtu cepušies par to ka par slepkavību pastiprinošōs apstākļos pēc 8 gadiem jau var tikt mājās


Kam interesē sabiedrības drošība?Ja slimniece būtu kādam no cilvēktiesību aizstāvjiem kaimiņiene,tad droši vien aizstāvētu atturīgāk...

Atbildēt

Lauku tante

02.05.2017. 12:13

»

Pirmdiena

Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot


Nepretendeju uz cilvēktiesību (Rietumu izpratnē) perfektu zināšanu, taču man šķiet, ka vairākuma iedzīvotāju, ieskaitot kaimiņus, radus u.c. "kontaktpersonas", drošība ir vairāk vērta, nekā tās vienas šizofrēniķes t.s. cilvēktiesības. Vai tuvinieki varēs nodrošināt, ka viņa vēl kādu neapdraud?!

Atbildēt

iks

02.05.2017. 12:11

Tā kā personas prettiesiska turēšana ārstniecības iestādē ir cilvēktiesību pārkāpums, par šo tiesneses rīcību iespējams sūdzēties arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

-------------

Vai kāds šaubās, ka sieviete ECT vinnēs?Tikai kāpēc gan nodokļu maksātājiem būtu jāmaksā kompensācija, nevis tiesnesei un tiesas priekšsēdētājam Bičkovičam?

Atbildēt

to ect

02.05.2017. 11:59

»

ect

Kā ceturtdien, 2017.gada 27.aprīlī informēja Ārlietu ministrijā, Eiropas Cilvēktiesību tiesa 2017.gada 27.aprīlī pasludināja spriedumu lietā Šmite pret Latviju, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Heides Lidijas Frīdeles Šmites tiesības uz taisnīgu tiesu, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību...


Jautājums, kā Latvijas likumdevējs pieļauj tādus likumus, kas atļauj tiesnešiem būt amatā uz mūžu un ņirgāties par cietušajiem? Manuprāt, tiesnešu iecelšana uz mūžu kavē tiesu tālāku attīstību un apdraud demokrātiju Latvijā. Tā, piemēram, Administrtatīvā rajona tiesā ir tāda A.Juškeviča, kas piesedza Valsts zemes dienesta amatpersonu prettiesisko rīcību, parakstu viltošanu, tiesas spriedumu nepildīšanu, bet tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs nepakustina pat pirkstu, lai sauktu negodīgus tiesnešus pie disciplinārās atbildības.

Atbildēt

ect

02.05.2017. 11:57

Kā ceturtdien, 2017.gada 27.aprīlī informēja Ārlietu ministrijā, Eiropas Cilvēktiesību tiesa 2017.gada 27.aprīlī pasludināja spriedumu lietā Šmite pret Latviju, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Heides Lidijas Frīdeles Šmites tiesības uz taisnīgu tiesu, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencija. ECT par labu iesniedzējai no Latvijas piedzina 5000 eiro par morālo kaitējumu un 1000 eiro kā atlīdzinājumu par tiesāšanās izdevumiem saistībā ar tiesībām uz taisnīgu tiesu pārkāpšanu.

Atbildēt

Ziņa no "kēķa" tiesas

02.05.2017. 10:13

»

Marseļa

Augstākās tiesas tiesneši pēdējos gados ir palikuši izteikti ciniski, nedod atbildes uz konkrētiem jautājumiem, izvairās no taisnības un likumības ievērošanas lietu izskatīšanas gaitā, paši apzināti pārkāpj likumus, piemēram, Aja Branta, P.Dzalbe un vēl daži citi. Kamēr nemainīsies tiesiskuma izpratne...


Tiesāšanās kā ķēķī - šis princips - "Tiesāšnās kā ķēķī" ir mūsu visu tiesu darbības pamatā, jo pat ECT spriedumi viņus neietekmēja un neietekmē. Latvija nav augstākas varas, ka tiesnešus pievestu pie prāta un likumības. Protams, nav visi tādi tiesneši un ne vairākums, bet tādu korumpantu un nekauņu ir pārpārēm. Tādēļ smird visas tiesas no lielām darvas karotēm. to "mucā".

Atbildēt

Marseļa

02.05.2017. 08:54

Augstākās tiesas tiesneši pēdējos gados ir palikuši izteikti ciniski, nedod atbildes uz konkrētiem jautājumiem, izvairās no taisnības un likumības ievērošanas lietu izskatīšanas gaitā, paši apzināti pārkāpj likumus, piemēram, Aja Branta, P.Dzalbe un vēl daži citi. Kamēr nemainīsies tiesiskuma izpratne mūsu valstī,tikmēr likumi na rakstīti nabagajiem !

Atbildēt

Jēkaba ielā 11

02.05.2017. 07:58

Beidzot skaidrība, kāpēc tik ilgi mums jāgaida uz palātas brīvām gultām.

Atbildēt

Debiliķi autori

02.05.2017. 07:50

Labāk būtu cepušies par to ka par slepkavību pastiprinošōs apstākļos pēc 8 gadiem jau var tikt mājās.......

Atbildēt

Ēdelweiss

02.05.2017. 07:44

Latvijas tainie tiesneši...

Atbildēt

un

02.05.2017. 05:14

»

Nav noticis tas, ka atbilstoši pirmās instances tiesas lēmumam, pieņemu, nav atcelti mrpl


Kāds tam sakars ar rakstā apgalvoto, ka tiesnese neievērojot likumu?

Atbildēt

01.05.2017. 22:01

»

Kāds varētu vispirms izlasīt likumu un tad dragāt pasūtījuma rakstus...


Nav noticis tas, ka atbilstoši pirmās instances tiesas lēmumam, pieņemu, nav atcelti mrpl.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 21:35

»

švamme

pilnīgi piekrītu , ka Latvijā nevar būt cilvektiesību un taisnību tiesā nav ko meklēt, BET par šo gadījumu: šizofrēnija NAV izārstējama, tikai (ja paveicas) var apārstēt, lai daudz maz iespēj neapdraudēt sabiedrību un sevi, bet kā te var saprast no teksta, šī persona nekad nav izrādījusi vēlmi tikt ...


Tu vispār saproti ko runā? apjēdz kāda ir tiesneša būtība, pienākumi? kādēļ vispār tiesneši vajadzīgi. Tu taču nedomā, ka "bēgļi" salaisti iekšā, lai palīzētu nabaga cilvēkiem?

Atbildēt

švamme

01.05.2017. 20:47

»

Kā jau Pirmdiena norādīja, te runa ir par to, ka Augstākās tiesas "tiesnešiem" likumi nav rakstīti. Viņi tos pārkāpj apzināti un ciniski, nebaidās. Un šī nav vienīgā tāda "tiesnese


pilnīgi piekrītu , ka Latvijā nevar būt cilvektiesību un taisnību tiesā nav ko meklēt, BET par šo gadījumu: šizofrēnija NAV izārstējama, tikai (ja paveicas) var apārstēt, lai daudz maz iespēj neapdraudēt sabiedrību un sevi, bet kā te var saprast no teksta, šī persona nekad nav izrādījusi vēlmi tikt apārstētai, tad par ko cepiens? Tāpat kā WELCOME-isti ar "nabaga" bēgļiem, šie āģitātori nevēlētos dzīvot pat vienā kāpņu telpā ar tik garīgi slimu personu, bet paģēr viņu izmest no institūcijas sabiedrībai -lielā tauvā kaklarota.

Atbildēt

01.05.2017. 20:43

Kāds varētu vispirms izlasīt likumu un tad dragāt pasūtījuma rakstus!

608.pants. Medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu atcelšanas vai grozīšanas kārtība

(1) Jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa atcelšanu vai grozīšanu 14 dienu laikā no ārsta speciālista vai ārstu konsilija, vai tiesu psihiatrijas eksperta atzinuma saņemšanas dienas izlemj pirmās instances tiesa, kuras kontrolē ir lēmuma izpilde.

Kur rakstā ir kaut viens fakts, ka tas nav noticis?

Atbildēt

Robis

01.05.2017. 20:29

ja cietums aizstāts ar slimnīcu, tad starpība nav liela, kur jāatrodas ar šizofrēniju slimajai noziedzniece ...

Atbildēt

01.05.2017. 18:23

»

Nabaga

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā


Kā jau Pirmdiena norādīja, te runa ir par to, ka Augstākās tiesas "tiesnešiem" likumi nav rakstīti. Viņi tos pārkāpj apzināti un ciniski, nebaidās. Un šī nav vienīgā tāda "tiesnese".

Atbildēt

Pirmdiena

01.05.2017. 18:01

»

Nabaga

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā


Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot.

Atbildēt

Nabaga

01.05.2017. 17:57

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā.

Atbildēt

01.05.2017. 17:51

Kārtējais pierādījums noziedzībai Augstākajā tiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...