Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaisti

09.05.2017. 15:16

Skaisti sacerēts pasūtījuma raksts, lai palaistu brīvībā psihiski slimu cilvēku. Pietiek.lv varēja vispirms noskaidrot, ka cilvēka ievietošanas slimnīcā nav sodīšana, līdz ar to salīdzināt ārstēšanas ilgumu ar likumā noteikto sodu ir apzināta melu izplatīšana.

Atbildēt

kaimiņiene

08.05.2017. 12:52

»

Pirmdiena

Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot


Nu manā namā tieši tāds pusisis bija, vienreiz nosita cilvēku, pēc 5 gadiem šo izlaida, pēc trim gadiem vēl viens slepkavības mēģinājums labi ka upuris palika dzīvs. Vai upuriem nav nekādu tiesību?

Atbildēt

ome

08.05.2017. 12:49

»

Kārtējais pierādījums noziedzībai Augstākajā tiesā


Sieviete veica slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos- visi te paši ku kū, slepakava kura vēl pie tam par savu rīcību netabild būtu jālaiž ārā paldies tiesnesei. Kas pasargās sabiedrību no šitās

Atbildēt

atmoda

08.05.2017. 09:01

vajag publicēt sarakstā visas tās lietas, kuras zaudētas cilvēktiesību tiesā, ar tiesnešu uzvārdiem, kuri pēdējie par to lēmuši, un paskatīties, vai par to ir disciplinārsodīti vai tas viss ir notušēts kā norma. Kādu grēkāzi atrod un tad tam jāatbild par visu grēkiem vai ir par ko vai arī nav par ko!!!

Atbildēt

puķe

08.05.2017. 08:57

Augstākajai tiesai cilvēktiesības ir sveša lieta, tādēļ jau tik daudz lietu cilvēktiesību tiesā, izskatās, ka atmostas Staļina režīms un tas slēptā veidā, kad vajag iznīcināt kādu cilvēku, tiek piemērots visplašākajos veidos. Visi, kuri traucē ''savējiem'', tiek pazemoti, izdzīti,apmeloti un uztaisīti par ''trakiem''

Atbildēt

Aka

04.05.2017. 08:00

»

Debiliķi autori

Labāk būtu cepušies par to ka par slepkavību pastiprinošōs apstākļos pēc 8 gadiem jau var tikt mājās


Kam interesē sabiedrības drošība?Ja slimniece būtu kādam no cilvēktiesību aizstāvjiem kaimiņiene,tad droši vien aizstāvētu atturīgāk...

Atbildēt

Lauku tante

02.05.2017. 12:13

»

Pirmdiena

Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot


Nepretendeju uz cilvēktiesību (Rietumu izpratnē) perfektu zināšanu, taču man šķiet, ka vairākuma iedzīvotāju, ieskaitot kaimiņus, radus u.c. "kontaktpersonas", drošība ir vairāk vērta, nekā tās vienas šizofrēniķes t.s. cilvēktiesības. Vai tuvinieki varēs nodrošināt, ka viņa vēl kādu neapdraud?!

Atbildēt

iks

02.05.2017. 12:11

Tā kā personas prettiesiska turēšana ārstniecības iestādē ir cilvēktiesību pārkāpums, par šo tiesneses rīcību iespējams sūdzēties arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

-------------

Vai kāds šaubās, ka sieviete ECT vinnēs?Tikai kāpēc gan nodokļu maksātājiem būtu jāmaksā kompensācija, nevis tiesnesei un tiesas priekšsēdētājam Bičkovičam?

Atbildēt

to ect

02.05.2017. 11:59

»

ect

Kā ceturtdien, 2017.gada 27.aprīlī informēja Ārlietu ministrijā, Eiropas Cilvēktiesību tiesa 2017.gada 27.aprīlī pasludināja spriedumu lietā Šmite pret Latviju, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Heides Lidijas Frīdeles Šmites tiesības uz taisnīgu tiesu, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību...


Jautājums, kā Latvijas likumdevējs pieļauj tādus likumus, kas atļauj tiesnešiem būt amatā uz mūžu un ņirgāties par cietušajiem? Manuprāt, tiesnešu iecelšana uz mūžu kavē tiesu tālāku attīstību un apdraud demokrātiju Latvijā. Tā, piemēram, Administrtatīvā rajona tiesā ir tāda A.Juškeviča, kas piesedza Valsts zemes dienesta amatpersonu prettiesisko rīcību, parakstu viltošanu, tiesas spriedumu nepildīšanu, bet tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs nepakustina pat pirkstu, lai sauktu negodīgus tiesnešus pie disciplinārās atbildības.

Atbildēt

ect

02.05.2017. 11:57

Kā ceturtdien, 2017.gada 27.aprīlī informēja Ārlietu ministrijā, Eiropas Cilvēktiesību tiesa 2017.gada 27.aprīlī pasludināja spriedumu lietā Šmite pret Latviju, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Heides Lidijas Frīdeles Šmites tiesības uz taisnīgu tiesu, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencija. ECT par labu iesniedzējai no Latvijas piedzina 5000 eiro par morālo kaitējumu un 1000 eiro kā atlīdzinājumu par tiesāšanās izdevumiem saistībā ar tiesībām uz taisnīgu tiesu pārkāpšanu.

Atbildēt

Ziņa no "kēķa" tiesas

02.05.2017. 10:13

»

Marseļa

Augstākās tiesas tiesneši pēdējos gados ir palikuši izteikti ciniski, nedod atbildes uz konkrētiem jautājumiem, izvairās no taisnības un likumības ievērošanas lietu izskatīšanas gaitā, paši apzināti pārkāpj likumus, piemēram, Aja Branta, P.Dzalbe un vēl daži citi. Kamēr nemainīsies tiesiskuma izpratne...


Tiesāšanās kā ķēķī - šis princips - "Tiesāšnās kā ķēķī" ir mūsu visu tiesu darbības pamatā, jo pat ECT spriedumi viņus neietekmēja un neietekmē. Latvija nav augstākas varas, ka tiesnešus pievestu pie prāta un likumības. Protams, nav visi tādi tiesneši un ne vairākums, bet tādu korumpantu un nekauņu ir pārpārēm. Tādēļ smird visas tiesas no lielām darvas karotēm. to "mucā".

Atbildēt

Marseļa

02.05.2017. 08:54

Augstākās tiesas tiesneši pēdējos gados ir palikuši izteikti ciniski, nedod atbildes uz konkrētiem jautājumiem, izvairās no taisnības un likumības ievērošanas lietu izskatīšanas gaitā, paši apzināti pārkāpj likumus, piemēram, Aja Branta, P.Dzalbe un vēl daži citi. Kamēr nemainīsies tiesiskuma izpratne mūsu valstī,tikmēr likumi na rakstīti nabagajiem !

Atbildēt

Jēkaba ielā 11

02.05.2017. 07:58

Beidzot skaidrība, kāpēc tik ilgi mums jāgaida uz palātas brīvām gultām.

Atbildēt

Debiliķi autori

02.05.2017. 07:50

Labāk būtu cepušies par to ka par slepkavību pastiprinošōs apstākļos pēc 8 gadiem jau var tikt mājās.......

Atbildēt

Ēdelweiss

02.05.2017. 07:44

Latvijas tainie tiesneši...

Atbildēt

un

02.05.2017. 05:14

»

Nav noticis tas, ka atbilstoši pirmās instances tiesas lēmumam, pieņemu, nav atcelti mrpl


Kāds tam sakars ar rakstā apgalvoto, ka tiesnese neievērojot likumu?

Atbildēt

01.05.2017. 22:01

»

Kāds varētu vispirms izlasīt likumu un tad dragāt pasūtījuma rakstus...


Nav noticis tas, ka atbilstoši pirmās instances tiesas lēmumam, pieņemu, nav atcelti mrpl.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 21:35

»

švamme

pilnīgi piekrītu , ka Latvijā nevar būt cilvektiesību un taisnību tiesā nav ko meklēt, BET par šo gadījumu: šizofrēnija NAV izārstējama, tikai (ja paveicas) var apārstēt, lai daudz maz iespēj neapdraudēt sabiedrību un sevi, bet kā te var saprast no teksta, šī persona nekad nav izrādījusi vēlmi tikt ...


Tu vispār saproti ko runā? apjēdz kāda ir tiesneša būtība, pienākumi? kādēļ vispār tiesneši vajadzīgi. Tu taču nedomā, ka "bēgļi" salaisti iekšā, lai palīzētu nabaga cilvēkiem?

Atbildēt

švamme

01.05.2017. 20:47

»

Kā jau Pirmdiena norādīja, te runa ir par to, ka Augstākās tiesas "tiesnešiem" likumi nav rakstīti. Viņi tos pārkāpj apzināti un ciniski, nebaidās. Un šī nav vienīgā tāda "tiesnese


pilnīgi piekrītu , ka Latvijā nevar būt cilvektiesību un taisnību tiesā nav ko meklēt, BET par šo gadījumu: šizofrēnija NAV izārstējama, tikai (ja paveicas) var apārstēt, lai daudz maz iespēj neapdraudēt sabiedrību un sevi, bet kā te var saprast no teksta, šī persona nekad nav izrādījusi vēlmi tikt apārstētai, tad par ko cepiens? Tāpat kā WELCOME-isti ar "nabaga" bēgļiem, šie āģitātori nevēlētos dzīvot pat vienā kāpņu telpā ar tik garīgi slimu personu, bet paģēr viņu izmest no institūcijas sabiedrībai -lielā tauvā kaklarota.

Atbildēt

01.05.2017. 20:43

Kāds varētu vispirms izlasīt likumu un tad dragāt pasūtījuma rakstus!

608.pants. Medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu atcelšanas vai grozīšanas kārtība

(1) Jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa atcelšanu vai grozīšanu 14 dienu laikā no ārsta speciālista vai ārstu konsilija, vai tiesu psihiatrijas eksperta atzinuma saņemšanas dienas izlemj pirmās instances tiesa, kuras kontrolē ir lēmuma izpilde.

Kur rakstā ir kaut viens fakts, ka tas nav noticis?

Atbildēt

Robis

01.05.2017. 20:29

ja cietums aizstāts ar slimnīcu, tad starpība nav liela, kur jāatrodas ar šizofrēniju slimajai noziedzniece ...

Atbildēt

01.05.2017. 18:23

»

Nabaga

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā


Kā jau Pirmdiena norādīja, te runa ir par to, ka Augstākās tiesas "tiesnešiem" likumi nav rakstīti. Viņi tos pārkāpj apzināti un ciniski, nebaidās. Un šī nav vienīgā tāda "tiesnese".

Atbildēt

Pirmdiena

01.05.2017. 18:01

»

Nabaga

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā


Slepkava ne slepkava, bet esam taču tiesiska valsts un likumus tā kā prasītos ievērot.

Atbildēt

Nabaga

01.05.2017. 17:57

Slepkava. Protams vajag ātrāk laist ārā.

Atbildēt

01.05.2017. 17:51

Kārtējais pierādījums noziedzībai Augstākajā tiesā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

FotoJūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika patriekts no partijas, jo sāka nesankcionētu nomelnošanas kampaņu pret oranžajiem Tautas partijas kolēģiem, pēdējā laikā uzstājīgi, nu jau gandrīz populistiskā manierē postulē nepieciešamību aizliegt tirgot alkoholu un tabakas izstrādājumus Rīgā šā gada vasarā gaidāmo bērnu dziesmu un deju svētku laikā.
Lasīt visu...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...

Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...