Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tuvojas Meteņi (Metai – gads lietuviski) sentēvu gadumija un arī Ķīniešu Tīģera gada sākums. Vai patiesi neredzam, ka dzimtā zeme iznīkst, izmirst, tiek izzagta? Ka, ja neapvienosimies, gan Latvija, gan tās tauta iznīks!? Tīģera gadā topam vienoti, stipri, apvienojamies tautas kustībā – MĒS ESAM VIENOTA, STIPRA TAUTA, izmainām sistēmu, izmēžam Naudas varu ar visiem tās kalpiem, tautas kangariem, izsaimniekotājiem vēstures mēslainē.

Naudas vara – to vara, kuri kontrolē pasaulē triljonus, gadsimtiem kreditē valstis un valdniekus. Kā 19. gadsimta sākumā teica Naudas varas pārstāvis Rotšildu dinastijas pamatlicējs Maijers Amšels Rotšilds: "Dodiet man iespēju drukāt un rīkoties ar valsts naudu, un man būs mazsvarīgi, kas valstī izsludina likumus." (1.)

Nepiedaloties vēlēšanās, tauta parāda, ka redz un saprot demokrātijas farsu. Ka esošais demokrātijas farss neatbilst LR Satversmei par suverēno tautas varu. Pie kam Satversmes aizsardzības birojs, kuram pēc nosaukuma būtu jārīkojas, lai tiktu ievērots Satversmes otrais pants par suvereno tautas varu, uz to visu noskatās, it kā tas neattiektos uz to.

Latvijas valsts grimst miljardu parādos (2.), par šo parādu apkalpošanu mums, Latvijas tautai, jāmaksā miljons eiro dienā (3.), tauta izmirst kā minimums 10 000 iedzīvotāju - viens novads gadā (4.), valsts desmitgadēm tiek izsaimniekota miljardos gadā (5.), mums ir zemākā labklājība Eiropā (6.), daudz Latvijas iedzīvotāju dzīvo verga eksistences līmenī.

Latvijas patriot, mosties, celies, apvienojies, rīkojies, izmēžam vēstures mēslainē sistēmu, kura mūs pašu zemē tur kalpa stāvoklī! Sistēmu, kura nodrošina, ka mūsu nauda glabājas Naudas varai piederošās bankās, ka miljardus tērējam, nodrošinot Naudas varas farmācijas un ieroču ražošanas uzņēmumu peļņu. Naudas varas kontrolētie mediji manipulē mūsu prātus, kodējot Naudas varas vērtības, iznīcinot sabiedrības pamatšūniņu - ģimeni. Kodējot kā galveno vērtību virs visām vērtībām, morāles un ētikas – Naudu (7.).  

Tīģera gadā mainām sistēmu, esam vienoti un stipri visā Latvijā! Mēs esam latviešu strēlnieku pēcteči, kuri izmainīja cariskās Krievijas pārvaldes sistēmu. Mūsu pienākums pasaules tautu priekšā ir izmēzt Naudas varas importēto sistēmu, kura Latviju un tās tautu ved uz iznīcību!  

Naudas varu Latvijā uztur tās kalpi, tautas kangari, valsts izsaimniekotāji, tādi kā Valmieras/VDK grupējums ar tā koordinatoru Šķēli, kurš, paslēpies aiz deputātu, ministru, novadu izpildvaru mugurām, izsaimnieko Latviju, un drošības dienestu darbinieki ar savu aģentu tīklu.

Naudas vara gan ar tās pseidodemokrātijas un cilvēktiesību vērtībām, gan brīvo tirgu (kurš iznīcinājis Latvijas tautsaimniecību un piespiedis simtus tūkstošus pamest Latviju iztikas meklējumos), gan valsts pārvaldes sistēmu, kuras pamats ir bezatbildīga, tautas un valsts labklājībā nemotivētu diletantu izpildvara, manipulējamas amatpersonas un tiesu vara, tai skaita deputāti – balsojamās mašīnas sīkas skrūvītes, vadāma un kontrolējama gan politiskā pozīcija, gan opozīcija. Patiesā vara ir sabiedrībai slēptiem spēkiem, pāris desmitiem neliešu, no kuriem labi, ja divi ir Saeimā.

Latvijas drošības dienestos lielāka ietekme ir Naudas varas rezidentiem kā tautas priekšstāvjiem. Faktiski drošības dienesti ietekmē un kontrolē tautas priekšstāvjus, nevis Latvijas tautas priekšstāvji kontrolē vai Latvijas drošības dienesti strādā Latvijas un tās tautas interesēs. Tieši tāpēc desmitgadēm nevar apkarot korupciju, - kā teica Juta Strīķe, “nav lielāks valsts drošības apdraudējums, kā bezkontrolē izvirtis drošības dienests”.

Jo informācija par korupciju ir viens no instrumentiem, kā Naudas vara gūst ietekmi. Tieši informācija par ZZS Vējoņa saistību ar Rāvja būvnieku karteli, kur kukuļos apgrozās miljoni, deva mums JV premjerministru Kariņu - Naudas varas kontrolēto citu valstu drošības dienestu ietekmes aģentu. Un Naudas vara pat priecājās, ka ejam Naudas vērtību pavadā, daži apzog mūsu Latviju un tās tautu.

Ne tikai Naudas varas vērtības mūsu sabiedrībā tiek iefiltrētas, bet arī Latvijas drošības dienestu veidotāju VDK darboņu vērtības – negodīgums, netaisnīgums, “uzmešana”, psiholoģiska varmācība (mūsu skolās ir augstākais psiholoģiskās vardarbības mobinga līmenis pasaulē). VDR Stasi Zersetzung (8.) metodes – psiholoģiskās degradācijas metodes, sistēmai neizdevīgu cilvēku personības iznīcināšanas metodes.

Un kā padomijā Maskavas komunistu sistēmu uzturēja tūkstošiem līdzcilvēku VDK un GRU aģentu, tā Naudas varas valsts pārvaldes sistēmu uztur tūkstošiem mūsu līdzpilsoņu, kuri iedomājušies sevi par aģentiem 007 - filmvaroņiem. Ar savu rīcību sabiedrībā, plašsaziņas medijos, sociālajos tīklos uztur Naudas varu, lai tās kalpi, tautas kangari, valsts izsaimniekotāji varētu netraucēti izzagt Latviju.

Nevēlos apgalvot, ka visi LPSR VDK darboņi un viņu pēcteči ir pēdējie nelieši, domāju, arī viņu starpā ir godīgi cienījami cilvēki, vienīgi vēl nav krustojies dzīves ceļš ar tādiem.

Vēlēšanas faktiski ir ņirgāšanās par Latvijas tautu, nelietīga krāpšana, kur Naudas vara skatās no malas un ņirgājas, kā mēs, saskaldījušies daudzum daudzās partijās, savā starpā cīnāmies par tautas varas ilūziju. Lai kāds Šķēles veidīgs nelietis, aizslēpies aiz partijām, varētu izsaimniekot mūsu valsti valsts un pašvaldības pasūtījumos, shēmot ar valsts un pašvaldības īpašumiem un lēmumiem gūtu miljonos mērāmu peļņu. It īpaši celtniecības jomā, kur būvkartelis gūst ap miljardu eiro gadā apgrozījumu valsts un pašvaldību pasūtījumos.

Gan būvakartelis zeļ un plaukst, gan tā koordinators Šķēle zeļ un plaukst jau vairākas desmitgades. Kā tūkstošgades sākumā KNAB, VDD, SAB izliekas neredzam korupciju un būvkarteļa vienošanos šajā jomā un imitē cīņu ar korupciju, tā tas turpinās ari tagad. Faktiski šī iešana celtniecības karteļa pavadā, desmitgadēm nodrošinot kartelim pasūtījumus, ir viens no lielākajiem tautsaimniecības ļaunumiem, kāpēc Latvijā sarūk darbavietas un iedzīvotāji darba meklējumos pamet dzimteni.

Jo nauda netiek ieguldīta jaunu darba vietu un uzņēmumu radīšanā, kura sekmētu lielākus ienākumus valsts budžetam, bet gan, lai šaurs Latvijas kangaru loks varētu gūt gadā miljonos mērāmus ienākumus, apgrozot nodokļu maksātāju naudu celtniecības pasūtījumos.

Kamēr neizmainīs valsts pārvaldes sistēmu, tikmēr vēlēšanas būs cīņa par tiesībām izsaimniekot valsts un pašvaldības budžetu, shēmot ar nodokļu maksātāju naudu, lai daži nelieši kangari var iedzīvoties uz mūsu valsts rēķina, nevis cīņa par tiesībām būt labiem saimniekiem.

Faktiski šī Naudas varas importētā pārvaldes sistēma, kur skaisti izskatošies un runājoši politiķi it kā kļūst par saimniekiem, bet faktiski izsaimniekotajiem, ir arī noziegums pret Latviju un tās tautu.

Sekas mēs redzam Ministru kabineta darbā, kad laba uzņēmuma grāmatvede, pianists vai jurists kļūst par organizatoru, vadītāju, plānotāju un kontrolētāju tūkstošiem valsts darbinieku un simtiem struktūrvienību bez jebkādas iepriekšējas pieredzes un zināšanām kā to dara. Un pie kāda vājprāta tas noved valsti, tagad COVID laikā.

Katram darbam, kā tagad moderni saka, ir vajadzīgas savas kompetences, arī cilvēku organizēšanai. Labi zinām, ka 97% cilvēku labāk paši izdarīs nekā mocīsies organizēt citu darbu. Cilvēkiem, kuriem ir šīs kompetences, pasaulē maksā miljonus par viņu kompetenci - zināšanām un pieredzi, jo labi apzinās šo kompetenču vērtību! Un jebkura cilvēka darba augļi lielākoties parādās tikai pēc 7 gadu mērķtiecīga darba.

Neizmainot Naudas varas importēto valsti izsaimniekojošo sistēmu, ir grūti atbildēt, vai ir jēga piedalīties šajā tautas varas farsā pseidodemokrātijas vēlēšanās, jo faktiski neko būtisku deputāts nespēj iespaidot. Pirmkārt, jau demokrātijas pamatu dēļ, jo demokrātija ir nevis viena deputāta vara, bet vairākuma vara. It kā spēja atrast kompromisu, kas daudz kur praksē pārvēršas - tu man te atļauj pasaimniekot pie nodokļu maksātāju naudas, un es nejaukšos tavā pasaimniekošanā.

Kā arī padomājiet par šo demokrātijas pamatu piemēru – pamēģiniet praksē kā Saeimā vienoties ar ne mazāk kā ar 51 konkurentu, kuri nav ieinteresēti jums palīdzēt, lai tie jums palīdz. Saprotam, ka tas ir demokrātijas pašu pamatu pamats. Pie mums tā faktiski ir daudz smalkāka nekā padomju laika kontrolētā vadāmā demokrātija.

Latvijas tauta, tikai mūsu pasivitātes nespējas apvienoties dēļ mums Latvijā ir Naudas un tās kalpu, tautas kangaru, valsts izsaimniekotāju vara, kura mūsu valsti Latviju un Latvijas tautu ved uz iznīcību, izmiršanu un sekmē valsts izsaimniekošanu miljardos. Latvijas tauta, deputāti, ministri, žurnālisti, esam labi saimnieki savā zemē un kopīgi apturam Latvijas mērķtiecīgu iznīcināšanu, grūšanu miljardu parādos, tautas izmirdināšanu, valsts izzagšanu, verga eksistenci un dodam patiesu suverenu Latvijas tautas varu, izpildvaru, kura strādā Latvijas un tās tautas interesēs, nevis Naudas varas un tās vietējo kalpu kangaru valsts izsaimniekotāju interesēs!

Apvienojamies ap kopīgu mērķi, kādu vēlamies Latviju saviem bērnu bērniem, izmantojam jau pārbaudītas metodes, kā maina valsts pārvaldes sistēmu, arī tā saucamajā Atmodas laikā - modinām tautu, apvienojamies saliedētā komandā un, kā ar LPSR Augstākās Padomes lēmumiem pie mums tika importēta Naudas vara, tā ar 14.Saeimas lēmumiem gūstam patiesu suverēnu tautas varu, dodam profesionālu motivētu valsts un tautas labklājībā izpildvaru, taisnīgu tiesību sargājošo sistēmu un vienu atbildīgo tautas priekšā, kurš ik dienu seko, lai izpildvara strādā valsts un tautas interesēs, - tautas vēlētu prezidentu.

Mēs ticam, mums izdosies! Esam labi saimnieki sava zeme! Latvija ir Tavās rokās!

https://www.delfi.lv/news/versijas/valdis-kalnozols-neuztici-naudu-bankam-kas-bralus-izgerbusas-plikus.d?id=45907563 ;

https://neatkariga.nra.lv/ekonomika/360483-latvijas-valsts-parada-cilpas-ap-iedzivotaju-kakliem ;

https://www.kase.gov.lv/sites/default/files/public/SSD/P%C4%81rskati/Ceturk%C5%A1%C5%86a%20bi%C4%BCetens/2021/Ceturk%C5%A1%C5%86a%20bi%C4%BCetens_1C_2021.pdf ;

https://stat.gov.lv/lv/statistikas-temas/iedzivotaji/iedzivotaju-skaits/247-iedzivotaju-skaits-un-ta-izmainas ;

https://lvportals.lv/viedokli/278225-knab-korupcijas-del-zaudetie-5-miljardi-eiro-ir-parspilets-apgalvojums-2016 ; https://www.facebook.com/kalnozoluvaldis/posts/4344806188867019 , https://www.youtube.com/watch?v=P7tr5Cr9-1g&t=1s ;

https://www.tvnet.lv/7277004/eurostat-latvija-majsaimniecibu-labklajiba-2020-gada-bija-viena-no-zemakajam-eiropas-savieniba ;

https://www.la.lv/valdis-kalnozols-mus-iznicinas-nauda-nevis-islams ;

https://www.pietiek.com/raksti/aktivako_personibu_iznicinasana_un_sabiedribas_kontrole__zersetzung_latvija/ .

Novērtē šo rakstu:

74
14

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...