Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tuvojas Meteņi (Metai – gads lietuviski) sentēvu gadumija un arī Ķīniešu Tīģera gada sākums. Vai patiesi neredzam, ka dzimtā zeme iznīkst, izmirst, tiek izzagta? Ka, ja neapvienosimies, gan Latvija, gan tās tauta iznīks!? Tīģera gadā topam vienoti, stipri, apvienojamies tautas kustībā – MĒS ESAM VIENOTA, STIPRA TAUTA, izmainām sistēmu, izmēžam Naudas varu ar visiem tās kalpiem, tautas kangariem, izsaimniekotājiem vēstures mēslainē.

Naudas vara – to vara, kuri kontrolē pasaulē triljonus, gadsimtiem kreditē valstis un valdniekus. Kā 19. gadsimta sākumā teica Naudas varas pārstāvis Rotšildu dinastijas pamatlicējs Maijers Amšels Rotšilds: "Dodiet man iespēju drukāt un rīkoties ar valsts naudu, un man būs mazsvarīgi, kas valstī izsludina likumus." (1.)

Nepiedaloties vēlēšanās, tauta parāda, ka redz un saprot demokrātijas farsu. Ka esošais demokrātijas farss neatbilst LR Satversmei par suverēno tautas varu. Pie kam Satversmes aizsardzības birojs, kuram pēc nosaukuma būtu jārīkojas, lai tiktu ievērots Satversmes otrais pants par suvereno tautas varu, uz to visu noskatās, it kā tas neattiektos uz to.

Latvijas valsts grimst miljardu parādos (2.), par šo parādu apkalpošanu mums, Latvijas tautai, jāmaksā miljons eiro dienā (3.), tauta izmirst kā minimums 10 000 iedzīvotāju - viens novads gadā (4.), valsts desmitgadēm tiek izsaimniekota miljardos gadā (5.), mums ir zemākā labklājība Eiropā (6.), daudz Latvijas iedzīvotāju dzīvo verga eksistences līmenī.

Latvijas patriot, mosties, celies, apvienojies, rīkojies, izmēžam vēstures mēslainē sistēmu, kura mūs pašu zemē tur kalpa stāvoklī! Sistēmu, kura nodrošina, ka mūsu nauda glabājas Naudas varai piederošās bankās, ka miljardus tērējam, nodrošinot Naudas varas farmācijas un ieroču ražošanas uzņēmumu peļņu. Naudas varas kontrolētie mediji manipulē mūsu prātus, kodējot Naudas varas vērtības, iznīcinot sabiedrības pamatšūniņu - ģimeni. Kodējot kā galveno vērtību virs visām vērtībām, morāles un ētikas – Naudu (7.).  

Tīģera gadā mainām sistēmu, esam vienoti un stipri visā Latvijā! Mēs esam latviešu strēlnieku pēcteči, kuri izmainīja cariskās Krievijas pārvaldes sistēmu. Mūsu pienākums pasaules tautu priekšā ir izmēzt Naudas varas importēto sistēmu, kura Latviju un tās tautu ved uz iznīcību!  

Naudas varu Latvijā uztur tās kalpi, tautas kangari, valsts izsaimniekotāji, tādi kā Valmieras/VDK grupējums ar tā koordinatoru Šķēli, kurš, paslēpies aiz deputātu, ministru, novadu izpildvaru mugurām, izsaimnieko Latviju, un drošības dienestu darbinieki ar savu aģentu tīklu.

Naudas vara gan ar tās pseidodemokrātijas un cilvēktiesību vērtībām, gan brīvo tirgu (kurš iznīcinājis Latvijas tautsaimniecību un piespiedis simtus tūkstošus pamest Latviju iztikas meklējumos), gan valsts pārvaldes sistēmu, kuras pamats ir bezatbildīga, tautas un valsts labklājībā nemotivētu diletantu izpildvara, manipulējamas amatpersonas un tiesu vara, tai skaita deputāti – balsojamās mašīnas sīkas skrūvītes, vadāma un kontrolējama gan politiskā pozīcija, gan opozīcija. Patiesā vara ir sabiedrībai slēptiem spēkiem, pāris desmitiem neliešu, no kuriem labi, ja divi ir Saeimā.

Latvijas drošības dienestos lielāka ietekme ir Naudas varas rezidentiem kā tautas priekšstāvjiem. Faktiski drošības dienesti ietekmē un kontrolē tautas priekšstāvjus, nevis Latvijas tautas priekšstāvji kontrolē vai Latvijas drošības dienesti strādā Latvijas un tās tautas interesēs. Tieši tāpēc desmitgadēm nevar apkarot korupciju, - kā teica Juta Strīķe, “nav lielāks valsts drošības apdraudējums, kā bezkontrolē izvirtis drošības dienests”.

Jo informācija par korupciju ir viens no instrumentiem, kā Naudas vara gūst ietekmi. Tieši informācija par ZZS Vējoņa saistību ar Rāvja būvnieku karteli, kur kukuļos apgrozās miljoni, deva mums JV premjerministru Kariņu - Naudas varas kontrolēto citu valstu drošības dienestu ietekmes aģentu. Un Naudas vara pat priecājās, ka ejam Naudas vērtību pavadā, daži apzog mūsu Latviju un tās tautu.

Ne tikai Naudas varas vērtības mūsu sabiedrībā tiek iefiltrētas, bet arī Latvijas drošības dienestu veidotāju VDK darboņu vērtības – negodīgums, netaisnīgums, “uzmešana”, psiholoģiska varmācība (mūsu skolās ir augstākais psiholoģiskās vardarbības mobinga līmenis pasaulē). VDR Stasi Zersetzung (8.) metodes – psiholoģiskās degradācijas metodes, sistēmai neizdevīgu cilvēku personības iznīcināšanas metodes.

Un kā padomijā Maskavas komunistu sistēmu uzturēja tūkstošiem līdzcilvēku VDK un GRU aģentu, tā Naudas varas valsts pārvaldes sistēmu uztur tūkstošiem mūsu līdzpilsoņu, kuri iedomājušies sevi par aģentiem 007 - filmvaroņiem. Ar savu rīcību sabiedrībā, plašsaziņas medijos, sociālajos tīklos uztur Naudas varu, lai tās kalpi, tautas kangari, valsts izsaimniekotāji varētu netraucēti izzagt Latviju.

Nevēlos apgalvot, ka visi LPSR VDK darboņi un viņu pēcteči ir pēdējie nelieši, domāju, arī viņu starpā ir godīgi cienījami cilvēki, vienīgi vēl nav krustojies dzīves ceļš ar tādiem.

Vēlēšanas faktiski ir ņirgāšanās par Latvijas tautu, nelietīga krāpšana, kur Naudas vara skatās no malas un ņirgājas, kā mēs, saskaldījušies daudzum daudzās partijās, savā starpā cīnāmies par tautas varas ilūziju. Lai kāds Šķēles veidīgs nelietis, aizslēpies aiz partijām, varētu izsaimniekot mūsu valsti valsts un pašvaldības pasūtījumos, shēmot ar valsts un pašvaldības īpašumiem un lēmumiem gūtu miljonos mērāmu peļņu. It īpaši celtniecības jomā, kur būvkartelis gūst ap miljardu eiro gadā apgrozījumu valsts un pašvaldību pasūtījumos.

Gan būvakartelis zeļ un plaukst, gan tā koordinators Šķēle zeļ un plaukst jau vairākas desmitgades. Kā tūkstošgades sākumā KNAB, VDD, SAB izliekas neredzam korupciju un būvkarteļa vienošanos šajā jomā un imitē cīņu ar korupciju, tā tas turpinās ari tagad. Faktiski šī iešana celtniecības karteļa pavadā, desmitgadēm nodrošinot kartelim pasūtījumus, ir viens no lielākajiem tautsaimniecības ļaunumiem, kāpēc Latvijā sarūk darbavietas un iedzīvotāji darba meklējumos pamet dzimteni.

Jo nauda netiek ieguldīta jaunu darba vietu un uzņēmumu radīšanā, kura sekmētu lielākus ienākumus valsts budžetam, bet gan, lai šaurs Latvijas kangaru loks varētu gūt gadā miljonos mērāmus ienākumus, apgrozot nodokļu maksātāju naudu celtniecības pasūtījumos.

Kamēr neizmainīs valsts pārvaldes sistēmu, tikmēr vēlēšanas būs cīņa par tiesībām izsaimniekot valsts un pašvaldības budžetu, shēmot ar nodokļu maksātāju naudu, lai daži nelieši kangari var iedzīvoties uz mūsu valsts rēķina, nevis cīņa par tiesībām būt labiem saimniekiem.

Faktiski šī Naudas varas importētā pārvaldes sistēma, kur skaisti izskatošies un runājoši politiķi it kā kļūst par saimniekiem, bet faktiski izsaimniekotajiem, ir arī noziegums pret Latviju un tās tautu.

Sekas mēs redzam Ministru kabineta darbā, kad laba uzņēmuma grāmatvede, pianists vai jurists kļūst par organizatoru, vadītāju, plānotāju un kontrolētāju tūkstošiem valsts darbinieku un simtiem struktūrvienību bez jebkādas iepriekšējas pieredzes un zināšanām kā to dara. Un pie kāda vājprāta tas noved valsti, tagad COVID laikā.

Katram darbam, kā tagad moderni saka, ir vajadzīgas savas kompetences, arī cilvēku organizēšanai. Labi zinām, ka 97% cilvēku labāk paši izdarīs nekā mocīsies organizēt citu darbu. Cilvēkiem, kuriem ir šīs kompetences, pasaulē maksā miljonus par viņu kompetenci - zināšanām un pieredzi, jo labi apzinās šo kompetenču vērtību! Un jebkura cilvēka darba augļi lielākoties parādās tikai pēc 7 gadu mērķtiecīga darba.

Neizmainot Naudas varas importēto valsti izsaimniekojošo sistēmu, ir grūti atbildēt, vai ir jēga piedalīties šajā tautas varas farsā pseidodemokrātijas vēlēšanās, jo faktiski neko būtisku deputāts nespēj iespaidot. Pirmkārt, jau demokrātijas pamatu dēļ, jo demokrātija ir nevis viena deputāta vara, bet vairākuma vara. It kā spēja atrast kompromisu, kas daudz kur praksē pārvēršas - tu man te atļauj pasaimniekot pie nodokļu maksātāju naudas, un es nejaukšos tavā pasaimniekošanā.

Kā arī padomājiet par šo demokrātijas pamatu piemēru – pamēģiniet praksē kā Saeimā vienoties ar ne mazāk kā ar 51 konkurentu, kuri nav ieinteresēti jums palīdzēt, lai tie jums palīdz. Saprotam, ka tas ir demokrātijas pašu pamatu pamats. Pie mums tā faktiski ir daudz smalkāka nekā padomju laika kontrolētā vadāmā demokrātija.

Latvijas tauta, tikai mūsu pasivitātes nespējas apvienoties dēļ mums Latvijā ir Naudas un tās kalpu, tautas kangaru, valsts izsaimniekotāju vara, kura mūsu valsti Latviju un Latvijas tautu ved uz iznīcību, izmiršanu un sekmē valsts izsaimniekošanu miljardos. Latvijas tauta, deputāti, ministri, žurnālisti, esam labi saimnieki savā zemē un kopīgi apturam Latvijas mērķtiecīgu iznīcināšanu, grūšanu miljardu parādos, tautas izmirdināšanu, valsts izzagšanu, verga eksistenci un dodam patiesu suverenu Latvijas tautas varu, izpildvaru, kura strādā Latvijas un tās tautas interesēs, nevis Naudas varas un tās vietējo kalpu kangaru valsts izsaimniekotāju interesēs!

Apvienojamies ap kopīgu mērķi, kādu vēlamies Latviju saviem bērnu bērniem, izmantojam jau pārbaudītas metodes, kā maina valsts pārvaldes sistēmu, arī tā saucamajā Atmodas laikā - modinām tautu, apvienojamies saliedētā komandā un, kā ar LPSR Augstākās Padomes lēmumiem pie mums tika importēta Naudas vara, tā ar 14.Saeimas lēmumiem gūstam patiesu suverēnu tautas varu, dodam profesionālu motivētu valsts un tautas labklājībā izpildvaru, taisnīgu tiesību sargājošo sistēmu un vienu atbildīgo tautas priekšā, kurš ik dienu seko, lai izpildvara strādā valsts un tautas interesēs, - tautas vēlētu prezidentu.

Mēs ticam, mums izdosies! Esam labi saimnieki sava zeme! Latvija ir Tavās rokās!

https://www.delfi.lv/news/versijas/valdis-kalnozols-neuztici-naudu-bankam-kas-bralus-izgerbusas-plikus.d?id=45907563 ;

https://neatkariga.nra.lv/ekonomika/360483-latvijas-valsts-parada-cilpas-ap-iedzivotaju-kakliem ;

https://www.kase.gov.lv/sites/default/files/public/SSD/P%C4%81rskati/Ceturk%C5%A1%C5%86a%20bi%C4%BCetens/2021/Ceturk%C5%A1%C5%86a%20bi%C4%BCetens_1C_2021.pdf ;

https://stat.gov.lv/lv/statistikas-temas/iedzivotaji/iedzivotaju-skaits/247-iedzivotaju-skaits-un-ta-izmainas ;

https://lvportals.lv/viedokli/278225-knab-korupcijas-del-zaudetie-5-miljardi-eiro-ir-parspilets-apgalvojums-2016 ; https://www.facebook.com/kalnozoluvaldis/posts/4344806188867019 , https://www.youtube.com/watch?v=P7tr5Cr9-1g&t=1s ;

https://www.tvnet.lv/7277004/eurostat-latvija-majsaimniecibu-labklajiba-2020-gada-bija-viena-no-zemakajam-eiropas-savieniba ;

https://www.la.lv/valdis-kalnozols-mus-iznicinas-nauda-nevis-islams ;

https://www.pietiek.com/raksti/aktivako_personibu_iznicinasana_un_sabiedribas_kontrole__zersetzung_latvija/ .

Novērtē šo rakstu:

74
14

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...