Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnīgais

13.09.2022. 15:26

»

Patiesais

Raksta būtība ir saprotama. Tas jau ir labi. Bet nepiekrītu, ka viss tik vienkārši...


Nu , ko tu te atkal lej? Tie krievi, kas gribēja integrēties, sen jau ir to izdarījuši. Bet, tie, kas negribēja, tie joprojām veido 5. kolonnu un gaida Putinu.

Atbildēt

kā tad

13.09.2022. 15:12

»

Patiesais

Raksta būtība ir saprotama. Tas jau ir labi. Bet nepiekrītu, ka viss tik vienkārši...


,frontē krievi jau izmanto 1957. gada izlaiduma telefonu sakariem .... un mūk elitāras vienības.
muldēt jau tu vari...

Atbildēt

Patiesais

13.09.2022. 15:07

Raksta būtība ir saprotama. Tas jau ir labi. Bet nepiekrītu, ka viss tik vienkārši.
Par Ukrainas kaujas spējām. Pareizi ir tas, ka bez Rietumu militārās palīdzības ukraina nav nekas.
Par ieroču piegādi. Jums nešķiet, ka tas novedīs piekonfklikta jeb karadarbības paplašināšnās. Krivuja jautagad saka, ka krās Ukrainā ir karš ar nato. Cik ilgi krivija to cietīs. Nobīsises? Padosises? Nē! to nedarīs. Sitīs pa NATO spēkiem? Jā , ļoti ticami, ka tieši tā darīs. Un tad būs citi ieroči.

Par Krievijas sabrukumu. Muļķības. Vienīgais, kas kaitina iedzīvotājus ir tas, ka nepalielina karavīru kontingentu un neizmanto krietni graujošākus ieročuas, un vēl- tīšu mīcīšanos uz vietas ( Putinm ir mērķis vilcināt karadarbību, lai sataisītu haosu Eiropas savienībā, un Savienība izjauktu.) Krievijas krievi i rpar to ,lai Ukraina pārstāj eksistēt kā valsts, tādēl atbalsta prezidentu un darīs to ilgi. Pat liberāļi ir mainījušies par labu Putinam.

Par l Latvijas nākotni.

Latvijai nebūs nākotnes, ja nepārstās pret latvijā dzīvojošiem krieviem izturēties kā pret Krievijā dzīvojošiem krieviem. Nacionāļi nepārtraukti Latvijā dzīvojošiem krieviem atgādina ka viņiem ir jāizpērk kaut kāda sava vaina pret latviešiem, un ka viņi šeit ir pagaidu variantā, un nāksies no Latvijas izvāķties. Rezultāts- daļa krievu ir noskaitūšies par to, ka neļauj normāli integrēties un gaida atriebšanas iespējas. Un tā notiks visu laiku, kamēr nacionāļi uzturēs naidu pret krieviem Latvijā. Ir panākts tas, ka arvien lielāka daļa jau tā arī domā, ka krievi ir nīstami un sitami pie katra staba un stūra. Attieksmei ir jāmainās. Tīša naida palielīnāšna nav pieļaujama.

Politikai ir jābūt citādai.

Atbildēt

kļimoviča aita

13.09.2022. 14:47

»

āzis

Kas nu kuram sirdij tuvāks? Dažs jau joprojām sēro pēc sirpja un āmura


Ļoti iespējams, veco zēn, ļoti iespējams.
Bet es tās neesmu.

Es sēriju pēc Veselā Saprāta.

Atbildēt

āzis

13.09.2022. 14:45

»

kļimoviča aita

Informācijas daudzuma, plašuma, dziļuma un arī stila ziņā šis sacerējums ļoti atgādina PSKP kongresa materiālus


Kas nu kuram sirdij tuvāks? Dažs jau joprojām sēro pēc sirpja un āmura.

Atbildēt

Apsolītā zeme var

13.09.2022. 14:44

https://marat-voice.com/friends/uWUzPXMUAFg/
Dņepropetrovskas sinagogas jumts.

Atbildēt

Ukraina var!!!

13.09.2022. 14:26

Šveika aicinājums: es pat ar tādām kājām esmu pilnīgi derīgs lielgabalu gaļai. Kad Austrijai iet greizi, katram kroplim jābūt savā vietā

Atbildēt

Tikai nesmejieties, bet

13.09.2022. 14:20

lapsas izdomātie virsraksti ir vienkārši stulbuma etalons.

Atbildēt

kļimoviča aita

13.09.2022. 14:19

Informācijas daudzuma, plašuma, dziļuma un arī stila ziņā šis sacerējums ļoti atgādina PSKP kongresa materiālus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft