Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valsts apmaksāta REHABilitācija 6 gadi gaidi

10.11.2022. 11:50

Valsts apmaksāta rehabilitācija, rindā gaidi iepriek 4 gadi, tagad 6 gadi!!!

Varbūt pietiks melot un stāstīt, ka ir augšupeja un attīstība ar bijušo pīļknābi, kas tagad tup eiropā.

Medicīna nolaista līdz kliņķim, strādājošiem stacionāros atņem dežuras darba grafikus pārtaisa vismaz par x3 mēnesī, kad likums saka nedrīgst, nu pietiks klusēt....

Visā Valstī AIZLIEGTS mediķiem pārtsrādāt 33 stundas darba laika, jo nav naudas ko samaksāt!!!

Drakoniska taupība, koridori tumši, tas viss sekas čekistu politiķu rīcībai, kas tikai prot visu sagandēt....

Atbildēt

Skolnieciņš

09.11.2022. 18:21

Доброго времени суток!
После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.
Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.
Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях.
Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!! Я верю, что Украина победит.
Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!
Bez cieņas pret Fašistisko Krieviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, nevis latviešiem!!!

Atbildēt

redz

08.11.2022. 15:37

»

tā ir

Drausmoņi, Staļina sarīkotā WWII ideologi: Simonovs un Ērenburgs nosprāga mājās savās gultās, nesodīti palika arī Staļins, Rūzvelts un Čerčils...


lauķis te regulāri publicē apmelojumus ...speciāli izvelkot laukā LV trūkumus....Tikai-tad paliek jautājums: Ko pats lauķis aizbēga no savas rodinas uz LV, ja rodina viss tik labi, un te viss tik slikti? Uz to vins vēl nekad nav spējis atbildēt.

Atbildēt

muļķības raksti

08.11.2022. 15:35

»

NEKAD neaizmirsīšu

Pretīgais vakcīnu nacists


no savas kabatas interešu viedokļa..Nu gluži kā Pavļuts.

Atbildēt

NEKAD neaizmirsīšu

08.11.2022. 08:20

Pretīgais vakcīnu nacists

Atbildēt

tā ir

07.11.2022. 16:25

»

lauķis

Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus


Drausmoņi, Staļina sarīkotā WWII ideologi: Simonovs un Ērenburgs nosprāga mājās savās gultās, nesodīti palika arī Staļins, Rūzvelts un Čerčils.
Huseins, Miloševičs, Kadafi, Osama bin Ladens un Suleimani savus sodus saņēma, bet Lukašenko, Putins, Prigožins, Kadirovs un 450 krievu domes deputāti joprojām dzīvi un veseli, kaut tiem visiem sen bija jāsaņem pastāvīgie abonementi uz Kobzona koncertiem.

Atbildēt

Un

06.11.2022. 15:12

vēl- sataisījāt “savējiem” barotnes- padomes lielajās slimnīcās…

Atbildēt

labs tikai tas ,

06.11.2022. 15:01

»

jautājums

ak, dzīves līmeņa kritumu? Kas gan tur slikts


ka pastāv iespēja jūs noslīcināt atejā.

Atbildēt

Nu,taa vish

06.11.2022. 11:46

»

ha-ha

Hroniskie slimnieki pa telefonu pasūta zāles un iztiek bez ārstu kontroles,sāpes ir izslēgtas no simptomu sarakstiem un tādēļ pretsāpju zāles netiek kompensētas,invalīdi saņem nosūtijumus uz kārtējām pārbaudēm pēc blatu sistēmas,bet tiem,kuri neprotās,invaliditate pazūd.Cilvēkiem,kuri ir panākuši šos...


arii ir.Es arii paaris zaales pasuutu pa telefonu,bet pie aarsta aizeju tikai lai izskalotu ausis un dabuutu izzinju ,ka varu vadiit auto.Vispaar ir labi,esmu kljuvis par dziednieku sev,arii veezi varu izaarsteet.

Atbildēt

ha-ha

06.11.2022. 11:18

Hroniskie slimnieki pa telefonu pasūta zāles un iztiek bez ārstu kontroles,sāpes ir izslēgtas no simptomu sarakstiem un tādēļ pretsāpju zāles netiek kompensētas,invalīdi saņem nosūtijumus uz kārtējām pārbaudēm pēc blatu sistēmas,bet tiem,kuri neprotās,invaliditate pazūd.Cilvēkiem,kuri ir panākuši šos 'uzlabojumus,,kuri ir panākuši katastrofālu dzīves līmeņa kritumu,tiek katastrofāli palielinātas algas,nodrošināta iespēja turpināt savu graujošo darbību.To visu var uztvert kā graujošas darbības pret latviešiem eskalāciju ES vadībā un nopelniem bagāto kolaborantu izpildījumā.

Atbildēt

Lauķim nepatīk

06.11.2022. 11:01

»

Miks

Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk


Ka ir kāmis, gliemis un aita vienlaikus. Grib būt karalis Mindaugs, bet kiška tonka.

Atbildēt

lauķis

06.11.2022. 10:59

»

Miks

Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk


Modi kāds vienmēr nosaka un tā nav tauta,mode vienmēr tiek uzspiesta.Varbūt vērts padomāt par tiem kas uzspiež un kas to finansē.

Atbildēt

Miks

06.11.2022. 10:28

»

lauķis

Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus


Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk?

Atbildēt

HT

06.11.2022. 09:04

»

...

Komplektā ar krustu,koka krustu


No psiholoģijas viedokļa P. Raudseps ir mankurts, S. Ēlerte veca mauka, bet A. Ašeradens transvestīts - visi “izcilie” Dienas bij. redaktori. Maitasputni pār Latviju.

Atbildēt

Jaa,

06.11.2022. 07:38

»

ES

Tā, tiks sasniegta, kad beigsies Ukrainas un krievijas karš


tad ar tevi atslauciisies.

Atbildēt

Ordeņu kapitula kanclerei Sarmītei Ēlertei

06.11.2022. 07:01

Egīla sudraba medāļus varoņiem jādala ar prievītēm, lai vismaz kaklā varētu uzkārt novembra svētkos un 9.maijā.

Atbildēt

lauķis

06.11.2022. 06:55

»

Viennozīmīgi

Hāga un Nirnberga nepacietīgi gaida genocīda autorus un realizētājus. Pienācis laiks būvēt "nehumānās" karātavas. Šos te izdzimteņus nedrīkst tā vienkārši ieslodzīt un vēl turpināt barot uz tautu rēķina. Alternatīva ir tikai linča tiesa saraujot tos gabalos


Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus?
Vai šajos tribunālos ir sodīts kāds patiesais karu un teroraktu idejiskais autors un finansētājs?
Tagad modē senlatviešu dievs,a nuka tu pats.Saulvežu nebūs.

Atbildēt

SE

06.11.2022. 06:17

»

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot

kas jums trakomājā atļāva bradāt pa internetu


Kas lielgabalnieks bez lielgabala,kas trollis bez interneta.

Atbildēt

Viennozīmīgi

06.11.2022. 03:07

Hāga un Nirnberga nepacietīgi gaida genocīda autorus un realizētājus. Pienācis laiks būvēt "nehumānās" karātavas. Šos te izdzimteņus nedrīkst tā vienkārši ieslodzīt un vēl turpināt barot uz tautu rēķina. Alternatīva ir tikai linča tiesa saraujot tos gabalos.

Atbildēt

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot

06.11.2022. 01:05

»

ES

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot, kādā veidā un kurš pasūtījumu ir veicis


kas jums trakomājā atļāva bradāt pa internetu?

Atbildēt

vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi

06.11.2022. 01:02

»

ES

Man, nekas šeit nav jāskaidro. Šeit ES veicu norādījumus. Ja nav skaidrs kautkas ar redzi, tad vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi


tev sūdu dakša acī palīdzēja, ka citiem veic norādījumus?

Atbildēt

ES

06.11.2022. 01:02

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot, kādā veidā un kurš pasūtījumu ir veicis.

Atbildēt

tu, bļeģ

06.11.2022. 01:00

»

ES

Kur, bļeģ, palika četri miljardi piešķirtie covid-19? KUR, bļeģ


KUR liki četrus miljardus???

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:55

»

juris bogdanovs

Nespeeju lasiit neko ko pauzh Pavljuts. Tik daudz noziedziigu lietu sadariija pandeemijas laikaa pret valstti un tautu caur to, ka kljuva par visas shiis maldu pandeemijas skaljaako un uzticamaako ruporu. Briinums, ka Bils Geitss vinjam nav atradis vietinju kaadaa no saviem Ljaunuma Impreerijas kantoriishiem...


Pret Bilu Geitu un pārējiem vakcīnas ražotājiem un izplatītājiem ir uzsākta milzu Krimināllieta, zem kuras krimināllietu uzsāks arī pret Kariņu, Pauļuku un pārējiem organizētiem iesaistītājiem.

Atbildēt

juris bogdanovs

06.11.2022. 00:46

Nespeeju lasiit neko ko pauzh Pavljuts. Tik daudz noziedziigu lietu sadariija pandeemijas laikaa pret valstti un tautu caur to, ka kljuva par visas shiis maldu pandeemijas skaljaako un uzticamaako ruporu. Briinums, ka Bils Geitss vinjam nav atradis vietinju kaadaa no saviem Ljaunuma Impreerijas kantoriishiem...

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:19

Tā, tiks sasniegta, kad beigsies Ukrainas un krievijas karš.

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:15

Latvijai ir vajadzīga Nācījas attīrīšana, jeb modernisma vārdiem- denacionalizācija.

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:04

Jūs, Jaunās Vienotības maukas, vajag izkastrēt līdz mandelēm, lai Latvijai neveidotos izdzimteņu nācija.

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:51

Kur, bļeģ, palika četri miljardi piešķirtie covid-19? KUR, bļeģ???

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:40

»

Laba doma!

Pamēģini ar sevi


Man, nekas šeit nav jāskaidro. Šeit ES veicu norādījumus. Ja nav skaidrs kautkas ar redzi, tad vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi.

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:13

Tevi, reformētāj, vajag uz sūdu dakšām pacelt, vai izspiest pēdējo zarnu pa ausi.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 22:16

»

Nekad

neaizmirsīšu šī briesmoņa vārdus: Izķersim tos,kuri nevakcinēsies!TAUTA izķēra no Saeimas tos,kuri draudēja cilvēkiem,viss likumsakarīgi!Paldies Dievam


Vēl viss ir tikai priekšā.

Kāpēc veic vusaptverošu digitalizāciju? Bez rezerves variantiem?

Kāpēc neraksta par haosu Ukrainā, kad divitalizācija un banku norēķini izbeidzas tāda sīkuma kā elektrības trūkuma dēļ?

Lai iznīcinātu civilizāciju ir divi soļi - digitalizācija un tās sabotāža, diversijas, haoss. Diversijas pret digitalizētām valstu un sabiedrības kritiskām infrastruktūām. Tam sekos bruņotas bandas un norēķini skaidrā naudā. Varas terors un bezjēdzīgi upuri.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 22:11

»

Es piederu

pie uzskata , kurš saka , ka - Bez novērotāja neviena realitāte nepastāv.Secinājumus izdari pats


Secinājumi ir sen skaidri. Ka Levitu, Kariņu un Pavļutu vada no malas. Viņi, dodot zvērestu valstij un tautai, tā šūpjas uz sava un pašu izraktā kapa malas. Viņi to apzinās paši. Ar pārliecību, ka tauta nespēj neko mainīt un pretoties. Bet nekas nav tik nedrošs, kā tas, kas izskatās visdrošāk. Viņi riskē. Melo. Un apzināti maldina un pūš miglu.

Atbildēt

Nekad

05.11.2022. 21:55

»

HT

Nezin kāpēc man ir pārliecība, ka Pavļuts dzīvi beigs žogmalē, neskatoties uz to, ka nēsā latvisku imidžu un tēlo prastu Antiņu


neaizmirsīšu šī briesmoņa vārdus: Izķersim tos,kuri nevakcinēsies!TAUTA izķēra no Saeimas tos,kuri draudēja cilvēkiem,viss likumsakarīgi!Paldies Dievam!

Atbildēt

Es piederu

05.11.2022. 21:54

»

HT

Tā nav tiesa. Bet parodija par tiesu - subjektīvi viedokļi. Šo noziedznieku bandu - huntas partijas nav iespējams reāli sodīt...


pie uzskata , kurš saka , ka - Bez novērotāja neviena realitāte nepastāv.Secinājumus izdari pats.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:49

»

Tu

uzskati ,ka jaadziivo pec to meerkakju priekshrakstiem


Atbilde netiks sniegta.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:45

»

Tiesāti viņi

tiek no rīta līdz vakaram ,te un pie Grantiņa un vēl nezin kur . Piespriesti ASM un nošauti un pakārti ,bet kā kašķeji nemirstīgie viņi vēlēšanās kļūst par fēniksiem... :D...


Tā nav tiesa. Bet parodija par tiesu - subjektīvi viedokļi. Šo noziedznieku bandu - huntas partijas nav iespējams reāli sodīt.

Tad atliek, kā parasti, divi soļi. Bioloģiski pamatoti.

Bioloģiskā vienkāršā izlase izprot, pielāgojas, paņdm savu.

Bioloģiskā sociālās evolūcijas radītā izlase sabiedrības kopuma labā var bezspēcībā noraudzītues, vai ienest revolūciju lietu kārtībā. Revolūcija ir arī anarhistiski etniski teroristi. Un tādu grupējumi.

Pie kuriem piederi tu? Tāds ir katra šodienas jautājums. Tautas izdzīvošanas jautājums. Latviešu tautas. Jo ir strupceļš, kas ved uz žīdu radītu elektronisko koncentrācijas nometni bez latviešu tautas un latviešu valsts.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:37

»

Es

Taa nedomaaju


Tev ir tiesības domāt, kā tev tīkas. Tev nav argumentu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:34

»

HT

Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta


Un cionistu radītā LR Satversmē nav vārdu - “Tautai ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret tirāniju, valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem”. Tirānija - hunta - grupa ļaužu, kas uzurpējuši varu.

Levits diktē noteikumus koalīcijai. Tā ir tirānija. Tauta it kā ievēlējusi savus pārstāvjus. Koalīcijai jāveidojas bez diktāta.

Satversme un likumi neparedz ceļu, kā tautai gāzt huntu- tirāniju, kas nostiprinās ar AS Pīlēna un Seska, Kučinska (augstākā pielaide huntas noslēpumiem) politisko ielāpu - Pīlēnam dodot garantijas - kukuli pirms 14. Saeimas vēlēšanām - atļauju celt ar huntu neapmierinātiem Liepājas cietumu.

Pīlēna politiskais ielāps nostiprinās ar jauno enerģētikas ministriju - var gadīties, ka Pīlēnam tā piedāvāta vadīt - enerģētikas kompensāciju atbalstu sevām ražotnēm atbalstot ar ministra Pīlēna lēmumiem. 14. Saeimai ar Smiltēnu - Saeimas vadību nostiprinot likumdošanu. Smiltēnam un sarkanam krupim Kučinskim visaugstākā pielaide huntas noslēpumiem. Tātad arī Pīlēnam un Seskam caur Kučinski un Smiltēnu.

Atbildēt

Tiesāti viņi

05.11.2022. 21:32

»

HT

Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta


tiek no rīta līdz vakaram ,te un pie Grantiņa un vēl nezin kur . Piespriesti ASM un nošauti un pakārti ,bet kā kašķeji nemirstīgie viņi vēlēšanās kļūst par fēniksiem... :D
Tas viss ir demokrātijas teātris ,dabīgi ,ka ir vara virs viņiem , un nevar izslēgt viņu tiesāšanu kādreiz , bet tad jākrīt kaut kam globālākam.... reizēm tādi kauliņi tiek upurēti ,reizēm ...

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:21

»

Taados amatos

,prezidents un premjers,seezh kaadas lozhas braalji


Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta.

Atbildēt

Gada glezna

05.11.2022. 21:13

Te nu ir vietā anekdote.

Divi sivēni sūdos stāv. Tam garākajam vēl nekas, bet tam īsākajam jau sūdi smeļas mutē.

Garākais: Pavļuts stāsta, ka veselības aprūpe uzlabošoties un vajag turpināt viņa iesāktās "reformas"...

Īsākais: Lūdzu, lūdzu, esi tik mīļs un pārstāj dirst ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft