Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valsts apmaksāta REHABilitācija 6 gadi gaidi

10.11.2022. 11:50

Valsts apmaksāta rehabilitācija, rindā gaidi iepriek 4 gadi, tagad 6 gadi!!!

Varbūt pietiks melot un stāstīt, ka ir augšupeja un attīstība ar bijušo pīļknābi, kas tagad tup eiropā.

Medicīna nolaista līdz kliņķim, strādājošiem stacionāros atņem dežuras darba grafikus pārtaisa vismaz par x3 mēnesī, kad likums saka nedrīgst, nu pietiks klusēt....

Visā Valstī AIZLIEGTS mediķiem pārtsrādāt 33 stundas darba laika, jo nav naudas ko samaksāt!!!

Drakoniska taupība, koridori tumši, tas viss sekas čekistu politiķu rīcībai, kas tikai prot visu sagandēt....

Atbildēt

Skolnieciņš

09.11.2022. 18:21

Доброго времени суток!
После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.
Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.
Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях.
Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!! Я верю, что Украина победит.
Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!
Bez cieņas pret Fašistisko Krieviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, nevis latviešiem!!!

Atbildēt

redz

08.11.2022. 15:37

»

tā ir

Drausmoņi, Staļina sarīkotā WWII ideologi: Simonovs un Ērenburgs nosprāga mājās savās gultās, nesodīti palika arī Staļins, Rūzvelts un Čerčils...


lauķis te regulāri publicē apmelojumus ...speciāli izvelkot laukā LV trūkumus....Tikai-tad paliek jautājums: Ko pats lauķis aizbēga no savas rodinas uz LV, ja rodina viss tik labi, un te viss tik slikti? Uz to vins vēl nekad nav spējis atbildēt.

Atbildēt

muļķības raksti

08.11.2022. 15:35

»

NEKAD neaizmirsīšu

Pretīgais vakcīnu nacists


no savas kabatas interešu viedokļa..Nu gluži kā Pavļuts.

Atbildēt

NEKAD neaizmirsīšu

08.11.2022. 08:20

Pretīgais vakcīnu nacists

Atbildēt

tā ir

07.11.2022. 16:25

»

lauķis

Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus


Drausmoņi, Staļina sarīkotā WWII ideologi: Simonovs un Ērenburgs nosprāga mājās savās gultās, nesodīti palika arī Staļins, Rūzvelts un Čerčils.
Huseins, Miloševičs, Kadafi, Osama bin Ladens un Suleimani savus sodus saņēma, bet Lukašenko, Putins, Prigožins, Kadirovs un 450 krievu domes deputāti joprojām dzīvi un veseli, kaut tiem visiem sen bija jāsaņem pastāvīgie abonementi uz Kobzona koncertiem.

Atbildēt

Un

06.11.2022. 15:12

vēl- sataisījāt “savējiem” barotnes- padomes lielajās slimnīcās…

Atbildēt

labs tikai tas ,

06.11.2022. 15:01

»

jautājums

ak, dzīves līmeņa kritumu? Kas gan tur slikts


ka pastāv iespēja jūs noslīcināt atejā.

Atbildēt

Nu,taa vish

06.11.2022. 11:46

»

ha-ha

Hroniskie slimnieki pa telefonu pasūta zāles un iztiek bez ārstu kontroles,sāpes ir izslēgtas no simptomu sarakstiem un tādēļ pretsāpju zāles netiek kompensētas,invalīdi saņem nosūtijumus uz kārtējām pārbaudēm pēc blatu sistēmas,bet tiem,kuri neprotās,invaliditate pazūd.Cilvēkiem,kuri ir panākuši šos...


arii ir.Es arii paaris zaales pasuutu pa telefonu,bet pie aarsta aizeju tikai lai izskalotu ausis un dabuutu izzinju ,ka varu vadiit auto.Vispaar ir labi,esmu kljuvis par dziednieku sev,arii veezi varu izaarsteet.

Atbildēt

ha-ha

06.11.2022. 11:18

Hroniskie slimnieki pa telefonu pasūta zāles un iztiek bez ārstu kontroles,sāpes ir izslēgtas no simptomu sarakstiem un tādēļ pretsāpju zāles netiek kompensētas,invalīdi saņem nosūtijumus uz kārtējām pārbaudēm pēc blatu sistēmas,bet tiem,kuri neprotās,invaliditate pazūd.Cilvēkiem,kuri ir panākuši šos 'uzlabojumus,,kuri ir panākuši katastrofālu dzīves līmeņa kritumu,tiek katastrofāli palielinātas algas,nodrošināta iespēja turpināt savu graujošo darbību.To visu var uztvert kā graujošas darbības pret latviešiem eskalāciju ES vadībā un nopelniem bagāto kolaborantu izpildījumā.

Atbildēt

Lauķim nepatīk

06.11.2022. 11:01

»

Miks

Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk


Ka ir kāmis, gliemis un aita vienlaikus. Grib būt karalis Mindaugs, bet kiška tonka.

Atbildēt

lauķis

06.11.2022. 10:59

»

Miks

Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk


Modi kāds vienmēr nosaka un tā nav tauta,mode vienmēr tiek uzspiesta.Varbūt vērts padomāt par tiem kas uzspiež un kas to finansē.

Atbildēt

Miks

06.11.2022. 10:28

»

lauķis

Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus


Katrai tautai kaut kas ir modē: Latviešiem-dievi, krieviem-iekarotāji fašisti..Ko tu tik daudz satraucies? Kas tev īsti nepatīk?

Atbildēt

HT

06.11.2022. 09:04

»

...

Komplektā ar krustu,koka krustu


No psiholoģijas viedokļa P. Raudseps ir mankurts, S. Ēlerte veca mauka, bet A. Ašeradens transvestīts - visi “izcilie” Dienas bij. redaktori. Maitasputni pār Latviju.

Atbildēt

Jaa,

06.11.2022. 07:38

»

ES

Tā, tiks sasniegta, kad beigsies Ukrainas un krievijas karš


tad ar tevi atslauciisies.

Atbildēt

Ordeņu kapitula kanclerei Sarmītei Ēlertei

06.11.2022. 07:01

Egīla sudraba medāļus varoņiem jādala ar prievītēm, lai vismaz kaklā varētu uzkārt novembra svētkos un 9.maijā.

Atbildēt

lauķis

06.11.2022. 06:55

»

Viennozīmīgi

Hāga un Nirnberga nepacietīgi gaida genocīda autorus un realizētājus. Pienācis laiks būvēt "nehumānās" karātavas. Šos te izdzimteņus nedrīkst tā vienkārši ieslodzīt un vēl turpināt barot uz tautu rēķina. Alternatīva ir tikai linča tiesa saraujot tos gabalos


Kas radījis Hāgas un Nirnbergas tribunālus?
Vai šajos tribunālos ir sodīts kāds patiesais karu un teroraktu idejiskais autors un finansētājs?
Tagad modē senlatviešu dievs,a nuka tu pats.Saulvežu nebūs.

Atbildēt

SE

06.11.2022. 06:17

»

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot

kas jums trakomājā atļāva bradāt pa internetu


Kas lielgabalnieks bez lielgabala,kas trollis bez interneta.

Atbildēt

Viennozīmīgi

06.11.2022. 03:07

Hāga un Nirnberga nepacietīgi gaida genocīda autorus un realizētājus. Pienācis laiks būvēt "nehumānās" karātavas. Šos te izdzimteņus nedrīkst tā vienkārši ieslodzīt un vēl turpināt barot uz tautu rēķina. Alternatīva ir tikai linča tiesa saraujot tos gabalos.

Atbildēt

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot

06.11.2022. 01:05

»

ES

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot, kādā veidā un kurš pasūtījumu ir veicis


kas jums trakomājā atļāva bradāt pa internetu?

Atbildēt

vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi

06.11.2022. 01:02

»

ES

Man, nekas šeit nav jāskaidro. Šeit ES veicu norādījumus. Ja nav skaidrs kautkas ar redzi, tad vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi


tev sūdu dakša acī palīdzēja, ka citiem veic norādījumus?

Atbildēt

ES

06.11.2022. 01:02

Pašlaik ir svarīgi noskaidrot, kādā veidā un kurš pasūtījumu ir veicis.

Atbildēt

tu, bļeģ

06.11.2022. 01:00

»

ES

Kur, bļeģ, palika četri miljardi piešķirtie covid-19? KUR, bļeģ


KUR liki četrus miljardus???

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:55

»

juris bogdanovs

Nespeeju lasiit neko ko pauzh Pavljuts. Tik daudz noziedziigu lietu sadariija pandeemijas laikaa pret valstti un tautu caur to, ka kljuva par visas shiis maldu pandeemijas skaljaako un uzticamaako ruporu. Briinums, ka Bils Geitss vinjam nav atradis vietinju kaadaa no saviem Ljaunuma Impreerijas kantoriishiem...


Pret Bilu Geitu un pārējiem vakcīnas ražotājiem un izplatītājiem ir uzsākta milzu Krimināllieta, zem kuras krimināllietu uzsāks arī pret Kariņu, Pauļuku un pārējiem organizētiem iesaistītājiem.

Atbildēt

juris bogdanovs

06.11.2022. 00:46

Nespeeju lasiit neko ko pauzh Pavljuts. Tik daudz noziedziigu lietu sadariija pandeemijas laikaa pret valstti un tautu caur to, ka kljuva par visas shiis maldu pandeemijas skaljaako un uzticamaako ruporu. Briinums, ka Bils Geitss vinjam nav atradis vietinju kaadaa no saviem Ljaunuma Impreerijas kantoriishiem...

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:19

Tā, tiks sasniegta, kad beigsies Ukrainas un krievijas karš.

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:15

Latvijai ir vajadzīga Nācījas attīrīšana, jeb modernisma vārdiem- denacionalizācija.

Atbildēt

ES

06.11.2022. 00:04

Jūs, Jaunās Vienotības maukas, vajag izkastrēt līdz mandelēm, lai Latvijai neveidotos izdzimteņu nācija.

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:51

Kur, bļeģ, palika četri miljardi piešķirtie covid-19? KUR, bļeģ???

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:40

»

Laba doma!

Pamēģini ar sevi


Man, nekas šeit nav jāskaidro. Šeit ES veicu norādījumus. Ja nav skaidrs kautkas ar redzi, tad vajag iebāzt dakšiņu acī un pieregulēt redzi.

Atbildēt

ES

05.11.2022. 23:13

Tevi, reformētāj, vajag uz sūdu dakšām pacelt, vai izspiest pēdējo zarnu pa ausi.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 22:16

»

Nekad

neaizmirsīšu šī briesmoņa vārdus: Izķersim tos,kuri nevakcinēsies!TAUTA izķēra no Saeimas tos,kuri draudēja cilvēkiem,viss likumsakarīgi!Paldies Dievam


Vēl viss ir tikai priekšā.

Kāpēc veic vusaptverošu digitalizāciju? Bez rezerves variantiem?

Kāpēc neraksta par haosu Ukrainā, kad divitalizācija un banku norēķini izbeidzas tāda sīkuma kā elektrības trūkuma dēļ?

Lai iznīcinātu civilizāciju ir divi soļi - digitalizācija un tās sabotāža, diversijas, haoss. Diversijas pret digitalizētām valstu un sabiedrības kritiskām infrastruktūām. Tam sekos bruņotas bandas un norēķini skaidrā naudā. Varas terors un bezjēdzīgi upuri.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 22:11

»

Es piederu

pie uzskata , kurš saka , ka - Bez novērotāja neviena realitāte nepastāv.Secinājumus izdari pats


Secinājumi ir sen skaidri. Ka Levitu, Kariņu un Pavļutu vada no malas. Viņi, dodot zvērestu valstij un tautai, tā šūpjas uz sava un pašu izraktā kapa malas. Viņi to apzinās paši. Ar pārliecību, ka tauta nespēj neko mainīt un pretoties. Bet nekas nav tik nedrošs, kā tas, kas izskatās visdrošāk. Viņi riskē. Melo. Un apzināti maldina un pūš miglu.

Atbildēt

Nekad

05.11.2022. 21:55

»

HT

Nezin kāpēc man ir pārliecība, ka Pavļuts dzīvi beigs žogmalē, neskatoties uz to, ka nēsā latvisku imidžu un tēlo prastu Antiņu


neaizmirsīšu šī briesmoņa vārdus: Izķersim tos,kuri nevakcinēsies!TAUTA izķēra no Saeimas tos,kuri draudēja cilvēkiem,viss likumsakarīgi!Paldies Dievam!

Atbildēt

Es piederu

05.11.2022. 21:54

»

HT

Tā nav tiesa. Bet parodija par tiesu - subjektīvi viedokļi. Šo noziedznieku bandu - huntas partijas nav iespējams reāli sodīt...


pie uzskata , kurš saka , ka - Bez novērotāja neviena realitāte nepastāv.Secinājumus izdari pats.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:49

»

Tu

uzskati ,ka jaadziivo pec to meerkakju priekshrakstiem


Atbilde netiks sniegta.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:45

»

Tiesāti viņi

tiek no rīta līdz vakaram ,te un pie Grantiņa un vēl nezin kur . Piespriesti ASM un nošauti un pakārti ,bet kā kašķeji nemirstīgie viņi vēlēšanās kļūst par fēniksiem... :D...


Tā nav tiesa. Bet parodija par tiesu - subjektīvi viedokļi. Šo noziedznieku bandu - huntas partijas nav iespējams reāli sodīt.

Tad atliek, kā parasti, divi soļi. Bioloģiski pamatoti.

Bioloģiskā vienkāršā izlase izprot, pielāgojas, paņdm savu.

Bioloģiskā sociālās evolūcijas radītā izlase sabiedrības kopuma labā var bezspēcībā noraudzītues, vai ienest revolūciju lietu kārtībā. Revolūcija ir arī anarhistiski etniski teroristi. Un tādu grupējumi.

Pie kuriem piederi tu? Tāds ir katra šodienas jautājums. Tautas izdzīvošanas jautājums. Latviešu tautas. Jo ir strupceļš, kas ved uz žīdu radītu elektronisko koncentrācijas nometni bez latviešu tautas un latviešu valsts.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:37

»

Es

Taa nedomaaju


Tev ir tiesības domāt, kā tev tīkas. Tev nav argumentu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:34

»

HT

Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta


Un cionistu radītā LR Satversmē nav vārdu - “Tautai ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret tirāniju, valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem”. Tirānija - hunta - grupa ļaužu, kas uzurpējuši varu.

Levits diktē noteikumus koalīcijai. Tā ir tirānija. Tauta it kā ievēlējusi savus pārstāvjus. Koalīcijai jāveidojas bez diktāta.

Satversme un likumi neparedz ceļu, kā tautai gāzt huntu- tirāniju, kas nostiprinās ar AS Pīlēna un Seska, Kučinska (augstākā pielaide huntas noslēpumiem) politisko ielāpu - Pīlēnam dodot garantijas - kukuli pirms 14. Saeimas vēlēšanām - atļauju celt ar huntu neapmierinātiem Liepājas cietumu.

Pīlēna politiskais ielāps nostiprinās ar jauno enerģētikas ministriju - var gadīties, ka Pīlēnam tā piedāvāta vadīt - enerģētikas kompensāciju atbalstu sevām ražotnēm atbalstot ar ministra Pīlēna lēmumiem. 14. Saeimai ar Smiltēnu - Saeimas vadību nostiprinot likumdošanu. Smiltēnam un sarkanam krupim Kučinskim visaugstākā pielaide huntas noslēpumiem. Tātad arī Pīlēnam un Seskam caur Kučinski un Smiltēnu.

Atbildēt

Tiesāti viņi

05.11.2022. 21:32

»

HT

Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta


tiek no rīta līdz vakaram ,te un pie Grantiņa un vēl nezin kur . Piespriesti ASM un nošauti un pakārti ,bet kā kašķeji nemirstīgie viņi vēlēšanās kļūst par fēniksiem... :D
Tas viss ir demokrātijas teātris ,dabīgi ,ka ir vara virs viņiem , un nevar izslēgt viņu tiesāšanu kādreiz , bet tad jākrīt kaut kam globālākam.... reizēm tādi kauliņi tiek upurēti ,reizēm ...

Atbildēt

HT

05.11.2022. 21:21

»

Taados amatos

,prezidents un premjers,seezh kaadas lozhas braalji


Tukša hipotēze. Viņus saista zvērests pret Latvijas valsti. Un tautu, pirmkārt. Tiesa ar prokuratūru ir viņu varā. Tā nevar izvirzīt apsūdzības. To var tikai tauta.

Atbildēt

Gada glezna

05.11.2022. 21:13

Te nu ir vietā anekdote.

Divi sivēni sūdos stāv. Tam garākajam vēl nekas, bet tam īsākajam jau sūdi smeļas mutē.

Garākais: Pavļuts stāsta, ka veselības aprūpe uzlabošoties un vajag turpināt viņa iesāktās "reformas"...

Īsākais: Lūdzu, lūdzu, esi tik mīļs un pārstāj dirst ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...