Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HT

05.11.2022. 20:44

»

Robis

Un kā tad viņi varēja nepieļaut


Nevienam no viņiem - Levitam, Kariņam, Viņķelei, Pavļutam nebija “nepārvaramas varas” - draudi viņu dzīvībai un veselībai, kas šo nepārvaramo apstākļu rezultātā liktu viņiem tā rīkoties.

Viņi šos apzinātos noziegumus veica labprātīgi ar savu gribu un pie pilnas apziņas, viņiem nebija nekādu šķēršļu atkāpties no amatiem, kuros veica noziegumus mantkārīgos nolūkos - saņemot ievērojamu, salīdzinot ar nabagās tautas daļas ienākumiem genocīda un terora apstākļos, atalgojumu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 20:36

»

Par tēmu

"...nemazinās rindas pēc valsts apmaksātiem ārstniecības pakalpojumiem...


Latvijas medicīnas sistēma agonē juridisko jautājumu un nabadzības novēršanas neatrisināšanas rezultātā. Likumdošana radīta cionisma ideoloģijā ar genocīda pazīmēm pret pūli.

Pretrunīgā un absurdā situācija radīta apzināti tautas veselības stāvokļa pasliktināšanai.

Parastais latvietis domā, ka ir valsts medicīnas pakalpojumi. Un sagaida tos tādus. Faktiski valsts medicīnas pakalpojumi ir viszemākajā iespējamā līmenī, kuru vai nu izprot, pieņem, nekaunīgi un bezbailīgi dod kukuļus, vai bezjēdzīgi sūdzas, nedabū neko un mirst, vai meklē maksas pakalpojumus.

Juridiski sistēma tā arī ir uzbūvēta. Dot kukuli var tikai tad, ja spēj izprast un juridiski pats pamatot, ka tas nav kukulis. Likumdošana šo apstākli ir noregulējusi pilnībā.

Medicīnas sistēmu ar obligāto apdrošināšanu nevar ieviest niecīgo pensiju un ekonomikas totāla pagrimuma dēļ. Bēgot no genocīda, Latviju jau pametuši 700 000 darbspējīgo, 62 000 hunta vajāja kovidafērā, atstājot bez darba un ienākumiem

Atbildēt

Par tēmu

05.11.2022. 20:23

"...nemazinās rindas pēc valsts apmaksātiem ārstniecības pakalpojumiem".
Nemazinas rindas uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem, jo valsts NVD personā neslēdz līgumus ar ārstiem, kuri var nodrosināt šos pakalpojumus. NVD sledz pakalpojumus parsvara ar valsts un pašvaldibu uzņemumiem, kuru kapitaldaļas nonakušas politiķu rokās. Medicīna ir politiķu sile.

Atbildēt

ARGALVU DRAUDZETIES

05.11.2022. 20:18

NAUDAS MEGATERESANA UN IZVAZASHANA...KO VIEN LABAROTORIJU PELNAS IZSAKA

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

05.11.2022. 20:07

Uzmaniigi klausaties! Papljuuts veel dos kaut kaadus padomus.

Atbildēt

Haralds Kalns

05.11.2022. 20:05

Var jau var, bet ku ta nu, ku ta nu!!! Lej , lej, nežēlo, apsolos, ka nedusmošos. To vajag prast- piecos gados trīs augstākās, bet rezultāts jau atbilstošs, pat sačamdāms!

Atbildēt

Žulis

05.11.2022. 19:43

Ja pēc visa sastrādātā šis personāžs vēl var uzrakstīt un publicēt šādu rakstu, viņš ir garīgi slims. Bezjēdzīgi ir apspriest šeit uzrakstīto vai par to diskutēt.

Atbildēt

arī tukširsējs

05.11.2022. 19:25

Klau, “bijušais”, pāris jautājumi:
Kā sanāk, ka kovids vairs nav tā mirstamkaite?
Ko darīt tiem simtiem kurus atlaida no darba?
Kā sanāk, ka vairs nevienu neinteresē ir tev kovids vai nav? Ka laboratoriskā kovidanalīze ir tikai slimnieku pašiniciatīva? Ka slimības lapa ir veselas piecas dienas un ne kapeiku vairāk? Bet ja nevēlies ņemt lapu, tad ar to “zarazu” vari staigāt apkārt?
Par potēm un potēšanu - taču ātri vai vēlu uzpeldēs kautkādi papīri un, ko tad?

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:16

»

paardomas

Pakārt nedrīkst apžēlot


Nezin kāpēc man ir pārliecība, ka Pavļuts dzīvi beigs žogmalē, neskatoties uz to, ka nēsā latvisku imidžu un tēlo prastu Antiņu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:13

Īstie Latvijas tautas un ekonomikas slepkavas ir Levits ar Kariņu, kas pieļāva ANO PVO un globālo korporāciju fašismu Latvijā ar Pavļuta vadības stilu. Visi trīs pakarami Doma laukumā. Neviens no noslepkavotajiem pēc PVO rekomendācijām ar plaušu piespiedu ventilāciju un “ārstēšanas algoritmiem”, tistarp ar ģimenes ārstu starpniecību, nav aizmirsts.

Atbildēt

paardomas

05.11.2022. 19:11

Pakārt nedrīkst apžēlot.
Kur tur jāliek tas komats?

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:08

Pavļuts ir Latvijas tautas un ekonomikas slepkava. Melnu prot pataisīt par baltu, aci nepamirkšķinot. Zeme ātrāl viņam atveries!

D. Pavļuts ir globālo finanšu un ekonomikas korporāciju politiskais līderis Latvijā

Izglītība:

* Hārvardas Kenedija skola

* Hārvardas Kenedija skola MPAPvalstiskā politika un vadība 2006. - 2007. Akadēmiskā koncentrācija - apmeklēja arī nodarbības par sarunām un strīdu risināšanu, sociālo psiholoģiju, finansēm, starptautisko tirdzniecību, attīstības ekonomiku, mikro- un makroekonomiku, enerģētiku, transporta plānošanu utt. Pilsēta, Universitāte Londonas

* Sitija, Londonas Universitāte Profesionālais diploms Kultūras menedžmentā 1999. - 2000. Apguvis menedžmenta kursus; Finanses un grāmatvedība; Mārketings un komunikācija; Mākslas tirgi; Cilvēkresursu vadība, pētniecības fokuss - Internets kā mākslas mārketinga instruments. Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija

* Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija MA music Klavieres 1995 - 1999


Londonas Sitijas administratīvais statuss nav tāds kā pārējiem 32 Londonas rajoniem (borough) — tā ir ceremoniālā grāfiste, kuru pārvalda Londonas Sitijas Korporācija. Šo īpašo statusu nodrošina gadsimtiem ilgušās privilēģijas, ko Londonas Sitijai garantēja karaļi un kas līdz pat šim laikam nav tikušas pārskatītas. Līdz ar to Sitija ir vismazākā Anglijas ceremoniālā grāfiste gan iedzīvotāju skaita, gan teritorijas ziņā.


Pilsētai ir ciešas saiknes ar Londonas Sitiju, un Londonas lordmērs pilda universitātes rektora pienākumus.[6][7] Universitātes galvenā pilsētiņa atrodas Londonas centrā, Londonas Islingtonas apgabalā, ar papildu pilsētiņām Islingtonā, pilsētā, Vestendā un Īstendā. Iestādes gada ienākumi no 2019. līdz 2020. gadam bija 245,0 miljoni mārciņu, no kuriem 11,1 miljons mārciņu bija no pētniecības dotācijām un līgumiem, un izdevumi bija 218,4 miljoni mārciņu.[1] Tā ir sakārtota piecās skolās, kurās ir aptuveni četrdesmit akadēmiskie departamenti un centri[8], tostarp Žurnālistikas departaments, Biznesa skola un Pilsētas tiesību skola, kurā ietilpst Inns of Court Juridiskā augstskola[9].

Londonas pilsētas korporācija:

“Apvienotā Karaliste ir pasaules globālākais finanšu centrs ar nepārspējamiem cilvēku, tirgus un digitālajiem sakariem. Londonas pilsētas korporācija vada The Global City, lai vienā platformā demonstrētu Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālo pakalpojumu piedāvājumu.

Nodrošinot pārliecinošu pētījumu, statistikas un partneru stāstu pierādījumu bāzi, kampaņas mērķis ir piesaistīt talantus, uzņēmumus un investīcijas. Apvienotajā Karalistē bāzētie uzņēmumi COVID-19 pandēmijas laikā ir izrādījušies elastīgi un noturīgi. Londonas un Apvienotās Karalistes kā globāla finanšu centra galvenās stiprās puses joprojām ir spēcīgas. Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālie pakalpojumi ir atpazīti ar atvērtību, globālajiem sakariem un sadarbības kultūru.

Kad pasaule iziet no pandēmijas, mēs esam gatavi sadarboties ar pasauli, lai rastu risinājumus, kas paātrina globālās ekonomikas atveseļošanos.”


Jautājums ir cits, kas finansēja D. Pavļuta izglītību ārzemēs un kādu globālo korporāciju labā patiesībā D. Pavļuts pieņēmis un pieņem lēmumus Latvijas valsts politiskajos amatos. Varbūt D. Pavļuta īstie uzkrājumi ir kādā ofšora bankā?

Atbildēt

krievu cūkas

05.11.2022. 19:07

Iekurbulējuši savu propagandas aparātu ne pa jokam.

Atbildēt

Cik cmuki

05.11.2022. 18:59

uzrakstīts !

Atbildēt

vice

05.11.2022. 18:39

Ja Latvijā būtu prokuratūra, Daniels jau sēdētu kopā ar VM vadošiem klerkiem!

Dīkdienis dīkdienim acī neKNABj.

Atbildēt

Tu, Pavļa-ute

05.11.2022. 18:38

Beidz taču di-st un norauj ūdeni! Cik izdzēstu dzīvību ir uz tavas sirdsapziņas! Slepkava tu esi!

Atbildēt

Pašnāvnieku skaits augstākais eiropā

05.11.2022. 18:26

Bet kur tajā visā ir vieta cilvēkam, kuru piemeklējusi kāda kaite ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft