Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taa vish ir

17.07.2018. 11:18

Daudz zabaku pa musu zemi staigaa!

Atbildēt

lata

16.07.2018. 23:27

Vai tiešām arī šim neizglītotajam bezsmadzeņu pāķim latvju tauta līdz pat nāves dienai apmaksās dzīvokļus, pensijas, mašīnas, birojus, sargus, sekretārus???!!! Bet dzīvos viņš vismaz vēl 40 (!!!) gadus. Cilvēki, atjēdzieties!!! Par šo naudu var uzturēt vairākas lauku skoliņas 40 gadu garumā! Vai tiešām stostīšānās, zvaigāšana un valsts apkaunošana (tas ir vienīgais priekšnesums, ko mēs no tā par prezidentu dēvētās personas saņemam) bija tā vērti???? Nost ar sirreālismu!!!

Atbildēt

Repetitio est mater studiorum

16.07.2018. 12:01

Kāpēc daudzi krievi tik ļoti atbalsta Putinu? Dažreiz paklausos viņa runu, pēdējo - Jaunā gada uzrunu. Vienkārša, tautai saprotama, uzmundrinoša, pozitīva. Dažkārt der pamācities pat no ienaidnieka.

Atbildēt

UNESCO

16.07.2018. 11:36

Ik viens Latvijas laucinieks ir katastrofa civilizētai sabiedrībai.

Atbildēt

Taboo

16.07.2018. 10:35

Mums ir rīcībnespējīgs prezidents... tā nav viņa vaina un nevietā ir slimu cilvēku izsmiet. Vietā ir uzdot jautājumu - kāpēc nevar paziņot to atklāti un kāpēc jāturpina šis te cirks un jāblamē tas cilvējs (un Latvija) visu partneru priekšā!? ... iespējams, to darīs pēc vēlēšanām, kad nerīcībspējīgais prezidents (lelle) būs nosaucis premjera kandidātu!?

Atbildēt

Pipl on ze graund

16.07.2018. 04:10

Jāārstē ir nevis pleskavas puskrievs, bet tie, kuri ievēlēja šo dumiķīti par apsmieklu visai pasaulei.

Atbildēt

nu

15.07.2018. 21:09

»

serde

Mūsu valsts sāpīgākā problēma ir prezidents


šis taču ir pilnīgs mudaks! Bet - kāda valsts, tāds arī prezidents, labi piestāv viens otram.

Atbildēt

15.07.2018. 20:32

»

mazohisti

Latvietis sapratīs, nelatvietim nav jāzin. Bet acīs beidza kancelejai ne LL


Nē, tieši Lapsai, jo izpildīja tiesas lēmumu neko neatbildot.

Atbildēt

Robis

15.07.2018. 19:27

Vēl paliek atklāts autājums par prezidenta veselības stāvokli un to, cik faktiski izmaksā "reanimācijas brigāde", kas dodas visur līdzi. Kā par prezidentu, kuram ir dotas tiesības dot pavēles armijai, var būt persona, kurai veselības stāvoklis liegtu būt armijā, vai spēju pieņemt lēmumu, piemēram, parastu līgumu noslēgšanai?

Atbildēt

atbilstošs zzs

15.07.2018. 17:49

Labākais, ka bija lembim un co. Lai tik darbojas tālāk. Jautrībai jābūt.

Atbildēt

latvijietis

15.07.2018. 16:53

Vājonis ir apkaunojums Latvijai un Saeimai vajadzētu domāt, kā šito Saskaņas ievēlēto puskrievu izmest ārā bez tiesībām pasūtīt galma gleznotājam par lielu nodokļu maksātāju saliktu naudu savu bildi un likt to pie sienas Rīgas pilī.

Atbildēt

serde

15.07.2018. 16:48

Mūsu valsts sāpīgākā problēma ir prezidents...

Atbildēt

Raimonds pa vējam

15.07.2018. 15:20

Es ir runāt ar people on the ground. Brigmanis man teica, ka viss kārtībā, es ir malacis! Tad ir labi!

Atbildēt

Vienkarsaa

15.07.2018. 15:20

Vai prezidens neveēltos man pasūtīt nākamo runu, kas būtu latviešu tautai latviski? Cilvēcisko saturu solu sagatavot 1 denas laikā, pārgudros teikumus varēs klāt pierakstīt, bet tie gan nevienam nav vajadzīgi un atgādina padomju laika partijas runas.

Atbildēt

Aldis

15.07.2018. 15:13

Pietiekam vajadzētu pirmajā lapā izvietot lielu skaitītāju, cik tiesas viņiem prezidenta kanceleja jau zaudējusi.

Atbildēt

mazohisti

15.07.2018. 15:06

»

Ko nozīmē vārdi-

Acīs beidza tiesai


Latvietis sapratīs, nelatvietim nav jāzin. Bet acīs beidza kancelejai ne LL.

Atbildēt

Ko nozīmē vārdi-

15.07.2018. 14:19

»

haha

Acīs beidza tiesai, bet kanceleja no tevis maksātajiem nodokļiem Lapsam samaksās 30 eiro


Acīs beidza tiesai?
To smieklīgi-ka viņam beidza acīs,ko nozīmē šie vārdi?

Atbildēt

smieklīgi

15.07.2018. 12:39

Lapsa tā sajūsminājies, ka pat nepamanīja, ka viņam beidza acīs! Kanceleja atbildē vienkārši uzskaitīja padomnieku sarakstu un uzrakstīja, ka Prezidents norādījis, ka vēlas runas saturā iekļaut tajā esošos jautājumus.

Atbildēt

Pesimists

15.07.2018. 12:07

Nav nemaz tik nenozīmīgi, tagad droši ir zināms ka viens no līdzvainīgajiem tajā balagānā ir arī Kažociņš. Tā lūk daži strādā un nemaz kā rādās par to nekaunas. Ja bijušais SAB priekšnieks pieļauj savā darbības sfērā tik acīmredzami nekvalitatīvu rezultātu, pieļauj, ka tas tiek publiskots, pieļauj, ka viņa vārds ar to tiek sasaistīts, tad viņš ir vai nu organizatorisks nespējnieks vai arī vienkārši nepilda savus pienākumus. Līmenis. Britu kvalitāte visā tās spožumā. Bet no otras puses varbūt pat labi, lai tā tik turpina.

Atbildēt

Es

15.07.2018. 11:59

"Visas amatpersonas, kas piedalījās konkrētās runas rakstīšanā, gan labi pārzina angļu valodu, gan arī iepriekš ir piedalījušās runu rakstīšanā."

Paklausoties vārdu izvēli runā (nevis vārdu izrunu runā), par to tomēr ir šaubas. Tāda sausi ierēdnieciska valoda, EAFL labākajā gadījumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...