Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bonifācijs

22.01.2021. 14:31

Es arī laikam esmu slikts cilvēks, uzskatu ka prasīt naudu par datu nesējiem, radio klausīšanos veikalā vai restorānā ir parazitēšana uz sabiedrības rēķina.

Atbildēt

Derdz

16.01.2021. 18:25

Lūdzu ejiet pelniet naudu, taisiet kultūru par kuru cilvēki maksās,petiek jau ar valsts aparātu utt

Atbildēt

Taisnība

14.01.2021. 00:16

»

Kas ir slikti cilvēki

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki...


Lūk tieši Jūsu minētais piemērs ir precīzi atbilstošs autora paša rakstā minētajai rindkopai! Lai arī šie autori līdz mūža galam maksā nodevu būbniekiem par tiltu Ludzā, ja nekad nav pāri gājis un nekad neies, iespēja taču ir! Arī maizniekam par maizi jāmaksā, tas nekas, ka neēdīs, bet iespēja taču to iekopēt savā datu nesējā, tas ir, kuņģī, taču reāli pastāv! Par pieminētajiem mēbeļniekiem vispār nav ko runāt- tas taču ir autordarbs augstākajā pakāpē, tur dubultā jāmaksā par iespēju sēdēt!
bet tagad galvenais: pirms daudziem gadiem AKKAi tika nosūtīts piepresījums mājas lapā publicēt METODOLOĢIJU AUTORATLĪDZĪBAS MAKSĀJUMU SADALEI STARP AUTORIEM. Joprojām tas nav izdarīts! Kā valsts var deleģēt kādas ekskluzīvas tiesības tādai nevalstiskajai biedrībai, kura slēpj no sabiedrības savus darbības principus? KĀ TAS IESPĒJAMS?

Atbildēt

tikai vēl sliktāki cilvēki

13.01.2021. 20:40

parazitē uz citu rēķina, izdomājot visādas "nodevas" par neko

Atbildēt

Visur asinsūcēji klāt

13.01.2021. 14:10

»

Pilsonis

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas


Murgs un laupīsana. Kur tek naudas ādere, tur asinssūcēji klāt. Patiesi- cirvja izgudrāājam arī jāsaņem maksa, ja pērk cicvi un to lieto. Arī par spaini tāpat, jo gūst labumu - no akas ar to iesmeļ ūdeni un dzer, dzirdina lopus no spaiņa un slauc govis, ar zirgu ar zemi - maksāt ragā.

Tāpat - visi "lieto" lietus ūdeņi, jo to pārvērš par dzeramo - jāmaksā, izlēma pašvaldības.

Atbildēt

Pilsonis

13.01.2021. 09:16

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas

Atbildēt

viedoklis

13.01.2021. 05:13

»

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa...


Diemžēl jāsecina ka valsts pārvaldes sistēmā strādā cilvēki ar nožēlojamu primitīvismu domāšanā lai neteiktu vairāk. Viņi nav spējīgi vadīt valsti, tādēļ izdomā likumus, kuri faktiski ir legalizēta sabiedrības apzagšana. Un pēc tam paši brīnās ka sabiedrība viņiem neuzticas.Jums jābūt pateicīgiem savai tautai jau par to ka jūs pacieš kā zobu sāpes.

Atbildēt

2012.gadā valdībai ar Satversmes tiesas lēmumu...

12.01.2021. 23:44

Kā redzam, Satversmes tiesa jau sen izcēlusies ar klaji nelikumīgu un cilvēktiesībām neatbilstošu lēmumu pieņemšanu, ne tikai debilās kroplības ģimenes jēdziena definēšana.

Atbildēt

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

12.01.2021. 23:41

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā. Nevainīguma prezumpcija nodrošina to, ka nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums un visas šaubas jātulko par labu apsūdzētajam.
Tātad šī noziedzīgā nodeva nekavējoties jāatceļ kā nelikumīga!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 23:07

Iedzēru divus alus un padomāju, ka jāaiziet pie kaimiņa un jāparasa morālā kompensācija par to, ka šis drātē manu sievu. Varbūt ar, ka nedrātē, bet kamēr esmu darbā, iespēja taču ir. Iedzeršu vēl divus alus un aiziešu. Cerams, ka pa muti nedabūšu - tas būtu nedemokrātiski :D

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 22:14

Nodokli "par iespēju" var paprasīt jebkurš. Piemēram, Rīgas satiksme: tramvaji kursē katru dienu, ikvienam ir iespēja braukt ar tramvaju. Ja šo iespēju neizmanto tāpēc, ka vai nu brauc ar mašīnu, vai tramvajs neiet gar tavu māju, pats vainīgs. Tāpat par iespēju iepildīt degvielu arī būtu jāmaksā visiem - tas nekas, ka tev nav mašīna, iespēja taču ir. Un šo sarakstu var turpināt līdz bezgalībai - kādas tik mums iespējas nepaveras. Kuras laižam garām...

Atbildēt

vispār

12.01.2021. 21:49

Pēc "tukšo salmu kūlēju..", ai , kļūda, tukso nesēju domām ... vispirms nodoklis būtu jāuzliek somām (tašām, maisiņiem), jo tajos iespējams ievietot pilnīgi visu ko, kam nebūs samaksāts nodoklis, kas būs nokopēts vai, baidos pat pieminēt, nozagts.
Vai par nodokli jaunam ledusskapim kā "no kaimiņienes noskatīto pīrādziņu receptes rezultātu nesējam" neesat padomājuši? Par nodokli zīmuļiem - ar tiem var talantīgs cilvēks, ai , cik daudz ko nokopēt. NO mākslas darba līdz pat uzmetuma naudassīmēm vai diplomiem. Vienīgais, kas neko un nekad nepratīs nokopēt, būs tie, kuri kā ne tik senajā laikā pievienojās lozungiem "mēs, darbaļaudis, pievienojamies... nosodām... piekrītam"..

Atbildēt

Kas ir slikti cilvēki

12.01.2021. 21:00

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki" ir savairojušies liekēži. Vieni līekēži iesūdušies radio, visādās AKA- laka, tie, savukārt tiražē liekēžus māksliniekus , kuri "saražojuši" pilnīgus mēslus. Kuriem vajag tos mēslus tirazēt, ko meļš šie lielžokļi kārļi! Es gribu zvanīt un runāt pa tālruni, nevis tiražēt šmurguļus un neveiksminiekus, kuri to vien iemācījušies, kā uzkundzēties citiem ar sadārdzinātām izrādēm, koncertiem utt. Profānisti, diletanti un nekauņas "mākslinieki" ir tie sliktie cilvēki, nevajag nodarboties ar demagoģiju! Visus uz cietumu vai darba nometni - šos "mākslinieķeļus"! Mākslinieki atradušies.

Atbildēt

janis

12.01.2021. 20:18

Visu cieņu mākslas druvas stahanoviešiem par šķebinošiem širpotrebiem,un avangardu papagaiļojumiem.

Atbildēt

Konstantīns

12.01.2021. 19:17

Nepārliecinājāt. Tie paši, jūsu pieminētie, mēbeļu un pārtikas ražotāji saņems savu atlīdzību tikai tad ja produkts būs kvalitatīvs un tirgū pieprasīts.
Manuprāt liela daļa mākslinieku ir plānā galdiņa urbēji un samaksu par savu rosīšanos grib saņemt arī tad, kad viņu darbi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

Ivars

12.01.2021. 17:54

Man tā jūsu mūzika nav vajadzīga, es nekad to nēsu lejuplādējis nevienā ierīcē un tādēļ uzskatu šo nodokli par ļoti netaisnīgu. Uzskatu ka māksliniekiem ir pietiekami daudz iespējas savus darbus pārdot tiem kurus tas interesē un tādēļ nav jāsoda visi pēc kārtas. Nav jātiražē stulbuma ideoloģija: zagli neizdevās notvert bet sodīsim visus pēc kārtas, jo var gadīties ka arī viņi nozog kādreiz nākotnē. Vai nesaprotat ka pazemojat ar šo likumu ne tikai valsts godīgos iedzīvotājus, bet arī pašu valsti.

Atbildēt

Bēthovens

12.01.2021. 17:12

Es latviešu mūziku neklausos. Kā panāksiet, ka tas 1 eiro no Latvijā pirkta telefona, datora vai cita datu nesēja aizies ārzemju izpildītājam?
Man nav jāuztur AKALAA liekēžu banda un Reiņiks, Busuļs, Kazaks un Ļinda Ļī, un pārējie dziedoņi, kuru vārdus pat nezinu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....