Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RRR

08.06.2016. 08:28

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU!
Tikai ar LIKUMU!
Bet no sheit publiceetaas informaacijas ir saprotams, ka konkreeto cilveeku cilveektiesiiibas uz veseliibu tiek meeginaats ierobezhot ar MK Noteikumiem, nevis ar likumu!
MK Noteikumu piemeeroshana cilveektiesiibu ierobezhoshanai nav likumiiga un nav tiesiska!
-
TAATAD KONKREETAA CILVEEKA CILVEEKTIESIIBU PRETTIESISKO IEROBEZHOJUMU VAR ELEMENTAARI PAARTRAUKT UZRAUGOSHAA PROKURATUURA UZRAUDZIIBAS KAARTIIBAA.
VIENKAARSHI UN AATRI.
LAI VEICAS!

Atbildēt

patiesība

01.06.2016. 18:07

»

ciniķis

Njā, ZZS un vienotības vadībā korupcija un alkatība ir sasniegusi tādus līmeņus, kad ministru kabineta noteikumi var tikt sarakstīti atsevišķu politiķu biznesa interesēs. Te jau var saskatīt konkrētu partijas ideoloģiju - cilvēkiem ir jāmirst vienkārši tāpēc, lai belēvičam būtu vairāk naudas. Ierēdņi...


Ei, vecīt ar savu komentu : "Faktiski šie grozījumi ir masu slepkavības atbalstīšana un realizēšana." vai Tev viss "mājās"? Zāles pasūtīt no trešajām valstīm ar interneta aptiekas starpniecību, vot tā ir "slepkavība", jo Tu nezini, kas sēž otrā galā: zāļu viltotājs vai nelegāls tirgonis. Tieši šie noteikumu grozījumi to aptur ! Tāpēc ,iespējams, "darboņi"satraucas. Vai esi starp tiem?

Atbildēt

ciniķis

28.05.2016. 20:52

Njā, ZZS un vienotības vadībā korupcija un alkatība ir sasniegusi tādus līmeņus, kad ministru kabineta noteikumi var tikt sarakstīti atsevišķu politiķu biznesa interesēs. Te jau var saskatīt konkrētu partijas ideoloģiju - cilvēkiem ir jāmirst vienkārši tāpēc, lai belēvičam būtu vairāk naudas. Ierēdņi, kuri gatavoja visas šīs anotācijas un šo MK noteikumu grozījumu projektus, ministri, kuri balsoja "par" ļoti labi apzinājās, kā labā tiek pieņemti šie grozījumi. Faktiski šie grozījumi ir masu slepkavības atbalstīšana un realizēšana. Visi, ieskaitot straujumu ir atbildīgi par visiem mirušajiem un tiem, kuri nomirs nākotnē tieši šo zāļu nepieejamības dēļ. Būtībā mēs esam sasnieguši stadiju, kad politiķi sāk nogalināt savus tautiešus tikai un vienīgi naudas dēļ. Kur var krist vēl zemāk ir grūti iedomāties. Slīcēju glābšana kā parasti ir pašu slīcēju rokās.

Atbildēt

Valija

28.05.2016. 10:31

Esmu ļoti pateicīga visiem, kuri jūt līdzi, atbalsta un palīdz man un visiem man līdzigajiem bēdās un izmisumā nonākušajiem c-hepatīta slimniekim! Kopš uzrakstīju vēstuli valsts prezidentam, esmu uzzinājusi daudz ko jaunu. Esmu uzzinājusi, ka Latvijā ir daudz labu, atsaucīgu cilvēku, kas mani saprot un atblsta. Es esmu iepazinusi arī to liekulību, vienaldzību un neiejūtību, ko pauž Delfu rutks.lv publicētais tā sauktās hepatīta biedrības raksts, un tur pat publicētais Valsts zāļu aģentūras sniegtais komentārs. Man bija skumji vērot vakar TV-3 ziņās, kā Belēviča kungs attiecās komentēt paša parakstītās likuma izmaiņas, kuras man atņēma manas nopirktās zāles un cerības. Vēl arvien ceru un ticu, ka taisnība uzvarēs. Ja ne manā gadījumā, tad vismaz varbūt nākotnē tas palīdzēs citiem. Nu nevar tā būt, ka kaut kādas Eiropas regulas aizliegtu Eiropas valstīs ielaist personīgai lietošanai vienam ārstēšanās kursam paredzētas, ar visiem vajadzīgajiem dokumentiem nokomplektētas internetā pasūtītas zāles no trešajām valstīm. Ja kāds kaut ko tādu apgalvo, tad es gan gribētu redzēt šis regulas komkrētā punkta konkrēto tekstu. Varbūt es daudziem likšos naiva, bet es vēl arvien ticu, ka nevar būt tā, ka visi simts mūsu deputāti šīs likuma izmaiņas akceptēja, skaidri apzinoties, ka šādi viņi atņem man un man līdzīgajiem cerības uz ārstēšanos. Es ceru, ka viņi šo savu kļūdu izlabos. Ar nepacietību gaidu atbildi no prezidenta.

Atbildēt

Kaspars

28.05.2016. 09:59

Nav ko ņemties. Nākamo pie VM stūres jāliek apbedīšanas kompānijas īpašnieku. Aiztaupīs cilvēkiem ciešanas.

Atbildēt

ferijs

28.05.2016. 04:19

Izlasīju rakstu no viena gala līdz otram un no otra līdz vienam. Tā arī nesapratu, kāpēc noteikumi ir ne tikai bēdīgi, bet arī slaveni.
Par kādu slavu ir runa?

Atbildēt

es

27.05.2016. 23:04

nesaprotu vai tiešām lielās biedra naudas ir iemesls turēt šo belēviču amatā?

Atbildēt

Kirbis

27.05.2016. 20:19

»

brīvais radikālis

Visu viņi spēj un visu izprot, neraudi


Redz`, manu skumju dziļākā būtība slēpjas apstāklī, ka šo MK noteikumu izstrādātājiem, sakaņotājiem un, visbeidzot, apstiprinātājiem NEKAS par savu brāķi nedraud. Pat tik "smags" sods, kā rotācija nē. Par atbildīgo ministru nemaz nerunājot.

Atbildēt

brīvais radikālis

27.05.2016. 19:46

»

seskis

Man tas belēvčs izskatās pēc liela mēroga nelieša. Tik ņirdzīgi apsmiet tautu var tikai pēdējais mēslis


Pareizi tev izskatās.
Ja izskatās pēc sūda, ož pēc sūda un garšo kā sūds, tad sūds vien ir!

Atbildēt

seskis

27.05.2016. 18:32

Man tas belēvčs izskatās pēc liela mēroga nelieša. Tik ņirdzīgi apsmiet tautu var tikai pēdējais mēslis

Atbildēt

Kirbis

27.05.2016. 18:27

Ir bezgala skumji apzināties to iesaistīto ierēdņu neprofesionalitāti, kas apstiprināšanas procesa gaitā vizēja šo noteikumu projektu, gan, kas vēl jo skumjāk, izskatīšnas gaitā MK NESPĒJOT izprast "bīdītajos" noteikumos iestrādātos "zemūdens akmeņus" slimnieku tiesību ierobežošanā.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 14:40

http://pietiek.com/raksti/vejona_kungs,_es_ludzu_tikai_iespeju_par_savu_naudu_iegadaties_zales,_kas_var_glabt_manu_dzivibu

Lūgt ir pieklājīgi. Kas lūdz, tas nav bīstams. Bet, kad cilvēks saprot, ka viņam atņem naudu, ko samaksājis par zālēm, lai glābtu savu dzīvību, un zāles neredzēt kā savas ausis un viņš piketā nonāk aci pret aci ar valsts prezidentu un mauc ar sarkanu krāsu notraipītu miroņgalvu, kas uzbāzta mietam, tā ka šis rezidents uzreiz beigts un pagalam, tad tā rīcība ir tulkojama kā bezizeja, strupceļš cīņā ar valsts galvu, aizstāvot savas tiesības uz dzīvību un veselību, kas garantēts LR Satversmē, ko aizsargā LR valsts.

Šis cilvēks noteikti ieietu Latvijas valsts vēsturē. Par viņu stāstītu skolās, bērniem izskaidrojot terminus - brīvība, veselība, tiesības utt.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 14:37

Nekā konkrēta par tēmu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....