Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.

Sākšu ar savu pamatdarbu, un tas ir – es esmu Saeimas deputāts, pie frakcijām nepiederošs. Par to, kā šāda situācija izveidojās, esmu jau rakstījis, neatkārtošos. Pēc manis vadītās partijas “Likums un Kārtība” nodibināšanas un vēlāk sekojošajām izmaiņām partijas valdē Saeimā šo partiju pārstāv divi deputāti.

Tajā pat laikā mūsu partija biedru skaita ziņā ir skaitliski lielākā mūsu valstī kopš Tautas frontes laikiem. Tā ir vienīgā šobrīd izveidotā partija, kura dod iespēju konservatīvajam, vārda un domas brīvību cienošajam, kristīgās vērtības godājošajam elektorātam būt politiski pārstāvētam nākamajās Saeimas vēlēšanās. Un šis ir darbs, kurš, pateicoties jūsu - manu atbalstītāju un domubiedru - atbalstam, ir izdarīts. To esmu izdarījis es ar Jūsu atbalstu, citiem vārdiem.

Šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu. Un es ar saviem atbalstītājiem šo partiju veidojam, attīstām, lai līdz nākamās Saeimas vēlēšanām vēlētājiem būtu vēl viena izvēle. Kvalitatīva izvēle ar saprotamu ideoloģiju un principiem. Tas ir darbs. Tas paņem laiku un enerģiju. Un tā rezultātus varēs redzēt pēc vēlēšanām.

Atgriežoties pie mana darba Saeimā un gari neizplūstot, varu pateikt sekojošo. Var vainot manu raksturu, var izteikt jebkādus citus apgalvojumus, bet es pilnīgi droši varu apgalvot vienu – es vienmēr esmu balsojis par savu vēlētāju, par savas tautas interesēm. Es nekad neesmu nodevis savu vēlētāju un savus principus. Es šajā ziņā esmu retums starp deputātiem. Mani zākā, velta aizskarošus vārdus, vēršas pret mani ar varas rīcībā esošo resursu, bet tas nekad nav mainījis manu nostāju balsojumos un godīgā pozīcijā jebkurā jautājumā.

Vairāk kā opozīcijā esošs deputāts es pašlaik neko pasākt nevaru, jo man ir 2 balsis. Tie, kuri prot skaitīt līdz 51, sapratīs, kuri tik daudz neprot, nesapratīs neko. Tas nozīmē - es nevaru atcelt Kariņa rīkojumus, kā to komentāros mēdz norādīt mani FB sekotāji. Kāpēc nevaru? Teorētiski varu un to daru, rakstot šos garos rakstus, kuriem ir publiska ietekme. Un vēl ir jāņem vērā sekojoši momenti.

Sāksim ar Eiropas Cilvēktiesību tiesu (ECT). ECT ir skaidri devusi signālu, kāds tiesiskums, kāds politiskais uzstādījums šobrīd ir modē. Tiesiskums gan Eiropā, gan Latvijā kļūst aizvien fragmentārāks. Kamdēļ es tā domāju? Ir precedents, kad Čehijas pilsoņi zaudēja ECT it kā mums pašsaprotamā situācijā.

Ir precedenti arī pie mums. Par šo sīkāk. Kamdēļ es uzskatu, ka tiesiskums mūsu valstī ir fragmentārs un uz manu, manu domubiedru redzējumu, pamattiesībām acīmredzami vairs neattiecas, piemēru varētu būt daudz. Sākot ar Satversmes tiesas veikto Satversmes “tulkojumu”. Bet es gribētu pieminēt ko citu.

Es personīgi esmu iesniedzis sekojošas prasības: 1. Pret masku valkāšanu - Satversmes tiesā. Divās dienās viņi izlēma, ka tas nav viņu kompetence. 2. Administratīvajā tiesā - tur paies gadi, jo mūsu tieslietu sistēma visu skata gadiem. 3. CVK par izmaiņām Satversmē, kas aizliedz piespiedu vakcināciju. Jūs jau zināt - viņi meklēs ieganstu, kamdēļ tauta nevar grozīt Satversmi, kā grib. Lai gan tauta var nomainīt pat to, ka Latvija ir demokrātiska republika. Jo demokrātiska tā sen vairs nav tāpat.

Lai lasītāji manu nostāju par tiesāšanās neefktivitāti saprastu labāk, pateikšu, cik apmēram izmaksā viens pieteikums Satversmes tiesai. Un cik laika tas paņem. Pieteikums par maskām izmaksā aptuveni ap 7 tūkstošiem. Un šo summu Satversmes tiesas tiesneši atsvieda atpakaļ 48 stundās, norādot, ka masku valkāšana ir administratīvās tiesas kompetence, kura lietu skatīs gadiem.

Par Hāgas tribunālu es labāk neizteikšos. Cilvēki bez juridiskām zināšanām nesaprot, ne kad, ne cik, ne kas un ne kā.

Mūsu sabiedrībai ir izveidojies priekšstats, ka mēs varam vārda, domas, izvēles brīvību izcīnīt tiesiskā ceļā. Mums ir politiķi, kas veido darba grupas, patērē visu savu emocionālo un fizisko enerģiju un beigu galā tiek iesviesti procesā, kurš ilgs gadiem! Latvijā tiesvedības ilgst gadiem! Pat daudz vienkāršākos un varu nekaitinošos jautājumos!

Piemēram, mana advokatūras lieta trīs gadus, lai gan tur vispār viss ir viens teikums - varēju domāt, ka bandīts vai man aizliegts būt ar savām domām. Tamdēļ es saku – lai viss šis murgs pie mums beigtos, ātrāk un efektīvāk ir uzvarēt vēlēšanas. Bet šeit ir vajadzīgs visas tautas atbalsts. Ja Gobzems krīt uz nerviem vairāk nekā Kariņa, Pavļuta, Levita realizētā politika, tad neko… tad ir jāturpina balsot par viņiem, viņu politiku un jāturpina tieši tàpat, kā līdz šim.

Ja auditoriju vairāk nodarbina, kādu potenciālo bīstamību nākotnē nes Gobzems un viņa komanda, nekā pie varas daudzus gadus esošie un valsti uz iznīcību vedošie spēki, tad es te palīdzēt nevaru neko. Un pat nevajag. Tad latvju tauta ir pelnījusi viņus ar visu zagšanu un stabiņiem vai vakcīnloterijām un lielo naudas atmazgāšanu piāros un it iepirkumos.

Nedaudz par “iesim ielās”. Es esmu PAR iešanu ielās. Bet ne par mazskaitlīgu un vāji organizētu. Ja vara redz, ka var zaudēt 1/3 pedagogu situācijā, kad to jau tā trūkst un tai ir vienalga, kamdēļ, lai viņa uztrauktos par to, ko uz ielas stāvošie 2 tūkstoši cilvēku tur pieprasa? Esmu aicinājis ielās vairākkārt - 10.oktobrī un citos datumos. Tad par vēlu, tad par aukstu, tad par karstu, tad dibens sāp, un tad “nekas jau nemainīsies”. Gribat, lai aicinu ielās? Es aicinu!!! Vai Jūs tur būsiet, vairums nebūs, jo šērot ir vieglāk.

Mani patiesi nodarbina jautājums – cik tad patiesībā ļoti, cik lielai daļai mūsu sabiedrības viss notiekošais krīt tā uz nerviem, ka tā ir gatava pieprasīt pārmaiņas? Nevis FB pieprasīt ar share. Uz ielas pieprasīt. Mēs domājam, ka vēl mēs neesam nobrieduši. Vēl ir silts, vēl ir darbs, vēl laiž mūs lielveikalos, un bērniem ir brīvlaiks. Viss ir mierīgi.

Bet es saku – parunāsim rudenī. Kad nevakcinētos sāks atlaist no darba, kad mēs visi saņemsim jaunos elektrības un gāzes rēķinus, kad mūsu bērnus vai nu nebūs, kas māca, vai tos vienkārši nelaidīs skolā, jo ir taču tik bīstamais apkārt… Vai mums sāks zīmēt statistiku...

Starp citu, padomājiet – visu vasaru robežas ir vaļā. Visu vasaru pie mums mierīgi ieplūst bīstamā “delta”. Cik, lūdzu, ir vīrusa inkubācijas periods? Mums vajadzētu būt pilnīgi pārslogotām slimnīcām. Bet nav. Un kā jūs domājat, ko valdošie darīs rudenī, ja šāda tendence saglabāsies un kārtējie pastardienas sludinātāji būs kļūdījušies? Manam domubiedram Marekam Nemmem ir fantastisks visādu varas trubadūru prognožu apkopojums. Pameklējiet. Piepildījies nav precīzi nekas, bet nu un?

Tamdēļ, mīļie draugi, taupiet spēkus, mīliet tuvākos un krājiet drosmi un apņēmību. Tā būs vajadzīga. Paldies, ka izlasījāt līdz galam. Lai jums izdevusies diena! Laimes lāča nav. Ir Gobzems. Godīgākais mūslaiku politiķis. Godīgākais, jo ned…š un neizskaistina, bet saka, kā ir. Pat, ja tas nepatīk.

Novērtē šo rakstu:

52
20

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....