Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēģinam saprast

27.11.2013. 22:57

Šeit ir daudz informācijas:
http://99link.ru/19347

Atbildēt

real

27.11.2013. 01:43

dombrovska rezims ir sapuvis no augsas lidz apaksai !

Atbildēt

vēl vajag sagrūt kādam dzīvojamajam graustam

26.11.2013. 21:12

tad varbūt beidzot lopi necels mājas bet raks zemi, priekš kam ir dzimuši.Šitie taču izsūtīja gudros no Latvijas uz Sibīriju, tā teikt , lai netraucē cūkoties

Atbildēt

N.Māstrihts

26.11.2013. 11:28

Kopņu savienojkumu skrūves vītņu vietās norāva temperatūras svārstības 2 gadu garumā.Jumta apzaļumošana bija pēdaējais piliens kritiskajai masai.

Atbildēt

sausmas

26.11.2013. 10:56

Mxsimas tragedija vienozimigi vainojama lielveikalu tikla vadiba kura savus darbiniekus verte zemak par visu, kuru prioartate ir tikai pelna tas ir smiekligi, apsargam bija japarbauda un vins konstateja kad draudu nav, absurds pirmais evakuet veikala pircejus un darbiniekus, atieksme ir drausmiga man loti zel bet tas ir visos maxsima veikalos pardeveji ir vergi nevis darbinieki apsargi neprofesionalas personas, bez sertifikatiem, bet administracija ir tikai mazas saha figuras kas spele savu kartejo speli, sahs vai mats, tikai dievamzel saja spele dzivibu zaudeja 54 civeki un daudzi guva ievainojumus bet maxsimai ir tikai loti zel, vini izmaksas kompensacijas berniem kuri palika bez vecakiem,si nauda neatgriezis viniem gimeni mates un teva milestibu nekad vairak nekad ........ vainigas personas saukt pie atbildibas un sodit ar bargako sodu

Atbildēt

N.Māstrihts

25.11.2013. 10:17

»

/

re&re būvēs ugunskuri vienmēr? Vai 'tikai' prezidenta pilī, Šajā Maksimā? Vajadzētu Alfu arī pārbaudīt, ja šie cēla


Kāpēc Dombrovskis nav aizturēts kopā ar Pavļutu?Tiesībsargs Jansons saskata vainu valdībā. Es arī saskatu noziedzīga nodarījuma pazīmes saskaņā ar Krimināllikumu un Kriminālprocesa likumu par nolaidību amatā, iestājoties smagām sekām.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.11.2013. 23:29

Viela pārdomām un pie reizes rēbuss "Kam taisnība jeb kurš melo ?":

1. VP priekšnieks, kas 24.11.2013. plkst. 22.15. apgalvo, ka jau ceturtdien vakarā tika izņemta visa dokumentācija par šo projektu, lai nebūtu iespējas šajos dokumentos mainīt kaut kādus ierakstus.
Avots:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/kuzis-neizsledz-ka-zolitudes-tragedijas-lieta-mainisies-nozieguma-kvalifikacija.d?id=43843868

2. Iekšlietu ministram, kurš 22.11.2013. piektdienas vakarā plkst. 21.15 LTV-1 tiešraidē par būvniecības dokumentu izņemšanu neko nezināja.
Avots:
http://www.ltv.lv/lv/raksts/22.11.2013-diskusija-par-tragjediju-zolitude.id20917/

3. Eiroparlamenta deputātam A. Mirskim, kurš apgalvo, ka daži vadoši darbinieki Rīgas domē pēdējo pāris diennakšu laikā izņēmuši un pielabojuši dokumentus, kas saistīti ar tirdzniecības centra Maksima būvniecību Zolitūdē, atsaucoties uz viņa rīcībā esošo neoficiālo informāciju.
Avots:
http://www.db.lv/ipasums/buve/papildinats-mirskis-rigas-dome-konfisce-un-pielabo-zolitudes-maximas-buvniecibas-dokumentus-405566

Atbildēt

Uldis Sēne

24.11.2013. 14:50

Kāds atsūtīja to no "draugiem" pazudušo rakstu uz e-pastu
https://docs.google.com/document/d/1rEIiylI-xTUzXmczAMReidpxxCAEEBW2gpJrqqBtlsw/preview?pli=1&sle=true

Atbildēt

N.Māstrihts

24.11.2013. 14:15

»

sirke13

Par kādu izmeklēšanu mēs varam runāt, ja jau piektdienas rītā visas iesaistītās atbildīgās personas vienojušās par kopīgu notikušā versiju...


Tāpēc, ka, iespējams, bija sarīkots sprādziens, kā Dvīņtorņu gadījumā, ienaidnieks gan vēl nav atrasts. Tas ir likumsakarīgi - kauta kas ir jānograuj, lai būtu jāceļ, katasrofu kapitālisma galvenais princips pasaules globalizācijas kontekstā.

Atbildēt

sirke13

24.11.2013. 13:51

Par kādu izmeklēšanu mēs varam runāt, ja jau piektdienas rītā visas iesaistītās atbildīgās personas vienojušās par kopīgu notikušā versiju:
"Pauniņš piektdienas rītā piedalījās ārkārtas sanāksmē, kurā pulcējās lielveikala būvniecībā un projektēšanā iesaistītās firmas - ēkas īpašnieks un attīstītājs „Homburg Group”, būvuzraudzības kompānija „CMConsulting”, arhitektūras firma „Kubs”, būvkonstruktoru birojs „HND Grupa” un būvniecības uzņēmums „RE&RE”. Sanākušo cilvēku uzdevums bija noskaidrot notikušā iemeslus. "
Kāpēc visi šie cilvēki netika ceturtdienas vakara aizturēti un ievietoti izmeklēšanas izolatorā, ja reiz policija jau bija izvirzījusi 3 notikušā versijas, kas visas saistītas ar projektēšanu, būvniecību un būvdarbiem? tagad visi papīri, kas neatbilst "tīrajai" versijai jau sen nobēdzināti.
kur ir tie Bērziņa apsolītie neatkarīgie eksperti? kad viņi ieradīsies? kad ēka būs pilnībā demontēta, būs paņemti kaut kādi materiālu paraugi, par kuriem neviens vairs nevarēs garantēt, ka tie vispār ir no turienes?
Vēl - daudzi uzskata, ka atteikšanās pieņemt ārvalstu palīdzību ir skaidrojama ar to, ka viņiem nebija jāredz detaļas... Daudz ko jāslēpj, citādi neizskaidrot. Par daudz palīdzības nekad nav, kaut vai lai stāv malā.

Atbildēt

Kur būs nakošā " nelaime"?

24.11.2013. 11:57

Ir notikusi nelaime. Briesmīga nelaime. Nē, BAISS NOZIEGUMS!!!
Salauztas dzīves, nesaprotošas bērnu acis: "Kā tā, ka nav mammas un tēta, kuri tikai aizgāja uz veikalu nopirkt ko ēdamu?", raudošas mātes, sievas, vīri...
Ir skaidrs katram pieaugušam cilvēkam, ka, izejot no rīta no mājām, pasakot "attā" mīļajiem, nevar absolūti garantēt, ka vakarā un nākotnē vairs būs iespēja ar viņiem satikties šai dzīvē. Mēs ikdiena par to neiedomajamies un laikam jau labi, ka tā, jo drebelīgi paranoiķi būtu tā labākā sabiedrība. Bet šo notikumu kontekstā par šīm lietām ir grūti neiedomāties... Pašlaik, ieejot lielakas būvēs, ieraugi ne vienu vien skatu uz griestiem (kaut zinām - tas skats nav īpaši estētisks - metala konstrukcijas, rievotais tērauds, vadu(kabeļu) murskuļi, milzīgas vetntil āciju sistēmu caurules)
Bet paies smagais sēru laiks, kas gan ilgi nebeigsies tiem, kas tagad rīkos bēres vai saņems kopjamu invalīdu, var teikt, viņiem šis laiks nebeigsies nekad... Bet citiem ši nelaime piemirsīsies. Un tas būs pat labi, ka tā, bet...
Paliek daudzi jautājumi, no kuriem, manuprāt, ļoti svarīgi ir šādi:
1) Kurš ir vainojams šai NOZIEGUMĀ?
2)Kas būs nākamais līdzīgais objekts (ar zemteksta apakšjautajumu - Vai tajā brīdī tur būsim mēs paši vai mūsu ģimenes vai citi tuvie)
Diemžēl īsās un godīgās atbildes ir ļoti nepatīkamas:
1) lielā mērā MĒS VISI
2) ļoti daudz kur, jo līdzīgi būvētu objektu ir ka biezs un visiem var pietikt, arī mums...
Ko tad tā visi vainīgi? (Ne jau es projektēju, ne būvēju, ne kukuļus prasīju, ne instrukcijas devu neevakuēt, nedz signalizāciju ignorēju)
Latvija ir ļoti maziņa, paties - klēpī paņemama. To pierāda arī šī nelaime. Ja ne Jūs paši, tadkāds no Jūsu radiem, kolēģiem pazina kādu, kas cieta vai gaja bojā Zolitūdē.
Vai tad tapat nav ar celtniecību? Kādam strāda kāds paziņa, rads, cits vai pats esat veicis kādus būvdarbus, un vismaz no stāstītā esat iepazinis būvniecības procesu, bieži ne tam labākajam lietām....
Mēs jau tikai pašausmināmies, un viss...
ZINĀM, ka " ietaupa" uz lietā, uz kurām NEDRĪKST TAUPĪT (jā, jā, Valdi), bet tas neozīmē, ka aicinu šķiest naudu. !L nebūt nav jāpērk par 20Ls/litrā, lai tas būtu labs.
"Taupa" uz materiālu kvalitāti, profesionāliem darba veicējiem utt. Vai tad Jūsu paziņu lokā nav kāds "celtnieks", kas iepriekš nav amatu mācījies pat ne "profenē", ne pie kāda meistara (senos laikos tā tikai mācījās amatus), bet ir " būvējis" gan te, gan tur. Vai tad viņus objekotos apmāca? Vai ums ir svarīgi, ka ejat pie prasmīga zobārsta? Ja ejat pie slikta, tad pats vainīgs, bet tādēļ parasti nenomirst pulka nevainīgu cilvēku. Neielaist vainas ir labāk, neka tās ārstēt!
Tapat ir ar celtniecību. Un vispār:
TIKAI LABS CELTNIEKS IR CELTNIEKS, LABS SKOLOTāJS IR SKOLOTāJS, LABS āRSTS IR āRSTS, LABS POLICISTS IR POLICISTS UTTT. Pārējie tikai aizpilda vietas...
Tas viss liekas smieklīgi, bet nu jau ir bijis 2013.gada 21.novembris... Diemžēl tas vēl tagad turpinās - tas, ka tiek pārcelts un pārcelts mirušo(bet ja nu tomēr kada vēl dzīvā) atrašanas laiks... utu jau smieklīgi....BET kā tiem, kas ir pilnīgā neziņā par saviem tuvajiem?
Zinām, ka daudz līdzekļi tiek piesavināti, ja vēl no ta atlec labums pašam, tad vispār labi... Būt pazīstamam ar svarīgu personu, kaut izspiedēju ir tik labi - aizmugure tomēr, drīzāk spēriendroša pakaļa.
Ilustracijai, ka tad notiek būvniecībasw process (Būvnieki, lūdzu apstrīdiet, bet miniet savu būvfirmu)
Pasūtītajs P izdomā attīstīt kādu objektu, plāno, projektē (diemžēl arī projekta līmenis nešķiet īsti normāls - milzīgie plakanie jumti, balstīti "spičkās" nav Latvijai).
Tad dodas pie Būvnieka B un saka " Man ir projekts, aptuvenās izmaksas lēstas ap 1 miljonu, vai varat izbūvēt?"
B: " nu iedod projektu, paskatīsimies, patamēsim..."
paskatās, patāme un atbild: Nu nē, šitas projekts lētāk par 1,5 miljoniem uzbūvēt nevarēs.."
Pasūtītajs P saskumst, apiet citas būvfirmas B1, B2, B3... bet iem sanāk pat dārgāk (un Latvija, kā teicu, ir maziņa)
Tad nu nak atpakaļ pie B, jo tas bija tomēr lētakais....
Un tad ir saruna būvniekam B ar savējo būvdarbu vadītāju Š (neiedziļinoties vēl apakšuzņemējos): Šeit ir būvprojekts, ko ir jāuzbūvē par VESELU PUSMILJONU, no pārpalikuma - Tev prēmija".
Un tad vai nu Š ir sirdsapziņa un viņš nonāk problēmās ar B un pat paceļ cepuri (bet neaizmirstiet, ka citur ir mazas Latvijas B1, B2, B3...Bn), un galu galā dodas projām no Latvijas.
Vai arī būvē, vienojas ar būvuzraugu, citās inspicējošām iestādēm, betona vietā berot būvgružus, armatūras vieta - sarūsējušas drātis. Un sasniedz rezultātu, jo parasti jau 2 gadus iztur, un remontēt pie mums " Vienmēr gatavi" - drīzāk pat tā, pelna uz remontēsanu (īpaši ceļubūves gadījumos)
Te, protams, paradas arī strādnieku atbildība, ka viņi paklausa un liek drazu betona vieta, bet ne velti to dara Dzamšuti, kam pat vārds " tehnoloģija" ir kaut kas no šamaņu repertuāra. (Džamšuts biezi vien ir arī Janis vai Ivans...) Faktiski, noziedznieks ir gan tas, kas tik neprofesion'alus darbiniekus pie'nem darba, jo vi'nu " sirdsapziņa" maksā tik vilinoši lētu, gan būvneiks B, kas nepiešķir pietiekoši daudz naudas atalgojumam, gan valsts, kas pieļauj maksāt algā mazāk par REĀLo iztikas minimumu un uz nejēdzībām piever acis
Protams, nav jau tīri tā, ka būvnieks B saņem visu to miljonu, jo šaja barības ķēdē ir, piem., elements AA, kam vajag kādus 20% enerģijas, arī dažādi citi mikro un ne tik mikroorganismi, kam arī vajag...
Un ta galu gala tiek "realizēts projekts", "apgūta nauda"...
Un...
Mēs nonakam pie 2,jautajuma atbildes:
Bīstamu objektu ir daudz, lai tajos noteiktajā nebrīdī, kas var gadīties teju jebkad, neatrastoas arī kāds no mums pašiem...
Un citi sēros par mums...
Šaja situācijā sasummējās daudzas bezatbildības:
1) būvnieku, ka nekvalitatīvi būvē, iespējams, projektētaji neplāno pietiekamas izturības rezerves;
2) ka pieņēmēji pieņem nekvalitatīvu
3) valsts - ka atļauj ta būvēt un pieņemt, ar savu rīcību pat uz to provocējot
4) veikals, kas savu peļņu stāda augstak par cilvēku dzīvībām (būvet ļauj virs cilvēku pūļa, ignore signalizāciju)
5) pircēji, kas ignore signalizāciju, bet... diemžel Latvija ir tik biežas tas falsas nostrādāšanas, nevietā uzliktu stulbu ceļa zīmju, ka pārstājam tam ticēt arī tad, kad tās saka patiesi...

Reāli, šis " nelaimes gadījums" ir noziegumu sekas, pat ceru, ka nevarēs pierādīt šī apgalvojuma nepatiesumu, jo tad šī lieta būtu precedents citu noziegumu atklāsanai vēl pirms nelaimes notikšanas.

Ko darīt?
1) Pārstāt baidīties teikt patiesību,
2) atzīt savas kļūdas, bet tad tas neatkārtot,
3) nebūt vienaldzīgiem, kad redzam noziedzīgu vaiļaunu rīcību un negaidīt, ka to centīsies novērst citi
4) pieprasīt no valsts, ka minimālajai algai ir jābūt REĀLĀ IZTIKAS MINIMUMA apjomā, tad cilvēki varētu atļauties strādāt to, kas viņiem padodas nevis līst kaut ko šā tā darīt, lai izvilktu garu.
(Pasakiet sev - MAN NAV VIENALGA - un nebaidieties rīkoties.)

Bet, ja mēs nedarīsim neko, lai nepieļauto šādu nelaimju atkārtošanos, tad mūsu sēras un līdzjūtība ir tikai liekuļošana un mēs esam pelnījuši nākošos betona gabalus sev...

Atbildēt

Uldis Sēne

24.11.2013. 11:18

Interesantākais, ka vakar "draugos" viens, kura vārdu un uzvārdu vairs neatceros, bet liekas, ka bija Ivars, kurš fočenē sēdēja modernā baltā zvilnī, bija ielicis rakstu par kādiem 6 ekspluatācijā nodotiem Rīgas objektiem, kuros pieļautas un noslēptas lielas kļūdas. Komentos daudzi lūdza, lai viņš nosauc adreses. Rakstu bija atķeksējuši vismaz daži tūkstoši lasītāju. Ielūdzu viņu draugos. - Šorīt draugos nav vairs ne raksta, ne autora. Dzēsts. - Kurš zina ko vairāk?

Atbildēt

fakti

24.11.2013. 11:09

Izlasiju facebokā Maximas publikāciju, ka
SIA „Maxima Latvija” ir traģēdijā cietušās ēkas nomnieks. Tā ēkas daļa, kurā atrodas „Maxima” veikals, pieder SIA „Tineo”, bet otra daļa, kurā notika deviņstāvīgās daudzdzīvokļu ēkas būvniecība, – SIA „Homburg Zolitude.
Max Latvija valdes loceklis ir Gintaras Jasinskas. Sia TINEO valdes locekle , no 2013. gada 20. jūija ir Lina Martinkevičiene, un ši uzņēmuma 100% īpāšnieks ir Kiprā reģistrētais Foumico investments Limited.Ja paskatās SIA TINEO vēsturē, tas 2012. gadā tur valdes loceklis bija tas pats Gintars Jasinskas, kurš šobrīd ir Max Latv vadītājs, kā arī SIA Maxima Latvija, ir sākotnējā īpašniece. Kaut kā man gribas domāt, ka Maxima ir patiesais šīs nolādētās ēkas īpašnieks, protams sashēmojot, ka naudiņas par īrēm aiziet uz beznodokļu zonu.

Atbildēt

lobij

24.11.2013. 10:54

Kartejo reizi paradija 20.g.komunistiskas partijas valdishanas bezadbildigo ricibu,kamer valdis shi politbiroja mafija,shadi notikumi nebus pedejie,un shis gadijums bus tads pats kas notika ar prezidenta pili-noslepenots,tur ari piedalijas arzemju eksperts,sledzienu uzlika politmafija,un tagad doma ka gribi.Kamer tauta nesaks logiski domat ar savam smadzenem,klausisies ko shie sheftmeni sludina,pec paris gadiem,vis sabruks,dzivi bus politbiroja gvarde.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.11.2013. 10:31

Skanēs ciniski, bet prognozēju, ka vainīgo nebūs. Jo traģēdijas cēloņi ir sistēmiski, varas un pārvaldes sistēmas būtībā. Bet sistēma savējos glābs jebkuriem līdzekļiem. Tikai divi novērojumi.

1) ja kriminālprocess ir ierosināts, kāpēc no projektētājiem, būvniekiem, būvvaldes kriminālprocesa ietvaros nekavējoties netika izņemta visa būvniecības dokumentācija, tehniskais projekts, ekspertīžu slēdzieni, kādi OBLIGĀTI bija jāsaņem pasūtītājam, būvējot šādu objektu, būvdarbu, būvuzraudzības, autoruzraudzības žurnāli, segto darbu akti, pārējā būvdarbu izpilddokumentācija?

Tā vietā sabiedrība tiek barota ar info, ka projektētājs pārbauda un pārrēķina tehnisko projektu, bet būvvaldes inspektori VIENĀ dienā kā īsti darbaspēju un kompetences giganti paspējuši apsekot visus būvnieka objektus un, protams, atklājuši, ka nekādu pārkāpumu nav.

2) ja kriminālprocess ir ierosināts, kāpēc sabiedrību neinformē par sabrukušo būvkonstrukciju paraugu izņemšanu ekspertīzes veikšanai ? Vai tas vispār tiek darīts ?

Kāpēc tā ? Pats par sevi uzprasās secinājums, - lai kādam(iem) dotu iespēju visu atbilstoši sakārtot, lai gali ūdenī. Līdz ar to ticamības pakāpe izmeklēšanas secinājumiem būs niecīga.

Atbildēt

N.Māstrihts

24.11.2013. 09:48

Daudzinātā Karamāksla, kas sarakstīta Ķīnā ap 2000 gadu pirms mūsu ēras, māca, ka valstī, lai tā pareizi funkcionētu, valsts amatos jāvirza paši labākie no labākajiem, tostarp politiskajos amatos. No minētā izriet, ka šie arī ir nosacījumi, kas būtu jāpilda, lai nenotiktu Zolitūdes traģēdijas un citas eventuālas.
Sīkumaini cepties par notikušo, līdz ar to nav iemesla, jo LV nebīda labākos varas posteņos, bet tādus, kas akli piekrīt valdošajām valsts un tai uzspietajām ASV un Briseles nostādnēm – eirozonas attīstība dibināta uz katastrofām – katastrofu kapitālisma (valstu katasrofālie parādi PB, SVF), kas kopā ar globalizāciju soļo pa pasauli. ES un eirozona kastrofāli iznīcina valstu suverenitātes, nacionālos maksāšanas līdzekļus, 120 cilvēku dienā pamet Latviju, Latvija tiek pārkrievota..No katastrofu kapitālisma, kā redzams, nevar izvairīties, tādēļ starptautiskās sabiedriskās domas uzstādījumi paliek pie atziņas, ka labāk sīkas katastrofas, nevis kari, kādēļ arī dibināts ANO, NATO, ES, ASV, tiek slēgti starptautiskie līgumi, parakstītas konvencijas.
No iepriekšminētā izriet, ka šādos aptākļos, kad valsts amatpersonas un politiskie līderi nav labākie no sabiedrības un nav ieinteresēti valsts un sabiedrības attīstībā un labklājībā, tad arī tiek kultivēta bezatbildība, nolaidība, valsts un sabiedrības apzagšana (Lembergs ar ofšoriem) atbildību noveļot uz padomēm, domēm, kur atbild kolektīvi, rīko sēdes, seminārus utt., lai pie kriminālstbildības nevarētu saukt atsevišķas personas, kā to noteic Krimināllikums un Kriminālprocesa likums.
No kastrofu kapitālisma uzstādījuma viedokļa var paskatīties uz notikumu tā, kā to redz politiķi un amatpersonas – vienaldzīgi un izsakot teicienus- „tā bija laba mācība, lai neatkārtotos”. Kā Seržans no ZZS ilgstoši murgoja TV raidījumā – „Mēs jums parādīisim, lai tas vairs neatkārtotos” – tādi seržanti ir arī Saeimā. Kā redzams tie ir meli un izlikšanās „ar rūpēm un atbildību par valsts un tautas labklājību”– sākot ar banku Baltiju un beidzot ar banku Krājbanka, Rīgas pils nosvilināšanu,Liepājas metalurgu, Zolitūdi..
„Vakar vakarā, kad sāka iezīmēties patiesie Zolitūdes traģēdijas apmēri, par vienu no populārākajiem saukļiem sociālajos tīklos kļuva aicinājums - nav ko uzreiz meklēt vainīgos, labāk visi korī domāsim labas domas!”
Šos saukļus publicē valsts amatpersonas no Drošības policijas, SAB un citām iestādēm, kas vada sabiedrību kā aunu baru, jo..nav jau zināms, vai Zolitūdē nebija teroristu sprādziena.. Pat šo iespējamo sprādzienu nesteidzās atklāt policija, jo savlaicīgi netika pieaicināti kinologi, kas ar suņiem nosaka sprāgstvielu klātbūtni..bet sprādziens notika ļaužu pārpildītā laikā universālveikalā, mārketā, drupas steigšus pa nakti tiek novāktas, slēpjot iespējamās sprādziena pēdas, liekot pieļaut domu, ka sprādzienā varētu būt iesaistītas valsts struktūras.. ja jau netika savlaicīgi pieaicināti kinologi ar suņiem, lai noteiktu sprādziena iespējamibu..,ko atklāt tāpat būtu apgrūtinoši.. Jebkurā gadījumā, ja būtu bijis sprādziens, to sabiedrībai neatklātu..
No „gaišās puses”, kā aicina paskatīties politiķi un amatpersonas, redzams, ka notikums ir ar attīstības pazīmēm (kārtējais Latvijas veiksmes stāsts) – daudz darba dažādiem dienestiem, kas apguvuši un apgūst jaunu pieredzi. To nevarētu apgūt, ja nebūtu šī notikuma, ko mācībās nevar realizēt.
Visbeidzot daudz darba medijiem.. Komentētāji, izsakot viedokļus, kļūst nozīmīgi, cer ar saviem komentāriem gūt atzinību.. Visi kļūst nozīmīgi un novērtēti, ļaujot tiem brīvi izteikties un komentēt.. līdz nākošajām katastrofām!

Atbildēt

N.Māstrihts

24.11.2013. 09:24

»

Laikam piekrītu

Papildus pie tā - uzturēšanās atļauju epopeja


Lielbritānijā slēdzienu par notikumu dotu pēc nopietnām izmeklēšanām un objektīvām ekspertīzēm, tostarp kriminālizmeklēšanām, analizējot, vai nav arī bijis sprādziens, kā minēja aculiecinieki, ko veic policijas ekspertīze, nevis ugunsdzēsēji un glābēji.

Policija vēl nav iegājusi objektā (ieiies, kad to atstās glābēji), bet Kozlovskijam jau ir slēdziens – 3 versijas, projektētāji, būvnieki, cements.. Šajā valstī amatpersonas vada noslēpumi un meli.. ko pasniedz sabiedrībai.


Ieinteresētās personas, lai netiktu atklāta patiesība, ir V.Dombrovskijs, kas tirgo nekustamos īpašumus kādā projektā pircējiem no ārzemēm. Jā, premjers, tostarp A.Berzins, amatpersona no VP kancelejas ar 36 nekustamiem īpašumiem, ko piedāvāt krieviem no Krievijas, tirgojot uzturēšanās atļaujas, tāds pat mērķis ir Kozlovskim, kas ilgstoši cilvēkiem no Pēterburgas palīdz sagādāt uzturēšanās atļaujas Latvijā. Ja tikai izvirzītu versiju par spridzināšanu, šo mahinatoru darbi apstātos – re,re , jau Latvijā spridzina, tur nevar pirkt īpašumus un uzturēties! Latvijā līdz šim NEKAD nav sabrucis neviens objekts projektētāju un būvnieku vainas dēļ, sabrukuši tikai mērķtiecīgas spridzināšanas-nojaukšanas dēļ.

Atbildēt

Kira

24.11.2013. 03:23

Cilveekiem jaastaav pie Maksimas tik ilgi,kameer vainiigie netiks aresteeti un saukti pie atbildiibas!Varbuut taa mees kaut ko panaaksim?

Atbildēt

karlis

24.11.2013. 01:53

Pieversham uzmanibu Ztowrs jautajums nav vai bet gan kad!!! Tos buve visistakie salasnjas un kad tos uzmet, vieta nak jauni- vel lielaki salasnjas. Ta notiek gandriz uz katru jaunu stavu, lidz pedejos stavus buve tadi kuriem galva no augstuma reibst, un tada kondicija tik buve.

Atbildēt

LSD

24.11.2013. 01:17

Tautieši!!! "Pietiek" komanda!!!
Tikko izlasīju, ka veikali Zolitūdē divkārt ceļ ziedu un sveču cenas!
Es nedzīvoju Zolitūdē un tiešām nezinu, vai tā ir patiesība un konkrēti kuri veikali to dara, bet ja tā ir patiesība - kaut ko tādu nedrīkst atstāt bez ievērības!!!
Ja ir konkrētas ziņas - lūdzu, kaut kur publicējiet, sūtiet Lapsiņam vai kā citādi, bet šī, kaut sīkā, bet izcili nekaunīgā alkatība noteikti ir jāfiksē!!!

Atbildēt

Laikam piekrītu

24.11.2013. 01:14

»

Dora

Nevienam nebūs jāatbild, nomierinamies. Mazliet sapiķos, ļoti mazliet, padomāsim loģiski, südi notiek, bet kas tad nomira -parastie cilvēciņi ar algām 180 ls - 300 ls mēnesī. Ko tādi ir vērti? Pat lielo vīru re&re, maximas vadības mazo pirkstiņu nav vērti, tie pat savas dzīves laikā nespētu nopelnīt...


Mazliet padomāju par Jūsu komentāru un laikam naksies piekrist. Patiesi apkārt ir pilnīga visatļautība, kas arī visiem devis pamudinajumu domāt, ka visu var pirkt un pārdot, galvenais ar pietiekami daudz naudu, tajā skaitā būvatļaujas.

Cilvēki (fotogrāfijās raudošie un savus vecākus, ģimenes gaidošie neizskatās pec bagātniekiem, drīzāk pretējais) tiek uzskatīti par aboslūti nevertīgiem, tapat kā viņu viedoklis. Paņemam kaut vai eiro - skandināvu bankām un vel pāris siltu vietu tīkotājiem vajag, bet lielākā daļa tauta nevēlas, nevienu tas neinteresē, uzspiež valūtu, uzdrukā pēdejo lata monētu ar apgrieztu rūnu simbolu, visi zinam, ka apgriezts simbols nes nelaimi, ir pieredze ar vel vienu. Skandināvu bankām vajag, lai nostirpinātu absolūti nepareizo ekonomisko politiku un uzliktu pavisam stingras važas, lai cilvēki atdot visus kredītus, nevis tos šie noraksta kā savas alkatības rezultātu.

LM - izlaupīts uzņēmums, ta vietā lai arestētu vainīgos, tiks iegāzta papildus nodokļu nauda un arestējamos nevis arestēs, bet tiem par 1 latu pārdos LM kā ofšora investoriem, visus parādus uzkraujot nodokļu maksātajiem, arī tiem foto raudošajiem cilvekiem. Vēl Prudentijai pametīs kumosu.

Nākamais bankas, tās vispār pērk un pārdod cilvēku dvēseles tapat ka ātro kredītu devēji (Fromanei nebija kauna aizsvempties uz dievkalpojumu), bet kāda problēma - pilsoņiem pat nejautājot un muldot gudros vārdos tiek ieskaitīta nodokļu maksātāju nauda un ātri atdoti banku atlikumi, kam vienkārsi bija jānobankrotē un jāarestē visi politiķi, kam izsniegti kredīti tapat, skandināviem. Lai saglabātu draudzību ar ZZS, Dombrovskis neķeras klāt ne zaglim lembergam, ne zagļiem krasovickim un karginam, kuru visu uzvārdus speciāli ar mazo burtu rakstu, sie vel iesaistās ātro kredītu biznesā.

Nākamais sasniegums - nepārtraukta naudas pludināšana pietuvinātiem biznesmeņiem, kliedzot, ka visi bez darba esošie ir nespējīgi idioti, tāpat kā visi darbinieki. Tie prastie cilvēki, redz, var izdzīvot ar 25 vai cik tur bija mēnesī.

Tad klāt zaļā enerģija Kampara izpildījumā - nevienam pilsonim neprasot, uzgāž arī bildēs redzamajiem cilvekiem maksāt par Šķēles un citu treknuļu zaļo biznesu.

Un tam virsū uzliek milzu pļeku ar saukļiem par krievi nāk, tādēļ Jums nav citas izvēles. Un tie nebūt nav visi izcilie gājieni, bet tie visi tiek svinēti veiksmes stāstu konferencēs, uzaicinot smalkus viesus, uzklausot to glaimus (kaut vienkārši ir upurēti cilvēki par labu bankām, nekas cits), kamēr pašu cilvēki naudiņu skaita maizītei, jo palielināts nodoklis visnabadzīgakajiem, Maximās pārdevējas par minimalo izpērk nepārdoto puvekli un no nākamā gada daudzi bez darba palikušie, kas netiks uz nodarbinātības dienestu, pazaudēs veselības aprūpi, ielaidīs slimības un, protams, mirs pāragri.

Pār visiem iesaistītajiem šajā visā reiz nāks bargs sods.

Atbildēt

Antons II

24.11.2013. 00:40

1. Rīgas pilsētas būvvalde (turpmāk – Būvvalde) ir Rīgas domes priekšsēdētāja pakļautībā esoša pašvaldības iestāde, kas Rīgas pilsētā pārzina un kontrolē būvniecību, vides objektu izvietošanu, pilsētas apstādījumus un zemes ierīcību, nodrošina kultūrvēsturisko vērtību aizsardzību un adrešu piešķiršanu.
(RD 09.04.2013. nolikuma Nr.337 redakcijā)

Atbildēt

JL

24.11.2013. 00:36

Es tikai gribēju informēt, kā "jaunattīstības valstī" Ķīnas Tautas Republika momentāni reaģē uz līdzīgiem negadījumiem...

http://blogs.wsj.com/chinarealtime/2009/06/29/shanghai-building-collapses-nearly-intact/
...Meanwhile, the cause of the accident is under investigation and nine unidentified people from the developer, contractor and management company have been detained.

Atbildēt

vecmeistars

24.11.2013. 00:05

Labs raksts un aicinājums sodīt visu pakāpju iesaistītos vainīgos,jo ir notikusi Masu slepkavība ar visai mierīgiem līdzekļiem,bet ne dabas speku izraisīta.

Atbildēt

Daļa

23.11.2013. 23:59

Tā cēla visu kur bija budžets jāzāģē Līkais dienvidu tilts ..u.t.t

Atbildēt

Derīgi zināt

23.11.2013. 23:58

Žurnālistiem vajadzētu izpētīt - izskatās, ka tas, kas tur pie un uz Maximas tika celts bija attīstības projekts priekš TUA pircējiem - kā to komentēs biedrs komunists prezidents Bērziņš, kas ar putām uz lūpām pat valsts svētku uzrunā starp rindām atļāvās lobēt TUA tirdzniecību un mājokļu būvniecību priekš TUA pircējiem?

Atbildēt

Vecais liekulis Bērzelis taisa PR

23.11.2013. 23:50

Intervijā TV nedzirdējāt - viņš visā vaino valdību, bet neviena vārda par Ušakova tiešo atbildību notikušajā, kura partija SC pašu Bērzeli iebalsoja par prezidēntu. Bērzelis ir liekulis, viņa paša Valmieras grupējuma bandīti sistemātiski gadiem ir rakstījuši likumus, kas pieļauj šādu patvaļu būvniecībā un pašvaldību būvvaldēs! Kad Kampars Valsts būvinspekciju likvidēja, Kalvītis ar Godmani to jau bija pataisījuši par impotentu iestādi, kas nevar iejaukties pašvaldību būvvaldēs notiekošajā, jo tā ir sataisīti likumi, ka Valsts būvinspekcijas teiktajam bija tikai rekomendējošs raksturs! Bija neskaitāmi Būvinspekcijas ziņojumi par patvaļīgu būvniecību pie ūdeņiem, daudzstāveņu pagalmos utt., taču tai nebija varas piespiest pašvaldību būvvaldēm nojaukt šīs ēkas!

Atbildēt

Kā cēla maximu

23.11.2013. 23:31

http://www.draugiem.lv/user/259800/blog/?p=11049944

Atbildēt

to necilvēkam

23.11.2013. 22:41

»

Cilvēks parastais

Aizver muti ..auka ! Vai tiešām tu apmaksātais deģenerāt pat šobrīd nevari iztikt bez politikas vai bez ķengāšanās


Bet vai tu pat šobrīd nevari iztikt bez necenzētiem vārdiem,kaut arī citus nepieproti?
Sajēgas tev nekādas,jo politikas te nav nekādas,vieni viedokļi par stulbu muldēšanu !

Atbildēt

Daļa

23.11.2013. 22:41

»

Atbilde

Bet to nevar pierādīt, tā ir labi darbojošas sistēmas viena skrūve. Desmitās kārtas pārmijnieks no vienas puses atdod desmitās kārtas politiķa pārmijniekam, kas ar radinieku palīdzību iemaksā. Nauda, ko iedod nav nelegāla, tā ir virsuzņēmēja legāli atrautā no būvniecības


Pilnīgi saprasta situācija Un kaut kas aizķerās pie katra pārmijnieka :D tapēc arī % cipars ir nenormāli augsts Galā pie vaininieka domāju ka nonāk 5% un 5% partijas kasē ,jo bez stoiciski klusējošas partijas masas /pareizāk kases/ visi sen jau būtu KNABa sasieti Konspirācija maktenāka nekā Ļeņina kungam saņemot Ķeizariskās vācijas naudu revolūcijas būvēšanai ...:((

Atbildēt

izrāde tikai sāksies

23.11.2013. 22:40

Maximas traģēdijā iesaistīta iespējams ļoti korumpēta valdība, kas nodrošinās mums visiem,,pohazuhu,, izmeklēšanu un nebeidzamu tiesvedības izrādi ar korumpētiem tiesnešiem, kas lietu izbeigs un atzīs, ka vainīgo nav, tādas varētu būt prognozes par iznākumu.

Atbildēt

darbiņš Lapsam

23.11.2013. 22:36

Lapsas kungam noteikti vajadzētu pieslēgties ,,Maximas,, taģēdijas atspoguļošanā, jo tik daudz no sabiedrības tiek slēpts, pat fakts, ka nebija glābējiem vajadzīgā aprīkojuma par ko ziņoja Lifenews medijs Krievijā, tā varētu turpināt...

Atbildēt

Dora

23.11.2013. 22:34

Nevienam nebūs jāatbild, nomierinamies. Mazliet sapiķos, ļoti mazliet, padomāsim loģiski, südi notiek, bet kas tad nomira -parastie cilvēciņi ar algām 180 ls - 300 ls mēnesī. Ko tādi ir vērti? Pat lielo vīru re&re, maximas vadības mazo pirkstiņu nav vērti, tie pat savas dzīves laikā nespētu nopelnīt šo īpašāko gada algas

Atbildēt

Atbilde

23.11.2013. 22:21

»

paija

Legāli nav kukuļi ,ko saņem amatpersonas


Bet to nevar pierādīt, tā ir labi darbojošas sistēmas viena skrūve. Desmitās kārtas pārmijnieks no vienas puses atdod desmitās kārtas politiķa pārmijniekam, kas ar radinieku palīdzību iemaksā. Nauda, ko iedod nav nelegāla, tā ir virsuzņēmēja legāli atrautā no būvniecības.

Atbildēt

N.Māstrihts

23.11.2013. 22:20

»

viesis

Ja butu sprsdziens, butu palikushas spragstvielas frakcijas, to ugunsdzesei uzreiz var pateik, ta ir celtnieku kluda un Maximas priekshniecibas bezatbildiba, jo doma tikai par pelnu


Sprādziena pēfdas nenosaka ugunsdzēsŗji un glābēji,bet kriminālpolicijas ekspertīze, policija vēl nav bijusi objektā.

Atbildēt

Atvainojos ka cita valoda bet tā es varu labāk izskaidrot

23.11.2013. 22:09

По моему мнению причиной обрушения крыши в максиме стал материал болтов ферм, в нижнем стыке по середине ферм ( несущих конструкций на которых лежали плиты перекрытия ).
Сейчас повсеместно распространены крепежные элементы с катанной резьбой ( материал болтов настолько эластичен что на нем выдавливается резьба, но материал и потом пластичен, в отличии от материалов на которых нарезают резьбу то есть выбирают часть материала при этом кристаллическая решётка в болте остается мало поврежденной, да и сам материал может быть гораздо прочней ).
В нижней части ферм эти болты работали на разрыв ( в случае применения ферм такой конструкции нижняя балка растягивается а верхняя сжимается под собственной тяжестью и тяжестью плит )
Коэффициент запаса вызывает ОЧЕНЬ сильную озабоченность ( например если нить на разрыв выдерживает 1 килограмм и мы его подвешиваем то коэффициент запаса равен 1, если 1 килограмм подвешиваем на 10 таких нитях то коэффициент запаса равен 10).
На фотографиях видно что в местах стыка устанавливалось 4 болта ( может конечна и больше но этого не вижу ).
Как следует из фото и видео фермы обрушилась рядами начиная со средины фермы, а других разрушенных несущих элементов кроме стыка ферм там нет. Также полагаю что рушилось рядами по тому что коэффициент запаса был практически равен единице во всех стыках и достаточно было у одного болта сдвинутся резьбе на 1 виток как начиналась цепная реакция во всем стыке одной фермы, что приводило к разрыву , нижнего соединения ферма, она начинала падать и передавать усилие на рядом стоящие фермы что в свою очередь привадила к таким же результатам и там.

Atbildēt

kira

23.11.2013. 21:52

pie mums renovēja ceļu Bauskas novadā Codes pagstā ACB - "šķēlītes" firmiņa - saucās - Cukura ceļš, jo būvēts par naudu, ko iedeva ES par Cukurrūpniecības likvidēšanu. Uzrenovēja, bet uzreiz pvasarī ceļš izkusa!!!! Jo uzbēra nevis granti un citus materiālus, kas notur, bet patiesībā izraka noblietēto un to kaut kur pārdeva, tā vietā iebēra bedrītē dolomīta pelnus, kas visu apkārtni nober ar putekļiem. CUKURA CEĻŠ IR VISA LATVIJA, kas izkūst alkstībā!!!

Atbildēt

Atbilde

23.11.2013. 21:47

»

paija

Vai tad anonīma sūdzēsanas internetā skaitas darīsana un ir kas vairāk par klusēsanu ? . Es tiesi esmu par darīšanu


Jūs labi zināt, ka tur viss ir legāli, Latvijā likumi ir uzrakstīti tā, ka tie visi nav pārkāpumi. Virsuzņēmējs var paturēt, cik vien grib naudas un dāvināt kam vien grib, un par sabūvēto neatbild.

Atbildēt

Rats

23.11.2013. 21:36

»

sea

Ne tikai, viņi ceļ arī VID ēku, Stradiņu jauno ēku, renovē Rīgas pili, utt un utjp


Nu gan būs joki,ka nebūs vairs kas nodokļus no mums savāc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tikai vid darbiniekiem padoms Kā noskan signalizācija aumaļām mūkat ārā ..................

Atbildēt

Vājprāts

23.11.2013. 21:34

»

sea

Ne tikai, viņi ceļ arī VID ēku, Stradiņu jauno ēku, renovē Rīgas pili, utt un utjp


Vājprāts, un tur visur ar Džamšudiem un bez likumā esošas normas par joint and several liability, tas nozīmē, ka tāpat kā Ameriks tie ņem kukuļus, tikai legālus, no patiesajiem būvniekiem (kas ar viszemākās kvalitātes materiāliem par viszemāko cenu kaut ko tur stiķē kopā, jo pēc tam kad puse paņemta legālos un nelegālos kukuļos pat minimali vairs pāri nepaliek), talāk daļu vēl atliekot partijām.

Atbildēt

sea

23.11.2013. 21:27

»

vai tiesa

ka šis būvnieks ceļ arī gaismas pili


Ne tikai, viņi ceļ arī VID ēku, Stradiņu jauno ēku, renovē Rīgas pili, utt un utjp.
http://www.rere.lv/lv/projekti

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...