Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lom

19.12.2021. 12:45

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Sorosisti ielaistajiem bēgļiem piešķirs pa 500 EUR


Normālās Eiropas valstīs sociālais pabalsts ir 500 mēnesī.

Atbildēt

Kūlainis

16.12.2021. 16:39

Sist juristus ir īpaša bauda, un klausīties viņu brēkšanā ir Augstā Dziesma

Atbildēt

duršlaks

15.12.2021. 18:33

»

v.

Tiem, kas saka, ka autors melo. Drukātajā izdevumā tik tiešām trūkst teksta. Bet digitālajā izdevumā netrūkst. Lai arī tā frāze var šķist visai zīmīga šodienas aktualitāšu kontekstā, tikpat labi tas var būt tehnisks maketētāja brāķis, jo iztrūkstošais teksts ir tieši pie dalījuma starp 23. uz 24. lpp...


Nu jau pretpadomju runas sākuši cenzēt? Visa glasnost un LTF idejas tu-tū? Ā, mēs te tā pajocīgāk maketējam, tobiš ja kaut kas ietrāpījies uz robežas starp 2 lappusēm, drukātajā versijā nebūs redzams, bet tas nekas. Onlainā atrodama otra versija, salieciet abas kopā un viss štokos. Enjoy.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

15.12.2021. 17:11

»

Sorosisti PSRS okupantiem piešķīra pilsonību

tā kā neapsaukā savus kolēģus par saviem ienaidniekiem


Sorosisti ielaistajiem bēgļiem piešķirs pa 500 EUR.

Atbildēt

Sorosisti PSRS okupantiem piešķīra pilsonību

15.12.2021. 15:36

»

anti soross

navalnijs un tihanovska ir asv apmaksati agenti,kriminalnoziedznieki


tā kā neapsaukā savus kolēģus par saviem ienaidniekiem.
Pareizi viņus ir dēvēt par krievijas noderīgajiem idiotiem, kam ASV aiz situācijas neizpratnes uzticējās, nesaprotot ka 98% tur slimo ar RuSSkij Mir lielummāniju.

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

15.12.2021. 14:52

»

neaizmirsti

dalīties ar cien. L.Lapsas k-gu


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

Ralfs Postītājs

15.12.2021. 14:07

»

Tālavas taurētājs

Kādēļ būtu jāuztraucas par krievu nacionālistu ?!! Navaļņiju un Cihanovsku, ja tie ir tādi paši krievu impēristi kā Putins un 98% krievu vispār


Par viņiemn arī neviens īsti neuztraucas, izņemot jaunās vienotības zagļus un politmahinatorus, kas to dara pakaļas piesegšanai un uzmanības novēršanai. Nosēdēs viņi visi atbilstoši savas valsts tiesas lēmumam un Krimināllikuma pantiem un vairs netraucēs ne savus pilsoņus, ne mūs.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

15.12.2021. 13:22

»

Es

Kliķei un apkalpojošajam personālam par Astru ir tiesiski slaidi nospļauties. Galvenais ir tēlot ietekmi un pļūtīt par krievu nacionālistu Navaļņiju un nevienam neko neizsakošo Cihanovsku, jo šobrīd to pieprasa konjunktūra, un varbūt saimnieks kaut ko atmetīs


Kādēļ būtu jāuztraucas par krievu nacionālistu ?!! Navaļņiju un Cihanovsku, ja tie ir tādi paši krievu impēristi kā Putins un 98% krievu vispār.

Atbildēt

ha-ha

15.12.2021. 10:11

»

Hi

Tas,ka vakcinētie mutanti saož nevakcinētos nav bīstami, bet ja šie sāks kost, tad gan nebūs labi


Tak viņi jau kož un ir pasludinājuši neslimojušos ar covidu par staigajošājam bioloģiskam bumbam bez kādas loģikas.Neesmu nekur redzējis,ka kaut kur tiktu mērïta apmekletāju temperatūra ,lai izķertu patiešam slimos un reāli bīstamos t.sk. arī vakcinėtos,jo tos uzskatīt par aizsargātiem pret covidu var tikai ļoti ieinteresētas un apmaksātas personas.Reāli zinot,ka citu bistamu slimību gadījumos šie paši covidprāvieši izrādā kriminālu stulbumu un vienaldzību,tad aŕī rodās dažādas versijas par globālas vakcinācijas īstajiem mėrķiem.

Atbildēt

Aizstāvji

15.12.2021. 08:09

Tiem, kuri pēc 1991.gada Latvijā palika pie varas ir ļoti spēcīgi aizstāvji. Visos masu medijos komentārus ļoti aktīvi raksta ar VDK un kompartiju saistītie cilvēki paužot viedokli, ka nekādu VDK noziegumu okupācijas laikā vispār nav bijis. Ka visas vajāto cilvēku atmiņas par vajāšanām ir murgi un fantāzijas. Līdzīgus uzskatus pauž arī visi lielie masu mediji - par vajāšanām pēc 1986.gada kaut ko publicēt tajos ir praktiski neiespējami.

Atbildēt

Mx

15.12.2021. 00:43

Tikai muļķi nesaprot, kur pēc 91. gada palika čekisti...

Atbildēt

v.

14.12.2021. 22:42

Tiem, kas saka, ka autors melo. Drukātajā izdevumā tik tiešām trūkst teksta. Bet digitālajā izdevumā netrūkst. Lai arī tā frāze var šķist visai zīmīga šodienas aktualitāšu kontekstā, tikpat labi tas var būt tehnisks maketētāja brāķis, jo iztrūkstošais teksts ir tieši pie dalījuma starp 23. uz 24. lpp.

Atbildēt

Es

14.12.2021. 22:34

Kliķei un apkalpojošajam personālam par Astru ir tiesiski slaidi nospļauties. Galvenais ir tēlot ietekmi un pļūtīt par krievu nacionālistu Navaļņiju un nevienam neko neizsakošo Cihanovsku, jo šobrīd to pieprasa konjunktūra, un varbūt saimnieks kaut ko atmetīs.

Atbildēt

ha-ha

14.12.2021. 22:00

Intresanta situācija!Iegāju nomaskėjies nomaksāt rēķinu.Telpā kā noteikts bija divi cilvėki.Stāvēju,gaidïju savu kārtu.Te pēkšņi darbiniece piecėlās ,pienāca pie manis un pieprasïja sertifikātu.Dabiski radās jautājums,kā viņa varēja uzzināt,ka neesmu vakcinėts.Radās doma,ka vakcinētos iespējams elektroniski identificēt,par ko liecina globālā vakcinėšanas kampaņa ar reti neefektīvu vakcīnu,milzīgas peļņas gūšanu un globalo virzïbu uz cilvēku novērošanu un kontroli.

Atbildēt

vno

14.12.2021. 21:08

»

Faktiskā raksta aktualitāte

ir cilvēktiesību ierobežojumi, cenzūra, ar kuru vara cenzē komentārus par vakcinācijas kaitīgumu, varai izplatot melu propagandu...


Neviens nav vainīgs, ka skolā bastoji bioloģijas stundas, lai aiz stūra līmi paostītu. Tad nebūtu jāraud par čemtreiliem, jauno hronoloģiju, plakano zemi un vakcīnām.

Atbildēt

Jautājums

14.12.2021. 21:01

Kāpēc Pietiek lasītājs izplata klajus melus? Lasu "Jurista Vārdu" un atrodu it kā "cenzēto tekstu":
https://juristavards.lv/doc/279994-mani-seit-ir-atvedusi-milestiba-un-ciena-pret-manu-tautu/

"Apsūdzībā figurē vārdi "apmelojoši izdomājumi", "apmelota PSRS politika", "no pretpadomju pozīcijām aprakstīts". Ko tas varētu nozīmēt? Jebkuru apmelojumu var un vajag atspēkot, ja tas ir tā vērts. Ņemot vērā varas orgānu reakciju, tas ir to vērts. Tā vietā, lai pierādītu, ka kaut kāda informācija ir meli, t.i., nav informācija, bet dezinformācija, un tādējādi to neitralizētu, varas orgāni šo informāciju slēpj, tās glabātājus un izplatītājus vajā un tādējādi neizbēgami rada ap šo informāciju sensacionalitātes un pārmērīgas ziņkārības atmosfēru.

Man ir teikts – "aizliegtās grāmatas". Kā lai to pasaku, kas ir aizliegts, kas – ne? Vatikāns publicē un regulāri papildina savu Index librorum prohibitorum – aizliegto grāmatu sarakstu. Varbūt daudzi cilvēki izvairīsies no situācijas, kurā esmu nonācis, ja kioskā nopirks un izlasīs šādu jaunākā izlaiduma sarakstu. Tagad iznāk tā, ka katram jāapgūst papildu kvalifikācija – pašcenzors. Bet – kur tādu apgūt? Man atliek vadīties vienīgi no apsvēruma: ja informācija satur kaut ko tādu, par ko padomju avoti sniedz citas ziņas vai arī vispār klusē, tad informācija ir kaitīga un noziedzīga; tas ir pilnīgs absurds. Kas tas ir vēl – noklusēšu. Tikai atgādināšu parunu "Mucā audzis, pa spundi barots".

Informācijas bads cilvēku padara nespējīgu veidot pareizus spriedumus, nolemj viņa domāšanu atrofijai – ja domāšana vispār pagūst kaut cik attīstīties. Cilvēks ar atrofētu domāšanu ir nepilnvērtīgs, pazemots cilvēks, viņš ir manipulācijas objekts, rotaļlieta, vergs. Lai būtu par kaut ko pārliecināts, cilvēkam ir jāzina. Jāzina, ko par viņa sabiedrību saka ienaidnieks, viņam jāprot argumentēti apstrīdēt pretinieku – ja šādi argumenti ir."

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

14.12.2021. 20:18

Ņemot vērā, ka tā saucamais "trauksmes cēlājs" ir vienkārši samelojis par pašu faktu (fake news tīrā veidā), arī pārejam viņa tekstam nevajadzētu piegrizt nekādu vērību.

Atbildēt

Linards H-86

14.12.2021. 19:39

vienīgais patiesības paudējs esmu es! Pārējie visi ir purva āži, deģenerāti ž*d-masonu pakalpiņi un trīsvaigņu oirdeņa piešķirēji Gaismas bruņeniekam, kurš piedalījies Ledus kaujā uz Peipusa ezera ledus "cūkas"pirmajā rindā!

Neticiet???!

dkuju Vili jums pa visu muti !

Pārbaudiet vai Astram nebija arī uzcelta apsūdzība par pornogrāfijas izplatīšanu - vismaz cenzētajoes krimināllietas materiālos, kas publicēti, var pamanīt.
Iespējams, ka vēlāk šis pants tika "nomests", bet visu lietu mums nerāda.....

Atbildēt

Faktiskā raksta aktualitāte

14.12.2021. 19:21

ir cilvēktiesību ierobežojumi, cenzūra, ar kuru vara cenzē komentārus par vakcinācijas kaitīgumu, varai izplatot melu propagandu.

Varas melu propaganda ir sabiedrības dezinformācija, nodarot sabiedrībai un tautai būtisku kaitējumu.

Ja varas melu propaganda par vakcinācijas nepieciešamību vērsta pret pūli - tautu, kurai atņemtas cilvēktiesības, jautājums par cenzūru kļūst vēl aktuālāks.

Ar varas propagandu par vakcinācijas pret C19 nepieciešamību tiek realizēta sabiedrības dabiskā izlase - vakcinācijas procesa atlase ir pēc prāta spējām – sakropļot savu veselību ar gēnus modificējošu žļurgu sīku pašlabumu dēļ, vai nepadoties varas noziedznieku propagandai un meliem.

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

14.12.2021. 19:18

»

Žulis

Padomju laiki Latvijā nav beigušies. Viss turpinās tikai zem citiem lozungiem.Un nesaprot to tikai tie, kuri negrib saprast


Visā pasaulē sabiedrība degradējās, valdības kļūst korumpētas. Sarkanais mēris turpina savu darbu. Latvija nav izņēmums, par naudu viss tiek pirkts un pārdots.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

14.12.2021. 18:54

»

Хм

Дюже любопытнл, и какие же это юридические решения


O, franču valoda paspruka !! Nu nevajag tagad brīnīties ar teļa acīm, ka neko nezināt par Ženēvas Konvenciju. Labāk izmantojiet laiku, lai zinātu savu un citu tautu patieso vēsturi. Par to kas bija Ļenins un par ko cīnījās latviešu un somu tautas.
https://youtu.be/v_EujvWUxlw

Atbildēt

ErinWatson

14.12.2021. 18:44

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

šitas tāds neriktīgs ir

14.12.2021. 18:13

»

Piedrujas bezdetajs

Nu tu taču esi sasitis galvu kad sapīpējies nāci no tās egles lejā


pa dzimšanu , bet kad apdzēries nomaucās no egles palika vēl biš dumāks !

Atbildēt

fakts

14.12.2021. 17:58

Autors melo, tajā rakstā ir viss Gunāra Astras teiktais pēdējā vārdā.
Katrs var pārliecināties
https://juristavards.lv/doc/279994-mani-seit-ir-atvedusi-milestiba-un-ciena-pret-manu-tautu/

Atbildēt

pareizais jautājums

14.12.2021. 17:54

Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zeme rullē...

Atbildēt

Trauksmainais

14.12.2021. 17:47

Tirliņ, kāds sakars Astras pēdējam vārdam ar covid. Kur tādi pajoļi rodas?

Atbildēt

Žulis

14.12.2021. 17:32

Padomju laiki Latvijā nav beigušies. Viss turpinās tikai zem citiem lozungiem.Un nesaprot to tikai tie, kuri negrib saprast.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

14.12.2021. 17:25

Visus šos gadus esmu nelokāmi pastāvējis uz okupācijas izbeigšanas tiesiskiem risinājumiem, bet paši okupanti un 4.maija režīms, izliekas okupācijas sekas neredzam. Drīz Putins jums tagad sagādās tādu deokupāciju, tādu dekolonizāciju, ka krievu okupanti ar komunistiem un visiem saviem kriminālajiem līdzskrējējiem, savus noziegumus pret citām tautām, tūkstošiem gadu atcerēsies ar šausmām.
Negribējāt pa labam atstāt Latviju, negribējāt tiesisku valsti ar tiesiskiem risinājumiem, būs jums tagad cietā piezemēšanās, ko paši esat sējuši to arī saņemsiet. Teiktais nekādā ziņā nav draudi, jo būtu smieklīgi, ka draudēt var nabadzībā un pilnīgā beztiesiskumā iedzītie.

Atbildēt

Tiesību sistēma

14.12.2021. 16:27

Latvijā darbojas Stučkas universitātes izveidotā marksistiski ļeņiniskā tiesību sistēma. Tajā primārās nav cilvēktiesības, bet likuma burts, vadošās partijas loma un VDK aģentu uzraudzība. Tas mums ir asinīs.

Atbildēt

Derdz

14.12.2021. 16:26

cilvēktiesības dotas no dabas un dieva, paraksta vai neparaksta, tās visiem uzliek atbildību vienam pret otru. Diemžēl aprobežojamies un aizbildnamies ka nav tak rakstits, tāpec juridiski nepieciešams ....šādu rīcibu uzskatu par zemisku

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....