Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Indriķa Latvieša jaunais politiskais trilleris „Nauda” („Bailes – 3”) jau septiņas nedēļas ir vispieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās. Šis fenomens radījis negaidītu blakusefektu: daudzi lasītāji neveiksmīgi mēģina grāmatnīcās atrast arī „Baiļu” triloģijas pirmās divas grāmatas – „Bailes” un „Vara”.

Simtiem interesentu izdevēji pašlaik palīdzēt vienkārši nespēj, jo „Baiļu” un „Varas” tirāžas grāmatnīcās faktiski pilnībā tika izpirktas jau pērn.

Tiesa, pastāv iespējamība, ka Indriķis Latvietis varētu pirmos divus romānus pamatīgi pārstrādāt un tad visu triloģiju izdot vienā pamatīgā sējumā, taču tas noteikti nenotiks ne šogad, ne arī nākamgad.

Nākamais Indriķa Latvieša romāns „PИGA 2040” varētu pie lasītājiem nonākt 2020. gadā, kas nozīmē, ka pārstrādātā „Baiļu” triloģija varētu būt gaidāma ne ātrāk kā 2021. gadā.

Vienīgais, ko Indriķis Latvietis un izdevēji var ieteikt lasītājiem šajā situācijā, kad strauji izsīkst arī jaunā romāna „Nauda” 6000 eksemplāru tirāža, ir – doties uz bibliotēku vai arī… vai arī piedalīties aizraujošā un izaicinošā konkursā, kurā balvu fonds būs daži desmiti „Baiļu” un „Varas” eksemplāru, kurus Indriķis Latvietis ir sameklējis savā personiskajā kumodē.

Un tātad – esat izlasījuši jauno Indriķa Latvieša trilleri „Nauda”? Gribat uzzināt, kas un kā Latviju pārdeva iepriekšējos divos romānos, bet „Bailes” un „Vara” veikalos sen izpirktas? Ko darīt? Ir elegants risinājums!

1. Ņemiet jauno romānu „Nauda”!

2. Padomājiet, kura „Naudas” „varoņa” prototipu Jūs visvienkāršāk varētu satikt!

3. Satieciet!

4. Dabūjiet no viņa ierakstu vai vismaz autogrāfu romānā „Nauda”!

5. Fotogrāfiju publicējiet sociālajos tīklos!

6. Atsūtiet saiti uz epasta adresi [email protected]!

7. Un viss – „Bailes” vai „Vara” nonāks Jūsu īpašumā par baltu velti!

Balvu skaits ir ierobežots – pasteidzieties! Un paldies integrētajam vikingam Benediktam Ingibjorgam, kura tviterī pamestā ideja ir pamatā šim konkursam!

Novērtē šo rakstu:

843
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft