Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helmuts

25.09.2017. 14:48

Par nodokļu naudu sievas līdzi var ņemt, bet "biedru"? Šajā gadījumā ir nepieciešams lēmums, ka ne sievas, ne biedri,neviens - nebrauc nekur līdzi par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

tamtaram

11.11.2016. 17:41

Jā, viesnīcas izdevumu apmaksa, katram atsevišķi, tiešām ir nelietderīgu līdzekļu šķiešana, jo viņi taču var dzīvot kopā!

Atbildēt

lietišķā atdeve

04.10.2016. 18:21

no Dregera noteikti ir liela.nav tik saprotams,kapec vins uz kaut kurieni jāved? ja abi dzivo Rīgā..No Rinkija pat lv nav jēgas jo vins darbojas ka diversants, bojā biznesu un tranzitu..

Atbildēt

Aigars

04.10.2016. 09:51

Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Atbildēt

he he he

04.10.2016. 09:11

»

nuja nuja

vēl aizmirsi ausis, nāsis un nabiņu


he he :) es zinu, kura tu esi :)

Atbildēt

gjeenijs

03.10.2016. 16:33

»

zina

un tevi tas ļoti interesē, kurā vietā kurš kuram sprauž? Tad jau tu ar esi no "tiem", ja tevi tādas nianses interesē


man ir teorija ka izplaatiitais putraimnnieks dod lurkanu pohodku. taadeel jaaskataas kuram no taa tviksa pohodka kaa baabai. ja rinkam tad skaidrs kam aanusu plaata. rinka taads skarbs peec dabas bet ieksaas varbuut maigs. taapeec otra dilemma kurs kuram sagroziija galvu un ja galva ir rinka( kaa jau baaba) tad sanaak ka rinkka groza kaklu kas ir padomnieks drigjers. kas no taa izriet. svariigi ir kas groza aarpolitiku jo ko tik neizdariisi karstas miilestiibas deelj.

Atbildēt

Yes

03.10.2016. 16:14

Raimis arī visur līdz ņēma savu preses sekretāri

Atbildēt

Zinātājs

03.10.2016. 16:13

Daudz iziet uz lubrikantu un mitrajām salvetēm

Atbildēt

nuja nuja

03.10.2016. 14:44

»

!

te iespejami 3 varianti,bet papildus ar muteniekiem vel 2


vēl aizmirsi ausis, nāsis un nabiņu!!!

Atbildēt

zina

03.10.2016. 14:17

»

Fufels

vispirms vajadzētu noskaidrot- kurš kuru velk uz basenieku - Rinka iekabina zem astes korifanam vai korifans ieliek putraimniekā Rinkam


un tevi tas ļoti interesē, kurā vietā kurš kuram sprauž? Tad jau tu ar esi no "tiem", ja tevi tādas nianses interesē...

Atbildēt

^^FKK^^

03.10.2016. 13:31

Ir tik jauki apvienot patīkamo ar lietderīgo. Tomēr te vienmēr ir vairākas problēmas:
1) vai par patīkamo ir jāpiemaksā nodokļu maksātājiem? Proti drauga/draudzenes/dzīvesdrauga/partnera ceļošanas izdevumiem?
2) vai patiešām tiek izvēlēts pats labākais speciālists profesionālo pienākumu pildīšanai, ja viena no viņa papildus “kvalitātēm” ir būt priekšnieka parternim arī ārpus tiešo pienākumu pildīšanas.
3) demokrātiskās, patiešām atbildīgās valstīs šobrīd abi divi bez mazākajām diskusijām būtu zaudējuši amatus ar lielu skandālu un troksni. Tas ir galēji neprofesionāli jaukt privāto ar profesionālo, it īpaši tik ļoti atbildīgā politiskā līmenī. Rinkēvičs, protams, var apgalvot, ka viņi nav partneri, bet ar savu kopīgo oficiālās pieņemšanas apmeklēšanu ir publiski apliecinājis pretējo. Tā bija apzināta rīcība, skaidri apzinoties kādu vēstījumu šīs gājiens nesa.

Atbildēt

Dārgā brisele

03.10.2016. 11:56

Izbrīdina lidojuma cenas uz briseli - 3.3k, un padomniekiem 1.1k... zemāk ir uz Vašingtonu par 1k. Kāpēc uz Briseli jālido pa 3k ??? Noīrēja privāto lidmašīnu vai?

Atbildēt

jebio

03.10.2016. 11:45

par putraimgaņģi ir jāmaksā !

Atbildēt

fiksais

03.10.2016. 10:23

»

nezinis

Interesanti vai visi citi ministri savas sievas,vai draudzenes ar'i velk komand'ejumos


Pieņemu,ka lielākā daļa dodas strādāt,bet ''viss pārējais'' pēc tam.

Atbildēt

DD1

03.10.2016. 08:44

Un vēl apgalvo, ka homosexuāļi tiekot dirskriminēti. Gluži otrādi,- heterosexuāli ministri līdzīgās situācijās tikuši bez žēlastības apspriesti preses slejās un spiesti izbeigt kopīgos braucienus (Piemēram, bijušais veselības ministrs Belēvičs, bijušais aizsardzības ministrs Vējonis utt.)

Atbildēt

hmm

02.10.2016. 23:19

brīnums,ka vinš to atklāja tikai pēc velēšanām. Vai tad agrāk pats neko nenojauta ...

Atbildēt

Nu ja

02.10.2016. 22:20

»

Okšķeris

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu...


Dievs, Rubeņa k-gs, ir uztaisījis brāķi, tātad, slikts ražotājs. Dievs taisa noziedzniekus, dievs taisa zagļus, korumpantus utt.?
Kā tā, neko nekontrolē, tikai ra'\zo, kas pagadās, arī gejus un lesbiešus!?

Reliģija - OPIJS tautai, tā ir visu nelaimju nelaime, kas nest postu, nodevību un naidu, slepkavības utt.

Ne velti teikts, ka " Dievs ir mīlestība", tātad, dievs esi tu pats, tavs bioloģiskais veidojums, masa un ja tam tici, tev veiksies dzīvē, citiem tu dzīvi padarīsi labāku, bet ja netici labestībai, tu esi pagrimis, sevi apdraudi un ne tikai sevi, arī tuvāko, savus bērnus, sievu, vecākus utt. Tam ir milzīgs spēks un enerģija plūst tevī, tavā dzimtā - pozitīvā vai negatīvā. Lūk, kur tava reliģija īstā un īstais tavs dievs. Tādēļ visi reliģijas fanātiķi ir bīstami.

Atbildēt

filozofiski

02.10.2016. 20:18

vai tapec bija vajadzigs baltijas vienotibas cirka pasakums un 1991 gada barikazu teatris ?

Atbildēt

Exe

02.10.2016. 20:14

Nu kāpēc tikai par Rinkēviču? Katrai sabiedriskā sektora organizācijai, nemaz nerunājot par Valsts pārvaldi, ir vesels klājiens cilvēku, kas braukā par Valsts naudu pa pasauli eksursijās,un bauda gan ēdienus gan dzērienus, gan citus labumus. Kaudzēm tādu. Visādas pieredzes apmaiņas un tamlīdzīgi. Un, ar gadu, zemes paliek arvien eksotiskākas.

Atbildēt

+

02.10.2016. 20:11

»

Divu klerku dialogs

ĀM gaiteņos


finansiali netradicionala milestiba ir ari loti darga,ka vesta si raksta virsraksts.

Atbildēt

Divu klerku dialogs

02.10.2016. 19:50

ĀM gaiteņos:
- Klau, tu esi gulējis ar pediņu?
- Nē, bet es esmu gulējis ar veci, kas ir gulējis ar pediņu.

Atbildēt

švamme

02.10.2016. 18:40

»

Okšķeris

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu...


Kur Jums Priedīša kgs tik daudz žults un naida pret latviešiem un Latviju gan visos Jūsu rakstos, gan komentāros, kas laikam bija domāts "anonīmi", bet Jūsu naids un izteicienu nemainīgums Jūs vinmēr nodod, vai tas būtu Deniss, Okšķeris, vai No stikla kalna, un ir jau Jums krājumā daudz vairāki segvārdi

Atbildēt

Fufels

02.10.2016. 18:01

vispirms vajadzētu noskaidrot- kurš kuru velk uz basenieku - Rinka iekabina zem astes korifanam vai korifans ieliek putraimniekā Rinkam !?

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

02.10.2016. 17:42

»

Linards G.=Žulim

Cik gan stulbam ir jābūt latvietim, lai nesaprastu, ka daudzvedībā ietilpst arī pederasti, bet ne tikai latviešu mēsli. Žuli- tu esi īsts latviešu stulbenis! Man kauns, ka tevi slavēju kā latviešu lielāko vemšanas ģēniju. Bet, izrādās, tu esi latviski tipiski aprobežots lopiņš, kuru dzemdējusi kāda ...


Priedīšpap - ak', Baltais Tēvs, tu Tūkštošveidi - "daudzveidībā" ietilpst arī, piemēram, slepkavas, izvarotāji, alkoholiķi un tamlīdzīgi paklīduši dvēseļveidojumi.

Neba nu tāpēc, ka pieskaitāmas pie "daudzveidības", šīs parādības būtu uzreiz pieskaitāmas pie "dzīves/pasaules vērtības" ?

Cik stulbam gan jābūt Priedīšpapam un pie viņa definīcijas apgabala pieskaitāmajiem, lai to nesaprastu!

Atbildēt

riņķis grib

02.10.2016. 17:41

lai viņa riņķis arī ārzemēs jūtas labi, citādi izsalkušais drēģeris riņķos citu.

Atbildēt

Linards G.=Žulim

02.10.2016. 17:26

»

Pomeranču vainadziņš

Priedīšpap, beidz -irst


Cik gan stulbam ir jābūt latvietim, lai nesaprastu, ka daudzvedībā ietilpst arī pederasti, bet ne tikai latviešu mēsli. Žuli- tu esi īsts latviešu stulbenis! Man kauns, ka tevi slavēju kā latviešu lielāko vemšanas ģēniju. Bet, izrādās, tu esi latviski tipiski aprobežots lopiņš, kuru dzemdējusi kāda latviešu dzērāja un dzērājs viņai tevi piegulējis.

Atbildēt

RRR

02.10.2016. 16:39

Labi jau labi. Ārlietu un diplomātijas speciālisti tāpat apzinās, ka no Rinkēviča tūrēm pa pasauli kopumā nekādas lielās jēgas nav. Viņš, protams, uztaisīs nopietnu sejas izteiksmi un nosvērtā, rāmā balsī argumentēti pierādīs, ka ir. Kaut gan pats lieliski apzinās, ka viņa svars starptautiskajā politikā ir apmēram tikpat nozīmīgs, kā kurkuļa pirdiens baseinā. Bet kamēr vien atradīsies naivie, kuri ticēs viņa stāstiem, tikmēr viņš ar savu draugu par valsts līdzekļiem apceļos pasauli, tiksies ar pasaules varenajiem, ēdīs smalkus ēdienus, baudīs labus dzērienus, labi pavadīs laiku labās viesnīcās. Un kamēr būs āpši, kas būs gatavi ar to samierināties un maksāt tikmēr tādi kā Rinkēvičs jūs kāsīs.

Atbildēt

Ja ir auni - būs arī cirpēji

02.10.2016. 16:31

Ja jūsu nodokļu maksātāji ir ar mieru apmaksāt dažu indivīdu dupšu drilles ārvalstīs - lai tik maksā. Paldies dievam, ka mūsu ģimene jau dzīvo citur un mums nevajag noskatīties uz šīs politmafijas kliķes shēmošanu, korupciju un izvirtību.......

Atbildēt

Okšķeris

02.10.2016. 15:38

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu, par ko lasāms: " Viņš intervijā arī norādīja uz pasaules daudzveidības pieņemšanu, skaidrojot savu nostāju par homoseksualitāti. "Mēs neesam radījuši šo pasauli. Es neesmu radījis šo pasauli. Dievs ir šo pasauli radījis visā tās daudzveidībā. Tātad man ir šajā daudzveidīgajā pasaulē nevis tagad jāpārtaisa šī pasaule pēc manas vienkrāsainās vai divkrāsainās izpratnes, bet man jāiemācās dzīvot arī ar tiem cilvēkiem, kas ir atšķirīgi šajā pasaulē, un saprast šos cilvēkus. Es domāju, par to ir stāsts," uzskata teologs". Tas ir intelektuālā pederasta viedoklis, akceptējot homoseksuālismu kā dzīves/pasaules vērtību. Šis vieplis, ja nemaldos, tēlo arī mācītāju. Bet tas ir labi zināms, ka latviešiem nekāds morālais atbalsts nevar būt latviešu garīdznieki.

Atbildēt

nezinis

02.10.2016. 15:30

Interesanti vai visi citi ministri savas sievas,vai draudzenes ar'i velk komand'ejumos?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...