Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helmuts

25.09.2017. 13:48

Par nodokļu naudu sievas līdzi var ņemt, bet "biedru"? Šajā gadījumā ir nepieciešams lēmums, ka ne sievas, ne biedri,neviens - nebrauc nekur līdzi par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

tamtaram

11.11.2016. 16:41

Jā, viesnīcas izdevumu apmaksa, katram atsevišķi, tiešām ir nelietderīgu līdzekļu šķiešana, jo viņi taču var dzīvot kopā!

Atbildēt

lietišķā atdeve

04.10.2016. 17:21

no Dregera noteikti ir liela.nav tik saprotams,kapec vins uz kaut kurieni jāved? ja abi dzivo Rīgā..No Rinkija pat lv nav jēgas jo vins darbojas ka diversants, bojā biznesu un tranzitu..

Atbildēt

Aigars

04.10.2016. 08:51

Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Atbildēt

he he he

04.10.2016. 08:11

»

nuja nuja

vēl aizmirsi ausis, nāsis un nabiņu


he he :) es zinu, kura tu esi :)

Atbildēt

gjeenijs

03.10.2016. 15:33

»

zina

un tevi tas ļoti interesē, kurā vietā kurš kuram sprauž? Tad jau tu ar esi no "tiem", ja tevi tādas nianses interesē


man ir teorija ka izplaatiitais putraimnnieks dod lurkanu pohodku. taadeel jaaskataas kuram no taa tviksa pohodka kaa baabai. ja rinkam tad skaidrs kam aanusu plaata. rinka taads skarbs peec dabas bet ieksaas varbuut maigs. taapeec otra dilemma kurs kuram sagroziija galvu un ja galva ir rinka( kaa jau baaba) tad sanaak ka rinkka groza kaklu kas ir padomnieks drigjers. kas no taa izriet. svariigi ir kas groza aarpolitiku jo ko tik neizdariisi karstas miilestiibas deelj.

Atbildēt

Yes

03.10.2016. 15:14

Raimis arī visur līdz ņēma savu preses sekretāri

Atbildēt

Zinātājs

03.10.2016. 15:13

Daudz iziet uz lubrikantu un mitrajām salvetēm

Atbildēt

nuja nuja

03.10.2016. 13:44

»

!

te iespejami 3 varianti,bet papildus ar muteniekiem vel 2


vēl aizmirsi ausis, nāsis un nabiņu!!!

Atbildēt

zina

03.10.2016. 13:17

»

Fufels

vispirms vajadzētu noskaidrot- kurš kuru velk uz basenieku - Rinka iekabina zem astes korifanam vai korifans ieliek putraimniekā Rinkam


un tevi tas ļoti interesē, kurā vietā kurš kuram sprauž? Tad jau tu ar esi no "tiem", ja tevi tādas nianses interesē...

Atbildēt

^^FKK^^

03.10.2016. 12:31

Ir tik jauki apvienot patīkamo ar lietderīgo. Tomēr te vienmēr ir vairākas problēmas:
1) vai par patīkamo ir jāpiemaksā nodokļu maksātājiem? Proti drauga/draudzenes/dzīvesdrauga/partnera ceļošanas izdevumiem?
2) vai patiešām tiek izvēlēts pats labākais speciālists profesionālo pienākumu pildīšanai, ja viena no viņa papildus “kvalitātēm” ir būt priekšnieka parternim arī ārpus tiešo pienākumu pildīšanas.
3) demokrātiskās, patiešām atbildīgās valstīs šobrīd abi divi bez mazākajām diskusijām būtu zaudējuši amatus ar lielu skandālu un troksni. Tas ir galēji neprofesionāli jaukt privāto ar profesionālo, it īpaši tik ļoti atbildīgā politiskā līmenī. Rinkēvičs, protams, var apgalvot, ka viņi nav partneri, bet ar savu kopīgo oficiālās pieņemšanas apmeklēšanu ir publiski apliecinājis pretējo. Tā bija apzināta rīcība, skaidri apzinoties kādu vēstījumu šīs gājiens nesa.

Atbildēt

Dārgā brisele

03.10.2016. 10:56

Izbrīdina lidojuma cenas uz briseli - 3.3k, un padomniekiem 1.1k... zemāk ir uz Vašingtonu par 1k. Kāpēc uz Briseli jālido pa 3k ??? Noīrēja privāto lidmašīnu vai?

Atbildēt

jebio

03.10.2016. 10:45

par putraimgaņģi ir jāmaksā !

Atbildēt

fiksais

03.10.2016. 09:23

»

nezinis

Interesanti vai visi citi ministri savas sievas,vai draudzenes ar'i velk komand'ejumos


Pieņemu,ka lielākā daļa dodas strādāt,bet ''viss pārējais'' pēc tam.

Atbildēt

DD1

03.10.2016. 07:44

Un vēl apgalvo, ka homosexuāļi tiekot dirskriminēti. Gluži otrādi,- heterosexuāli ministri līdzīgās situācijās tikuši bez žēlastības apspriesti preses slejās un spiesti izbeigt kopīgos braucienus (Piemēram, bijušais veselības ministrs Belēvičs, bijušais aizsardzības ministrs Vējonis utt.)

Atbildēt

hmm

02.10.2016. 22:19

brīnums,ka vinš to atklāja tikai pēc velēšanām. Vai tad agrāk pats neko nenojauta ...

Atbildēt

Nu ja

02.10.2016. 21:20

»

Okšķeris

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu...


Dievs, Rubeņa k-gs, ir uztaisījis brāķi, tātad, slikts ražotājs. Dievs taisa noziedzniekus, dievs taisa zagļus, korumpantus utt.?
Kā tā, neko nekontrolē, tikai ra'\zo, kas pagadās, arī gejus un lesbiešus!?

Reliģija - OPIJS tautai, tā ir visu nelaimju nelaime, kas nest postu, nodevību un naidu, slepkavības utt.

Ne velti teikts, ka " Dievs ir mīlestība", tātad, dievs esi tu pats, tavs bioloģiskais veidojums, masa un ja tam tici, tev veiksies dzīvē, citiem tu dzīvi padarīsi labāku, bet ja netici labestībai, tu esi pagrimis, sevi apdraudi un ne tikai sevi, arī tuvāko, savus bērnus, sievu, vecākus utt. Tam ir milzīgs spēks un enerģija plūst tevī, tavā dzimtā - pozitīvā vai negatīvā. Lūk, kur tava reliģija īstā un īstais tavs dievs. Tādēļ visi reliģijas fanātiķi ir bīstami.

Atbildēt

filozofiski

02.10.2016. 19:18

vai tapec bija vajadzigs baltijas vienotibas cirka pasakums un 1991 gada barikazu teatris ?

Atbildēt

Exe

02.10.2016. 19:14

Nu kāpēc tikai par Rinkēviču? Katrai sabiedriskā sektora organizācijai, nemaz nerunājot par Valsts pārvaldi, ir vesels klājiens cilvēku, kas braukā par Valsts naudu pa pasauli eksursijās,un bauda gan ēdienus gan dzērienus, gan citus labumus. Kaudzēm tādu. Visādas pieredzes apmaiņas un tamlīdzīgi. Un, ar gadu, zemes paliek arvien eksotiskākas.

Atbildēt

+

02.10.2016. 19:11

»

Divu klerku dialogs

ĀM gaiteņos


finansiali netradicionala milestiba ir ari loti darga,ka vesta si raksta virsraksts.

Atbildēt

Divu klerku dialogs

02.10.2016. 18:50

ĀM gaiteņos:
- Klau, tu esi gulējis ar pediņu?
- Nē, bet es esmu gulējis ar veci, kas ir gulējis ar pediņu.

Atbildēt

švamme

02.10.2016. 17:40

»

Okšķeris

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu...


Kur Jums Priedīša kgs tik daudz žults un naida pret latviešiem un Latviju gan visos Jūsu rakstos, gan komentāros, kas laikam bija domāts "anonīmi", bet Jūsu naids un izteicienu nemainīgums Jūs vinmēr nodod, vai tas būtu Deniss, Okšķeris, vai No stikla kalna, un ir jau Jums krājumā daudz vairāki segvārdi

Atbildēt

Fufels

02.10.2016. 17:01

vispirms vajadzētu noskaidrot- kurš kuru velk uz basenieku - Rinka iekabina zem astes korifanam vai korifans ieliek putraimniekā Rinkam !?

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

02.10.2016. 16:42

»

Linards G.=Žulim

Cik gan stulbam ir jābūt latvietim, lai nesaprastu, ka daudzvedībā ietilpst arī pederasti, bet ne tikai latviešu mēsli. Žuli- tu esi īsts latviešu stulbenis! Man kauns, ka tevi slavēju kā latviešu lielāko vemšanas ģēniju. Bet, izrādās, tu esi latviski tipiski aprobežots lopiņš, kuru dzemdējusi kāda ...


Priedīšpap - ak', Baltais Tēvs, tu Tūkštošveidi - "daudzveidībā" ietilpst arī, piemēram, slepkavas, izvarotāji, alkoholiķi un tamlīdzīgi paklīduši dvēseļveidojumi.

Neba nu tāpēc, ka pieskaitāmas pie "daudzveidības", šīs parādības būtu uzreiz pieskaitāmas pie "dzīves/pasaules vērtības" ?

Cik stulbam gan jābūt Priedīšpapam un pie viņa definīcijas apgabala pieskaitāmajiem, lai to nesaprastu!

Atbildēt

riņķis grib

02.10.2016. 16:41

lai viņa riņķis arī ārzemēs jūtas labi, citādi izsalkušais drēģeris riņķos citu.

Atbildēt

Linards G.=Žulim

02.10.2016. 16:26

»

Pomeranču vainadziņš

Priedīšpap, beidz -irst


Cik gan stulbam ir jābūt latvietim, lai nesaprastu, ka daudzvedībā ietilpst arī pederasti, bet ne tikai latviešu mēsli. Žuli- tu esi īsts latviešu stulbenis! Man kauns, ka tevi slavēju kā latviešu lielāko vemšanas ģēniju. Bet, izrādās, tu esi latviski tipiski aprobežots lopiņš, kuru dzemdējusi kāda latviešu dzērāja un dzērājs viņai tevi piegulējis.

Atbildēt

RRR

02.10.2016. 15:39

Labi jau labi. Ārlietu un diplomātijas speciālisti tāpat apzinās, ka no Rinkēviča tūrēm pa pasauli kopumā nekādas lielās jēgas nav. Viņš, protams, uztaisīs nopietnu sejas izteiksmi un nosvērtā, rāmā balsī argumentēti pierādīs, ka ir. Kaut gan pats lieliski apzinās, ka viņa svars starptautiskajā politikā ir apmēram tikpat nozīmīgs, kā kurkuļa pirdiens baseinā. Bet kamēr vien atradīsies naivie, kuri ticēs viņa stāstiem, tikmēr viņš ar savu draugu par valsts līdzekļiem apceļos pasauli, tiksies ar pasaules varenajiem, ēdīs smalkus ēdienus, baudīs labus dzērienus, labi pavadīs laiku labās viesnīcās. Un kamēr būs āpši, kas būs gatavi ar to samierināties un maksāt tikmēr tādi kā Rinkēvičs jūs kāsīs.

Atbildēt

Ja ir auni - būs arī cirpēji

02.10.2016. 15:31

Ja jūsu nodokļu maksātāji ir ar mieru apmaksāt dažu indivīdu dupšu drilles ārvalstīs - lai tik maksā. Paldies dievam, ka mūsu ģimene jau dzīvo citur un mums nevajag noskatīties uz šīs politmafijas kliķes shēmošanu, korupciju un izvirtību.......

Atbildēt

Okšķeris

02.10.2016. 14:38

Pederastus latviešu mācītāji arī atbalsta:"Latviešu idiotismu kolekcija" reizē ir latviešu inteliģences stulbuma un nelietību kolekcija, latviešu inteliģences nevērtības spogulis. Katru dienu šī kolekcija papildinās ar kādu riebīgu izpausmi. Šodien (2016.23.09.) papildinās ar teologa Jura Rubeņa smirdējumu, par ko lasāms: " Viņš intervijā arī norādīja uz pasaules daudzveidības pieņemšanu, skaidrojot savu nostāju par homoseksualitāti. "Mēs neesam radījuši šo pasauli. Es neesmu radījis šo pasauli. Dievs ir šo pasauli radījis visā tās daudzveidībā. Tātad man ir šajā daudzveidīgajā pasaulē nevis tagad jāpārtaisa šī pasaule pēc manas vienkrāsainās vai divkrāsainās izpratnes, bet man jāiemācās dzīvot arī ar tiem cilvēkiem, kas ir atšķirīgi šajā pasaulē, un saprast šos cilvēkus. Es domāju, par to ir stāsts," uzskata teologs". Tas ir intelektuālā pederasta viedoklis, akceptējot homoseksuālismu kā dzīves/pasaules vērtību. Šis vieplis, ja nemaldos, tēlo arī mācītāju. Bet tas ir labi zināms, ka latviešiem nekāds morālais atbalsts nevar būt latviešu garīdznieki.

Atbildēt

nezinis

02.10.2016. 14:30

Interesanti vai visi citi ministri savas sievas,vai draudzenes ar'i velk komand'ejumos?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...