Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins

04.06.2018. 20:33

Dalja komentee,bet dazhi atvainojiet>pluuti.Jeega no taa?

Atbildēt

Rezume

04.06.2018. 16:44

Valstsveidīgais izstrādājums beidzot ir sasniedzis to sapūšanas stadiju kad tā saucama "augša" jeb "elite" 100% sastāv no komunistu un komjaunatnes ex-fīreriem, un čekistiem - vienlaikus apvienojot šos "goda" nosaukumus ar bandītismu, slepkavošanu, zagšanu, finansu afērām, kontrabandu, savas tautas nodevību, perversijām, netikumiem un pataloģijām. Vienīgais risinājums ir VISUS kas bijuši pie varas un tā saucamās "siles" no tā atdalīt uz visiem laikiem. Bet vispirms ir jāiztīra tieslietu, iekšlietu un "drošības" sistēmas, ieskaitot advokātus, notārus, izmeklētājus, prokurorus, tiesnešus, nodokļu inspektorus, parādu piedzinējus, maksātnespējas "speciālistus", apsardzes firmas, auditorus, kontrolierus, visāda veida "ekspertus", "konsultantus", "padomdevējus", "palīgus", utt. Tieši tur ir sākums visām nelaimēm.

Atbildēt

ha-ha

30.05.2018. 09:34

»

skats no malas

ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV


Ne jau komunistiskā pagātne ir noteicošā,bet tas,ka komunistu un citas okupācijas laiku politisko organizāciju nomeklatūra bija padomju okupantu izpildvara un līdz ar to viņi automatiski kļuva par visnicināmākiem tautas nodevējiem,kuriem līdz šai dienai nav dota iespēja izpirkt savu nāves grēku,bet ir dota iespēja turpināt tautas iznīcināšanu kā atriebību par Latvijas neatkarību.Sevišķi to jūt tie,kuri pārdzīvojuši okupāciju,tagad ir kļuvuši par šo nodevēju ķīlniekiem,saņemot okupāciju laiku cienīgas pensijas un attieksmi.

Atbildēt

Ina

29.05.2018. 21:55

Ja nav ko pārmest lauksaimniecības nozarē, tad mēģina izrakt un aiz matiem pievilkt dažādus kompromatus...

Atbildēt

pilsonis

29.05.2018. 20:28

Kas tam Dūklavam bija ar tiem G24 kredītiem?

Atbildēt

Linards

29.05.2018. 19:12

Laicīgi sākuši cepties. Gadiem viens ir investējis, tagad pamodās. Bezjēdzīga ņemšanās - saprotams, ka vienkārši cenšas norakt ministru.

Atbildēt

Inga

29.05.2018. 18:33

Visi visu zina, žurnālisti atrod baigās "bombas" un var tagad spēlēties un rotaļāties. Nākamnedēl atradīs atkal kaut kādu "baigo" faktu. Dūklas tagad nonācis zem tēmekļa, laikam traucē.

Atbildēt

Artis

29.05.2018. 13:17

»

Uldis

Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus


Pilnīgi piekrītu! Šis viss ir viens liels pirmsvēlēšanu teātris. Un lai nu kurš te rādītos kā taisnīgais režisors, bet ne jau Lato Lapsa! :D Tur pat trusim jāsmejas par šo taisnības cīnītāju, kura pastkastītē pirms vēlēšanām parasti mēdz uzrasties dažādi kompromati par dažiem politiķiem. Bet mēs, protams, "ticam", ka tos nepiegādā citi politiķi. ;D

Atbildēt

Artis

29.05.2018. 13:11

»

A

Es nesaprotu ,kur ir noziegums, ja sadarbotos ar ASV kara kuģu būvētāju, tas būtu apsveicami


Protams, ka apsveicami! Šādi arī izpaužas bailes no Krievijas. Atliek vien pieminēt kāda politiķa sadarbību ar kādu krievu, kā vairums savā prātā uzbur vīziju, ka politiķis sekmē Latvijas okupāciju. Dūklava sadarbības partneris varētu būt no jebkuras citas valsts un neviens ne aci nepamirkšķinātu.

Atbildēt

Muldim

29.05.2018. 12:38

Tu neesi konsekvents savā domāšanā, bļeģ!

Atbildēt

Ziedonis

29.05.2018. 11:02

Dūklavu pēdējā gada laikā kāds/kādi dikti grib norakt. Interesanti, kam viņš traucē? Vai ar;i - kādiem plāniem traucē? Varbūt kāds sataisījies pri(h)vatizēt Latvijas valsts mežus, ko Dūklavs nekad nepieļautu? Un nepieļaus, jo viņu rudenī ievēlēs par spīti visiem ķengātājiem un racējiem.

Atbildēt

Kas tas par trolli?

29.05.2018. 10:55

Kas ir trollis Uldis, bļeģ? Viņš tēlo muļķi!

Atbildēt

Uldis, izskatās, ka ir

29.05.2018. 10:54

Ojars Blumbergs? Vecais VDK žīds? Jo visu putro mērķtiecīgi, cerot, ka komentetājiem pietiek ar komentēšanu..

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 10:53

»

skats no malas

ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV


Kā ZZS un NA varēja novest, ja pie špices visu laiku bija prokremliskie izdzimteņi, čekas kājslauķi: Kalvītis, Godmanis, Dombrovskis un Straujuma, ja prežu krēslos sēdēja čekas visuzticamākie kalpi: Rumpītis, Freiberga un Zatlers, ja IeM vadībā praktiski visu laiku bija Solncevas stipendiāti, ja Maizītis anulēja pielaides valsts noslēpumiem kremlim visnetīkamākiem politiķiem? Taisni brīnums vēl, ka no apmācībām skolās nav izņemta latviešu valoda.
Pa kuru laiku noveda, varbūt nakts tumsas aizsegā, turklāt neredzamos apmetņos?

Atbildēt

klau, Uldi,

29.05.2018. 10:14

»

Uldis

Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus


vai pats nejūti, ka esi smieklīgs un savu "āža kāju" noslēpt nevari? Kaut kā "nevelc" ar saviem domrakstiem :D

Atbildēt

skats no malas

29.05.2018. 09:52

»

Uldis

Čekas ruporu agresīvās un melīgās kampaņas pret ZZS un NA mērķis, lai tās kājslauķi: Vienotība un JKP, Saeimas vēlēšanās savāktu tik balsu, lai valdībā beidzot iedabūtu arī SC


ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV

Atbildēt

Realitāte

29.05.2018. 09:12

Laipni aicināti realitātē - nāk vēlēšanas un kad tā saucamajiem gaišajiem spēkiem nav ko likt pretī saviem konkurentiem, tie ķeras pie apmelojumiem un provokācijām. Panem kādu faktu, apgriež kājām gaisā, piedzejo klāt nepamatotas baltiem diegiem šūtas puspatiesības, kaut ko vēl piemelo, palaiž medijos un cilvēks kārtējo reizi tiek nepatiesi nomelnots.

Atbildēt

Zīme

29.05.2018. 08:52

Visi tie lielie kritiķi aizmirst vienu lietu - ka RU investors Piebalgas alū ienāca 2007. gadā, kad starp LV un RU, ES un RU, ASV un RU valdība visnotaļ draudzūgas attiecības, vieni brauca ciemos pie otra, viens otrā investēja, viens otram eksportēja, nebija nekādu sankciju. Un arī tad Dūklavam nebūtu bijis iespējams uzzināt, ar ko investors nodarbojas RU. Tagad pie abu valstu attiecību saspīlējuma - vēl mazāk. Visa šīs lietas mazgāšana tagad ir skaidra zīme, ka kādi labi politiskie "draugi" sākuši rakt zem Dūklava, jo tuvojas vēlēšanas un Dūklavs, tas skaidrs, paņems lielu daļu balsu Latgalē.

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 08:34

»

Bļadskaja semeika

Lauķa Dūklava znots ir debilais Satiksmes ministrs Augulis no z/s Jaunauguļi


Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus?
Idioti, teijāteri vajadzēja taisīt tieši pirms Saeimas vēlēšanām!

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 08:21

»

Scenāriju Čikāgā un Vašingtonā Latvijai

jau sarakstījuši žīdu cionisti no žīdu vispasaules organizācijas izpildvaras mītnē Čikākā B' nai B rith. Tas ir žīdu scenārijs, kā novājināt ar karu starp Krieviju un Ukrainu abas, lai uzņemtu ES, un būtu brīvas robežas ar Latviju. Cionistu mērķis ir gojus sajaukt vienā masā. Jaunā derība tiek Izraēlā...


Nomierinies, plānprātiņ un nenopūlies, krievi nevaldīs uz Cilvēku planētas! Vēl jo vairāk, tādas slimās, tumsonīgās un sātana apsēstās krievu pasaulītes drīz nebūs, jo alkatīgais paranoidālais, sadists, masu slepkava, kodol un ķīmiskais terorists, pederasts - pedofīls Putins tai Krimā jau ir izracis milzu kapu.
p.s. lai cik traģiski fašistu kropļiem, cilvēces nīdējiem, tas nebūtu, armēņi pārtrauks naidoties ar Turciju un Azerbaidžānu un arī Korejas pussalā būs miers.

Atbildēt

Bļadskaja semeika

29.05.2018. 08:06

Lauķa Dūklava znots ir debilais Satiksmes ministrs Augulis no z/s Jaunauguļi.

Atbildēt

ha-ha

29.05.2018. 08:00

Tautas nodevējiem un okupantu varas nesējiem ir un bija atļauts viss- neatkarības atjaunošana,4.maija republikas pasludināšana un pārvaldība,barikāžu,Tautas frontes organizēana un par to dzīve pašradītā komunistiskā kapitalismā.Problēma tikai viena-tautas nodevēju un okupantu atbalstītāju atlīdzība pasaulē ir krasi atšķirīga un par to latvieši ir ar mieru maksāt ar pašiznīcināšanos,lai tikai melnās.avis justos komfortabli turpinot savu latviešu iznīcināšanas misiju,sev atstājot brīnīšanas prieku par lielāko tautas neliešu apbrīnojamo cinismu,bezkaunību un no tā izrietošo kultu.

Atbildēt

Par iepriekšējiem nopelniem

29.05.2018. 06:05

pret LPSR visi komunisti un čekisti politiskajos un valsts amatos saņem privilēģijas un prēmijas. Tā visa ir liela parazītu armija uz latviešu tautas kuģa, kas grimst. Tikai valsts parāda palieliāšana uztur to kuģi nedaudz virs ūdens. Plīvo sarkanbaltsarkanie karogi, skan runas par brīvību...

Atbildēt

Bet Dūklava vadītā ministrija

29.05.2018. 06:01

ir parazītu čaulas veidojums, tukštiršana, kur Dūklavam, vecam komunistam, parazitēt par iepriekšējiem nopelniem pret LPSR.

Atbildēt

Scenāriju Čikāgā un Vašingtonā Latvijai

29.05.2018. 05:58

jau sarakstījuši žīdu cionisti no žīdu vispasaules organizācijas izpildvaras mītnē Čikākā B' nai B rith. Tas ir žīdu scenārijs, kā novājināt ar karu starp Krieviju un Ukrainu abas, lai uzņemtu ES, un būtu brīvas robežas ar Latviju. Cionistu mērķis ir gojus sajaukt vienā masā. Jaunā derība tiek Izraēlā dedzināta, kur vien to atrod. Ja cionisti ir izplānojuši karu Baltijā, mēs to neuzzināsim. Bet tas var notikt. Pašlaik izskatās, ka Ukrainā ies vaļā. Tur daudz žīdu.

Bet visas sankcijas un vēstniecību pamešana, Skripaļu lieta ir sagatavošanās karadarbībai Ukrainā. Mērķis novājināt Krieviju un Ukrainu, lai lūdzas uzņemt ES. Krievijā tad iznīcinās tautu, rūpniecību, lauksaimniecību. Tas ir kā Latvijā. Lauksaimniecības sēklas būs jar likumu jāpērk no ASV koncerniem. Sēklas, kas uzdīgst vienreiz. Utt. Francijā jau ir tā, ka ievieš likumus par šīm sēklām. Tā veidojas jaunā pasaules kārtība, kurā latviešu tautai nav nekādas vērtības.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 21:38

Igors Šeheļevs ir biznesa partneris, jeb viņš ir akcionārs tai pašā uzņēmumā, kuras akcionārs ir arī Dūklava kungs? Nebrīnīšos, ka ja Dūklavs savas akcijas pārdos un nopirks cita uzņēmuma akcijas, tūlīt čekisti būs klāt, lai viņam piespēlētu kārtējo "biznesa partneri". Pēc Rīdzenes sarunu, kuras tā arī netika publicētas, vecās zupas un pērkamo tendenciozo žurnaļjugu aktīvās rosīšanās, nebūtu nekāds brīnums.

Atbildēt

Ironiskajam

28.05.2018. 21:30

Darījums ar škiltavu uguni ir čekistu privička, ļeņiniskā taupība NEPa laikos, kādi ir Latvijā.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 21:28

»

Diemžēl

Vēlēties nav kaitīgi! Bet SAB nesniegs atbildi pēs būtības, aizbildinoties ar valsts noslēpumu. Man jau šķiet, ka mēs SAB uztveram pārāk nopitni. SAB ir nozagtās LV centrs. Tikai zagļu īpašumā ir valsts noslēpumi...


Es paļaujos, ka Latvijai scenārijs sarakstīts Čikāgā un Vašingtonā, bez Maizīša, Zatlera, Freibergas, Dombrovska, Rinkēviča, Kozlovska un visas pārējās prokremliskās šļuras, latviešu tautas kapračiem.

Atbildēt

Čiks

28.05.2018. 20:20

Vien būs! Un Dūklavs ir pārāk nozīmīgs spēlētājs, lai zzs piełautu vińa cancelēšanu. Tāpēc visticamāk šīs saites nebūs bīstamas LV. Banāli un pretīgi. Astońkājis nav iznīcināms!

Atbildēt

ironiskais

28.05.2018. 19:11

Nezinu par SAB, bet De Facto sižetā diezgan amizanti izskatījās nejauša epizode, kur pie KNAB jaunās ēkas premjers gādīgi dod piepīpēt Straumem no savām šķiltavām:))

Atbildēt

Me

28.05.2018. 18:25

Var cepties vai necepties, skaidrs, ka SAB savējo atmazgās un nemūžam neatzīs savu kļūdu. Atrakstīsies, ka ievērotas visas likuma normas, ka informāciju nesniedz valsts noslēpuma ietvaros un ejat bekot. Labāk par šo rakstīt uzreiz uz NATO un ES, jo SAB tika ievests tikai tāpēc, lai Latvija varētu pievienoties NATO. Vismaz lai tur attiecīgajiem dienestiem atverās acis par to, kas šajā valstī darās.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

28.05.2018. 18:04

Atbilde uz retorisko jautājumu:
MEĻI *UN* SLIŅĶI.
Tādi paši kā Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs...

Atbildēt

Kapu tramvajs

28.05.2018. 17:51

Pieturvieta: Maizīša birojs


Laiks: 28. maijā 14:10

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) anulējis pielaidi valsts noslēpumam kukuļņemšanā aizdomās turētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, apstiprināja viņa advokāts Saulvedis Vārpiņš.

Atbildēt

Mehioram

28.05.2018. 17:48

Lembergs ir cionist. Maizītis ir cionists. Tagad jūs to zināt. Vai nevēlaties mani atbalstīt?

Atbildēt

Melhiors

28.05.2018. 17:00

Čekistu aizsardzības birojs savējos nenodod.

Atbildēt

A

28.05.2018. 16:11

Es nesaprotu ,kur ir noziegums, ja sadarbotos ar ASV kara kuģu būvētāju, tas būtu apsveicami?

Atbildēt

agents

28.05.2018. 15:46

Varbut nevajag pardzivot . Varbut ministra lieta ir "izstrade"...

Atbildēt

Diemžēl

28.05.2018. 15:00

Vēlēties nav kaitīgi! Bet SAB nesniegs atbildi pēs būtības, aizbildinoties ar valsts noslēpumu. Man jau šķiet, ka mēs SAB uztveram pārāk nopitni. SAB ir nozagtās LV centrs. Tikai zagļu īpašumā ir valsts noslēpumi.

Kādi gan var būt noslēpumi šai valstij, kas nebūtu zināmi žīdu cionistam Putinam, Trampam, Merkelei?

Visas šīs tukšās SAB darīšanas ir formālas! Latvijai scenārijs jau sarakstīts Čikāgā un Vašingtonā bez mums un sūda Maizīša. Maizītis kā gojs ne desmito daļu nezin no plāna, kāds ir paredzēts Latvijai. SAB ir čaulas iestāde, parazīti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...