Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Klausa Švāba “jauno līderu skolu” izgājušais Džastins Trudo slēpās pagrabos, demokrātija no parlamenta bija izgājusi ielās un sekmīgi tur darbojās. Taču, kā mēs zinām, demokrātija ir demokrātu instruments, un tā nav domāta tautas lietošanai. Tāpēc bija nepieciešams spēcīgs signāls tiem, kas to nevēlējās saprast, un ielās tika izmestas bruņumašīnas, karavīri, smagi bruņoti policisti un arī labi baroti zirgi. Savukārt, lai tautai ieskaidrotu, ka tā ir mazākumā, bija vajadzīgi brutāli līdzekļi, daudz asaru gāzes un vardarbības. Un nevar teikt, ka Trudo nebūtu sekmīgs skolēns, - tagad zirgi bradā miermīlīgus protestētājus Otavas centrā.

Par ko karš?

Šo jautājumu sev uzdod daudzi. Jo atbildes uz to neparādīsies masu maldsaziņas līdzekļos, par to nerunās establišmenta politologi, bet pavļuti un kariņi baidās par to pat padomāt, pat ja viņiem būtu, ar ko to darīt.

Patiesībā šis karš visās tā neskaitāmajās izpausmēs un vietās ir cīņa par nākotnes modeli, par kontroli pār informāciju un no tā izrietošo kontroli pār sociālo uzvedību. Formējas postkapitālistiskā pasaule, vecās sistēmas pārstāj darboties mūsu acu priekšā.

Vecās kārtības līķis šobrīd ir izteikti toksisks, absurds, liekulība un neprāts ir šī brīža globālās “elites” pamatpazīmes. Neoliberālā paradigma ir aizgājusi līdz savai galējai robežai, kad šī aizejošā doktrīna vairs pilnīgi neatbilst un nespēj aprakstīt realitāti. Švābistu un korpokrātu atrautība no šīs realitātes ir eksistenciālu draudu avots - vairs nav ne demokrātijas, ne arī tolerances.

Tā vietā vardarbība, piespiešana, segregācija, elementāro cilvēka tiesību un brīvību ierobežošana komplektā ar cenzūru.

Kanāda – pārbaudes akmens.

Visa notiekošā absurds vislabāk redzams Kanādā tieši notikumu mērogu un ilguma ziņā. Ilgstošie protesti bija izteikti miermīlīgi, un neredzētu fiasko piedzīvoja visa Kanādas oficiālā komunikācija - Trudo no ilgstošās atrašanās pazemē bija manāmi dezorientēts un atļāvās simtus tūkstošus protestētāju nosaukt par “saujiņu antivakseru un rasistu”.

Kabatas masu mediji neveikli meģināja piespēlēt savam maizes tēvam, parādot TV vientuļu provokatoru ar kāškrusta karogu un to, kā “trakeris” atņem maizi bezpajumtniekam. Otavas ielas šajās dienās ir pilnas ar karstu ēdienu uz katra stūra, un kaut ko tādu producēt bija vairāk nekā muļķīgi. Visas šīs neveiklības nepalika nemanītas, un tagad Trudo ir nīstākais cilvēks Kanādā, no viņa procentuāli varētu atpalikt tikai Kariņš ar Pavļutu Latvijā.

Atzīmēšu, ka uz to brīdi vēl nebija sakropļotu protestētāju. Kas notiks tagad, prognozēt ir grūti.

“Demokrātija” kā antitēze.

Kā jau tiku minējis, degradējošais neoliberālisms ir pārvērties par savu pretmetu un kā modelis vairs neapraksta realitāti.

Demokrātija šobrīd ir Kanādas pilsētās un ceļmalās, kur izgājuši simtiem tūkstošu, bet viltvārdis “demokrātijas” vārdā tos bradā ar zirgiem. Ja demokrātija būtu reāla, tad, ieraugot neapmierinātās masas, īsts demokrāts būtu cilvēkiem atvainojies un atkāpies. Vai vismaz publiski apvaicājies, par ko tik vērienīgs “cepiens”. Bet tas Trudo neuztrauc, saistības pret Švāba kungu ir manāmi spēcīgākas nekā pret Kanādas tautu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Young_Global_Leaders

Vakar policija sāka aizvilkt lielkravas mašīnas no pilsētas centra, bet manāms, ka ar esošajiem tempiem tas varētu vilkties līdz pavasarim.

To, ka nebūs nekādas tolerances, diskusiju un demokrātijas, ļauj nojaust arī Trudo retorika un policijas terors ielās, ar sadomātiem iemesliem arestēti arī Konvoja līderi. https://www.bbc.com/news/world-us-canada-60420470

Arī preses brīvība ir viena no pamatbrīvībām, kas mums atņemta ar globālo masu mediju koncentrāciju – informāciju par Brīvības Konvoju translē tikai Telegram grupas, oficiālie mainstream media cenšas klusēt.

Kāpēc revolūcija sākās Kanādā?

Uz to atbildēt nav grūti. Ieceļotāji tur bija spiesti smagi cīnīties, lai aizstāvētu sevi no naidīgas apkārtnes, lai iekoptu ražu un aizsargātu to no uzbrucējiem un parazītiem. Nākamajā etapā viņiem nācās karot, lai aizsargātu sevi un savas ģimenes no Francijas un Anglijas monarhu rakstītajiem likumiem. Šis ieceļotājs izdzīvoja tieši tādā mērā, cik neatkarības tas spēja sev nodrošināt. Tas rūdīja protestantisma garu, strādīgumu un stoicismu. Un tagad, pēc dažiem gadsimtiem, šī situācija atkārtojas. Tikai agresors nav ārējs, bet iekšējs, kas padara to daudz ļaunāku. Šis ir iekšējais terorists jeb karojošā neoliberālisma doktrīna, kas:

Atņem Tev izvēli un noteikšanu pār savu ķermeni.

Izmanto medicīniskus iemeslus, lai ieviestu segregāciju un sašķeltu sabiedrību.

Izmanto medicīniskus iemeslus, lai izslēgtu iespēju protestēt.

Uzspiež uzskatus, kas nav pieņemami sabiedrības vairākumam.

Izmanto kontroli pār ekonomiskām svirām un mass media, lai uzspiestu vairākumam savu viedokli.

Tikai viens jautājums.

Vai Jums neliekas, ka pilnīgi visur ir tā?

Vai jums neliekas, ka, ja Jūsu valstī būtu iebrucis ļauns ienaidnieks, tad būtu tieši tāda situācija? Tad Jums atņemtu pusi no nopelnītā, likvidētu darbavietas un skolas, jo kāpēc izglītot iekarotas teritorijas iemītniekus? Kāpēc viņus ārstēt, ja slimnīcu skaitu var samazināt ar spalvas vēzienu? Kāpēc viņiem vajadzīgas zāles, ja visus var piespiest samaksāt par vakcīnām pret pašu gribu?

Šis ļaunais ienaidnieks jau sen ir šeit, tikai šoreiz šie šlipsainie globālo korpokrātu kalpi ir novilkuši savus mīkstos cimdus un palikuši draudīgos, melnos stringos. Sabiedriskais diskurss ir kļuvis klaji neprātīgs, Golubevas kundze operē uz Latvijas -Ukrainas robežas, bet no rāmjiem izgājušais vizionārs - tieslietu ministrs Bordāns bīda cauri vārda brīvības faktisku aizliegumu, savukārt caurkritušais infektologs - vīruss Uga Dumpis cenšas uzjautrināt latviešus ar “iespējamu” ierobežojumu 1.aprīlī.

Nē, tautieši. Šie ļaudis tikai izskatās pēc kretīniem. Patiesībā tā ir aukstasinīga un viltīga totalitāristu sekta, kas izmantojusi savu 6% tautas mandātu, lai mūsu valsti ir izgrauztu no iekšpuses kā tārpi riekstu. Un tikai Kanādas konvoja avangards rādīs mums, kā tikt ar to galā, pirms tā nav iznīcinājusi mūs. Mēs nezinām, vai tā būs pilsoniskās nepakļaušanās kampaņa, streiki vai revolūcija.

Bet ienaidnieks jau ir šeit. Viņš ir pārsteidzoši līdzīgs mūsu varai. Un viņš ir absolūtā mazākumā.

Pagriezīsi vaigu?

Vai tomēr cīnīsies par savām dabiskajām tiesībām un izdzīvošanu?

Novērtē šo rakstu:

299
10

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....