Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tu vari palīdzēt glābt Tēvzemi!

Alfrēds, Pietiek lasītājs
10.07.2015.
Komentāri (122)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zone frei von pisans

16.07.2015. 00:46

Pisānam galīgi neiet! Tā jau nožēlojama, izniekota dzīve, un vēl arī pat šajā trulajā pisāna dzīvē tomēr vēl iespējams arī melnais periods - pisāns tiek banots ne pa jokam!

Atbildēt

Latvāni ir vareni

14.07.2015. 21:20

»


Neticami! Pisāns atkal ir kontaktā! Vareno latvāni nekas nespēj apstādināt! Ja ir kaut viens smirdīgs melnais caurums, varenais pisāns to noteikti atradīs!

Atbildēt

Pievienojos

14.07.2015. 20:52

»

Atbalsts Andrim

Diskutējot vai izsakot savas domas interneta vidē, diemžēl, jārēķinās ar dažreiz visai savdabīgu reakciju un nevērtīgiem komentāriem. Novēlu vienmēr atcerēties teicienu "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk" un turpināt


Andris - Latvānijas Prāts, Gods un Sirdsapziņa! Kapēc Latvānijas galvaspilsētā vēl joprojām kāda no ielām nav nosaukta Andra vārdā! Ari varenais Andris Bērziņš uzdod tādu pašu jautājumu!

Atbildēt

Atbalsts Andrim

14.07.2015. 20:47

»

andris

Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt...


Diskutējot vai izsakot savas domas interneta vidē, diemžēl, jārēķinās ar dažreiz visai savdabīgu reakciju un nevērtīgiem komentāriem. Novēlu vienmēr atcerēties teicienu "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk" un turpināt.

Atbildēt

andris

14.07.2015. 18:45

»

Kam pieder valsts?

Jājautā , kam pieder valsts, ja šodien portālā diena.lv izlikts paziņojums, ka var ziedot Latvijai naidīgai personai Lindermanim...


Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.

Atbildēt

Oļģerts

14.07.2015. 13:08

Dižais latvānis pisāns nekad nepadodas! Viņu dzen ārā pa durvīm, viņš ielīdīs atpakaļ pa klozetpoda caurumu! Dižā Latvānija dzemdē tiešām varenus latvāņus!

Atbildēt

Zone nicht frei von pisans

13.07.2015. 17:16

Pisāns šodien ir nevaldāms. Latvānijā laikam pilnmēness?

Atbildēt

Zone тшсре frei von pisans

13.07.2015. 15:52

Visiem, visiem! Uzmanību! Portālā ārdās pisāns! Ieteikums visiem - NOGAIDĪT!.. tas pisānam kā miegazāles!

Atbildēt

Oļģerts

13.07.2015. 09:50

»

ASV prezidents DžFK

DŽONA KENEDIJA RUNA, KAS MAKSĀJA VIŅAM DZĪVĪBU...


Šito latvāņu idiotu ar "palagu" vajadzētu sūtīt turpat kur pisānu...

Atbildēt

ASV prezidents DžFK

12.07.2015. 23:12

DŽONA KENEDIJA RUNA, KAS MAKSĀJA VIŅAM DZĪVĪBU
(norunāta avīžu izdevējiem 1961. gada 27. aprīlī)
Fragments

Dāmas un kungi, slepenība ir derdzīga paradība brīvā un atvērtā sabiedrībā. Mums kā tautai piemīt dabiska un vēsturiska antipātija pret slepenām biedrībām un apvienībām. Pārspīlētas noslēpumainības negatīvā ietekme pārspēj briesmas, ar kurām tā tiek attaisnota. Nav nekādas jēgas komunicēt ar nebrīvu sabiedrību, imitējot tās ierobežojumus. Mūsu nācijas izdzīvošanai nav nekādas vērtības, ja neturpinās arī mūsu brīvības tradīcijas. Pastāv ļoti nopietni draudi, ka drošības iegansts tiks izmantots citiem mērķiem, proti, lai izplatītu cenzūru un slepenību. Es netaisos to paciest, ciktāl tas pakļaujas manai kontrolei, un neviens manas administrācijas ierēdnis, vienalga kādas kārtas, civilas vai militāras, nedrīkst interpretēt šos manis izteiktos vārdus šeit un šovakar kā attaisnojumu, lai cenzētu vai neuzkrītoši apspiestu ziņas, noklusētu mūsu kļūdas vai neatklātu presei un sabiedrībai faktus, kurus tie uzzinās.

Mums ir darīšana ar monolītu un neģēlīgu vispasaules sazvērestību, kura izplata savu ietekmi ar slēptiem līdzekļiem: ar infiltrāciju invāzijas vietā, ar apvērsumiem vēlēšanu vietā, ar iebaidīšanu pašnoteikšanās vietā, ar partizāniem armijas vietā. Tā ir sistēma, kas ar milzīgiem cilvēku un materiāliem resursiem uzbūvējusi kompleksu un efektīvu mašinēriju, kas savieno militārās, diplomātiskās, slependienestu, ekonomiskās, zinātniskās un politiskās operācijas. Viņu plāni netiek atklāti, viņu neveiksmes tiek slēptas, citādi domājošie netiek uzklausīti, bet apklusināti, iztērētie līdzekļi netiek apšaubīti, baumas netiek nodrukātas, noslēpumi netiek atklāti.

Nevienam prezidentam nebūtu jābaidās no savas valdības programmas izmeklēšanas, jo precīzas zināšanas sniedz gan atbalstu, gan opozīciju, un abi ir nepieciešami. Es nelūdzu jūsu avīzes atbalstīt manu valdību, bet es lūdzu jūsu palīdzību ārkārtīgi svarīgā uzdevumā: informēt un brīdināt amerikāņu tautu, tādēļ ka pilnībā uzticos (aplausi) mūsu pilsoņu reakcijai un apņēmībai, ja viņi iegūs neierobežotu informāciju par visu. Es negribu apslāpēt pretrunas jūsu lasītāju vidū, es tās pat apsveicu. Mana valdība atklāti atzīs arī savas kļūdas, jo, kā reiz kāds gudrs cilvēks ir teicis, maldi kļūst par kļūdām tikai tad, ja tos izvairās labot.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savām kļūdām un gaidām no jums atgādinājumu, ja to nedarīsim. Bez debatēm un kritikas neviena valdība, neviena valsts nevar būt veiksmīga un neviena republika nevar izdzīvot. Tādēļ Atēnu likumdevējs Solons senajā Grieķijā izdeva rīkojumu par noziegumu uzskatīt viedokļu dažādības neatbalstīšanu, un tādēļ mūsu prese tiek īpaši aizsargāta ar pirmo pielikumu Konstitūcijai (pēc 2001. gada 11. septembra ar Buša akceptēto likumu par valsts pilnvarām (Patriot Act) faktiski atcelts).

Preses brīvība Amerikā ar speciālu Konstitūcijas papildinājumu tiek aizsargāta, nevis lai izklaidētu lasītājus un iegūtu viņu simpātijas, nevis lai veicinātu banalitāti un sentimentu, nevis lai dotu publikai to, ko tā vēlas, bet lai informētu cilvēkus par draudiem un iespējām, lai viņus sapurinātu un liktu domāt, lai konstatētu mūsu krīzes un parādītu iespējas, dažreiz pat vadot, formējot, veidojot un izaicinot sabiedrisko domu. Tas paredz vairāk ziņu un analīzes par starptautiskiem notikumiem, jo šodien tie vairs neatrodas kur tālu prom, bet ir pavisam tuvu pie mūsu mājas durvīm.

Tas paredz vairāk uzmanības un izpratnes par ziņām, perspektīvas reportāžas un valdības pienākumu visos līmeņos sniegt jums necenzētu informāciju, izņemot šauru valsts drošības sfēru. Savukārt drukas mediju atbildība ir rādīt cilvēku darbus, turēt tīru savu sirdsapziņu, būt tādu ziņu vēstnešiem, kas dotu spēku un palīdzību, lai cilvēks mūsu valstī varētu kļūt tas, kā dēļ viņš ir piedzimis: brīvs un neatkarīgs…”

Atbildēt

Kauns par savu līdzdalību

12.07.2015. 22:07

»

A.K.

Tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi?! Kāpēc nākotnes formā? Es jau tagad neesmu ar mieru, ja mani sauc par parādnieku, neskatoties uz to, ka neko neesmu ņēmis. Sarēķināt nodokļos vai sodos jau var nezin ko, bet par parādu gan šādus aprēķinus saukt es nepiekrītu. Parāds ir tad, ja tu no kāda kaut ko esi...


nezinu kāpēc patiesībā cilvēki te vispār ko raksta. Nav viegli atrodami vārdi ar ko raksturot to parazītu īpašības, kas pēdējos 25 gadus ir uzurpējuši varu. Te neder parastie apzīmējumi, jo pat nosaucot kādu bomzi pie miskastes tādos vārdos viņš pamatoti apvainosies (ne tikai klauni). Šeit pašieceltie personāži ir pilnīgi imūni pret tautas viedokli un pret jebkuru kritiku, jo nav kas viņus apdraudētu. Tagad publiski ir maz sastopama parastā varas apsmiešana. Komentāros un rakstos ir jūtama sāpīgi izjusta netaisnības nasta, kas gulstas uz mums visiem, jo visi esam iesaistīti viņu izdarītajā noziegumā. Neviens no mums nav brīvs no atbildības, jo katrs ar kādu savu darbību esam šo režīmu atbalstījuši. Viss jau ir skaidrs - neviens parazīts pats nekad labprāt nepieļaus savas varas zaudēšanu. Tas nekas, mēs to zinām un tāpēc tas vairs nav bīstami. Tad darām tā, lai mums nekad vairs nav no kauna jāslēpjas par savu muļķību un vairs nepieļaujam sevis un līdzcilvēku pakļaušanos šai alkatīgi bezatbildīgajai šlurai.

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 21:20

»

Taisnība

protams ir taisnība. Jāmeklē tos kuriem negribas pazaudēt iedoto naudu. Vai vismaz tos kuri cietīs par slikti pieskatītu kredītu izdošanu parazītiem. Kamēr kredītņēmēja valsts tiek asociēta ar tautas varu tikmēr viss skaitīsies legāli, bet ja radušās šaubas par parazītu saistību ar legālo varu ? Tad...


Tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi?! Kāpēc nākotnes formā? Es jau tagad neesmu ar mieru, ja mani sauc par parādnieku, neskatoties uz to, ka neko neesmu ņēmis. Sarēķināt nodokļos vai sodos jau var nezin ko, bet par parādu gan šādus aprēķinus saukt es nepiekrītu. Parāds ir tad, ja tu no kāda kaut ko esi ņēmis - naudu, darbu, pakalpojumu, īpašumu vai kādu citu lietu. Tad ir jāatdod vai jāvienojas ar to, kuram esi parādā. Bet, ja neesi ņēmis, tad arī nekas jāatdod nav. Es kaut kā neatceros, ka būtu kādu pilnvarojis savā vārdā aizņemties.

Atbildēt

mērķis ir līdzekļi atradīsies

12.07.2015. 18:11

»

Paija -Auditoram

"Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu...


Ja mērķis ir patiess - noskaidrot un pārliecināties par godīgu varas rīcību ar naudu, tad auditu finansēs vara pati. Tad vajag tikai auditorus nomainīt uz tiem kas zin kur meklēt.

Atbildēt

Paija -Auditoram

12.07.2015. 18:06

"Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu). "


Labi, pasakiet, kas (nevalstiska organizācija, sabiedriska organizācija u.tml. ) sametīs naudu auditora algai ? Vai esošajās sabiedriskajās organizācijās, nevalstiskajās organizācijās vispār ir kāds, kurš nepiekristu esošās situācijas netaisnībai? Cik zinu, nav tādu personāliju diemžēl.

Atbildēt

Auditors

12.07.2015. 17:33

»

Paija

Starptautiskai sabiedrībai latviešu reālā ikdienas dzīve neinteresē...


Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu). Ja auditu pasūtīs parazīti paši, tad audita rezultāts būs parazītisks, bet ja tie, kas grib savu naudu saglabāt tad viņiem vajag palīdzēt. Tie nebūs politiskās figūras. Vajag vērsties pie tiem, kam vajag atgūt naudu, jo politiķiem tas neinteresē. Tikai krimināli tiesiskais aspekts var ieinteresēt uz auditu. Ja pārbaudes procesa gaitā būs kādas aizdomas uz konkrētiem pilsoņiem-parazītiem, tad viņi pirmie kliegs "ķeriet zagli". Galvenais neļaut noslepenot, bet visu publiski darīt. Nav principā iespējama situācija, ka neatradīs noziegumu.

Atbildēt

Kam pieder valsts?

12.07.2015. 17:30

Jājautā , kam pieder valsts, ja šodien portālā diena.lv izlikts paziņojums, ka var ziedot Latvijai naidīgai personai Lindermanim.


Lūk, ko raksta kāds komentētājs Indriķis, citāts no dienas portāla:

"Indriķis
Nē nu šitā taču ir viena unikāla valsts kurā dzīvojam.Premjere melo savai tautai acīs skatīdamās.Bēgļu bērni saņems 76 eiro mēnesī,bet mūsu paši Latviešu 11 eiro. Latviešiem jābrauc prom un jāmeklē darbs citur,bet te bēgļiem iedos visu dzīvojamo platību, nodrošinās ar darbu un vel dakteri piešķirs. Plus vēl kaut kāds Lindermans vēl brīvi atver kontu kur viņam var ziedot,lai atpirktos no Lv tiesas."

Atbildēt

Paija

12.07.2015. 17:19

Starptautiskai sabiedrībai latviešu reālā ikdienas dzīve neinteresē.

(Viens no tagadējiem starptautiskās sabiedrības locekļiem (un tādu ir daudz no latviešu vides) V.Dombrovskis nekad nesapratīs latviešus: kā "nelielai sabiedrības daļai" (viņa - V.D. interpretācijā) var nepatikt Dombrovska "veiksmes stāsts".)

Atbildēt

Taisnība

12.07.2015. 17:14

»

Vo

Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus...


protams ir taisnība. Jāmeklē tos kuriem negribas pazaudēt iedoto naudu. Vai vismaz tos kuri cietīs par slikti pieskatītu kredītu izdošanu parazītiem. Kamēr kredītņēmēja valsts tiek asociēta ar tautas varu tikmēr viss skaitīsies legāli, bet ja radušās šaubas par parazītu saistību ar legālo varu ? Tad taču var izrādīties, ka tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi. Vai ne tā ? Tam vajadzētu satraukt arī transnacionālā kapitāla pārstāvjus.

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 17:08

»

Vo

Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus...


Pilnīgi piekritu, ka jāpaļaujas tikai uz sevi! Bet, vispārinājums "starptautiskā sabiedrība" varētu eksistēt, ja ar to domā starptautiskos naudas aizdevējus, kuri finansē parazītus, kas aizņemas visu vārdā un pēc tam.... "sabūvē kājiņas"

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 16:59

»

Vajadzīga palīdzība no soc tīkliem

Neviens par to līdz šim nav vispār domājis nopietni. Netic reālai iespējai, bet tā ir vienīgā legālā iespēja pilnībā atbrīvoties no viena parazītu grupējuma, kas tikai slepenībā var rīkoties. Galvenais ir ļoti pareizi noformulēt mērķi, kas uzrunātu starptautisko sabiedrību un dotu tai visparcilvēcīgu...


Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus, vai reliģijām piederīgos. Ne uz vieniem, ne otriem nav ko cerēt.
Diskusijās izmantojot vispārinājumus ir liels risks atrauties no realitātes.

Atbildēt

neorganizēts spēks

12.07.2015. 16:56

»

Vo

Tur jau tā fiška, ka sistēmai ir pie vienas vietas tā mūsu nevardarbīgā pretošanās un spēja izprast lietas kopsakarībās. Mēs varam būt zinātņu doktori izprašanas jomā, sistēmai priekš visiem ir sagatavoti iemaukti. Tas ir tāpat kā savā laikā GULAGā - starp zekiem bija gan zinātnieki, gan inženieri, ...


spēks, ja tas ir spēks, tad nav nozīmes organizēts vai neorganizēts. Citādi ir ar varu, jo ja tā nav organizēta, tad tai nepiemīt spēks. Ar automātiem šodien te nesargā, bet gribētu, tāpēc vardarbība visos gadījumos ir sistēmas palīgs. Nekad pasaulē vēl nav bijuši pašreizējie priekšnoteikumi un apstākļi, lai neorganizēts spēks uzvarētu parazītus. Šodien tas nav vairs atkarīgs ko domā parazīti, bet ko domā spēks

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 16:49

Tur jau tā fiška, ka sistēmai ir pie vienas vietas tā mūsu nevardarbīgā pretošanās un spēja izprast lietas kopsakarībās. Mēs varam būt zinātņu doktori izprašanas jomā, sistēmai priekš visiem ir sagatavoti iemaukti. Tas ir tāpat kā savā laikā GULAGā - starp zekiem bija gan zinātnieki, gan inženieri, gan laukstrādnieki - visus viņus pārvaldīja čekists ar automātu. Un šim čekistam bija gaužām vienalga, kas kuram no zekiem ir smadzenēs, vai kā kurš zeks "strādā ar sevi", lai sasniegtu kaut kādu apgaismību. Tikai organizēts spēks spēj cīnīties ar organizētu spēku!

Atbildēt

Vajadzīga palīdzība no soc tīkliem

12.07.2015. 16:43

»

Paija - 16:21

Un kur var parakstīties jeb jāgaida laimīgs gadījums (kad parakstu vākšana notiks parkos, pie veikaliem utt...


Neviens par to līdz šim nav vispār domājis nopietni. Netic reālai iespējai, bet tā ir vienīgā legālā iespēja pilnībā atbrīvoties no viena parazītu grupējuma, kas tikai slepenībā var rīkoties. Galvenais ir ļoti pareizi noformulēt mērķi, kas uzrunātu starptautisko sabiedrību un dotu tai visparcilvēcīgu nolūku palīdzēt zemei un tautai kurai nav pašai spēju kontrolēt savu ievēlēto varu

Atbildēt

Paija - 16:21

12.07.2015. 16:34

Un kur var parakstīties jeb jāgaida laimīgs gadījums (kad parakstu vākšana notiks parkos, pie veikaliem utt.)?

Un tas ir ļoti, ļoti ilgs process, pat tad , ja Latvija saņemtu atbildi, tad tikmēr jauni emigrācijas viļņi jau būs notikuši :-(


Vai kaut ko ātrāku nav iespējams izdomāt... ?
Un kādēļ par šādu patriotisku soli neko nestāsta nacionāļi- merkura radio?

Atbildēt

Kolektīvā sūdzība

12.07.2015. 16:21

»

Paija -15:44

Kurš būs tas, kurš pieaicinās auditorus


jāsavāc 10 000 paraksti, bez notāra un uz EK, ANO, utt

Atbildēt

Paija -15:44

12.07.2015. 16:00

Kurš būs tas, kurš pieaicinās auditorus?

Atbildēt

ūdens parazīta dzirnavām

12.07.2015. 15:44

»

A.K.

Jā, šo filmu "Leviatāns" ir vērts noskatīties. Brīnos, ka tādas vēl rāda ne tikai "Al Jazeer", bet arī vietējie kanāli...


parazītiem šodien ir skaidrs, ka te beidzot maki jau tukši. Tagad vienīgais ir aizņemties ārpasaulē, lai tukši maki būtu arī visiem vēl nedzimušajiem mūsu bērniem. Tas ir pierādāms noziegums, jo visa naudas plūsma tiek fiksēta un nebūs iespējams attaisnot zaudēto tieši parazītu kabatās. Tas šobrīd ir galvenais motīvs varas koncentrācijai un pielaižu tirgus spēlē. Tieši tagad nebūtu slikti pieaicināt kādu starptautisku auditu visai parādu struktūrai kopā ar žurnalistiem un pasaules cilvēktiesību organizāciju piedalīšanos, nepieļaujot noslepenošanu.

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 15:26

»

Leviafāns

Noskaties filmu Andreja Zvjagniceva filmu "Leviafāns", kura patiesībā nemaz nav par Krieviju, bet vienkārši par tautas pieļauto lietu kārtību...


Jā, šo filmu "Leviatāns" ir vērts noskatīties. Brīnos, ka tādas vēl rāda ne tikai "Al Jazeer", bet arī vietējie kanāli.
Attiecībā uz paklausību un nepaklausību uzskatu, ka pretošanās ir jābūt nevardarbīgai, tikai tad to nevar diskreditēt un vardarbīgi apspiest un tā sasniedz savu mērķi.Bet neaizmirstiet arī vēl vienu lietu - parazītam neinteresē jūsu viedoklis, kamēr tas nav realizējies rīcībā vai nepadara plānāku viņa tauku kārtu. Ne velti ir ieviesta naudas sistēma un ne velti cilvēki ir tai piesaistīti. Tā ir lielisks kontroles un pārvaldes mehānisms, ar kura palīdzību var ietekmēt praktiski jebkura cilvēka dzīvi.Paradokss ir tas, ka, jo ekonomiski aktīvāki esam un labāk gribam dzīvot, jo vairāk lejam ūdeni uz parazīta dzirnavām, un viņš uzblīst un kļūst arvien nekaunīgāks.Bet, ja nelejam ūdeni uz šīm dzirnavām, sistēma izmet mūs aiz borta.

Atbildēt

nav pareizi

12.07.2015. 12:58

»

Žulis

Rodas neliels apmierinājums, ka beidzot ir cilvēki, kas sāk saprast to, ko es cenšos publiskajā telpā runāt jau vairāk kā desmit gadus. Šis vēlēšanu farss, ko rīko valdošais, pārkrāsotais padomju režīms ir jāpārtrauc apmeklēt! Ir jāpārtrauc izrakstīt demokrātijas mandātu šim režīmam! Ir jāveido VIENOTA...


Nekas organizēts nav jāveido, jo jebko organizētu var korumpēt, ietekmēt, iznīcināt un izsmiet. Cilvēkiem, kam piemīt spēja pacelties virs acīm redzamā un sākt lietas izprast kopsakarā vērojot neitrāli ir vienkārši jāsāk vienam otru atpazīt, turpinot rīkoties tikai pēc savas izvēles un atbildības. Tikai tas ir vienīgais nākotnes sabiedrības variants, bez pasaules vadības komandas diktāta.

Atbildēt

Žulis

12.07.2015. 12:52

»

A.K.

Pilnīgi piekrītu viedoklim, ka vēlēšanu teātra ignorēšana ir ieguldījums pozitīvu pārmaiņu virzienā. Tad mūžīgi pie varas esošie nevarēs atsaukties uz "tautas gribu" un "ievēlēšanu demokrātiskā ceļā". Tad vajadzēs uzurpēt varu, bet ar uzurpatoriem cita runa... Tāpēc arī ir baidīšana ar krieviem un visu...


Rodas neliels apmierinājums, ka beidzot ir cilvēki, kas sāk saprast to, ko es cenšos publiskajā telpā runāt jau vairāk kā desmit gadus. Šis vēlēšanu farss, ko rīko valdošais, pārkrāsotais padomju režīms ir jāpārtrauc apmeklēt! Ir jāpārtrauc izrakstīt demokrātijas mandātu šim režīmam! Ir jāveido VIENOTA ārpussistēmas opozīcija! Tas ir VIENĪGAIS ceļš uz pozitīvām pārmaiņām.

Atbildēt

Leviafāns

12.07.2015. 12:49

»

nelatvānis

Tu droši vien spried savās korumpēta, zaglīga latvāņa kategorijās. Es, par laimi, dzīvoju vietā, kur latvāņiem tik tuvā korupcijas un zagšanas sērga nav "iedzīvojusies". Un ne jau no represiju bailēm, bet principa pēc, tāpēc ka tā ir PAREIZI


Noskaties filmu Andreja Zvjagniceva filmu "Leviafāns", kura patiesībā nemaz nav par Krieviju, bet vienkārši par tautas pieļauto lietu kārtību

АНДРЕЙ ЗВЯГИНЦЕВ: «ГОСУДАРСТВО В ОТЛИЧИЕ ОТ БАНД РАЗБОЙНИКОВ ЗИЖДЕТСЯ НА ПРАВОСУДИИ. НО ЕСЛИ ПРАВО­СУДИЕ ПОПИРАЕТСЯ, ТОГДА ГОСУДАРСТВО — ЭТО ПРОСТО БОЛЬШАЯ ШАЙКА БАНДИТОВ»

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 12:41

»

jau siltāk

re nu. re ka no kukuļu trūkuma sāk smadzenes strādāt


Pilnīgi piekrītu viedoklim, ka vēlēšanu teātra ignorēšana ir ieguldījums pozitīvu pārmaiņu virzienā. Tad mūžīgi pie varas esošie nevarēs atsaukties uz "tautas gribu" un "ievēlēšanu demokrātiskā ceļā". Tad vajadzēs uzurpēt varu, bet ar uzurpatoriem cita runa... Tāpēc arī ir baidīšana ar krieviem un visu citu, apvainošana stulbumā un pasivitātē utt. Galvenais, lai tu nobalsotu un vēlēšanas varētu uzskatīt par leģitīmām. Vienalga par ko nobalsotu,jo tas tiešām ir vienalga. Tā naivie vēlētāji palīdz palikt pie varas tiem, kas, faktiski, bieži vien lemj pret viņu interesēm. Ja vēlēšanas varētu ko mainīt, tās sen būtu aizliegtas.

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 12:37

»

jau siltāk

re nu. re ka no kukuļu trūkuma sāk smadzenes strādāt


Tu droši vien spried savās korumpēta, zaglīga latvāņa kategorijās. Es, par laimi, dzīvoju vietā, kur latvāņiem tik tuvā korupcijas un zagšanas sērga nav "iedzīvojusies". Un ne jau no represiju bailēm, bet principa pēc, tāpēc ka tā ir PAREIZI!

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 12:27

»

idealistam

Starp citu, tauta ikdienas darbos nemaz nav saistita ar sistemas cilvekiem. Tapec aicinajums ar sistemu nesadarboties ir vienkarsi smiekligs. Latvijaa ir 2 nesaistitas orbitas, kas griezas atseviski. Nabadzigaa tauta un treknaa sistema. Treknas sistemas cilveki visi ir vienadi korumpeti un tur nekas...


Ērces, utis un citi parazīti nevar pastāvēt bez barības bāzes, t.i.,valsts bez cilvēkiem nevar eksistēt, savukārt, cilvēki bez valsts gan var. Bet, lai savu dzīvi padarītu vieglāku un drošāku, cilvēki organizēja valsti. Valsts funkcija ir atvieglot cilvēkiem dzīvi, gādājot par iekšējo un ārējo drošību, risinot sociālos jautājumas utt. Kurā brīdī valsts sāka dzīvot savu dzīvi, parazitējot uz tās pilsoņu rēķina un aizsargājot sevi no tās pilsoņiem uz viņu pašu rēķina, ir interesants jautājums, kuru būtu vērts papētīt tuvāk. Citiem vārdiem - valsts var kalpot cilvēkiem, bet var kļūt arī par bīstamu parazītu, kurš var izsūkt visas asinis, novārdzināt un pat nogalināt. Jāatzīmē, ka šāda situācija ir bīstama arī parazītam, jo, ja nebūs vairs upura, nebūs vairs ko sūkt. Ja no emigrējušiem pilsoņiem negūtos ienākumus valsts pārliks uz atlikušo pilsoņu pleciem, ēzelis var nobeigties. Vai riktīgi iespert...

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 12:20

»

skatītājs

Jebkura slikta izrāde ar laiku zaudē skatītājus. Arī tā ir nesadarbošanās. Vienkārši vispār neapmeklēt slitu teātri


No pirmā acu uzmetiena, liekas ka vēlēšanu ignorēšana ir nenozīmīgs, varai vienaldzigs akts. Taču, redzot un dzirdot kā pirms vēlēšanām latvāņu vadoņi pa visiem medijiem lūdzās lai "aunu bars" iet vēlēt, un nav svarīgi par ko, sāc domāt, kāpēc! Latvāņu vadoņi saprot, ka jo mazāks vēlētāju skaits, jo lielāks atbalsts varbūtējai radikālai ārpussistēmas opozīcijai, kura to var iztulkot kā aicinājumu rīkoties.

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 11:51

»

vēlētājs

Tad kas to ievēl ? Tauta vai sistēma pati sevi ievēl ? Tur orbītas nesaskaras


Veelesanas jau sen ir prieks tautas iestudets teatris, lai tur augsaa nekas nemainitos. Taa ir tautas varas imitacija reizi 4 gados. Ne par velti Cimdaram vara pieskira ordeni. Ne par velti bez naudas, tikai ar savu godapratu, nemaz partiju nodibinat nevar. Varas teatris - velesanas.

Atbildēt

realistam

12.07.2015. 11:33

»

idealistam

tas, protams, butu ideali. Bet kad cilveki novesti lidz izdzivosanas robezai, tad jebkura iespeja nedaudz nopelnit parversas par eksistencei svarigu prieksnosacijumu. Sadaa sabiedribaa idealismam vienkarsi nav vietas


Absolūta patiesība. "Šādā sabiedrībā ideālimam vienkārši nav vietas" Par šo arī ir stāsts. Sabiedrību jāveido pēc garīgi apzinātu cilvēku brīvas izvēleis. Esošā ego-personību sistēma: vara-izglītības sistēma-publiskie mediji-reliģijas darboņi-tauta nav īsta sabiedrība. Tas ir labi maskēts viltus teātris. Neviens nav īsts un atbildīgs. Visi izliekas izmantojot un kopējot svešas uzspiestas domas un dzīves principus. Katram cilvēkam ir iekšēji iebūvēta visa gudrība, lai rīkotos pareizi, tas tikai jātklāj un jāpielieto. Tā tas ir. P.S. lai izdzīvotu nemaz tik daudz nevajag

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 11:27

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


Starp citu, tauta ikdienas darbos nemaz nav saistita ar sistemas cilvekiem. Tapec aicinajums ar sistemu nesadarboties ir vienkarsi smiekligs. Latvijaa ir 2 nesaistitas orbitas, kas griezas atseviski. Nabadzigaa tauta un treknaa sistema. Treknas sistemas cilveki visi ir vienadi korumpeti un tur nekas nemainisies ar labu. Bet tautas orbitai tiek tikai jau gatavi augli uzlasisanai, bez nekadas sadarbosanas darbibas.

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 11:20

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


tas, protams, butu ideali. Bet kad cilveki novesti lidz izdzivosanas robezai, tad jebkura iespeja nedaudz nopelnit parversas par eksistencei svarigu prieksnosacijumu. Sadaa sabiedribaa idealismam vienkarsi nav vietas.

Atbildēt

atbilde ir tur ārā

12.07.2015. 10:48

»

Vo

Ļoti interesanti būtu dzirdēt no Jums, ko jūs domājat sakot ka "nesadarboties ar esošo verdzības iekārtu" un "sistēmai jāļauj sevi pašai iznīcināt...


Nevar uzvarēt sistēmu atrodoties komforta zonā, jo tur jau atrodas sistēma pati. Protams, ka nav arī loģiski uzskatīt, ka nodokļi nonāk tikai neliešiem. Nesadarboties var arī stingri pieprasot savas tiesības, un netikai tās, kas rakstītas cilvēku rakstītā likumā, bet arī tās kas tiek dotas no Dieva jau dzimšanas brīdi - tiesības uz brīvu izvēli (ietverot tiesības būt garīgi izglītotam un atbildīgam). Nav cita ceļa kā apzināties katram savu spēku un to ikdienā pielietot. (vairumam tas ir nepiemēroti, jo tas nozīme atteikties sistēmas pseidoaizsardzības un atbildības uzņemšanos)

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 10:33

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


Ļoti interesanti būtu dzirdēt no Jums, ko jūs domājat sakot ka "nesadarboties ar esošo verdzības iekārtu" un "sistēmai jāļauj sevi pašai iznīcināt".
Kā tas Jūsuprāt tā realitātē izskatītos?
Piemēram, nemaksājot nodokļus, jūs riskējat tikt "likumīgi" izmests no mājas vai dzīvokļa, jums tiks atņemtas iespējas pārvietoties ar savu auto. PVN nodokli Jūs vienkārši nevarat nemaksāt. Tāpat Jūs nevarat nemaksāt uzskrūvētās cenas par medicīniskajiem pakalpojumiem u.c. līdzīgām lietām.
Bet visa cita nesadarbošanās no Jūsu puses, sistēmai ir galīgi vienaldzīga. Tai skaitā arī Jūsu aizbraukšana uz ārzemēm.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...