Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

24.10.2017. 19:01

(clap)(pray):)) Sociologu atziņa-23.okt. 2017.g. Latv radio 1 ""Krustpunktā"" biedra A.Tomsona vadībā...tika debatēts ar Jūdu hristīgās sistēmas izcilnieku Baštiku. Baštiks jau nu atkal "'izcēlās "" ar savu ""Intelektu""-piem., -TAISNĪBA jau nu NEKO ...neatrasina, jo, ja jebkura TAISNĪBS LIETA tiktu atklāta...tad jau nu kāds būs ZAUDĒTĀJS !, bet no jūdu hrist. reliģ. viedokļa to nedrīkstot pieļaut...vajagot ...ŽĒLOT....atklāti gan neizteica, ka vajagot skriet uz TEMPLI ...un atpirkties...no T.S. ""grēka"". Tad Baštiks , pieminot, ka, piem., kādu skolēnu par kādu pārkāpumu izraida no klases-un, kas tomēr ir vardarbība, tad pats Baštiks aizsāv pretcilvēcīgo MURGU, ...kur miljoni cilvēki tiek biedēti ar VIŅU pašu Dievu- Elku ISU, kas Ir attēlots kā PIESISTS KRUSTĀ- un kam tek asinis 24 st. diennaktī...Dubults noziegums un stulbums vēl ir tas, ka sen jau vēsturiski un arheploģiski ir PIERĀDĪTS, ka ISA-Jēzus NAV ! bijis piesists krustā.., bet sveiks un vesels ""aizcilpoja"" vēlāk ar savu sievu un diviem bērniem devās uz Indiju. :))

Atbildēt

andris a

17.10.2017. 18:47

:))(zombie)(xmas) Sociologi-Viens no pamatiem Katalāņu BRIVĪBAS PRASĪBAI - IR Nacionālas Valsts saglabāšana-jo Spānijas vara Katalonijā iesūta citas tautības-spāņu darbaspēku, kas , protams, arī nerunā katalāņu valodā. Mums..., protams , ir daudz TRAĢISKĀKS... stāvoklis , jo šie ""mūsu kolonisti"""ne tkai nerunā..., bet Ir pie Varas-kā var-vergturi....Virsvergturis ir -Vardarbīgā mākslīgi izdomātā-cilvēku nicinošā jūdu hrist.reliģija ar Jūdu izdomāto viņu...Dieva jēdzienu, un vēl Virsvadibu no tās Grupas pārstāvjiem, kas fakt. ""Privāti""drukā NAUDU -eiro un $ dolārus, ko ""atprečo"" caur savām bankām....un ""apaudzina- materializē"""caur cilvēku DARBA SPĒKU....

Atbildēt

emīls 1

13.10.2017. 18:12

BRIVĪBAS AKTS Katalāņiem jau IR parakstīts.....

Atbildēt

emīls1

28.09.2017. 18:10

(sun)(bell)(sun) Sveiciens !
Un visiem SPĒKIEM un zināšanām abalstām 1. okt.2017.g. Katalonijas BRĪVIBAS tiesības no seniem kolonizatoriem Spānijas varnešiem !

Atbildēt

andris a

26.09.2017. 18:31

Sveiks, Tu arī esi no MŪSĒJIEM..., dzīvo SAVU ! dzīvi un ar sirdsapziņu....un savstarpēju cieņu....

Atbildēt

emīls 1

26.09.2017. 18:21

:))(grill) Sociologi brīnās....Tikko biedrs Vējonis ir uztājies AVO Asamblejā ar Uzrunu..un...tanī vietā, lai runātu skaistā LATVIEŠU valodā un liktu VIŅIEM... dzirdēt un saprast, ka IR tāda Dieva laista tauta latvieši, kam pienākas arī ar ANO palīdzību veikt DEKOLONIZĀCIJU- līdz 2018.g. 11. novembrim- šis biedrs Vējonis ir runājis ""lauzītā ""angļu valodā , par tēmu-Latvijas MSLīdzekļos vēl NEZINĀMU..., jo vēl NAV dzirdēta...(xmas)
Varēja arī atbalstīt Katalonijas BRĪVĪBAS atjaunošanu katalāņiem..

Atbildēt

MISIJA - NĒĢERIS !

23.09.2017. 15:27

Tāds nu stīlam tas darbs - strādāt par nēģeri Latvijā...

Atbildēt

š

21.09.2017. 18:11

»

Zoya

Viņš ASV bija policists


par policistu var kļūt katrs pēc 19-21 mēnešu kursiem, tā ka nav neiroķirugs ne fiziķis matemātiķis...Tā nav nekāda iglītība USA

Atbildēt

savas kultūras aizstāvis

20.09.2017. 12:52

Man nav vajadzīgas ārzemju kultūras manā zemē, priekš tam domāta ceļošana. Kamēr viņi dzīvo savās zemēs, man nav problēmu, bet līdz ko šitādi mērkaķi parādas, kļūstu par rasistu.

Atbildēt

reālais melnais rasisms

18.09.2017. 08:11

»

hggklo

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru...


Melnais rasisms ir viss agresīvākais, atbraucis melnais rasists un vēlas, lai tam visi klanās.

Atbildēt

Viltnieks

18.09.2017. 00:05

Kungs visu laiku par kaut ko žēlojas.
Šinī sakarā citējams Ebreju teiciens- Jūtieties kā mājās, bet neaizmirstiet, ka esat ciemos.

Atbildēt

interesanti

17.09.2017. 08:42

»

hggklo

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru...


Ko tu dari, ja tavā mājā iegāžas kāds iereibis tips, iezveļas dīvānā un kad tu viņu pamani uzbļauj tev- ko blenz, kāpēc TV pults nav savā vietā un kur pusdienas? Tu sāc skaidrot cik tu esi tolerants?

Atbildēt

hggklo

17.09.2017. 01:47

Latvijā rasisms un ksenofobija ir problēma. To skaidri parāda gan šis raksts, gan vairums šeit esošo komentāru.
Kādi pārmetumi Stīlam tika pausti?
Vai tika sacīts, ka apgalvojumi par rasismu ir pārspīlēti un mūsu sabiedrība patiesībā esot ļoti toleranta? Nē!
Vairums pārmetumu bija no sērijas: "Atbraucis MŪSU zemē kaut kāds SVEŠAIS un tā vietā, lai vāktos prom, vēl atļaujas teikt, ka tam kaut kas te nepatīk." Un kādi vēl piebilst, ka tādi (bezkaunīgi, izaicinoši u.t.t.) jau VIŅI esot.
Ja vēl atzītu, ka ir rasisti .. bet te jau vairums rasistu sašutuši, ka kaut kāds melnais viņus atļaujas par rasistiem lamāt.

Atbildēt

Ina Fominova

16.09.2017. 18:08

»

Marks

Es gan teiktu, ka sāpe cilvēkā - viņš ir atbraucis valsti ar savādāku mentalitāti un tīri objektīvi jūtas slikti, tāpēc visu uztver saasināti. Daudzi latvieši arī ārzemēs jūtas slikti, tikai viņi to nevar attaisnot ar rasismu...


Es nevaru vien nobriiniities par latviesha parastaa veelmi VISU paarveidot peec savas shnites. Kaada vella peec uzvaardi ir jaalatvisko ? Lai latviesha stiivajai meelei vai atklaatai citu tautu nicinaashanai izdabaatu ? Korektaak ? Korektaak buutu atstaat katram vinja vaardu in uzvaardu, kaads tas no dzimshanas ir, nevis paarveidot. Anglijaa tavu vaardu vispirms censhas izrunaat pa anglju modei, bet, kad paskaidro, NEVIENS NEKAD vairs to nedara. Tikai latvieshi savaa bezpamata paaraakuma apzinjaa visu paarveido in sachakaree cilveekiem dziives. Idioti...

Atbildēt

Zinu

16.09.2017. 06:08

Atceros viņu, kad tiko bija atbraucis un strādāja Lattelekom. Piedodiet, džeks iedomājies, ka ir no ĀĀĀmerikas un tāpēc pienākās super menedžera vieta automātiski, bet realitātē - pamatskolas izglītība, tikai parasts palīgstrādnieks, kas arī ir cienījami mums, vietējiem, bet nē - ambīcijas. Un tāpēc viņš nebrauc atpakaļ uz ĀĀĀmeriku, jo zina, ka tur pat tādu darbu nedabūs.

Atbildēt

politiski nekorektais

15.09.2017. 20:09

»

Marks

Atpazīstu diženā režīma piederīgo, kurš izliekas par toleranto, tai pašā laikā mierīgi apliek kādu tautību, vēl piebilstot: "...Bet vai tad tā nav...


arī tavu liberasmu izārstēs... ar laiku...(un ar noteikumu, ka no Džordža vairs naudiņu neņemsi), ir bijuši gadījumi, ka cilvēks pats ar sevi tiek galā, bet tas laikam nav par tevi..ISIS- isti arī visus lamā par islamafobiem

Atbildēt

Marks

15.09.2017. 19:55

»

Nožēlojami,

Ka joprojām atrodas latvieši, ar lopiskiem uzskatiem par visu , kas atrodas aiz robežām, kuras viņi novilkuši sev apkārt. Kas ir aiz šīm robežām viņus ne tikai neinteresē, bet viņi pat , kā teļi, baidās. To arī sauc par aprobežotību. Bērni piedzimst bez šīs aprobežotības. To viņiem iemāca vecāki. Tas...


Atpazīstu diženā režīma piederīgo, kurš izliekas par toleranto, tai pašā laikā mierīgi apliek kādu tautību, vēl piebilstot: "...Bet vai tad tā nav?"
Jā, daļa latviešu ir ksenofobi, varbūt pat manī ir ksenofobija, bet tas nekādi nenorāda, ka par latviešu īpašībām jāspriež pēc sliktākās daļas!
Ko lai dara - ksenofobam liekas, ka visi apkārt tādi...

Atbildēt

HA! > nožēlojami

15.09.2017. 19:26

Man nav izejas, jo šo diagnozi man , bez piekrišanas, automātiski ierakstīja pasē. Uz 50 gadiem.

Atbildēt

Nožēlojami,

15.09.2017. 19:05

Ka joprojām atrodas latvieši, ar lopiskiem uzskatiem par visu , kas atrodas aiz robežām, kuras viņi novilkuši sev apkārt. Kas ir aiz šīm robežām viņus ne tikai neinteresē, bet viņi pat , kā teļi, baidās. To arī sauc par aprobežotību. Bērni piedzimst bez šīs aprobežotības. To viņiem iemāca vecāki. Tas ir kā infekcijas slimība. Latvietis nav tautība, bet diagnoze vairumam šīs populācijas.

Atbildēt

liberalism is a mental disorder

15.09.2017. 18:06

Viņš ir piedzimis abižots par savu krāsu un ar to domu arī dzīvo, visur un visiem jārada viņiem (abižotajiem) kaut kas sevišķs, ko normāls cilvēks sasniedz vai iegūst pats, šiem vajag uz paplātes un ar atvainošanās vārdiem. Kad es vismaz 6-7 gadus atpakaļ teicu, ka rasisms (vismaz ASV) jau sen ir apmetis kūleni, man neviens neticēja (latviešu publika), bet turpināja žēlot nabaga rasisma upurus. Vai varat iedomāties mūsdienās koledžu tikai baltajiem? Bet koledža tikai melnajiem mierīgi eksistē un kačā pravas, visādas BLM nonstopā kaut ko pieprasa, šodien gandrīz viss kas saistīts ar vārdiem "white" un "cotton" tiek pieprasīts uzskatīt par rasistisku. Un ir neskaitāmas melno rasistu organizācijas, un neizskatās, ka tuvākajā nākotnē kāds no valdošajiem tās publiski beidzot nosauks par rasistiskām, vēsmas jūt, bet nepietiekami stipras. Dod Dievs Trampam veselību, viņš solīja nosusināt purvu, bet visi un viss viņam pretojas.
Observeram gribas pajautāt: cik kosmosa kuģu uzbūvējuši āfrikāņi, kuri nekad nebija saskārušies ar ļaunajiem rietumniekiem? Tās vienkārši nav savienojamas dzīvo radību sugas: cilvēks un nēģeris ir no dažādām dzīvības formām. Tāpēc ka cilvēks saprot savu atšķirību no amēbas nepadara to par rasistu.

Atbildēt

A.P.

15.09.2017. 17:42

Vispār jau pastāv acīmredzama korelācija starp augstprātību un dumību.Saskatīt gan to var tikai no malas.
Taču šī likumsakarība noteikti neattiecas uz sociopātiem. To specifiskā attieksme un rakstura akcentuācijas veido kopumā cilvēku sugai netipisku uzvedību, kur augsts intelekts un augstprātība ir cieši saistīti.
Paradoksāli, bet daudziem tas patīk.

Atbildēt

to observer

15.09.2017. 17:35

Bet attēlā redzamā Latvijas jaunpilsoņa un kustības Par biedra prātulas gan nedrīkstētu dzēst..to jūs gribējāt paust.Vai ne?lūk,jaunizceptais politikas aktīvists jau norāda latviešu valodas skolotājiem,kā valodu mācīt viņa meitai un nodēvē latviešu autores lugu par rasistisku.Drīz varbūt sāks norādīt,ka latviešiem,kuriem ir uzvārds Arājs vai Cukurs,tie jānomaina uz angliskiem un,ja to negrib darīt,jādodas uz cietumu vai izsūtījumā uz Amerikas mūža mežiem.Tad gan jums nebūtu nekādu iebildumu.

Atbildēt

AG

15.09.2017. 17:08

LAI TAS MĒRKAĶIS NEPSIHO, ATSŪKĀS VIŅAM VISLATVIEŠI TĀ, KA NEMETAS !!! :)

Atbildēt

observer

15.09.2017. 16:28

Ja PIETIEK nebūtu tik ''dzeltens'' un tendēts uz palētu popularitāti, tad dzēstu apm 70% no arāju un cukuru ideoloģisko mantinieku prātulām.

Atbildēt

paldies

15.09.2017. 15:50

Paldies par komentāru 16.23!

Atbildēt

sūda kremlinam ar zaļo grāmatu

15.09.2017. 15:23

»

tinte

Kas tad agrākos laikos veda cilvēkus pret viņu gribu no Āfrikas prom verdzībai, ja ne izredzētie vergturi ar "zilajām" asinīm? Kas tad visjaunākajos laikos likvidēja Zaļo grāmatu un mieru Āfrikā, liekot cilvēkiem bēgt uz Rietumiem? Kas tad atveda cilvēku uz Latviju, ja ne pati latviete? Nav jau ko pārmest...


Pirms tika atklātas Amerikas, Āfrikā un arī Vidusjūrā cilvēkus laupīja musulmaņi - ne tikai melnos, bet arī baltos - par baltajiem varēja dabūt vairāk. Āfrikā verdzība bija arī pirms musulmaņiem, bet pirms verdzības, citu cilvēku medības tika organizētas galvenokārt kanibālistisku iemeslu dēļ. Kanibālisms Āfrikā arī nav izzudis mūsdienās - tiklīdz ir kāds nopietns konflikts, tad parādās arī upuri, kuriem dzīviem ir izgrieztas sulīgākās ķermeņa daļas, nemaz nepieminot to, ka Kongo baseina pigmeju(tva) zemes kolonizējošie āfrikāņi uzskata ka tie nav cilvēki - tāpēc tos var medīt un ēst, tāpat kā mērkaķus.

Šī visa verdzības pagātne ir ASV politikas sadzīves problēma kurai ar realitāti nav nekāda sakara - Brazīlijā arī bija pilns ar vergiem - un tur verdzība nez kāpēc nav dienas galvenais jautājums. Visaktuālākā vergu problēma ASV un arī Eiropā ir tiem afrikāņiem, kuru seņči nodarbojās ar vergu medībām, kas ienesa šiem lielu naudu, un kas nesen ieceļojuši ASV un Eiropā - nevis īstajiem vergu pēctečiem... kas jau ir integrējušies vietējā sabiedrībā. ASV, verdzība pastāvēja ILGI pēc tam, kad vergus vairs neieveda no Āfrikas - un ļielākie vergu īpašnieki ASV civilā kaŗa priekšvakarā bija bijušie vergi, kurus baltie bija palaiduši brīvībā un devuši izglītību utt., bet kam tāda izglītība, ja vergu audzēšana un pavairošana bija daudz ienesīgāks bizness...

Latvija pilnīgi noteikti nevar ietekmēt dzīves līmeni Āfrikā, bet par aicinājumiem uzlabot dzīves līmeni Āfrikā var dabūt reālu cietumsodu, jo vienīgā iekārta, kas uzlaboja dzīves līmeni Āfrikā bija kolonizācija. Pateicoties tam, ka ASV kopš 60tajiem uzvaras gājienā ir hipiju kultūra, tad vari arī pateikties viņiem, ka Āfrikā ir tik slikti. Nav novērojams, ka Kalifornijas bagātnieki, kas atbalsta tagadējo "liberālo" kustību tik ļoti satrauktos par Āfriku un tur attīstītu rūpniecību, radītu darba vietas, audzētu kokvilnu(kuras audzēšanai ir labāks klimats kā ASV), lai vietējie paši ražotu t-kreklus, kurus saņem humpalās, izglītotu tautu, kurai nav nekādas elementāras saprašanas par to kā rodas bērni utt. Vai ja tev tik ļoti satrauc Āfrikas attīstīšana, tad varēji samaksāt par biļeti uz Āfriku Džordžam, lai šis ar savu gudro dzīves pieredzi palīdz attīstīt Āfriku, nevis pievienojas kārtējam padomju pamuļķu vaidētāju baram.

LATVIJA IR LATVIEŠU VALSTS - PĀRĒJIEM, KAM NEPATĪK LATVIJĀ IR VISAS IESPĒJAS DOTIES PROM - NEVIENS TAK NETUR AR VARU!

Atbildēt

hah

15.09.2017. 15:09

Shitiem njaudet ir asinis, kjipa kaa barenisiem, kam visi ir ko parada! :-) :-) :-)

Atbildēt

...

15.09.2017. 12:55

Āksts!

Atbildēt

MK

15.09.2017. 12:16

Vispār viņam nekas netraucē braukt prom - uz Nigēriju piemēram, tur neviens virsū neskatīsies, bet nē šis tips, kuru viena latviete ievilkusi valstī, mācīs visus vietējos, kā viņiem jārīkojas - viņa derētu zināt krievu sakāmvārdu - ar saviem noteikumiem citā klosterī nebāzies iekšā.

Atbildēt

Priekulis

15.09.2017. 10:40

Kapēc Jūs Džordž, neesat Zemessardzē, jums ir ģimene, bērni.

Atbildēt

dvd

15.09.2017. 09:04

uz sievietēm ar lielām krūtīm arī blenž, tikai viņas tāpēc nejūtas apspiestas. tieši otrādāk. bet sejā ieskatoties - nu ir viņš integrējies, ir, tāda pati nelaimīga seja kā pārējiem mūsu valsts iedzīvotājiem.

Atbildēt

Kar

15.09.2017. 09:00

Cienīts kungs, tāpat kā visi citi čīkstētāji par rasismu,šovinismu,nacionālismu, nesaprot vienkāršu lietu, ka cilvēkiem pārsvarā nav nekādu iebildumu pret ādas vai kādām citām krāsām. Vietējos cilvēkus gluži dabīgi kaitina atbraucēju, ienācēju aprīnojamā bezkauunība pieprasīt sev kādus īpašus noteikumus.Kādā sakarā, par kādiem nopelniem ienācējs manās mājās drīkst pieprasīt ,lai es mainu savu ierasto dzīves kārtību.

Atbildēt

✱ ✱ ✱

15.09.2017. 08:47

Džordžu par Prezidentu, nost čangali Vējoni !
Džordžs māk runāt angliski, dziedāt latviski, izrunāt burtu "ē".
Un pats galvenais, viņš nav lauķis !!!

Atbildēt

Viedais

15.09.2017. 06:36

Cilvēks mēģina ieiet politikā ar savu ādas krāsu. Varbūt viņš kādam arī būs vajadzīgs, jo citādi spriež kā iezemietis

Atbildēt

VB

14.09.2017. 19:37

»

Mutenburgs

Tieši pirms pāris nedēļam aizdomājos, kur palicis LV oficiālais rasistu apspiestais kungs


Izlasīju ar pilno interviju - viņš neko sliktu gan nesaka, kā vienīgi saasināti ko uztver. Vai tam ir pamats, jāspriež mums pašiem. Jāska, piem., Londonā, kur esmu strādājis, pret daudz ko ir tiešām liberālāka attieksme un tas nemaz nav tik slikti.

Atbildēt

tinte

14.09.2017. 19:30

Kas tad agrākos laikos veda cilvēkus pret viņu gribu no Āfrikas prom verdzībai, ja ne izredzētie vergturi ar "zilajām" asinīm? Kas tad visjaunākajos laikos likvidēja Zaļo grāmatu un mieru Āfrikā, liekot cilvēkiem bēgt uz Rietumiem? Kas tad atveda cilvēku uz Latviju, ja ne pati latviete? Nav jau ko pārmest cilvēkam, ja paši esam radījuši un pieļāvuši Āfrikā zemāku dzīves līmeni.

Atbildēt

VB

14.09.2017. 19:26

"Godīgi sakot, ja būtu iespējams braukt prom, es brauktu. Neredzu lielas pārmaiņas šeit gadu gaitā. Nevar teikt, ka to nav nemaz, taču tās ir ļoti minimālas. Jaunajai paaudzei noteikti ies vieglāk, bet ir ilgi jāgaida, sabiedrība mainās ļoti lēni."
Kur tieši viņš kļūdās - tā mūsējie arī dara, kas var + viņam te nav Dzimtene.

Atbildēt

Marks

14.09.2017. 19:05

Es gan teiktu, ka sāpe cilvēkā - viņš ir atbraucis valsti ar savādāku mentalitāti un tīri objektīvi jūtas slikti, tāpēc visu uztver saasināti. Daudzi latvieši arī ārzemēs jūtas slikti, tikai viņi to nevar attaisnot ar rasismu.
Par uzvārdu - korektāk jau būtu bijis to latviskot, īpaši, ja iegūst Latvijas pilsonību, bet tā ir tikpat grūta izvēle, kā Jānim Amerikā - pārsaukties par Yanis vai pieņemt, ka daudzi viņu sauks par Dženisu.

Atbildēt

robertsb

14.09.2017. 18:45

Viņu vajag vest, skolās rādīt. Tipisks pārstāvis- lecīgs, iedomīgs, nekaunīgs radījums.

Atbildēt

Georgam

14.09.2017. 17:42

Jūs atļaujaties latviešu valodas skolotājai aizrādīt par "idiotismu"un latviešu izrādi nosaukt par rasistisku.Latviešu valodas skolotājas pienākums ir mācīt Jūsu meitai un citiem bērniem pareizu latviešu valodu nevis tādu kāda Jums labpatiktos.Kaunieties,Georg!Jūs esat nekauņa.

Atbildēt

ļuļa

14.09.2017. 17:15

georgs stēlis grib, lai latvijā izveidojas nēģeru rajoni, kur baltais nevar kāju spert, un kur galvenā nodarbe ir narkotiku un ieroču tirzniecība. lūk tā, pēc stēļa domām, būtu īstena latvju tautas integrācija multikulturālismā.

p.s. starp citu, intervijā viņš arī pārmet latviešu valodas skolotājai, ka tā meitas uzvārdu nepareizi izunājot. stēle, kaut gan viņš nez cik reizes esot teicis, kā esot pareizi. tas arī esot šausmīgs rasisms. nez cik amerikāņu izrunā porziņģa uzvārdu pareizi? un vai tie, kas neizrunā ir nelietīgi rasisti?

Atbildēt

Dzīvoju reiz US..

14.09.2017. 16:06

Ja kas,afroamerikāņu mentalitāte ir ļoti līdzīga krievu. Viņiem arī patīk būt skaļiem,bravūrīgiem,uzvesties izaicinoši,un "izlekt" ar savu dīvaino ģērbšanos stilu. Lūk vēl viena kopīga īpašība.Arī daudziem krieviem šeit nepatīk,un riebjas,bet prom nebrauc ne par ko !

Atbildēt

Par līdztiesību

14.09.2017. 15:50

Ar ko Raimonds Vējonis atšķiras no tumšādainā Džordža ?
Džordžs ir no Āfrikas, bet Vējonis ir no laukiem, vai otrādi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...