Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pusdolārs

10.03.2020. 19:25

Tikai pisnes nekas vairāk. Kasīklis var murgot savaus subjektīvos skricelējumus. Ja nav pirmavots un stāvējis blakis ar sveci, tad bļāviens krievi nāk nestrādā, jo kasīklis, laikam nav pamanījis, ka šeit jau ir krievi!!! Veseli ~35000 KF pilsoņu!

Atbildēt

hm

10.03.2020. 19:24

Kad krievi, atsaucoties Asada lūgumam ienāca Sīrijā, attiecības ar Turciju nebija nekādas labās, Turki pat pamanījās notriekt krievu lidaparātu.
Diemžēl amerikāņi izdomāja novākt Erdoganu un sarīkoja apvērsumu. Kā stāstīja Erdogans, virs Stambulas lido kara lidmašīnas, bet notriekt tās nav iespējams, jo notriekšanai vajadzīga ASV atļauja. (tāpēc arī vēlāk turki nopirka s-400) Amerikāņi būtu Erdoganu gāzuši, tacu Putins laikus pabrīdināja un apvērsums izgāzās, bet Erdogans kādu laiku kļuva par Putina draugu un atbalstītāju. Jāsaka, ka arī pašreiz viņu starpā nav īpaši naidīgas attiecības, kaut gan valstu politiskās intereses Sīrijā ir stipri atšķirīgas.
Apmēram tā varētu runāt par turku-krievu attiecībām. Kasīkli, bet tava rakstītā versija par šo pašu tēmu ir tik oriģināla, ka tajā neko nevar saprast. Tev grūtības ar uztveri? Krieviem šajā sakarā ir atbilstošs teiciens: smotriš kņigu, vidiš figu?

Atbildēt

Elmars

10.03.2020. 19:15

Mja. Tvaika ielas ārlietu ministrija rullē. Atšķirībā no rinkeviča gultas biedriem.

Atbildēt

Ex-seržants

10.03.2020. 19:05

»

...

Nu jā,tie nav demokrātiski "pancirji",toties ,,mūsu,, sabiedrotajiem ASV viss ir demokrātisks,pat lodes ar medu apsmērētas


Demokrātiski ir pielietot augstas precizitātes ieročus iznīcinot atsevišķus teroritus vai to bāzes, kā to dara Izraēla, savukārt, absolūti nedemokrātiski ir bumbot slimnīcas, kā to piekopj Krievija Sīrījā, kas arī tika kvalificēts kā kara noziegums nesen pieņemtajā ANO rezolūcijā, vai notriekt pasažieru lidmašinas kā to MH-17, ko veica krievu apkalpe ar BUK un par ko izmeklēšana ir pabeigta un notiek tiesvedība.

Atbildēt

plāprātiņam

10.03.2020. 19:04

»

Secinājums

Vislabākie cilvēki runā ivritā vai jidišā,pakalpiņi dažādās valodās


Uz pasaules ir vairāki simti valodu, lai nevajadzētu izmantot mākslīgo, vergu vajadzībām radīto feņu, no kuras instinktīvi vēl pagājušā gadsimta sākumā vairījās izglītoti un augsti stāvoši cilvēki, turklāt tas ir Absolūtā Ļaunuma atribūts.

Atbildēt

to Ex-seržants

10.03.2020. 19:00

»

Ex-seržants

Galvenais vinnētājs Kremļa un Turcijas konfliktā , kā izskatās , ir ASV. Izvezdams ASV BS no konflikta zonas Tramps salaida ragos Krieviju ar Turciju, kā rezultātā, pirmkārt, sāk uzlaboties Turcijas attiecības ar ASV...


Pat tādi kropļu, kā frau stasi Merkel un monsieur sodomite Macron deguni jūt vēju un pēc Putina izgāšanās Sīrijā, varbūt nemaz negribēs viņa dēļ bojāt attiecības ar nopietnākiem spēlētājiem un, varbūt, uz Maskavu nemaz nebrauks.

Atbildēt

Secinājums

10.03.2020. 18:59

»

vēsture

Pārfrazējot Filipu Šeridanu: "Labs cilvēks vairs jau nerunā krieviski


Vislabākie cilvēki runā ivritā vai jidišā,pakalpiņi dažādās valodās.

Atbildēt

...

10.03.2020. 18:50

»

Ex-seržants

Par tiem krievu "pancirjiem" var paskaitīties šeit


Nu jā,tie nav demokrātiski "pancirji",toties ,,mūsu,, sabiedrotajiem ASV viss ir demokrātisks,pat lodes ar medu apsmērētas.

Atbildēt

Ex-seržants

10.03.2020. 18:42

Par tiem krievu "pancirjiem" var paskaitīties šeit
https://youtu.be/Z2qiN50qnsE
un šeit
https://youtu.be/fQ4w9Rjwjgc

Atbildēt

Ex-seržants

10.03.2020. 18:18

Galvenais vinnētājs Kremļa un Turcijas konfliktā , kā izskatās , ir ASV. Izvezdams ASV BS no konflikta zonas Tramps salaida ragos Krieviju ar Turciju, kā rezultātā, pirmkārt, sāk uzlaboties Turcijas attiecības ar ASV
( Erdogans raugās pēc NATO atbalsta), otrkārt, konflikts pierāda Krievijas bruņojuma slikto kvalitāti un tur esošo “ihtamņet” un krievu instruktoru zemo kvalifikāciju. Izslavētās “Pancirj” pretgaisa aizsardzības sistēmas turki bija elementāri padarījuši “neredzīgas” pielietojot radioelektroniskos slāpēšanas līdzekļus. To pašu iepriekš bija veikusi Izraēla. Tas nozīmē, ka krievu lūžņus vairs neviens negribēs pirkt.
Kas attiecas uz Eiropu un bēgļiem , tad, ka jau teicu iepriekš, tādas prokremliski noskaņotas valstis ka Grieķija, Itālija Vācija un Francija to ir pelnījušas un Merkela ar Makronu varēs braukt uz Maskavu 9.maijā pateikties Putinam par to.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 17:53

... tapēc it visam notiekošajam klāt tiek līmetas Kremļa, Ķīnas un vēl nez' kādas intereses.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 17:52

Šādiem "analītiķiem" kā autors un Ex-seržants nav iespējams ieskaidrot, ka ir valstis un līderi, kuri vismaz mēģina ašķirībā no LV pabrikmuļķīšiem realizēt no šolaiku Pasaules baroniem neatkarīgu politiku, bet "analītiķiem", kuri acīmredzot uzskata, ka vienīgā politika var būt Maskavas, Briseles, Pekinas vai Vašingtonas komandu uzcītīga izpildīšana, tas saprotams nebūs nekad.

Atbildēt

kasmīslim

10.03.2020. 17:51

nestāv atkal. lapsai zoofilu skapī depresija.

Atbildēt

to bastardiņš

10.03.2020. 17:34

»

latvietiņš

TĀ Krievija gan ir baigā draņķe. Gāza likumīgās valdības Lībijā un Irākā radot tur haosu un pilosņkaru. Pēc tam klupa iekšā Sīrijā, kur vēl šodien iet vaļā cilvēku slaktēšana Iedzīvotājum miljoni spiesti glābties bēgot. UN tad Krievija sagrāba pie rīkles Merķeli un lika tai pasludināt vellkomistu politiku...


Tik tiešām. Vai mācījies vēsturi? 1979. gadā piedaloties krievu fašistiskiem izdzimteņiem, tika gāztas likumīgās Irākas un Irānas valdības, bet Afganistānā tas tika izdarīts 1978. gadā. Pilnīgi droši, ka ne bez krievu līdzdalības pie varas ir nākuši visi vājprātīgie sadistiskie režīmi. Par to dārgi samaksās ikviens krievs un krievmīlis, jo daudzcietušās tautas to nekad neaizmirsīs.

Atbildēt

fakts

10.03.2020. 17:25

Zirga galva Lavrovs lūdzās Turku sultānu, lai nedemonstrē video, kā tiek iznīcināts S-300, jo pēc Izraēlas video demonstrējumiem, krieviem nevienam vairs neizdodas iestumt savas pretgaisa aizsardzības sistēmas.
Ne tikai tanks, krieviem viss ir "Sramata"

Atbildēt

latvietiņš

10.03.2020. 17:22

TĀ Krievija gan ir baigā draņķe. Gāza likumīgās valdības Lībijā un Irākā radot tur haosu un pilosņkaru. Pēc tam klupa iekšā Sīrijā, kur vēl šodien iet vaļā cilvēku slaktēšana Iedzīvotājum miljoni spiesti glābties bēgot. UN tad Krievija sagrāba pie rīkles Merķeli un lika tai pasludināt vellkomistu politiku, lai visi bēgļi varētu samukt Eiropā un sagraut Eiropas ekonomiku. Droši vien nežēlīgi šantažēts no Krievijas puses tika arī franču makarons, kurš to vellkomistu politiku atbalstīja.Un droši vien tos kontrobandistus, kas tos bēgļus pāri jūrai vadā arī Krievija ir noalgojusi. Un Krievijas aģenti un diversanti ir tā apstulbinājuši ES dalībavalstu robežapsardzības spēkus, ka šie tā vietā lai aizsaargātu valsts robežas no nelegālas iekļūšanas, paši zvejo tos migrantus ārā no ūdens un ved valstī iekšā. Bet visu Eiropas parlamentu Krievija ir tā piespiedusi pie sienas, ka šie vērojot tās migrantu masas, kas gāžās iekšā Eiropā spēj tikai mutes čāpstināt. Un ja vēl ņemam vērā, ka Krievija pēc sava prāta ietekmē vēlēšanu rezultātus gan Eiropas valstīs, gan Amerikā, tad paliek pavisam bail. Kur lai ņem tādus spēkus, kas spēj mūs no tās Krievijas paglābt? Varbūt, ka jāpalūdz dieviņš? Bet, ja nu arī to dieviņu tie krievi ir kaut kā savaņģojuši vai ietekmējuši?

Atbildēt

atbilde

10.03.2020. 17:19

»

jautaajums

Vai ir redzētas filmas par labajiem un sliktajiem policistiem


Ko murgo, kas Krievija par policistu? Likās neuzvarams monstrs, bet turki parādīja, ka lēta sētas špana.

Atbildēt

skrūves tev, padomniek,

10.03.2020. 17:13

»

Padoms

launas meles zino ,ka ASV rakesu specalisti ir izpetijusi tas krievu raketes lidz pedejai skruvei. Tapec Izraela bombarde Sirijas armiju bez problemam . Turki vairak nepirks tos krievu luznus


ir palikušas pēdējās, nevis raķetēm !
Erdogans ved Turciju laukā no akmens laikmeta, bet jevROPA pat nesper solīti lai pievirzītu Turciju tuvāk ES, tikai uzstāda arvien jaunus ideālos noteikumus...

Atbildēt

Padoms

10.03.2020. 16:50

launas meles zino ,ka ASV rakesu specalisti ir izpetijusi tas krievu raketes lidz pedejai skruvei. Tapec Izraela bombarde Sirijas armiju bez problemam . Turki vairak nepirks tos krievu luznus.

Atbildēt

neizdosies

10.03.2020. 16:34

Neizdosies mūsu pseido "patriotiem" (tipa NA) pataisīt Krieviju mūsu acīs par "ļaunuma impēriju"!!!

Atbildēt

jautaajums

10.03.2020. 15:17

»

kukanols

Krievija ir kā urla, kas, ienācis normālu cilvēku kompānijā, cenšas sataisīt pēc iespējas lielāku haosu, lai tikmēr varētu pa kluso fenderēt un pieķēzīt visu


Vai ir redzētas filmas par labajiem un sliktajiem policistiem?
ASV ir labais un Krievija sliktais policists,bet priekšnieks abiem viens,tāpat kā mērķis.
Starp citu,ASV fenderē un pieķēza daudz vairāk kā Krievija,jo Kievija ir vasalis,ASV-boss.

Atbildēt

kukanols

10.03.2020. 15:02

Krievija ir kā urla, kas, ienācis normālu cilvēku kompānijā, cenšas sataisīt pēc iespējas lielāku haosu, lai tikmēr varētu pa kluso fenderēt un pieķēzīt visu.

Atbildēt

viesis

10.03.2020. 14:46

Ja nebūtu Krievijas un Putina, viņus vajadzētu izdomāt, citādi "patriotiem" nebūtu iespēju, kā izrādīt savu "patriotismu" :) bet, ja nopietni. Daudz interesantāks un vērtīgāks būtu pētījums par to, kādēļ Merkele uzsāka "atvērto durvju politiku", jo tieši ar to iesākās migrantu krīze. Neticās, ka viņa ir tik naiva, lai nesaprastu, ar ko viņas politika draud. Drīzāk tam visam apakšā ir noklusēti iemesli, kurus neviens Kasīklis, kā izskatās, nemaz necentīsies atklāt. Bet Putins, nu, uzskata viņš NATO par apdraudējumu, bet, skatoties uz Irāku, Lībiju un Sīriju, viņam pat ir grūti par to pārmest.

Atbildēt

Kašķis

10.03.2020. 14:37

KF nav izdevīgi sagraut savu lielāko bizness partneri ES, tas amīšu interesēs, lai Eiropā būtu problēmas. Maskavā tak viens no vienošanās punktiem bija, ka Erdogāns aptur bēgļu dzīšanu uz Grieķiju.

Atbildēt

Q

10.03.2020. 13:58

Laikam iestājies pilnmēness, plānprātigais grafomāns kasīklis regulāri publicē savus suņa murgus!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...