Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

normals gimenes cilveks

02.03.2021. 20:08

interesanti kads ir streipa raidijuma reitings? o,o1% ?

Atbildēt

normals cilveks

02.03.2021. 20:02

Streips Solovjovs respect

Atbildēt

Cits viedoklis

01.03.2021. 20:48

Streips piesārņo ēteru?! Es katru vakaru gaidu viņa raidījumu Vēlais ar Streipu! Tas nav nopietni, salīdzināt viņu ar Solovjovu. Streips ir inteliģents un gudrs cilvēks, bet"tikko pieminētajam slānim tāds nav pieņemams.Bet katrs var taču atrast ko skatīties, izvēle tak ir.

Atbildēt

Jā!!!

01.03.2021. 12:52

»

precīzi

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju


Jo Krievija tak ir viena no draudzīgākām valstīm pasaulē, kas visiem kaimiņiem vēl tikai labu.

Atbildēt

kārta

01.03.2021. 11:17

bet kā tad savadāk? Medijs sabiedrisks , sadotēts, padomēm jābūt barā politvertikālē Galvenais, lai politpadomes un politvertikāle... tad jau viss ir kaŗtrībā

Atbildēt

Nesaprotu par ko cepiens ?

01.03.2021. 11:06

LTV skatās pensionāri un neveiksminieki, kuriem patīk propogandonu čuras. Visiem pārējiem ir netflix un youtube. Piemīztie delfi un tvnet ir arī no zombo tv un propogandonu šķiras tapēc jāiet tie ar līkumu lai neapķēzītos !

Atbildēt

precīzi

01.03.2021. 10:22

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju...

Atbildēt

Matainais ķēms

01.03.2021. 09:17

Kā lasu šādus rakstus par "pasaules valdniekiem", "aizokeāna saimniekiem"u.c. mitoloģiskiem radījumiem, uzreiz prasās likt folijas cepuri lai reptiloīdi nelasa domas.

Atbildēt

Ceriņš arī no TV 24

01.03.2021. 09:13

Nupat jau pretīgi paliek skatīties TV 24 ar Aivi Ceriņu, kurš pārvērties par otru Solovjovu- neļauj izteikt savu domu nevienam, kurš vēlas izteikt kritikut valdību, jo momentā runātāju pārtrauc. Tāpat jau nav kā raidījuma vadītājs diezko sakarīgs, bet nupat jau par daudz.

Atbildēt

Patiesais

01.03.2021. 08:45

Ja nopietni, tad latvijas televīzijas programmās ir divi raidījumi skatāmi- ziņas un R.Paula paradīšanās kādā no raidījumiem. Tāpēc jautājums- vai ir vērts raiadīt Latvijas TV kanālus. Par krievijas Tv!. To ko izdrīja Latvija ir gļevulība. un pašu latviešu kā tautas pzemošna. Kāpēc? Nevajaga latviešus uzskatīt par stulbeņiem. Latvietis ļoti labi atšķir patiesību no meliem un latvietis skatījās to Krivijas kanālu programmas, kurās bija patiesība un skaistums. un tādu latviešu ir ap 70% no viesiem Latvijas iedzīvotāajiem. Slēdza programmas tāpēc, ka Latvijas televīzija nav pieprasīta. Politiskā skaudība un stulbums.

Atbildēt

lauķis

01.03.2021. 06:47

»

fakts

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs...


Takš saulveži katrā kriminālnoziedznieku bandā (partijā) ir pietiekoši.Diemžēl aitām un kāmīšiem ir īsa atmiņa,aizmirsušies godmaņi,dombrovski,marsieši,kaimiņi un citi blēži.Tagad saulvežu kārtā tiek celti gobzemi,berņi,stepaņenko un citi zemcilvēki.

Atbildēt

fakts

01.03.2021. 05:54

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs.
Autors, starp citu, ir gobzemistu pakalpiņš, jo pie cita raksta cenšas mazgāt baltu muitā par nieka padsmit tūkstošus vērta pulksteņa kontrabandu pieķertu gobzemistu priekšnieci, kas kundziski vicinājusi diplomātisko pasi, lai censtos izvairīties no nepatikšanām.

Atbildēt

Banzai

01.03.2021. 00:23

»

tā viš i

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra


Mēs negaisos gājām uz sauli un brīvi, un Kariņš mums rādīja ceļu, kurp iet!

Atbildēt

v

01.03.2021. 00:20

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 23:55

»

Noskatieties

TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi


Kas jūs par dīvainiem radījumiem, lienat visādās atejās, stūķējat mutēs to saturu un bļaujat, ka garšo pēc sūdiem.

Atbildēt

ha-ha

28.02.2021. 23:14

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Cilvēku,kuram nav brīvu vietu okupācijas režīma ideoloģisko,represīvo,militāro organizāciju zīmogiem,tagad nepārprotams ekonomiskais un politiskais valsts noziedznieks tiek skatīts kā neatkarīgās valsts brīnums.Tā vien liekās,kā viņa apbrīnotāji legalizējās kā 5.kolonnas oficiozi un kārtīgam latvietim pret šiem apbrīnotajiem,kuri sastāv no okupācijas režīma visdažādākās nomeklāturas,ir jābūt ļoti,ļoti uzmanīgiem,piesardzīgiem,lai nekļūtu par 5.kolonnas līdzjutējiem.

Atbildēt

ES

28.02.2021. 22:25

Kas pateiks, kādēļ n0 NRA aizgāja Viktors Avotiņš, Baiba Lulle - lasītākie un iecienītākie žurnālisti. Un kādēļ Aivaru Lembergu iespundēja kopā ar slepkavām un izvarotājiem, par to arī reāli domājošiem nav šaubu - par brīvdomību.Nē - viss, kas te notiek, sit pāri visam, kas līdz šim piedzīvots. Tie, kas tagad sagrābuši varu izskatās, kā no trako mājām izmukuši Ne vairāk, ne mazāk. Un kur palikusi Lato Lapsas 2. grāmata par viltvārdi? Vai arī tai nav ceļš uz lasītāju nogriezts.

Atbildēt

par idiotiem

28.02.2021. 22:22

taisnība, lērums, un tie jau arī šņauc un pīpē zālīti savam glupumam pa virsu, vairs nezin ar ko un kā jāties, kādus pupus kādas lūpas u.t.t. visi zvaigznes un slavenības.........PADARĪTI DARBI AIZ TIEM NEPALIEK

Atbildēt

yu

28.02.2021. 21:17

kā tad,it kā demokrātiskā valstī,kaut kādi pāris locekļi nolemj un īsteno,ko skatīsies gandrīz 2miljoni iedzīvotāju,gluži kā psrs laikos....ja tā ir brīva,neatkarīga latvija,tad rodas jautājums - no kā brīva un neatkarīga? no informācijas pieejamības brīva? no viedokļu un izvēles iespējas brīva? no domājošiem un kompetentiem ierēdņiem brīva?
reāli,kauns par dzimteni,par tām nejēdzībām,par tiem diletantiem un nejēgām,kam tagad zvaigžņu stunda visās jomās,j.maķ,kaut kāds brainfree pie mums te notiek

Atbildēt

Lasītājs

28.02.2021. 21:07

Nesaprot, kāpēc vispār jāskatās ltv un vēl kaut kādu pediņu Streipu?! Skaties tos pašus krievu solovjovus, ķīseļus--- kas man patreiz monitora stūrītī rādās, un paklausies radio ziņas, palasi pietiek. com! Un vai tad nepietiek? Kam taisnība --- pats domā, ne klausies kā tev jādomā.

Atbildēt

Noskatieties

28.02.2021. 20:49

»

interesanti

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru


TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.02.2021. 20:42

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


Kāpēc dēvē sevi par “lasītāju“?

Kāpēc tu domā, ka proti lasīt?

Lasīt nozīmē kaut aptuveni saprast, kas rakstīts. Nevis vienkārši atpazīt burtus.

Atbildēt

VB

28.02.2021. 20:33

"Kaut kādas re:baltikas boļševistiski noskaņotas personas cenzē Facebook!?"

Kas Jums daļas par kautkādu privātu ebreja kanālu?
Lai taču dara / cenzē / publicē / nepublicē ko grib, vai ne tā?

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 20:05

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru"

Neesmu viņu manījis gadus 10, vai varbūt neskatos tos domātnespējīgajiem paredzētos kanālus, ko skatās autors.

Atbildēt

Patiesībā pat liberālisma apstākļos vairs neredz skaidru propagandu

28.02.2021. 19:37

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


jo tā pat nav vajadzīga tiem, kuri vairs tāpat neko nevar lemt.

To drīzāk var saukt par totālu dezinformāciju, ja neskaita regulāro C19 inficēto un mirušo melu propagandu, iebaidot pūli.

Atbildēt

tā viš i

28.02.2021. 19:26

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra.

Atbildēt

Tu, lasītāj,

28.02.2021. 19:24

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


ar savu komentāru pierādi pretējo - citāts precīzi atbilst tavam statusam, jo nespēji uztvert un saprast rakstīto!

Atbildēt

pietiek lasītājs

28.02.2021. 19:16

Ja gribi rakstīt PIETIEK.com,tad netērē laiku TV,ieklausies savā sirdbalsī,saskaņo ar zarnu trakta modulācijām,pirmos divpadsmit uzmetumus noskalo podā,un tad Tu,"Pietiek lasītāj" esi gatavs mūsu kritikai (apmēram,pirmie sešpadsmit komentāri),kas ir taisna,patiesa un labu vēloša.Ja nēņem par pilni iepriekš minēto,tad dabū kā esi pelnījis-m.slu liekšķeri.

Atbildēt

Koma

28.02.2021. 19:13

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


Autors ir trollis 444 - tāds 5.kolonnas kricelētājs ir novērots. Visu saprot, bet musina domāt nespējīgo baru. Tas trulais pūlis jau ir galvenā auditorija solovjova industriālo melu caurejas absorbēšanai.
TV jātranslē Dožģ kanālu. Vismaz objektīvs kopskats uz notiekošo moskvistānā.

Atbildēt

___________

28.02.2021. 19:03

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50 kanālu. Arī no Krievijas. Plaša izvēle. Kam tad un kas vēl nepietiek?

Atbildēt

vietējais

28.02.2021. 18:55

Nu nav taču spiesta lieta skatīties to televīziju, tur vispār vieni atkārtojumi, vai tukša muldēšan un vēl pa starpu piemēslo ar reklāmām. Tagad nav komercreklāmas, bet tās vienalga aizvietojuši ar pašreklāmu, nekā no tiem mēsliem TV netiek vaļā.

Atbildēt

Viss LV notiekošais

28.02.2021. 18:15

ir liberāldemokrātu, globālo finansistu, politikas rezultāts. Ar transcilvēkiem kā kroplīgais K. Streips - pida rass, jo liberāļism nav vajadzības pēc valsts, kuras galvenā vērtība ir ģimene..

Atbildēt

lasītājs

28.02.2021. 18:10

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...