Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

normals gimenes cilveks

02.03.2021. 20:08

interesanti kads ir streipa raidijuma reitings? o,o1% ?

Atbildēt

normals cilveks

02.03.2021. 20:02

Streips Solovjovs respect

Atbildēt

Cits viedoklis

01.03.2021. 20:48

Streips piesārņo ēteru?! Es katru vakaru gaidu viņa raidījumu Vēlais ar Streipu! Tas nav nopietni, salīdzināt viņu ar Solovjovu. Streips ir inteliģents un gudrs cilvēks, bet"tikko pieminētajam slānim tāds nav pieņemams.Bet katrs var taču atrast ko skatīties, izvēle tak ir.

Atbildēt

Jā!!!

01.03.2021. 12:52

»

precīzi

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju


Jo Krievija tak ir viena no draudzīgākām valstīm pasaulē, kas visiem kaimiņiem vēl tikai labu.

Atbildēt

kārta

01.03.2021. 11:17

bet kā tad savadāk? Medijs sabiedrisks , sadotēts, padomēm jābūt barā politvertikālē Galvenais, lai politpadomes un politvertikāle... tad jau viss ir kaŗtrībā

Atbildēt

Nesaprotu par ko cepiens ?

01.03.2021. 11:06

LTV skatās pensionāri un neveiksminieki, kuriem patīk propogandonu čuras. Visiem pārējiem ir netflix un youtube. Piemīztie delfi un tvnet ir arī no zombo tv un propogandonu šķiras tapēc jāiet tie ar līkumu lai neapķēzītos !

Atbildēt

precīzi

01.03.2021. 10:22

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju...

Atbildēt

Matainais ķēms

01.03.2021. 09:17

Kā lasu šādus rakstus par "pasaules valdniekiem", "aizokeāna saimniekiem"u.c. mitoloģiskiem radījumiem, uzreiz prasās likt folijas cepuri lai reptiloīdi nelasa domas.

Atbildēt

Ceriņš arī no TV 24

01.03.2021. 09:13

Nupat jau pretīgi paliek skatīties TV 24 ar Aivi Ceriņu, kurš pārvērties par otru Solovjovu- neļauj izteikt savu domu nevienam, kurš vēlas izteikt kritikut valdību, jo momentā runātāju pārtrauc. Tāpat jau nav kā raidījuma vadītājs diezko sakarīgs, bet nupat jau par daudz.

Atbildēt

Patiesais

01.03.2021. 08:45

Ja nopietni, tad latvijas televīzijas programmās ir divi raidījumi skatāmi- ziņas un R.Paula paradīšanās kādā no raidījumiem. Tāpēc jautājums- vai ir vērts raiadīt Latvijas TV kanālus. Par krievijas Tv!. To ko izdrīja Latvija ir gļevulība. un pašu latviešu kā tautas pzemošna. Kāpēc? Nevajaga latviešus uzskatīt par stulbeņiem. Latvietis ļoti labi atšķir patiesību no meliem un latvietis skatījās to Krivijas kanālu programmas, kurās bija patiesība un skaistums. un tādu latviešu ir ap 70% no viesiem Latvijas iedzīvotāajiem. Slēdza programmas tāpēc, ka Latvijas televīzija nav pieprasīta. Politiskā skaudība un stulbums.

Atbildēt

lauķis

01.03.2021. 06:47

»

fakts

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs...


Takš saulveži katrā kriminālnoziedznieku bandā (partijā) ir pietiekoši.Diemžēl aitām un kāmīšiem ir īsa atmiņa,aizmirsušies godmaņi,dombrovski,marsieši,kaimiņi un citi blēži.Tagad saulvežu kārtā tiek celti gobzemi,berņi,stepaņenko un citi zemcilvēki.

Atbildēt

fakts

01.03.2021. 05:54

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs.
Autors, starp citu, ir gobzemistu pakalpiņš, jo pie cita raksta cenšas mazgāt baltu muitā par nieka padsmit tūkstošus vērta pulksteņa kontrabandu pieķertu gobzemistu priekšnieci, kas kundziski vicinājusi diplomātisko pasi, lai censtos izvairīties no nepatikšanām.

Atbildēt

Banzai

01.03.2021. 00:23

»

tā viš i

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra


Mēs negaisos gājām uz sauli un brīvi, un Kariņš mums rādīja ceļu, kurp iet!

Atbildēt

v

01.03.2021. 00:20

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 23:55

»

Noskatieties

TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi


Kas jūs par dīvainiem radījumiem, lienat visādās atejās, stūķējat mutēs to saturu un bļaujat, ka garšo pēc sūdiem.

Atbildēt

ha-ha

28.02.2021. 23:14

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Cilvēku,kuram nav brīvu vietu okupācijas režīma ideoloģisko,represīvo,militāro organizāciju zīmogiem,tagad nepārprotams ekonomiskais un politiskais valsts noziedznieks tiek skatīts kā neatkarīgās valsts brīnums.Tā vien liekās,kā viņa apbrīnotāji legalizējās kā 5.kolonnas oficiozi un kārtīgam latvietim pret šiem apbrīnotajiem,kuri sastāv no okupācijas režīma visdažādākās nomeklāturas,ir jābūt ļoti,ļoti uzmanīgiem,piesardzīgiem,lai nekļūtu par 5.kolonnas līdzjutējiem.

Atbildēt

ES

28.02.2021. 22:25

Kas pateiks, kādēļ n0 NRA aizgāja Viktors Avotiņš, Baiba Lulle - lasītākie un iecienītākie žurnālisti. Un kādēļ Aivaru Lembergu iespundēja kopā ar slepkavām un izvarotājiem, par to arī reāli domājošiem nav šaubu - par brīvdomību.Nē - viss, kas te notiek, sit pāri visam, kas līdz šim piedzīvots. Tie, kas tagad sagrābuši varu izskatās, kā no trako mājām izmukuši Ne vairāk, ne mazāk. Un kur palikusi Lato Lapsas 2. grāmata par viltvārdi? Vai arī tai nav ceļš uz lasītāju nogriezts.

Atbildēt

par idiotiem

28.02.2021. 22:22

taisnība, lērums, un tie jau arī šņauc un pīpē zālīti savam glupumam pa virsu, vairs nezin ar ko un kā jāties, kādus pupus kādas lūpas u.t.t. visi zvaigznes un slavenības.........PADARĪTI DARBI AIZ TIEM NEPALIEK

Atbildēt

yu

28.02.2021. 21:17

kā tad,it kā demokrātiskā valstī,kaut kādi pāris locekļi nolemj un īsteno,ko skatīsies gandrīz 2miljoni iedzīvotāju,gluži kā psrs laikos....ja tā ir brīva,neatkarīga latvija,tad rodas jautājums - no kā brīva un neatkarīga? no informācijas pieejamības brīva? no viedokļu un izvēles iespējas brīva? no domājošiem un kompetentiem ierēdņiem brīva?
reāli,kauns par dzimteni,par tām nejēdzībām,par tiem diletantiem un nejēgām,kam tagad zvaigžņu stunda visās jomās,j.maķ,kaut kāds brainfree pie mums te notiek

Atbildēt

Lasītājs

28.02.2021. 21:07

Nesaprot, kāpēc vispār jāskatās ltv un vēl kaut kādu pediņu Streipu?! Skaties tos pašus krievu solovjovus, ķīseļus--- kas man patreiz monitora stūrītī rādās, un paklausies radio ziņas, palasi pietiek. com! Un vai tad nepietiek? Kam taisnība --- pats domā, ne klausies kā tev jādomā.

Atbildēt

Noskatieties

28.02.2021. 20:49

»

interesanti

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru


TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.02.2021. 20:42

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


Kāpēc dēvē sevi par “lasītāju“?

Kāpēc tu domā, ka proti lasīt?

Lasīt nozīmē kaut aptuveni saprast, kas rakstīts. Nevis vienkārši atpazīt burtus.

Atbildēt

VB

28.02.2021. 20:33

"Kaut kādas re:baltikas boļševistiski noskaņotas personas cenzē Facebook!?"

Kas Jums daļas par kautkādu privātu ebreja kanālu?
Lai taču dara / cenzē / publicē / nepublicē ko grib, vai ne tā?

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 20:05

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru"

Neesmu viņu manījis gadus 10, vai varbūt neskatos tos domātnespējīgajiem paredzētos kanālus, ko skatās autors.

Atbildēt

Patiesībā pat liberālisma apstākļos vairs neredz skaidru propagandu

28.02.2021. 19:37

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


jo tā pat nav vajadzīga tiem, kuri vairs tāpat neko nevar lemt.

To drīzāk var saukt par totālu dezinformāciju, ja neskaita regulāro C19 inficēto un mirušo melu propagandu, iebaidot pūli.

Atbildēt

tā viš i

28.02.2021. 19:26

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra.

Atbildēt

Tu, lasītāj,

28.02.2021. 19:24

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


ar savu komentāru pierādi pretējo - citāts precīzi atbilst tavam statusam, jo nespēji uztvert un saprast rakstīto!

Atbildēt

pietiek lasītājs

28.02.2021. 19:16

Ja gribi rakstīt PIETIEK.com,tad netērē laiku TV,ieklausies savā sirdbalsī,saskaņo ar zarnu trakta modulācijām,pirmos divpadsmit uzmetumus noskalo podā,un tad Tu,"Pietiek lasītāj" esi gatavs mūsu kritikai (apmēram,pirmie sešpadsmit komentāri),kas ir taisna,patiesa un labu vēloša.Ja nēņem par pilni iepriekš minēto,tad dabū kā esi pelnījis-m.slu liekšķeri.

Atbildēt

Koma

28.02.2021. 19:13

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


Autors ir trollis 444 - tāds 5.kolonnas kricelētājs ir novērots. Visu saprot, bet musina domāt nespējīgo baru. Tas trulais pūlis jau ir galvenā auditorija solovjova industriālo melu caurejas absorbēšanai.
TV jātranslē Dožģ kanālu. Vismaz objektīvs kopskats uz notiekošo moskvistānā.

Atbildēt

___________

28.02.2021. 19:03

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50 kanālu. Arī no Krievijas. Plaša izvēle. Kam tad un kas vēl nepietiek?

Atbildēt

vietējais

28.02.2021. 18:55

Nu nav taču spiesta lieta skatīties to televīziju, tur vispār vieni atkārtojumi, vai tukša muldēšan un vēl pa starpu piemēslo ar reklāmām. Tagad nav komercreklāmas, bet tās vienalga aizvietojuši ar pašreklāmu, nekā no tiem mēsliem TV netiek vaļā.

Atbildēt

Viss LV notiekošais

28.02.2021. 18:15

ir liberāldemokrātu, globālo finansistu, politikas rezultāts. Ar transcilvēkiem kā kroplīgais K. Streips - pida rass, jo liberāļism nav vajadzības pēc valsts, kuras galvenā vērtība ir ģimene..

Atbildēt

lasītājs

28.02.2021. 18:10

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....