Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

normals gimenes cilveks

02.03.2021. 20:08

interesanti kads ir streipa raidijuma reitings? o,o1% ?

Atbildēt

normals cilveks

02.03.2021. 20:02

Streips Solovjovs respect

Atbildēt

Cits viedoklis

01.03.2021. 20:48

Streips piesārņo ēteru?! Es katru vakaru gaidu viņa raidījumu Vēlais ar Streipu! Tas nav nopietni, salīdzināt viņu ar Solovjovu. Streips ir inteliģents un gudrs cilvēks, bet"tikko pieminētajam slānim tāds nav pieņemams.Bet katrs var taču atrast ko skatīties, izvēle tak ir.

Atbildēt

Jā!!!

01.03.2021. 12:52

»

precīzi

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju


Jo Krievija tak ir viena no draudzīgākām valstīm pasaulē, kas visiem kaimiņiem vēl tikai labu.

Atbildēt

kārta

01.03.2021. 11:17

bet kā tad savadāk? Medijs sabiedrisks , sadotēts, padomēm jābūt barā politvertikālē Galvenais, lai politpadomes un politvertikāle... tad jau viss ir kaŗtrībā

Atbildēt

Nesaprotu par ko cepiens ?

01.03.2021. 11:06

LTV skatās pensionāri un neveiksminieki, kuriem patīk propogandonu čuras. Visiem pārējiem ir netflix un youtube. Piemīztie delfi un tvnet ir arī no zombo tv un propogandonu šķiras tapēc jāiet tie ar līkumu lai neapķēzītos !

Atbildēt

precīzi

01.03.2021. 10:22

Valdošā Levita/Kariņa kliķe pie varas var noturēties tikai kurinot naidu pret Krieviju! Slāpējot alternatīvu informāciju...

Atbildēt

Matainais ķēms

01.03.2021. 09:17

Kā lasu šādus rakstus par "pasaules valdniekiem", "aizokeāna saimniekiem"u.c. mitoloģiskiem radījumiem, uzreiz prasās likt folijas cepuri lai reptiloīdi nelasa domas.

Atbildēt

Ceriņš arī no TV 24

01.03.2021. 09:13

Nupat jau pretīgi paliek skatīties TV 24 ar Aivi Ceriņu, kurš pārvērties par otru Solovjovu- neļauj izteikt savu domu nevienam, kurš vēlas izteikt kritikut valdību, jo momentā runātāju pārtrauc. Tāpat jau nav kā raidījuma vadītājs diezko sakarīgs, bet nupat jau par daudz.

Atbildēt

Patiesais

01.03.2021. 08:45

Ja nopietni, tad latvijas televīzijas programmās ir divi raidījumi skatāmi- ziņas un R.Paula paradīšanās kādā no raidījumiem. Tāpēc jautājums- vai ir vērts raiadīt Latvijas TV kanālus. Par krievijas Tv!. To ko izdrīja Latvija ir gļevulība. un pašu latviešu kā tautas pzemošna. Kāpēc? Nevajaga latviešus uzskatīt par stulbeņiem. Latvietis ļoti labi atšķir patiesību no meliem un latvietis skatījās to Krivijas kanālu programmas, kurās bija patiesība un skaistums. un tādu latviešu ir ap 70% no viesiem Latvijas iedzīvotāajiem. Slēdza programmas tāpēc, ka Latvijas televīzija nav pieprasīta. Politiskā skaudība un stulbums.

Atbildēt

lauķis

01.03.2021. 06:47

»

fakts

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs...


Takš saulveži katrā kriminālnoziedznieku bandā (partijā) ir pietiekoši.Diemžēl aitām un kāmīšiem ir īsa atmiņa,aizmirsušies godmaņi,dombrovski,marsieši,kaimiņi un citi blēži.Tagad saulvežu kārtā tiek celti gobzemi,berņi,stepaņenko un citi zemcilvēki.

Atbildēt

fakts

01.03.2021. 05:54

Plusiņu skaits pie raksta tiešām liecina, ka idiotu slānis ir biezs.
Autors, starp citu, ir gobzemistu pakalpiņš, jo pie cita raksta cenšas mazgāt baltu muitā par nieka padsmit tūkstošus vērta pulksteņa kontrabandu pieķertu gobzemistu priekšnieci, kas kundziski vicinājusi diplomātisko pasi, lai censtos izvairīties no nepatikšanām.

Atbildēt

Banzai

01.03.2021. 00:23

»

tā viš i

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra


Mēs negaisos gājām uz sauli un brīvi, un Kariņš mums rādīja ceļu, kurp iet!

Atbildēt

v

01.03.2021. 00:20

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 23:55

»

Noskatieties

TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi


Kas jūs par dīvainiem radījumiem, lienat visādās atejās, stūķējat mutēs to saturu un bļaujat, ka garšo pēc sūdiem.

Atbildēt

ha-ha

28.02.2021. 23:14

»

Liekais

Lembergs nav brīvdomātājs, bet gan talantīgs blēdis, aferists un nekauņa


Cilvēku,kuram nav brīvu vietu okupācijas režīma ideoloģisko,represīvo,militāro organizāciju zīmogiem,tagad nepārprotams ekonomiskais un politiskais valsts noziedznieks tiek skatīts kā neatkarīgās valsts brīnums.Tā vien liekās,kā viņa apbrīnotāji legalizējās kā 5.kolonnas oficiozi un kārtīgam latvietim pret šiem apbrīnotajiem,kuri sastāv no okupācijas režīma visdažādākās nomeklāturas,ir jābūt ļoti,ļoti uzmanīgiem,piesardzīgiem,lai nekļūtu par 5.kolonnas līdzjutējiem.

Atbildēt

ES

28.02.2021. 22:25

Kas pateiks, kādēļ n0 NRA aizgāja Viktors Avotiņš, Baiba Lulle - lasītākie un iecienītākie žurnālisti. Un kādēļ Aivaru Lembergu iespundēja kopā ar slepkavām un izvarotājiem, par to arī reāli domājošiem nav šaubu - par brīvdomību.Nē - viss, kas te notiek, sit pāri visam, kas līdz šim piedzīvots. Tie, kas tagad sagrābuši varu izskatās, kā no trako mājām izmukuši Ne vairāk, ne mazāk. Un kur palikusi Lato Lapsas 2. grāmata par viltvārdi? Vai arī tai nav ceļš uz lasītāju nogriezts.

Atbildēt

par idiotiem

28.02.2021. 22:22

taisnība, lērums, un tie jau arī šņauc un pīpē zālīti savam glupumam pa virsu, vairs nezin ar ko un kā jāties, kādus pupus kādas lūpas u.t.t. visi zvaigznes un slavenības.........PADARĪTI DARBI AIZ TIEM NEPALIEK

Atbildēt

yu

28.02.2021. 21:17

kā tad,it kā demokrātiskā valstī,kaut kādi pāris locekļi nolemj un īsteno,ko skatīsies gandrīz 2miljoni iedzīvotāju,gluži kā psrs laikos....ja tā ir brīva,neatkarīga latvija,tad rodas jautājums - no kā brīva un neatkarīga? no informācijas pieejamības brīva? no viedokļu un izvēles iespējas brīva? no domājošiem un kompetentiem ierēdņiem brīva?
reāli,kauns par dzimteni,par tām nejēdzībām,par tiem diletantiem un nejēgām,kam tagad zvaigžņu stunda visās jomās,j.maķ,kaut kāds brainfree pie mums te notiek

Atbildēt

Lasītājs

28.02.2021. 21:07

Nesaprot, kāpēc vispār jāskatās ltv un vēl kaut kādu pediņu Streipu?! Skaties tos pašus krievu solovjovus, ķīseļus--- kas man patreiz monitora stūrītī rādās, un paklausies radio ziņas, palasi pietiek. com! Un vai tad nepietiek? Kam taisnība --- pats domā, ne klausies kā tev jādomā.

Atbildēt

Noskatieties

28.02.2021. 20:49

»

interesanti

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru


TV24-``Vēlais ar Streipu``-tur viņš darbojas jau 5.gadi.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.02.2021. 20:42

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


Kāpēc dēvē sevi par “lasītāju“?

Kāpēc tu domā, ka proti lasīt?

Lasīt nozīmē kaut aptuveni saprast, kas rakstīts. Nevis vienkārši atpazīt burtus.

Atbildēt

VB

28.02.2021. 20:33

"Kaut kādas re:baltikas boļševistiski noskaņotas personas cenzē Facebook!?"

Kas Jums daļas par kautkādu privātu ebreja kanālu?
Lai taču dara / cenzē / publicē / nepublicē ko grib, vai ne tā?

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 20:05

"Streips TV ēteru piesārņo gandrīz katru vakaru"

Neesmu viņu manījis gadus 10, vai varbūt neskatos tos domātnespējīgajiem paredzētos kanālus, ko skatās autors.

Atbildēt

Patiesībā pat liberālisma apstākļos vairs neredz skaidru propagandu

28.02.2021. 19:37

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


jo tā pat nav vajadzīga tiem, kuri vairs tāpat neko nevar lemt.

To drīzāk var saukt par totālu dezinformāciju, ja neskaita regulāro C19 inficēto un mirušo melu propagandu, iebaidot pūli.

Atbildēt

tā viš i

28.02.2021. 19:26

Uz šo mērķi - radīt "nedomājošu pūli, kuru var dzīt kaut vai uz nokaušanu", jau ved Covid19 globālā afēra.

Atbildēt

Tu, lasītāj,

28.02.2021. 19:24

»

lasītājs

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis


ar savu komentāru pierādi pretējo - citāts precīzi atbilst tavam statusam, jo nespēji uztvert un saprast rakstīto!

Atbildēt

pietiek lasītājs

28.02.2021. 19:16

Ja gribi rakstīt PIETIEK.com,tad netērē laiku TV,ieklausies savā sirdbalsī,saskaņo ar zarnu trakta modulācijām,pirmos divpadsmit uzmetumus noskalo podā,un tad Tu,"Pietiek lasītāj" esi gatavs mūsu kritikai (apmēram,pirmie sešpadsmit komentāri),kas ir taisna,patiesa un labu vēloša.Ja nēņem par pilni iepriekš minēto,tad dabū kā esi pelnījis-m.slu liekšķeri.

Atbildēt

Koma

28.02.2021. 19:13

»

___________

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50...


Autors ir trollis 444 - tāds 5.kolonnas kricelētājs ir novērots. Visu saprot, bet musina domāt nespējīgo baru. Tas trulais pūlis jau ir galvenā auditorija solovjova industriālo melu caurejas absorbēšanai.
TV jātranslē Dožģ kanālu. Vismaz objektīvs kopskats uz notiekošo moskvistānā.

Atbildēt

___________

28.02.2021. 19:03

Autors nesaprot vai negrib saprast, ka TV ir propoganda. Mēs vairs nēesam vienā savienībā ar Krieviju. Teiksim NVS. Loģiski, viņu propogandu nevajag. Toties esam citās savienībās - ES; NATO. Tad nu arī skatamies viņu TV, viņu propoganda. Tikai loģiski. Taču TeT pamata paketē ir pieejami vairāk kā 50 kanālu. Arī no Krievijas. Plaša izvēle. Kam tad un kas vēl nepietiek?

Atbildēt

vietējais

28.02.2021. 18:55

Nu nav taču spiesta lieta skatīties to televīziju, tur vispār vieni atkārtojumi, vai tukša muldēšan un vēl pa starpu piemēslo ar reklāmām. Tagad nav komercreklāmas, bet tās vienalga aizvietojuši ar pašreklāmu, nekā no tiem mēsliem TV netiek vaļā.

Atbildēt

Viss LV notiekošais

28.02.2021. 18:15

ir liberāldemokrātu, globālo finansistu, politikas rezultāts. Ar transcilvēkiem kā kroplīgais K. Streips - pida rass, jo liberāļism nav vajadzības pēc valsts, kuras galvenā vērtība ir ģimene..

Atbildēt

lasītājs

28.02.2021. 18:10

Autors labi noraksturoja sevi: "Pasaulē rodas arvien biezāks idiotu slānis"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....