Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bunks

18.01.2023. 00:07

Izlasīju. Man viss saprotams. Vārguļi advokāti saprot, ka ir pakaļā, mēģina vēl caur pietiek.com izdarīt spiedienu uz tiesu un sabiedrību.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 18:23

»

Skumjais Bruņinieks

Ar "Genas" - Vaļagina nāvi nekāda "ķēde nav pārrauta", kā Jūs izsakāties...


Tiesas fēlerus piesedz tikai tā. Un ja lieta ir pie tiesneša "ar jumtu", tad ar garantiju. Skaļa lieta. Attiecībā uz pierādījumiem - slēpt jau ir jēga tikai tādus, par kuriem uzzinot, sliktie varētu sākt kaut ko darīt lai tos likvidētu. Un tās var būt tikai liecības.

Atbildēt

?

11.01.2023. 18:00

»

Tā ir Latvija.

Paldies L.Lapsam Par Darba


Par kādu darbu paldies? Par publikas izklaidēšanu? Nu tur tā īsti vēl nav sākts.

Atbildēt

Ja

11.01.2023. 17:26

Raksta autors noteikti nespēj iedomāties, ka tiešus, detalizētus un precīzus pierādījumus prokuratūra uzrādīs jau konkrēti lietas iztiesāšanas laikā. Pirms tam, loģiski, visas kārtis netiek atklātas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.01.2023. 17:25

»

Nu

Tas viss tā, protams, ir. Bet apsūdzības raksts ir, patiešām, amizants. Pieņemsim, ka tajā nav minēti kādi īpaši super pierādījumi, lai pasargātu īpaši svarīgus lieciniekus (Gena atdzīvosies, vai kas nu tur bija menedžeris?), bet neizskatās. Viņiem ķēde pārrauta, menedžeris sniedz liecības Tam Kungam...


Ar "Genas" - Vaļagina nāvi nekāda "ķēde nav pārrauta", kā Jūs izsakāties..
Un "pārrauta" viņa nav ļoti vienkārša iemesla pēc - Vaļaginam dzīvam esot, ķēde nekad nav bijusi savienota. Tas tāpēc, ka vai Vaļagins dzīvs..vai Vaļagins miris - liecības no viņa abos gadījumos ir vienādas - NEKĀDAS!
Tāda kalibra elementi, kā Vaļagins, liecības vispār nedod..tobiš, klusē. Tieši tāpēc viņus nolīgst, jo būs parliecība, ka "ķēdīte nesavienosies".
No Vaļagina nāves ir cits ieguvums krimināllietā apsūdzētajiem - uz "Genu" tagad var grūst visus pasaules grēkus.
Viņam viss vienalga..kriminālajai pasaulei nav iebildumu ...
UĻmans ar savu "korišu" tika arestēti pēc Vaļagina nāves..tāpēc skaidrs, ka viņiem uzradās izredzes izsprukt sveikā.
Šādās pasūtījuma slepkavības lietās, kad nauda netiek žēlota un tiek noalgots organizators - profi, parasti sāk liecināt (dziedāt), ja uzraujās, izpildītāji.
Un tieši šajā gadījumā tā izskatās.
Es joprojām neticu, ka šie ir visi pierādījumi..noteikti ir kaut kādi audio, video vai sms..jo Uļmanam un Babenko izmeklētāji bija "uz astes" krietnu laiku un visus noklausījās.
Un, pieņemsim... tik traku un neiespējamu lietu, kad izmeklētāji un prokurors bīda uz tiesu lietu ar tik "šķidriem" pierādījumiem..bet ir taču vēl cits apstāklis - NEATKARĪGA TIESA, TIESNEŠI DIVAS REIZES ATTEICA ADVOKĀTU LŪGUMAM IZLAIST NO APCIETINĀJUMA AIZDOMĀS TURAMOS UN PAGARINĀJA APCIETINĀJUMA TERMIŅU VIŅIEM!
Tobiš..ar tik šķidriem pierādījumiem neviena tiesa, neviens tiesnesis nebūtu paturējis Uļmanu un Babenko apcietinājumā.
Priekš kam tiesnešiem būtu jāpiesedz izmeklētāju un prokuroru "fēleri"?
Agri vai vēlu viss noskaidrosies un viņi riskē ar amatiem.
Neredzu loģiku.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 15:37

»

DIA.MIL

Ja ir liecība, tad viss OK! Pēc apsūdzētā profila - redzams, ka viņš regulāri melo, ir agresīvs. Jau šobrīd dažiem dienestiem (Lv šķiet tādas tehnoloģijas nav) ir pieejamas tehnoloģijas ar kurām var pateikt vai Uļmans melo. Tas nav primitīvais melu detektors. MIT ar mākslīgā intelekta palīdzību var ...


Nav svarīgi vai viņš melo vai ne. Svarīgi ir pierādīt ka viņš ir pasūtījis slepkavību (tieši šo), un pasūtījums ir izpildīts. Tehnoloģijas, kas pieejamas dienestiem, tai skaitā magu un pakalpojumi, nav piešujami lietai kā pierādījumi. Tiem ir jābūt iegūtiem KPL paredzētajā kārtībā. Mēs visi zinām, ka Kariņš un Levits ir CIP spiegi un strādā jeņķu interesēs pret Latviju. Nu un kas?

Atbildēt

Tā ir Latvija.

11.01.2023. 15:34

Paldies L.Lapsam Par Darba.
Šīs atmaskošanas atver acis
uz patieso Situāciju Latvijā

Atbildēt

DIA.MIL

11.01.2023. 15:04

Ja ir liecība, tad viss OK! Pēc apsūdzētā profila - redzams, ka viņš regulāri melo, ir agresīvs. Jau šobrīd dažiem dienestiem (Lv šķiet tādas tehnoloģijas nav) ir pieejamas tehnoloģijas ar kurām var pateikt vai Uļmans melo. Tas nav primitīvais melu detektors. MIT ar mākslīgā intelekta palīdzību var uzstādīt diagnozi (protams ar plaušu slimībām saistītās) ja pacients ieklepo telefonā. Drošibas un militārajās jomās ekspertīzes ir vāl tālāk progresējušas. Padomājiet par šo! Un te labi redzams, ka LV par naudu var pasūtīt veselu PR kampaņu. Nedomāju, ka sabiedrībai interesē šitā burlaka aizstāvība. Un lūdzu piefiksējiet šo pērkamo autoru datus, tad redzēsiet ko vēl viņi aizstāvēs...

Atbildēt

HT

11.01.2023. 14:56

»

Māris

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība...


Jā, jā, policija. Bet nav likumsargu. Policija “aizdomās turēto” padara par vainīgo bez puerādījumiem, uzspļaujot likumam, kas noteic, ka katrs pierādījumu trūkums tulkojams par labu “aizdomās turamam” . Ko dara policisti? Pretējo - “uz aizdomu pamata” bez konkrētiem pierādījumiem iemet cietumā - sabeidz reputāciju un sāk procesu kā pret vainīgo.

Atbildēt

Fakts

11.01.2023. 14:32

»

😤

Par Austrumiem pilnīga taisnība. Taču apsūdzētie jau ir Austrumu cilvēki. Tāpēc mentu un prokuratūras darbi noteikti labi saprotami. Gan jau tas nepatīk, bet tas jau cits stāsts


Lai kādi būtu apsūdzētie, nav runa tikai par šo gadījumu, policijai ir jābūt policijai, tā nevar nolaisties līdz padibeņu līmenim, jābūt pierādījumiem, nevis aizdomām, ka visticamākais, šis cilvēks ir kaut ko izdarījis.Diemžēl ir tā, ka policija "sabūvē" lietu ap kādu cilvēku un tad prokurors lietu vienkārši "iemet" tiesā un tad sākās lielā izmeklēšana, jo policija izmeklēšanu ir veikusi tā, lai šis konkrētais cilvēks izskatītos vainīgs, nevis vadoties pēc pierādījumiem. Un tad nav jābrīnās, ka tiesas velkas gadiem. Un vēl, starp citu šķiet arī šajā gadījumā bija ļoti liels lietas sējumu skaits, tas arī ir kļuvis par tādu kā modes lietu, parādīt sabiedrībai redziet kā mēs strādājam, patiesībā no tiem sējumiem izmantojami ir cik?, līdz 5 sējumi?, pārējais ir makulatūra. Es runāju par praksi, nevis konkrēti par šo lietu.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 14:02

»

Māris

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība...


Tas viss tā, protams, ir. Bet apsūdzības raksts ir, patiešām, amizants. Pieņemsim, ka tajā nav minēti kādi īpaši super pierādījumi, lai pasargātu īpaši svarīgus lieciniekus (Gena atdzīvosies, vai kas nu tur bija menedžeris?), bet neizskatās. Viņiem ķēde pārrauta, menedžeris sniedz liecības Tam Kungam, menti tagad pie Stankēviča ies pēc noraksta, vai kurš nu tur Tam Kungam tuvāk stāv?

Atbildēt

josifs

11.01.2023. 13:19

KGB un milicijas darbinieki,turpina stradat pec padomju k.riminalkodeksa likuma.

Atbildēt

Māris

11.01.2023. 13:04

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība".

Krimināllietas materiāli, tostarp apsūdzība, nav publiski pieejams dokuments nevienā krimināllietā. Tie ir paredzēti tikai procesa virzītājam (izmeklētājam, prokuroram vai tiesai) un apsūdzētajiem.
Nevienā krimināllietā šie dokumenti netiek oficiāli publiskoti.
Savukārt, kas attiecas uz to, ka apsūdzība pārkopēta no lēmuma par aizdomās turēto, tā ir normāla prakse absolūti visās krimināllietās.
Izmeklētājs (policists) sastāda lēmumu par aizdomās turēto, tālāk, kad prokuroram ir jāsastāda apsūdzība, tad ir copy/paste no lēmuma par atzīšanu par aizdomās turēto, kas tiek attiecīgi koriģēta un papildināta.

Tā, ka nēkadas sensācijas te nav.

Atbildēt

😤

11.01.2023. 12:51

»

Fakts

Tas, ka policija ir nevis policija, bet mentene ir fakts, diemžēl. Ar vārdiem policija un prokuratūra ir Eiropā, bet darbiem esam palikuši Austrumos, nu nav ticības Latvijas policijai


Par Austrumiem pilnīga taisnība. Taču apsūdzētie jau ir Austrumu cilvēki. Tāpēc mentu un prokuratūras darbi noteikti labi saprotami. Gan jau tas nepatīk, bet tas jau cits stāsts.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 11:46

»

Kārtējais

Lapsas naudas gabals, par palagu rakstīšanu kūmiņam tiek labi samaksāts. Un viņam patīk kalpot zekiem


Tas jau ir otršķirīgi. Problēma ir apstāklī, ka mentiem parādījusies visatļautība - atgriezušies pie padomju metodēm, iemest būrī un mēģināt izspiest atzīšanos vai, vismaz, iegūt informāciju kur meklēt. Bet nesanāks jau. Tā taču ir klasika, pasūtītāju - izpildītāju ķēdē jāpazūd tikai vienam ķēdes posmam, lai augšējie tiktu pasargāti. Neviens tur netaisās "mīkstināt sodu ar labprātīgu atzīšanos", es pieņemu. Tur, tikpat labi, kādam varēja nepatikt kā viņš brauc. Varbūt brauca par lēnu. Vienreiz, otrreiz un - nolīga killeru.

Atbildēt

Kārtējais

11.01.2023. 10:47

Lapsas naudas gabals, par palagu rakstīšanu kūmiņam tiek labi samaksāts. Un viņam patīk kalpot zekiem.

Atbildēt

Tigra

11.01.2023. 10:36

Vai ir kāds pierādījums ka Uļmans ir rakstījis ielūgumu lai Krivoshei dabūtu Latvijas vīzu?

Atbildēt

interesanti gan

11.01.2023. 10:13

»

interesanti

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam


Ierindas pilsonim visas šīs peripetijas ar Uļmanu maz interesē, ja nu vienīgi Lapsu kūmiņu.

Atbildēt

Dies’ tas Kungs Visžēlīgais

11.01.2023. 09:43

»

Bb

Dodiet cilvēku, pantu piemeklēsim


Pa priekšu bija pants…

Atbildēt

Latvietis

11.01.2023. 09:08

Neticu ka tas tiesu izpildītājs vai kas viņš tur bija ir beigts. Nospēlēja teātri par savu nāvi un osta baltos miltus kādā Soču vai Krimas pilī. Atceraties kā viņš jau pēc tā ļembasta izņēma no bankas krietnu naudas žūksni? Beigts taču naudu izņemt nevar?

Atbildēt

piķis nesmird

11.01.2023. 08:32

»

Vienīgi rakstu sērijā saturs visiem rakstiem praktiski vienāds. Rakstīt jau nav ko, tāpēc tas padara šos rakstus traģikomiskus un zināmā mērā pat nožēlojamus


un lapsa to zina. Ja ir auni kuri gatavi maksāt, rižais paņems visu līdz pēdējam centam un sabērs savā lādē.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 08:20

Mentiem liela problēma ir apstāklī, ka izlaist abus nedrīkst, bet paturēt būrī iemesla nav. Izlaižot ārā, kādam ir jāzaudē ģimenes laime. Paturot būrī - tas pats. Ja neatradīs vainīgo, kuram doties pensijā, kolēģiem sametot ceļa naudu, kādam nāksies dzīvot bez olām. Varbūt ar Podiņu var sarunāt, ka viņš uzņemas atbildību par abu iesēdināšanu. Protams, ja kādam rodas nepatika pret citiem, tad killera algošana parasti ir pirmā doma. Es arī ne reizi vien, piedaloties ceļu satiksmē, esmu domājis - novākt priekšā braucošos pašam, vai nolīgt killeru, jo nepatika liela.

Atbildēt

Fakts

11.01.2023. 07:11

Tas, ka policija ir nevis policija, bet mentene ir fakts, diemžēl. Ar vārdiem policija un prokuratūra ir Eiropā, bet darbiem esam palikuši Austrumos, nu nav ticības Latvijas policijai.

Atbildēt

11.01.2023. 07:09

»

interesanti

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam


Vienīgi rakstu sērijā saturs visiem rakstiem praktiski vienāds. Rakstīt jau nav ko, tāpēc tas padara šos rakstus traģikomiskus un zināmā mērā pat nožēlojamus.

Atbildēt

interesanti

11.01.2023. 06:11

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam?

Atbildēt

kauns

10.01.2023. 21:53

...tā apvainot divus nevainīgus latviešus.Kauns netradicīgam stukānam un pērkamiem pisoņiem.

Atbildēt

Bb

10.01.2023. 21:43

Dodiet cilvēku, pantu piemeklēsim!

Atbildēt

Advokats

10.01.2023. 20:21

Prokurors sanems spriedumu, 15 gadus aiz restém.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...