Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bunks

18.01.2023. 00:07

Izlasīju. Man viss saprotams. Vārguļi advokāti saprot, ka ir pakaļā, mēģina vēl caur pietiek.com izdarīt spiedienu uz tiesu un sabiedrību.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 18:23

»

Skumjais Bruņinieks

Ar "Genas" - Vaļagina nāvi nekāda "ķēde nav pārrauta", kā Jūs izsakāties...


Tiesas fēlerus piesedz tikai tā. Un ja lieta ir pie tiesneša "ar jumtu", tad ar garantiju. Skaļa lieta. Attiecībā uz pierādījumiem - slēpt jau ir jēga tikai tādus, par kuriem uzzinot, sliktie varētu sākt kaut ko darīt lai tos likvidētu. Un tās var būt tikai liecības.

Atbildēt

?

11.01.2023. 18:00

»

Tā ir Latvija.

Paldies L.Lapsam Par Darba


Par kādu darbu paldies? Par publikas izklaidēšanu? Nu tur tā īsti vēl nav sākts.

Atbildēt

Ja

11.01.2023. 17:26

Raksta autors noteikti nespēj iedomāties, ka tiešus, detalizētus un precīzus pierādījumus prokuratūra uzrādīs jau konkrēti lietas iztiesāšanas laikā. Pirms tam, loģiski, visas kārtis netiek atklātas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.01.2023. 17:25

»

Nu

Tas viss tā, protams, ir. Bet apsūdzības raksts ir, patiešām, amizants. Pieņemsim, ka tajā nav minēti kādi īpaši super pierādījumi, lai pasargātu īpaši svarīgus lieciniekus (Gena atdzīvosies, vai kas nu tur bija menedžeris?), bet neizskatās. Viņiem ķēde pārrauta, menedžeris sniedz liecības Tam Kungam...


Ar "Genas" - Vaļagina nāvi nekāda "ķēde nav pārrauta", kā Jūs izsakāties..
Un "pārrauta" viņa nav ļoti vienkārša iemesla pēc - Vaļaginam dzīvam esot, ķēde nekad nav bijusi savienota. Tas tāpēc, ka vai Vaļagins dzīvs..vai Vaļagins miris - liecības no viņa abos gadījumos ir vienādas - NEKĀDAS!
Tāda kalibra elementi, kā Vaļagins, liecības vispār nedod..tobiš, klusē. Tieši tāpēc viņus nolīgst, jo būs parliecība, ka "ķēdīte nesavienosies".
No Vaļagina nāves ir cits ieguvums krimināllietā apsūdzētajiem - uz "Genu" tagad var grūst visus pasaules grēkus.
Viņam viss vienalga..kriminālajai pasaulei nav iebildumu ...
UĻmans ar savu "korišu" tika arestēti pēc Vaļagina nāves..tāpēc skaidrs, ka viņiem uzradās izredzes izsprukt sveikā.
Šādās pasūtījuma slepkavības lietās, kad nauda netiek žēlota un tiek noalgots organizators - profi, parasti sāk liecināt (dziedāt), ja uzraujās, izpildītāji.
Un tieši šajā gadījumā tā izskatās.
Es joprojām neticu, ka šie ir visi pierādījumi..noteikti ir kaut kādi audio, video vai sms..jo Uļmanam un Babenko izmeklētāji bija "uz astes" krietnu laiku un visus noklausījās.
Un, pieņemsim... tik traku un neiespējamu lietu, kad izmeklētāji un prokurors bīda uz tiesu lietu ar tik "šķidriem" pierādījumiem..bet ir taču vēl cits apstāklis - NEATKARĪGA TIESA, TIESNEŠI DIVAS REIZES ATTEICA ADVOKĀTU LŪGUMAM IZLAIST NO APCIETINĀJUMA AIZDOMĀS TURAMOS UN PAGARINĀJA APCIETINĀJUMA TERMIŅU VIŅIEM!
Tobiš..ar tik šķidriem pierādījumiem neviena tiesa, neviens tiesnesis nebūtu paturējis Uļmanu un Babenko apcietinājumā.
Priekš kam tiesnešiem būtu jāpiesedz izmeklētāju un prokuroru "fēleri"?
Agri vai vēlu viss noskaidrosies un viņi riskē ar amatiem.
Neredzu loģiku.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 15:37

»

DIA.MIL

Ja ir liecība, tad viss OK! Pēc apsūdzētā profila - redzams, ka viņš regulāri melo, ir agresīvs. Jau šobrīd dažiem dienestiem (Lv šķiet tādas tehnoloģijas nav) ir pieejamas tehnoloģijas ar kurām var pateikt vai Uļmans melo. Tas nav primitīvais melu detektors. MIT ar mākslīgā intelekta palīdzību var ...


Nav svarīgi vai viņš melo vai ne. Svarīgi ir pierādīt ka viņš ir pasūtījis slepkavību (tieši šo), un pasūtījums ir izpildīts. Tehnoloģijas, kas pieejamas dienestiem, tai skaitā magu un pakalpojumi, nav piešujami lietai kā pierādījumi. Tiem ir jābūt iegūtiem KPL paredzētajā kārtībā. Mēs visi zinām, ka Kariņš un Levits ir CIP spiegi un strādā jeņķu interesēs pret Latviju. Nu un kas?

Atbildēt

Tā ir Latvija.

11.01.2023. 15:34

Paldies L.Lapsam Par Darba.
Šīs atmaskošanas atver acis
uz patieso Situāciju Latvijā

Atbildēt

DIA.MIL

11.01.2023. 15:04

Ja ir liecība, tad viss OK! Pēc apsūdzētā profila - redzams, ka viņš regulāri melo, ir agresīvs. Jau šobrīd dažiem dienestiem (Lv šķiet tādas tehnoloģijas nav) ir pieejamas tehnoloģijas ar kurām var pateikt vai Uļmans melo. Tas nav primitīvais melu detektors. MIT ar mākslīgā intelekta palīdzību var uzstādīt diagnozi (protams ar plaušu slimībām saistītās) ja pacients ieklepo telefonā. Drošibas un militārajās jomās ekspertīzes ir vāl tālāk progresējušas. Padomājiet par šo! Un te labi redzams, ka LV par naudu var pasūtīt veselu PR kampaņu. Nedomāju, ka sabiedrībai interesē šitā burlaka aizstāvība. Un lūdzu piefiksējiet šo pērkamo autoru datus, tad redzēsiet ko vēl viņi aizstāvēs...

Atbildēt

HT

11.01.2023. 14:56

»

Māris

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība...


Jā, jā, policija. Bet nav likumsargu. Policija “aizdomās turēto” padara par vainīgo bez puerādījumiem, uzspļaujot likumam, kas noteic, ka katrs pierādījumu trūkums tulkojams par labu “aizdomās turamam” . Ko dara policisti? Pretējo - “uz aizdomu pamata” bez konkrētiem pierādījumiem iemet cietumā - sabeidz reputāciju un sāk procesu kā pret vainīgo.

Atbildēt

Fakts

11.01.2023. 14:32

»

😤

Par Austrumiem pilnīga taisnība. Taču apsūdzētie jau ir Austrumu cilvēki. Tāpēc mentu un prokuratūras darbi noteikti labi saprotami. Gan jau tas nepatīk, bet tas jau cits stāsts


Lai kādi būtu apsūdzētie, nav runa tikai par šo gadījumu, policijai ir jābūt policijai, tā nevar nolaisties līdz padibeņu līmenim, jābūt pierādījumiem, nevis aizdomām, ka visticamākais, šis cilvēks ir kaut ko izdarījis.Diemžēl ir tā, ka policija "sabūvē" lietu ap kādu cilvēku un tad prokurors lietu vienkārši "iemet" tiesā un tad sākās lielā izmeklēšana, jo policija izmeklēšanu ir veikusi tā, lai šis konkrētais cilvēks izskatītos vainīgs, nevis vadoties pēc pierādījumiem. Un tad nav jābrīnās, ka tiesas velkas gadiem. Un vēl, starp citu šķiet arī šajā gadījumā bija ļoti liels lietas sējumu skaits, tas arī ir kļuvis par tādu kā modes lietu, parādīt sabiedrībai redziet kā mēs strādājam, patiesībā no tiem sējumiem izmantojami ir cik?, līdz 5 sējumi?, pārējais ir makulatūra. Es runāju par praksi, nevis konkrēti par šo lietu.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 14:02

»

Māris

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība...


Tas viss tā, protams, ir. Bet apsūdzības raksts ir, patiešām, amizants. Pieņemsim, ka tajā nav minēti kādi īpaši super pierādījumi, lai pasargātu īpaši svarīgus lieciniekus (Gena atdzīvosies, vai kas nu tur bija menedžeris?), bet neizskatās. Viņiem ķēde pārrauta, menedžeris sniedz liecības Tam Kungam, menti tagad pie Stankēviča ies pēc noraksta, vai kurš nu tur Tam Kungam tuvāk stāv?

Atbildēt

josifs

11.01.2023. 13:19

KGB un milicijas darbinieki,turpina stradat pec padomju k.riminalkodeksa likuma.

Atbildēt

Māris

11.01.2023. 13:04

Kas par stulbu rakstu un virsrakstu - "no sabiedrības slēpta apsūdzība".

Krimināllietas materiāli, tostarp apsūdzība, nav publiski pieejams dokuments nevienā krimināllietā. Tie ir paredzēti tikai procesa virzītājam (izmeklētājam, prokuroram vai tiesai) un apsūdzētajiem.
Nevienā krimināllietā šie dokumenti netiek oficiāli publiskoti.
Savukārt, kas attiecas uz to, ka apsūdzība pārkopēta no lēmuma par aizdomās turēto, tā ir normāla prakse absolūti visās krimināllietās.
Izmeklētājs (policists) sastāda lēmumu par aizdomās turēto, tālāk, kad prokuroram ir jāsastāda apsūdzība, tad ir copy/paste no lēmuma par atzīšanu par aizdomās turēto, kas tiek attiecīgi koriģēta un papildināta.

Tā, ka nēkadas sensācijas te nav.

Atbildēt

😤

11.01.2023. 12:51

»

Fakts

Tas, ka policija ir nevis policija, bet mentene ir fakts, diemžēl. Ar vārdiem policija un prokuratūra ir Eiropā, bet darbiem esam palikuši Austrumos, nu nav ticības Latvijas policijai


Par Austrumiem pilnīga taisnība. Taču apsūdzētie jau ir Austrumu cilvēki. Tāpēc mentu un prokuratūras darbi noteikti labi saprotami. Gan jau tas nepatīk, bet tas jau cits stāsts.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 11:46

»

Kārtējais

Lapsas naudas gabals, par palagu rakstīšanu kūmiņam tiek labi samaksāts. Un viņam patīk kalpot zekiem


Tas jau ir otršķirīgi. Problēma ir apstāklī, ka mentiem parādījusies visatļautība - atgriezušies pie padomju metodēm, iemest būrī un mēģināt izspiest atzīšanos vai, vismaz, iegūt informāciju kur meklēt. Bet nesanāks jau. Tā taču ir klasika, pasūtītāju - izpildītāju ķēdē jāpazūd tikai vienam ķēdes posmam, lai augšējie tiktu pasargāti. Neviens tur netaisās "mīkstināt sodu ar labprātīgu atzīšanos", es pieņemu. Tur, tikpat labi, kādam varēja nepatikt kā viņš brauc. Varbūt brauca par lēnu. Vienreiz, otrreiz un - nolīga killeru.

Atbildēt

Kārtējais

11.01.2023. 10:47

Lapsas naudas gabals, par palagu rakstīšanu kūmiņam tiek labi samaksāts. Un viņam patīk kalpot zekiem.

Atbildēt

Tigra

11.01.2023. 10:36

Vai ir kāds pierādījums ka Uļmans ir rakstījis ielūgumu lai Krivoshei dabūtu Latvijas vīzu?

Atbildēt

interesanti gan

11.01.2023. 10:13

»

interesanti

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam


Ierindas pilsonim visas šīs peripetijas ar Uļmanu maz interesē, ja nu vienīgi Lapsu kūmiņu.

Atbildēt

Dies’ tas Kungs Visžēlīgais

11.01.2023. 09:43

»

Bb

Dodiet cilvēku, pantu piemeklēsim


Pa priekšu bija pants…

Atbildēt

Latvietis

11.01.2023. 09:08

Neticu ka tas tiesu izpildītājs vai kas viņš tur bija ir beigts. Nospēlēja teātri par savu nāvi un osta baltos miltus kādā Soču vai Krimas pilī. Atceraties kā viņš jau pēc tā ļembasta izņēma no bankas krietnu naudas žūksni? Beigts taču naudu izņemt nevar?

Atbildēt

piķis nesmird

11.01.2023. 08:32

»

Vienīgi rakstu sērijā saturs visiem rakstiem praktiski vienāds. Rakstīt jau nav ko, tāpēc tas padara šos rakstus traģikomiskus un zināmā mērā pat nožēlojamus


un lapsa to zina. Ja ir auni kuri gatavi maksāt, rižais paņems visu līdz pēdējam centam un sabērs savā lādē.

Atbildēt

Nu

11.01.2023. 08:20

Mentiem liela problēma ir apstāklī, ka izlaist abus nedrīkst, bet paturēt būrī iemesla nav. Izlaižot ārā, kādam ir jāzaudē ģimenes laime. Paturot būrī - tas pats. Ja neatradīs vainīgo, kuram doties pensijā, kolēģiem sametot ceļa naudu, kādam nāksies dzīvot bez olām. Varbūt ar Podiņu var sarunāt, ka viņš uzņemas atbildību par abu iesēdināšanu. Protams, ja kādam rodas nepatika pret citiem, tad killera algošana parasti ir pirmā doma. Es arī ne reizi vien, piedaloties ceļu satiksmē, esmu domājis - novākt priekšā braucošos pašam, vai nolīgt killeru, jo nepatika liela.

Atbildēt

Fakts

11.01.2023. 07:11

Tas, ka policija ir nevis policija, bet mentene ir fakts, diemžēl. Ar vārdiem policija un prokuratūra ir Eiropā, bet darbiem esam palikuši Austrumos, nu nav ticības Latvijas policijai.

Atbildēt

11.01.2023. 07:09

»

interesanti

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam


Vienīgi rakstu sērijā saturs visiem rakstiem praktiski vienāds. Rakstīt jau nav ko, tāpēc tas padara šos rakstus traģikomiskus un zināmā mērā pat nožēlojamus.

Atbildēt

interesanti

11.01.2023. 06:11

Ja jau visas tiesvedības bija beigušās un Uļmanam nebija nekāda naida pret Bunku, tad kāpēc bija jāpasūta vesela rakstu sērija Lapsam?

Atbildēt

kauns

10.01.2023. 21:53

...tā apvainot divus nevainīgus latviešus.Kauns netradicīgam stukānam un pērkamiem pisoņiem.

Atbildēt

Bb

10.01.2023. 21:43

Dodiet cilvēku, pantu piemeklēsim!

Atbildēt

Advokats

10.01.2023. 20:21

Prokurors sanems spriedumu, 15 gadus aiz restém.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...