Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Unikālais izaicinājums

Arturs Priedītis
08.11.2019.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

13.11.2019. 13:09

»

Почта


viļamsans apsargā miesu.

Atbildēt

tjfu

11.11.2019. 21:52

Tā ir atklāta uzpļaušana tiesai, valdībai, valstij, tautai.
------
Valsti un tautu nav te ko jaukt iekšā, tas, ka kāds uzspļauj sistēmai, - tiesai, valdībai... izraisa arturā prrr... sašutumu. Nu, aizej nobučo dibenu tiesai, valdībai, taviem bijušajiem kolēģiem, kuri tagad ir augšā, bet tu, apakšā, cīnoties par to, lai šiem neuzspļauj :)

Atbildēt

Paija

10.11.2019. 23:18

Izskatās, ka Rimšēvics atnācis uz tiesu palasīt avīzi, demonstrējot, cik viss tiesā notiekošais viņam ir vienaldzīgs un nesvarīgs, .. tik nesvarīgs, ka laika īsināšanai spiests lasīt avīzi.

Atbildēt

Cyril урод

10.11.2019. 15:44

»

Cyril

урод


дебил cyril

Atbildēt

Jānis

10.11.2019. 14:40

Avīzi lasīt esot nelietīgs izaicinājums.It sevišķi "FT".Tā varētu būt , jo izglītība pie laba gala nevienu nenoved.Rimševics redz tiesas zālē nonācis.Bet Priedītis malacis,galvenos neliešus atradis ,tagad atmasko viņu galvenās nelietības.

Atbildēt

Хуня и ппэдеж

10.11.2019. 12:27

»

Почта


Везде так и в штатах.

Atbildēt

Почта

10.11.2019. 12:11


Tapec jau ir tādā vērtē daži bijušie menti vai prokurori, kuri ielien par advokātiem.
Interesanti, ko Ventspils bijušais ments un gadu Rīgā par prokuroru pastrādàjušais nu jau advokāts Vilemsons dara Rimēvica un Mortensona krimināllietā?

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 01:09

»

Vai nāks jauns iekraus gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Vai nāks jauns iekraus gads?

09.11.2019. 18:08

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 15:03

Par Rimēviču tā kā viss būtu skaidrs, bet kā tur ar Muižnieku? Tā arī neesu sapratis, kāpēc viņš ir suka.

Atbildēt

xvx

09.11.2019. 13:43

Skumji....Rimševics izrādās padomju nomenklatūras zelta jaunatnes parstāvis . Blata dēliņš....Un tāds mūs 25 gadus vada un ekonomiku māca būvēt....Ko brīnīties par dziļo bedri. Ak jā - izrādās ka ātros kredītus arī viņš ir piesedzis un tautu dzinis svešumā... Karātavas pēc viņa raud, gaoda vārds.

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 13:37

»

hi hi

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA


Mudak, tiesas sēde vēl pat nav sākusies, tiesnesis nav zālē, ja fotogrāfs var tā brīvi staigāt. Bet Rimēvics rāda, ka viņu šī tiesa neuztrauc, Lapiņa ir sistèmas cilvēks

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2019. 08:49

Saukt par nelieti, šo kungu ir pāragri, protams tādā amatā un tik ilgi tīrs, kristāltīrs nevar būt neviens, bet viņu jau netiesā par to. Viņu tiesā par to, ka viņš nedeva naudu AB bankas žulikiem, tad kad viņi to prasīja, un apcietinot šo kungu tika noņemti šķēršļi, valsts naudas bezjēdzīgai izšķērdēšanai. Bet ak vai, bija jau par vēlu, lēmums par AB likvidāciju bija jau pieņemts ārpus Latvijas. Tagad šā kunga tiesāšana ir vienkārši "atmāzēšanās" par izdarīto, kuram vairs nav absolūti nekādas nozīmes.

Atbildēt

nevajag visu tautu

09.11.2019. 08:46

tie ir sarkanie č

Atbildēt

lauķis

09.11.2019. 08:42

»

Cyril

урод латыш


Paldies par atzinību.

Atbildēt

viesis

09.11.2019. 08:27

Bet kas šeit ko brīnīties? Rimšēvičs jau sen ir parādījis, ka viņš uzspļauj visam un visiem. Acīmredzot šī viņa īpašība no vienas puses- ļāva tikt tik augstu un noturēties, no otras puses, visdrīzāk arī viņu nogremdēs. Tajā pašā laikā, viņam ir tik daudz ko zaudēt, ka viņš turēsies līdz pēdējam, kā Brestas cietoksnis :) un gaidīt no viņa kaut kādu ētiku, morāli, sirdsapziņu, ir bezjēdzīgi.
Stulbi tikai, ja ir kādi ļautiņi vēl, kas viņu atbalsta un uzskata par upuri. tas gan ir bēdīgi :(

Atbildēt

Sviests

09.11.2019. 00:39

Tas Financial Times numurs taču ir vairākus mēnešus vecs!

Atbildēt

agents

09.11.2019. 00:10

Arturam soreiz ir taisniba . Ja tiesa kads apsudzetais lasa laikrakstu ,nevis kriminal likumus ,tad prokuroram viss ir skaidrs .

Atbildēt

Edis

08.11.2019. 22:26

Es dzivoju UK ne pirmo gadu un atvainojiet nedaudz,bet zinu,ko vini doma par latviesiem,ka tautu un Latviju,ka Parlamentaru Demokratisku Republiku.Ja ar pirmo viss ok,tad to,ko vini doma par Rinkevicu,Levitu jums labak nezinat.

Atbildēt

lauķis

08.11.2019. 21:34

Staļina, Brežņeva laikā PSRS kurators bija ASV žīds un cionists Armands Hammers,perestroikas laikā vadību pārņēma Rotšilds.Tādi rimševici saimniekiem vienmēr vajadzīgi,kamēr izpilda pavēles.Koministam Priedītim tas viss labi zināms.
Par ASV amatpersonu naudas atmazgāšanu caur Latviju gan taisnība.

Atbildēt

Janis

08.11.2019. 20:02

Ņirgāšanās par latviešiem Rimševics ir Priedīša kompanjons,bet labi,ka vismaz viņš uzraksta,un pat nedomā skriet ar pieri sienā,jo zina,ka aiz tās stāv puķini ar trampiem ar beisbollenēm rokās.

Atbildēt

hm

08.11.2019. 19:23

Sabiedrība pie mums ir sadalīta. Kamēr vieni gaužas, tikām citi zog, shēmo, likumīgi un nelikumīgi darbojas mantas un naudas kāres jomā.
Runa nav par desmitiem, pat ne simtiem. Mamons ir kapitālisma dievs.
Kā izārstēt cilvēkus? Nu nekā! Latvijai nepieder Sibīrija un Levits nav Staļins.
... trīsreiz dziļi ieelpojam un dodamies tālāk.

Atbildēt

hi hi

08.11.2019. 19:12

Diemžēl tiesa noteikti neizteica pat "aizrādījumu" par necieņu pret tiesu!?TĀDS BEZKOMPROMISA TIESISKUMS SOLĪTĀ RĪCĪBĀ.Bet nu cik var secināt indivīdam "atbalsts" bruselē un pie tēvoča sema.IEROPAS SAVIENĪBA?

Atbildēt

Asiirietis

08.11.2019. 17:58

Žīdkrievi un viņu modifikācijas ir netikai piesavinājušies Latvijas pilsonību, bet nozaguši arī latvieša tautību, caur degradēto likumdošanu kura pastāv kopš 1940.gada okupācijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...