Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jansons

19.04.2020. 06:24

Delfi arvien vairāk pārvēršas par maksas kanālu. Visu vajadzīgo un interesējošo var izlasīt citos. Esmu pārtraucis apmeklēt Delfi un nekādu iztrūkumu nejūtu.

Atbildēt

Claudia Klein

29.03.2020. 22:41

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Hans Luiks Delfu izveidotajs

25.03.2020. 21:16

https://www.youtube.com/watch?v -AgqA0pAPFY


How to build a Media Empire | Hans Luik at DELFI Media LAB-https://www.youtube.com/watch?v xMsCNbjU5jE

Atbildēt

кншжщл

25.03.2020. 20:58

»

cilveks444

Delfi jau sen ir aizgājuši propagandas kantora TVNET pēdās. Gan ar nevērtīgu saturu, gan ar viltus ziņām, gan ar uzbāzīgu un melīgu propagandu. Varas kliķes propagandu, panikas celšanu un iedzīvotāju iebaidīšanu, lai uz cilvēku satraukuma fona Delfu piesegtā un aprūpētā kliķe varētu līdz ūkai barot ...


Delfi pieder augļotaju kredītpiedziņas starpnieka kantorim Julianus Inkasso-igauņiem.V/Dombrovskis sadarbībā ar igauņu bāleliņiem nolēmuši iedzīvoties uz trūcīgās Latvijas gimeņu daļas!
Ir nu gan brīnumaini ,arī Lietuva pieļauj šoo parazītu darbību savā valstī.
Būtu Gedimina laiki dabūtu viņi ar ozola milnu pa galvu!

Atbildēt

MI

22.03.2020. 11:28

Man pilnīgi vienalga ir tāds delfi vai nav.

Jūsu piesauktais super duper lielais izstrādājuma aplūkotāju skaits ir tik vien kā bulšits.

Izskaidrošu kāpēc.
Tas ka atver jūsu mājas lapu ir tikai viens no rādītājiem. Bet ja grib izlasīt, iespējams jēdzīgu rakstu, tad ir jābleķo.
Tātad, ja jūs runājat par super duper apgaismoto armiju, tad sakiet lūdzu cik personas ir bleķojušas, lai lasītu jūsu gaismas penterus?

Ar virsrakstu nevienu nav iespējams apgaismot. Un kamēr nevar salīdzināt virinātāju un bleķotāju datus, tikmēr viss ir mērķim nederīga puspatiesība.
Arī es ieeju delfos, lai paskatītos tās dienas virsrakstus/aktualitātes, bet info meklēju citur.

Un tagad pakretinēsim.
Ja nu ir tā, ka jums tiešām ir mega daudz bleķotāju un vēl reklāmas, tad salīdzinot ar brīviem resursiem NRA, PIETIEK.COM, utt. Sanāk, ka jūs nemākat saimniekot. Vai nu arī ir smeķis iekampt.

Ok, ir arī otrs variants. Jūs virinātājus uzdodat par jūsu apgaismotiem ļaudīm. Tad atgādināšu ar virsrakstu nevienu vēl nav nedz izglītojuši, nedz gaismojuši.

Grozi kā gribi, kamēr nav derīgu datu, tikmēr tas ir bulšits ko jūs ik pa laikam vēlaties ietirgot.

Ja runājam par mēdija nozīmi sabiedrībā, tad vēl ir mērāmi arī citi rādītāji. Laiks ko vidēji viena persona pavada portālā (jūsu un citu gadījumā bleķotāji), cik rakstus izlasa, cik ilgi lasa rakstu, utt. Šeit gan uzreiz jānodala vai portāls nav uztādīts kā sākumlapas opcija.

Varētu jau teikt, ka par ligu mēs informējam tā pa brīviņo. Bet šeit es teikšu - morāle, ētika. Nu nevēlos rakstīt palagu, lai to skaidrotu, bet teikšu, ka man ir svarīgi, lai ūdens tek no dzidra avota.

Atbildēt

jā, delfi patiesību necieta

21.03.2020. 20:14

»

es

Nu ko, Bērziņa kungs, Delfos atslēdzāt komentāru iespēju pie sava uzsaukuma


visus atslēdza.
Nu kremlis arī geju pilns........kreisie visi ar defektu

Atbildēt

Sūdu stūmējs

21.03.2020. 13:44

Kas tie par pediņiem bildē?

Atbildēt

es

19.03.2020. 23:14

Nu ko, Bērziņa kungs, Delfos atslēdzāt komentāru iespēju pie sava uzsaukuma.
Tad palasiet tautas domas šeit.

Atbildēt

Mēslu

19.03.2020. 20:50

Rausējs fermā ir ļoti cienijama profesija salīdzinot ar žurnaļugām no visiem delfiem,Apollo,tvnetiem,kaut jūs izzustu puspatiesību paudēji ar visiem saviem cenzornetiem.

Atbildēt

par neatkarīgiem žurnālistiem

18.03.2020. 21:52

Izlasīju komentārus un diemžēl tā ir patiesība. Tikai nepatīk rupjības un personīgi apvainojumi. Žurnālisti darbu dara pavirši, vairāk ko lasīt ir tiem, kas meklē kivičus, kardašjanas, zeltiņas un citas "dīvas", tā degradējot sabiedrību.
Neatkarīgā Rīta Avīze - izcils piemērs, kā žurnālisti ņirgājas par savu valsti, cits citu vēlēdanies "pārspļaut". Labs, gudrs, izcils tur tikai viens - Lembergs. LA bez Krustiņa - skumja. DienĀ - sāk iezīmēties, kam pieder, tas spīd cauri pat Margēvičas rakstiem
Žurnālista gods un cieņa - tā ir NEATKARĪBA. Vai mums ir neatkarīgi žurnālisti? Domāju, ka Lapsa tāds ir.

Atbildēt

visticamāk

18.03.2020. 20:39

»

Balss

Dīvaini, ka netiek dzēsti komentāri


lapsa atkal dzērienā vai appīpējies līķī.

Atbildēt

Soli pa solim

18.03.2020. 19:25

Viens no. latviešvalodīgajiem okupantkomunistu mēdijiem.

Atbildēt

Izlasīju

18.03.2020. 19:06

Delfi --- sūkājiet ledu, bet ir viens BET, - Ledus nav

Atbildēt

Jojo

18.03.2020. 16:19

Kuram pamuļķim atkal Vova nekiek mieru? :)

Atbildēt

Hmm

18.03.2020. 15:36

»

Belamorkanal TV

VVF ļoti savlaicīgi koronavīrusa sērgas laikā izsludināja privātu tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicināja visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņoja, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā...


Vai tā taisnība, ka "Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa"?

Varbūt tas "tomēr ir "krievu vīruss"- putina izgatavots vīruss?

Ir jau zināma patiesībam, ka kad krievi , lasi putins kaut ko sludina, proti, ko sliktu it kā dara citi, šoreiz Ķīna, tas ir Krievijas rkraksts, ka tviņi stāsta savus ļaudarbus, lai pasteigtoa it kā norobežoties, lai nerunātu par Krieviju. Sak, viņi jau konstatējuši, kau "konstējuši"bez viena pierādījuma, bet no citem prasa - pierādiet, ka vainīgs krievs putins.

Tas ir stāst, ko izplata Facebook un citur, ka ķīnieši izgudrojuši CORONAvīrusu, no laboratorijas Ķīnā izbēdzis viens sikspārnis un izplatījis vīrusu.v

Varbūt to izdarīja Krievija, Putns un stāsta kāda nitrāla žurnālista video, ka to darīja Ķīna?

Atbildēt

Par "jūdasa grašiem"

18.03.2020. 15:22

»

Nodevējs un iznirelis Bērziņš

Ko mēs lasām: Konstantīns Kuzikovs, AS Delfi" valdes priekšsēdētājs, Ingus Bērziņš, AS Delfi valdes loceklis, Anatolijs Golubovs, AS Delfi valdes loceklis....Viens pats Bērziņš starp visādiem kuzikoviem....Un tas pats pārdevies Krievijas propagandai un naudas varai. Viena lieta, ka Ušakovs šim "bērziņam...


Par naudu, lielu naudu, pa "jūdas grašiem', par krievu kapeikām cilvēki nodod par savu māti - fakts. Nodot Latvijas un tautas intereses - tik parasta attieksme, ka tik graši nāk.

Vai šī seksuālā portāla glābšanai piemaksās arī valsts no krīzes naudas? Tad tā būs organizētās noziedzības rīcība.

DELFI ir tukšs medijs, tāpat kā Latvjas Avīze, kas bija "tautas avīze", pēc Voldemāra Krustiņa dinastijas krišanas kļuva par tukšu balagānu. Neatkarīgā Rīta Avīze (NRA) bija viena cilvēka slavināšanas avīze, kuru pataisīja par pasaulē gudrāko, godīgāko cilvēku komunistu- ZZS ruporu, kuras galvenie autori māva kā brieži auru laikos, pret visām partijām, gaudoja un kauca lamādami savulaik "sorosiešus", VIENOTĪBU, tagad JKP - kā pasaules ļaundarus. Šie masu mediji bija, ir ļaunuma un kaitniecības mediji, ja ne kaitniecības vairs, tad tukši un nevajadzīgi gan.

Atbildēt

JKP apkaro korupciju - sliktie, atjēdzieties!

18.03.2020. 15:07

»

Ziņgribis

Johaidī! Ja jau šo portālu nebūs, kas tad mūs informēs par nīlzirga un dīvāna krustojuma slēpošanas piedzīvojumiem? Un kas pastāstīs par Kiviču, Kiopu, Kombuļu Inesi, Šomasi? Tādēļ jau vien jāglābj šie sabiedrībai vērtīgie mediji


Izlaupīja mūsu, rīdzineku un visu citu naudu, ko Ušakovs maksāja saviem propogandas sniedzējiem, no kā Ušakovs pat, kā izrādās, pat visaptverošas korupcijas prvā, kļuva par pasaulēle labāko vissavienības pilsētas Rīgas saimnieku - jo vao irāk korupcijas, jo labāks saimnieks, jo vairāk miljonu (VK revīzijas) maksāja propoganda perēklim "Laba" un citām, TV, utt.- vai tās nav organizētās noziedzības shēmas?

Tādēļ ar milzīgu degsmi un apjomu tagad gāžas virsū Jānim Bordānam un Co, JKP, kuri atklāti ziņo un dara korupcijas apkarošanai. JKP apkaro korupciju, naudas izšķērdēšanu-viņi ir ļaunies, sliktie.

Vai kāds vēl to nesaprot?

Atbildēt

forcemajeure

18.03.2020. 13:59

Tagad realitāte kļūst reāla. Pietuvināta īstenībai. Reāla pārtika, reāls mans nams - mana pils, īsts svaigs gaiss un īstas attiecības. Tā vien liekas, ka koučingi moučingi un komunikāciju speciālisti menedžerīši, kā arī visi žurnālistveidīgie batonu spraudēji ausīs drīz būs pagātnes palieka. Jo šādu personu pakalpojumi vairs nevienam nebūs vajadzīgi. Varbūt, ka tādus var atļauties paēdusi un sāta civilizācija, teiksim, tādas buljona rūgtās putas, kas maisās pa augšu. Taču tagad pieprasījums izsīks, jo drīz vien sāksies skaudra cīņa par eksistenci.
Jaunajā realitātē pēc globalizācijas un finanšu kapitālisma bojāejas nebūs vajadzīgi parazitārie pīāristi, biznesa konsultanti, dizaineri, HR un vēl lērums liekēžu, kuru vienīgais talants ir māka kulstīt mēli uz visām pusēm, notirgojot nevienam nevajadzīgos pakalpojumus.

Atbildēt

Ziņgribis

18.03.2020. 13:20

Johaidī! Ja jau šo portālu nebūs, kas tad mūs informēs par nīlzirga un dīvāna krustojuma slēpošanas piedzīvojumiem? Un kas pastāstīs par Kiviču, Kiopu, Kombuļu Inesi, Šomasi? Tādēļ jau vien jāglābj šie sabiedrībai vērtīgie mediji!

Atbildēt

ne tikai delfi

18.03.2020. 12:13

Tas, ka cilvēki ieskatās ziņu medijos, nebūt nenozīmē, ka uzticas tiem. Tikai Atmodas laikā, īsu laiku radās ilūzija, ka latviešu tautai ir sava tv, radio, prese... Šī ilūzija diezgan ātri izgaisa.
Nav jau citu avotu, kur smelties jebkādu info par notikumiem Latvijā, tāpēc ieskatās...

Atbildēt

Bērziņu arestēt!

18.03.2020. 11:15

Bērziņš ir jāarestē par ilggadēju pretvalstisku darbību!

Atbildēt

Pilsonis

18.03.2020. 11:09

Delfi ir cenzūrēta miskaste. Izņemot reklāmrakstus un diferambas valdošajiem, tai skaitā kroplajiem un korumpētiem, nekā tur nav.

Atbildēt

Nodevējs un iznirelis Bērziņš

18.03.2020. 11:07

Ko mēs lasām: Konstantīns Kuzikovs, AS Delfi" valdes priekšsēdētājs, Ingus Bērziņš, AS Delfi valdes loceklis, Anatolijs Golubovs, AS Delfi valdes loceklis....Viens pats Bērziņš starp visādiem kuzikoviem....Un tas pats pārdevies Krievijas propagandai un naudas varai. Viena lieta, ka Ušakovs šim "bērziņam" deva naudu, otra- ko Delfi publicē. Ir desmitiem pret Latviju vērsutu rakstu, īpaši krievu versijā - tur vispār nevar saprast, kas tas "delfi" ir par portālu - gandrīz jādomā, ka kaut kāds Sputņik atzars. Otrs - homoseksuālisma propaganda! Agresīva un pret sabiedrību vērsta. Treškārt- pilnīgi stulbi raksteļi par to, kur kāds idiņš atpūšas ar pliku dibenu. Vēl Bērziņš ieviesis maksas pieprasīšanu par rakstiem. Nogriezis iespēju kritikai, lai komentētu jāreģistrējas Drošības policijā (nav šaubu, ka Delfi sadarbojas gan ar mūsu, gan citu drošības dienestiem). Nepietika ar reklāmu, kamēr tā vēl bija. Naudaskāre Bērziņam izdzēsusi morāli. Bērziņ! Pirms prasīt naudu, likvidē šo portālu! Tad , kad sēdēsi ielas malā ar izsteiptu roku, pāris grašus iemetīš saujā. Bet sobrid tieši Delfiem prasīt naudu - tā ir augstākā mērā nekaunība.

Atbildēt

tas ir labi

18.03.2020. 10:12

»

Q

Pat1īkama ziņa, valdošās kliķes propagandas taure vairs neskanēs un nejauks jau tā prātā vājajiem pastalniekiem galvu


Planētas demogrāfiskais piesārņojums: lapķjas, smirdīgas partjankas un blusu pilnas pufaikas komentāros vairs neizkārnīsies uz Latviju un mūsu sabiedrotiem

Atbildēt

Balss

18.03.2020. 10:05

Dīvaini, ka netiek dzēsti komentāri!

Atbildēt

Roberts

18.03.2020. 09:01

Delfi.lv ir VILTUS ZIŅU un Vienotības propagandas kanāls, jo ātrāk to aizver, jo labāk Latvijad demokrātijai

Atbildēt

žanis

18.03.2020. 07:50

Delfu redakcija,kā jau profesionālas prostitūtas var iegādāties vazelīnu un griezties pie pašu godā celtajiem pederastiem, lai palīdz ar naudu!

Atbildēt

pozitīva ziņa

18.03.2020. 07:34

„Delfiem” naudu vairs nedod.

Atbildēt

Fēlis

18.03.2020. 07:24

Nesaprotu, kā viņiem var trūkt naudas, jo portāls ir tā piegrūsts ar uzbāzīgu un kaitinošu reklāmu, ka tur ir nepatīkami uzturēties, bet kad runa par komentāriem, tad vispār vāks. Uzkaras katra komanda un pamēģiniet ielikt kādu komentāru, kuru, ja izdosies pievienot, var izdzēst uz nebēdu, ja kāds burts nepatika, vai pasarg dievs iebildi pret Pasaules liberastizāciju, sadomistizāciju, vai CO2 afēru. Ļoti nelāgs, tendenciozs un melīgs portāls.

Atbildēt

Jānis

18.03.2020. 03:06

Šitos derētu izzolēt, nekauņas!

Atbildēt

taisniba

18.03.2020. 02:51

Delfi ir valdibas apmaksati skribenti

Atbildēt

cilveks444

18.03.2020. 02:46

»

Atbrivotajs

Delfi ir prokremlisks dezinformacijas izplatitajs. Vienigais pluss bija raksti par kremla agentu atmaskosana . Bet ari tas ir aizliegts


Tur taču ik nedēļu APPC ar Kudoru no JKP priekšgalā atmasko kaut kādas nevienam nezināmas Krievijas vietnes. Tīrākā propaganda no abām pusēm (Krievijas vietnes un APPC kantora). Kāpēc tas tiek darīts? Elementāri - lai mazāk uzmanības tiktu pievērsts Saeimas stulbumam, Kariņa varzas neizdarībām un, iespējams, noziegumiem, kā arī kuslās valstsgripas klaunādei, no kuras pat smiekli vairs nenāk.

Atbildēt

Q

18.03.2020. 02:42

Pat1īkama ziņa, valdošās kliķes propagandas taure vairs neskanēs un nejauks jau tā prātā vājajiem pastalniekiem galvu!

Atbildēt

cilveks444

18.03.2020. 02:23

Delfi jau sen ir aizgājuši propagandas kantora TVNET pēdās. Gan ar nevērtīgu saturu, gan ar viltus ziņām, gan ar uzbāzīgu un melīgu propagandu. Varas kliķes propagandu, panikas celšanu un iedzīvotāju iebaidīšanu, lai uz cilvēku satraukuma fona Delfu piesegtā un aprūpētā kliķe varētu līdz ūkai barot ieroču tirgoņu mafiju.

Arī ziņas par COVID-19 Delfi iesāka nevis ar atbildīgo amatpersonu pamatīgu izprašņāšanu, bet ar biedējošiem virsrakstiem un trulu panikas celšanu. Jo, redz, ar Latvijas mediju rokām, kas nu raud pēc naudas, kas šiem trūkstot, Latvijas sabiedrība ir debilizēta tik tālu, ka tai hroniski trūkst adrenalīna, ko viņos rada satraucoši virsraksti medijos. Jo pašus rakstus pokemonu paaudze tāpat nelasa.

Un tagad Delfi vēlas gūt līdzekļus, jo esot grūti laiki. Bet Delfi atbaida normālus lasītājus, jo tie nemaksās propagandistiem, kas ikdienā nodarbojas ar nelietībām, lai, tikai varbūt, kādā Delfu maksas rakstā izlasītu kaut ko patiešām vērtīgu. Principa pēc nemaksās cilvēki, jo neliešiem savu naudu nevēlas dot. Un arī es nemaksāšu!

Un ne jau tikai tāpēc, ka Delfi man liedza komentēt, ka esmu ticis pilnībā atslēgts no Delfi komentāru platformas. Tas, ka tā Delfi (vai viņu saimnieki) izrīkojās, bija tikai apliecinājums tam, ka līdz tam brīdim, kad man liedza komentēt Delfos, esmu pareizi darījis, ka neesmu ne graša devis šim derdzīgajam, liekulīgajam un amorālajam medijam.

Tāpēc, Delfi, ejiet jūs mangot naudu pie saviem saimniekiem, kam jūs kalpojiet. Vienalga, kas tie būtu. Vai nu arī rakstiet objektīvus rakstus, nezombējiet cilvēku prātus, esiet pirmajās rindās, lai veidotu patiesi daudzveidīgu un vispusīgu viedokļu plūsmu, no kuras vadoties katrs varētu izspriest, kam taisnība, kam nē. Un tad arī par jūsu maksas rakstiem cilvēki būs ar mieru maksāt, jo zinās, ka viņu nauda aiziet labas lietas labā!

Atbildēt

Belamorkanal TV

17.03.2020. 22:24

VVF ļoti savlaicīgi koronavīrusa sērgas laikā izsludināja privātu tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicināja visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņoja, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, daļējā pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot dainu sliktie vīrusi. Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā slepus piedalījušies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vieta bijusi E. Levitcam ar kļičku “valstsgribas klucis” un K. Kankariņam ar kļičku “pionieris” par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr “goda vīriem” un “goda sievām” vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas. Un vēl - it kā piedalījusies arī populārā grupa Ārprāta vētra, ar kuru plānoja iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti bijuši arī it kā kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria. Šo plaši apmeklēto pasākumu masmediji neatspoguļoja, jo nebija savlaicīgi no pasākuma dalībniekiem saņetas personu, kuras tajā piedalījās, atļaujas medijiem izmantot viņu personu datus - fotogrāfijās un videoierakstos un tekstos. Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Liberālis

17.03.2020. 22:19

Šie nav cilvēki, šie ir mēsli - Konstantīns Kuzikovs, AS Delfi" valdes priekšsēdētājs, Ingus Bērziņš, AS Delfi valdes loceklis, Anatolijs Golubovs, AS Delfi valdes loceklis. Šie mēsli neļauj komentēt ne liberāļiem, ne nacionālistiem, ne citiem radikālāku uzskatu paudējiem. Viņi ierobežo vārda brīvību. Man arī nepatīk daži nacionālistu un konservatīvo uzskati, bet es esmu par vārda brīvību un nevis komentēšanas iespēju atslēgšanu.
Valstij nav jāiejaucas privātajā biznesā. Ja nemāk saimniekot, tad lai iet pa burbuli!

Atbildēt

Atbrivotajs

17.03.2020. 21:39

Delfi ir prokremlisks dezinformacijas izplatitajs. Vienigais pluss bija raksti par kremla agentu atmaskosana . Bet ari tas ir aizliegts.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

17.03.2020. 21:27

Nenocietās,palaida garām labu iespēju paklusēt.Bet gan jau naudu no mums visiem bez mūsu ziņas dabūs.Labā ziņa-tā aizies sākuma igauņiem.Bet delfos mūsu komentāri ir nevēlami!P.S.Tā,lūk,Lapsiņ sanāk,kad aizrijas ar reklāmu!

Atbildēt

delfiem

17.03.2020. 21:16

Lai krievi arī uztur latviešu tautai un valstij naidīgo portālu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...