Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laumina

04.09.2013. 22:25

Ka jau vienmer, informacija masu lidzekliem ir sniegta nepreciza. Lasot SIA "RNP" majas lapu ir skaidri izlasams,ka valdes locekla Dz.Arbidana vieta ir iecelta Inga Bulgarina un J.JAkovlevas vieta J.Vasjikins.

Atbildēt

black

23.08.2013. 12:16

интересна ситуация РНП по последнему конкурсу на замену трубопроводов в домах
Так как РНП выдвинула не реальные условия, то в этом конкурсе участвовал один претендент в виде консорциума трех компаний. Конкурс не был закрыт из за отсутствия конкуренции. Но такая ситуация стала нормальной.

Atbildēt

pm

08.08.2013. 17:47

Pēc tādiem pašiem kritērijiem, kā Pulks par padomnieku.

Atbildēt

kompomat.lv

25.07.2013. 19:04

Многие источники рассказали Latvijas Radio, что новый член правления Rīgas namu pārvaldnieks, жертвователь «Центру согласия» Евгений Васькин, является другом или даже женихом дочери Тейланса Элины.

Atbildēt

krāns

24.07.2013. 14:50

Tāda sajūta ka Ašaks ir iebāzis cita krāņinu un sūkā. Asosiācijas ir visai briesmīgas.

Atbildēt

Štrunts par tekstiem

24.07.2013. 10:06

Bilde laba. To zilo kastīti vajadzēja uztaisīt pīles formā, un tauta redzētu, kā Ušakovs piepūtis apaļos vaigus "pūš pīlītes". :)

Atbildēt

zaika

24.07.2013. 08:12

http://www.diena.lv/latvija/zinas/apturets-apjomigs-rigas-namu-parvaldnieka-juridisko-pakalpojumu-iepirkums-13925339

Un kas uzvarēs šogad? :)

Atbildēt

viedoklis

24.07.2013. 07:41

»

nu un

kādu pastūma malā no siles


Drīzāk Vasjkins raujās uz priekšu pirmajās rindās. Viņš pat īsti nezin, vai tur tā sile ir, bet ka tik pirmajās rindās!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.07.2013. 22:47

**************************************
Jerošenko: RĪGAS DOMĒ TIEK VEIDOTA SISTĒMA, KAS APKALPO PATI SEVI.
Diena, LETA. 2013. gada 23. jūlijs 08:55
.
Vēlēšanas Rīgas domē būtiskas izmaiņas nav ienesušas, vien valdošā koalīcija, ko veido partijas "Saskaņas centrs" un "Gods kalpot Rīgai", pašvaldībā turpina nostiprināt sistēmu, kurā politiķi apkalpo paši sevi un sev pietuvinātus uzņēmējus, un kopējā situācija Rīgas domē kļūst stagnējoša, uzskata domes deputāts Vadims Jerošenko, kurš līdz šim bijis viens no redzamākajiem "Saskaņas centra" domes deputātiem, bet uzreiz pēc vēlēšanām koalīcijai pēkšņi kļuvis lieks un ticis izslēgts no SC frakcijas.
.
Sistēmu, kas Rīgas domē izveidota pēc vēlēšanām un, visticamāk, tiks veidota arī turpmāk, Jerošenko salīdzina ar "brantu" - celtnieku valodā tā ir sēne mājas iekšienē. Māja no ārpuses izskatās it kā pievilcīgi, glīti, nopulēti, tomēr sēne māju grauž no iekšpuses un agri vai vēlu ēka sabrūk, intervijā aģentūrai LETA pauda nu jau neatkarīgais deputāts.
.
Rīgas domē izveidota kārtība, kurā ekonomikas jomu pārrauga Rīgas vicemērs Andris Ameriks, savukārt "Saskaņas centram" atvēlēti sociālie projekti. "Par svarīgiem pilsētas ekonomiskajiem jautājumiem pilsētā lēmumus pieņem ne jau deputāti, kas sēž komitejās, bet, lai cik tas nebūtu skarbi, tos pieņem Amerika kungs un vēl daži uzņēmēji, kas stāv aiz koalīcijas deputātu saraksta. Šai sistēmai jākalpo sev labvēlīgu lēmumu pieņemšanai, kā es redzu, nevis pilsētas attīstībai," norāda domnieks. Konkrētus uzņēmumus Jerošenko nenosauca, norādot, ka tas būtu jāanalizē "attiecīgām struktūrām".
.
"Es teiktu, ka ekonomisko toni pilsētā nosaka Ušakova koalīcijas partneris un vēl daži uzņēmēji, kas stāv aiz koalīcijas. [Rīgas mēram Nilam] Ušakovam vienmēr ir bijis vajadzīgs kāds stiprais plecs - vai nu tas ir Urbanovičs, vai Šlesers, šodien tas ir Ameriks," sacīja Jerošenko. Izslavētā Krievijas ietekme uz "Saskaņas centru" esot vien baumas. "Vienmēr ir viegli velnu mālēt melnu, bet neviens to velnu nav redzējis. Viss ir daudz vienkāršāk," skaidro deputāts.
.
Jerošenko uzskata, ka Ušakova un Amerika veidotā sistēma ar laiku "pati sevi apēdīs", jo tā nesadarbojas ar valdību, izolējas un nepieļauj viedokļu daudzveidību. Deputāts norāda, ka lieliem pilsētas infrastruktūras objektiem ir svarīgs Eiropas Savienības finansējums, kuru pamatā kontrolē valdība, līdz ar to Rīgas domes projektu realizācijai ir nepieciešams arī valdības atbalsts.
"Jāpanāk, lai nebūtu tā, ka visus lēmumus pieņem viens cilvēks, kurš turklāt tos nepieņem pats, bet gan tie, kas veido šo projektu. Nevar būt tā, ka lēmumus pieņem mērs, kas stāv diezgan tālu no konkrētiem jautājumiem un kuru ietekmē koalīcijas partneris un daži uzņēmēji, kas atrodas ārpus deputātu saraksta. Sistēma, kuru tagad grib izveidot pilsētas attīstības jomā, tiek veidota ar domu, ka tur nevar būt viedokļu plurālisms," norāda koalīcijas izraidītais domnieks.
.
Jerošenko uzsver, ka lēmumus par pilsētas attīstību nedrīkst pieņemt tikai Ušakova vai Amerika kabinetā, bet tie jāpieņem komitejā, izskatot arī opozīcijas argumentētos priekšlikumus. Ja Jerošenko būtu saglabājis Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amatu, viņš par savu vietnieci vēlētos redzēt opozīcijas pārstāvi - nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-TB/LNNK līderi Rīgas domē Baibu Broku.
.
Jerošenko domā, ka tieši demokrātiskā pieeja lēmumu pieņemšanā ir galvenais iemesls, kāpēc viņš Rīgas domes valdošajai koalīcijai kļuvis lieks. Kā Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs viņš centies pilsētas attīstībai svarīgus lēmumus iznest ārpus mēra un vicemēra kabineta, vispirms vērtēt tos no pilsētas attīstības viedokļa, vai tas ir vai nav vajadzīgs pilsētai, un pēc tam mēģinājis aizstāvēt savu viedokli.
.
Izslēgšana no SC Rīgas domes frakcijas Jerošenko bijis pārsteigums. "Vēl pirms nedēļas ar mēru bijām runājuši par to, ka visi paliks savās vietās, runājām par turpmāko pilsētas attīstības vadību. Paiet trīs dienas, un pēkšņi tiek pieņemts tāds lēmums. Frakcijas sēdes laikā es atnācu un teicu, ka esmu gatavs parakstīt koalīcijas līgumu, bet Ušakovs saka: "Nē." Pārējie sēž un klusē," pastāstīja Jerošenko.
.
Kā ziņots, "Saskaņas centrs" un "Gods kalpot Rīgai" 20.jūnijā izveidoja koalīciju bez Jerošenko klātbūtnes. Deputāts izslēgts no SC frakcijas un zaudējis gan Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amatu, gan labi atalgoto amatu Rīgas brīvostas valdē. Apmaiņā pret deputāta mandāta nolikšanu domniekam piedāvāts saglabāt amatu Rīgas brīvostā un solīta labi apmaksātā valdes locekļa vieta pašvaldības uzņēmumā "Rīgas satiksme", taču Jerošenko no tā atteicies.
"Saskaņas centra" frakcijā Jerošenko izslēgšanu skaidroja ar "augstām prasībām pret komandas biedriem", kurām Jerošenko neatbilst, kā arī minēja sliktas attiecības ar partijas biedriem un pārāk lielas ambīcijas.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.07.2013. 22:44

..."(..)...Vidējais valdes locekļa atalgojums Rīgas namu pārvaldniekā ir vairāk nekā 2400 latu mēnesī pirms nodokļu nomaksas."...
**************************************
Premjera alga 1208Ls, iekšlietu ministram izmaksā 1378Ls.
BNS
2013. gada 16. janvārī 17:03

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis decembrī algā saņēmis 1208 latus, liecina Valsts kancelejas mājaslapā publiskotā informācija.
...(..)...
************************************
...ja pareizi atceros, tad tā pārvaldnieka pārziņā ir vien ap 5000 namu vien Rīgā - un tikai !!!... pie tam komplektā ar paziņojumiem, ka PNP neesot ne valsts ne pašvaldības iestāde, tāpēc uz to neattiecas Iesniegumu likums (tā teikt, netieši pateikts, ko gribam, to daram), ko gan man neapstiprināja ne Administratīvā tiesa, ne vēlāk vēlreiz apgalvoja pats pimpja galva Straupe, kurš pasteidzās man atsūtīt prasīto ar atvainošanos un cerībām uz sadarbošanos ..."na, vikusi!" - ar vairaķ vai mazāk likumīgi zaglīgām pimpja galvām nesadarbojos ...

Atbildēt

nu un

23.07.2013. 22:20

kādu pastūma malā no siles?

Atbildēt

viedoklis

23.07.2013. 21:17

Vasjkins ir talantīgs jauneklis, kas ieviesīs kārtību RNP, Viņam ir talent atšķetināt sarežģītas lietas, piedāvāt risinājumus un rast kompromisus. Kolektīvs stāv par viņu, uzskata viņu par autoritāti un gaismas nesēju šajā drūmaja vietā!
Tā varētu teikt, ja pasaulē viss būtu sagriezies ar kājām gaisā. Cik mēs esam saskārušies ar šo jaunekli - ...katru vārdu ko uzrakstu, nodomāju, nu nevar tā lamāties, varbūt viņš tomēram piedzima labs!

Atbildēt

Es

23.07.2013. 21:11

Pēc tāda paša principa, kādā ministru krēslos sēž fiziķi, politiķi, filologi, ģeologi, sociālie darbinieki u.c. "universālie profesionāļi".

Atbildēt

...

23.07.2013. 20:22

tak vajadzeja varbut noradit, ka tie 2,4 tk ir uz papira...?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...