Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laumina

04.09.2013. 22:25

Ka jau vienmer, informacija masu lidzekliem ir sniegta nepreciza. Lasot SIA "RNP" majas lapu ir skaidri izlasams,ka valdes locekla Dz.Arbidana vieta ir iecelta Inga Bulgarina un J.JAkovlevas vieta J.Vasjikins.

Atbildēt

black

23.08.2013. 12:16

интересна ситуация РНП по последнему конкурсу на замену трубопроводов в домах
Так как РНП выдвинула не реальные условия, то в этом конкурсе участвовал один претендент в виде консорциума трех компаний. Конкурс не был закрыт из за отсутствия конкуренции. Но такая ситуация стала нормальной.

Atbildēt

pm

08.08.2013. 17:47

Pēc tādiem pašiem kritērijiem, kā Pulks par padomnieku.

Atbildēt

kompomat.lv

25.07.2013. 19:04

Многие источники рассказали Latvijas Radio, что новый член правления Rīgas namu pārvaldnieks, жертвователь «Центру согласия» Евгений Васькин, является другом или даже женихом дочери Тейланса Элины.

Atbildēt

krāns

24.07.2013. 14:50

Tāda sajūta ka Ašaks ir iebāzis cita krāņinu un sūkā. Asosiācijas ir visai briesmīgas.

Atbildēt

Štrunts par tekstiem

24.07.2013. 10:06

Bilde laba. To zilo kastīti vajadzēja uztaisīt pīles formā, un tauta redzētu, kā Ušakovs piepūtis apaļos vaigus "pūš pīlītes". :)

Atbildēt

zaika

24.07.2013. 08:12

http://www.diena.lv/latvija/zinas/apturets-apjomigs-rigas-namu-parvaldnieka-juridisko-pakalpojumu-iepirkums-13925339

Un kas uzvarēs šogad? :)

Atbildēt

viedoklis

24.07.2013. 07:41

»

nu un

kādu pastūma malā no siles


Drīzāk Vasjkins raujās uz priekšu pirmajās rindās. Viņš pat īsti nezin, vai tur tā sile ir, bet ka tik pirmajās rindās!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.07.2013. 22:47

**************************************
Jerošenko: RĪGAS DOMĒ TIEK VEIDOTA SISTĒMA, KAS APKALPO PATI SEVI.
Diena, LETA. 2013. gada 23. jūlijs 08:55
.
Vēlēšanas Rīgas domē būtiskas izmaiņas nav ienesušas, vien valdošā koalīcija, ko veido partijas "Saskaņas centrs" un "Gods kalpot Rīgai", pašvaldībā turpina nostiprināt sistēmu, kurā politiķi apkalpo paši sevi un sev pietuvinātus uzņēmējus, un kopējā situācija Rīgas domē kļūst stagnējoša, uzskata domes deputāts Vadims Jerošenko, kurš līdz šim bijis viens no redzamākajiem "Saskaņas centra" domes deputātiem, bet uzreiz pēc vēlēšanām koalīcijai pēkšņi kļuvis lieks un ticis izslēgts no SC frakcijas.
.
Sistēmu, kas Rīgas domē izveidota pēc vēlēšanām un, visticamāk, tiks veidota arī turpmāk, Jerošenko salīdzina ar "brantu" - celtnieku valodā tā ir sēne mājas iekšienē. Māja no ārpuses izskatās it kā pievilcīgi, glīti, nopulēti, tomēr sēne māju grauž no iekšpuses un agri vai vēlu ēka sabrūk, intervijā aģentūrai LETA pauda nu jau neatkarīgais deputāts.
.
Rīgas domē izveidota kārtība, kurā ekonomikas jomu pārrauga Rīgas vicemērs Andris Ameriks, savukārt "Saskaņas centram" atvēlēti sociālie projekti. "Par svarīgiem pilsētas ekonomiskajiem jautājumiem pilsētā lēmumus pieņem ne jau deputāti, kas sēž komitejās, bet, lai cik tas nebūtu skarbi, tos pieņem Amerika kungs un vēl daži uzņēmēji, kas stāv aiz koalīcijas deputātu saraksta. Šai sistēmai jākalpo sev labvēlīgu lēmumu pieņemšanai, kā es redzu, nevis pilsētas attīstībai," norāda domnieks. Konkrētus uzņēmumus Jerošenko nenosauca, norādot, ka tas būtu jāanalizē "attiecīgām struktūrām".
.
"Es teiktu, ka ekonomisko toni pilsētā nosaka Ušakova koalīcijas partneris un vēl daži uzņēmēji, kas stāv aiz koalīcijas. [Rīgas mēram Nilam] Ušakovam vienmēr ir bijis vajadzīgs kāds stiprais plecs - vai nu tas ir Urbanovičs, vai Šlesers, šodien tas ir Ameriks," sacīja Jerošenko. Izslavētā Krievijas ietekme uz "Saskaņas centru" esot vien baumas. "Vienmēr ir viegli velnu mālēt melnu, bet neviens to velnu nav redzējis. Viss ir daudz vienkāršāk," skaidro deputāts.
.
Jerošenko uzskata, ka Ušakova un Amerika veidotā sistēma ar laiku "pati sevi apēdīs", jo tā nesadarbojas ar valdību, izolējas un nepieļauj viedokļu daudzveidību. Deputāts norāda, ka lieliem pilsētas infrastruktūras objektiem ir svarīgs Eiropas Savienības finansējums, kuru pamatā kontrolē valdība, līdz ar to Rīgas domes projektu realizācijai ir nepieciešams arī valdības atbalsts.
"Jāpanāk, lai nebūtu tā, ka visus lēmumus pieņem viens cilvēks, kurš turklāt tos nepieņem pats, bet gan tie, kas veido šo projektu. Nevar būt tā, ka lēmumus pieņem mērs, kas stāv diezgan tālu no konkrētiem jautājumiem un kuru ietekmē koalīcijas partneris un daži uzņēmēji, kas atrodas ārpus deputātu saraksta. Sistēma, kuru tagad grib izveidot pilsētas attīstības jomā, tiek veidota ar domu, ka tur nevar būt viedokļu plurālisms," norāda koalīcijas izraidītais domnieks.
.
Jerošenko uzsver, ka lēmumus par pilsētas attīstību nedrīkst pieņemt tikai Ušakova vai Amerika kabinetā, bet tie jāpieņem komitejā, izskatot arī opozīcijas argumentētos priekšlikumus. Ja Jerošenko būtu saglabājis Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amatu, viņš par savu vietnieci vēlētos redzēt opozīcijas pārstāvi - nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-TB/LNNK līderi Rīgas domē Baibu Broku.
.
Jerošenko domā, ka tieši demokrātiskā pieeja lēmumu pieņemšanā ir galvenais iemesls, kāpēc viņš Rīgas domes valdošajai koalīcijai kļuvis lieks. Kā Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs viņš centies pilsētas attīstībai svarīgus lēmumus iznest ārpus mēra un vicemēra kabineta, vispirms vērtēt tos no pilsētas attīstības viedokļa, vai tas ir vai nav vajadzīgs pilsētai, un pēc tam mēģinājis aizstāvēt savu viedokli.
.
Izslēgšana no SC Rīgas domes frakcijas Jerošenko bijis pārsteigums. "Vēl pirms nedēļas ar mēru bijām runājuši par to, ka visi paliks savās vietās, runājām par turpmāko pilsētas attīstības vadību. Paiet trīs dienas, un pēkšņi tiek pieņemts tāds lēmums. Frakcijas sēdes laikā es atnācu un teicu, ka esmu gatavs parakstīt koalīcijas līgumu, bet Ušakovs saka: "Nē." Pārējie sēž un klusē," pastāstīja Jerošenko.
.
Kā ziņots, "Saskaņas centrs" un "Gods kalpot Rīgai" 20.jūnijā izveidoja koalīciju bez Jerošenko klātbūtnes. Deputāts izslēgts no SC frakcijas un zaudējis gan Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amatu, gan labi atalgoto amatu Rīgas brīvostas valdē. Apmaiņā pret deputāta mandāta nolikšanu domniekam piedāvāts saglabāt amatu Rīgas brīvostā un solīta labi apmaksātā valdes locekļa vieta pašvaldības uzņēmumā "Rīgas satiksme", taču Jerošenko no tā atteicies.
"Saskaņas centra" frakcijā Jerošenko izslēgšanu skaidroja ar "augstām prasībām pret komandas biedriem", kurām Jerošenko neatbilst, kā arī minēja sliktas attiecības ar partijas biedriem un pārāk lielas ambīcijas.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.07.2013. 22:44

..."(..)...Vidējais valdes locekļa atalgojums Rīgas namu pārvaldniekā ir vairāk nekā 2400 latu mēnesī pirms nodokļu nomaksas."...
**************************************
Premjera alga 1208Ls, iekšlietu ministram izmaksā 1378Ls.
BNS
2013. gada 16. janvārī 17:03

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis decembrī algā saņēmis 1208 latus, liecina Valsts kancelejas mājaslapā publiskotā informācija.
...(..)...
************************************
...ja pareizi atceros, tad tā pārvaldnieka pārziņā ir vien ap 5000 namu vien Rīgā - un tikai !!!... pie tam komplektā ar paziņojumiem, ka PNP neesot ne valsts ne pašvaldības iestāde, tāpēc uz to neattiecas Iesniegumu likums (tā teikt, netieši pateikts, ko gribam, to daram), ko gan man neapstiprināja ne Administratīvā tiesa, ne vēlāk vēlreiz apgalvoja pats pimpja galva Straupe, kurš pasteidzās man atsūtīt prasīto ar atvainošanos un cerībām uz sadarbošanos ..."na, vikusi!" - ar vairaķ vai mazāk likumīgi zaglīgām pimpja galvām nesadarbojos ...

Atbildēt

nu un

23.07.2013. 22:20

kādu pastūma malā no siles?

Atbildēt

viedoklis

23.07.2013. 21:17

Vasjkins ir talantīgs jauneklis, kas ieviesīs kārtību RNP, Viņam ir talent atšķetināt sarežģītas lietas, piedāvāt risinājumus un rast kompromisus. Kolektīvs stāv par viņu, uzskata viņu par autoritāti un gaismas nesēju šajā drūmaja vietā!
Tā varētu teikt, ja pasaulē viss būtu sagriezies ar kājām gaisā. Cik mēs esam saskārušies ar šo jaunekli - ...katru vārdu ko uzrakstu, nodomāju, nu nevar tā lamāties, varbūt viņš tomēram piedzima labs!

Atbildēt

Es

23.07.2013. 21:11

Pēc tāda paša principa, kādā ministru krēslos sēž fiziķi, politiķi, filologi, ģeologi, sociālie darbinieki u.c. "universālie profesionāļi".

Atbildēt

...

23.07.2013. 20:22

tak vajadzeja varbut noradit, ka tie 2,4 tk ir uz papira...?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...