Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ušakovs un viņa trīs mūri

Aleksis Zoldners
04.05.2017.
Komentāri (37)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Santa

17.05.2017. 04:28

»

Ķorupcija - SC nodarbe?

Rīgas domes valdošā koalīcija atbalsta nelikumības Rīgas namu pārvaldniekā...


Bet ko ielikt vieta varbūt kādu gudrīti no vienotības???vai zaļo

Atbildēt

Jā SC

07.05.2017. 12:42

»

Latvieši neuzķersies Saskaņas troļļu trulajai brēkšanai


pat neviens latvuvietis nebalsos pat nažukiem un sorosistiem,tāpēc jau šāmējie streso un brēc.

Atbildēt

Zagļi no SS (SaSkaņas) rosās

06.05.2017. 21:42

»

Dmitro Vokula

MALAČI "SASKAŅAS CENTRS",sorosoīdi neganti ārdās.LAI VEICAS UŠAKOVA un AMERIKA KUNGI


Malači, ka labi un daudz zog, ka tīra tavas kabatas, malači, ka nevienu nelaiž klāt pie Rīgas naudas un mantas - visu ēd nost "likumīgi un pamatoti", ka pērējiem, jaunajiem, kas nāks pie varas Rīgā, nebūs sajēgas un prāta, kmo iesākt ar tukšo kasi.

Tādēl, SaSkaņa ir nolēmusi turpināt zagt laikam vēl lielākos tempos, jo jūt, ka vara ir aizgājusi, neatgriezeniski. Kādēl: baltkrievi, ukraiņi, gruzīni, tatāri un vēl viens otrs, kurus apsaukā ar kriminālu vārdu - "krievvalodiīe"vair par Gods kalpot korupvijai - nebalsos. Viena daļa "krievvalodīgo"latviešu arī sapratusi, ka par Ušakovu balsot tas pats, kas pašaiem sev tīrīt kabatas, arī daļa krievu ir sapratusi - AaSkaņā vairs nav ko meklēt - kapitālisti uz nebēdu, pat nabagiem tīra kabatas, nevienu labo darbu nevar uzr;adīt ko padarījuši 8 gados. Pietiek. com viņiem valdīt Rīgā.

Atbildēt

Par latviskām vērtībām

06.05.2017. 20:13

»

fufs

neredzu iemeslu, kapec Domē kas būtu jāmaina...Paskatoties uz Vienotību, NA palīgskolu un Bondaru, acis sāk sāpēt pec minūtes


Paskatoties uz Vienotību, NA palīgskolu, Jaunpupa/Pūces bandu un Bondaru jau šodien ir skaidrs viņu biznesa plāns - apēst biznesa pusdienas.

Atbildēt

fufs

06.05.2017. 18:06

neredzu iemeslu, kapec Domē kas būtu jāmaina...Paskatoties uz Vienotību, NA palīgskolu un Bondaru, acis sāk sāpēt pec minūtes.

Atbildēt

06.05.2017. 13:36

»

Dmitro Vokula

MALAČI "SASKAŅAS CENTRS",sorosoīdi neganti ārdās.LAI VEICAS UŠAKOVA un AMERIKA KUNGI


Ārdās kremļa troļļi, saukādami Latvijas patriotus par zagļiem, lai gan pat uz atkārtotiem aicinājumiem nav spējīgi nosaukt nevienu reālu zagšanas faktu. Latvijas patrioti savukārt norāda uz pavisam konkrētiem Saskaņas zagšanas faktiem!

Atbildēt

Dmitro Vokula

06.05.2017. 13:25

MALAČI "SASKAŅAS CENTRS",sorosoīdi neganti ārdās.LAI VEICAS UŠAKOVA un AMERIKA KUNGI.

Atbildēt

Tev sazvērestības teorijas

06.05.2017. 08:42

»

Likumīgi nozagts,

likumu sargājošo orgānu aizsegā, tādēļ nav smuki melot


NAV PIEĶERTS, NEV ZAGLIS, BET Ušakova korumpanti un katra soļa, vai visās iestādēs, jo sevišķi Rīgas satiksme un Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas Centrāltirgus!
A tev pietiek piedomāt - ka zog visi "likuma aizsegā?", kuru tu nosaukt nevari, faktu nosaukt nevari.

Tu vienkārši nelga, nomelnotājs, lai turpinātu zagt tie, kuri zog uz nebēdu un pasaka - tas ir "politisks pasūtījums> 13 "mirušas dvēseles Ušakova paspārnē (tas ir "sīkums"!), 150 000 izvilkti no pensionāru kabatas naudas - SĪKUMS Ušakovam. Laikam gan - ja jau runa par miljoniem.

Atbildēt

Likumīgi nozagts,

06.05.2017. 06:08

»

Nu, nu

Uzskaiti vien, bet tur nav nevienas koruopcijas lietas. Kā tā tu pa tukšo? Nav smuki melot vai ne


likumu sargājošo orgānu aizsegā, tādēļ nav smuki melot...

Atbildēt

Nu, nu

05.05.2017. 21:45

»

Salīdzinājumam,

aiz Rīgā sagrieztā kuģa, tilta, bibliotēkas, VID ēkas nozagtās naudām, SC noblēdīto sīknaudu nejūt


Uzskaiti vien, bet tur nav nevienas koruopcijas lietas. Kā tā tu pa tukšo? Nav smuki melot vai ne?

Atbildēt

Salīdzinājumam,

05.05.2017. 21:00

»

Ķorupcija - SC nodarbe?

Rīgas domes valdošā koalīcija atbalsta nelikumības Rīgas namu pārvaldniekā...


aiz Rīgā sagrieztā kuģa, tilta, bibliotēkas, VID ēkas nozagtās naudām, SC noblēdīto sīknaudu nejūt.

Atbildēt

Ķorupcija - SC nodarbe?

05.05.2017. 20:29

»

Tu "trollis"

Lielāka ļaunuma nevar būt, kā lādēt savu valsti un visus pēc kārtas, lamāties. Tas ir tas pats, kas spļudīt akā, no kuras dzer ūdeni vai tml. Iemācies dzīvot un cienīt citus, tad tikai gaidi, ka cienīs tevi. Lai cik pareizi teiktu, bet kā lamu vārds - tavam vārdam ir slima cilcēciņa murgs...


Rīgas domes valdošā koalīcija atbalsta nelikumības Rīgas namu pārvaldniekā
Vienotības deputāti uzskata, ka Saskaņas centra un Gods kalpot Rīgai deputātu vairākuma balsojums pret Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) valdes locekļu atbrīvošanu no amata un krāpšanas rezultātā radušos zaudējumu segšanu no personiskajiem ienākumiem, apliecina valdošās koalīcijas atbalstu nelikumībām pašvaldības uzņēmumā.
Opozīcijas deputāti ir pārliecināti, ka aizstāvot RNP valdi, vairākums nodod arī savu vēlētāju intereses, jo ļaunprātības RNP ir nodarījušas zaudējumus visiem rīdziniekiem, arī Saskaņas centra un Gods kalpot Rīgai vēlētājiem.
Opozīcijas deputāti pieprasīja, lai par Valsts policijas atklāto krāpšanu un dokumentu viltošanas pieļaušanu tiktu atbrīvota RNP valde, rīdziniekiem nodarītos zaudējumus gandrīz 150 000 eiro apmērā valdes locekļi segtu no saviem personiskajiem ienākumiem, bet uz vakantajām amata vietām būtu atklāts konkurss, kura rezultātu vērtēšanā tiktu pieaicināti neatkarīgi ārvalstu eksperti.
3.maija vakarā Rīgas domes ārkārtas sēdē valdošā koalīcija noraidīja Vienotības un Nacionālās apvienības deputātu prasību atbrīvot no amata Rīgas namu pārvaldnieka valdes locekļus.

Atbildēt

Tu "trollis"

05.05.2017. 20:23

»

SC ir mazākais ļaunums,

salīdzinot ar pedarastu koalīcijas latviešu partijām


Lielāka ļaunuma nevar būt, kā lādēt savu valsti un visus pēc kārtas, lamāties. Tas ir tas pats, kas spļudīt akā, no kuras dzer ūdeni vai tml. Iemācies dzīvot un cienīt citus, tad tikai gaidi, ka cienīs tevi. Lai cik pareizi teiktu, bet kā lamu vārds - tavam vārdam ir slima cilcēciņa murgs.

Atbildēt

SC ir mazākais ļaunums,

05.05.2017. 20:04

salīdzinot ar pedarastu koalīcijas latviešu partijām.

Atbildēt

Zaza

05.05.2017. 19:30

»

?

Tu par tiem "pastaldauņiem", kurš tagad ieņem Rīgas Domes priekšsēdētāja vietnieka amatu, bet Dienvidu tilta līguma parakstīšanas laikā vadīja pilsētas attīstības komiteju, viņa bijušo partijas biedru, kurš tajā laikā vadīja Rīgas Domi, par Saskaņas priekšgājējiem PCTVL, kuri stutēja tā laika domes ...


Kāda vaina tiltam? Stāv. Nebrūk.Savu funkciju veic.
Baronielu gan divus gadus bruģēja un nupat viss brūk kopā. Un tas, ka uzbūvēja dārgāk, kā bija paredzēts, nu tādi apstākļi. Tev jau neviens tāmes nenesa. Tikai pēc interneta raksteļiem izdari savus spriedumus.
Un ja tā godīgi, pats sev atzīsti. Ja varētu, pats taču arī mēģinātu nopelnīt...

Atbildēt

Zaza

05.05.2017. 19:23

»

sēlis

Latviešiem jāsaprot vienkārša lieta , ja Rīgā pie varas būtu valdošā pastaldauņu koalīcija,kas ar varas struktūrām veido mafijas astoņkāji, Rīga būtu izzagta un izpārdota tikpat tukša kā Latvija! Tāpēc latvieši pareizi dara, ka balso par SC, jo tiem ir mazāk iespēju ko nozagt...


Kas tev, sēli, ir nozagts?
Kas tev vispār ir bijis ko zagt??Ja tev ko zaga, kāpēc pieļāvi?
Pamatā vislielākie vaininieki ir pašmāju biznesmeņi, kas par "klūgu groziņu" prasa nesamērīgu cenu un strādniekam maksājot minimālo uz papīra, pamatojot to ar "viss nozagts, nodokļi nepanesami". Tikai kāpec visādi melnie ver vaļā kebabnīcas vienu pēc otras un nemaz nebrēc, ka slikti. Nupat jau Rīgā kur tik aci met, tur kkāds melnais vai muslims....

Atbildēt

?

05.05.2017. 19:15

»

MMM

Tieši tā, pēdējais pastaldauņu Rīgas pārvaldījuma spilgts piemērs bija Dienvidu tilts


Tu par tiem "pastaldauņiem", kurš tagad ieņem Rīgas Domes priekšsēdētāja vietnieka amatu, bet Dienvidu tilta līguma parakstīšanas laikā vadīja pilsētas attīstības komiteju, viņa bijušo partijas biedru, kurš tajā laikā vadīja Rīgas Domi, par Saskaņas priekšgājējiem PCTVL, kuri stutēja tā laika domes koalīciju?

Atbildēt

Dievs Jahve

05.05.2017. 14:03


Jehova spīdzina cilvēkus ugunī mūžīgi -

neskaitāmus miljardus gadu!

Atbildēt

Ha

05.05.2017. 10:41

Labi gan Lato Lapsa pakalpo Urlakovam. Tāds pieglaimīgs rakstiņš priekšvēlēšanu laikā... Kaut kā jau savi jūdasa graši jāpelna...

Atbildēt

Valdis

05.05.2017. 10:20

i neceri sorosiet.

Atbildēt

vilis

05.05.2017. 08:09

10-15% latviešu bidlas

Atbildēt

kukū

05.05.2017. 06:38

Jūs tak labi redzat ,kas notiek, ja pastaldauņus pielaiž pie varas, labs piemērs Tislietu ministrija ar Rabarberu Džo priekšgalā, pataisa paši savus bāleliņus par bomžiem, bet maksātnespēja administratori sāk veidot jauno miljonāru slāni! Tāpēc gudri cilvēki balso par SC!

Atbildēt

sēlis

05.05.2017. 06:28

Latviešiem jāsaprot vienkārša lieta , ja Rīgā pie varas būtu valdošā pastaldauņu koalīcija,kas ar varas struktūrām veido mafijas astoņkāji, Rīga būtu izzagta un izpārdota tikpat tukša kā Latvija! Tāpēc latvieši pareizi dara, ka balso par SC, jo tiem ir mazāk iespēju ko nozagt!

Atbildēt

Ušakova paspārnē labāk zagt

04.05.2017. 22:14

»

!

Latviešu balsis ņems partija - Gods kalpot Ušakovam


SaSkaņa korumpēta, kā rāda masu mediju ziņas, bet tas neietekmē korumpantus - balsotājus par Gods kalpot Ušakovam un Putinam, jo Ušakova paspārnē labāk zagt un grābt. Nekad tik labi korumpanti Rīgā nebija jutušies, ka Ušakova laikā.

Izrādās, ka viens par "Rīgas namu pārvaldnieks Ušakovam apgroza miljonus no tautas, no pensionāru kabatas par apsaimniekošanu un nedarītiem darbiem, kā ziņo Valsts kontrole. Tik drosmīgi iekārtot 13 cilvēkus - mirušās dvēseles pie cita mēra neuzdrošinātos. Un ko mēs nezinām?

Par Gorba, bijušai Rīgas pilsētas īres valdes priek\sed\etājs sak -Īres valdē tautai nav ko darīt vairs. Pajautā cilvēkiem - nē, ne tur nav ko darīt, tā tautu neaizstāv. Te tev bija "saimnieks" Ūšakovs. Un nabaga tautiņa balso par viņu.

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā, NE - krievvalodīgā

04.05.2017. 22:05

Aeksi, atvaino, es biju "kievvalodīga'", bet pēc Krimas okupācijas un Austrumukrainas okupācijas ukraiņu vairs nav krievvalodīgie, bet tikai ukraiņi.

Lai vienreiz mēs paši un krievi jo vairāk, beidzam sevī iekļut visus, kas nav latvieši - ukraiņus, igauņus, lietuviešus, gruzīnus, tatārus utt.

Vai pasaulē vairs nav kievu? Tātad Kievijas valsts vairs nav? Ir "Krievvalodīgā valsts", līdzīgi kā "Islama valsts|".

Citādi tavs raksts ir ļoti precīzs. Latvijā ir ļoti daudz kolaboracionistu, kuri grib caur "kievvalodīgo"sektoru iekļūt deputātos, amatos, tikt pie varas. viņi pat savu māti Latviju nodos, ka tik pie varas tikt.

Un visi šie

Aleksi, kā tikt vaļā no kolaborantiem, nodevējiem un tiem tautas ienaidniekiem, kuri kladzina - neiešu uz vēlēšanām, "nav par ko balsot".

Atbildēt

Atbrivotajs

04.05.2017. 21:55

Kremlis Rigu neatdos demokratiska cela nekad . Te var palidzet tikai drosibas dienestu mapites...

Atbildēt

pāķis

04.05.2017. 21:38

Vispār,tiešām,zagļus ir jāpamāina lai ir citiem ar.

Atbildēt

Edge

04.05.2017. 21:28

»

Blondīne

Un atkal neviena vārda par to, kas tā sauktajām latviešu partijām jāpiedāvā vēlētājiem, lai viņi par tām balsotu


"....tad varbūtība sagraut visus trīs šos mūrus (un līdz ar to mainīt RD varu) ir tieši 12,5%."
=====================================================
Gāžam ar varbūtību! Vot, tas ir īsti latvisks piegājiens! Kā sacīt, jāsaka - "kirdik".

Atbildēt

Blondīne

04.05.2017. 21:17

Un atkal neviena vārda par to, kas tā sauktajām latviešu partijām jāpiedāvā vēlētājiem, lai viņi par tām balsotu.
Ar saukli gāžam Nilu nepietiek!

Atbildēt

!

04.05.2017. 19:12

Latviešu balsis ņems partija - Gods kalpot Ušakovam...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....