Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnais

31.07.2018. 18:57

»

lapsene

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja


Gribēja, lai tu izlasi interviju un sāc domāt. Vēlams, ar smadzenēm. Savām smadzenēm.

Atbildēt

kOMENTĀRS PAR a.p. KOMENTĀRU

30.07.2018. 15:12

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


TU - domāts A.P. komentārs. Autore uzrakstījusi, "precīzi un profesionāli" - tā teiktu Kučinskis par KNAB - jauno komandas biedru, kurš klausa komandiera komandas, jo ir KOMANDAS cilvēks. .

Atbildēt

latvāņa purnam

30.07.2018. 13:42

»

Ušakova purns

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols


sorosisti jukumā un tas ir labi.

Atbildēt

xvn

30.07.2018. 12:38

Tieši tādi ir visi LV priekšnieki, no augšas līdz apakšai

Atbildēt

Ušakova purns

30.07.2018. 07:52

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols.

Atbildēt

Blondīne

29.07.2018. 22:23

Vienkārši izlamājās. Pareizi būtu, ja uzrakstītu kādas konkrētas lietas.

Atbildēt

kurmis

29.07.2018. 20:56

»

janis

Okupāciiju uzturošas,tās veidotas,zagļu barotas,brandžas


Okupācijas žurku partijas!Nils varbūt pat ir no visa tā žurku bara vispūkainakais,jo vismaz tur sociāldemokrātijas karogu,bet labējās partijas ved uz elli pat ceļu nebruģējot.

Atbildēt

formula

29.07.2018. 20:48

Ir smieklīgi dusmoties uz krievu zābaku tāpēc ,ka tas ir ,bija un būs krievu zābaks.Turklāt , tas nekad nav izlicies par latviešu pastaliņu.Turklāt latviešu pastalās tērptie plēsoņas-jaunlaikvienotība ar prettautisko darbošanos bruģēja ceļu ausainim,kas jau desmito gadu ir tāds pats plēsoņa,bet "tikai" stoļicā . Savukārt čekistiene aņka un zirgu puisis abus plēsoņas piesedza.

Atbildēt

lapsene

29.07.2018. 20:48

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja?

Atbildēt

Es

29.07.2018. 17:10

»

Fakts

Pats latvāņu purns un vieplis īstenais


Zini, laikam tomēr tiem vagariem no pašu latviešu vidus savulaik bija taisnība, kad tie izrādīja stingrību un bardzību. Palaiž šitādas ritas pasaulē, piešķaidīs ar trakumsērgas siekalām visas vietas. Ne grama pretargumentu (jo nav mācīta, toties CUkerbergs ir iedevis vietu paspamot) un satura, tikai ārišķības un kaut kāda bābiska muldēšana. Karstums jau tā ne visai attīstītos indivīdus šobrīd gāž zemē. Un Lapsam visi atkritumi no zemes obligāti jāuzlasa.

Atbildēt

Es

29.07.2018. 17:05

Karstums un pilnmēness dara savu. Kas šis ir par murgu? Ko ar to gribēja pateikt? Izliet samazgas?

"Nekur no tām Gaujas fekālijām glābties nevar."

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 14:52

»

> Pietiek

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts...


Manam brālim latviešu deģenerātam ŽULIM ir divas dzīves: naktī pietaisa gultu, dienā pietaisa "pietiek". Jābūt ir abām dzīvēm, jo ŽULIS ir īsts latvietis un viņš nekad neatteiksies no pietaisīšanas savas dārgās latviešu tautas labā.

Atbildēt

> Pietiek

29.07.2018. 14:30

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts".
Tik daudz jēlību, lamuvārdu nekur neesmu manījis ( jo nocenzē).
No otras puses - varbūt jādod iespēja kaut ko izvemt gan Bubai un Fēlim, gan citiem tādiem pašiem muļķiem, jo viņu "argumentācijā", leksikā nemaz citu vārdu nav?

Atbildēt

viedoklis

29.07.2018. 14:25

Intervijā LA Ušakovs nez kādēļ parāda savu īsto seju.Patiesībā purnu jeb viepli.Nez ,kas tie par latviešiem,kas Priedīšaprāt "dominē"Saskaņā?Saeimas frakcijā ir tikai trīs latvieši.Nu labi,Urbanovičs it kā dominē...Domes saskaņas frakcijā nav latviešu.Varbūt kāds ir gkR,ko vada Ameriks,kurš otrkārt nav saskaņietis,bet pirmkārt nav latvietis.Un galu galā arī Ušakovs nav krievs,Krievu nav ari kareivīgajā krievu savienībā.Tiesa gan burtiski pēdējās dienās ir sākusies latviešu "pārsviešanās"uz saskaņu un varbūt to skaits palielināsies,bet nu rakstīt,ka saskaņā ir "latviešu vairāk kā krievu" ir galīgi aplam.Arī krievu tur tikpat kā nav.Šoreiz Priedīša kungs ir"iebraucis ļoti dziļās auzās"

Atbildēt

leopards

29.07.2018. 13:15

Jaunā ,,Sakaņa,,ar latviešu sejām,tagad varam redzēt kuri strādājuši un strādā krievijas specdienestu ietekmē.Vai var balsot par nodevējiem,kuri sevi nav parādījuši kā īstus patriotus,strādājot partijās, ierēdņu armijā.Vini netik izstāsies no NATO,bet izveidodos ,,Pasaules valdību,,viss notiek pēc sastadītās programas 1990.g.to mēs redzam pašreiz Putina brāļošanas ar Trampu,tanī programā ir skaidri ir ierakstīts,ka pēc 30.g.sašķelt ES,un izveidot ,,Pasaules valdību,,

Atbildēt

IQ

29.07.2018. 12:25

»

Kuilis

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes


Labāk i nepateikt.Jā,bet kāda velna rautam vēl tikties ar to mankikeinu sociāldemokrātam būdamam?!

Atbildēt

Kuilis

29.07.2018. 12:16

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes.

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.07.2018. 11:21

FOREVER "SASKAŅAS CENTRS" un mazākais ļaunums LATVJU meitām un dēliem zs,bez zaļajiem,zilajiem,brūnajiem!SAULES MŪŽU LATVIJAI!

Atbildēt

Rūdis anna marija Rūdolps

29.07.2018. 11:11

neesi nekāda našaniece,bet LATVJIEM svešaniece,tikai proti,kā vika ukropiem dalīt CEPUMUS,RIEBĪGI!

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 08:28

»

Žulis

Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām...


Mēs ar māti katru dienu lūdzam dievu, lai trako mājas māsiņas dīķī nenoslicina manu brāli ŽULI- latviešu deģenerātu un PIETIEK komentāru pievēmēju. Kā zināms, ŽULIS visu nakti pats sevi aptaisa, no rīta palātā ir drausmīga smirdoņa, māsiņas ar gāzmaskām viņu pa zemi velk uz dīķi atmazgāt. Tas reiz viņām apniks un viņas noslīcinās ŽULI. Bet kas tad pievems komentārus!!!

Atbildēt

Autorei!

29.07.2018. 08:07

Paldies par rakstu.Maratonistam un 20% ir paniskas bailes no atmaskošanas,ja nāks citi viņu vietā,tad atklāsies visi netīrie darbi.Lai maratonists labāk pasaka,uz kurieni aizsūtīja Kātiņu...

Atbildēt

hm

29.07.2018. 07:18

Sajūta, ka autorei vispirms tomēr derētu konsultēties ar psihiatru.
Interesanti, ko un kā viņa rakstītu par sevi? Ka balta un pūkaina, ka tik balta, ka nekad un nekas mazāk kā balts nelīp klāt?

Atbildēt

Žulis

29.07.2018. 06:44

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām?!
Vai tiešām tik grūti ir saprast pa visiem šiem gadiem, ka Saeimā NAV latviešu tautas nacionālās intereses pārstāvošu partiju? Un arī šajās vēlēšanās tādas nekandidēs. Nekandidēs tā vienkāršā iemesla dēļ, ka saskaņā ar šobrīd pastāvošo Vēlēšanu likumu, latviešu tautas nacionālās intereses aizstāvošai partijai Saeimā iekļūt ir gandrīz neiespējami. Un, pat ja tā tur iekļūst, neiespējami ir tur aizstāvēt latviešu tautas intereses. Var tikai sēdēt opozīcijā un bezspēcīgi noraudzīties, kā tiek pieņemti mūsu tautai nelabvēlīgi likumi un lēmumi.

Atbildēt

Liktenis Sliktenis

28.07.2018. 23:33

Pēc latviešu valodas iznīcināšanas referenduma atbalstītājiem es atnākšu pakaļ.

Atbildēt

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

28.07.2018. 21:54

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt amatos valsts varā un te pērk latviešu personu "IZSRĀDĀJUMUS". surogātus, jēvielas, kuri patiesi nav spējuši iekārot vietu latviešu partijās, cerot gūt vietu deputātos un amatos ar latviešu noidevību.

Atbildēt

Artur

28.07.2018. 21:15

»

A.P.

Un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti? Kāda ir latviešu loma "Saskaņā"? Protams, krieviem jau nekā šeit nav jēdzīga. Ir tikai visādi puskrievi, pusebreji, ebreji kā krievu aizstāvji. Krieviem nav nevienas īstas politiskās personības, ko nolikt savas diasporas vadībā. Tā tas jau no "perestroikas" laika...


paskaties internetā - tā taču sorosistu algotne un valdošās bandas laizītāja, veikla un nekaunīga maita. Ušakovs nav tāds, kādu viņu mālē šī maita. Viņam ir loma, kuru viņš spēlē, jo grib labi ēst un ilgi skriet...ha, ha!!!

Atbildēt

Atbrivotajs

28.07.2018. 20:56

Autorei taisniba ,ja sitie virini sagrabs varu Latvija ,tad demokratiska cela nekad neatdos . Kremla agentura uz to ari strada . Galvenais vinu merkis izstaties no NATO . Un tad jau Krimas variants bus tikai tehnisks darbs,

Atbildēt

A.P.

28.07.2018. 20:53

Un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti? Kāda ir latviešu loma "Saskaņā"? Protams, krieviem jau nekā šeit nav jēdzīga. Ir tikai visādi puskrievi, pusebreji, ebreji kā krievu aizstāvji. Krieviem nav nevienas īstas politiskās personības, ko nolikt savas diasporas vadībā. Tā tas jau no "perestroikas" laika. Nesen atrada smuku muļķīti, ņemot vērā seno kompartijas tradīciju par līdera fizisko izskatu (līderim ir jābūt vizuāli labā izskatā)."Krievu pasaule" vispār ir pie visīstākajiem deģenerātiem bukiem, ņikifairoviem Lomonosovu ielā. Atkārtoju: un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti, sākot ar Rīgas lielāko nelieti latviešu smērējumu "20%"? Esmu 100% pārliecināts, ka LKP nomenklatūras supernelietis "20%" komandē smuko puisīti, kuram ar galvu vispār ir problēmas. Turklāt "Saskaņa" ir latviešu nelietīgās sejas spogulis: tie latviešu politiski tendētie prātvēderi un tukšpauri, kuri neko neprot panākt "tīrajās" latviešu politiskajās bandās un tiek no tām padzīti, tūlīt pārsviežas uz "Saskaņu", kurā latviešu ir vairāk kā krievu. "Saskaņa" taču pamatā ir latviešu protests pret latviešiem; proti, latviešu savstarpējās lielās mīlestības cūkēdiens. Dāmas teksts ir nelietīgs teksts: vienpusēji nomelnojošs bez jebkādas nopietnas izpratnes par politisko aizgaldu Rīgā, Latvijā. Galvenais izpatikt latviešu mietpilsonības viepļu jaunākajai modei lamāt "Saskaņu", it kā tajā nedominētu un nevaldītu latvieši. Viens Rēzeknes blēdis, arī LKP nomenklatūras kadrs, Urbanovičs ko ir vērts latviešu simbolizēšanā! Vai to dāma ir spējīga aptvert savā melnajā galvaskausā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...