Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnais

31.07.2018. 18:57

»

lapsene

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja


Gribēja, lai tu izlasi interviju un sāc domāt. Vēlams, ar smadzenēm. Savām smadzenēm.

Atbildēt

kOMENTĀRS PAR a.p. KOMENTĀRU

30.07.2018. 15:12

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


TU - domāts A.P. komentārs. Autore uzrakstījusi, "precīzi un profesionāli" - tā teiktu Kučinskis par KNAB - jauno komandas biedru, kurš klausa komandiera komandas, jo ir KOMANDAS cilvēks. .

Atbildēt

latvāņa purnam

30.07.2018. 13:42

»

Ušakova purns

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols


sorosisti jukumā un tas ir labi.

Atbildēt

xvn

30.07.2018. 12:38

Tieši tādi ir visi LV priekšnieki, no augšas līdz apakšai

Atbildēt

Ušakova purns

30.07.2018. 07:52

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols.

Atbildēt

Blondīne

29.07.2018. 22:23

Vienkārši izlamājās. Pareizi būtu, ja uzrakstītu kādas konkrētas lietas.

Atbildēt

kurmis

29.07.2018. 20:56

»

janis

Okupāciiju uzturošas,tās veidotas,zagļu barotas,brandžas


Okupācijas žurku partijas!Nils varbūt pat ir no visa tā žurku bara vispūkainakais,jo vismaz tur sociāldemokrātijas karogu,bet labējās partijas ved uz elli pat ceļu nebruģējot.

Atbildēt

formula

29.07.2018. 20:48

Ir smieklīgi dusmoties uz krievu zābaku tāpēc ,ka tas ir ,bija un būs krievu zābaks.Turklāt , tas nekad nav izlicies par latviešu pastaliņu.Turklāt latviešu pastalās tērptie plēsoņas-jaunlaikvienotība ar prettautisko darbošanos bruģēja ceļu ausainim,kas jau desmito gadu ir tāds pats plēsoņa,bet "tikai" stoļicā . Savukārt čekistiene aņka un zirgu puisis abus plēsoņas piesedza.

Atbildēt

lapsene

29.07.2018. 20:48

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja?

Atbildēt

Es

29.07.2018. 17:10

»

Fakts

Pats latvāņu purns un vieplis īstenais


Zini, laikam tomēr tiem vagariem no pašu latviešu vidus savulaik bija taisnība, kad tie izrādīja stingrību un bardzību. Palaiž šitādas ritas pasaulē, piešķaidīs ar trakumsērgas siekalām visas vietas. Ne grama pretargumentu (jo nav mācīta, toties CUkerbergs ir iedevis vietu paspamot) un satura, tikai ārišķības un kaut kāda bābiska muldēšana. Karstums jau tā ne visai attīstītos indivīdus šobrīd gāž zemē. Un Lapsam visi atkritumi no zemes obligāti jāuzlasa.

Atbildēt

Es

29.07.2018. 17:05

Karstums un pilnmēness dara savu. Kas šis ir par murgu? Ko ar to gribēja pateikt? Izliet samazgas?

"Nekur no tām Gaujas fekālijām glābties nevar."

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 14:52

»

> Pietiek

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts...


Manam brālim latviešu deģenerātam ŽULIM ir divas dzīves: naktī pietaisa gultu, dienā pietaisa "pietiek". Jābūt ir abām dzīvēm, jo ŽULIS ir īsts latvietis un viņš nekad neatteiksies no pietaisīšanas savas dārgās latviešu tautas labā.

Atbildēt

> Pietiek

29.07.2018. 14:30

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts".
Tik daudz jēlību, lamuvārdu nekur neesmu manījis ( jo nocenzē).
No otras puses - varbūt jādod iespēja kaut ko izvemt gan Bubai un Fēlim, gan citiem tādiem pašiem muļķiem, jo viņu "argumentācijā", leksikā nemaz citu vārdu nav?

Atbildēt

viedoklis

29.07.2018. 14:25

Intervijā LA Ušakovs nez kādēļ parāda savu īsto seju.Patiesībā purnu jeb viepli.Nez ,kas tie par latviešiem,kas Priedīšaprāt "dominē"Saskaņā?Saeimas frakcijā ir tikai trīs latvieši.Nu labi,Urbanovičs it kā dominē...Domes saskaņas frakcijā nav latviešu.Varbūt kāds ir gkR,ko vada Ameriks,kurš otrkārt nav saskaņietis,bet pirmkārt nav latvietis.Un galu galā arī Ušakovs nav krievs,Krievu nav ari kareivīgajā krievu savienībā.Tiesa gan burtiski pēdējās dienās ir sākusies latviešu "pārsviešanās"uz saskaņu un varbūt to skaits palielināsies,bet nu rakstīt,ka saskaņā ir "latviešu vairāk kā krievu" ir galīgi aplam.Arī krievu tur tikpat kā nav.Šoreiz Priedīša kungs ir"iebraucis ļoti dziļās auzās"

Atbildēt

leopards

29.07.2018. 13:15

Jaunā ,,Sakaņa,,ar latviešu sejām,tagad varam redzēt kuri strādājuši un strādā krievijas specdienestu ietekmē.Vai var balsot par nodevējiem,kuri sevi nav parādījuši kā īstus patriotus,strādājot partijās, ierēdņu armijā.Vini netik izstāsies no NATO,bet izveidodos ,,Pasaules valdību,,viss notiek pēc sastadītās programas 1990.g.to mēs redzam pašreiz Putina brāļošanas ar Trampu,tanī programā ir skaidri ir ierakstīts,ka pēc 30.g.sašķelt ES,un izveidot ,,Pasaules valdību,,

Atbildēt

IQ

29.07.2018. 12:25

»

Kuilis

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes


Labāk i nepateikt.Jā,bet kāda velna rautam vēl tikties ar to mankikeinu sociāldemokrātam būdamam?!

Atbildēt

Kuilis

29.07.2018. 12:16

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes.

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.07.2018. 11:21

FOREVER "SASKAŅAS CENTRS" un mazākais ļaunums LATVJU meitām un dēliem zs,bez zaļajiem,zilajiem,brūnajiem!SAULES MŪŽU LATVIJAI!

Atbildēt

Rūdis anna marija Rūdolps

29.07.2018. 11:11

neesi nekāda našaniece,bet LATVJIEM svešaniece,tikai proti,kā vika ukropiem dalīt CEPUMUS,RIEBĪGI!

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 08:28

»

Žulis

Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām...


Mēs ar māti katru dienu lūdzam dievu, lai trako mājas māsiņas dīķī nenoslicina manu brāli ŽULI- latviešu deģenerātu un PIETIEK komentāru pievēmēju. Kā zināms, ŽULIS visu nakti pats sevi aptaisa, no rīta palātā ir drausmīga smirdoņa, māsiņas ar gāzmaskām viņu pa zemi velk uz dīķi atmazgāt. Tas reiz viņām apniks un viņas noslīcinās ŽULI. Bet kas tad pievems komentārus!!!

Atbildēt

Autorei!

29.07.2018. 08:07

Paldies par rakstu.Maratonistam un 20% ir paniskas bailes no atmaskošanas,ja nāks citi viņu vietā,tad atklāsies visi netīrie darbi.Lai maratonists labāk pasaka,uz kurieni aizsūtīja Kātiņu...

Atbildēt

hm

29.07.2018. 07:18

Sajūta, ka autorei vispirms tomēr derētu konsultēties ar psihiatru.
Interesanti, ko un kā viņa rakstītu par sevi? Ka balta un pūkaina, ka tik balta, ka nekad un nekas mazāk kā balts nelīp klāt?

Atbildēt

Žulis

29.07.2018. 06:44

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām?!
Vai tiešām tik grūti ir saprast pa visiem šiem gadiem, ka Saeimā NAV latviešu tautas nacionālās intereses pārstāvošu partiju? Un arī šajās vēlēšanās tādas nekandidēs. Nekandidēs tā vienkāršā iemesla dēļ, ka saskaņā ar šobrīd pastāvošo Vēlēšanu likumu, latviešu tautas nacionālās intereses aizstāvošai partijai Saeimā iekļūt ir gandrīz neiespējami. Un, pat ja tā tur iekļūst, neiespējami ir tur aizstāvēt latviešu tautas intereses. Var tikai sēdēt opozīcijā un bezspēcīgi noraudzīties, kā tiek pieņemti mūsu tautai nelabvēlīgi likumi un lēmumi.

Atbildēt

Liktenis Sliktenis

28.07.2018. 23:33

Pēc latviešu valodas iznīcināšanas referenduma atbalstītājiem es atnākšu pakaļ.

Atbildēt

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

28.07.2018. 21:54

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt amatos valsts varā un te pērk latviešu personu "IZSRĀDĀJUMUS". surogātus, jēvielas, kuri patiesi nav spējuši iekārot vietu latviešu partijās, cerot gūt vietu deputātos un amatos ar latviešu noidevību.

Atbildēt

Artur

28.07.2018. 21:15

»

A.P.

Un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti? Kāda ir latviešu loma "Saskaņā"? Protams, krieviem jau nekā šeit nav jēdzīga. Ir tikai visādi puskrievi, pusebreji, ebreji kā krievu aizstāvji. Krieviem nav nevienas īstas politiskās personības, ko nolikt savas diasporas vadībā. Tā tas jau no "perestroikas" laika...


paskaties internetā - tā taču sorosistu algotne un valdošās bandas laizītāja, veikla un nekaunīga maita. Ušakovs nav tāds, kādu viņu mālē šī maita. Viņam ir loma, kuru viņš spēlē, jo grib labi ēst un ilgi skriet...ha, ha!!!

Atbildēt

Atbrivotajs

28.07.2018. 20:56

Autorei taisniba ,ja sitie virini sagrabs varu Latvija ,tad demokratiska cela nekad neatdos . Kremla agentura uz to ari strada . Galvenais vinu merkis izstaties no NATO . Un tad jau Krimas variants bus tikai tehnisks darbs,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...