Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnais

31.07.2018. 19:57

»

lapsene

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja


Gribēja, lai tu izlasi interviju un sāc domāt. Vēlams, ar smadzenēm. Savām smadzenēm.

Atbildēt

kOMENTĀRS PAR a.p. KOMENTĀRU

30.07.2018. 16:12

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


TU - domāts A.P. komentārs. Autore uzrakstījusi, "precīzi un profesionāli" - tā teiktu Kučinskis par KNAB - jauno komandas biedru, kurš klausa komandiera komandas, jo ir KOMANDAS cilvēks. .

Atbildēt

latvāņa purnam

30.07.2018. 14:42

»

Ušakova purns

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols


sorosisti jukumā un tas ir labi.

Atbildēt

xvn

30.07.2018. 13:38

Tieši tādi ir visi LV priekšnieki, no augšas līdz apakšai

Atbildēt

Ušakova purns

30.07.2018. 08:52

ir patiesais krivu okupanta, agresora veidols.

Atbildēt

Blondīne

29.07.2018. 23:23

Vienkārši izlamājās. Pareizi būtu, ja uzrakstītu kādas konkrētas lietas.

Atbildēt

kurmis

29.07.2018. 21:56

»

janis

Okupāciiju uzturošas,tās veidotas,zagļu barotas,brandžas


Okupācijas žurku partijas!Nils varbūt pat ir no visa tā žurku bara vispūkainakais,jo vismaz tur sociāldemokrātijas karogu,bet labējās partijas ved uz elli pat ceļu nebruģējot.

Atbildēt

formula

29.07.2018. 21:48

Ir smieklīgi dusmoties uz krievu zābaku tāpēc ,ka tas ir ,bija un būs krievu zābaks.Turklāt , tas nekad nav izlicies par latviešu pastaliņu.Turklāt latviešu pastalās tērptie plēsoņas-jaunlaikvienotība ar prettautisko darbošanos bruģēja ceļu ausainim,kas jau desmito gadu ir tāds pats plēsoņa,bet "tikai" stoļicā . Savukārt čekistiene aņka un zirgu puisis abus plēsoņas piesedza.

Atbildēt

lapsene

29.07.2018. 21:48

Pretīga demagoģe Našeniece. Ko pateica? Ko gribēja pateikt? Cik nopelnīja?

Atbildēt

Es

29.07.2018. 18:10

»

Fakts

Pats latvāņu purns un vieplis īstenais


Zini, laikam tomēr tiem vagariem no pašu latviešu vidus savulaik bija taisnība, kad tie izrādīja stingrību un bardzību. Palaiž šitādas ritas pasaulē, piešķaidīs ar trakumsērgas siekalām visas vietas. Ne grama pretargumentu (jo nav mācīta, toties CUkerbergs ir iedevis vietu paspamot) un satura, tikai ārišķības un kaut kāda bābiska muldēšana. Karstums jau tā ne visai attīstītos indivīdus šobrīd gāž zemē. Un Lapsam visi atkritumi no zemes obligāti jāuzlasa.

Atbildēt

Es

29.07.2018. 18:05

Karstums un pilnmēness dara savu. Kas šis ir par murgu? Ko ar to gribēja pateikt? Izliet samazgas?

"Nekur no tām Gaujas fekālijām glābties nevar."

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 15:52

»

> Pietiek

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts...


Manam brālim latviešu deģenerātam ŽULIM ir divas dzīves: naktī pietaisa gultu, dienā pietaisa "pietiek". Jābūt ir abām dzīvēm, jo ŽULIS ir īsts latvietis un viņš nekad neatteiksies no pietaisīšanas savas dārgās latviešu tautas labā.

Atbildēt

> Pietiek

29.07.2018. 15:30

Pietiek laikam ir vienīgais "portāls", kurš būtu jāmarķē "līdz 18 gadiem ielogoties aizliegts".
Tik daudz jēlību, lamuvārdu nekur neesmu manījis ( jo nocenzē).
No otras puses - varbūt jādod iespēja kaut ko izvemt gan Bubai un Fēlim, gan citiem tādiem pašiem muļķiem, jo viņu "argumentācijā", leksikā nemaz citu vārdu nav?

Atbildēt

viedoklis

29.07.2018. 15:25

Intervijā LA Ušakovs nez kādēļ parāda savu īsto seju.Patiesībā purnu jeb viepli.Nez ,kas tie par latviešiem,kas Priedīšaprāt "dominē"Saskaņā?Saeimas frakcijā ir tikai trīs latvieši.Nu labi,Urbanovičs it kā dominē...Domes saskaņas frakcijā nav latviešu.Varbūt kāds ir gkR,ko vada Ameriks,kurš otrkārt nav saskaņietis,bet pirmkārt nav latvietis.Un galu galā arī Ušakovs nav krievs,Krievu nav ari kareivīgajā krievu savienībā.Tiesa gan burtiski pēdējās dienās ir sākusies latviešu "pārsviešanās"uz saskaņu un varbūt to skaits palielināsies,bet nu rakstīt,ka saskaņā ir "latviešu vairāk kā krievu" ir galīgi aplam.Arī krievu tur tikpat kā nav.Šoreiz Priedīša kungs ir"iebraucis ļoti dziļās auzās"

Atbildēt

leopards

29.07.2018. 14:15

Jaunā ,,Sakaņa,,ar latviešu sejām,tagad varam redzēt kuri strādājuši un strādā krievijas specdienestu ietekmē.Vai var balsot par nodevējiem,kuri sevi nav parādījuši kā īstus patriotus,strādājot partijās, ierēdņu armijā.Vini netik izstāsies no NATO,bet izveidodos ,,Pasaules valdību,,viss notiek pēc sastadītās programas 1990.g.to mēs redzam pašreiz Putina brāļošanas ar Trampu,tanī programā ir skaidri ir ierakstīts,ka pēc 30.g.sašķelt ES,un izveidot ,,Pasaules valdību,,

Atbildēt

IQ

29.07.2018. 13:25

»

Kuilis

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes


Labāk i nepateikt.Jā,bet kāda velna rautam vēl tikties ar to mankikeinu sociāldemokrātam būdamam?!

Atbildēt

Kuilis

29.07.2018. 13:16

Ja ušaks būtu gudrs, tad neielaistos intervijās ar latviešu žļurnālistiem antonevišķēmiem no sūdu bedres latvijas avīzes.

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.07.2018. 12:21

FOREVER "SASKAŅAS CENTRS" un mazākais ļaunums LATVJU meitām un dēliem zs,bez zaļajiem,zilajiem,brūnajiem!SAULES MŪŽU LATVIJAI!

Atbildēt

Rūdis anna marija Rūdolps

29.07.2018. 12:11

neesi nekāda našaniece,bet LATVJIEM svešaniece,tikai proti,kā vika ukropiem dalīt CEPUMUS,RIEBĪGI!

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

29.07.2018. 09:28

»

Žulis

Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām...


Mēs ar māti katru dienu lūdzam dievu, lai trako mājas māsiņas dīķī nenoslicina manu brāli ŽULI- latviešu deģenerātu un PIETIEK komentāru pievēmēju. Kā zināms, ŽULIS visu nakti pats sevi aptaisa, no rīta palātā ir drausmīga smirdoņa, māsiņas ar gāzmaskām viņu pa zemi velk uz dīķi atmazgāt. Tas reiz viņām apniks un viņas noslīcinās ŽULI. Bet kas tad pievems komentārus!!!

Atbildēt

Autorei!

29.07.2018. 09:07

Paldies par rakstu.Maratonistam un 20% ir paniskas bailes no atmaskošanas,ja nāks citi viņu vietā,tad atklāsies visi netīrie darbi.Lai maratonists labāk pasaka,uz kurieni aizsūtīja Kātiņu...

Atbildēt

hm

29.07.2018. 08:18

Sajūta, ka autorei vispirms tomēr derētu konsultēties ar psihiatru.
Interesanti, ko un kā viņa rakstītu par sevi? Ka balta un pūkaina, ka tik balta, ka nekad un nekas mazāk kā balts nelīp klāt?

Atbildēt

Žulis

29.07.2018. 07:44

»

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt...


Par kādām latviešu partijām jūs te abi ar Priedīti runājat? Vai tad "Vienotība" un "zaļzemnieki" ir latviešu partijas? Vai tad "NA"ir latviešu partija? Ko tās ir latviešu (tieši latviešu) tautas labā izdarījušas visus šos gadus atrodoties valdībā? Tad kas tās par latviešu partijām?!
Vai tiešām tik grūti ir saprast pa visiem šiem gadiem, ka Saeimā NAV latviešu tautas nacionālās intereses pārstāvošu partiju? Un arī šajās vēlēšanās tādas nekandidēs. Nekandidēs tā vienkāršā iemesla dēļ, ka saskaņā ar šobrīd pastāvošo Vēlēšanu likumu, latviešu tautas nacionālās intereses aizstāvošai partijai Saeimā iekļūt ir gandrīz neiespējami. Un, pat ja tā tur iekļūst, neiespējami ir tur aizstāvēt latviešu tautas intereses. Var tikai sēdēt opozīcijā un bezspēcīgi noraudzīties, kā tiek pieņemti mūsu tautai nelabvēlīgi likumi un lēmumi.

Atbildēt

Liktenis Sliktenis

29.07.2018. 00:33

Pēc latviešu valodas iznīcināšanas referenduma atbalstītājiem es atnākšu pakaļ.

Atbildēt

Ltviešu "izstrādājumi" Saska\m

28.07.2018. 22:54

Tu labi uzrakstīji, bet uzbrauci ar melno darvas spaini autorei. Nesapratu, ko tad autore sliktu pateica. Protams, katram ir daļa taisnības, arī tev, kad stāsti, kā latviešu kollaboranti stutē Ušakovu, kura grupējumā nav neviena īsta krieva, bet salašnās, manuprāt, neviena personības, ko varētu likt amatos valsts varā un te pērk latviešu personu "IZSRĀDĀJUMUS". surogātus, jēvielas, kuri patiesi nav spējuši iekārot vietu latviešu partijās, cerot gūt vietu deputātos un amatos ar latviešu noidevību.

Atbildēt

Artur

28.07.2018. 22:15

»

A.P.

Un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti? Kāda ir latviešu loma "Saskaņā"? Protams, krieviem jau nekā šeit nav jēdzīga. Ir tikai visādi puskrievi, pusebreji, ebreji kā krievu aizstāvji. Krieviem nav nevienas īstas politiskās personības, ko nolikt savas diasporas vadībā. Tā tas jau no "perestroikas" laika...


paskaties internetā - tā taču sorosistu algotne un valdošās bandas laizītāja, veikla un nekaunīga maita. Ušakovs nav tāds, kādu viņu mālē šī maita. Viņam ir loma, kuru viņš spēlē, jo grib labi ēst un ilgi skriet...ha, ha!!!

Atbildēt

Atbrivotajs

28.07.2018. 21:56

Autorei taisniba ,ja sitie virini sagrabs varu Latvija ,tad demokratiska cela nekad neatdos . Kremla agentura uz to ari strada . Galvenais vinu merkis izstaties no NATO . Un tad jau Krimas variants bus tikai tehnisks darbs,

Atbildēt

A.P.

28.07.2018. 21:53

Un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti? Kāda ir latviešu loma "Saskaņā"? Protams, krieviem jau nekā šeit nav jēdzīga. Ir tikai visādi puskrievi, pusebreji, ebreji kā krievu aizstāvji. Krieviem nav nevienas īstas politiskās personības, ko nolikt savas diasporas vadībā. Tā tas jau no "perestroikas" laika. Nesen atrada smuku muļķīti, ņemot vērā seno kompartijas tradīciju par līdera fizisko izskatu (līderim ir jābūt vizuāli labā izskatā)."Krievu pasaule" vispār ir pie visīstākajiem deģenerātiem bukiem, ņikifairoviem Lomonosovu ielā. Atkārtoju: un kādi latvieši ir ap šo smuko puisīti, sākot ar Rīgas lielāko nelieti latviešu smērējumu "20%"? Esmu 100% pārliecināts, ka LKP nomenklatūras supernelietis "20%" komandē smuko puisīti, kuram ar galvu vispār ir problēmas. Turklāt "Saskaņa" ir latviešu nelietīgās sejas spogulis: tie latviešu politiski tendētie prātvēderi un tukšpauri, kuri neko neprot panākt "tīrajās" latviešu politiskajās bandās un tiek no tām padzīti, tūlīt pārsviežas uz "Saskaņu", kurā latviešu ir vairāk kā krievu. "Saskaņa" taču pamatā ir latviešu protests pret latviešiem; proti, latviešu savstarpējās lielās mīlestības cūkēdiens. Dāmas teksts ir nelietīgs teksts: vienpusēji nomelnojošs bez jebkādas nopietnas izpratnes par politisko aizgaldu Rīgā, Latvijā. Galvenais izpatikt latviešu mietpilsonības viepļu jaunākajai modei lamāt "Saskaņu", it kā tajā nedominētu un nevaldītu latvieši. Viens Rēzeknes blēdis, arī LKP nomenklatūras kadrs, Urbanovičs ko ir vērts latviešu simbolizēšanā! Vai to dāma ir spējīga aptvert savā melnajā galvaskausā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...