Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wow

17.10.2019. 20:33

5. Vai Latvijā vairumtirgotājiem un aptieku tīkliem ir monopolstāvoklis?

Nē, nevienam tīklam nav monopolstāvokļa, turklāt nevienā kombinācijā, apvienojoties diviem tīkliem, nav iespējams iegūt 50% aptveri.


nu , nu Apini, vai tiešām tas tā ir?

Atbildēt

atbilde

17.10.2019. 20:23

Pēteris Apinis ir viens feins vīrs, tad čakli strādā pie zāļu grāmatas, nu neba pa pliku velti, tad viens rakstiņš parādās un atkal kādu aizstāv, tad otrs rakstiņš. Malacis. Galos, bet žirgts.

Atbildēt

Inna

17.10.2019. 19:18

Pēteris kļūst īpaši ražīgs, kad pilnmēness sakrīt ar labu samaksu par savu murgojumu. Tagad mālē Recipistus baltus, lai gan vēl nesen saukāja par astoņkāji.

Atbildēt

Puns

17.10.2019. 18:52

»

MADAMA MAUZERE

Tà nav verbàlà caureja.PA ir sàcies klimakss


Nē, apinis stipri aizkavējies pubertātē, kad sāka drukāt ļaunās un bailīgās skrejlapas, pēc tam aptaisījās, tagd atkal vēders piesaka.

Atbildēt

pinis

17.10.2019. 18:49

a pinis no tās pašas šakāļu bandas!

Atbildēt

Maķīts

17.10.2019. 18:03

Petja, atkal tu esi meties pie vecajiem pakalpojumiem!

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

17.10.2019. 09:47

PA tacu ir Latvijas Cela vecais kaujas zirgs!
Galigi sakrities kalpodams liberastiem.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

17.10.2019. 09:37

Tà nav verbàlà caureja.PA ir sàcies klimakss.

Atbildēt

Valstī

17.10.2019. 09:35

grūti laiki lielākais budžets, bet redz visiem par maz ! Autoram acīmredzot līdzīgi - tirgus maziņš kā nu "spļausi akā no kuras jādzer", jo citas jau vienkārši nav !

Atbildēt

Q

17.10.2019. 07:43

Daudziem ārstiem ir savi sponsori no farmaceitiem, Apinim tie ir Repharm, kas te vēl nav skaidrs?

Atbildēt

Džokers

17.10.2019. 00:26

Kur ta Peķkam Repharma pēkšņi mīļa kļuvusi! Tfu, pretīgs pērkams tips. Visu Latvijas farmāciju sagrābuši, doktorātus un slimnīcas. Vēl nesen atpakaļ Peķka par viņiem gānījās nenorimis. Krievu investori ne pēc kā nesiekalojas. Lipmans gribēdams neko nevar pārdot. Meli un laukuma mālēšana ar domu iebarot - labāk recpie nekā krievi.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

17.10.2019. 00:23

Vienmēr ļoti izglītojoši lasīt Dr. Apiņa rakstus. Viņa stilu (reizē ironisks, faktiem bagāts un lasītājiem noderīgs) nav iespējams nokopēt un atdarināt. Kas ir pavisam unikāli - lasītājs uzreiz jūt, ka pieredzējušais dakteris ir auditorijas pusē, runā ar lasītāju kā ar līdzīgu, cenšas ar viņu uzturēt saturīgu sarunu, iepriekš uzminēt iespējamos lasītāja jautājumus, lai uz tiem meklētu atbildes. Paldies! Mēs to novērtējam! :)

Atbildēt

Kaatad

16.10.2019. 23:10

Visādā ziņā der iekalt paurī, ka farmācijai pat prātā nav kādu patiešām izārstēt. Nu, labrīt. Attiecīgi, indivīdam iesakams par veselību rūpēties tikai dabīgiem veidiem- cilpot, kustēties, ēst putras, dārzeņus,visu kas izaug omes dārzā, gaļiņas/ modri lūrot- no kurienes tā soja nākusi/ , un kad nu vecums, vai baisā kaite, kad ved šālē uz slimnīcu- tad nu ,labi, lai pičkā tos savus ūsdus, neko darīt, jāpacieš. Jo ,protams, lai kā dakterē, jāmirst būs agri vai vēlu. Ja no nārām prom, izskalojam ķeskas ar bērzuslām, un atgriežamies pie agrākās diētas. Vienlaikus ,aizlūdzot radus par ģenētiku. :)

Atbildēt

Norman

16.10.2019. 22:52

Pēter! Nu tas tak nav tavs sacerējums, paņēmi piķi un uzliki savu guru seju. Galvenais jebkurā tekstā zem kura paraksties ieliec Gunti B un kopā ar Margēvičas šizo uz kvadrātu varat vizināties savā naida un stulbuma murgā. Uz PSKUS padomi cerams pieteicies lai beidzot tiem visiem sliktajiem stradu dakteriem varētu atriebties. Lai veicās un žēl ka tik reti tas pilnmēnes:)

Atbildēt

pēc saraksta

16.10.2019. 22:20

Jacer, ka pats autors saprot kādas muļķības te sadzejojis. Pietiek vai nepietiek naudas- tas ir sens un labs jautājums Atliek vienīgi VID veikt depersonificētu ārstniecības personāla visu gada ieņēmumu izvērtēšanu. Mērķtiecīgi un tematiski. Tajā brīdī gaudu dziesmas beigsies un ne skaņas, kad publicētu visus, kam mēnesī ir virs 15 tkkst eiro. Un vairs nekādu problēmu nebūtu ne ar māsiņu algām, ne sanitāru darbu apmaksu...Bet var taču pabļaut- un re- skat simtiempapildus miljonu atkal ieripo pareizai sadalīšanai

Atbildēt

P.

16.10.2019. 22:04

P.S. Ir divas iespējas:
- vai nu Pēteris uz vecumdienām ir piemirsis, kā raksta vārdus "kompilācija" un "oriģināls", un tas nav uz labu,
- vai arī jaunajai sekretārei-asistentei-referentei pareizrakstību aizstāj citi talanti, un arī tas nav uz labu.

Atbildēt

manupraat

16.10.2019. 21:56

Viltiigs ir tas Apinis. Vi'n's starp pareizo iformaaciju lasiitaajiem veikli iebaro pilniigas mu'l'kiibas. Piemeeram: Latvijaa zaales esot leetaakas kaa citviet Eiropaa. Kas ir taa cita vieta? Atsevi's'kaas Eiropas bagaatajaas valstiis zaales tie'saam ir daargaakas, bet tur gan algas cilveekiem ir lielaakas, gan valsts pamatiigi kompensee zaa'lu iegaadi. Tad veel taads apgalvojums:"mūsu zāles tiek vestas prom". Protams, ka Latvijaa ra'zotaas zaales tiek vestas projaam. Bet paskaidrojiet. Api'na kungs, kaadee'l 'sis aizvestaas zaales tajaas valstiis maksaa leetaak ka Latvijaa?

Atbildēt

Jāni Reir, komjaunieti

16.10.2019. 21:08

Latvijai ir korumpēts finanšu ministrs Jānis Reirs, kurš ņem kukuļus teju no visiem, kuriem ievajagās.

Kā bija ar RE&RE un Stradiņu korpusu? Kā ir doties viltus komandējumos, lai baudītu atpūtu un iepirkšanos? Kā ir ar starpniecību Prudentija "konsultāciju" lietās?

Jāni Reir, cietums, cietums, atceries, ka karašiņa un restots lodziņš tevi izārstēs.

Atbildēt

Ance

16.10.2019. 19:24

Atcerēsimies, cik ļoti Pēteris Apinis cīnījās pret Coca Cola - Latvijas bērnu galveno aptaukošanās cēloni. Coca Cola samaksāja Pēterim (LĀB) 20 000,- latu un Pēteris aizvērās, jo Coca Cola jau nemaz tik ļauna nav . Apinis ir pērkams sūdabrālis.

Atbildēt

Kolēģis

16.10.2019. 19:19

Apinis par naudu ir gatavs pamatot jebkuru viedokli. Vēl pirms pāris gadiem Recipe (tagad holdings Repharm) Apinim bija Latvijas medicīnas astoņkājis un visa ļaunuma sakne. Bet tikai llīdz mirklim, kamēr no farmbiznesmeņuem sāka kabatās plūst nauda. Par samaksu sākumā bija mutes aizvēršanas fāze, bet tagad - par lielu naudu Apinis sāk Repharm (Recipes) attaisnošanas un slavēšanas fāzi.

Atbildēt

ākstu biedrības eksfīreram apenim

16.10.2019. 18:37

»

Čapajevs

Peķkam iedvesma


atkal kārtējās trekni apmaksātās farmācijas gaļasbiznesa lobēšanas hroniskās noplūdes.

Atbildēt

Čapajevs

16.10.2019. 17:59

Peķkam iedvesma!!!

Atbildēt

Birkavs & Zàlitis

16.10.2019. 17:39

Sim ,,klientam PA'' nelïdz ne zàles,ne plàksteris.
Diagnoze,verbàlà caureja.

Atbildēt

P.

16.10.2019. 17:38

"Iespējamā zāļu pāreja no aptiekas uz lielveikala plauktu ir neiedomājams ļaunums, jo nezinu neko ļaunāku par nekontrolētu nesteroīdo pretiekaisuma un pretsāpju līdzekļu (paracetamols, indometacīns, diklofenaks, kas visi mazās devās ir bezrecepšu medikamenti, bet mūsu pacients tos lieto paciņām vien) lietošanu."

Itin kā aptiekā tie kādam būtu atteikti.

Ibumetīna 100x 400 mg dižbundža vēl ir piedāvājumā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...