Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Augusts 5

05.08.2022. 12:13

Latgalē būtu jāpārbauda pāris prokurori , kuri zinot par nopietniem noziegumiem uz to aizver acis, ļauj turpināt noziedzniekiem darboties.

Atbildēt

nu?

05.08.2022. 12:11

likums pret visiem vienāds..., ja tevi uz ielas piekauj ,un tā nav bruņota laupīšana,tad policija sastāda dokumentus un viss,tālāk tev pašam ir pret uzbrucēju jāsniedz prasība tiesā ,civiltiesiskā kārtā..., kādēļ šeit tāda ažiotāža?tādēļ ka cietušais bija ietinies ukrainas karogā?

Atbildēt

Stratkoms

05.08.2022. 11:54

»

Kremlis

Kiš kremļa padauzas


Kiš stratkoma izcilnieku padauzas.

Atbildēt

Kremlis

05.08.2022. 11:23

»

Nu

Nevajag vicināties ar "Ukrainas" karogu, un neviens nesitīs...


Kiš kremļa padauzas.

Atbildēt

Nu

05.08.2022. 10:44

Nevajag vicināties ar "Ukrainas" karogu, un neviens nesitīs.
Pilns te ar visādiem ukru padauzām. ja jau ukri, lai karo sava režīma vai atbrīvotāju pusē, nevis mūk prom.
Neviens ukrs zem 60 gadu vecuma nedrīkst tikt uzskatīts par bēgli. Viņi jāsūta atpakaļ - lai karo.

Atvilkušies te veči ap 40 - tie ir ekonomiskie bēgļi ar treknām mordām, īsām kājām un lieliem vēderiem.

Sievietes lai brauc. Ukru maukas tiek uzskatītas par pasaulē labākajām (Hamburgas un Amsterdamas statistika).

Atbildēt

ES

05.08.2022. 10:22

Tīrīšanas jāsāk ar Iekšlietu ministriju, nevis ar iecirkņiem.

Atbildēt

Gh

05.08.2022. 10:20

»

Gh

Pavlovska kungs, jums


Kaut kas ar galvu :)

Atbildēt

Gh

05.08.2022. 10:19

Pavlovska kungs, jums

Atbildēt

lūdzam papildinformāciju par:

05.08.2022. 09:54

Valsts policija pārtrauca darba attiecības ar šādām vp rrp Rīgas Zemgales iecirkņa amatpersonām: iecirkņa priekšnieks Dzenis, inspektori Ceplītis, Minkevičs, Otisons. Šobrīd nezināmā virzienā pazudis iecirkņa priekšnieka p.i un kārtības policijas nodaļas priekšnieks-"atsaldenis" Ivars Pastars. Visas pieminētas amatpersonas pamanītas amata noziegumu īstenošanā.

Atbildēt

Domātājs

05.08.2022. 09:45

Lai tiesā uzvarētu, šim prāta par maz, tad "bļaustīsies" presē--- ēst tak gribas,klijents samaksājis, solītais nav panākts!
Domāju,ka tādam advokatūrā nebūtu vietas.

Atbildēt

Konkrēts piemērs

05.08.2022. 09:08

Taisnības labad nepieciešams pieminēt šādus faktus.
Valsts policija pārtrauca darba attiecības ar šādām vp rrp Rīgas Zemgales iecirkņa amatpersonām: iecirkņa priekšnieks Dzenis, inspektori Ceplītis, Minkevičs, Otisons. Šobrīd nezināmā virzienā pazudis iecirkņa priekšnieka p.i un kārtības policijas nodaļas priekšnieks-"atsaldenis" Ivars Pastars. Visas pieminētas amatpersonas pamanītas amata noziegumu īstenošanā.
Konstatējams, ka valsts policijas priekšnieks Ruks pamazām attīra valsts policiju no vilkačiem uzplečos.
Tostarp konstatējams, ka ģenerālprokurors Stukāns uzvedās kā tītars, pilnīgi ignorējot apstākli, ka prokuratūrai būtu jāizbeidz darba attiecības ar prokuroriem, kas atzīmējušies vp Rīgas Zemgales iecirkņa amatpersonu prettiesiskās shēmās.

Atbildēt

formula

05.08.2022. 08:39

»

Konkrēts piemērs

Stukāns ir ļoti labi informēts, ka Rīgas Pārdaugavas prokuratūras virsprokurors Ruslans Novaks sniedz "pasūtījumu galda" pakalpojumus organizētajai noziedzībai, kā arī piedalās īpašumu laupīšanās, uzņēmumu reiderēšanās, noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas shēmās, kriminālprocesu uzsākšanā pret ...


Ja tas ir tā ,tad tas ir valsts noslēpums, ko tagad , skaidra lieta , saņem Zimbabves speciālais dienests un nu mūsu valsts drošībai kirdik. "Konkrētais piemēr", paskaties, pēc tevis jau atbraukuši kremļa Aņkas lietas turpinātāji.

Atbildēt

Konkrēts piemērs

05.08.2022. 08:33

Stukāns ir ļoti labi informēts, ka Rīgas Pārdaugavas prokuratūras virsprokurors Ruslans Novaks sniedz "pasūtījumu galda" pakalpojumus organizētajai noziedzībai, kā arī piedalās īpašumu laupīšanās, uzņēmumu reiderēšanās, noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas shēmās, kriminālprocesu uzsākšanā pret personām "pasūtījuma galda" ietvaros.
Diemžēl izvērtēt virsprokurora Ruslana Novaka atbilstību ieņemamajam amatam Stukāns vairākas reizes atteica.

Virsprokurors Ruslans Novaks strādā organizētā grupā kopā ar Rīgas Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku Andreju Maslovu (Sozinova ieliktenis, "Maslovu klana" pārstavis), šādā veidā pastiprinot Latvijas tautsaimniecības graušanu. Jāsaprot, ka uzņēmumu īpašniekiem piedzīvojot reideriskus uzbrukumus no brigādēm, kuru sastāvā bez organizētās noziedzības pārstāviem ir valsts policijas un LR prokuratūras amatpersonas, zūd jebkāda motivācija strādāt Latvijā kā rezultātā pelnītspējīgie uzņēmēji emigrē uz attīstītajām valstīm, kur ir reāls tiesiskums un tiek ievērotas īpašumu tiesības.

Pēdējā cerība ir, ka populisti (Gobzems un ko) ja pārņems tieslietu ministrijas vadību, izmetīs Stukānu no prokuratūras kā izlietotu prezervatīvu. Līdzīgi kā izmeta Ķuzi, kura "zīmolu" Vienotība vēlāk nesekmīgi mēģināja reanimēt.

Atbildēt

č ir malaja rossija

05.08.2022. 08:32

jau 90% muļķu

Atbildēt

Super!

05.08.2022. 08:00

»

viedais hohols

Nelasi,ko tad te lien


Vārds vietā!

Atbildēt

Kule mele

05.08.2022. 07:53

Advokāts nokļuvis sev neraksturīgā situācijā. Parasti advokāts aizstāv. Aizstāvības taktikā nereti ietilpst visādu cūcību rakstīšana aizstāvāmā interesēs par izmeklētāju, ptokuroru, tiesnesi. Viņu "apkarošana" vērsta uz soda samazināšanu vai attaisnošanu. Visi līdzekļi labi.
Te advokāts nokļuvis sava veida apsūdzētāja lomā,jo pārstāv cietušo. Pilnīgi atbalstu orku stingrāku sodīšanu, bet advokāts saņēmis "obratku". Domāju ka vezelīgi pabūt lomā, kādu domājams ne reizi gatavojis citiem. Jebkura pieredze bagātina.

Atbildēt

karinlevita rezima advokatam rusanovam

05.08.2022. 07:40

kad pie atbildibas tiks saukta visa 4 maija nacionalkomunistu klike ,kura nomainija valsts nosaukumu,, Latvijas demokratiska republika,, uz sev velamo komunistisko nosaukumu ,,Latvijas republika,, ?

Atbildēt

Jukums

05.08.2022. 06:39

»

Es

Advokāts no sadzīviska konflikta taisa sev sliktu karjeru


Tas nav sadzīvisks konflikts, faktiski tas ir Krievijas kara politikas turpinājums un atbalstīšana. Tas ir naida uzbrukums, kas faktiski ir vērsts pret cilvēkiem, kuri atgādina par Krievijas noziedzīgo karu. Varat nešaubīties - tas urla, kurš uzbruka puisim ar Ukrainas karogu, tāpat uzbruktu kādam citam, ar Latvijas karogu, ja rastos tam piemērota situācija.

Atbildēt

Jukums

05.08.2022. 06:33

Neapšaubāmi, ka informācija kaut kādā veidā ir nokļuvusi pie apsūdzētajiem. Vai tas noticis ar tiešu Stukāna līdzdalību, īsti an nav zināms. Bet ir reizē vērojamas divas lietas - mīkstināt sodu vainīgajiem par uzbrukumu un reizē mēģināts uzbraukt advokātam, kurš aizstāv cietušo. Un tas jau izskatās ļoti neglīti un nepieļaujami! Tepat tuvumā notiek karš, ja laikus nevērsīsimies pet šī Krievijas noziedzīgā iebrukuma atbalstītājiem, nepavisam nav izslēgti kādi mēģinājumi destabilizēt situāciju arī pie mums. Izskatās, ka Stukāns, šajā gadījumā, ir tāds laipni smaidošs malāstāvētājs, nevis atbildīgs ģenerālprokurors. Un, kur tad palika tā nulles tolerance?

Atbildēt

Es

05.08.2022. 06:32

Advokāts no sadzīviska konflikta taisa sev sliktu karjeru.

Atbildēt

jautajums

05.08.2022. 02:28

Kāpēc ar šādām zināšanām cilvēku ieceļ ģenerālprokurora amatā? Viņš neko īsti nespēj paskaidrot savās uzstāšanās TV!

Atbildēt

ork!

05.08.2022. 00:27

»

jibiorio

Tas nav par miesas bojājumiem, ork


Par ko tas ir?

Atbildēt

pilsētā runā, ka

05.08.2022. 00:25

pašreiz ukrānpropagandas smagi nozombētais rusanovs kaut kad senāk esot bijis normāls cilvēks...

Atbildēt

Jurčiks

04.08.2022. 22:34

»

ES

Nu Saeima jau vakar pieņēma, ka krievija ir teroristiska valsts un krievi ir teroristi


Un kas no tā mainījās? Krievijai kļuva sliktāk? Vai Latvijai labāk? To, Krievija ir teroristiska valsts un putlers ir slepkava, mēs zinām jau gadu desmitiem. Un ar šo teroristisko valsti nāksies rēķināties arī turpmāk, jo tā diemžēl ir mūsu kaimiņvalsts.

Atbildēt

Jurčiks

04.08.2022. 22:27

»

inventarizācija

Pozitīvs piemērs ir bijusī Čehoslovākija, kas arī bija mākslīga valsts, bet sadalījās miermīlīgi, 2 daļās, nesauca vieni otrus par separiem, nekaroja, nešāva un nevienam nekaitēja


Es gan neteiktu, ka Čehoslovākija bija mākslīga valsts. Tā jau var pateikt par jebkuru valstī, kas izveidojusies kādas karadarbības rezultātā. Tā izveidojās uz citas valsts drupām līdztekus citām valstīm. Tad Ungārijā arī ir mākslīga valsts? Vai Latvija? Vai Igaunija? Vai Somija?

Atbildēt

inventarizācija

04.08.2022. 21:14

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Vācu ZDF nesen rādīja dokumentālu filmu, ka padomijas laikos Ukraina tikusi mākslīgi paplašināta 3-4 reizes, turklāt visdažādākajos virzienos, ko nevarētu teikt par Baltijas republikām


Pozitīvs piemērs ir bijusī Čehoslovākija, kas arī bija mākslīga valsts, bet sadalījās miermīlīgi, 2 daļās, nesauca vieni otrus par separiem, nekaroja, nešāva un nevienam nekaitēja.

Atbildēt

ES

04.08.2022. 21:00

Narvā vakar visu nakti sargājuši T-34 ap desmit svinosobaku. A, Rīgā nezin atbrīvotāju pieminekli spridzināt vai demontēt. Vēl noslepenota lieta, lai nezinātu pasūtītājus. Labāk jau izskatītos spridzināšana ar Latvijas Armijas piedalīšanos un krievijas vēstnieka līdzdalību. Varbūt cienīgs sižets RT.

Atbildēt

ES

04.08.2022. 20:54

Nu Saeima jau vakar pieņēma, ka krievija ir teroristiska valsts un krievi ir teroristi.

Atbildēt

marināde

04.08.2022. 20:53

Bez idejiskuma piedevas būtu pavisam banāls huligānisms? Neizklausās pacilājoši.

Atbildēt

Patiesības stunda

04.08.2022. 20:48

Vajadzētu visiem deputātiem, kandidātiem un augstākajām amatpersonām noorganizēt publisku lojalitātes Latvijai apstiprināšanu: lai viņi žurnālistu klātbūtnē pasaka, ka Putins ir huilo un Krievija ir teroristiska valsts. Tūlīt būs redzams, kas izvairās un tādu būs daudz.

Atbildēt

Stukāns ir Kremļa cilvēks

04.08.2022. 20:45

Kas mums ir ar Kariņu yun Levitu? Cik ilgi viņi kalpos Kremlim nesodīti? Jo, ja patur tādos amatos kā ģenerālprokurors un augstākās tiesas tiesnesis Kremļa aģentus, tad atbildība jāuzņemas Ministru prezidentam un Prezidentam - sēdēt viņiem kopā ar Stukānu par Latvijas nodevību! Ja šie Vienotības mafijas locekļi apdraud ar savu bezdarbību Latvijas drošību, tad viņi ir nekavējoši jāaizvāc.

Atbildēt

Izsmiekls

04.08.2022. 20:36

Nu gan atradies "taisnības cīnītājs" advokāts Rusanovs, kurš visu savu mūžu bija lūdzis tiesu nelikt cietumā laupītājus, slepkavas un izvarotājus, bet te pēķšņi par viegliem miesas bojājumiem prasa cietumu, neskatoties uz 6000 eur samaksātu kompensāciju cietušajam. Morāls kroplis, kuram nauda nesmird nevis taisnības cīnītājs. To zina visa pilsēta. Tāpēc ir sevišķi pretīgi lasīt Rusanova izpratni par "taisnīgumu".

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

04.08.2022. 20:34

Vācu ZDF nesen rādīja dokumentālu filmu, ka padomijas laikos Ukraina tikusi mākslīgi paplašināta 3-4 reizes, turklāt visdažādākajos virzienos, ko nevarētu teikt par Baltijas republikām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...