Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Trešdien rajona tiesas izmeklēšanas tiesnesis nolēma apmierināt Valsts drošības dienesta prasību un piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu Aivim Vasiļevskim, kuru tur aizdomās par „Krievijas īstenoto kara noziegumu attaisnošanu”. Valsts drošības dienestam ir izdevies arī slēgt šī īpatnā cilvēka interneta vietni aivisvasilevskis.info, taču ne likvidēt tās saturu. Pietiek šodien publicē A. Vasiļevska pēdējā laika garadarbus no šīs vietnes un aicina visus interesentus – pamēģiniet šajos tekstiņos sameklēt kaut ko, kas kaut jel attāli līdzinātos „Krievijas īstenoto kara noziegumu attaisnošanai”.

Redakcijas piezīme: mēs uzskatām Aivi Vasiļevski un viņam līdzīgos par, maigi izsakoties, dīvaiņiem, viņu teorijas – par lielākoties vēl daudz dīvainākām, savukārt šis tas no viņu uzskatiem mums galīgi nav pieņemams. Taču mēs arī uzskatām, ka ikvienam Latvijas pilsonim – tostarp šādiem dīvaiņiem – ir visas Satversmē noteiktās tiesības, savukārt Valsts drošības dienests, kas jau sen ir pārvērties par parazītisku, Kremļa ietekmes aģentu kontrolētu iestādi, šīs tiesības pārkāpjot ar vēlmi izdabāt publikas histērijai un attaisnot savu eksistenci, rīkojas klaji noziedzīgi. Šādai rīcībai paliekot nesodītai, Satversmē noteikto tiesību pārkāpumi kļūs aizvien biežāki un nopietnāki.

KRĪZE KĀ PĀRVALDE

Aplūkosim patreizējo kārtējo krīzi vēlreiz un padomāsim par to, kādas sekas tam visam būs tuvākajā nākotnē, ja reiz sabiedrība nav spējīga noturēt fokusu uz patiesi svarīgām lietām.

Ja to var tik viegli pārslēgt uz kārtējo histēriju un tas notiek tik viegli, tad iespējams, ka varbūt pat nav vajadzīgi čipi smadzenēs un tālvadība, jo totālu kontroli joprojām var veikt ar veco, labo propagandas mašīnu, kāda tā ir. Un tā cilvēku uzmanība momentā tika pārslēgta uz „atbalstu” Ukrainai un zili dzeltenām krāsām, bet droši var apgalvot, ka lielākā daļa tieši tāpat neko nezina un nesaprot par iemesliem un visu to, kas un kāpēc tur notika visu šo laiku. Tieši tāpat, kā neko nesaprata par toksiskām substancēm un to reālo nolūku un par to, kas vispār bija šī plāndēmija.

Tāpēc patreiz visa tā atmošanās no iepriekšējiem meliem, kas pamazām jau sāka notikt, ir aizslaucīta tālu prom no cilvēku uzmanības. Tagad, kad būtu jāsāk izvērtēt afēristu nodarītais posts un kaitējums, blakņu sekas, jāpievērš uzmanība totalitārisma vēl intensīvākai realizācijai, cilvēķi to neredz. Tas, ko dara Trudo Kanādā, vai Jacinda Ardern Jaunzelandē, kur tieši tāpat brutāli tiek izdzenāti un arestēti protestētāji, nevienam vairs neinteresē. Kas notiek ar starptautisko Reinera Fuelmicha tribunālu?

Jā, tas notiek, bet ne sistēmas tiesās, viņi ir izveidojuši neatkarīgu izmeklēšanu jeb Grand Jury un tur notiek afēras izmeklēšana un sēdes, tikai par to neviens medijs jums nestāstīs. Tieši tāpat, kā uzmanība vairs netiek pievērsta daudzām vēl bīstamākām lietām, kuras veiksmīgi tiek noslēptas no sabiedrības uzmanības, no kurām pats traģiskākais ir tas pats pandēmiju gatavības līgums, ko sāka intensīvi bīdīt tieši tagad, šī gada 1.martā un ko paredz pieņemt līdz 2024.gadam. Tas ir instruments, kas piešķir PVO tiesības rīkoties visā pasaulē nākamo pandēmiju un krīžu novēršanai un tas ir saistoši visām attiecīgām valstīm, kas to paraksta.

No šejienes varat iedomāties, kāda būs šī reakcija tad, kad visas sistēmas un pošu fabrikas, digitālie ID un lokdauni jau ir gatavi un atstrādāti un visu pasauli var momentā pārvērst par vienu lielu cietumu bez nekādām cilvēktiesībām. Tas, ko viņi darīja šos divus gadus, bija tikai izlūkošana – cik daudz un kura sabiedrība ir izdresējama un kur viņi protestē, cik viegli ir izskalot smadzenes un cik daudzi labprāt vēlas būt vergi bez tiesībām uz savu ķermeni. Tagad viņiem šī sapratne un skaidrība ir un tieši uz to arī tiek gatavots viss arsenāls, lai vajadzīgā brīdī šo pogu varētu nospiest. Bet pagaidām pastaigājiet Ukrainas karodziņos un palamājieties uz Krieviju.

Tāpat arī digitālās pases un ID tiek aizvien vairāk integrēts cilvēku dzīvēs, dažādu valstu likumdošanās tiek iestrādāti arī visādi „pandēmijas mēri”, lai nākamā reizē varētu reaģēt daudz asāk un straujāk – tas notiek gan UK, gan Zviedrijā, kas ir jau redzams – liberālie zviedri arī tiek gatavoti jaunam likumam, kas tiks prezentēts jau maijā un tad nākamgad būs gatavs pieņemšanai. Bet kas tur iekšā – nu viss tas pats, lai valdība varētu rīkoties „efektīvāk” un vairs nebūtu jāsatraucas par to, ka Konstitūcija kaut ko nepieļauj vai saglabā kādas cilvēktiesības. Nekas no tā nedrīkst būt un acīmredzot, ka viņi to visu grib ieviest un izdarīt līdz 2024.gadam un pēc šī plāna tad acīmredzot nebūtu ilgi jāgaida arī nākamā plāndēmija, kad visus šos instrumentus var iedarbināt un tad cilvēcei vispār nebūtu nekā, kas to aizsargā pret globālistu patvaļu. Bet visi šie instrumenti tiek veidoti tagad, bez apstājas, bez diskusijas ar sabiedrību – to tagad dzen ielās ar svešu valstu karogiem.

Tas, ka tagad tiek drakoniski cenzēti un aizliegti Krievijas kanāli – vai tiešām cilvēki nesaprot, ko tas nozīmē? Tas ir pilnīgs totalitārisms, jo pretekstu var atrast vienmēr, kāpēc nedrīkst būt alternatīvs viedoklis – bet tas nedrīkst būt ne par ko, ja tas ir pretrunā ar režīma uzstādījumiem un ja šodien viņi aizliedz informāciju no Krievijas, tad rīt viņi aizliegs arī visu pārējo – faktiski nekā jau vairs arī nav – vēl atliek tikai izskaust citus viedokļus savā publiskā telpā, kas jau arī ir izdarīts, aizliedzot par komentēt lielajos portālos. Kas ir nākamais solis pie šāda terora un uzbrukuma brīvībai – nu mēģiniet iedomāties, palasiet vēsturi – nākamais ir atklātas represijas un vandalisms, kad propagandas uzkurinātā viena puse dodas izrēķināties ar otru – ja pirmīt tie bija nevakcinētie, tad šobrīd tie būs visi, kas nav izteikuši savu naidu pret Krieviju, kas nevēlas nošaut kādu krievu – tīrākais un āprātīgākais nacisms jau ir pārņēmis visu mūsu info telpu un sekas tam būs absolūti destruktīvas un graujošas.

Tādu sabiedrību vairs nav iespējams ne apvienot, ne solidarizēt – tāda sabiedrība sabruks un tādai tautai nav nākotnes. Padomājiet par to, kamēr nav par vēlu. Kas tad būs tas, kas mūs apvienos – degvielas cenas, tukšie plaukti, švābistu plānotie kiberuzbrukumi vai antikrieviskā histērija?

Atliek tikai vērot un gaidīt, kas notiks tad, kad kārtējā masu psihoze būs pierimusi un cilvēki sāks skaitīt to, kas īsti palicis viņu maciņos un kāpēc veikalos vairs nav ierasto lietu – nu varbūt tas palīdzēs atjēgties, varbūt ne  - dzīvosim, redzēsim.

MASU PSIHOZE II FĀZE

Vēl tikai pirms nedēļas pasaule sāka izskatīties daudz maz cerīga – vismaz salīdzinoši ar pēdējiem 2 gadiem. Sāka atcelt absurdos ierobežojumus, it kā zinātne beidzot rādījās virzāmies saprāta virzienā. Un tad vienā mirklī pilnīgs Stop krāns.

Un visi tie mediji, kas nupat divus gadus mums stāstīja par to, cik ļoti vesels un ar dabisko imunitāti apveltīts cilvēks ir bīstams sabiedrībai, kas staigā uzpurņos un nošpricējas ar toksisku substanci, tagad kļuvuši par kara ekspertiem un īpaši KF prezidenta prāta lasītājiem, nemitīgi vēstot par to, kas viņš ir un ko viņš grib – cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai cilvēkus izārstētu no šīs masu psihozes, vai tiešām atkal divi gadi, kamēr nedaudz sāk atiet?

Kāpēc tik histēriska reakcija tieši tagad, bet nevis uz genocīdu Jemenā, iebrukumiem Tuvajos Austrumos, Palestīnas okupāciju un citām lietām, kas turpinās arī šodien? Tāpēc, ka kolektīvā apziņa diemžēl reaģē tikai uz to, kur plūst masu mediju informācija un tādā ziņā šie divi gadi neko nav iemācījuši lielākai sabiedrības daļai, kas turpina tādā pat garā. Tā ir klasiska prāta kontrole un tiem, kas turpina saglabāt vēsu prātu arī šajā situācijā, nāksies analizēt arī šo fenomenu – tas kaut kur stipri atgādina šamaniskas prakses, kad cilvēki tiek ievesti transa stāvoklī un paši nesaprot, ko īsti dara – psihoze ir ļoti briesmīga lieta.

Kad tā pārņem sabiedrību, tad atslēdzas individuālā domāšanas spēja, bet ieslēdzas bara instinkts jeb pūžņa apziņa, bet virspusē izlien pašas tumšākās cilvēku īpašības. Jā, mēs to jau vērojām pēdējos 2 gadus saistībā ar negantā vīrusa hipnozi, bet šis prāta vīruss izplatās daudz straujāk un tas patiešām ir īsts un biedējošs. Vēl ne tik sen ir vēsturiski piemēri, nav par jārunā par lielajiem pasaules kariem – 1995. gada Ruandas genocīda laikā apmēram 100 dienu laikā kopumā tika nogalināti vismaz 500tk etnisko minoritāšu grupas pārstāvju.

Bet mazāk zināms ir tas, kādu lomu toreiz spēlēja masu mediji, īpaši radio, kas faktiski tiešā veidā propagandēja šo tutsi/hutu genocīdu, aģitējot pret viņiem, aicinot jauniešus stāties bruņotās vienībās – tas viss vēl ir pieejams īpašos arhīvos. Jau toreiz masu mediji bija atbildīgi par to, kas notika tur un viss tas pats bija vērojams turpmākos gados, kad tiek demonizēti nozīmētie ienaidnieki, bet attaisnotas un par „miera operācijām” nosauktas suverēnu valstu okupācijas un izpostīšanas. Tieši mediji ir tie, kas rada masu psihozi, jo tiem pieder uz to monopols – tas ir mūsdienu pasaules fenomens, bet šobrīd mēs esam pārgājuši vēl daudz bīstamākā fāzē, jo patreiz notiekošais ir centiens novirzīt arī iepriekšējo 2 gadu intensīvās negatīvās emocijas, kas daudziem sakrājušās – tikai ne uz īstiem vainīgiem, bet tur, prom, citur.

Un ja sākas šāda masu psihoze – bet tā diemžēl ir sākusies, tad sāk darboties viss kā pēc Orvela – šeit vairs nav iespējas palikt neitrālam, katrs tiek spiests ieņemt vienu pusi. Un to jūs varat redzēt ikdienā sev apkārt, kā tagad par jauno ideoloģisko instrumentu ir attieksme pret notiekošo – moskaļus uz nažiem, tie paši nacistu saukļi faktiski sākas arī šeit un cilvēki jau daudzviet pat nevar darboties savā jomā, ja nav skaļi apliecinājuši savu naidu pret Krieviju. Uz tā fona, ka pēdējos gadus sabiedrība tika dresēta sodīt visus tos, ka nepakļaujas tādām histērijām, tagad diskriminācija un segregācija kļūst vēl jo jaudīgāka – kara drudzis panāk pilnīgu un totālu sašķelšanos un šeit vairs nav nekādu cerību jebkad atrast kopsaucēju, vismaz ne tuvākā laikā. Toties režīmi un tā sauktā „opozīcija” var atkal apvienoties draudzīgā unisonā un turpināt savu darbību – tagad nekas pēc vēlēšanām nevar mainīties, jo turpināsies tā pati destruktīvā politika gan attiecībā uz kaimiņiem, gan pašiem pret sevi līdz ar to.

To, ka visas pasaules un mediju histērija par kaut ko vienmēr nozīmē, ka jāskatās ir tieši pretējā virzienā, acīmredzot ir māksla, ko nav iespējams iemācīties, tas vai nu ir, vai nav dots un to sauc par veselo saprātu. Lietojiet to, kamēr tas vēl nav krimināli sodāma darbība. Padomājiet par to, kas notiek visa tā aizsegā un kur paliek preces no veikalu plauktiem, kā tas iekļaujas visos tajos plānos izraisīt badu un haosu un kas būs tālāk – neko no tā nevarētu izdarīt, ja cilvēki beidzot pārtrauktu reaģēt uz katru pamesto kaulu un saprastu vismaz to, ka mediji nekad nesniegs reālu vēstures un faktu izpratni, bet propagandu un emocijas – un tas ir tas, kas grauj sabiedrību un izposta visu mūsu nākotni.

KAD SĀKĀS KARŠ UKRAINĀ?

Tiem, kas uzskata, ka karš Ukrainā ir sācies tikai tagad ar Krievijas uzbrukumu, jāatgādina nedaudz vēstures un fakti – tas tur sākās 2014. gada 13. aprīlī, kad viens no varu sagrābušiem „eiromaidauņiem” Turčinovs paziņoja par pretterorisma operācijas sākšanu.

Tas notika pēc tam, kad pirmā no abām republikām jeb Doņeckas Tautas republika paziņoja par par neatkarību 7.aprīlī. Jau šīs operācijas laikā 27.aprīlī par to paziņoja arī otra, Luganskas republika. Taču mēs nedzirdējām nekādu atbalstu šiem cilvēkiem viņu tieksmē pēc brīvības, kā tas vienmēr notiek tad, kad šādas lietas organizē Rietumi – šeit tieši otrādi, par katru cenu tika attaisnots Kijevas uzbrukums un joprojām nekas nav mainījies.

Taču faktiski Kijevas spēki Donbasā atradās jau martā, vēl pirms šīs republikas pasludināja neatkarību. Tā patiešām bija, ka vietējie tur ieņēma valdības ēkas – tas bija protests jau pret Eiromaidauna varu – taču viņi nebija pirmie, kas to darīja, jo tas tā notika vēl janvārī pašā Kijevā. Tieši tas visus 8 gadus ir neatbildētais jautājums – kāpēc tad Kijevā to varēja un to Rietumi sauca par „mierīgu protestu”, kaut tur šāva un dedzināja uz visām pusēm, bet tur Austrumos tas pēkšņi skaitās terorisms? Bet tur patiešām risinājās daudz mierīgāki protesti un cerība, ka jaunā vara ieklausīsies arī viņos. Bet tā nekad nenotika. 2014.gada 9.maijā Ukrainas tanki iebrauca Mariopolē, kur tika atzīmēta Uzvaras diena – tās pašas dienas vakarā notika apšaude, kur tika iesaistīts bēdīgi slavenais Azov bataljons.

Kaut arī toreiz ANO it kā aicināja pēc izmeklēšanas, nekas tāds nav noticis. Tā vietā Ukrainā sākās represijas pret tiem, kas izsakās pret Eiromaidaunu – tam piemērs ir kāds Sumy iedzīvotājs, kuru notiesāja par kriminālnoziegumu tāpēc, ka viņš bija atzīmējis like kādam ierakstam par krievu, ukraiņu un baltkrievu draudzību resursā „odnoklassniki” Tas bija tad, bet arī tagad vēl 17.februārī Nacionālās policijas boss Alexandrs Fatusevičs paziņoja, ka aizturēti un sodīti tiks visi „krievu pasaules” entuziasti.

Tā vienkārši, par to, ka viņi nevēlas naidoties ar Krieviju. Tāda ir šodienas Ukraina un to vajadzētu beidzot saprast visiem, kas te vaimanā par nabaga cietušo tās tautu – ne jau pret to kāds vēršas, bet pret šādiem nacistiem. Tad, kad sāks nākt gaismā viņu izdarības, tas pasaulei nebūs mazāks šoks, kā tas, kas notiek ar kovida afēru un cilvēku nošpricēšanu, kāpēc arī to visu tagad cenšas nostumt maliņā.

Visus šos gadus Kijevas režīms ir ignorējis pat starptautisko organizāciju aizrādījumus un nav ļāvis tur uzstāties pat Krievijas māksliniekiem, tur aizliegtas pat visas krievu rakstnieku grāmatas un tas ir absolūts nacisms – ceļš, ko šobrīd iet arī Latvija, darot to pašu un eskalējot naidu starp iedzīvotājiem. Tur ir arī tāda Mirotvorec mājas lapa, kas savākusi tūkstošiem personisko datu, turklāt tie ir pat ES un ASV pilsoņi, pat Horvātijas prezidents  – tie, kas apzīmēti par Ukrainas ienaidniekiem. Un ja augsta profila personas tas neskar, tad vairāki no šī saraksta ir jau miruši, kā žurnāliste Oles Buzina un reģionālās partijas vadītājs Oļegs Kalašņikovs, kurus noslepkavoja ar dažu stundu intervālu 2015.gadā.

Tās ir tikai dažas no daudzām skaļām represijām tur, ko veic tā saucamie „varoņi” – tas arī ir nošaujamo saraksts. Vai tas kovidgudro sarakstiņš te jums neko neatgādina un vai vispār mēs šeit drīz nebūsim tādā pašā situācijā, kā tas bija tur, kad ikviena opozīcija Kijevas režīmam tiek šādi likvidēta un represēta? Diez vai par to visu kaut kas vispār ir zināms tiem, kas šeit tā iestājas par atbalstu režīmam, kas izvērš aktīvu vardarbību pret ikvienu, kas tikai izsakās pozitīvi par kaut ko, kas saistās ar Krieviju. Un tas viss intensīvi sāka notikt tieši pēc tā saucamā Eiromaidauna – taču saknes šādai radikalizācijai ir vēl senākas un tur jau bija ļoti aktīvas dažādas ultra-labējo nacionālistu kustības, kas arī aktīvi piedalījās 2014.gada grautiņos un vēlāk noformējās veseli bataljoni, kas devās slepkavot uz Austrumiem – viņi nemaz neslēpj savu piederību, ideoloģiju un simboliku.

Un tā nav tikai kaut kāda atsevišķu margināļu kustība, kā to cenšas pasniegt mediji, vai vispāŗ par to nerunāt, vaimanājot par KF agresiju pret Ukrainas tautu  – par spīti tam, ka pat Eiropas parlaments 2010.gadā nosodīja Ukraiņu nacionālistu kustību, 2015.gadā Kijevā tika pieņemts īpašs likums, kas šos „brīvības cīnītājus” rehabilitē – padarot gan šo kustību, gan UPA nacionāļus, kas veica Voliņas slaktiņu par tautas varoņiem – šo organizāciju līderi tad arī bija gan Stepans Bandera, gan Romans Šukevičs, viens no Reiha palīgpolicijas un “Nachtigall” bataljona komandieriem. Līdz ar to nacisms šodienas Ukrainā, tas ir valsts politika un tieši pret visu tur notiekošo ir vērsta šī militārā operācija, par spīti mediju histērijai un meliem, ka tur notiek kaut kāda civilo bombardēšana.

Kāpēc Rietumi tik ļoti aizstāv šo režīmu – nu to jūs varat saprast, atceroties paša NATO un ES vēsturi, cik daudz bijušo nacistu tur pēc kara ieņēma vadošos amatus un saprast to, ka nacisms vispār nekad nav uzvarēts, tas vēl ir jāizdara, lai visi varam dzīvot mierīgi.

BIOLABORATORIJAS UKRAINĀ.

Tagad te pēdējā laikā aktivizējusies vēl kāda „sazvērestība” saistībā ar ASV bioloģiskām laboratorijām, dažas no kurām varētu būt arī Ukrainā un tad tas, par ko īsti ir tas karš un kādi tur ir vēl papildus motīvi, var būt pavisam citādi, nekā to rāda masu histērijas mediji.

Šis ir tāds raksts no ASV resursa, kas tika publicēts pirms 3 mēnešiem un tieši saistībā ar šo tēmu.

Tātad – 2021. gada oktobrī/novembrī ASV aizsardzības sekretārs Lloyd Austin veica oficiālas vizītes tajās valstīs, kur Pentagonam ir lielākās intereses radīt nemitīgu militāru spriedzi KF pierobežā. 18.oktobrī viņš satikās ar Gruzijas aizsardzības ministru Burchuladze un parakstīja GDDE iniciatīvu, tad satikās arī ar Zeļenski un Ukrainas aizsardzības ministru Taranu. 18.novembrī tas bija jau nākamais Ukrainas aizsardzības ministrs Reznikovs, ar kuru pārrunas tika veiktas pašā Vašingtonā, kur tika panāktas vienošanās par Ukrainas aizsardzības potenciāla palielināšanu, kas balstās uz vēl 31.augusta noslēgto līgumu. Toreiz Reznikovs izmantoja populāro trendu par vīŗusu, sakot, ka šis līgums esot kā vakcīna pret Krievijas agresiju, kas pasauli atmet atpakaļ Aukstā kara laikā. Labi, ka ASV gan nekāda sakara nav ar tādām lietām.

Bet kas ir svarīgi – jau 2005. gadā ASV aizsardzības departaments un Ukrainas veselības ministrija parakstīja līgumu par sadarbību dažādu iespējamu patogēnu izmantošanas novēršanu bioloģisko ieroču programmās – tā tas skan uz papīra, bet realitātē tas tieši nozīmē to, ka Pentagona kontrolētās laboratorijās netraucēti var notikt šo dažādo patogēnu izpēte un veidošana – tam ir īpaša struktūra Defence Threat Reduction Agency jeb DTRA. Šajos 16 gados, ASV militārie biologi tur ir izvērsušies pēc pilnas programmas. Kā atzīst projekta viens no vadītājiem Joseph Pennington, tad Ukraina ir saņēmusi vairāk kā 200 miljonus dolāru šādu laboratoriju izveidei. Tā tika izveidotas 15 tādas un tieši tur tad arī notiek dažādu patogēnu izpēte un acīmredzot arī veidošana. Tiek vēstīts par to, ka Harkovas, Kijevas, Odesas un Ļvovas biolaboratorijās veikti pētījumi ar hantavīrusiem, kur izmantoti Ukrainas armijas karavīri. Projekta nosaukums UP-8. Eksperimentā izmantoti 4000 dienesta karavīri un no tiem ir arī mirušie, daudzi guvuši veselības problēmas, bet datus no tā visa savāc Pentagons un pēta tālāk.

Šo pētījumu viens no vadītājiem bija profesors Colleen Jonsson – Tenesijas Universtitātes Biomedicīnas zinātņu centra direktors. Ir zināms, ka attiecīgos reģionos tikušas novērotas arī dažādas epidēmijas – piemēram, 2017.gada rudenī Harkovā bija B hepatīta uzliesmojums, pirms tam tāds bija arī Zaporožjē, Nikolajevā un Odesā. Bet 2019.gadā Harkovā notika meningīta saslimšanas uzliesmojums. Tieši Harkovā ir viens no šiem Pentagona centriem – Reģionālais laboratorijas centrs, bet tas nav vienīgais, kas atrodas tiešā KF pierobežā. Turpat ir arī 2015.gadā dibinātais Veterinārās eksperimentālās medicīnas centrs – tur personāls sastāv praktiski tikai no angliski runājošiem un tas ir daļa no minētās DTRA programmas.

Kā DC Weekly resursam atzīst kāds ziņotājs, tad šīs laboratorijas tiek apmaksātas caur grantu sistēmu – tā ir Sorosa kontrolēta International Renaissance Foundation, bet projekta kūrētāji ir vēl vienas globālistu organizācijas Atlantic Council Ukraine sekretāre Melinda Hering ar savu asistentu Paul Neeland. Kādā no šīm laboratorijām pie Podvorki 2019.gadā tikušas izmantotas jaunas, eksperimentālas zāles – tās par velti dotas medicīnas institūcijām, bērnu nometnēm, bet rezultāti savākti un atkal nosūtīti uz ASV.

Tāpat tur veikti pētījumi par kukaiņu iespējām pārnēsāt dažādus vīrusus. Vēl interesantas lietas saistās ar tā saucamo tuberkulozes kontroles programmu Ukrainā, ar kuras sākšanos slimība tur tikai pastiprinās – īpaši pēc Starptautiskā AIDS un tuberkulozes institūta atvēršanas par amerikāņu naudu, kuru vada, saprotams, ASV pilsonis Elliot Perlman.

Tas tikai neliels ieskats tajā, kas īsti varētu būt tā nejaukā patiesība par to, kas vispār notiek Ukrainā un par ko ir kļuvusi šī valsts – ne jau velti Soross ar komandu tagad ir ukraiņi un visi citi globālie slepkavas tāpat – ja cilvēkiem būtu kaut nedaudz veselā saprāta un spējas saskatīt to, ko viņi tur īsti aizstāv, tad ne jau ukraiņu tautu, tā viņiem interesē tikai kā eksperimenta trusīši. Viņiem daudz bīstamāk ir tas, ka tur varētu nomainīties režīms un tikt slēgtas šīs laboratorijas, jo tas nav labi biznesam un viņu plāniem. Domājiet, kamēr tas nav aizliegts.

STARPTAUTISKĀ POTES PASE

Un tā tik daudzas valstis pasaulē vairāk vai mazāk, bet daudz kur it kā pavisam, kā nesen Islandē, turpina paziņot par visu aizliegumu pilnīgu atcelšanu, masku un distancēšanās atcelšanu un tamlīdzīgi. Tad kāpēc notiek tādas sistēmas izstrāde?

Arī ASV slimību kontroles centrs CDC izmainījis savas vadlīnijas, noņēmis riska draudus un atkal atzīst, ka var nenēsāt uzpurņus. Anglijā tāpat, drīz iztek termiņš arī dažām – bet jāuzsver – ne visām ārkārtās stāvokļa piešķirtām pilnvarām. Tas vēl ir atsevišķs stāsts, kādi afēras elementi tiek iestrādāti pastāvīgajā likumdošanā daudzās valstīs un ko tas patiesībā nozīmē.

Taču pavirši skatoties uz notiekošo pasaulē, varētu domāt, ka nu taču viss, esam uzvarējuši, vai nu vīruss atkāpies, kā nu kuram ar prāta spējām – bet vai tā ir? Ne gluži. Jo galvenā problēma un visas afēras nolūks ir un paliek cilvēku elektroniskā uzskaite un kontrole – lopa pases, bet tālāk digitālais kopējais ID, kur tas kopā ar citiem parametriem nosaka cilvēka iespējas saņemt pakalpojumus. Kaut arī plāndēmija izskatās nobidīta maliņā un sākusies rusofobijas epidēmija, tas jau neatceļ šos plānus. Un tāpēc trokšņa un dūmu aizsegā, kam tagad pievērstas pasaules acis, PVO šonedēļ palaiž savu jauno iniciatīvu jeb „uzticības tīklu” – šprices un starptautiskie ceļojumi.

Par to rakstīja arī lielais apskatnieks Politico – PVO sper soļus starptautiskās pošu pases izveidošanā. Tur tiek citēts viens no kārtējās globālistu institūcijas “Vaccination Credential Initiative” dibinātājiem Brian Anderson. Tā sevi apraksta kā „brīvprātīgu koalīciju”, kas apvieno privātas un sabiedriskas organizācijas, kas veic ieguldījumus sistēmas izveidē, kas ļautu iegūtu uzticamu un pārbaudāmu klīnisko datu informāciju par cilvēkiem, ieskaitot vakcinācijas ierakstus digitālā vai papīra formā. Ir taču diezgan skaidrs, par ko ir runa? Tās ir tās pašas lopa pases, kuras it kā šobrīd daudz kur vairs neprasa – bet tad kāpēc notiek šādas masīvas starptautiskas sistēmas veidošana?

Šī organizācija eksistē tikai no 2021.gada janvāra un tās biedri paši saka par sevi visu – to vidū ir Google, Amazon, Microsoft, daudzas slimnīcas, biodrošības kompānijas, universitātes – atkal visi tie paši labdari, kas parasti. Kas tad ir viņu risināmā problēma – to tad arī definē minētais Andersons. Patreizējā starptautiskā vakcīnu ierakstu sistēma nav koordinēta, tā ir saraustīta pa atsevišķām valstīm. No šejienes uzdevums – sakārtot un ieviest vienotu lopa pasi visām valstīm jeb sistēmu, kur tās savstarpēji sadarbojas.

Šonedēļ Ženēvā sākās arī Starptautiskā pandēmijas līguma apspriešana, kas ir vēl viens verdzības instruments un saistās ar to pašu. Ņemot vērā iesaistītos spēlētājus, šī sistēma patiešām draud būt globāla un visticamāk, ka balstīsies uz SMART Health card sistēmu – tas ir nosaukums viņu tehnoloģijām jeb biodrošības pārbaudēm, kā tagad sauc moderno tehnoloģiju. Tās jau ieviestas 25 ASV štatos, kā arī Puerto Rico un faktiski tās jau ir tas pats, kas nacionālās pases. Kaut arī ASV valdība nav izlaidusi tādu atsevišķu vakcīnu pasi, zinot publikas reakciju, tomēr šī „viedo karšu” sistēma ļauj problēmu apiet – jo tehniski to var ieviest katrs štats atsevišķi un tehniski tā skaitās privāta lieta – šeit ASV valdība to finansē tikai netieši.

Propaganda Amerikā to visu mēģina pasniegt tā, it kā šī karte un sistēma nav saistīta ar valdību un ir kaut kāda privāta darīšana. Iespējams, ka tāda viltīga taktika tiks mēģināta ieviest arī citās valstīs, izliekoties, ka tās ir kaut kādas labdaru organizācijas, kas te brīvprātīgi veido tādas sistēmas, lai mums visiem būtu pieejami šādi ieraksti un varētu digitāli droši ar kādu satikties un kaut kur doties, tad vispirms jāprasa uzrādīt lopa pasi. Visādi var būt. Jāsaprot tikai tas, ka visi šie dati neizbēgami nonāks gan režīmu, gan lielo Tech gigantu nagos un tieši tas ir nolūks visai šai afērai no paša sākuma. Dati ir kontrole. Visi viņi faktiski ievieš valdību un specdienestu programmas un ir to aizsegs – pretī šīs korporācijas saņem lieliskus nosacījumus, mazus nodokļus, palīdzību fianšu krīzes laikā, ko nekad nesaņem cilvēks parastais vai ģimenes bizness utt – visas reformas, ko veic švābistu kontrolē esošas varas, ir domātas tikai un vienīgi šo korporāciju labumam un konkurences iznīdēšanai.

Tāpēc arī soctīkli ievāc datus, sūta tos valdībām un cenzē to, ko valdības liek. Līdz ar to „kovids” var būt arī apstājies vai iepauzēts, taču galvenajā sfērā tas praktiski visu ir izdarījis un pasaulei tika parādīts, ka nākotnei ir noteikti jāgatavojas un kā tad vēl labāk to darīt, ja ne laicīgi visus sadzīt digitālā sistēmā un zem nemitīgas uzraudzības, jo jebkurā brīdī var sākties nākamā histērija un tad mums jābūt gataviem – jau jāstāv rindā pēc šļurām un pasēm, kad to paziņo režīms, jo citādi.. to, kas notiks rudenī, ja nemainās vara un izskatās, ka šobrīd tā saucamā opozīcija kopā ar globālistiem un vietējiem režīmiem visi ir ukraiņi, tad viss šis elementāri tiks izdarīts un cilvēki atjēgsies tikai pēc tam, kā parasti, kad var būt arī par vēlu.

Attēlā - Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets.

Novērtē šo rakstu:

312
56

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...