Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Trešdien rajona tiesas izmeklēšanas tiesnesis nolēma apmierināt Valsts drošības dienesta prasību un piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu Aivim Vasiļevskim, kuru tur aizdomās par „Krievijas īstenoto kara noziegumu attaisnošanu”. Valsts drošības dienestam ir izdevies arī slēgt šī īpatnā cilvēka interneta vietni aivisvasilevskis.info, taču ne likvidēt tās saturu. Pietiek šodien publicē A. Vasiļevska pēdējā laika garadarbus no šīs vietnes un aicina visus interesentus – pamēģiniet šajos tekstiņos sameklēt kaut ko, kas kaut jel attāli līdzinātos „Krievijas īstenoto kara noziegumu attaisnošanai”.

Redakcijas piezīme: mēs uzskatām Aivi Vasiļevski un viņam līdzīgos par, maigi izsakoties, dīvaiņiem, viņu teorijas – par lielākoties vēl daudz dīvainākām, savukārt šis tas no viņu uzskatiem mums galīgi nav pieņemams. Taču mēs arī uzskatām, ka ikvienam Latvijas pilsonim – tostarp šādiem dīvaiņiem – ir visas Satversmē noteiktās tiesības, savukārt Valsts drošības dienests, kas jau sen ir pārvērties par parazītisku, Kremļa ietekmes aģentu kontrolētu iestādi, šīs tiesības pārkāpjot ar vēlmi izdabāt publikas histērijai un attaisnot savu eksistenci, rīkojas klaji noziedzīgi. Šādai rīcībai paliekot nesodītai, Satversmē noteikto tiesību pārkāpumi kļūs aizvien biežāki un nopietnāki.

KRĪZE KĀ PĀRVALDE

Aplūkosim patreizējo kārtējo krīzi vēlreiz un padomāsim par to, kādas sekas tam visam būs tuvākajā nākotnē, ja reiz sabiedrība nav spējīga noturēt fokusu uz patiesi svarīgām lietām.

Ja to var tik viegli pārslēgt uz kārtējo histēriju un tas notiek tik viegli, tad iespējams, ka varbūt pat nav vajadzīgi čipi smadzenēs un tālvadība, jo totālu kontroli joprojām var veikt ar veco, labo propagandas mašīnu, kāda tā ir. Un tā cilvēku uzmanība momentā tika pārslēgta uz „atbalstu” Ukrainai un zili dzeltenām krāsām, bet droši var apgalvot, ka lielākā daļa tieši tāpat neko nezina un nesaprot par iemesliem un visu to, kas un kāpēc tur notika visu šo laiku. Tieši tāpat, kā neko nesaprata par toksiskām substancēm un to reālo nolūku un par to, kas vispār bija šī plāndēmija.

Tāpēc patreiz visa tā atmošanās no iepriekšējiem meliem, kas pamazām jau sāka notikt, ir aizslaucīta tālu prom no cilvēku uzmanības. Tagad, kad būtu jāsāk izvērtēt afēristu nodarītais posts un kaitējums, blakņu sekas, jāpievērš uzmanība totalitārisma vēl intensīvākai realizācijai, cilvēķi to neredz. Tas, ko dara Trudo Kanādā, vai Jacinda Ardern Jaunzelandē, kur tieši tāpat brutāli tiek izdzenāti un arestēti protestētāji, nevienam vairs neinteresē. Kas notiek ar starptautisko Reinera Fuelmicha tribunālu?

Jā, tas notiek, bet ne sistēmas tiesās, viņi ir izveidojuši neatkarīgu izmeklēšanu jeb Grand Jury un tur notiek afēras izmeklēšana un sēdes, tikai par to neviens medijs jums nestāstīs. Tieši tāpat, kā uzmanība vairs netiek pievērsta daudzām vēl bīstamākām lietām, kuras veiksmīgi tiek noslēptas no sabiedrības uzmanības, no kurām pats traģiskākais ir tas pats pandēmiju gatavības līgums, ko sāka intensīvi bīdīt tieši tagad, šī gada 1.martā un ko paredz pieņemt līdz 2024.gadam. Tas ir instruments, kas piešķir PVO tiesības rīkoties visā pasaulē nākamo pandēmiju un krīžu novēršanai un tas ir saistoši visām attiecīgām valstīm, kas to paraksta.

No šejienes varat iedomāties, kāda būs šī reakcija tad, kad visas sistēmas un pošu fabrikas, digitālie ID un lokdauni jau ir gatavi un atstrādāti un visu pasauli var momentā pārvērst par vienu lielu cietumu bez nekādām cilvēktiesībām. Tas, ko viņi darīja šos divus gadus, bija tikai izlūkošana – cik daudz un kura sabiedrība ir izdresējama un kur viņi protestē, cik viegli ir izskalot smadzenes un cik daudzi labprāt vēlas būt vergi bez tiesībām uz savu ķermeni. Tagad viņiem šī sapratne un skaidrība ir un tieši uz to arī tiek gatavots viss arsenāls, lai vajadzīgā brīdī šo pogu varētu nospiest. Bet pagaidām pastaigājiet Ukrainas karodziņos un palamājieties uz Krieviju.

Tāpat arī digitālās pases un ID tiek aizvien vairāk integrēts cilvēku dzīvēs, dažādu valstu likumdošanās tiek iestrādāti arī visādi „pandēmijas mēri”, lai nākamā reizē varētu reaģēt daudz asāk un straujāk – tas notiek gan UK, gan Zviedrijā, kas ir jau redzams – liberālie zviedri arī tiek gatavoti jaunam likumam, kas tiks prezentēts jau maijā un tad nākamgad būs gatavs pieņemšanai. Bet kas tur iekšā – nu viss tas pats, lai valdība varētu rīkoties „efektīvāk” un vairs nebūtu jāsatraucas par to, ka Konstitūcija kaut ko nepieļauj vai saglabā kādas cilvēktiesības. Nekas no tā nedrīkst būt un acīmredzot, ka viņi to visu grib ieviest un izdarīt līdz 2024.gadam un pēc šī plāna tad acīmredzot nebūtu ilgi jāgaida arī nākamā plāndēmija, kad visus šos instrumentus var iedarbināt un tad cilvēcei vispār nebūtu nekā, kas to aizsargā pret globālistu patvaļu. Bet visi šie instrumenti tiek veidoti tagad, bez apstājas, bez diskusijas ar sabiedrību – to tagad dzen ielās ar svešu valstu karogiem.

Tas, ka tagad tiek drakoniski cenzēti un aizliegti Krievijas kanāli – vai tiešām cilvēki nesaprot, ko tas nozīmē? Tas ir pilnīgs totalitārisms, jo pretekstu var atrast vienmēr, kāpēc nedrīkst būt alternatīvs viedoklis – bet tas nedrīkst būt ne par ko, ja tas ir pretrunā ar režīma uzstādījumiem un ja šodien viņi aizliedz informāciju no Krievijas, tad rīt viņi aizliegs arī visu pārējo – faktiski nekā jau vairs arī nav – vēl atliek tikai izskaust citus viedokļus savā publiskā telpā, kas jau arī ir izdarīts, aizliedzot par komentēt lielajos portālos. Kas ir nākamais solis pie šāda terora un uzbrukuma brīvībai – nu mēģiniet iedomāties, palasiet vēsturi – nākamais ir atklātas represijas un vandalisms, kad propagandas uzkurinātā viena puse dodas izrēķināties ar otru – ja pirmīt tie bija nevakcinētie, tad šobrīd tie būs visi, kas nav izteikuši savu naidu pret Krieviju, kas nevēlas nošaut kādu krievu – tīrākais un āprātīgākais nacisms jau ir pārņēmis visu mūsu info telpu un sekas tam būs absolūti destruktīvas un graujošas.

Tādu sabiedrību vairs nav iespējams ne apvienot, ne solidarizēt – tāda sabiedrība sabruks un tādai tautai nav nākotnes. Padomājiet par to, kamēr nav par vēlu. Kas tad būs tas, kas mūs apvienos – degvielas cenas, tukšie plaukti, švābistu plānotie kiberuzbrukumi vai antikrieviskā histērija?

Atliek tikai vērot un gaidīt, kas notiks tad, kad kārtējā masu psihoze būs pierimusi un cilvēki sāks skaitīt to, kas īsti palicis viņu maciņos un kāpēc veikalos vairs nav ierasto lietu – nu varbūt tas palīdzēs atjēgties, varbūt ne  - dzīvosim, redzēsim.

MASU PSIHOZE II FĀZE

Vēl tikai pirms nedēļas pasaule sāka izskatīties daudz maz cerīga – vismaz salīdzinoši ar pēdējiem 2 gadiem. Sāka atcelt absurdos ierobežojumus, it kā zinātne beidzot rādījās virzāmies saprāta virzienā. Un tad vienā mirklī pilnīgs Stop krāns.

Un visi tie mediji, kas nupat divus gadus mums stāstīja par to, cik ļoti vesels un ar dabisko imunitāti apveltīts cilvēks ir bīstams sabiedrībai, kas staigā uzpurņos un nošpricējas ar toksisku substanci, tagad kļuvuši par kara ekspertiem un īpaši KF prezidenta prāta lasītājiem, nemitīgi vēstot par to, kas viņš ir un ko viņš grib – cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai cilvēkus izārstētu no šīs masu psihozes, vai tiešām atkal divi gadi, kamēr nedaudz sāk atiet?

Kāpēc tik histēriska reakcija tieši tagad, bet nevis uz genocīdu Jemenā, iebrukumiem Tuvajos Austrumos, Palestīnas okupāciju un citām lietām, kas turpinās arī šodien? Tāpēc, ka kolektīvā apziņa diemžēl reaģē tikai uz to, kur plūst masu mediju informācija un tādā ziņā šie divi gadi neko nav iemācījuši lielākai sabiedrības daļai, kas turpina tādā pat garā. Tā ir klasiska prāta kontrole un tiem, kas turpina saglabāt vēsu prātu arī šajā situācijā, nāksies analizēt arī šo fenomenu – tas kaut kur stipri atgādina šamaniskas prakses, kad cilvēki tiek ievesti transa stāvoklī un paši nesaprot, ko īsti dara – psihoze ir ļoti briesmīga lieta.

Kad tā pārņem sabiedrību, tad atslēdzas individuālā domāšanas spēja, bet ieslēdzas bara instinkts jeb pūžņa apziņa, bet virspusē izlien pašas tumšākās cilvēku īpašības. Jā, mēs to jau vērojām pēdējos 2 gadus saistībā ar negantā vīrusa hipnozi, bet šis prāta vīruss izplatās daudz straujāk un tas patiešām ir īsts un biedējošs. Vēl ne tik sen ir vēsturiski piemēri, nav par jārunā par lielajiem pasaules kariem – 1995. gada Ruandas genocīda laikā apmēram 100 dienu laikā kopumā tika nogalināti vismaz 500tk etnisko minoritāšu grupas pārstāvju.

Bet mazāk zināms ir tas, kādu lomu toreiz spēlēja masu mediji, īpaši radio, kas faktiski tiešā veidā propagandēja šo tutsi/hutu genocīdu, aģitējot pret viņiem, aicinot jauniešus stāties bruņotās vienībās – tas viss vēl ir pieejams īpašos arhīvos. Jau toreiz masu mediji bija atbildīgi par to, kas notika tur un viss tas pats bija vērojams turpmākos gados, kad tiek demonizēti nozīmētie ienaidnieki, bet attaisnotas un par „miera operācijām” nosauktas suverēnu valstu okupācijas un izpostīšanas. Tieši mediji ir tie, kas rada masu psihozi, jo tiem pieder uz to monopols – tas ir mūsdienu pasaules fenomens, bet šobrīd mēs esam pārgājuši vēl daudz bīstamākā fāzē, jo patreiz notiekošais ir centiens novirzīt arī iepriekšējo 2 gadu intensīvās negatīvās emocijas, kas daudziem sakrājušās – tikai ne uz īstiem vainīgiem, bet tur, prom, citur.

Un ja sākas šāda masu psihoze – bet tā diemžēl ir sākusies, tad sāk darboties viss kā pēc Orvela – šeit vairs nav iespējas palikt neitrālam, katrs tiek spiests ieņemt vienu pusi. Un to jūs varat redzēt ikdienā sev apkārt, kā tagad par jauno ideoloģisko instrumentu ir attieksme pret notiekošo – moskaļus uz nažiem, tie paši nacistu saukļi faktiski sākas arī šeit un cilvēki jau daudzviet pat nevar darboties savā jomā, ja nav skaļi apliecinājuši savu naidu pret Krieviju. Uz tā fona, ka pēdējos gadus sabiedrība tika dresēta sodīt visus tos, ka nepakļaujas tādām histērijām, tagad diskriminācija un segregācija kļūst vēl jo jaudīgāka – kara drudzis panāk pilnīgu un totālu sašķelšanos un šeit vairs nav nekādu cerību jebkad atrast kopsaucēju, vismaz ne tuvākā laikā. Toties režīmi un tā sauktā „opozīcija” var atkal apvienoties draudzīgā unisonā un turpināt savu darbību – tagad nekas pēc vēlēšanām nevar mainīties, jo turpināsies tā pati destruktīvā politika gan attiecībā uz kaimiņiem, gan pašiem pret sevi līdz ar to.

To, ka visas pasaules un mediju histērija par kaut ko vienmēr nozīmē, ka jāskatās ir tieši pretējā virzienā, acīmredzot ir māksla, ko nav iespējams iemācīties, tas vai nu ir, vai nav dots un to sauc par veselo saprātu. Lietojiet to, kamēr tas vēl nav krimināli sodāma darbība. Padomājiet par to, kas notiek visa tā aizsegā un kur paliek preces no veikalu plauktiem, kā tas iekļaujas visos tajos plānos izraisīt badu un haosu un kas būs tālāk – neko no tā nevarētu izdarīt, ja cilvēki beidzot pārtrauktu reaģēt uz katru pamesto kaulu un saprastu vismaz to, ka mediji nekad nesniegs reālu vēstures un faktu izpratni, bet propagandu un emocijas – un tas ir tas, kas grauj sabiedrību un izposta visu mūsu nākotni.

KAD SĀKĀS KARŠ UKRAINĀ?

Tiem, kas uzskata, ka karš Ukrainā ir sācies tikai tagad ar Krievijas uzbrukumu, jāatgādina nedaudz vēstures un fakti – tas tur sākās 2014. gada 13. aprīlī, kad viens no varu sagrābušiem „eiromaidauņiem” Turčinovs paziņoja par pretterorisma operācijas sākšanu.

Tas notika pēc tam, kad pirmā no abām republikām jeb Doņeckas Tautas republika paziņoja par par neatkarību 7.aprīlī. Jau šīs operācijas laikā 27.aprīlī par to paziņoja arī otra, Luganskas republika. Taču mēs nedzirdējām nekādu atbalstu šiem cilvēkiem viņu tieksmē pēc brīvības, kā tas vienmēr notiek tad, kad šādas lietas organizē Rietumi – šeit tieši otrādi, par katru cenu tika attaisnots Kijevas uzbrukums un joprojām nekas nav mainījies.

Taču faktiski Kijevas spēki Donbasā atradās jau martā, vēl pirms šīs republikas pasludināja neatkarību. Tā patiešām bija, ka vietējie tur ieņēma valdības ēkas – tas bija protests jau pret Eiromaidauna varu – taču viņi nebija pirmie, kas to darīja, jo tas tā notika vēl janvārī pašā Kijevā. Tieši tas visus 8 gadus ir neatbildētais jautājums – kāpēc tad Kijevā to varēja un to Rietumi sauca par „mierīgu protestu”, kaut tur šāva un dedzināja uz visām pusēm, bet tur Austrumos tas pēkšņi skaitās terorisms? Bet tur patiešām risinājās daudz mierīgāki protesti un cerība, ka jaunā vara ieklausīsies arī viņos. Bet tā nekad nenotika. 2014.gada 9.maijā Ukrainas tanki iebrauca Mariopolē, kur tika atzīmēta Uzvaras diena – tās pašas dienas vakarā notika apšaude, kur tika iesaistīts bēdīgi slavenais Azov bataljons.

Kaut arī toreiz ANO it kā aicināja pēc izmeklēšanas, nekas tāds nav noticis. Tā vietā Ukrainā sākās represijas pret tiem, kas izsakās pret Eiromaidaunu – tam piemērs ir kāds Sumy iedzīvotājs, kuru notiesāja par kriminālnoziegumu tāpēc, ka viņš bija atzīmējis like kādam ierakstam par krievu, ukraiņu un baltkrievu draudzību resursā „odnoklassniki” Tas bija tad, bet arī tagad vēl 17.februārī Nacionālās policijas boss Alexandrs Fatusevičs paziņoja, ka aizturēti un sodīti tiks visi „krievu pasaules” entuziasti.

Tā vienkārši, par to, ka viņi nevēlas naidoties ar Krieviju. Tāda ir šodienas Ukraina un to vajadzētu beidzot saprast visiem, kas te vaimanā par nabaga cietušo tās tautu – ne jau pret to kāds vēršas, bet pret šādiem nacistiem. Tad, kad sāks nākt gaismā viņu izdarības, tas pasaulei nebūs mazāks šoks, kā tas, kas notiek ar kovida afēru un cilvēku nošpricēšanu, kāpēc arī to visu tagad cenšas nostumt maliņā.

Visus šos gadus Kijevas režīms ir ignorējis pat starptautisko organizāciju aizrādījumus un nav ļāvis tur uzstāties pat Krievijas māksliniekiem, tur aizliegtas pat visas krievu rakstnieku grāmatas un tas ir absolūts nacisms – ceļš, ko šobrīd iet arī Latvija, darot to pašu un eskalējot naidu starp iedzīvotājiem. Tur ir arī tāda Mirotvorec mājas lapa, kas savākusi tūkstošiem personisko datu, turklāt tie ir pat ES un ASV pilsoņi, pat Horvātijas prezidents  – tie, kas apzīmēti par Ukrainas ienaidniekiem. Un ja augsta profila personas tas neskar, tad vairāki no šī saraksta ir jau miruši, kā žurnāliste Oles Buzina un reģionālās partijas vadītājs Oļegs Kalašņikovs, kurus noslepkavoja ar dažu stundu intervālu 2015.gadā.

Tās ir tikai dažas no daudzām skaļām represijām tur, ko veic tā saucamie „varoņi” – tas arī ir nošaujamo saraksts. Vai tas kovidgudro sarakstiņš te jums neko neatgādina un vai vispār mēs šeit drīz nebūsim tādā pašā situācijā, kā tas bija tur, kad ikviena opozīcija Kijevas režīmam tiek šādi likvidēta un represēta? Diez vai par to visu kaut kas vispār ir zināms tiem, kas šeit tā iestājas par atbalstu režīmam, kas izvērš aktīvu vardarbību pret ikvienu, kas tikai izsakās pozitīvi par kaut ko, kas saistās ar Krieviju. Un tas viss intensīvi sāka notikt tieši pēc tā saucamā Eiromaidauna – taču saknes šādai radikalizācijai ir vēl senākas un tur jau bija ļoti aktīvas dažādas ultra-labējo nacionālistu kustības, kas arī aktīvi piedalījās 2014.gada grautiņos un vēlāk noformējās veseli bataljoni, kas devās slepkavot uz Austrumiem – viņi nemaz neslēpj savu piederību, ideoloģiju un simboliku.

Un tā nav tikai kaut kāda atsevišķu margināļu kustība, kā to cenšas pasniegt mediji, vai vispāŗ par to nerunāt, vaimanājot par KF agresiju pret Ukrainas tautu  – par spīti tam, ka pat Eiropas parlaments 2010.gadā nosodīja Ukraiņu nacionālistu kustību, 2015.gadā Kijevā tika pieņemts īpašs likums, kas šos „brīvības cīnītājus” rehabilitē – padarot gan šo kustību, gan UPA nacionāļus, kas veica Voliņas slaktiņu par tautas varoņiem – šo organizāciju līderi tad arī bija gan Stepans Bandera, gan Romans Šukevičs, viens no Reiha palīgpolicijas un “Nachtigall” bataljona komandieriem. Līdz ar to nacisms šodienas Ukrainā, tas ir valsts politika un tieši pret visu tur notiekošo ir vērsta šī militārā operācija, par spīti mediju histērijai un meliem, ka tur notiek kaut kāda civilo bombardēšana.

Kāpēc Rietumi tik ļoti aizstāv šo režīmu – nu to jūs varat saprast, atceroties paša NATO un ES vēsturi, cik daudz bijušo nacistu tur pēc kara ieņēma vadošos amatus un saprast to, ka nacisms vispār nekad nav uzvarēts, tas vēl ir jāizdara, lai visi varam dzīvot mierīgi.

BIOLABORATORIJAS UKRAINĀ.

Tagad te pēdējā laikā aktivizējusies vēl kāda „sazvērestība” saistībā ar ASV bioloģiskām laboratorijām, dažas no kurām varētu būt arī Ukrainā un tad tas, par ko īsti ir tas karš un kādi tur ir vēl papildus motīvi, var būt pavisam citādi, nekā to rāda masu histērijas mediji.

Šis ir tāds raksts no ASV resursa, kas tika publicēts pirms 3 mēnešiem un tieši saistībā ar šo tēmu.

Tātad – 2021. gada oktobrī/novembrī ASV aizsardzības sekretārs Lloyd Austin veica oficiālas vizītes tajās valstīs, kur Pentagonam ir lielākās intereses radīt nemitīgu militāru spriedzi KF pierobežā. 18.oktobrī viņš satikās ar Gruzijas aizsardzības ministru Burchuladze un parakstīja GDDE iniciatīvu, tad satikās arī ar Zeļenski un Ukrainas aizsardzības ministru Taranu. 18.novembrī tas bija jau nākamais Ukrainas aizsardzības ministrs Reznikovs, ar kuru pārrunas tika veiktas pašā Vašingtonā, kur tika panāktas vienošanās par Ukrainas aizsardzības potenciāla palielināšanu, kas balstās uz vēl 31.augusta noslēgto līgumu. Toreiz Reznikovs izmantoja populāro trendu par vīŗusu, sakot, ka šis līgums esot kā vakcīna pret Krievijas agresiju, kas pasauli atmet atpakaļ Aukstā kara laikā. Labi, ka ASV gan nekāda sakara nav ar tādām lietām.

Bet kas ir svarīgi – jau 2005. gadā ASV aizsardzības departaments un Ukrainas veselības ministrija parakstīja līgumu par sadarbību dažādu iespējamu patogēnu izmantošanas novēršanu bioloģisko ieroču programmās – tā tas skan uz papīra, bet realitātē tas tieši nozīmē to, ka Pentagona kontrolētās laboratorijās netraucēti var notikt šo dažādo patogēnu izpēte un veidošana – tam ir īpaša struktūra Defence Threat Reduction Agency jeb DTRA. Šajos 16 gados, ASV militārie biologi tur ir izvērsušies pēc pilnas programmas. Kā atzīst projekta viens no vadītājiem Joseph Pennington, tad Ukraina ir saņēmusi vairāk kā 200 miljonus dolāru šādu laboratoriju izveidei. Tā tika izveidotas 15 tādas un tieši tur tad arī notiek dažādu patogēnu izpēte un acīmredzot arī veidošana. Tiek vēstīts par to, ka Harkovas, Kijevas, Odesas un Ļvovas biolaboratorijās veikti pētījumi ar hantavīrusiem, kur izmantoti Ukrainas armijas karavīri. Projekta nosaukums UP-8. Eksperimentā izmantoti 4000 dienesta karavīri un no tiem ir arī mirušie, daudzi guvuši veselības problēmas, bet datus no tā visa savāc Pentagons un pēta tālāk.

Šo pētījumu viens no vadītājiem bija profesors Colleen Jonsson – Tenesijas Universtitātes Biomedicīnas zinātņu centra direktors. Ir zināms, ka attiecīgos reģionos tikušas novērotas arī dažādas epidēmijas – piemēram, 2017.gada rudenī Harkovā bija B hepatīta uzliesmojums, pirms tam tāds bija arī Zaporožjē, Nikolajevā un Odesā. Bet 2019.gadā Harkovā notika meningīta saslimšanas uzliesmojums. Tieši Harkovā ir viens no šiem Pentagona centriem – Reģionālais laboratorijas centrs, bet tas nav vienīgais, kas atrodas tiešā KF pierobežā. Turpat ir arī 2015.gadā dibinātais Veterinārās eksperimentālās medicīnas centrs – tur personāls sastāv praktiski tikai no angliski runājošiem un tas ir daļa no minētās DTRA programmas.

Kā DC Weekly resursam atzīst kāds ziņotājs, tad šīs laboratorijas tiek apmaksātas caur grantu sistēmu – tā ir Sorosa kontrolēta International Renaissance Foundation, bet projekta kūrētāji ir vēl vienas globālistu organizācijas Atlantic Council Ukraine sekretāre Melinda Hering ar savu asistentu Paul Neeland. Kādā no šīm laboratorijām pie Podvorki 2019.gadā tikušas izmantotas jaunas, eksperimentālas zāles – tās par velti dotas medicīnas institūcijām, bērnu nometnēm, bet rezultāti savākti un atkal nosūtīti uz ASV.

Tāpat tur veikti pētījumi par kukaiņu iespējām pārnēsāt dažādus vīrusus. Vēl interesantas lietas saistās ar tā saucamo tuberkulozes kontroles programmu Ukrainā, ar kuras sākšanos slimība tur tikai pastiprinās – īpaši pēc Starptautiskā AIDS un tuberkulozes institūta atvēršanas par amerikāņu naudu, kuru vada, saprotams, ASV pilsonis Elliot Perlman.

Tas tikai neliels ieskats tajā, kas īsti varētu būt tā nejaukā patiesība par to, kas vispār notiek Ukrainā un par ko ir kļuvusi šī valsts – ne jau velti Soross ar komandu tagad ir ukraiņi un visi citi globālie slepkavas tāpat – ja cilvēkiem būtu kaut nedaudz veselā saprāta un spējas saskatīt to, ko viņi tur īsti aizstāv, tad ne jau ukraiņu tautu, tā viņiem interesē tikai kā eksperimenta trusīši. Viņiem daudz bīstamāk ir tas, ka tur varētu nomainīties režīms un tikt slēgtas šīs laboratorijas, jo tas nav labi biznesam un viņu plāniem. Domājiet, kamēr tas nav aizliegts.

STARPTAUTISKĀ POTES PASE

Un tā tik daudzas valstis pasaulē vairāk vai mazāk, bet daudz kur it kā pavisam, kā nesen Islandē, turpina paziņot par visu aizliegumu pilnīgu atcelšanu, masku un distancēšanās atcelšanu un tamlīdzīgi. Tad kāpēc notiek tādas sistēmas izstrāde?

Arī ASV slimību kontroles centrs CDC izmainījis savas vadlīnijas, noņēmis riska draudus un atkal atzīst, ka var nenēsāt uzpurņus. Anglijā tāpat, drīz iztek termiņš arī dažām – bet jāuzsver – ne visām ārkārtās stāvokļa piešķirtām pilnvarām. Tas vēl ir atsevišķs stāsts, kādi afēras elementi tiek iestrādāti pastāvīgajā likumdošanā daudzās valstīs un ko tas patiesībā nozīmē.

Taču pavirši skatoties uz notiekošo pasaulē, varētu domāt, ka nu taču viss, esam uzvarējuši, vai nu vīruss atkāpies, kā nu kuram ar prāta spējām – bet vai tā ir? Ne gluži. Jo galvenā problēma un visas afēras nolūks ir un paliek cilvēku elektroniskā uzskaite un kontrole – lopa pases, bet tālāk digitālais kopējais ID, kur tas kopā ar citiem parametriem nosaka cilvēka iespējas saņemt pakalpojumus. Kaut arī plāndēmija izskatās nobidīta maliņā un sākusies rusofobijas epidēmija, tas jau neatceļ šos plānus. Un tāpēc trokšņa un dūmu aizsegā, kam tagad pievērstas pasaules acis, PVO šonedēļ palaiž savu jauno iniciatīvu jeb „uzticības tīklu” – šprices un starptautiskie ceļojumi.

Par to rakstīja arī lielais apskatnieks Politico – PVO sper soļus starptautiskās pošu pases izveidošanā. Tur tiek citēts viens no kārtējās globālistu institūcijas “Vaccination Credential Initiative” dibinātājiem Brian Anderson. Tā sevi apraksta kā „brīvprātīgu koalīciju”, kas apvieno privātas un sabiedriskas organizācijas, kas veic ieguldījumus sistēmas izveidē, kas ļautu iegūtu uzticamu un pārbaudāmu klīnisko datu informāciju par cilvēkiem, ieskaitot vakcinācijas ierakstus digitālā vai papīra formā. Ir taču diezgan skaidrs, par ko ir runa? Tās ir tās pašas lopa pases, kuras it kā šobrīd daudz kur vairs neprasa – bet tad kāpēc notiek šādas masīvas starptautiskas sistēmas veidošana?

Šī organizācija eksistē tikai no 2021.gada janvāra un tās biedri paši saka par sevi visu – to vidū ir Google, Amazon, Microsoft, daudzas slimnīcas, biodrošības kompānijas, universitātes – atkal visi tie paši labdari, kas parasti. Kas tad ir viņu risināmā problēma – to tad arī definē minētais Andersons. Patreizējā starptautiskā vakcīnu ierakstu sistēma nav koordinēta, tā ir saraustīta pa atsevišķām valstīm. No šejienes uzdevums – sakārtot un ieviest vienotu lopa pasi visām valstīm jeb sistēmu, kur tās savstarpēji sadarbojas.

Šonedēļ Ženēvā sākās arī Starptautiskā pandēmijas līguma apspriešana, kas ir vēl viens verdzības instruments un saistās ar to pašu. Ņemot vērā iesaistītos spēlētājus, šī sistēma patiešām draud būt globāla un visticamāk, ka balstīsies uz SMART Health card sistēmu – tas ir nosaukums viņu tehnoloģijām jeb biodrošības pārbaudēm, kā tagad sauc moderno tehnoloģiju. Tās jau ieviestas 25 ASV štatos, kā arī Puerto Rico un faktiski tās jau ir tas pats, kas nacionālās pases. Kaut arī ASV valdība nav izlaidusi tādu atsevišķu vakcīnu pasi, zinot publikas reakciju, tomēr šī „viedo karšu” sistēma ļauj problēmu apiet – jo tehniski to var ieviest katrs štats atsevišķi un tehniski tā skaitās privāta lieta – šeit ASV valdība to finansē tikai netieši.

Propaganda Amerikā to visu mēģina pasniegt tā, it kā šī karte un sistēma nav saistīta ar valdību un ir kaut kāda privāta darīšana. Iespējams, ka tāda viltīga taktika tiks mēģināta ieviest arī citās valstīs, izliekoties, ka tās ir kaut kādas labdaru organizācijas, kas te brīvprātīgi veido tādas sistēmas, lai mums visiem būtu pieejami šādi ieraksti un varētu digitāli droši ar kādu satikties un kaut kur doties, tad vispirms jāprasa uzrādīt lopa pasi. Visādi var būt. Jāsaprot tikai tas, ka visi šie dati neizbēgami nonāks gan režīmu, gan lielo Tech gigantu nagos un tieši tas ir nolūks visai šai afērai no paša sākuma. Dati ir kontrole. Visi viņi faktiski ievieš valdību un specdienestu programmas un ir to aizsegs – pretī šīs korporācijas saņem lieliskus nosacījumus, mazus nodokļus, palīdzību fianšu krīzes laikā, ko nekad nesaņem cilvēks parastais vai ģimenes bizness utt – visas reformas, ko veic švābistu kontrolē esošas varas, ir domātas tikai un vienīgi šo korporāciju labumam un konkurences iznīdēšanai.

Tāpēc arī soctīkli ievāc datus, sūta tos valdībām un cenzē to, ko valdības liek. Līdz ar to „kovids” var būt arī apstājies vai iepauzēts, taču galvenajā sfērā tas praktiski visu ir izdarījis un pasaulei tika parādīts, ka nākotnei ir noteikti jāgatavojas un kā tad vēl labāk to darīt, ja ne laicīgi visus sadzīt digitālā sistēmā un zem nemitīgas uzraudzības, jo jebkurā brīdī var sākties nākamā histērija un tad mums jābūt gataviem – jau jāstāv rindā pēc šļurām un pasēm, kad to paziņo režīms, jo citādi.. to, kas notiks rudenī, ja nemainās vara un izskatās, ka šobrīd tā saucamā opozīcija kopā ar globālistiem un vietējiem režīmiem visi ir ukraiņi, tad viss šis elementāri tiks izdarīts un cilvēki atjēgsies tikai pēc tam, kā parasti, kad var būt arī par vēlu.

Attēlā - Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets.

Novērtē šo rakstu:

310
56

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....