Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zaiga

09.03.2013. 23:57

Intersanti cik ilgi jāgaida METALURGA audits. Vai tas tiks ari publiskots vai latviešu tautai to nesagaidīt !

Atbildēt

ha

07.03.2013. 19:52

krievs arī āfrikā ir krievs :D

Atbildēt

..

06.03.2013. 13:53

vinam pat lifts mājā ir :D

Atbildēt

pamela

05.03.2013. 12:33

Kā jau krievs!Flīzes nav Abrene,bet tomēr !

Atbildēt

koko

04.03.2013. 17:41

...Zatlera draugs???

Atbildēt

tipiski

04.03.2013. 16:22

kāda niecība!
Tā jau tas notiekas, kad pāris gadu laikā plikadīda tiek pie miljoniem, kā krievi saka "iz grjazi v kņazi"- kapeikpis..a nožēlojamā dvēselīte ta paliek - tāds, staigādams kažokos, aci nepamirkšķinājis nospers arī nepiesietu T-krekliņu...

Atbildēt

tante Bauskā

04.03.2013. 14:40

It kā pat smieklīgi, bet no otras puses - pretīgi un smirdīgi

Atbildēt

bobiks

04.03.2013. 14:34

Situācija labi raksturo kā potenciālā peļna tiek novirzīta uz citiem saistītajiem uzņēmumiem, un tiem tūkstošiem cilvēku kam pieder daži desmiti privatizācijas ceļā iegūtās akcijas par savā mūžā paveikto LPSR/LV labā, tiek liegta iespēja iegūt kaut pāri latus no peļņas.
Vispār par šitādu 'huiņu' vajadzēja jau sen no biržās šos patriekt un piespiedu atpirkšanu uzspiest par sakarīgu cenu attiecībā uz pārdevējiem.

Atbildēt

vahtang

04.03.2013. 12:23

ja biznesa haizive nevar izkontrolēt būvmateriālus vienam objektam,ko cēlis visā savā mūžā,tad tur jau jāraksta iesniegums nevis kruķiem,bet uz psiheni.Kā tad diez viņš šo pasūtījumu būtu dabujis bez Zaharina sievas,protams ka ir skaidrs ka vienkārši uz metalurga rēķina ir izpumpēti līdzekļi priekšs sevis,bet nu to jau izcili gudrais biznesmenis zināja noteikti un neaizmirsīsim ka Metalurgs nepieder ne valstij ne pietiek.com izcilajiem žurnālistiņiem un komentētājiem,bet Zaharinam un ja šim gribas sevi apzakt ta tā ir viņa darīšana.

Atbildēt

olis

04.03.2013. 10:51

kad vienreiz šito izzadzēju migu izsvēpēs ar smirdīgu dūmu? Katru reizi kāds nesmukums par to latviski nerunājošo Latvijas pilsoni. Kauns un negods latviešiem, kas pieļāvuši šitā zaharjana uzlekšanu uz lielā pjedestāla!

Atbildēt

paija

04.03.2013. 10:23

Tik nepamatotu un absurdu iesniegumu ir spiesta pieņemt tikai policija un, protams, tas noder zurnalistiem kampaņai pret Zaharjina, ko domajams sponsorē LIpmans. Uzņēmumā, kas nodarbojas tikai ar vienu rekonstrukcijas objektu un ir divi īpasnieki, pēc tam tikai viens Kupačs, tikai pēc vairākiem gadiem pamana,ka materiāli nav izlietoti pēc piederības ? Ka pats Kupačs raksta, viņs rēķinus par flīzēm un durvīm pats parakstījis apmaksai ,nekadus rēkinus Zaharjina nav noslēpusi. Tad no kurienes secinājums, ka flīzes un durvis ieliktas ZAharjinu majā ? Kupačs veicis kadus parmerījumus ,cik katrā vietā flīzes un durvis ieliktas? Nekadus pieradījumus Kupačs neuzrada. Tas,ka ZAharjina pati nebrauc uz veikalu pec flizem, nav nekads pieradijums. Visdrizak KUpačam negribas atdot tiesas piespriesto paradu ZAharjinai 100000 ls,tad nu raksta stulbus iesniegumus. Nezin kapēc nav publicets dokumenta nobeigums ar datumu. Ja jau grib pataisīt ZAharjinu par zagļiem, būtu tomer godīgi uzrakstīt ,ka Metalurgs sponsorē tatad arī Zaharjins bernu sportu, futbolu un hokeju LIepaja .

Atbildēt

:o)

04.03.2013. 09:59

Zaharjanu vajag tiesāt par sekmīga uzņēmuma novešanu līdz bankrotam un pēc soda izciešanas jārepatriē uz dzimteni!

Atbildēt

no coments

04.03.2013. 09:17

»

Koments

Murgs kaut kāds:) Vairāk nav par ko rakstīt..., droši vien tenku kule jau ir tukša, bet apmaksātais pasūtījums ir jāatstrādā


Pareizi, nevajag rakstīt. Lai zaglis zog tālāk, netraucēsim zaglim. Drīz vien vēl 2000 atlaidīs brīvībā, tā ari visi mīļi dzīvosim.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

04.03.2013. 01:25

Dārgie PIETIEK, jūs laikam neņemat vērā vienu aspektu: ar katru rakstu, kurā aprādīts, kā Zaharjins fenderē plastikāta durvis un flīzītes padsmit saņķiku vērtībā, jūs dodat valdībai arvien acīmredzamāku pamatu izdarīt slēdzienu, ka Liepājas Metālmurga finansiālais stāvoklis tik tiešām ir acīmredzami katastrofāls, ja jau pat skrūves priekš sliekšņa piestiķēšanas jāvelk nāsīs, un valdība uz tā pamata iegrūdīs uzņēmumā atkal kādus pārsimt ļemus!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 03.03.2013. 22:25

;)

"Es taise jevro-remonte,
BET - taupe katre kapeike:
Pat nužņike main izflīzet,
Caur šageret und mageret!..."

Atbildēt

ha

03.03.2013. 20:37

»

Miervaldis

Zaharin - tu krievu okupant - pie cionistu izdzimteņiem tev ir zaļa dzīve, bet pēc tiesiskas varas atjaunošanas tu tiksi uzsēdināts uz MIETA!Takā mūc jau laikus


Zaharjins nav krievs, bet ir žīds, kurš no civilokupanta mistiskā veidā bez latviešu valodas zināšanām kļuvis par 4.maija Latvijas pisloni (par pilsoni jau tādu valsts apjājēju nevar saukt).

Atbildēt

Miervaldis

03.03.2013. 20:30

Zaharin - tu krievu okupant - pie cionistu izdzimteņiem tev ir zaļa dzīve, bet pēc tiesiskas varas atjaunošanas tu tiksi uzsēdināts uz MIETA!Takā mūc jau laikus!

Atbildēt

Koments

03.03.2013. 20:02

Murgs kaut kāds:) Vairāk nav par ko rakstīt..., droši vien tenku kule jau ir tukša, bet apmaksātais pasūtījums ir jāatstrādā :)

Atbildēt

Pats

03.03.2013. 19:34

Kapeiku netaupīsi, pie rubļa netiksi! ;-)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...