Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es piedāvāju

22.05.2022. 06:05

LDDK prezidentu, LDOK ģenerāldirektori, LTRK prezidentu, LTRK valdes priekšsēdētāju, Latvijas Kokrūpniecības federācija prezidentu, Latvijas Viesnīcu un tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētāju, Latvijas lauku tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētāju, Latvijas restorānu biedrības prezidentu, Latvijas Eksportētāju asociācijas "The Red Jackets" izpilddirektori, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāju, Latvijas Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētāju, Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrību un "Junior Achievement" valdes priekšsēdētāju - NOVIENOT!
Novienot - nozīmē -- Nocelt Nost No Bļodas!
Jo Prezidentiem, Priekšsēdētājiem un pārējiem mazValdniekiem jau nu vajadzēja saprasts - ka tantei ar suni, kurai uz večiem nestāv - bārdainais tūrisma taku prezidijas maršrutēšanas Kurzemes Zemju valžu asociācijas apakšpriekšstāvis iet līdzi- bez variantiem!

Atbildēt

šarikovu grupņiks rejas

21.05.2022. 09:54

kad jums tas nākošais jampadracis/gājiens????????????????????????????????

Atbildēt

Ir jau arī

20.05.2022. 09:10

»

Mildiņa

TV24 var vērot kā sātana suņi uzbrūk NA


NA absolūtas nulles!
AR KO var palielīties, ko paveikuši? Neko :(

Atbildēt

valdis

19.05.2022. 17:19

Izskatās,ka daudzi Jancī ieguldījušies,lai tik viegli no viņa šķirtos.

Atbildēt

Piekrītu

19.05.2022. 12:23

»

eksperta viedoklis

Uzņēmēji ir nodokļu maksātāji! Viņu organizāciju viedoklis ir vērā ņemams! Tikai kankari neciena Latvijas uzņēmējus


tikai ar piebildi - uzņēmēji jāņem vērā nevis parazītiskās organizācijas.

Atbildēt

tieši JKP ir visdrausmīgākais grupņiks

19.05.2022. 09:24

»

Adata

Manā uztverē kariņš ir ļoti ļauns. Vienmēr atceros viņa seju un dzirdu , kā solīja sankcijas nevakcinētajiem, tā neļaujot strādāt 62000 cilvēku un nodarot lielu postu Latvijas ekonomikai. Vai tā rīkojas labs cilvēks


bordāns bija vislielākais kaitnieks šajā lietā, tieši bordanellas bija vislielākie genocīda un segragācijas realizētāji visā atjaunotās Latvijas vēsturē. JKP ir sodāmi un izmetami miskastē!

Atbildēt

Hizzo

19.05.2022. 09:23

šis gan vairāk velk uz autoriārismu ar iespējamiem korupcijas riskiem Ekonomikas ministrijā. Tas ir kā, partneri sastrādājās ar ministru un ko tālāk ministrs dod rīkojumus padotajiem, es sarunāju dariet tā? Ko tad dara visi ministrijas eksperti, vecākie eksperti utt. utjp.

Atbildēt

Tie kas nezin kas ir maize

19.05.2022. 05:31

»

Tie kas maizi par hļebu sauc

Vislielāko pienesumu dod PVN, ko izredzēti uzņēmēji izzog lielākos apmēros kā iekasē par maizi un desām


nesaprot ka jebkurš no augšas uzspiests nodoklis ir noziedzīgs.

Atbildēt

Tie kas maizi par hļebu sauc

18.05.2022. 19:02

»

eksperta viedoklis

Uzņēmēji ir nodokļu maksātāji! Viņu organizāciju viedoklis ir vērā ņemams! Tikai kankari neciena Latvijas uzņēmējus


Vislielāko pienesumu dod PVN, ko izredzēti uzņēmēji izzog lielākos apmēros kā iekasē par maizi un desām.

Atbildēt

Adata

18.05.2022. 18:35

»

vēl viens dziedājums

...


Manā uztverē kariņš ir ļoti ļauns. Vienmēr atceros viņa seju un dzirdu , kā solīja sankcijas nevakcinētajiem, tā neļaujot strādāt 62000 cilvēku un nodarot lielu postu Latvijas ekonomikai. Vai tā rīkojas labs cilvēks?

Atbildēt

Jānis

18.05.2022. 16:17

»

Maija

Lai Dievs sargā, Ekonomikas ministru, Jāni Vitenbergu


Lai Dieviņš stāv man klāt, bet ne pārāk tuvu — lai kāda meitene ar' tiek blakām /Kurzemnieku humors/

Atbildēt

vēl viens dziedājums

18.05.2022. 16:08

»

nezālītis

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši..."Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs attiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties, kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties. Viņa laipnība, tolerance, kā arī uzticība cilvēkiem, ir arī viņa posts. Viņš nav dzīvojis pietiekami ilgi padomijas vilku mežos. Nav pietiekami rūdīts "peldēt starp haizivīm". Galvenais "trūkums" - demokrāts,"...."Daudzi gribētu būt Kariņa vietā. Ja gribat stingru roku un skaļu muti, tad sauciet atpakaļ, piemēram... Ja gribat premjeru, kas ir godīgs un, jā, dažbrīd naivs ideālists, tad atbalstiet Kariņu! Lai viņš, atbalstu jūtot, ir pašpārliecināts un atlaiž pāris ministrus, kas atrodas valdībā iepriekšējo populistisko vēlēšanu rezultātā. Tur, draugi, ikviens esam roku pielikuši. Es atbalstu Krišjāni Kariņu!

Atbildēt

дурики

18.05.2022. 13:50

dreiņi andexi
Zaube Veitners Rubenis Bruņinieks Skrastiņš

Atbildēt

Es

18.05.2022. 12:05

»

eksperta viedoklis

Uzņēmēji ir nodokļu maksātāji! Viņu organizāciju viedoklis ir vērā ņemams! Tikai kankari neciena Latvijas uzņēmējus


Nepareizi tev, ekspert. Arī uzņēmēji ir nodokļu maksātāji (kopā ar privātpersonām), nevis viņi vieni paši, kā tev. Vērā ņemams šis viedoklis ir, bet pēc partijas piederības izraudzīts kadrs nenozīmē, ka no viņa būs jēga. Kāpēc tu kā kankars necieni Latvijas uzņēmējus, es nezinu, bet reirs, pavļuts, kariņš un vid vadītāja kā kankari viņus tiešām neciena.

Atbildēt

tagad nu sarkanie komandēs kādā valodā runāt

18.05.2022. 10:47

un kas vadīs ekonomiku...sarkanā golubaja tiesās, to, kas lika aizvākt zvaigni, ne to, kurš zvaigzni veidoja..., ja to darīja lezba, tad neaizskarama

Atbildēt

jādomā par Valsti

18.05.2022. 10:36

Ja tas Kariņš tik ļoti grib, tad lai atceļ Kultūras ministru. Bet tad simetriski būtu jānomaina arī kāds ministrs no Jaunās vienotības?

Atbildēt

Mildiņa

18.05.2022. 10:02

TV24 var vērot kā sātana suņi uzbrūk NA!

Atbildēt

nezālītis

18.05.2022. 09:21

»

eksperta viedoklis

Uzņēmēji ir nodokļu maksātāji! Viņu organizāciju viedoklis ir vērā ņemams! Tikai kankari neciena Latvijas uzņēmējus


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

eksperta viedoklis

18.05.2022. 08:42

»

Es

Nespējnieka glābšana ir dažu uzņēmēju organizāciju uzdevums. Ko jūs vainosiet vai attaisnosiet rudens-ziemas sezonā


Uzņēmēji ir nodokļu maksātāji! Viņu organizāciju viedoklis ir vērā ņemams! Tikai kankari neciena Latvijas uzņēmējus!

Atbildēt

nesaprotu

18.05.2022. 08:39

golubajas un krievu valodas aizstāvji žigolo zagļi bļondar...nosaka politiku un kam būt rakstītam Satversmē??????????????

Atbildēt

Es

18.05.2022. 08:25

Nespējnieka glābšana ir dažu uzņēmēju organizāciju uzdevums. Ko jūs vainosiet vai attaisnosiet rudens-ziemas sezonā?

Atbildēt

Maija

18.05.2022. 07:04

Lai Dievs sargā, Ekonomikas ministru, Jāni Vitenbergu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....