Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baltkrievs

23.09.2016. 14:57

Es kā LV "krievs" atbalstu bēgļu uzņemšanu. Lai nāk, dzīvo un parāda sevi "labākajās krāsās", lai beidzot "tīrasinīgie" latvieši saprot, ka slāvu tautas nemaz nav tik briesmīgas.
Tad jūs uzzināsiet, kas ir īstā demokrātija un tolerance. Ja mani pēc trīs paaudzēm sauc par okupantu un nedod pilsonību (aiz pierādījumu trūkuma), tad šos ar melno ādas krāsu jums būs jāsauc par latviešiem jau pēc vienas paaudzes;)))

Atbildēt

Kate

23.09.2016. 14:49

"viņi kļūst noslēgti pret visu, kas nav zviedrisks, tajā skaitā pret Zviedrijā dzīvojošajiem latviešiem". Brīnumi gan, latvieši ir taču "izredzēto" rasa :)

Atbildēt

Krievijas tautas agressija

23.09.2016. 06:24

Ta ir,piedzerusies krievu okupanti un Krievijas kolonisti imigranti klejo sirodami apkart pa naktim. Tam latviesu Cilvekam,nav miera sava Maja Latvija:

Atbildēt

novērotājs

18.09.2016. 22:39

Latvijā arī vakaros nemaz negribas līst ārā, arī bez visiem migrantiem. Cilvēkus var maz sastapt uz ielām, bet ja siltāks laiks tad skvēros žūpotāji sēž.

Atbildēt

Moyartr

17.09.2016. 11:32

Nevajag būt tik slinkiem un izlaidīgiem kā visi tie zviedri, vācieši un angļi. Tad nebūs tā, ka bērnus pašu valstī jādzemdē un jāaudzina iebraucējiem. Vai kāds brīnums, ka par to šie pieprasa adekvātus labumus savam ieguldījumam tādas zviedrijas nākotnē? Un latvieši, diemžēl, ir tādi paši.

Atbildēt

Taisniba

17.09.2016. 09:46

Es,kursh ar so realitati sastopos no 1995. gada, varu apstiprinat katru raksta vardu un burtu. Diemzel, tada nu ir Zviedristanas ikdiena.

Atbildēt

Žulis

16.09.2016. 13:44

»

Modžaheds Janka

Par to kādus cilvēkusielaist savā valstī, kādus noteikumus, kultūru šiem jāievēro, ir katras nācijas pašas rokās, bet īsumā par nacionālismu un patriotismu reiz jau izteicies viens cits vīrs...


Nevajag atkārtot kāda teiktās muļķības pat tad, ja tās izklausās asprātīgas!
Nacionālisms neko nemāca nīst vai ar kaut ko lepoties. Nacionālists ir cilvēks, kurš mīl savu zemi un tautu. Nacionālisma ideoloģija iemieso sevī šo mīlestību. Nacionālisti neizjūt naidu pret citām tautām.(Ja tu,piemēram, mīli savu sievu un bērnus, tu taču tādēļ neizjutīsi naidu pret citām sievietēm un viņu bērniem?)Taču nacionālists ir gatavs vērsties pret katru, kas apdraud zemi un tautu, ko viņš mīl. (Tu taču arī būsi gatavs cīnīties ar katru, kurš apdraudēs tavu ģimeni un bērnus?)
Kāpēc visu rangu komunisti, internacionālisti un globālisti cenšas iznīdēt un diskreditēt nacionālisma ideoloģiju cilvēku apziņā? Tāpēc, ka viņi grib atņemt cilvēkiem to zemi, ko viņi mīl un iznīcināt to tautu, kam viņi jūtas piederīgi. Nevienai tautai nevar nolaupīt viņu dzīves telpu un resursus, ja tautas apziņā neiznīcina nacionālismu!

Atbildēt

nu gnu

16.09.2016. 12:15

sākt vajadzēja ar to,ka nelaist iekšā autoru 1978.....

Atbildēt

Breiviks

16.09.2016. 10:10

Saskatit ta saskatiju un dariju ko speju! Bet rezultats ir muza ieslodzijums cietuma,bet tam launumam skade (zaudejumi nepins 100) un tas ir splaviens okeana. Cionistu bankieri, ir korumpejusi Merkeli Vacija, nu Latvija ir cits gadijums-LPSR okupacijas vara un tauta (krievu) =LR un par tautu likumigu kluva,tika uztaisita satelitvalsts Krievijas un protams vini zmiegs nost (ar visam iespejamam,pieejamam metodem) latviesus,ka ienaidniekus,labak okupantam cits okupants par brali un kaiminu,neka latvietis kurs ir spidzinats,kroplots, galinats un aplaupits un verga statusa turets kops 1940.g.17.jun. -2016.g.
Gluzi ka augstak stavosa raksta par Zemessargiem, kur palasot komentarus, izradas, kad Zemessardze ir Krievijas ФСБ (izlukdienesta) projekts uz visiem 100 %! Zemessargus ieliekot LR cietumos (ieslodzijumu vietas) nonave nositot un so "netiro" darbinu paveic citi ieslodzitie! Un tas turpinas jau 24.gadi,un neviena ieredniecibas amatpersona to nezin,neredz un nav informeta.

Atbildēt

viedoklis

16.09.2016. 09:12

Breiviks Eiropas iznicinasanu ar politku rokam bija saskatijis pirmais.Un katra nakamaa politiku paaudze ir mikstaka un savas valsts nodevigaka.

Atbildēt

derdz

15.09.2016. 20:45

»

Janis

Zvidru tauta ir izdarijusi kolektivu pasnavibu. Nevis politisko. Cionisms,pie zviedru tautas pasnavibas ir vainigs. Bet,visticamakais,ka neko nespes izdarit nedz zviedru tauta,nedz latvju tauta,sini sakara. Jo zidi (semitu tautas) ir visi somaliesi,afgani,arabi un negeri,turklat,dzimumsakaros ar cilveku...


neesmu aizstāvis melnajai rasei, bet baltā rase ar nav nekāda svētā, lasi vēsturi, un etnopolitiku, tā ir laikam par tautu kustību saplūšanu un jaunu izveidošanos, utt.! Drīzāk kā vāja ir pati Eiropas Savienības politika un redzējums, utt., jeb katrā Eiropas valstī varā ir citādi orientēti cilvēki jeb cits iemesls. Nezinu vai tas nav pārspīlēti ko raksta, bet ka 10% citas tautas pārstāvji pārceļas pie citas tautas, tas ir dabiski, bet, kad tas procents sāk aug tas apdraud esošo etnisko tautu tā dzīves vietā ...bet viss atkarīgs no pašas tautas lielākās daļas cik tā ir dzīvotspējīga, kādas vertības kopj, kultūra, manieres, utt., ... jo stāsti dzirdēti dažādi, ka varētu būt tā, ka dēļ šī kapitālisma laikmeta cilvēki kļūst iedomīgi, mantkārīgi, dabu piedirš .. un daudzi citi iemesli, tāpēc arī gruzd tas viss un plīsīs vadzis...ko kūrē augstāki spēki, bet var aizokeānijas ģēniji kūrē to visu. nezinu, bet liekas, ka visi varianti vienā maisā bāžami, ka kaut kas briest

Atbildēt

Janis

15.09.2016. 17:41

Zvidru tauta ir izdarijusi kolektivu pasnavibu. Nevis politisko. Cionisms,pie zviedru tautas pasnavibas ir vainigs. Bet,visticamakais,ka neko nespes izdarit nedz zviedru tauta,nedz latvju tauta,sini sakara. Jo zidi (semitu tautas) ir visi somaliesi,afgani,arabi un negeri,turklat,dzimumsakaros ar cilveku (balto),piedzimst mulats ka siriesi un vel talak zids baltas adas krasas. Gluzi ka cilveks,bet cionists. Un viniem ir cits DNS (zilas asinis,pec prof.Manoilova pieradijuma). Vienigais ko var darit lietas laba,ir Dievam prasit,lai suta meri,par so melno speku rasi. Bet prasit ne jau semitu tautu Dievam (skatit vikipedija Abramtautas religijas)

Atbildēt

vo,vo

15.09.2016. 15:59

Vai tad šitie ,dzeltenās rases latvieši,runā vienu bet dara citu ,bērni ir agresīvi un vardarbīgi....
Uz laukiem uz laukiem,tāpat kā Peru ar sarkanbalto plivina un pamattauta inki uz laukiem var kādu atrast....

Atbildēt

smaids

15.09.2016. 15:08

Raimond,varētu padomāt,ka Jūsu komentāri visos iespējamos portālos Nav Anonīmi....Nosaukt kādu komentētāju par pesticīdu...Nu to tikai jūs varat atļauties.Savā dižajā "gudrībā"

Atbildēt

Raimonds

15.09.2016. 13:46

»

kkk

Es negribu Latvijā nevienu musulmani vai nēģeri. NEGRIBU UN VISS! Ne labu, ne sliktu, - NEVIENU. Un man nav pat jāpaskaido kāpēc, - tās ir manas mājas un savās mājās es pats izlemju kuru uzaicināt un kuru neaicināt...


Kauns, ka mūsu zemē dzīvo šādi pesticīdi kā jūs. Ļoti ceru, ka jūsu vizuālais tēls un balss intonācija paliek turpat pie jūsu ekrāna un ne kripatu tālāk, gluži tieši tik cik anonīmam komentāram pienākas.

Atbildēt

Vo

15.09.2016. 13:44

»

kkk

Es negribu Latvijā nevienu musulmani vai nēģeri. NEGRIBU UN VISS! Ne labu, ne sliktu, - NEVIENU. Un man nav pat jāpaskaido kāpēc, - tās ir manas mājas un savās mājās es pats izlemju kuru uzaicināt un kuru neaicināt...


Diemžēl, mums nav tādas partijas, kura būtu pret imigrantu izmitināšanu Latvijā. Visi tie ir pērkami ļautiņi, kas runā vienu, bet dara otru. Un pirms vēlēšanām viņi ar naudas palīdzību uztaisīs tāādu priekšvēlēšanu šovu, ka tautai visi migranti aizmirsīsies. Tieši tāpat, kā tas ir bijis pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām".

Atbildēt

Modžaheds Janka

15.09.2016. 13:41

Par to kādus cilvēkusielaist savā valstī, kādus noteikumus, kultūru šiem jāievēro, ir katras nācijas pašas rokās, bet īsumā par nacionālismu un patriotismu reiz jau izteicies viens cits vīrs:

Nacionālisms māca nīst cilvēkus, kurus tu nekad neesi sastapis, un lepoties ar sasniegumiem, kuros tu neesi piedalījies.
-Dags Stenhoups

Atbildēt

kkk

15.09.2016. 12:37

Es negribu Latvijā nevienu musulmani vai nēģeri. NEGRIBU UN VISS! Ne labu, ne sliktu, - NEVIENU. Un man nav pat jāpaskaido kāpēc, - tās ir manas mājas un savās mājās es pats izlemju kuru uzaicināt un kuru neaicināt.
Manu gribu realizē LR Saeima, - 100 demokrātiski ievēlēti deputāti.
Cerams līdz nākamajām vēlēšanām patreizējās Saeimas kangaru brigāde nepaspēs ļoti daudz muhamedus ievest.
Tālāk būs vieglāk - nevēlēt nevienu par kuru ir kaut mazākā welkomista ēna, kurš kaut teorētiski pieļauj, kaut viena imigranta izmitināšanu Latvijā.
Mums ir par maz neintegrētu PSRS pilsoņu? 25 gadus nespēj saintegrēties. Un tagad sabrauks muhamedi un 3 dienās nointegrēsies?
Kangariem ir samaksāti jūdasa 30 graši - tur arī visa lietas būtība.

Atbildēt

Vo

15.09.2016. 10:31

Izskatās, ka šajā portālā komentos plosās divi nenormālie. Viens izjūt seksuālu baudu piedraņķojot komentus ar saviem "ornamentiem", otrs savukārt gūst orgasmu lamājot Žuli. Vai tiešām jūs nevarētu onanēt kaut kā savādāk?

Atbildēt

mhh

15.09.2016. 10:06

un dalja atbildiibas jaauznjemas arii feministeem

Atbildēt

Ilze

15.09.2016. 09:30

Es Zviedrijas ziemeļos dzīvoju jau piecus gadus. Pilnīgi piekrītu autoram. Mūsu pilsēta (arī apkārtējās) sen nepieder zviedriem.

Atbildēt

Žulis

15.09.2016. 07:03

Labs raksts, kas diemžēl ir tikai saucēja balss tuksnesī. Te gan derētu daži precizējumi. Tā nav Zviedrijas politiskā pašnāvība. Tā ir mērķtiecīga zviedru tautas iznīdēšana, kas tiek veikta ar uzpirktu valstsvīru, spēka struktūru un masu saziņas līdzekļu palīdzību. Kāpēc uzpirktu? Tāpēc, ka neviens cilvēks pie pilna prāta neatbalstīs un neveicinās migrantu iepludināšanu savā zemē. To var darīt tikai uzpirkti nelieši. Ne jau zviedru sievietes un bērni tiek izvaroti un pazemoti no šo migrantu puses. Izvarota un pazemota tiek visa zviedru tauta. Un šāds process sagaida visas Eiropas tautas, kas ir novērsušās no nacionālisma ideoloģijas un nacionālās attīstības ceļa vietā izvēlējušās kļūt par transnacionālā kapitāla vergiem. Transnacionālajam kapitālam nav vajadzīgas tautas un valstis. Transnacionālajam kapitālam ir vajadzīga teritorija bez robežām un visi šajā teritorijā esošie resursi, tai skaitā arī viegli izmantojams darba spēks par kādu pārvēršas migrācijas procesā izvarotās un nacionālo kopību zaudējušās tautas.
Ja runājam konkrēti par latviešiem, tad mūs pazudina tas tautā populārais teiciens "Vai nu tik traki būs?!"
Kad pēc "dziesmotās revolūcijas" latviešu nacionālisti brīdināja cilvēkus, ka komunistu mafija turpina valdīt, ka noziedznieki ir pie varas un viņi pazudinās valsti, tautas vairākums uz to atbildēja "Vai nu tik traki būs?!" un balsoja par šiem kažokus pārmetušajiem komunistiem. Kad jaunais režīms mūs vilka iestāties Eiropas savienībā, eiroskeptiķi ar skaitļiem un faktiem pierādīja, ka tas nesīs Latvijai nevis labumu, bet postu. Uz to tautas vairākums atkal atbildēja "Vai nu tik traki būs?!" Un nobalsoja par iestāšanos ES. Tagad, kad mūsu valstī draud migrantu invāzija, kas agrāk vai vēlāk iznīcinās latviešus kā tautu, tautas vairākums atkal atbild "Vai nu tik traki būs?!" Un vienā mierā dzīvo tālāk, naivi ticot, ka tik nabadzīgā valstī kā Latvija jau migranti nenāks un šeit nedzīvos. Bet visus tos, kuri saskata draudošās briesmas pērkamā prese dēvē par radikāļiem, ekstrēmistiem, ksenofobiem,rasistiem, fašistiem....
Šajā rakstā attēlotā situācija uzskatāmi parāda to, kas sagaida Latviju un latviešus. Un atkal lielākā daļa lasītāju pie sevis nodomās "Vai nu tik traki būs?!" un mierīgi dzīvos tālāk.

Atbildēt

Anja Snellmane

15.09.2016. 06:24

grāmatā "Balkonu dievi" apraksta, kā tas notiek Somijā. Musulmaņu kopiena ir vienota, balkonos satelītšķīvji, ievēro savus senos paradumus - patriarhāts, meiteņu apgraizīšana (ar vēlākām veselības problēmām). Necieņa pret baltajām meitenēm, jo tās ģērbjas "piedauzīgi", tāpēc tām var uztaisīt bērnu un nelikties ne zinis tālāk...Vietējie ne tikai radikalizējas nacionāli, bet reizēm pievienojas islama mācībai, u.t.t.
...Es saskatu kādu izeju vietējiem atdaloties, kaut vai uz laukiem, lai pilsētās policija viņus kontrolē.

Atbildēt

nu

14.09.2016. 22:25

Par tām izvarošanām vismaz daļēji garām ņemot vērā sviestainās apsūdzības Asanžam.

Atbildēt

Onslovs

14.09.2016. 20:50

Lieki lasīt: tapat ir skaidrs, ka Latvija tā sauktajiem "bēgļa izstrādājumiem" neko nevar piedāvāt, izņemot vien nabadzību un postu. Imigrantiem lielākoties vajag ko: pārticību, nodrošinājumu, labklājību. Un te nu jautājums, kas no visa iepriekš minētā (izņemot protams, nabadzību) ir Latvijai!? Nekas! Tie migranti te tiks atvesti, un aizmuks. Tieši tāpat, kā mūk projām arī vietējie iedzīvotāji! Jo Latvija - tas ir neizdevies projekts, tas ir, kā angļi saka, - позор.

Atbildēt

latvietis jurka

14.09.2016. 20:33

Kad es savulaik dzīvoju zviedrijā, tad tusējos ar imigrantiem poļiem, pakistāņiem, dienvidzlāviem, kurdiem, persiem, tik ne ar zviedriem, jo zviedri ir pēdējie pedāļi, degradēta nācija. Es kā normāls letiņš, pie viņiem skaitījos krimināls elements.

Atbildēt

Moyartr

14.09.2016. 19:17

Secinājums ir viennozīmīgs - zviedri ir mīkstie.

Atbildēt

VECAIS

14.09.2016. 18:24

»

Didzis Melubiksis

Kāpēc šādu rakstu vajag publicēt


Mazbērni bija spiesti Nīderlandē nomainīt skolu,jo imigrantu bērni ir agresīvi un vardarbīgi.

Atbildēt

Didzis Melubiksis

14.09.2016. 18:04

Kāpēc šādu rakstu vajag publicēt ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...