Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jurists

18.09.2020. 11:41

»

Liekas jau normāli

Man jau liekas tikai normāli, ka Uzņēmumu reģistrs dzēš komercķīlu, ja to kāds ir reģistrējis ar viltotiem dokumentiem, lai piesavinātos kādam citam piederošu uzņēmumu un mantu. Administratīvā tiesa jau, viss ticamāk, neizmeklē noziegumus, un nepārbauda dokumentu viltošanas faktu, tāpēc arī tā lēma. ...


skudrām ir paranoja. Tu iesniedzis ekspertīzes slēdzienu no Ukrainas, kura nav tiesiska Es. Tu apmānijis izmeklētāju Lasmanino kura bija uzlikusi liegumu, no sākuma iecēlis sevi par prokūristu, bet pēc tam iemaksājot 100ls par valdes priekšsēdētāju. Pilnvara izsniegta Mooram ir oficiāli reģistrēta Ukrainas tieslietu ministrijā. Jebkurš to var pārbaudīt, bet tavu viltoto ekspertīzi neviens nezin un neredz viņa nav pat akreditēta.

Atbildēt

Liekas jau normāli

17.09.2020. 13:10

Man jau liekas tikai normāli, ka Uzņēmumu reģistrs dzēš komercķīlu, ja to kāds ir reģistrējis ar viltotiem dokumentiem, lai piesavinātos kādam citam piederošu uzņēmumu un mantu. Administratīvā tiesa jau, viss ticamāk, neizmeklē noziegumus, un nepārbauda dokumentu viltošanas faktu, tāpēc arī tā lēma. Tam Gulami laikam pamazām sāk parādīt, ko nozīmē tiesiskums un likums.

Atbildēt

To ?

14.09.2020. 22:52

Skudra par reiderēšanu solīja 50% uzņēmuma 966 Freecom kapitāla daļas nākamiem krāpniekiem viltus cīnītājiem ar korupciju un pāraug juristiem tādiem kā bordāns, Juris juraš, alla juraš, saša berezin.

Atbildēt

naivajam Ministram

14.09.2020. 14:42

»

Ministram

Ja Bordāns neatbrivosies no Jurašu ēnas, JKP būs līdzīgs liktenis kā TP. Protams, ja vien nav tā, ka īstais noteicējs partijā ir Jurašs, nevis Bordāns


bet vai patiesībā nav tā, ka Bordāns šo visu zin un patiesībā tieši piedalās beztiesiskuma shēmu saglabāšanā? Kāpēc Bordāns Tieslietu ministrijas vārdā atrakstās, ka tas nav Tieslietu ministrijas kompetencē izskatīt UR pretlikumīgas darbības, bet lai cietušie vēršas tiesā? Vai nav ciniski, ka valsts reģistrs gadiem ilgi iespējams nodarbojas ar bandītismu vārda tieša nozīmē?

Atbildēt

Ministram

14.09.2020. 11:11

»

ziediņi

Pie šāda bezcerīga ministra, kas otro gadu ir aizņemts ar sava tēla veidošanu, ne tiai tas vien atklāsies


Ja Bordāns neatbrivosies no Jurašu ēnas, JKP būs līdzīgs liktenis kā TP. Protams, ja vien nav tā, ka īstais noteicējs partijā ir Jurašs, nevis Bordāns...

Atbildēt

Pētnieks

14.09.2020. 11:10

Raksts par UR, lai palasa gudrinieki, kuri uzskata, ka UR ir neatkarīga iestāde un nevis bordāna kantoris.

https://neatkariga.nra.lv/izpete/324535-uznemumu-registru-valda-vietnieks-ne-galvenais-valsts-notars

Atbildēt

ESMAIJA

14.09.2020. 10:47

Visām kriminālām lietām kā uzlīmes līdzi velkas Jurašu Allas un Jura vārdi. Kad pienāks tas laiks, kad kādas drošības iestādes sāks interesēties par šiem visur esošajiem? Jau gadiem cilvēki runā par viņu ciešo saistību ar kriminālo pasauli un te nāk viens signāls pēc otra, kad atkal ieskanas aizdomas. Kas tas ir???? Ar ko nodarbojas un kam kalpo drošības iestādes? Nupat tika izteikti minējumi par Kībilda un STRĪĶES NĀVES GADĪJUMIEM...Tika minēti arī tie mīklainā nāvē mirušie liecinieki Lemberga prāvā. It kā ar pirkstu tiek rādīts uz Lemberga pusi... Bet to var iestāstīt tikai galīgi ar prātu apdalītam... Ja Lembergs būtu sācis masveidīgi novākt lieciniekus , tas sen būtu atklāts, bet izskatās, ka šie liecinieki varēja izgāzt visu safabricēto lietu pret lembergu un... pazuda tāpat kā jau divi minētie. Ja tā padomā - šermuļi iet pa kauliem... kādā valstī mēs dzīvojam????

Atbildēt

kaktuss

14.09.2020. 09:14

Ko neizdarīsi par taisnīgu atlīdzību!!!

Atbildēt

To tikai

14.09.2020. 07:44

Skaidrs, ka skudra ir afērists un zaglis kurš sapinies pats savās shēmās, kad atnesa ekspertīzes slēdzienu no Ukrainas, aizmirsa par Eiropas savienības likumiem un juridisko bāzi. Tavs blefs par Hāgas konvenciju ir tikai lasītāju uzmanības novēršana. Tavi politiskie aizbildņi pieņēma tavu Ukrainā veikto ekspertīzi no dokumentu kopijas, kura Latvijā nav derīga. Tāpat Augstākās tiesas lēmumā teikts atstāt spēkā Apgabal tiesas lēmumu. Administratīvās tiesas lēmumā nolemts, ka pilnvara apostilēta un atbilst visiem likumiem un Uzņēmumu reģistra darbības reģistrējot ķīlu 2017.gadā ir atbilstošas likumam.

Atbildēt

tikai

14.09.2020. 06:10

»

Normunds

Skaidra lieta, ka ķīla bija 2017.gadā. Tomēr negaidīti viss mainījies pēc tam, kad parādījās pseidocīnītāji ar korupciju (alla juraš, Juris juraš, saša berezin) visi viņi ir bijušie KNAB darbinieki un viņu līdzdalībnieks tieslietu ministrs bordāns. Cik ciniski un bezkaunīgi viņi izrīkojās uzspļaujot...


Kā norādīts rakstā, nepieciešmiedokumenti vispār tika iesniegti tikai pagājušajā 2019!! gadā, tas ir 2!! gadus pēc tam, kad ķīla tika reģistrēta!
Citāts no raksta-
"Kā izriet no LR Senāta lēmuma, sākotnēji komercķīla reģistrēta bez pilnvarai nepieciešama apliecinājuma (apostille), kāds ir paredzēts Konvencijas par ārvalstu publisko dokumentu legalizācijas prasības atcelšanu (turpmāk - Hāgas konvencija) 3. un 4.pantā, taču pērn pilnvarai pievienots arī vajadzīgais apliecinājums."

Atbildēt

Normunds

13.09.2020. 23:50

Skaidra lieta, ka ķīla bija 2017.gadā. Tomēr negaidīti viss mainījies pēc tam, kad parādījās pseidocīnītāji ar korupciju (alla juraš, Juris juraš, saša berezin) visi viņi ir bijušie KNAB darbinieki un viņu līdzdalībnieks tieslietu ministrs bordāns. Cik ciniski un bezkaunīgi viņi izrīkojās uzspļaujot un pārkāpjot likumu un jebkādas Eiropas civilizētās normas. Kā norādīts rakstā Ukrainas standarti un normas neattiecas uz Latvijas iestādēm un nav nekāda tiesiskā pamata tas ņemt vērā. Otrkārt viltus Ukrainas ekspertiem nav nekāda juridiskā spēka Latvijā no kopijas veiktai ekspertīzei. Viņu alkatīgie nodomi pārņēma viņu prātus (ja tāds protams viņiem ir) viens no viņiem ir tieslietu ministrs, bet otrs Saeimas juridiskās komisijas vadītājs. Izmantojot savu amatus iejaucās Uzņēmumu reģistra darbā. Visas šīs iejaukšanās bija bordāna palīdzība savam partijas biedram juraša, kurš ir Saeimas juridiskās komisijas vadītājs un pazīstams partijas kases papildinājs ar jebkuriem līdzekļiem(reiderisms, kontrabanda). Likums viņiem ir vienaldzīgs, viens gan priecē, ka visi viņu noziegumi visiem ir redzami un drīz likums ņems virsroku.

Atbildēt

ziediņi

13.09.2020. 22:58

Pie šāda bezcerīga ministra, kas otro gadu ir aizņemts ar sava tēla veidošanu, ne tiai tas vien atklāsies

Atbildēt

bende

13.09.2020. 21:58

Vai Uzņemuma reģistram pieņemt nederīgas pilnvaras nav ikdienišķa prakse? Žurnalisti varēja painteresēties kāda ir šī džeka takse par absolūti nederīgu dokumentu reģistrēšanu reģistrā! Džeks tikai aizmirsis, ka āzijas pārstāvjiem ir cita sapratne par likumību. Būs interesanti!

Atbildēt

to secinājums

13.09.2020. 19:47

Ko,Pietiek Tev kā akmenītis kurpē,nē?

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

13.09.2020. 18:55

Man sito Lietu un Lai nopirkt prokurores Bildi vai kadu malejumu. Tad pantu samainit Paatrinat vai Novilcinat prokuror Maksliniece neredzistreta Vid

Atbildēt

Viesnīca

13.09.2020. 18:34

»

secinājums

Aziāti viens otru apkaro, bet bāleliņi silda rokas pie tā konflikta. Neba jau nu kāds tur par velti cenšas. Arī Pietiek noteikti šis tas atlec


tur jau tā lieta. Pilnīgi pohuj kam tā pieder. Visu vecrīgu savāca brūnie., Mūrnieces draudziņi ir citi krimināli.

Atbildēt

ES

13.09.2020. 18:12

Ja piknvara ir viltota, tas taču būtu jāsakidro, kurš to darījis un par to jāsaņem paredzētais sods. Nesen izskanēja šī lieta saistītā ar Juraša vārdu. Kādi tik blēž na tikuši pie teikšanas...?

Atbildēt

secinājums

13.09.2020. 17:07

Aziāti viens otru apkaro, bet bāleliņi silda rokas pie tā konflikta. Neba jau nu kāds tur par velti cenšas. Arī Pietiek noteikti šis tas atlec.
Pati viesnīcas ēka nekur nav pazudusi, stāv kā stāvējusi.

Atbildēt

bandīti rullē

13.09.2020. 16:37

Tātad 2017 gadā ieķīlā 12 miljonus vērtu īpašumu, bet tikai 2019.gadā pilvarai pievienoti vajadzīgie dokumenti, lai to vispār varētu uzskatīt par pilvaru.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...